Strona 9 z 13 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#115621 - 03/10/2002 15:04 Re: Tenis 7
Anonymous
Unregistered


Ale wtopa... Williams przegrala.

Do góry
Bonus: Unibet
#115622 - 04/10/2002 17:18 Re: Tenis 7
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
To co Schuettler zagrał w 3 secie z Mathieu woła o pomstę. Tyle niewymuszonych błędów uke: . Mathieu co prawda też miał dużo ale coś tam grał,a Rainer dosłownie nic i Mathieu kolejny mecz 3-setowy zaliczył do wygranych farciarz

Pozdro

Do góry
#115623 - 04/10/2002 18:06 Re: Tenis 7
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
moze dzis sprubuje na Federera
pozdrowko
http://www.republika.pl/maciejek_12/index.htm.htm

Do góry
#115624 - 06/10/2002 10:49 Re: Tenis 7
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Witam wszystkich forumowiczów,
Koniec świata !!!
Uf… Polacy po ciężkiej walce wygrali seta z Portugalią i wyrównali na 1:1 w setach. Najlepsi są nasi Eksperci, którzy ze stoickim spokojem potraktowali Portugalczyków jak gówniarzy niemający pojęcia o siatkówce. Przebieg meczu jak i wczorajsze zwycięstwo nad Holandią mówią zupełnie coś innego. Dalszy przebieg meczu nie potwierdził niestety przewidywań naszych ekspertów. Przegraliśmy w kiepskim stylu. Polacy stanęli i tak zostało. Przed meczem jeden z ekspertów stwierdził „ ….No jak dzisiaj przegramy to będzie koniec świata…” . Zbieg okoliczności, mój „koniec świata” odnosił się do niespodzianek tenisowych, żal , że nie tylko do nich.
Koniec świata !!!
Żenia nie wygra ponownie Pucharu Kremlowskiego , niedźwiedziowaty Safin był bezradny z młodziutkim Mathieu, o którym było już głośno. Mathieu nie powinien być nieznany. Głośno już mówiło się o tej postaci na tegorocznym Rolad Garros. Do turnieju głównego dostał się z kwalifikacji choć nie jestem pewien tak do końca ponieważ bardziej pasuje mi „dzika karta”. Tak czy tak w pierwszej rundzie Wanye Ferreira pokonany w pięciu setach, druga, Santoro pokonany w czterech setach zaś w trzeciej Jiri Novak odprawiony w trzech setach. Taki debiut w takiej imprezie to nie jednemu młodemu początkującemu zawodnikowi marzy się po nocach i to z tych marzeń w które trudno uwierzyć. Mathieu pokonał trzech z rzędu tenisistów o wspólnym mianowniku – duże doświadczenie i wysoka kultura gry. Przegrywa po walce w pięciu setach i to z samym Agassim. Ponownie zaznaczył swoją obecność na Long Island gdzie dochodzi do ćwierćfinału pokonując Corie, Samprasa i Martina (tego z Hiszpani chyba Alberto ) przegrywa z Coretją ( bądź Costa zawsze mi się mylą z pewnością Hiszpan ). Spotkania przegrane oddawał po równej walce . Może jesteśmy świadkami narodzin zawodnika wielkiego formatu. Oby.
Umarł król , niech żyje król !
Nie sądzę aby Sampras powrócił na kort . Myślę, że US Open był jego ostatnim turniejem.
Obym się mylił.
Dzisiejszy finał z Schalkenem jest też do wygrania i moim zdaniem warto na niego postawić. Przypomina mi to finał w Stockholmie w ub. roku. Jarko Nieminen nikomu nieznany Fin gromił po kolei wszystkich bezdyskusyjnie i w finale miał w trzecim secie piłki meczowe z Schalkenem. Schalken obronił się wyrównał i w piątym secie wygrał. Finowi zabrakło już sił. Dobrze pamiętam ten finał z dwóch powodów. Na tym spotkaniu wisiała wysoka wygrana . Od tego spotkania finałowego, przestałem informować moją małżonkę o moich efektach w obstawianiu czy to pozytywnych czy negatywnych. Kiedy to Schalken zrobił meczbola powiedziałem do małżonki. „ .. szkoda, tak blisko była wysoka wygrana brakowało tylko tego wyniku a Fin prawie wygrał, musiał grać jednak pięć setów i zabrakło mu sił…” Żona spojrzała na mnie z wyrzutem mówiąc „ .. jak to, to nie przewidziałeś tego …” Od tego momentu nie informuję Żony nawet jak mam, szczególnie wyjątkowe momenty.
