Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 ... 11 12 >
Opcje tematu
#1137024 - 14/04/2007 14:25 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: vonseb]
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
slask-turow ja nie mysle o tym jakie kursy wystawia tylko kto dla mnie jest lepszy 20%... to uruchomienie hamiltona pod koszem bo jest jak dla mnie w ataku mega dobrym zawodnikiem.

Do góry
Bonus: Unibet
#1137387 - 14/04/2007 18:33 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: vonseb]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
To będzie naprawdę cięzki mecz dla Anwilu, Czarni sa bardziej głodni sukcesu, maja za soba publicznosc nie odpuszcza do konca , bedzie na pewno wyrownany mecz. Na Anwilu jest duża presja. Szanse oceniam 50/50

Do góry
#1137448 - 14/04/2007 19:16 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: globus]
Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2005
Postów: 11520
Skąd: Kraków
warto grać POLONIE???????

Do góry
#1137658 - 14/04/2007 20:57 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: ]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Ok, nikt się nie kwapi do odpowiedzi, to może ja spróbuję

Po pierwsze, obiektywnie rzecz ujmując, Znicz jest najsłabszą drużyną ligi, odkąd Polonia znacząco się wzmocniła. (Unii Tarnów oczywiście nie biorę pod uwagę, bo w takiej formie zajmowałaby miejsce w połowie tabeli I ligi)

Po drugie, z kilku źródeł dowiedziałem się, że zawiązany jest spisek przeciwko Zniczowi, tak by go spuścić do I ligi, na czym zyskać miałaby Polonia. Kontrowersyjna dość historia, ale nie niemożliwa.

Po trzecie, pod względem poziomu sportowego są to ekipy equal, z delikatnym wskazaniem na Polonię. Pod koszem zdecydowana przewaga Warszawian. Na obwodzie idealnie równo.

Polonia w Koszalinie zagrała znakomicie, ze znakomitej strony pokazał się Bartek Sarzało, po kontuzji Walkera nie ma już śladu, a prawdziwym profesorem okazuje się Lorthridge. Polonii brakowało właśnie Sarzały, Lorthridge'a i Carr'a, by skutecznie powalczyć o PO. Ta drużyna spaść po prostu nie ma prawa.

W meczu rozegranym dwa miechy temu w Jarosławiu górą Polonia, dziś w mojej opinii będzie identycznie. 1,40 nie zachęca do gry, ale spodziewam się wysokiego zwycięstwa, więc warto próbować handicapu.

Znicz po wygranych z Prokomem i Polpharmą zanotował 4 porażki z rzędu, w tym bolesne 77-83 przed własną publicznością z Kotwicą, w bezpośredniej walce o utrzymanie i myślę że Jarosławianie powoli powinni witać się z zapleczem Ekstraligi.

Polonia SPEC Warszawa - Znicz Jarosław -> Polonia -6,5 @1,9 7/10

P.S. Wybiera się ktoś na mecz? Będę w zielonej koszulce \:p

adios

Do góry
#1138009 - 14/04/2007 22:44 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: bursztyk]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Dzisiaj dwa bardzo fajne mecze do grania, wiec nie wypada tego ominac ;\)



Polonia @ 1.35 + Kager @ 1.50 = AKO 2.02 (Unibet)

I wlasnie takiego dubelka sobie dzis zagram. Duzo o Polonii napisal bursztyk, wiec powtarzac tego samego nie ma sensu.

Znicz naprawde w tej lidze szału juz nie zrobi i to chyba z nimi sie wlasnie pozegnamy. Polonia pokazala, ze wzmocnienia na obwodzie okazaly sie kluczem do sukcesu, a do tego niezatapialny duet Walker + Raynolds, na ktory nie ma mocnych.

Co do Kagera. Kurs 1.50 wiemy ze szału nie robi, ale niewatpliwie jest troche wysoki. AZS chyba juz sie troszeczke wystrzelal, w tej fazie rozgrywek nie pokazauja tego co w sezonie zasadniczym, kiedy to w samej jego koncowce AZS byl mocny dla kazdego. Kager personalnie jest o wiele silniejszy i chce jeszcze cos udowodnic. Gram Kager, bo w dzisiejszytm dublu, az zal nie sprobowac. AZS sie utrzyma, tego im zycze i gleboko w to wierze.

