Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1210472 - 10/05/2007 17:55 Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385
Witam i zapraszam do typowania. \:\)

27 kolejka OE

11.05. GROCLIN-KORONA K. 20.00
12.05. LEGIA-WIDZEW 20.00
12.05. GÓRNIK Z.-LECH P. 18.00
12.05. ŁKS-ARKA GD. 18.00
12.05. BEŁCHATÓW-WISŁA PŁ. 18.00
12.05. ZAGŁĘBIE L.-POGOŃ SZ. 18.00
12.05. WODZISŁAW-ŁĘCZNA 18.00
13.05. CRACOVIA-WISŁA KR. 18.45

Do góry
Bonus: Unibet
#1210478 - 10/05/2007 18:00 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Tijk]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385

Groclin Grodzisk Wielkopolski - Kolporter Korona Kielce 20.00

Przed nami wspaniały finisz Orange Ekstraklasy. Nie tylko z uwagi na wciąż walczące o mistrzostwo GKS i Zagłębie ale również walkę o Puchar Intertoto w którym liczą się Legia i wciąż Korona. Drużyna z Kielc jest w dużym kryzysie, fakty są jednak takie, że na 4 kolejki przed końcem podopieczni Kaliszana są na 4 miejscu i tracą do Legii 3 pkt. Owszem Kolporter nie jest już tą drużyną z rundy jesiennej, grającą w piłkę lekko i z pomysłem. Ostatnimi czasy ich gra przypominała męczarnie na boisku, nic nie wychodziło, brakowało świeżości, zawodnicy grali tak jakby przed chwilą skończyli ciężki trening. Odnosze wrażenie, że zawodnicy chcą jak najszybciej "kończyć mecze", brakuje im cierpliwości i przede wszystkim koncentracji. W ostatnim meczu z Cracovią można było zaobserwować już lepsza grę Korony - szczególnie w drugiej połowie, jednak to nie wystarczyło nawet na remis. Cracovia grała cofnięta w oczekiwaniu na kontry które dały jej 3pkt.
Groclin w tym sezonie osiągnął swój cel - PP i w lidze gra już o piertuszkę co nie znaczy, że odpuści mecz. Zawodnicy Skorży będą mocno zmotywowani aby wygrać ten mecz, nie wykluczone, że zobaczymy kilku rezerwowych zawodników. Myślę, że mecz Groclinu z Koroną będzie wyglądał podobnie do tego z Cracovią. Skorża, zapewne postawi na grę defensywną - w której grodzisk jest jedną z najlepszych w lidze - i kontrowaniu przeciwnika do czego stowrzeni są jego gracze ofensywni.
Reasumując, Korona jeszcze może włączyć się do walki o eur. puchary, ale warunkiem jest wygrana w tym meczu. Oczywiście można powiedzieć, że z taką grą niech lepiej zostaną na własnym podwórku i nie wychylaja się na europiejskie salony, tylko w naszej lidze mogłaby z czystym sumieniem nas tam reprezentować ?. Licze na wygraną Kielczan jednak zabezpiecze się i zagram X2.

Mój typ: X2 @ 1.55

Pozdrawiam

Do góry
#1210494 - 10/05/2007 18:14 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Tijk]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Ja tak tylko na 1 rzut oka..

Tak jak nie lubie grać Lecha 1x2(i rzadko to robię) to w Zabrzu kusi mnie 2 (~2.5) lub chociaż X2. Zabrze dla Kolejorza ostatnimi czasy to szczęśliwy teren:

Gornik Zabrze-Lech Poznan 0:3 Sat 01-04-2006
Gornik Zabrze-Lech Poznan 1:2 Sat 16-10-2004

i w ogóle ostatnie 5 meczy w lidze między tymi zespołami to porażki Górnika.
Lech tak jak we wczorajszym meczu z Widzewem w 1 połowie był słabszy i grał koszmarnie, w drugiej (po 2 zmianach w przerwie) pokazał niezły futbol.

Zabrze ostatnio cieniuje. Sądząc po skrócie z meczu z ŁKSem, to goście dominowali i byli zespołem lepszym (może ktoś potwierdzić).

W Lechu chyba żadnych absencji, wrócić ma Quinteros (znów kontuzja w meczu rezerw) - ale pewnie i tak nie zagra.
W Zabrzu ostatnio sporo kontuzji.

Byłbym wdzięczny za jakieś informacje ze Śląska \:\)
--
Poza tym Zagłębie 1 można chyba śmiało dokładać do jakiegoś combosa.

Do góry
#1210517 - 10/05/2007 18:30 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: kfjatek]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385
Originally Posted By: kfjatek

Poza tym Zagłębie 1 można chyba śmiało dokładać do jakiegoś combosa.


No właśnie sie tak zastanawiałem nad tym Zagłebiem zeby go zagrac w dubelku z Korona bo cos ten kurs 1,55 troche mały. I chyba tak zrobie, powodzenia, podro

Do góry
#1210558 - 10/05/2007 18:47 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Tijk]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
1. Proszę o wklejenie kursów ( jeśli juz są ) oraz tabeli

2. Mamy już przeciek o spadkach
Z Orange Ekstraklasy spadną dwie najsłabsze drużyny i nie będzie żadnych baraży
Jeśli wśród nich znajdą się Arka Gdynia i Górnik Łęczna, to już nikt inny nie opuści ekstraklasy. Jeśli natomiast obie już ukarane za korupcję kluby zajmą pozycje wyższe niż 15. i 16., to z ligi polecą w sumie cztery drużyny, a pierwszoligowy skład uzupełnią zespoły II-ligowe z miejsc trzeciego i czwartego

To oznacza, że mocno zagrożone spadkiem są Pogoń i Płock
Mogą one liczyć tylko na wyprzedzenie Łęcznej i Górnika Zabrze
Łęczna musi zrobić wszystko, by nie zająć jednego z dwóch ostatnich miejsc, bo wtedy poleci do IV ligi
Trochę rywalizacji w dole tabeli będzie

Jest jeszcze jedno "ale"
Jeśli drugoligowcy nie będą rokować nadziei na szybkie spełnienie surowych wymogów licencyjnych, to w ekstraklasie zastąpią je drużyny, które powinny spaść

Ten pomysł uważam za dobry, bo najwyższa pora, by kluby inwestowaly w infrastrukturę
Jeśli jakiś klub ma grać w najwyższej klasie rozgrywek, to powinnien mieć odpowiedną bazę, zaplecze, fundusze
Inaczej jest to zawracanie wszystkim d..y