Mam nadzieję, że casus z Stockholmu nie powtórzy się choć dla Mathieu może to być największa przeszkoda do pokonania.
Koniec świata !!!
Tokio
Magnus Norman !!! Może wreszcie powrócił na dobre. Mocno uderzyłem w spotkanie Ferrero – Norman gdzie wygrana Hiszpana była dla mnie formalnością. Już tak się przyzwyczaiłem do stawiania na przegraną Normalna co czynię z przykrością od listopada ub. roku, że przestałem wierzyć w dojście Szweda do dawnej dyspozycji. Norman, była sympatia Martiny Hingis, to tenisista, który potrafi grać dobry tenis i to ten z najwyższej półki. Niestety trapią Magnusa kontuzje. Szwed to osobowość szczególna, bardzo długo dochodzi do formy (że aż tyle miesięcy to zaskoczenie ), walczy jak mało kto w ATP. Honorowy do przesady , nawet jak był znoszony z kortu z powodu skurczy mięśni to wracał przed upływem pięciu minut aby dokończyć spotkanie wiedząc, że wygrana jest wręcz nierealna. Jak złapie „fieling” to potrafi pokonać każdego na każdej nawierzchni. Najlepiej czuje się na clayu , ciekawy forehand, wysoka kultura gry jednak ograniczona dyspozycją ogólną Szweda. Finał powinien rozstrzygnąć w dwóch setach. Carlsen chyba nie odwali numeru i nie zacznie grać ponad swój poziom. Norma nie przegrał w Tokio seta i tak powinno być do końca. Kto wie, może nadchodzący cykl halowy zakończony finałem ATP będzie jego, oczywiście poza ostatnim bo na to nie ma szans.
Koniec świata !!!
Moskwa
Panie dotrzymały kroku Panom.
Do głowy by mi nie przyszło , że ujrzę Maleeva w takiej formie z takim poziomem i kulturą gry. Magdalena Maleeva ( panowie z STS-u to wstyd żeby robić błędy przy nazwiskach, jeszcze nie widziałem poprawnie napisanego nazwiska Bułgarki ) gra w WTA od ponad 10 lat i wydawało się, że lata świetności ma za sobą. Solidny tenis z drugiej półki. Najlepiej prezentowała się w połowie lat dziewięćdziesiątych i wówczas z pewnością należała do ścisłej czołówki WTA. Spotkanie finałowe przy takiej dyspozycji powinna rozstrzygnąć w dwóch setach. Wołowata Davenport nie powinna być większą przeszkodą niż Mauresmo czy Williamsova. Zakładając, że Maleeva zachowa dotychczasową mądrość gry można założyć, że Davenport nie będzie miała wiele do powiedzenia.
Co za noc live w Eurosporcie z zawodów motocyklowych, za moment live z Tokio - finał .
Ciekawe, jak były spotkania tenisowe w godzinach nocnych to nie były puszczone na żywca a zawody motocyklowe za każdym razem. Czyżby fani tenisa muszą spać w nocy a fani zawodów motocyklowych nie…?
Eurosport nie popisał się, delikatnie to ujmując, przy prezentacji US Open. Transmitować dwa tygodnie spotkania i jak doszło do finału … bez komentarza.
Panowie, niespodzianki uczą pokory. Mam nadzieję, że dzisiaj pojawią się również ( Maleeva, Mathieu). Dzisiaj będzie z pewnością dobry dzień. Warto jednak pamiętać rozmowę pesymisty z optymistą. Pesymista mówi:
- no, gorzej już być nie może…,
Optymista odpowiada:
- może być, może ….