Do góry
#1139939 - 15/04/2007 17:01 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: shane]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
A ja mimo wszystko gram dzisiaj za sporą stawkę Anwil. Sporo ludzi się przejechało na pierwszym meczu i to był wypadek przy pracy, Końcówkę sezonu obie ekipy miały świetną, ale nie oszukujmy się, Anwil to zespół z wyższej półki - z aspiracjami nawet na mistrzostwo Polski (jednak przegrają z Prokomem na 80 %) ale dzisiaj w Słupsku pokażą swoją wyższość nad Czarnymi.
Poi takim kursie naprawdę moim zdaniem warto bez większego zastanawiania grać na Anwil - no i mecz w TV więc emocje gwarantowane.

Do góry
#1140129 - 15/04/2007 18:07 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: Mitul]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Mecz Prokomu niejako z urzędu odstawiam na bok, tutaj po prostu nie ma co rozkminiać a i stawiać na Prokom po żałosnym kursie na pewno nie będę.

Bardzo ciekawe mecze w Świeciu i Ostrowie Wlkp., w pierwszym z nich skłaniałbym się do gospodarzy, a w drugim do gości w obu przypadkach po bardzo przyzwoitych kursach.
W obu tych spotkaniach mocno śmierdzi mi także underami, ale jakoś tak myślę nad tymi spotkaniami i myślę i nie mogę się ostatecznie zdecydować, za dużo wątpliwości...

W Słupsku gram dzisiaj Anwil po bardzo dobrym kursie @1.90, a jeśli się nie uda to podbijam stawkę dwukrotnie i ponawiam Anwil w następnym spotkaniu.
Częśc osób pewnie nazwie to progresją, choć Ci co mnie znają wiedzą, że jestem jednym z największych przeciwników tej formy gry. Możnaby to w sumie nazwać co najwyżej taką 'miniprogresją', dwuetapową, jak nie wejdzie to 9j. przejdzie koło nosa (3j. dzisiaj i 6j. ewentualnie w następnym meczu), ale na pewno nie będzie podbijania bez końca...
Czemu tak...? Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której Anwil miałby zostać odprawiony z kwitkiem po 4 meczach pierwszej rundy PO. Jestem przekonany, że wygrają przynajmniej jeden mecz w Słupsku (a całkiem możliwe są też 2 zwycięstwa) i w najgorszym wypadku o losach tej rywalizacji rozstrzygnie 5-te spotkanie we Włocławku.

Także idzie dzisiaj pare groszy na Anwil, ale przed TV kciuki zaciskał będę naturalnie za ...Czarnych, kasa kasą ale zdrowy sportowy doping oraz sympatie i antypatie klubowe to wartość zdecydowanie cenniejsza od jakichkolwiek pieniędzy.

Do góry
#1140187 - 15/04/2007 18:28 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: tomo]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Tomek, czyli dzis kazdy wynik w Słupsku Cie zadowoli \:\)

Teraz cos ode mnie.

Po wczorajszym dniu z DBE, gdzie Polonia i Kager wedle moich zapowiedzi odprawily z kwitkiem rywali, dzis zagram troche dla zabawy, jednakze typy bede calkowicie przemyslane.

Ja wbrew wszystkiemu zdecyduje sie na ... Czarnych. Nie wyobrazam sobie zeby ten zespol, ktory mial swietna koncowke sezonu dostal w torbe dwa razy u siebie. Oczekiwania kibicow sa ogromne, dzis hala zapewne bedzie pekała w szwach, bo mecze z Anwilem zawsze budzily sie tam ogromnym zainteresowaniem. Forma Czarnych eweidentnie wskazuje na to, ze wlasnie w PO moga jeszcze cos namieszac i sprawic, ze Anwil bedzie musial stoczyc zaciety bój o połfinał ligi. Obudzil sie motor napedowy zespolu Miah Davis, ktory nie robi juz tylko za statyste. W Słupsku kazdemu gra sie bardzo trudno, a z taka skutecznoscia z gry jaka prezentuja Czarni ostatnimi czasy, moze byc bardzo trudno Anwilowi.

Biore sobie dzis Czarnych @ 1.85 i z calego serca bede sciskal za nich kciuki. W meczu numer 4 moze juz byc roznie, bo jak wiemy z meczy z Włocławka Anwil potrafi wyciagac wnioski po porazkach.

Odpuszczam mecz w Ostrowie. Niby Turow to zaraz po Prokomie kandydat na MP, ale w tym sezonie liga jest bardzo, ale to bardzo wyrownana. Stal w basket grac potrafi a w swojej hali moga lekko przedluzyc rywalizacje z Turowem do meczu numer 4. Wiec uwaga na ten mecz, bo po co sie przejechac...

