Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#111929 - 09/04/2002 02:53 Re: TENIS 3
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Nie wiem jak wy chłopaki widzicie ten mecz, ale ja chcąc sprawdzić swoją intuicję podziele się jednym typem na który bukmacherzy mają stanowczo innego faworyta niż ja. A jest to mecz:

240(STS)23:55 el Aynaoui - Coutelot 1.20 3.40

Z pewnościa większość z was postawiłaby w tym meczu 1, jednak dla mnie el Aynaoui poprostu nie pasuje tutaj żeby wygrać. Szczerze powiem że tego drugiego zawodnika nwet nie znam, ale mam przeczucie że jednak będzie 2. Zobaczymy

SLAV

Do góry
Bonus: Unibet
#111930 - 09/04/2002 22:25 Re: TENIS 3
guga Offline
addict

Meldunek: 31/08/2001
Postów: 560
el ay. z reguły bardzo dobrze sobie radzi u siebie w Maroku, myślę że wygra
...
ten drugi to Francuz znany raczej z challengerów

Do góry
#111931 - 11/04/2002 02:38 Re: TENIS 3
sniper Offline
veteran

Meldunek: 05/03/2002
Postów: 1278
Niestety, obserwując wahania kursu przekładanego meczu Gonzalez - Tabara miałem złe przeczucia, najpierw w dół (Gonzalez) i ... po przekładaniu w górę (Expekt), niestety dla mnie było za późno ja zbyt wcześnie obstawiłem ... uke: , cóż trzeba to łyknąć . Próbując się odkuć proponuję coś z MLB:
St Louis Cardinals - Milwaukee Brewers 1 @ 1.65
albo z NHL: Carolina - Tampa Bay 1 @1,65 Expekt, a może razem powyższe, p o w o d z e n i a

Do góry
#111932 - 13/04/2002 20:13 Re: TENIS 3
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Witam,

Testud - Kremer, A. 2

Testud miała ciężką przeprawę z Martinez i sądzę, że będzie to miało wpływ na końcowy rezultat. Kremer ostatnio dobrze się prezentuje i powinna to wygrać po walce a ostatni set krótki i szybki.

Moya - Nalbandian 1
Moim zdaniem mocna jedynka. Moya, z dużym sentymentem podchądzę do tej postaci. Świetny voreheand, jeden z lepszych w całej ATP. Wreszcie zaczął grać swoje, jednak parę tygodni dochodził do czucia piłki. Mam nadzieję, że w Monte Carlo odegra kluczową rolę, wszystko na to wskazuje.

Meligeni - Nieminen 2
Ciężko w tym przypadku oprzeć się na danych statystycznych. Jarkko Nieminen objawił się niczym "Filip z konopii .." w Sztokholmie gdzie gromił samych nejlepszych. Dotarł do finału i miał go już w kieszeni, chwila słabości i Szalken odrobił straty i w piątym secie Jarkko powalczył dwa gemy i już nie starczyło sił.
Jest to chyba osobowość tego typu, że długo nic i nagle wygrywa turniej, później znów przeciętność do następnego wybuchu. I wszytko na to wskazuje, że właśnie jesteśmy świadkami takiego wybuchu.

Dokić powinna wygrać zdecydowanie.

Do góry
#111933 - 14/04/2002 20:06 Re: TENIS 3
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Witam,

Nalbandian - Nieminen 2

Mocna dwójka w dwóch setach.

Panowie, dlaczego Nalbandian ma to wygrać ?

Moim zdaniem wygra Nieminen w dwóch setach. Jestem zaskoczony, że tyle osób tak zgodnie widzi w tym pojedynku zdecydowanego faworyta w osobie Nalbandiana.

