Strona 7 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#112410 - 06/06/2001 18:32 Re: Tenis (propozycje tylko single)
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witam.Mecz na jutro:

Clijsters.K-Henin.J ;typ 2;kurs 1.75

Mecz ciekawy,i dobry kurs.Kto wygra?Mysle ze henin ,powinna wygrac gladko ,acz kolwiek zobaczymy,wszak to roland garros .Jesli bedzie innaczej to troszeczke sie zdziwie.
Oczywiscie staly fragment:
(niczego nie gwarantuje)

Do góry
Bonus: Unibet
#112411 - 06/06/2001 19:22 Re: Tenis (propozycje tylko single)
Anonymous
Unregistered


Dokic/Martinez
Corretja

Mam nadzieję, że Ruano Pascual/Suarez nei sprawią zawodu!

Do góry
#112412 - 07/06/2001 20:15 Re: Tenis (propozycje tylko single)
grelinho Offline
enthusiast

Meldunek: 01/02/2001
Postów: 201
Skąd: warszawa
i niestety J.Henin przegrala (ja rowniez) sila byla gora nad technika choc juz po pierwszym secie mozna bylo swietowac .
Mysle ze Henin nie wytrzymala kondycyjnie z silniejsza od niej Clijsters ,ale nie martwmy sie juz niedlugo WIMBLEDON.

[This message has been edited by grelinho (edited 07-06-2001).]

Do góry
#112413 - 07/06/2001 22:18 Re: Tenis (propozycje tylko single)
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witam.
Co do meczu henin komentarz jest krotki ,mecz miala w "kieszeni",poprostu zawiodla psychika, majac mecz wygrany musiala byc "psychiczna"przegrywajac go.
Po serii trafien zawsze jest jakies hybienie ,i jest to miej wiecej co 4-5 mecz,tak to juz jest i koniec.Wiec wychodzimy z tego problemu w nastepujacy sposob:
Mecz na jutro:

Corretja.A-Grosjean.S ;typ 2;kurs 2.05

i mecz na pojotrze w razie gdyby Grosjean,"cos zmajstrowal"
Mecz (tylko w przypadku gdy grosjean przegra)

Capriati.J-Clijsters.K ;typ 1;kurs(jeszcze nieznany ale mysle ze w granicach 1.3,jesli bedzie mniejszy,to napisze co dalej))

Komentarze:co do Grosjeana, powinien wygrac i nie sugeruje sie tu ze pokonal agassiego,poprostu on to powinien wygrac i na pewno corretja bedzie w opalach to moge gwarantowac.Co do Capriati to nie widze tu innego rezultatu jak jej wygrana.
I ogolnie mowiac te dwa mecze gwarantuja 100% wygrana ,to znaczy ze jak Grosjean cos "zmajstruje-czytaj przegra",to Capriati skasuje Clijsters i sprawa zalatwiona.
Pamietajcie to co tu pisze zwiekszajac stawke gwarantuje wam 100% wygrana jak nie jutro to pojotrze,jesli bedzie innaczej he ,to mysle ze pojade na wczasy do "horoszczy".Podaje te dwa mecze juz dzis bo przez kolejne 3 dni bede mial malo czasu wiec zrobilem to dzis.
Wiec jesli ktos chce cos wygrac to macie tu na tacy dwa mecze na zwiekszanie stawki i 100%zysk.Mysle ze juz jutro bedzie po klopocie jak nie to pozostaje czekac na sobote.Chetnie poslucham waszych komentarzy,jestem ciekawy czy ktos "odwazy sie"zakwestionowac moje typy jesli tak no coz zobaczymy jak bedzie. I cos co moge powiedziec:
(Gwarantuje to wam)

Do góry
#112414 - 07/06/2001 22:23 Re: Tenis (propozycje tylko single)
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
he he ja mogę tylko powiedzieć że gram już od dłuższego czasu tak jak Rafter i przynosi to świetne rezultaty (a myślałem że zaskoczy mnie jeszcze jakimś innym systemem gry)

Do góry
#112415 - 07/06/2001 22:33 Re: Tenis (propozycje tylko single)
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
bet007,to nie system ja to nazywam najbardziej logiczna gra,a systemowo to zwieksza sie tylko stawke,i dlatego rezultaty tak jak wspominasz tak tak sa rewelacyjne ,bo jak cos jest logiczne to rezultaty beda w nieskonczonosc wiec witaj w klubie "logizmu"