Do tego wszystkiego biore underek w Swieciu i win Polpaku. Under 140.5 pkt w Betgun @ 1.88... dwie defensywne druzyny, ktore teraz nie grzesza skutecznoscia, czegos mozna chciec wiecej? Do tego zwyciestwo Polpaku. Za duzo kasy poszlo w ten zespol, by rywalizacja skonczyla sie gladkim 3-0 dla Slaska, ktory oczywiscie jest w tej konfrontacji faworytem... no ale ilez to razy faworyt zawodzil... \:\)

Do góry
#1140675 - 15/04/2007 20:41 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: shane]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
a ja sobie zagram undera 152.5 w meczu w slupsku
ten mecz to bedzie "mala wojna" i o latwe pkt bedize raczej ciezko \:\)

Do góry
#1143316 - 16/04/2007 21:40 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: jarko 33]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Jako się rzekło, tak niech się stanie. Anwil wczoraj wygrał i w dzisiejszym kolejnym meczu z cyklu 50/50 nie gram na wycięstwo żadnej z drużyn.
Wczoraj Czarni zagrali po raz kolejny z Anwilem jak równy z równym, przegrali przez ...rzuty wolne (w całym meczu o zgrozo 9/18, to już ja - człowiek który niegdyś na podwórku w basket grywał namiętnie, ale dzisiaj nie pamięta kiedy to po raz ostatni miał w rękach piłkę do kosza - poszedłbym z marszu i słowo daję miałbym lepszą skuteczność).
Niby kasa wpadła, ale powiedzieć mogę tylko jedno - szkoda...

Postanowiłem, natomiast, zagrać w tym meczu Under 148,5 po kursie @1.85.
Nie będzie pewnie wielkim odkryciem jak napiszę, że dzisiejszy mecz jest zdecydowanie najważniejszym spośród dotychczasowych pojedynków ćwierćfinałowych Anwilu z Czarnymi, ale odkryciem też nie będzie jak napiszę, że każde spotkanie rozegrane do tej pory było także bardzo istotne.
Dzisiaj pierwszy raz w omawianej rywalizacji dojdzie do spotkania, po którym jedna drużyna może być w półfinale, a druga zakończyć sezon. I ten fakt uważam za bardzo istotny w dzisiejszym typie na 'under'. Ten fakt powinien sprawić, że oba zepoły zagrają z ogromną rozwagą, będą konstruowały długie 20-sekundowe akcje i przede wszystkim w obronie zagrają najlepiej jak tylko potrafią, a że i Anwil i przede wszystkim Czarni w tej obronie grać potrafią to nikogo przekonywać nie muszę. No i na koniec argument może taki trochę dziecinny, ale kto wie czy nie znajdzie na parkiecie choćby minimalnego pokrycia, stawka dzisiejszego spotkania może sprawić, że przy rzucie rączka zatrzęsie się raz czy drugi...
Linia o kilka punktów niższa niż w dotychczasowych meczach, ale mnie to nie zraża i mam nadzieję że ta subtelna róznica nie będzie miała wpływu na powodzenie mojego typu...
Dla mnie mecz na jakieś 140 pkt., może nawet mniej... ale stawka umiarkowana.


A co do Prokomu... nie chcę nikogo oskarżać ale mam kjakieś dziwne wrażenie, że wczoraj jedni i drudzy upiekli dwie pieczenie przy jednym ogniu...
Dzisiaj Prokom zdrowo przejedzie się po Polpharmie... ale ja tego nie gram...

Do góry
#1149225 - 18/04/2007 22:31 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: tomo]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
dzisiaj 2 mecze w play outach....bardzo wazne dla 3 ekip spośród grających.
Moje propozycje:
Kotwica ML 1.75 ub dobór stawki był bardzo nerwowy skonczyło się na 15/10
Dlaczego:
Po prostu Kotwica jest lepsza,to co się stało w 1 kwarcie ich ostatniego meczu nie było przypadkowe i mimo ,że niby Polonia gra lepiej i ma w składzie 2 koszykarzy wiecej a w Kotwicy nie gra Bronek powinno byc spokojne HW.
Kager ML 2.25 ub 4/10
Gdynianie już się utrzymali i niestety nie wiem czy zagrają na 100 procent...Znicz w 1 lidze ogrywał Kager ale dzisiaj sytuacja obu zespołów jest diametralnie inna a Kager personalnie zdecydowanie lepszy.Gdynianie są na południu Polski od 3 dni i nie sądze by odpuścili dzisiejsze zawody...trener Prabucki też chyba chce zachować posade na przyszły sezon i dzisiejsze zwyciestwo może mu w tym pomóc.Owaszem szalony Ricky C. może zagrać znowu świetny mecz ale znając jego koszykarską przeszłość jego limit na ten sezon już się wyczerpał a Jarosław nie utrzyma ekstraklasy na przyszły sezon.