El Aynaoui - Canas 1

Mocna jedynka. Canas dyponuje stylem gry wymarzonym wręcz dla Marokańczyka. Jeśli będzie chciał grać po swojemu to Marokańczyk zakasuje go bezdyskusyjnie. Canas musi odbierać podanie i co dla niego będzie najtrudniejsze znaleźć odpowiedź na rotacje piłki. Marokańczyk z pewnością będzie obiegał swoją stronę beckhendową i kończył voreheandowym winnersem. Nie sądzę aby Canas znalazł na to sposób.
To jest typowy clayiowiec, któremu ciężko będzie się przestawić. A skutecznie można zastopować Al Aynaouiego trzymając się nieustannie jego strony beckhandowej z pilką na półkorcie tak jak to zrobił Santoro. Ale do tego trzeba mieć nienaganną technikę i głowę na karku.

Williams - Henin 2
Nie powiem, że to mocna dwójka, ale tak myślę, całkiem prawdopodobna.

Do góry
#111934 - 15/04/2002 13:48 Re: TENIS 3
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]Witam,

Williams - Henin 2
Nie powiem, że to mocna dwójka, ale tak myślę, całkiem prawdopodobna.[/qb][/QUOTE]Czy ktos moglby mi wyjasnic o co chodzilo w tym meczu?

Najpierw 2:6 i 0:4. Wyszedlam do kina a tu V.Williams dala rade wygrac.

Czy to jest tak, ze panny Williams czasem troche na poczatku odpuszczaja, zeby byly wieksze emocje?

Troche podobnie wygladal mecz Sereny w (chyba) polfinale poprzedniego turnieju. Tego w ktorym w finale wygrala z Capriatti.

Wojtek

Do góry
#111935 - 15/04/2002 15:23 Re: TENIS 3
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Turnieje w tym tygodniu:

WTA:
The Family Circle Cup
http://www.familycirclecup.com

Date: April 15-21, 2002
Tier Level: Tier I
Draw Size: 56M/32Q/28D
Location: Daniel Island Tennis Center
Surface: Green Clay/Outdoors
Prize money: $1,224,000
History:
2001 Singles Final: No. 2 Jennifer Capriati (USA) d. No. 1 Martina Hingis (SUI) 6-0, 4-6, 6-4
2001 Doubles Final: No. 1 L Raymond (USA)/R Stubbs (AUS) d. No. 2 V. Ruano-Pascual (ESP)/P. Suarez (ARG) 5-7, 7-6(5),6-3

Budapest Open
Prize money:110 000 $
Strona: jak narazie nie znana..

ATP:
Masters Series in Monte Carlo
http://www.masters-series.com/montecarlo/
Surface: Claycourt
Draw size: 64
Prizemoney: $2,450,000

Do góry
#111936 - 16/04/2002 06:36 Re: TENIS 3
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Trochę nam temat przygasa więć coś postanowiłem napisać

Na jutro moje propozycje wyglądajo następujaco:

Kiefer - Savolt 2 1.8

Forma Niemca w tym roku katastrofalna 2 wygrane mecze z Taylorem Dentem i Goranem Ivanisevicem. Savolt przebił się przez kwalifikacje. Savolt po nie najlepszym początku roku na clay-u - w turnieju w Casablance było już lepiej 3 runda. Drak trochę ostudził mój zapał co do tego meczu ale ja jednak zdecyduję się postawić na dwójkę w tym meczu

Moya-Hewitt no bet

Widzę że ten typ pojawił się w konkursie. Ja ten mecz odpuszczam - jest to pierwszy mecz Hewitta na ziemi a przeciwnika ma dość dobrego co Moya pokazał w ostatnim tygodniu kurs jak dla mnie za niski żeby grać na Australijczyka

inne mecze:
Nalbandian-Schutler 1 myslę że bez niespodzianki zważywszy na formę
Federer-Zabaleta 1 j.w.

i trochę mniej pewne ale z szansą "wejścia"
Safin-Robredo 1
Henman-Coria 2
Hrbaty - Vinciguerra 1
Kratochvil - Mirnyi 2

Do góry
#111937 - 16/04/2002 12:16 Re: TENIS 3
Anonymous
Unregistered


Witam.
Potrzebuję waszej pomocy. Chodzi mi o statystyki z poszczególnych meczy tenisowych tzn. ilość asów serwisowych, ilość podwójnych błędów serwisowych, procent niewymuszonych błędów itp. itd.