Do góry
#112416 - 07/06/2001 23:00 Re: Tenis (propozycje tylko single)
Anonymous
Unregistered


Strala.
Witaj Rafter,co do henin no coz przegrala,ale tek miales racje ona powinna byla to wygrac tylko nie wytrzymala psychicznie.Caly mecz ogladalem i takich "jaj" na korcie nie da sie przewidziec.
Co do twoich typow na jutro i po jutrze ,to jestem pewien ze bedzie tak jak piszesz.Jutro ide i obstawiam Grosjeana,a jak by przegral to po jutrze obstawie Capriati .W iesz co Rafter,zadziwia mnie u ciebie ze jak cos nie pojdzie ty masz juz rozwiazanie i to takie gdzie zadna pomylka nie powinna wystapic.I zmienilem styl gry od teraz tylko zwiekszanie stawki ,dzieki i trzymaj sie.

Do góry
#112417 - 08/06/2001 00:50 Re: Tenis (propozycje tylko single)
grelinho Offline
enthusiast

Meldunek: 01/02/2001
Postów: 201
Skąd: warszawa
Po czym wnosisz ,ze Grosjean ogra Corretje???
Czy sugerujesz sie meczem Corretji z Fedrerem i iloscia nie wymuszonych bledow tego pierwszego ???
Za Corretja przemawia clayowa nawierzchnia ,ale w sumie jeszcze nie gral tu z wymagajacym partnerem.
Za Grosjeanem to ze gra przed wlasna publicznoscia i ogral Agassiego a ten z kolei napewno byl o wiele bardziej wymagajacym przeciwnikiem niz Federer dla Corretji.

Do góry
#112418 - 08/06/2001 14:31 Re: Tenis (propozycje tylko single)
Tomi Offline
journeyman

Meldunek: 08/02/2001
Postów: 95
Skąd: Trzemeszno
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:


Komentarze:co do Grosjeana, powinien wygrac i nie sugeruje sie tu ze pokonal agassiego,poprostu on to powinien wygrac i na pewno corretja bedzie w opalach to moge gwarantowac.Co do Capriati to nie widze tu innego rezultatu jak jej wygrana.
I ogolnie mowiac te dwa mecze gwarantuja 100% wygrana ,to znaczy ze jak Grosjean cos "zmajstruje-czytaj przegra",to Capriati skasuje Clijsters i sprawa zalatwiona.
Pamietajcie to co tu pisze zwiekszajac stawke gwarantuje wam 100% wygrana jak nie jutro to pojotrze.
[/QUOTE]

Zgadza się Rafter, ale gdy Grosjean coś zmajstruje to będziesz musiał wydać full kasy na Capriati, żeby odzyskać przegraną. Kurs na Capriati(przynajmniej w profie) wynosi tylko 1.2.
Co do tych meczy nie jestem zbyt pewny, to są rundy finałowe i każdy da z siebie wszystko aby wygrać.

Pozdrawiam

Do góry
#112419 - 08/06/2001 14:37 Re: Tenis (propozycje tylko single)
Tomi Offline
journeyman

Meldunek: 08/02/2001
Postów: 95
Skąd: Trzemeszno
Tak z ciekawości - ile kasy na maksa można postawić u buków.
Chyba są ograniczenia, a jeżeli są to system ze zwiększaniem stawki wcale nie jest 100%.

Do góry
#112420 - 08/06/2001 15:19 Re: Tenis (propozycje tylko single)
Arko Offline
addict

Meldunek: 17/04/2001
Postów: 647
Skąd: sopot
Rafter co to znaczy ze typ na Capriati jest ważny tylko w przypadku porażki Grosjeana. Jeżeli to jest taki pewny mecz ze chcesz go puścic z potrójną kumulacją to dlaczego tego nie można puścic na pierwszym poziomie czyli w przypadku gdy Grosjean wygra. Coś mi się wydaje ze po nieudanym typie za szybko chcesz odrobić straty i zbyt emocjonalnie podchodzisz do meczy. Biorąc pod uwage angażowanie coraz wiekszych stawek w mecze na tym poziomie zaawansowania turnieju to już jest dość ryzykowne. Przecież praktycznie po pełnieniu 3 błędów pod rząd jesteś prawie bankrutem i niewielkie znaczenie ma fakt że wcześniej trafiłeś 5 meczy z rzędu. Ale może się mylę. Oczywiście nie życzę Ci źle, tylko ostrzegam.