Do góry
#1151060 - 19/04/2007 14:30 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: zw1]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
NO to rywalizacja PROKOMU z ANWILEM moze byc jeszcze ciekawsza bo w barwach Prokomu nie zobaczymy jednego z najlepszych zawodnikow druzyny rozgrywajacego Rashida ATKINSA . Nie zagra on do konca sezonu. Lekarze stwierdzili u niego zapalenie rzepki kolanowej. W maju ma przejsc operacje.

Do góry
#1153739 - 20/04/2007 05:00 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: vonseb]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
koszmarna kontuzja :/

Do góry
#1156681 - 21/04/2007 05:30 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: muppet]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Jutro i pojutrze pierwsze mecz polfinalowe DBE. Pora rozpoczac dyskusje na temat meczykow.

Ja zamierzam zagrac
Turow (-5) - Slask 1 1,90
Slask ( przy braku Dmitrowskiego ) ma ostatnio straszne klopoty z rzutami z dystansu ( co bylo widac w spotkaniach z Polpakiem - tragicznie z czystych pozycji rzucal Stefanski niewiele lepiej Fon czy Hughes ) i wiekszosc punktow zdobywa spod kosza. Turow umie jednak bronic i mysle ze "po swojemu" zagesci strefe podkoszowa i moga byc problemy dla Slaska. Dodatkowo Slask potrafi miec spore problemy z rzutami wolnymi. W Turowie w ostatnich meczach szaleje Kelati i to pewnie bedzie pierwsza opcja w ataku. W sezonie zasadniczym Turow wygral u siebie 67-64, a Slask u siebie 64-53.

z oferty Toto-mixa fajnie wyglada zaklad
Wojcik - Jagodnik 2 1,50 ( wczesniej kurs byl 1,60 )
Wojcik ostatnio mniej gra bo akurat na tych pozcjach w Prokomie klopoty bogactwa. Jagoda wiadomo przez rece, jak nie wpadnie raz to drugi i trzeci, a jak nie to wymusic wolnego

Do góry
#1156689 - 21/04/2007 05:41 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: vonseb]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Zastawiam sie jeszcze nad niedzielnym meczem i zagraniem
Prokom - Anwil (+6 ) 2 1,90
choc argumenty ponizej sa raczej przeciwko temu typowi

Prokom bez Atkinsa, znow moze miec lekkie problemy z rozegraniem choc juz nie takie jak ostatnio bo do dyspozycji sa Pacesas i Nordgaard. Jednak za rzadko wykorzystuja swoje przewagi podkoszowe majac spory klopot z rozegraniem. Jednak dla mnie i tak najlepszym graczem jest Slanina.
Anwil w meczach z Czarnymi mial mnostwo zbiorek - tu przy wysokich i dobrze walczacyh na tablicach graczach Prokomu moze miec wieksze klopoty. Poza tym lawka Prokomu jest o wiele dluzsza i problemy z faulami ( moze poza Dalmau ) nie beda tak strasznie wplywac na gre.

Zdrowy rozsadek podpowiada Prokom bo doswiadczenie graczy i druzyny otrzaskanej w meczach o stawke, mniejsze zmeczenie w cwiercfinalach. Serce jest za Anwilem bo maja lepszego trenera i dali mi zarobic w poprzedniej rundzie \:\) .
Optymalnie by bylo ogladnac pierwszy mecz i zobaczyc jak to bedzie wygladalo.

Do góry
#1156692 - 21/04/2007 05:45 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: vonseb]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: vonseb
Jutro i pojutrze pierwsze mecz polfinalowe DBE. Pora rozpoczac dyskusje na temat meczykow.

Ja zamierzam zagrac
Turow (-5) - Slask 1 1,90
Slask ( przy braku Dmitrowskiego ) ma ostatnio straszne klopoty z rzutami z dystansu ( co bylo widac w spotkaniach z Polpakiem - tragicznie z czystych pozycji rzucal Stefanski niewiele lepiej Fon czy Hughes ) i wiekszosc punktow zdobywa spod kosza. Turow umie jednak bronic i mysle ze "po swojemu" zagesci strefe podkoszowa i moga byc problemy dla Slaska. Dodatkowo Slask potrafi miec spore problemy z rzutami wolnymi. W Turowie w ostatnich meczach szaleje Kelati i to pewnie bedzie pierwsza opcja w ataku. W sezonie zasadniczym Turow wygral u siebie 67-64, a Slask u siebie 64-53.