Do góry
#115625 - 06/10/2002 16:38 Re: Tenis 7
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
283 Pless-Galimberti 1.51 2.15
TYP:1 al:

Do góry
#115626 - 07/10/2002 05:47 Re: Tenis 7
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Tak na dobranoc : Mathieu 1.8 w expekcie - wiem że Mathieu może być zmęczony ale jak się spojrzy na ostatnie wyniki Boutera to 1.8 wydaje się być zbyt dużym kursem B&W 1.5 co o tym myślicie?

Do góry
#115627 - 07/10/2002 21:54 Re: Tenis 7
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
dzis proponuje :
Johansson-Santoro

Do góry
#115628 - 07/10/2002 22:11 Re: Tenis 7
kapsel Offline
addict

Meldunek: 30/09/2002
Postów: 430
Skąd: szczecin
co sadzicie o tych wydarzeniach
Kuerten - el Aynaoui 1 1.5
Mirnyi - Rochus O. 1 1.4
Gambill - Bjorkman 1 1.65
ślijcie swoje typy na te spotkania

Do góry
#115629 - 07/10/2002 22:15 Re: Tenis 7
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
1-spotkanie typ:ciezko ale bardziej 2
2-spotkanie typ:1
3-spotkanie typ:2

Do góry
#115630 - 07/10/2002 22:26 Re: Tenis 7
kapsel Offline
addict

Meldunek: 30/09/2002
Postów: 430
Skąd: szczecin
masz podstawe na te typy jak masz to napisz

Do góry
#115631 - 07/10/2002 22:28 Re: Tenis 7
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Kuerten w za dobrej w formie nie jest
Markończyk nie gra źle.
Mirnyi to murowana 1 nie ma co pisac
Gambill ostatnio ciniutko pierwsza runda w Tokyo
z Suzuki.
To jest tylko moja opinia graj jak chcesz al:

Do góry
#115632 - 07/10/2002 23:20 Re: Tenis 7
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
[QUOTE]Oryginalnie wysłał profi:
[QB]Kuerten w za dobrej w formie nie jest
Markończyk nie gra źle.

Witam,
Kuerten od US Open rozegrał 10 spotkań z czego przegrał jeden raz po walce w pięciu setach z Schalkenem w New York.
Bjorkman powinien przejść do następnej rundy.

Do góry
#115633 - 08/10/2002 00:24 Re: Tenis 7
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Prawie w ogóle nie gram ostatnio tenisa ale czy mogliby moi tenisowi eksperci ustosunkować się do typu:

Mathieu - Boutter 1

Proszę o odp

POZDRAWIAM
DJ SOSNA

Do góry
#115634 - 08/10/2002 01:34 Re: Tenis 7
kapsel Offline
addict

Meldunek: 30/09/2002
Postów: 430
Skąd: szczecin
co mam zrobić mam troche długów
musze w konicu cos wygrac
co sadzicie o tych spotkaniach
Clijsters - Myskina 1
Hingis - Sanchez Vicario 1
Rubin - Schett 1
Malejeva - Kremer 1
Kafelnikov - Meligeni 1
Safin - Gasquet 1
Haas - Youzhny 1
Novak - Martin A. 1
Grosjean - Pioline 1
slijcie swoje pomysły na te wydarzenia bardzo prosze o prawdziwe informacje

Do góry
#115635 - 08/10/2002 01:43 Re: Tenis 7
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
czesc sosna tu oli Mathieu gra bardzo dobrze tylko pytanie czy nie jest zmeczony po turnieju w moskwie al:

Do góry
#115636 - 08/10/2002 02:05 Re: Tenis 7
kapsel Offline
addict

Meldunek: 30/09/2002
Postów: 430
Skąd: szczecin
co nikt nie ma typów na te spotkania

Do góry
#115637 - 08/10/2002 02:20 Re: Tenis 7
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
[QUOTE]Oryginalnie wysłał profi:
[qb]czesc sosna tu oli Mathieu gra bardzo dobrze tylko pytanie czy nie jest zmeczony po turnieju w moskwie al: [/qb][/QUOTE]Dzięki Oli iwo:
Juz poszło to zdarzenie na double z:

Zabaleta - Melzer 1 (2.10)

A co o tym powiecie,moi tenisowi przyjaciele :rolleyes: ??

Do góry
#115638 - 08/10/2002 03:27 Re: Tenis 7
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Sosna : co do meczu Mathieu to dalej jestem w rozterce ale na 1.8 chyba się jednak skusze - meczu Zabalety nie gram dla mnie zwycięstwo w tym meczu to sprawa otwarta - Zabaleta w hali nie grywał zbyt czesto - tenniscorner nie działa wiec nie moge sprawdzić dokładnych wyników ale jak się nie myle unikał hali w ostatnich latach

Do góry
#115639 - 08/10/2002 10:21 Re: Tenis 7
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Witam,
Hingis - Vicario 2
jeszcze nie tak dawno klasyk WTA. Arantxa zawsze przy spotkaniach z Hingis mobilizowała się i grała na najwyższych obrotach. Hingis dopiero wchodzi na korty po dłuższej przerwie. Tym bardziej jest to okazja dla Vicario, która nie potrafi już przejść cały turniej grająć na maxa. Nie te lata jednak sądzę, że nie odpuści osłabionej Martinie zwłaszcza kiedy jest taka okazja. Oczywiście nie chodzi o pieniądze czy punkty. To są niuanse zawodowego tenisa, prestiż zawodowy. Vicario skupia się z pewnością na deblu (powinna z Hantuchovą wygrać zdecydowanie cały turniej)ale wydaje mi się, że dzisiaj da z siebie wszystko co ma aby pokonać Hingis. Jestem przekonany, że jedno spotkanie jeszcze jest w stanie zagrać na wysokim poziomie co zapewni jej wygraną.

Do góry
#115640 - 08/10/2002 11:07 Re: Tenis 7
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
Witam,
Mathieu - Boutter
zastanawiam się dlaczego tak wielu forumowiczów obstawia to zdarzenie. Z pewnością Mathieu jest faworytem bezdyskusyjnym jeśli założymy, że zagra na poziomie jaki pokazał w Moskwie a zwłaszcza w finale. Przy takim poziomie nie ma siły , nie tylko Boutter ale najlepsi z najlepszych w ATP nie mieliby szans. Spotkanie moim zdaniem obarczone ryzykiem syndromu załamania chwilowego formy po wygranym turnieju, zwłaszcza w tym przypadku.

Dav./Raym. - Hant./Vicario 2
Debel Hant./Vicario to jeden z najlepszych w WTA. Nie raz potrafiły nawiązać walkę z nr 1 w WTA tj. Raymond/Stubbs. Davenport nie jest deblistką i nigdy nie była i nie będzie. Jest to okazyjna para na jeden turniej. Jeżeli Hantuchova/Vicario potrafiły grać z Raymond/Stubbs to tym bardziej powinny dać sobie radę z Davenport/Raymomd i to w dwóch setach.

Bryan/Bryan - Coetzee/Haggard 2
W ub. tygodniu para z RSA wyrała turniej w Tokio pokonująć między innymi Pala/Vizner , Black/Ullyett a w finale pokonali parę Gambill/Oliver . O ile dobrze pamiętam to nie stracili seta. Jeżeli już, to moim zdaniem dwójeczka.

[

Do góry
Strona 9 z 13 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, akagi, Zaixi, Lukasz111, kemp, rafal08, igea23), 3429 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581814 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49