POPIERAM

P.S.
Korona nie wygra z Groclinem

Do góry
#1210575 - 10/05/2007 18:53 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Tak na pierwszy rzut oka, bo nie mam kursów
GROCLIN-KORONA 1X
LEGIA-WIDZEW 1
GÓRNIK Z.-LECH 2
ŁKS-ARKA X2
BEŁCHATÓW-WISŁA
Kurs na Bełchatów będzie niski, więc odpuszczę, bo Płock powalczy
ZAGŁĘBIE -POGOŃ
Tu kurs będzie chyba 1.05 Dzięki, nie wchodzę :-)
WODZISŁAW-ŁĘCZNA X2
CRACOVIA-WISŁA 1X

ale poczekam na kursy i info

Do góry
#1210624 - 10/05/2007 19:15 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rene]
jappa Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 740
Skąd: wielkopolska
Zgadzam się z Rene jeśli chodzi o Grodzisk,cieszy mnie podejście Drzymały do futbolu..Tacy panowie jak Ciupał,Ptak,Grajewski powinni sie uczyć,jak inwestować w futbol..Tam nigdy zawodnik nie jest niewolnikiem ,Drzymała nigdy nie robi problemu z odejsciem zawodnika....Groclin jest zespołem grający defesywnie,ale sądzę że wtym meczu padnie więcej niz 2,5 gola ..Korona musi zaatakować,napewno jest w dołku ale musi zagrać ofensywniej...Gospodarze raczej bedą kontrowali grę i wyczekiwać na ataki gości..Moj typ lb over 2.5
Górnik-Lech
Lech wczoraj zagrał nierowny mecz 1 polowa poza stałymi fragmentami Lech nie istaniał..Podczas stałych fragmentów Lech tworzył bardzo grożne sytuacje po której strzelił bramkę ..Rejsik jeszcze mógł dołożyc jedną bramkę(chyba sam niewie jak to się stało że nietrafił)...Górnik zapewnie zagra ofensywnie choć napewno zdaje sobie sprawę z dobrze grającyh ofensywnie gospodarzy..Mo typ 2
Legia-Widzew
Sądzę że Widzew po takim praniu w Poznaniu szybko wyciągnie konsekwencje i będzię się starał zrehabilitować..1 polowa Widzewa w Pozaniu nawet mi sie podobała i wierzę że stać ich na wywiezienie 1 pkt z Warszawy czego im życzę .....Legia jest rozpędzona ale chyba czas na mały postój..Moj typ widzewX2

Do góry
#1210769 - 10/05/2007 20:15 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: jappa]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć


Do góry
#1210860 - 10/05/2007 20:35 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: micha$]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Do do meczu Górnika z Lechem to wydaje mi się, że można śmiało grać czystą dwójkę.
Z tego co napisał rene wynika, że Zabrzanie są w miarę pewni utrzymania. Z kolei rozpędzony Lech, o ile się nie mylę, ma w tej kolejce duże szanse wyprzedzić Koronę, która nie będzie miała łatwego spotkania.
Bilans bezpośredni na stadionie im. Ernesta Pohla wypada raczej na korzyść Poznaniaków 0-2-2 i w bramkach: 1-5. Nie wiem jeszcze jak wygląda sytuacja z kontuzjami, ale myślę, że po takim kursie warto grać 2.

Jeszcze słowo o spotkaniu Legii z Widzewem.
Widzew ma już zapewniony byt w 1 lidze, czekają ich dwa niełatwe mecze wyjazdowe - z Legią właśnie i z Zagłębiem (osobiście sądzę, że oba przegrają), ale granie Legii po kursie 1,3 mija się z celem. O wiele lepszym rozwiązaniem jest over 2,5 @ 1,75 SB. Widzew ostatnio zaczął nawet strzelać, a Legia jak to Legia - sporo u siebie strzelają (ostatnio trzy razy po trzy gole).
Nie za bardzo wiem o co Legia jeszcze walczy, ale z Widzewem powinni sobie poradzić.

Do góry
#1211019 - 10/05/2007 21:30 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: micha$]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Z tego co widze, to Legia ostatnie 6 spotkan miala na over. U siebie bilans imponujacy 34-11. Widzew ma problemy ze strzelaniem. Obrona juz zaczela grac fatalnie wiec Legia nie powinna miec problemow ze strzelaniem.
Jednak nie wiem czy tak latwo wskoczy over bo Widzew powinien cos strzelic. A z tym nie bedzie latwo wiec raczej szybciej bedzie wynik 2:0 niz 2:1 czy 3:1. ja bym tu bardziej gral handi na Legie. Nie wiem jaki kurs i tu jest problem ale dla mnie badziej prawdopodobne niz over.

Nastepna rzecz: Craxa-Wisla. Az sie prosi grac X. Wisla gra niemal wszystko na wyjezdzie na remis. Teraz mamy derby, obie druzyny cos powalcza no i pewnie sie podziela punktami.Ostatni mecz miedzy nimi byl wlasnie remisowy.
Kurs 3.0 jest o wiele lepszy niz granie na 1 czy 2 bo pod wzgledem statystyki najbardziej prawdopodobny remis a jesli wezniemy pod uwage, ze zadna z druzyn sie nie wyroznia to najlepsze rozwiazanie podzial punktow.

Do góry
#1211033 - 10/05/2007 21:39 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rivex]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
rivex wszystko spoko co do derbów tylko zauważ, że w Wiśle nie zagrają za kartki tacy zawodnicy jak (Błaszczykowski, Stolarczyk, Baszczyński, Paulista) jeżeli się myle to proszę mnie poprawić. Natomiast juz podczas meczu Korona - Cracovia było widać co jest dla kibiców Cracovii priorytetem, gdyż dość często było słychać prośby kibiców Pasów żeby wygrać derby. Cracovia już o nic nie gra także właściwie został im ten jeden najwazniejszy mecz. Co więcej napewno Pasy będą chętne wzięcia rewanżu za porażkę 0-3 na stadionie przy ul. Reymonta. Warto jak będą wyglądały sprawy z kontuzjami bo na tę chwile defensywa Wisły nie prezentuje się za rewelacyjnie.

