Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#917873 - 01/02/2007 16:53 Re: Puchar Włoch [Re: assasin]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Originally Posted By: assasin
1) O tym pisał przedmówca. W Interze są dwie równorzędne 11tki i każdy walczy o miejsce w składzie. Zmiennicy chcą się pokazać. Burdisso po dobrych występach w Coppa dostał miejsce w podstawowej jedenastce, o powrót do składu musi walczyć Grosso, uwagę trenera na pewno będą chcieli zwrócić też Solari, Crespo i wracający Cruz


Ale, czy jeśli zmiennicy będą chcieli się pokazać to nie będą grali zbyt indywidualnie? Nie mówię, że tak będzie ale wczoraj Arsenal zagrał zmiennikami i wszyscy - poza Adebayorem i Rosickym - na siłę próbowali strzelić gola, nachalili się jak dzieci w podstawówce. Zresztą w każdej drużynie zmiennicy chcą się pokazać. Pytanie czy potrafią?

Do góry
Bonus: Unibet
#918024 - 01/02/2007 17:19 Re: Puchar Włoch [Re: MarcoviaMarki]
Scarpini Offline
member

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 178
Cześć MarcoviaMarki \:\)

Inter widziałem w pierwszym meczu z Sampdoria gdzie tak jak pisałem grali tym samym zestawieniem i nie było tam jakiś indywidualnych popisów.

Inter po wielu latach stworzył wielki zespół! i jedna i druga jedenastka moze grać na zbliżonym poziomie. Popatrz choćby na atak Interu! Crespo - Cruz nie jeden zespół chciałby mieć taki atak a w Interze to tylko zmiennicy, którzy mają szanse na pierwszy skład \:\)

Tym bardziej jesli tak liczycie na to że Inter nie bedzie sie zbytni forsował to może warto zadać sobie pytanie po co ma forsować sie Sampdoria?
Pierwszy mecz przegrali 3-0 potem gryzli murawe w niedzielnym meczu w Serie A ale i tak przegrali 0-2 i chyba wiedzą ze dzisiaj nie ograją Interu w stosunku 0-4 ;\)

To tyle ode mnie \:\)

Do góry
#1207494 - 09/05/2007 21:06 Final Coppa Italia [Re: Scarpini]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Dzis o 18.00 na stolecznym stadionie po raz 3 z rzedu zagra ta sama para w finale,
Roma - Inter
czyli mistrz i vice mistrz kraju, uklad w tabel ligowej na 2 pierwszych miejscach juz sie nie zmieni, nawet poczatek przyszlego sezonu bedzie ropoczety identycznie jak w tym sezonie czyli od meczu o superpuchar pomiedzy Giallorossi a Nerazzurri \:\)

Dzisiejszy mecz w moim odczuciu strasznie ciezko typowac, Roma na wielkich rywal w tym sezonie mobilizuje sie jak nigdy, po za ostatnimi derbami Rzymu, zawsze grali koncertowo,
Inter za to ma niepowtarzalna szanse po raz 3 w ciagu 3 lat zdobyc to trofeum.
Sadze ze overa mozemy sie spodziewac w 90 minutach bez wiekszego problemu, kurs nie powala ale mozna spokojnie zaatakowac lepszy kurs na live.
Roma nie powinna dzis przegrac choc Inter mimo oslabien stac na rowniez na wygrana, typowy mecz pol na pol.
Powyzsze stwierdzenie ma pokazac ze jest to trudny mecz do typowania 1x2 bo wygrana jednych czy drugich dziwic mnie nie bedzie.
Inna kwestia ze Roma ostatnio lubi konczyc serie Interu np seria bez przegranych mediolanczykow ;\)
Nie od dzis wiadomo ze kapitan Rzymian nie przepada (ze wzajemnoscia) za bylym szkoleniowcem Lazio, niby niuans ale wiele mowi o nastawieniu gospodarzy, to oczywiscie nie wszystko, reszta wyjdzie na murawie:)