Do góry
#112421 - 08/06/2001 17:46 Re: Tenis (propozycje tylko single)
DJ Bronek Offline
addict

Meldunek: 27/04/2001
Postów: 521
Skąd: Poznań
A co myślicie o 3:0 dla Grosjeana
Jak pewnie wygra to może 3:0

Do góry
#112422 - 08/06/2001 18:17 Re: Tenis (propozycje tylko single)
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Nie rozumiem dlaczego wszyscy się upierają, że Corretja przegra. Agassi przegrał z Grosjeanem na własne życzenie. Grał słabo, nie miał dnia, owszem Grosjean zagrał parę dobrych piłek ale jak przeciwnik pozwala grać to i wszystko wchodzi. Także, dzisiaj każdy scenariusz jest możliwy. Moim zdaniem większe szanse ma Corretja.

Do góry
#112423 - 08/06/2001 22:55 Re: Tenis (propozycje tylko single)
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witam.Po pierwsze "Arko",progresja w przypadku nawet po przegranej Grosjeana bedzie niska.Dlaczego bo jest to 2 dzien,i kurs 2.05,wiec wszystko mam zaplanowane i kontroluje cala sprawe.Dopiero w przypadku gdy Capriati przegra zaczynaja sie male klopoty.A co do kwesti ze "za szybko chce wygrac" ,troszke mnie zdziwilo to "pouczenie".Ja sie nigdy nie spiesze i zadnych emocji nie wykazuje,nawet gdy sytuacja teoretycznie jest mglista.Powiem tylko (choc nie musze tego robic),wyjasnie moj plan od ostatniej porazki.(od ostatniej wygranej schodze,na plan "stowka",bo zblizaja sie mecze "nie kontrolowane i na koncu moze byc maly kurs")
(Arko tyle lat juz to ciagne i gdy zbliza sie 3 dni do finalu zawsze jest plan "stowka",ktory wedle uznania,moze byc puszczany na kilka kuponow ,aby ominac ograniczEnie.)Moze sporo sie w to inwestuje,ale jak sie wygrywa to inwestycja zarabia na siebie.
1)175zlx0.9x1.75(henin)
2)450zlx0.9x2.05(grosjean)625zl
3)7500zlx0.9x1.25(capriati)8125zl
(ryzyko jest minimalne,i jescze dwa dni na wyjscie z sytuacji)

Jak zdazyles sie domyslic jest to 100 zl dziennie ,i nawet jak Capriati poleci mam jeszcze dwa wyjscia awaryjne,ale o tym sie dowiesz tylko wtedy gdy "stanie sie cud"i capriati poleci.A po za tym schemat z gory wymieniony ,byl planowany ,wiadomo przeciez ze im blizej finalu wyniki moga byc rozne,dlatego jest to schemat najnizszego szczebla i malego ryzyka zwana"stowka".Powiem ci jeszcze jedno jesli chcesz wygrywac przyzwoicie to przestudjuj ta matematyke ,bo bez ryzyka nigdy nie wygrasz tego co planujesz.Sumy ktore zobaczyles sa tylko sumami i "zarabiaja na siebie".
Wiec poczekajmy i zobaczmy jak jutro Capriati ,zarobi dla mnie kolejne pieniadze,moze nie duze w tej fazie,bo wiekszych nie potrzebuje.A co do jej meczu jesli ktos sadzi ze wygra clijsters no coz to sport moze tak byc.Ale jesli przegra w meczu nie przez krecz to "klaniam sie"tym ktorzy typowali clijsters.Mimo tego zawsze jest jeszcze dwa wyjscia.Jakie?To na razie tajemnica ktora zdradze jesli bedzie taka koniecznosc.
I jeszcze jedno :BAJ KONTROL.

Do góry
#112424 - 08/06/2001 23:35 Re: Tenis (propozycje tylko single)
macgaj Offline
addict

Meldunek: 07/04/2001
Postów: 572
Skąd: Łódź
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Tomi:
Tak z ciekawości - ile kasy na maksa można postawić u buków.
Chyba są ograniczenia, a jeżeli są to system ze zwiększaniem stawki wcale nie jest 100%.
[/QUOTE]

Tomi rusz troche głową i postaw tyle kuponów ile ci potrzeba.Nigdzie nie jest powiedziane że możesz puścić tylko 1 kupon!!!