Do góry
#1211062 - 10/05/2007 21:50 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
To jest jakiś śmiech na sali
Jedynka na Lubin 1.23 ( jak najbardziej do wzięcia, bo nie wiem, co by musiało się dziać, by Piszczek & ska nie ograli dwóch analfabetów, akwizytora krawatów itp. asów rodem z kraju kawy \:D
Ten kurs jest zbyt wysoki i należy brać

A z drugiej strony taka nędza na Bełchatów , który wcale nie musi tego wygrać

Do góry
#1211146 - 10/05/2007 22:26 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rene]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: rene
To jest jakiś śmiech na sali
Jedynka na Lubin 1.23 ( jak najbardziej do wzięcia, bo nie wiem, co by musiało się dziać, by Piszczek & ska nie ograli dwóch analfabetów, akwizytora krawatów itp. asów rodem z kraju kawy \:D
Ten kurs jest zbyt wysoki i należy brać

Bet-at-home zaproponował już hc 0:1 1 po 1.6 i ja wziąłem

Do góry
#1211667 - 11/05/2007 01:17 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: kfjatek]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
... Najpierw powoli jak żółw ociężale ruszyła maszyna po szynach ospale...
Słowa wiersza Juliana Tuwima jak ulał pasują do "poznańskiej lokomotywy" na wiosnę
Najpierw był remis z Wisłą w Płocku, potem porażka z Zagłębiem Lubin
Później jeszcze przeplatanka czyli efektowne 3:0 z Koroną i... 0:3 z Cracovią
Dwa remisy z Wisłą Kraków i Groclinem, para buch, koła w ruch
Z każdą kolejką widać, że poznańska lokomotywa przyspiesza
Ostatni mecz z Widzewem, który "przyjechał do Poznania po 3 punkty", pokazuje, że Lech pędzi niczym TGV
W pierwszej połowie palacz zaspał, ale kiedy podsypał, w drugiej połowie było 5:0
Jeśli jakiś dróżnik nie przymknie szlabanu, to Lech może wygrać wszystkie pozostałe mecze
Najbliższy w Zabrzu z Górnikiem
Żal mi tego zasłużonego klubu, żal mi kibiców rozrzuconych po całym kraju
Ale prawda jest tak, że dzisiejszy Górnik to obraz nędzy i rozpaczy
7 punktów na wiosnę, jedno zwycięstwo i 3 remisy
Ten ostatni 1:1 z ŁKS-em
ŁKS w ofensywie jest słabiutki, i chyba tylko dlatego nie wygrał
Bramkę strzelił Tomek Kłos
W Górniku nie można mówić o jakiejkolwiek polityce
Jest to łatanie dziur
Nieszczęściem Górnika jest to, że nie potrafi grać z Lechem
Tak zapewne będzie i tym razem, bo w defensywie Kolejorza widać poprawę, a w ataku jest to jeden z najmocniejszych zespołów
...i biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej....
Poznańska lokomotywa w Zabrzu nie zatrzymuje się
Podobnie jak we Włoszowej \:D
Kurs 2.40 absolutnie mnie przekonuje
Dwójeczka

Do góry
#1211751 - 11/05/2007 01:36 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rene]
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
Widzę wszyscy podchodzą do dwójeczki w meczu Lecha...

Oczywiście też tego im życzę... ale muszę zasiać ziarno niepewności... Wszystkim oczy przysłoniły ostatnie wyniki Lecha... ale chociażby ostatnie 6-1...
pierwsza połowa, nędza... poza bramką (trochę przypadkowa) i słupkiem po rzucie rożnym gra toczyła się na połowie Lecha... od początku sytuacje stwarzał Widzew, dość powiedzieć, że Widzew przed przerwą miał 100% sytuację na 1-2... gdyby strzelał a nie podawał byłoby bramka do szatni...

druga połowa znowu zaczął Widzew... miał dwie sytuacje w tym jedna kolejna setka... gdyby strzelił Lech mógłby się nie podnieść... na szczęście kopnął w bramkarza...
a później to już kanonada Kolejorza... ale trzeba przyznać, że wszystkie akcje grane tylko i wyłącznie z kontry... agresywny atak i szybka kontra... ważne jest też, że bramki padały ze stałych fragmentów (2 z rogów, jedna z wolnego BRAWO PIOTREK!)
mecz się ułożył w drugiej połowie... stałe fragmenty ułożyły mecz... wszyscy się cieszyli, a na koniec razem bawili się na stadionie... wszystko fajnie, ale mi w pamięci pozostały te sytuacje, które mogły spowodować, że wynik byłby zupełnie inny... ktoś powie, że to tylko gdybanie, ale szczęście wychodzi na zero, więc niech każdy sobie sam odpowie...

dlatego pewnie sam też zagram na Lecha, bo kurs jest ciekawy... ale nie przeceniajmy raczej Kolejorza bo to jeszcze nie jest ta gra i to nie jest TGV... Widzew który oceniam jako raczej słabą drużynę, tyle, że walczącą w pierwszej połowie grał o wiele lepiej...

A co do meczu z Górnika, pewnie będą walczyć, muszą walczyć... ale piłkarsko są gorsi... i chyba tyko dlatego trzeba zagrać na Lecha... Górnikowi prócz chęci brakuje argumentów... Piłkarze Leszka chętni i napędzeni do gry...

PS. Brawa dla kibiców z Łodzi, za doping i kulturę w środę... widać, że są na dobre i złe z drużyną! gratulacje!

Do góry
#1211917 - 11/05/2007 02:09 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: kamasss]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Trzeba też pamiętać, że Zabrze praktycznie będzie walczyć o życie, a gracze Lecha mogą odstawiać nóżki mając w głowach perspektywe nadchodzącego meczu z Legią.

Do góry
#1212464 - 11/05/2007 04:24 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: kfjatek]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Zagłębie Lubin
VS
Pogoń Szczecin
Typ: Zagłębie Lubin(-1,5)