Oslabienia o ktorych wyzej wg mnie tak naprawde nie sa oslabieniami, co by nie napisac o rywalach sklad Interu mimo oslabien praktycznie zawsze bedzie otymalnym, do tego wiesci o tym ze rywale zagraja w skladzie z Crespo od poczatku napawaja mnie pewnymi obawami.
Ten zawodnik w moim odczuciu jest gwarantem overa:)


Przypuszczalne sklady:
ROMA:
(1-4-2-3-1)
1Doni
[2]Panucci [5]Mexes [21]Ferrari [21]Tonetto
[7]Pizarro [16]DeRossi
[11]Taddei [20]Perrotta [30]Mancini
[10]Totti

INTER:
[10]Adriano [18]Crespo
[7]Figo
[4]J.Zanetti [19]Cambiasso [5]Stanković
[6]Maxwell [23]Materazzi [77]Andreoli [16]Burdisso
[12]Julio Ce
(1-4-3-1-2)

Typy ktore warto rozwazyc na dzisiejszy mecz:
Over 2,5
Obie druzyny strzela
ew
1x ale tutaj nie mam zupelnie przekonania.

Pozdrawiam

Do góry
#1207940 - 09/05/2007 23:13 Re: Final Coppa Italia [Re: Biszop]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
jak juz kolega Biszop wspomnial, dzisiejszy final Copa Italia bedzie powtorka tego, co moglismy ogladac w poprzednich dwoch latach. Jest to swoisty fenomen w najsilniejszych ligach europejskich, by 3 lata z rzedu, sklad finalu pucharu krajowego, byl identyczny.
W poprzednich pojedynkach lepsi okazali sie zwodnicy z Mediolanu i 2 razy z rzedu zdobyli puchar, ktorego przyjdzie im dzisiaj bronic.

Inter, jako juz pewny zwyciezca tegorocznej Serie A, przystepuje do dzisiejszej potyczki z mniejszym obciazeniem, anizeli mialo to miejsce w latach ubieglych. Bardzo mozliwe, ze i mobilizacja jest mniejsza, bo podopieczni Manciniego tego pucharu wcale nie musza dzis wygrac.
Przeciwnie zawodnicy Romy. Druzyna, ktora pokazala charakter w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzow, odpadajac jednak po pamietnym meczu i klesce na Old Trafford, ma dzis szanse na wywalczenie ostatniego trofeum w tym sezonie. Od kilku, czy nawet kilkunastu kolejek w Serie A, jasnym bylo, ze Rzymianie maja juz tylko teoretyczne szanse na wygranie ligi i kolejne trofeum przejdzie im kolo nosa.

Przypuszczalne sklady:
ROMA: Doni - Panucci, Mexes, Ferrari, Tonetto - Pizarro, DeRossi, Taddei, Perrotta, Mancini - Totti.
INTER: Cesar - Burdisso, Andreoli, Materazzi, Maxwell - Stankovic, Cambiasso, Javier Zanetti, Figo - Adriano, Crespo.

Zaufam dzis Rzymianom i im ambicjom, by wywalczyc cos w tym sezonie. Kurs jaki oferuje mi expekt na ich tryumf w tym meczu - 2.3 - mnie satysfakcjonuje i zagram za stawke 4/10. Rowniez ciekawie prezentuje sie over (kurs 1.95), ale jeden typ na tak ciezki to wytypowania mecz, w zupelnosci wystarczy \:\)

pozdrawiam!

Do góry
#1209074 - 10/05/2007 03:16 Re: Final Coppa Italia [Re: juancarlos]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Inter 6-2 Roma <jupi>

no, niezly meczyk, i co najwazniejsze trafiony typ \:D

no i gratulacje Biszpo, bo wszystkie Twoje sugestie dotyczace tego spotkania potwierdzily sie - nawet te odnosnie Crespo \:\)

pozdrawiam!

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, ElNinho[mmdea], VVega, ANZELMO, rafal08, Sensei, Sony, Ojro, alfa, Kretol, igea23, 11kera11), 3407 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581939 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49