Jeśli ktoś mógłby podać mi adresy stron gdzie mógłbym znaleźć te statystyki z bieżących turniei będę bardzo wdzięczny. Na oficjalnych stronach bieżących turniei nie znalazłem tych danych, (może źle szukałem!!) Proszę o pomoc.

Do góry
#111938 - 16/04/2002 14:01 Re: TENIS 3
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
W Gamebookers P2P jest wystawiony ladny kurs na:
Safin M. v Robredo T. 1,58 2,45 (co prawda duzo postawic nie mozna szczegolnie na 2 ale pojawiaja sie w tym miejscu na prawde ciekawe kursy na tenis)

Troche sie spoznilem :-(

Nie wiedzialem, ze mecz zaczyna sie o 10:00

Ale i tak warto zagladac do P2P w Gamebookers:
Mirnyi M. v Kratochvil M.
1,95 na Mirnyi M. (buck daje 1,83)

Kiefer N. v Savolt A.
NO Kiefer N. Win 1,72 (1,65 w samym GB)

Wojtek

Do góry
#111939 - 16/04/2002 16:39 Re: TENIS 3
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
No i MARAT wygrał )) trochę to nerwów kosztowało
4/6 6/3 6/2. Większość co obstawiała ten mecz w konkursie na pewno odetchnęła z ulgą. Ja cieszę się podwójnie, bo to co na nim ostatnio wtopiłem (z NIEMINENEM) teraz odzyskałem , ale nie wiem czy dalej będę go obstawiał, chociaż w następnej rundzie trafia na GASQUETA i .......
Pozdro

Do góry
#111940 - 17/04/2002 16:34 Re: TENIS 3
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Witam,
bardzo ciekawe spotkanie, brak czasu uniemożliwia mi na skomentowanie tego pojedynku a warto.
Rios - El Anaoui 1

moim zdaniem mocna jedynka, dwa sety.
Prośba do Moderatora, Conrad jak masz możliwość nagrania tego spotkania na SKY to bardzo proszę nagraj mi, z góry dziękuję.

Do góry
#111941 - 17/04/2002 22:00 Re: TENIS 3
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Witam,
jeszcze dzisiaj ,
Vicario - Myskina 2
moim zdaniem mocna dwójeczka

Do góry
#111942 - 18/04/2002 13:29 Re: TENIS 3
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
ferrero rios 2
ferrero, mistrz gry na clayu nie może odnaleźć w tym roku optymalnej formy
ma kłopoty w meczach ze słabymi rywalami i rios ktory jest dobrze dysponowany powinien wygrać
safin nalbandian 2
novak grosjean 1

Do góry
#111943 - 18/04/2002 14:43 Re: TENIS 3
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
M. Rios vs. JC Ferrero 1
Zgadzam sie, ze tu bardzo prawdopodobne zwyciestwo chilijczyka, chociaz kto wie..Na pewno nie bedzie mu latwo, a forma Ferrero wydaje sie wzrastac.

D. Nalbandian vs. M. Safin 1
Wielce prawdopodbny wynik. Marat nic wielkiego nie gra na clayu w przeciwienstwie do swojego przeciwnika. David jest w super formie, wygral Estoril a teraz zmiata kolejnych rywali z kortu tracac bardzo malo gemow. Jezeli dzis wygra utwierdzi mnie tylko w przekonaniu ze to moze byc odkrycie roku..

S. Grosjean vs. J. Novak 1
Moim zdaniem 1. Novam meczyl sie z Piolinem w 1 rundzie, Sebastian na pewno postawi mu wieksze wymagania. Poza tym gra przed wlasna pubilka a to dodatkowa motywacja. Novak nie blyszczy juz tak jak pod koniec ubieglego sezonu..Byc moze 3 sety, ale moim zdaniem jednak francuz.