„Przygoda, przygoda każdej chwili szkoda” pamiętamy to stwierdzenie bardzo dobrze i jak ulał pasuje ono nam do szczecińskiej Pogoni. Wydaje mi się, że ktoś skrzywdził tych biednych Brazylijczyków w naszym kraju. W zeszłym tygodniu mogliśmy przeczytać różnego rodzaju artykuły. W nich dowiedzieliśmy się, że bramkarz Gu, był sprzedawcą garniturów a Brazylijczycy byli brani przypadkowo. Podobno większość z tych chłopców to amatorzy, którzy w Brazylii mieli styczność z piłką po godzinach pracy. Myślę, że większość z nas lubi sobie pograć w piłkę z kumplami. Tyle tylko, że my robimy to z przyjemności a nie na poziomie pierwszoligowym!. Niestety w Pogoni jest inaczej. Piłkarze, których pochodzenie klubowe jest mocno wątpliwe reprezentują „dumnie” Pogoń. Efekty widzimy, co kolejkę ligową. Z kim ten zespół by nie grał to przegrywa i to zdecydowanie!. Ostatni mecz z Odrą Wodzisław pokazał, że nawet mając przewagę w obronie Pogoń straciła bramkę. Coś niesamowitego jak zobaczyłem tego gola to byłem w szoku. Pięciu zawodników Pogoni było w strefie obronnej. Żaden i to powtórzę jeszcze raz żaden nie wyszedł do piłkarza Odry. Brazylijscy piłkarze patrzyli na siebie a Odra strzeliła bramkę. Warto zauważyć, że podopieczni Jacka Zielińskiego wyszli trójką do tej akcji. Fatalnie to wszystko wyglądało. Bardzo szybko zorientował się trener Bogusław Baniak i już w 35 minucie zmienił Eltona na Marka Kowala, ale i to nie pomogło. Pomijam już w ogóle próby pobicia dziennikarza. Trener Baniak powiedział, że przyczyną takich a nie innych zachowań jest duża presja, jaka jest wywierana na tych chłopaków. No cóż bywa i tak. Na koniec warto wspomnieć, że piłkarze Pogoni chcieli zbojkotować mecz z Odrą Wodzisław. Wszystko przez zaległości finansowe wobec zawodników ba ja nawet słyszałem, że to piłkarze panu Ptakowi są winni pieniądze. Podsumowując bardzo współczuje fanom Pogoni. Myślę, że nawet w najgorszych snach niespodziewani się takiego sezonu i takiej gry ich pupili. Przed wielką szansą na trzy oczka i grad bramek w tej kolejce staje Zagłębie Lubin. Popularni „Miedziowi” niestety stracili punkty w Krakowie remisując z Wisłą (0:0). Jednak sam wynik był dobry, trochę gorzej z grą podopiecznych Czesława Michniewicza. Trzeba podkreślić, że lepszą stroną w tej konfrontacji była „Biała Gwiazda”, ale nie potrafiła udokumentować swojej przewagi bramką. W Lubinie przed nadchodzącym meczem pewnie wszyscy przypominają sobie wygraną z Arką Gdynia (6:0). Możliwe, że i w tym spotkaniu czeka nas grad bramek. Zagłębie potrafi zagrać piękną dla oka piłkę. Mają bardzo ofensywnych bocznych pomocników w postaci Marcina Pietronia czy Wojciecha Łobodzińskiego. Do tego w ataku Łukasz Piszczek, który potrafił w meczu z Wisłą Kraków wkręcić najlepszego stopera w naszym kraju– Clebera. Trochę tą sielankę popsują nam dwie kontuzję. Najbardziej będzie brakowało Michała Chałbińskiego, którego nie zobaczymy już do końca sezonu. Do tego przedłuża się uraz Roberta Kolendowicza. Także wykluczony w tym spotkaniu jest występ Andrzeja Szczypkowskiego, który doznał kontuzji w ostatnim meczu z Wisłą Kraków. Pomimo tego zdecydowanym faworytem jest Zagłębie, które powinno wygrać, co najmniej przewagą dwóch goli.

.::Think Twice::.

Do góry
#1212914 - 11/05/2007 06:16 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: kfjatek]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125


Originally Posted By: kfjatek
Trzeba też pamiętać, że Zabrze praktycznie będzie walczyć o życie, a gracze Lecha mogą odstawiać nóżki mając w głowach perspektywe nadchodzącego meczu z Legią.

Do góry
#1213550 - 11/05/2007 18:59 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: medivall]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Beticos do TGV Kolejarzowi jeszcze daleko, fakt ewektownie wygląda jazda Poznańskiej lokomotywy i węgla na śląsku nie powinno zabraknąć aby pędziłą dalej, ale postanowienia jakie wydałą góra (o awansach i spadkach) mogą spowodować że Górnicy zmobilizują się i zablokują tory \:D .
Lech niby ma jeszcze szanse na awans do Pucharu Intertoto, ale pytanie brzmi czy Oni tam chcą zagrać?? Jeżeli Franz zostanie w Poznaniu to przypomijmy sobie co on mówił otwarcie o tym pucharze i jak skończyła się przygoda Kolejarza w Intertoto. Na pewno Lech ma o wiele większy potencjał tylko czy go będzie chcial wykorzystać?? Reiss sto bramek osiągnal także nie ma już takiego ciśnienie a za tydzień - STACJA WARSZAWA.

Ale jak co tydzień relacja z Kielc. Dzisiaj w kilku pukntach:
1. Pozytywna informacja - w składzie nie znalazł się Trzeciakiewicz, ten zawodnik to na dzień dzisiejszy porażka, zaro walki, zero zaangażowania.
2. Co dalej z Gajtkiem?? - Po kilku bardzo niefortunnych wypowiedziach raczej nik z Kieleckich kibiców nie chce go widzieć w Kieleckim zespole nie zagrał też w meczu z Cracovią i prawdopodobnie do była decyzja z góry.
3. Zła informacja - Kolejna kontuzja Sobolewskiego, dalej nie gra 2 stoprów Djokovic, Hernani. Dziure w środku obrony wyraźnie widać. Co do Sobolewskiego to mało on grał w tym sezonie a jak gral to zaliczal piękne asysty.
4. Małomiasteczkowy klimat wielkopolski - graczom Korony służy gra na boiskach tamtejszych miasteczek kiedy wiosna w pełni. W przeciwieńśtwie to stadionu Lecha gdzie zasiada kilkanaście tysięcy widzów, Koronie dotychczas dobrze się tam gra. Tok temu 3:0 z Grodziskiem i 3:0 z Amicą.
5. Forma - Pytanie brzmi czy to można nazwać formą to co grają piłkarze. Ale już w meczo z Craxą wydawało by się że grają ciut lepiej co powiedział sam trener Majewski.
6. Najlepsza prawa strona - trochę mnie nie pokoi. Po pierwsze to odnoszę wrażenie, że szukują się nam jakiś transfer Grześka Bonina, albo jest coś innego na rzeczy. Zarówno w meczu Z Lubinem jak i Cracovią wg. nie tylko mojej opini najlepszy na boisku, po czym jest zmieniany . Natomiast Golański jest już strasznie przemęczony, praktycznie po każdej akcji ofensywnej zamiast wracać, spokojnie truchta pod swoje pole karne.
7. O co grają - wciąż jest szans na puchar Intertoto, ale praktycznie nie wygranie tego meczu całkowicie oddala ich od 3 miejsca. Także mimo wszystko jest o co grać, a pozatym po 4 porażkach Klicki już stawia krzyżyki na paru zawodnikach.