sorki ale "odbije pilke " co bedzie z turowem jak slask pokryje kelatiego ?
wg.mnie tez beda mieli klopoty ze zdobywaniem pkt z dystansu
wg.mnie kluczowym graczej tej pary bedzie Hamilton jak on zagra b.dobrze to slask powalczy w finale

Do góry
#1156958 - 21/04/2007 16:55 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: jarko 33]
Bouldermaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/06/2006
Postów: 3245
Skąd: SG/KGR
chyba dobrym rozwiązaniem będzie dziś inwestycja w mecz
Turów-Śląsk:) mówie to o overze na ten mecz... linia w bukach to 137..typ wydaje sie szalony bo patrząc na statystyki ostatnich potyczek Wrocławia ze Zgorzelcem... wyniki byly niskie... także waga spotkania ogromna co bardziej skłaniałoby do defensywy... jednak czuje w tym meczu lekki over gdyż upatruje tu niespodzianki w postaci zwycięstwa Śląska. Turów cały mecz będzie gonić wynik i takim sposobem uzbiera sie troche punktów
przewiduje 72:74

Do góry
#1157054 - 21/04/2007 17:30 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: Bouldermaster]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
No nie wiem czy to dobra inwestycja skoro obaj szkoleniowcy będą preferować ostry defens i nie będzie nic za darmo...

Do góry
#1157147 - 21/04/2007 17:57 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: sebkos]
herrkacu Offline
enthusiast

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 374
Skąd: Gorlice/Stoke on Trent
zgadzam sie z przedmowca

Do góry
#1157328 - 21/04/2007 18:21 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: herrkacu]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
Witam na forum wszystkich uczestniczacych w jego zyciu jak i tylkoobserwatorow. Ja dotychczas zaliczalem sie do tych drugich ale od dzis postanowilem brac udzial \:\) TO tyle slowem wstepu czas przejsc do spotkania ktore interesuje mnie najbardziej.

Zaczynajmy:

BOT Turow - Bergson Wroclaw
godzina 17:00 transmisja Polsat Sport

Wpierw podaje typy potem krotkie uzasadnienie:

BOT - Bergson typ 2 / 65% pewnosci
BOT - Bergson +5.5 typ 2 / 95% pewnosci
BOT - Bergson over 137,5 typ 2 / 80 % pewnosci


1) 2) Czysta dwojka spowodowana tym ze uwazam druzyne Bergsonu za lepsza od Turowa. Jest to moja opinia nie stwierdzajaca wynikow,skladu itp to tylko moja osobiste odczucie. Dlatego z czystej milosci platerskiej do Wroclawian typuje ich zwyciestwo.
Teraz konkrety: nie bede pisal o zawodnikach, trenerach ; gdyz na tym etapie rozgrywek jakim sa polfinaly play-off kazdy moze z kazdym wygrac, jak i przegrac. Trenerzy obaj swietnie prowadzacy swoje zespoly. Sa nie tylko trenerami ktorzy widniej ana pasku polsatu sport jako coach ale biora udzial w rozgrywanym meczu, nie przesadze dodajac ze to dzieki nim nieraz druzyny wygrywaja zaciete do konca ostatnie minuty meczu. Dlaczego nie gram Turowa; a to dlatego ze juz w 1 meczu cw. Turow pokazal ze moze miec lekkie problemy przed wlasna publika kiedy wydaje sie ze musi wygrac. Tak bylo z Gipsarem tak tez moze byc dzis ze Slaskiem. W ostatnim swoim meczu Turow mial szczescie ze zawodnicy Gipsaru prowadzac wysoko rozluznili sie i pozwolili na dojscie i nastepne osdkoczenie graczą BOT-u. Turow w rundzie zasadniczej u siebie wygral 3 pkt z Wroclawianami dlatego uwazam tez ze dzis +5.5 na Bergson jest najlepszym typem za wysoka stawke do zagrania.

3) Dlaczego over ?? Daltego ze linia jaka daja bukmacherzy jest smieszna(137) Z calym szacunkiem panowie to ze padaly undery i zespoly nie wychodizli z powyzej 65 pkt nie oznacza ze dzis tez tak bedzie. Uwazam ze kazda kwarta skonczy sie suma punktow minimum 35. Mysle ze decydujace na wejscie typu overowego \:p moze miec fakt ze zespoly grajac twardo w obronie beda mialy na koncie duzo fauli co wiaze sie z osobistymi i w miare latwymi punktami( nie czytac: R.Hyzy :P) OVER OVER i jeszcze raz OVER

Do góry
Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 ... 11 12 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, igea23, akagi, Lukasz111, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka), 3558 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49