A. Pavel vs. T. Johansson 1
Rumun jest bardzo nieprzewidywalnym zawodnikiem. Ale idac tropem myslenia, ze skoro odprawil Canasa to powinien poradzic sobie ze Szwedem, ktory specjalista od kortow ziemnych na pewno nie jest. Pavel meczy sie strasznie grajac swoje spotkania, nie wygrywa gladko ale jest solidnym graczem, czego przyklad dal wczoraj. Kibicuje mu w tym turnieju, mam nadzieje ze blysnie forma tak jak rok temu.

T. Henman vs. JI Chela 2
Tim zaskakuje mnie coraz bardziej w tym turnieju. W kazdym pojedynku skazany na porazke odprawil juz dwoch tenisistow. Dzis gra jednak z bedacym we wspanialej dyspozycji argentynczykiem. Wg. mnie Chela i Nalbandian sa w tej chwili w najlepszej formie co udowadniaja w kazdym meczu. Mysle ze Chela wygra to spotkanie, ale nie bedzie juz tak latwo.

Costa - Marin
Haas - Roddick
Moya - Corretja

Nie ruszam tych spotkan bo ciezko cokolwiek prorokowac. Carlos powinien wygrac z Corretja ale z tymi hiszpanami to roznie bywa..

Henman/Santoro vs. Knowles/Nestor 2
Johnson/Palmer vs. MacPhie/Zimonjic 1
Florent/Macpherson vs. Clement/Escude 2

Do góry
#111944 - 18/04/2002 15:39 Re: TENIS 3
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
[QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[qb]M. Rios vs. JC Ferrero 1
Zgadzam sie, ze tu bardzo prawdopodobne zwyciestwo chilijczyka, chociaz kto wie..Na pewno nie bedzie mu latwo, a forma Ferrero wydaje sie wzrastac.

D. Nalbandian vs. M. Safin 1
Wielce prawdopodbny wynik. Marat nic wielkiego nie gra na clayu w przeciwienstwie do swojego przeciwnika. David jest w super formie, wygral Estoril a teraz zmiata kolejnych rywali z kortu tracac bardzo malo gemow. Jezeli dzis wygra utwierdzi mnie tylko w przekonaniu ze to moze byc odkrycie roku..

S. Grosjean vs. J. Novak 1
Moim zdaniem 1. Novam meczyl sie z Piolinem w 1 rundzie, Sebastian na pewno postawi mu wieksze wymagania. Poza tym gra przed wlasna pubilka a to dodatkowa motywacja. Novak nie blyszczy juz tak jak pod koniec ubieglego sezonu..Byc moze 3 sety, ale moim zdaniem jednak francuz.

A. Pavel vs. T. Johansson 1
Rumun jest bardzo nieprzewidywalnym zawodnikiem. Ale idac tropem myslenia, ze skoro odprawil Canasa to powinien poradzic sobie ze Szwedem, ktory specjalista od kortow ziemnych na pewno nie jest. Pavel meczy sie strasznie grajac swoje spotkania, nie wygrywa gladko ale jest solidnym graczem, czego przyklad dal wczoraj. Kibicuje mu w tym turnieju, mam nadzieje ze blysnie forma tak jak rok temu.

T. Henman vs. JI Chela 2
Tim zaskakuje mnie coraz bardziej w tym turnieju. W kazdym pojedynku skazany na porazke odprawil juz dwoch tenisistow. Dzis gra jednak z bedacym we wspanialej dyspozycji argentynczykiem. Wg. mnie Chela i Nalbandian sa w tej chwili w najlepszej formie co udowadniaja w kazdym meczu. Mysle ze Chela wygra to spotkanie, ale nie bedzie juz tak latwo.

Costa - Marin
Haas - Roddick
Moya - Corretja

Nie ruszam tych spotkan bo ciezko cokolwiek prorokowac. Carlos powinien wygrac z Corretja ale z tymi hiszpanami to roznie bywa..