Teraz kilka słów na temat gospodarzy, praktycznie dla nich sezon się zakończył, ale Ci piłkarze mają za prezesa Pana Drzymałe, który nei pozwoli sobie na odpuszczanie meczy i po zdobyciu pucharu widać że dalej Grodziszczenie prezentują się całkiem dobrze. Dyskobolia w tym sezonie jeszcze nie przegrała u siebie notując aż 9 remisów. Sikora jest w bardzo dobrej formie, gdyby troszkę bardziej skuteczny byl Czinjama. Moim zdaniem jakby to byl jeszcze raz final PP to poraz kolejny bym niestety polecał gre na Grodzisk tym bardziej że kurs powyżej 2 zachęca. Warto jeszcze dodać, że Grodzisk jeszcze nigdy nie wygrał u siebie z Koroną.
Także niech każdy sobie wyciągnie wnioski, dzisiaj uboga jest oferta więc można spokojnie sobie pograć na live. Jeśli Korona straci pierwsza bramkę to sprawa jasna. Z każdą minutą moim zdaniem warto grać na Kielczan.
Przed meczem dla zabawy typki:

Obie drużyny strzelą - NIE
Korona dok. wynik - 0-2

Ale ja jestem z Kielc pamiętajcie!!

Do góry
#1213572 - 11/05/2007 19:13 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: medivall]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Witam
Jak sobie kiedys tam na uczelnie jechalem autobusem, patrze a tam facet podobny do Dudka. Wychodze z pojazdu \:D a tam idzie gosc podobny do Tomaszewskiego. Dzien sobowtorow jakis \:p Albo Jerzy zrobil come back na Slask ;\) Wszystko mozliwe...

Ale czas przejsc do tego o czym chcialem napisac.
W sobote Gornik bedzie podejmowal u siebie Lecha.
Poprzedni mecz Zabrzanie zremisowalo z druzyna z Lodzi 1:1. W pierwszej polowie byli zespolem przewazajacym, lecz pozniej oddali pole na korzysc rywali, czego efektem byla stracona bramka.
Hmm...styl gry Gornika okazal sie... "przelomikiem"(bo do przelomu jeszcze daleko). Wprawdzie LKS nie zawiesil poprzeczki wysoko, ale Slazacy nawet z druzynami grajacymi danego dnia slabszy futbol wygrac nie umieli (przyklad: mecz z Groclinem).
"Poznanska lokomotywa" moze z latwoscia przejechac sie po Gorniku. Moze nawet "kiler" Reiss dolozy jakas bramke do swego rezultatu strzeleckiego ;\) Ale czy tak bedzie? \:p
W zespole gospodarzy prawdopodobnie nie zagra kilku graczy. Wsrod nich sa:
Prokop, Seweryn, Laskowski, Paszulewicz, Prasnal, Kuźba.
Szczegolnie martwi mnie brak tego pierwszego, bo obrona bez Artura strasznie dziurawa sie robi.
Zarzad Gornika obnizyl ceny biletow. Wejsciowki beda sie zaczynaly od 5 zl. Tak wiec o publicznosc mozna byc spokojnym ;\)
Osobiscie nie bede obstawial tego meczu. Ale to moze tylko przez
sentyment ;\)
O Zabrzu zawsze staram sie pisac obiektywnie. Mam taka nadzieje ze jakos mi to wychodzi ;\)

Pozdrawiam

Do góry
#1213605 - 11/05/2007 19:34 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Stalion]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
Lech chce grac w pucharze intertoto, pewne info z ust viceprezesa kasprzaka
wygranie 2 meczy w intertoto da awans do Uefa, tyle ze w 2 rundzie intertoto polski zespol trafi na anglikow np bolton, totenham
lech rozpedzony, w ostatnich meczach zdobyl sporo punktow, szkoda tylko ze tak pozno ta lokomotywa ruszyla
zagram 2, po takim kursie trzeba sprobowac, w zabrzu zawsze poznaniakom sie dobrze gralo

Do góry
#1213928 - 11/05/2007 21:32 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: szymon0305]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125


A Korona ma szanse na ...za PP

Do góry
#1213999 - 11/05/2007 21:51 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: medivall]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Do tego do Zabrza poznaniacy jadą osłabieni. Z powody choroby nie zagra Bartosz Bosacki - Dlatego też zszedł z boiska w meczu z Widzewem. W przerwie zgłosił, że nie jest dysponowany w stu procentach. To sprawy wirusowe - mówi Dyrektor Sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk.

Na pewno w linii obrony nie zastąpi go Marcin Kikut - On musi pauzować za kartki. Na prawej stronie obrony może zagrać Dawid Kucharski, mamy też kilka innych koncepcji. - mówi II trener Lecha, Marek Bajor. To jednak nie koniec kłopotów sztabu szkoleniowego Kolejorza, bowiem z ostatniego treningu wcześniej zejść musiał Jakub Wilk, który ma problemy z mięśniem dwugłowym uda.

Są jednak też dobre informacje dla kibiców Kolejorza - Do Zabrze jedzie z nami Henry Quinteros i jest brany pod uwagę do gry od pierwszej minuty - mówi Bajor.

Do góry
#1214899 - 12/05/2007 03:18 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: kfjatek]
Rosół Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/02/2006
Postów: 5010
http://www.90minut.pl/news.php?id=553719

Wiceprezes Pogoni Szczecin Krzysztof Waszak poinformował, że I-ligowy zespół dokończy rozgrywki z zawodnikami drużyny rezerw.

- To jest kompromitacja! Piłkarze z rezerw przechodzą do pierwszego składu, a do rezerw mają iść zawodnicy juniorów starszych prowadzonych przez Roberta Dymkowskiego - poinformował wiceprezes klubu Krzysztof Waszak.

- Dowiedziałem się o tym 20 minut temu od prezesa Waszaka - mówi trener Pogoni Bogusław Baniak. - Jest do diabelski pomysł. Ci chłopcy spalą się psychicznie wychodząc na boisko i grając przeciwko Cracovii czy GKS-owi.

Do gry w rozgrywkach Orange Ekstraklasy zostali zarejestrowani Rafał Komar, Tomasz Burnejko, Damian Paliwoda, Robert Rawa, Przemysław Orłowski, Tomasz Rydzak, Wojciech Wójtowicz. Mają oni prawdopodobnie zastąpić Brazylijczyków, którzy ze względów oszczędnościowych pakują się już do domu.