Do góry
#112425 - 09/06/2001 00:38 Re: Tenis (propozycje tylko single)
Anonymous
Unregistered


Witaj Rafter.No niestety Grosjean przegral,znow psychika ,albo brak sil.Coz taki jest sport.Co do twojego planu na jutro ,spora kase bedziesz stawial,wiem ze u ciebie to na pozadku dziennym.Ja jutro stawiam na Capriati 500ZL,i mam nadzieje ze wygra,jesli nie to czekam na twoj "plan awaryjny",ktory jak mysle stanowi cala tajemnice twojego systemu.
(Apropo mozesz powiedziec co mialo znaczyc te zamieszanie dzisiaj w sts.Sporo ludzi sie zebralo?)

Do góry
#112426 - 09/06/2001 00:50 Re: Tenis (propozycje tylko single)
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Expert,co do Capriati ,dla mnie ten mecz jest pewny.Capriati moze przegrac jedynie przez krecz.
A co do tego zamieszania to troszke smieszna sprawa(klient bal sie obstawic mecz ,ciagle powtarzal ze jak przegra to mnie i takie tam)
Chodzi o capriati ,jak dowiedzialem sie ze Grosjean zmajstrowal porazke postawilem na Capriati.Poradzilem ten mecz temu czlowiekowi pokazujac mu moj kupon.Wiec i on postawil troche pieniedzy ale przy tym zaznaczajac ze jak przegra to mnie...Wiec porwalem mu go i kazalem wyjsc zwracajac mu pieniadze. Stad cale zamieszanie.
Jaki z tego moral "Jak srasz w majtki,to po co je nosisz"

Do góry
#112427 - 09/06/2001 02:37 Re: Tenis (propozycje tylko single)
Anonymous
Unregistered


Stare wygi pokazały młodym wilkom miejsce w szeregu. Faworytem finału jest Kuerten, ale Corretja miał kłopoty tylko w pierwszej rundzie, dalej już wygrywał bez straty seta z uśmiechem na twarzy.
Przegrane Ferrero i Grosjeana spowodowały, że wszyscy gracze ligi tenisowej (na razie wszyscy trzej) są na minusie, ale mam nadzieję tylko chwilowo.

Odnośnie Capriati to kurs rzędu 1,2 to ja mogę obstawić w I rundzie turnieju, a nie w finale wielkiego szlema, gdzie aby się dostać trzeba wygrać 6 meczy i mieć życiową formę. Clijsters niby nie ma szans, ale już się zdarzały sensacyjne porażki w finałach (przykładowo porażka Hingis w meczu z Majoli w RG).

Bohaterami debli są moje ulubienice Ruano Pascual i Suarez, które są już w 2 finałach, w deblach i mixie, gdzie zagrają przeciwko sobie!!!!!!!!

Jednak teraz nie będę ich obstawiał, bo może być różnie, chociaż bardzo im kibicuję.

Do góry
#112428 - 09/06/2001 02:50 Re: Tenis (propozycje tylko single)
Anonymous
Unregistered


Kurs na wygraną Capriati 1,5 powinien przejść.

Do góry
#112429 - 09/06/2001 03:33 Re: Tenis (propozycje tylko single)
Tomi Offline
journeyman

Meldunek: 08/02/2001
Postów: 95
Skąd: Trzemeszno
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:

1)175zlx0.9x1.75(henin)
2)450zlx0.9x2.05(grosjean)625zl
3)7500zlx0.9x1.25(capriati)8125zl
(ryzyko jest minimalne,i jescze dwa dni na wyjscie z sytuacji)

Jak zdazyles sie domyslic jest to 100 zl dziennie ,i nawet jak Capriati poleci mam jeszcze dwa wyjscia awaryjne,ale o tym sie dowiesz tylko wtedy gdy "stanie sie cud"i capriati poleci..
[/QUOTE]

Rafter, ciekawi mnie jedno, czy jest możliwe wysłać kupony w sumie za 7500zł.
Już kiedyś było mówione,że "facetka" w okienku dzwoni do centrali, gdy stawiasz 500zł.
Tak apropo planu awaryjnego, gdyby Capriati przegrała (szanse na to ok.35%)to jak wyobrażasz sobie wyjść z sytuacji.
Wtedy wchodzą w grę kosmiczne sumy. Kto Ci je przyjmie.
A myślałem, że gra u buków to nie rosyjska ruletka
Czekam na odpowiedź!

Do góry
Strona 7 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (igea23, pacyfista, Sensei, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 3350 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581660 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49