Henman/Santoro vs. Knowles/Nestor 2
Johnson/Palmer vs. MacPhie/Zimonjic 1
Florent/Macpherson vs. Clement/Escude 2[/qb][/QUOTE]Rios , Pavel, Chela podpisuję się , moim zdaniem mocne, jeszcze
Smachnova - Majoli 1
Myskina - Fernandez 1
mocne jedyneczki
Black - Marosi 1 niski kurs, jednak atrakcyjny jak na sytuacje gdzie wynik wydaje się, że jest jest formalnością. Podkreślę wydaje się.
pozdrowienia

Do góry
#111945 - 18/04/2002 15:58 Re: TENIS 3
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
meczu Nalbandiana i Safina nie ruszam
zagrałem dziś kupon taki jaki podałem w TT ( Casanova ze względu na różnicę kursów i jej dość niezłą formę + Chela + Smashnova)
do tego dwa single : Rios i Pavel

Do góry
#111946 - 18/04/2002 17:18 Re: TENIS 3
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
Chyba Juan Carlos odzyskal forme ;-)
Marcelo Rios Vs Juan Carlos Ferrero
0-6 0-2 Finished W.O.

A co do wczorajszego pojedynku ktory wzbudza takie emocje to przeciez w sumie Andrei Pavel wygral bardzo nieznacznie. Bylo 4:6 potem 1:4 i chyba 1:5 (niestety livescore Interwetten troche slabo dzialalo) i potem Canas wygral seta 7:5 !!!
Kolejnego przegral minimalnie.

Ale dla mnie tez bylo to troche smieszne, ze tyle ludzi to postawilo (je oczywiscie tez). Jak zobaczylem, ze Kura podal to jako ostatni typ to czulem, ze nie wejdzie. W koncu ile mozna trafiac pod rzad?
Nie liczac poprzedniego konkursu to bylby 10 w tym konkursie + 2 podane w temacie Tenis 3 jako najpewniejsze.

Niech ktos inny sprobuje trafic tyle typow pod rzad.

Wg mnie duze gratulacje i moj wielki szacunek dla osiagniec Kury.

Mnie duzo bardziej zawiodla wczoraj (wlasciwie dzisiaj) Daniela H. Jakos nie moge wyczuc kiedy wygra a kiedy przegra. Przegralem wszystko co postawilem na ta zawodniczke (niezaleznie czy stwialem, ze wygra, czy, ze przegra)

Wojtek

Do góry
#111947 - 18/04/2002 20:13 Re: TENIS 3
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
WK masz rację sam chciałem zaproponować żeby zagrać przeciwko moim typom np. progresją 9 pod rząd to i tak było dużo a odnośnie wczorajszego meczu to Canas jak się nie mylę w tzrecim secie prowadził 5-3 i 30-0 przy własnym serwisie czyli do zwycięstwa brakowało 2 piłek.

Dziś niezbyt udany dzień przynajmniej dla mnie i w tygodniu chyba odpuszczę tenis bo o dziwo większe zyski przynosi mi baseball - a mnie dziś zabolała kolejna ucieczka z kortu Ryjosza - nie po raz pierwszy zawodnik ten pokazał że nie potrafi walczyć kiedy przegrywa i powinna to być przestroga nie tylko dla mnie ja jego mecze będe omijał i powoli pan Ryjosz dorównuje Kieferowi kiedy to pamiętnie rozbolał go brzuszek.

Pozdrawiam

Do góry
#111948 - 18/04/2002 20:25 Re: TENIS 3
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Kura zgadzam sie w pelni co do ryjosza jest to zawodnik ktory nie umie przegrywac i woli poudawac niz przegrac z honorem Dla mnie narazie dzien taki sobie poniewaz nie zawiedli Clement/Escude oraz Haas ktory sie pieknie zabawil z prezentujacym slabiutka forme Roddickiem ale niestety zawdiodl Nalbandian kurs byl zachecajacy ale niestey wtopil PO raz kolejny potwierdza sie ze nie mozna grac przeciw Rosjanom (ze stawiania na nich jestem juz wyleczony Na jutro bardzo interesujaco zapowiada sie mecz Haasa z Ferrero i mysle ze Juan Carlos poradzi sobie z nerwowym Haasem oraz Moya powinien wreszcie wywalic z turnieju Safinka
Pozdrawiam!

Do góry
Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49