- Nie rozumiem takiego zagrania - mówi Baniak. - Przecież jest jeszcze cień nadziei na uratowanie zespołu, dopóki mieliśmy szanse, powinniśmy walczyć.

Na takiej decyzji ucierpią nie tylko rezerwy, które walczą o pozostanie w gronie IV–ligowców, ale również juniorzy starsi, którzy w tej chwili zajmują w swojej grupie drugie miejsce i mieli szansę na walkę o mistrzostwo.

- Na tym nikt nie skorzysta. Jest to łańcuszek zdarzeń, który ma na celu kompromitację szczecińskiego środowiska. Rezerwy nie poradzą sobie w pierwszej lidze, juniorzy nie dadzą rady utrzymać IV ligi, a marzenia Roberta Dymkowskiego o mistrzostwie juniorów starszych również się nie zrealizują - kontynuuje szkoleniowiec pierwszego zespołu Pogoni Szczecin Bogusław Baniak.

- Zobaczymy, jak to się wszystko rozwinie. Z tego co wiem, to na razie tylko jedno spotkanie Pogoni koliduje z naszymi meczami - wyjaśnia trener rezerw Sławomir Rafałowicz. - Ja słyszałem, że ci zawodnicy zostali zgłoszeni, ale nie słyszałem natomiast, aby wszyscy mieli od razu grać. Jeżeli to jest prawda, że ci młodzi chłopcy mają zastąpić Brazylijczyków, to myślę, że psychicznie nie wytrzymają takiego obciążenia. Szkoda, że w takim momencie ich nam się zabiera. Co innego gdyby to był wrzesień, ale nie maj – czerwiec, kiedy rozgrywki wchodzą w decydującą fazę i każdy punkt jest na wagę złota.

Trener Baniak mimo wszystko nie widzi możliwości poddania się.

- Zostanę na ławce trenerskiej do końca - zapewnia Baniak. - Podobna sytuacja jak obecnie w klubie była za czasów Gondora. Wtedy trener Jerzy Wyrobek robił wszystko, aby Pogoń dograła sezon do końca, tak teraz i ja będę o to walczył. Tym bardziej że trener Wyrobek, który jest złotym człowiekiem, był ze Śląska, a ja jestem stąd.


Tylko czekac az buki zaczna blokowac mecz Zaglebie-Pogon

Do góry
#1215049 - 12/05/2007 04:03 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Rosół]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
W GB już nie ma tego spotkania. W SB handi -1 jest po 1,7.

Do góry
#1215096 - 12/05/2007 04:15 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: micha$]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Właśnie miałem to info dać
Pospieszcie się, mecz jeszcze wisi u internetowych
Handi też spoko można brać

Do góry
#1215115 - 12/05/2007 04:21 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rene]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
ale juniorzy raczej od nastepnej kolejki w Pogoni, przynajmniej z tego tak wynika "Ci chłopcy spalą się psychicznie wychodząc na boisko i grając przeciwko Cracovii czy GKS-owi. "

Do góry
#1215305 - 12/05/2007 05:31 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Domingos]
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
Jeżeli mają grać jeszcze Brazylijczycy to Brazylijczyk, który ma zagrać ostatni mecz, bo siedzi spakowany na walizkach też raczej za dobrze grać nie powinien.

Chyba, że zagrają jakiś mecz życia...
Chcąc nie chcąc chyba trzeba zagrać Zagłebie z ujemnym hc, żeby później sobie nie robić wyrzutów, że się ominęło (przynajmiej ja tak często mam).

Do góry
#1215329 - 12/05/2007 05:41 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: kamasss]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Kto nie ryzykuje, ten nie siedzi - jak mowi stare "przysłowie"
Trzeba grać, bo ryzyko niewielkie

To, że Korona nie wygra, udało mi się przewidzieć
Nawet coś wrzuciłem na jakimś kuponiku

Jak tak dalej pójdzie, to buki wystawią zdarzenie:
Czy Korona wygra jeszcze jakiś mecz w tym sezonie

Do góry
#1215363 - 12/05/2007 06:01 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Domingos]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Domingos
ale juniorzy raczej od nastepnej kolejki w Pogoni, przynajmniej z tego tak wynika "Ci chłopcy spalą się psychicznie wychodząc na boisko i grając przeciwko Cracovii czy GKS-owi. "
Chyba jednak już w tej

"Jutro rezerwy Pogoni podejmować będą na własnym boisku Astrę Ustronie Morskie."

i dalej "Sensacyjna decyzja o powołaniu siedmiu rezerwistów do pierwszego składu stawia pod wielkim znakiem zapytania możliwości rezerw Pogoni. – Szkoda, że w takim momencie nam się ich zabiera. Co innego gdyby to był wrzesień, ale nie maj – czerwiec kiedy rozgrywki wchodzą w decydująca fazę i każdy punkt jest na wagę złota – powiedział dla naszego serwisu trener Sławomir Rafałowicz."

Do góry
#1215369 - 12/05/2007 06:04 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rene]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Co z tego, że będą grac juniorzy.Nawet jakby brazylijczycy zagrali przeciwko Zagłebiu to i tak pewnie dostaną minimum dwoma bramkami.Przecież oni są żałośni.Niejeden z tych juniorów gra lepiej od tych niby piłkarzy.Wiem, bo sam znam kilku.I nie wiem jakim cudem Baniak ma jeszcze nadzieję na uratowanie ligi dla Szczecina \:D Przecież on sam mówi, że niektórzy z brazylijczyków piłki kopnąć nie potrafią.Do tego dochodzi jeszcze ich świadomość, że lada dzień jadą do domu.Kłótnie z zarządem i kłótnie o pieniądze \:D Jeden wielki kabaret. \:D

Do góry
#1215371 - 12/05/2007 06:07 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Randall]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Mozna grac over w tym meczu u naziemnych po @1.7 stoja pewnie nie bedzie za dlugo ale ja poleca cos takiego wlasnie

Do góry
#1215595 - 12/05/2007 16:24 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: CANTORO]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Przypuszczalny skład: Majdan – Celeban, Julcimar, Otavio, Thiago – Lilo, Campos, Skórski, Tinga – Elton, Edi.

źródło: pogon.v.pl

Do góry
#1215818 - 12/05/2007 18:27 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: kfjatek]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ja tylko 2 zdania co do Koronki jeszcze. Każdy widział, kto oglądał mecz z kim siedzial prezes Klicki. Ten jego przyjaciel byl na meczu Odry, finale PP, i wczoraj. Jeśli Ci Panowie są takimi przyjaciółmi to czemu wcześniej nie pojawial się na prawie każdym meczu. Przypadek, pewnie się okaże w najblizszym czasie.
Albo chyba będe musiał udac się do mojego źródła informacji \:p

Do góry
#1215940 - 12/05/2007 19:48 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rivex]
Kubrick Offline
addict

Meldunek: 10/04/2003
Postów: 555
Skąd: Rzeszów
Pogoń dokończy ligę rezerwami

Pogoń Szczecin ma dokończyć rozgrywki sezonu 2006/07 zawodnikami z drużyny rezerw! Taką informację podała nieoficjalna strona internetowa klubu.

- To jest kompromitacja! Piłkarze z rezerw przechodzą do pierwszego składu, a do rezerw mają iść zawodnicy juniorów starszych prowadzonych przez Roberta Dymkowskiego - poinformował wiceprezes klubu Krzysztof Waszak.

Informacja ta, spadła jak grom z jasnego nieba nie tylko na działaczy szczecińskiego klubu, ale i również na szkoleniowca.

- Dowiedziałem się o tym od prezesa Waszaka - powiedział załamany Bogusław Baniak. - Jest do diabelski pomysł. Ci chłopcy spalą się psychicznie wychodząc na boisko i grając przeciwko Cracovii czy GKS-owi Bełchatów.

Do gry w rozgrywkach Orange Ekstraklasy zostali zarejestrowani: Komar, Brunejko, Paliwoda, Rawa, Orłowski, Rydzak, Wójtowicz. Maja oni prawdopodobnie zastąpić Brazylijczyków, którzy ze względów oszczędnościowych pakują się już do domu.

- Nie rozumiem takiego zagrania - stwierdził Baniak. - Przecież jest jeszcze cień nadziei na uratowanie zespołu, dopóki mieliśmy szanse powinniśmy walczyć.

Więcej-www.pogon.v.pl

Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin MKS Poland - 1st Division, Saturday 12 May 2007 - 18:00
Kurs: 1.25 Interwetten
Typ: 1

Do góry
#1215943 - 12/05/2007 19:49 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: drfocus]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Dokładnie drfocus. Miałem przyjemność oglądać to spotkanie i był taki ładny obraz. Klicki coś powiedział do Janasa o grze a ten przytakiwał. Myślę, że może zostac trenerem Korony. Nie mozna także zapomnieć, że w kręgu zainteresowań jest Czesław Michniewicz, ale dużo będzie zależało od tego czy Zagłębie zostanie relegowane z ligi.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1216439 - 12/05/2007 21:39 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Ignorator]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
LEGIA-WIDZEW(+1.5) 1

Piłkarzom Widzewa po sromotnym laniu w Poznaniu chodzi po głowie jedna myśl "NIE SKOMPROMITOWAĆ SIĘ NA LEGII" a jak mawia stare porzekadło "UWAŻAJ O CZYM MYŚLISZ BO PEWNEGO DNIA STANIE SIĘ TO RZECZYWISTOŚCIĄ..." ;\)

kolejny łomot staje się wielce prawdopodobny, gdyż drużyna nie jest zbyt doświadczona i nie radzi sobie będąc pod presją, a dzisiaj wiadomo doping na Legii będzie taki że piłkarze Widzewa będą mieli "nogi jak z waty i będą wgniatani w murawe"!!!!

. kolejny argument to kilka absencji w Widzewie, który nawet jeżeli wystawi optymalną jedenastke to nie jest ona jakoś przesadnie mocarna;)


po wyniku 6:1 mają nieco nadwątlone morale i wiare we własne umiejętności.

Dodatkowo wkońcu Grzelak powinien pokazać się z dobrej strony.

LEGIA-WIDZEW(+1.5) 1

over 2.5

dokładny wynik LEGIA-WIDZEW 5:0

Grzelak strzeli


no i zwycięstwo w tym meczu patrząc na kalendarz gier daje Legii na 99,9% procent miejsce na pudle. 3 miejsce dające prawo startu w Intertoto to absolutne minimum na ten sezon. Premie za zdobyte punkty są zamrożone i będą wypłacane dopiero po osiągnięciu minimalistycznego celu, więc piłkarze napewno nie zagrają tak "żeby wydłużyc sobie wakacje" i uniknąć uciążliwego startu w Pucharze Intertoto...bo taka ewentualność by istniała....zważywszy że start w Intertoto będzie oznaczał praktycznie brak wakacji dla grajków i dużo dużo wcześniejsze przygotowania do sezonu. pod tym kątem sądząc po mentalności niektórych piłkarzy mogliby oni się postarać o miejsce poza pudłem....


AVE (L)

Do góry
#1216937 - 12/05/2007 23:40 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Legia]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: McDziarz
LEGIA-WIDZEW(+1.5) 1

Piłkarzom Widzewa po sromotnym laniu w Poznaniu chodzi po głowie jedna myśl "NIE SKOMPROMITOWAĆ SIĘ NA LEGII" a jak mawia stare porzekadło "UWAŻAJ O CZYM MYŚLISZ BO PEWNEGO DNIA STANIE SIĘ TO RZECZYWISTOŚCIĄ..." ;\)

kolejny łomot staje się wielce prawdopodobny, gdyż drużyna nie jest zbyt doświadczona i nie radzi sobie będąc pod presją, a dzisiaj wiadomo doping na Legii będzie taki że piłkarze Widzewa będą mieli "nogi jak z waty i będą wgniatani w murawe"!!!!

. kolejny argument to kilka absencji w Widzewie, który nawet jeżeli wystawi optymalną jedenastke to nie jest ona jakoś przesadnie mocarna;)


po wyniku 6:1 mają nieco nadwątlone morale i wiare we własne umiejętności.

Dodatkowo wkońcu Grzelak powinien pokazać się z dobrej strony.

LEGIA-WIDZEW(+1.5) 1

over 2.5

dokładny wynik LEGIA-WIDZEW 5:0

Grzelak strzeli


no i zwycięstwo w tym meczu patrząc na kalendarz gier daje Legii na 99,9% procent miejsce na pudle. 3 miejsce dające prawo startu w Intertoto to absolutne minimum na ten sezon. Premie za zdobyte punkty są zamrożone i będą wypłacane dopiero po osiągnięciu minimalistycznego celu, więc piłkarze napewno nie zagrają tak "żeby wydłużyc sobie wakacje" i uniknąć uciążliwego startu w Pucharze Intertoto...bo taka ewentualność by istniała....zważywszy że start w Intertoto będzie oznaczał praktycznie brak wakacji dla grajków i dużo dużo wcześniejsze przygotowania do sezonu. pod tym kątem sądząc po mentalności niektórych piłkarzy mogliby oni się postarać o miejsce poza pudłem....


AVE (L)


Ciekawy jestem ile masz lat??? Bo ta wypowiedz i argumentacja dotycząca meczu nie stawia Cie w najlepszym swietle!!!
Aha a jakie stawki dobierasz do swoich typow??? Po 1zl czy az po 2zl
Aha nie wiem jeszcze o jakiej presji piszesz?? Bo to Legia przegrala sezon, to Legia sie skompromitowala, to Legia wychodzi na kazdy mecz pod presja co bylo widac w Lecznej a nie WIDZEW, ktory ze swoim budzetem i skladem mlodych chlopakow skazywany byl przed sezonem na pewne 16 miejsce!!
A teraz juz nie przeszkadzam bo pewnie wkladasz dres, winko na trzech z chlopakami i na Lazienkowska ;\)


Drodzy panowie wiem, że spotkania między Legią i Widzewem wywołują zawsze napięcie 230V, ale to jest forum bukmacherskie gdzie trzeba zachować obiektywizm. Dlatego Inzaghi wrzuć na luz. Wygra jak zwykle lepszy. .::Think Twice::.


Edited by Ignorator (13/05/2007 00:45)

Do góry
#1220351 - 14/05/2007 00:05 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Inzaghi78]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Tak szybciutko bo mało czasu

Dzisiaj ostatni mecz 27 kolejki a mianowicie derby Krakowa Cracovia Kraków - Wisła Kraków W poprzednim pojedynku przy ulicy Reymonta Wisła pewnie wygrała 3-0. Teraz spotkanie odbywa się po 2 stronie błoń. Goscie przyjadą dość mocno osłabieni i zagraja bez pauzujących za kartki Baszczyńskiego, Paulisty, Stolarczyka i co chyba najgorsze bez Kuby Błaszczykowskiego. Z powodu kontuzji nie zagra dalej Sobolewski, natomiast powraca Zieńczuk, ale moim zdaniem to będzie osłabienie \:p .
Widać po meczu z Legią, że Wisła K. potrafi się zmobilizowac na ważne mecze, jendak ja uważam, że trener Majewski jest o wiele lepszym trenerem niż Kazio Moskal i odpowiednio ustawi drużyne. Praktycznie dla Cracovi jest to ostatni ważny mecz w sezonie bo piłkarze gospodarzy grają już tylko o premie meczowe, natomiast Wisła Kraków jeszcze ma szanse na gre w pucharze Intertoto.
Co do Cracovii to do pełnej dyspozycji wraca Pawlusiński a to duży plus dla pasów.
Prawdopodobnie na trybunach będzie piękny i kulturalny doping \:D , kibice Cracovi bardzo chcą wygrać ten mecz i ja uważam że są w stanie.

Typ 1

Do góry
#1220456 - 14/05/2007 00:40 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: drfocus]
fox1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 5852
Skąd: Kraków
Cracovia - Wisła 173 derby Krakowa

Wydawać by sie mogło że Cracovia jest faworytem ale ja bym mocno uwazal i nie głosił takich haseł, Derby mają to do siebie że rzadza sie własnymi prawami. Nie bede sie wiele rozpisywał ale zapewne zobaczymy mecz walki bez wielkich fajerwerków. Jedno jest pewne ambicji nie powinno nikomu zabraknac

Dla mnie jest to mecz na remis i to underowy

Tak wiec Cracovia - Wisła typ x i under.

Do góry
#1220675 - 14/05/2007 02:10 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: fox1984]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
Originally Posted By: fox1984
Cracovia - Wisła 173 derby Krakowa

Wydawać by sie mogło że Cracovia jest faworytem ale ja bym mocno uwazal i nie głosił takich haseł, Derby mają to do siebie że rzadza sie własnymi prawami. Jedno jest pewne ambicji nie powinno nikomu zabraknac


Do góry
#1220795 - 14/05/2007 03:19 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: medivall]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
pytanko: wiecie może zespół z którego miejsca w Premiership zagra z Legią w Inertoto?

pzdr

Do góry
#1220797 - 14/05/2007 03:19 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: medivall]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
pytanko: wiecie może zespół z którego miejsca w Premiership zagra z Legią w Inertoto?

pzdr

Do góry
#1220861 - 14/05/2007 03:50 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Legia]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Zbanujcie tego gościa w końcu \:D

Do góry
#1220892 - 14/05/2007 04:05 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: kfjatek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
\:D sytuacja się wykrystalizowała ;\) padło na Blacburn... będzie sentymentalna powtórka z 95' kiedy to Legia robiła furore w Lidze Mistrzów... ;\)


AVE (L)

Do góry
#1220909 - 14/05/2007 04:13 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Legia]
Paweł Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2003
Postów: 3061
Użytkownik z takim stażem powinien być wzroem dla innych a nie zachowywać się w ten sposób. Jeszcze raz zobaczę coś takiego to będzie ostrzeżenie! .::Think Twice::.


Edited by Ignorator (14/05/2007 21:29)

Do góry
#1220931 - 14/05/2007 04:25 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Paweł]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
wyrażaj sie... szans nie ma żadnych na to żeby Legia nie utrzymała 3go miejsca więc po co te dywagacje.

poza tym chyba w Poznaniu nie wspominają zbyt miło startu w Pucharze Intertoto gdzie Lech musiał dwukrotnie uznać wyższość mołdawskiej drużyny FC TIRASPOL więc nie napalaj sie tak Pawle jak szczerbaty na suchary...

Do góry
#1221042 - 14/05/2007 05:19 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Legia]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Originally Posted By: McDziarz
wyrażaj sie... szans nie ma żadnych na to żeby Legia nie utrzymała 3go miejsca więc po co te dywagacje.

poza tym chyba w Poznaniu nie wspominają zbyt miło startu w Pucharze Intertoto gdzie Lech musiał dwukrotnie uznać wyższość mołdawskiej drużyny FC TIRASPOL więc nie napalaj sie tak Pawle jak szczerbaty na suchary...


Zrozum ze sa jeszce 3 kolejki i jeszcze wszytsko jest mozliwe druga sprawa nie chodzi ze jestem z Poznania i kibicuje Lechowi ale po co wypominasz Tiraspol przypomnij sobie Zurich lepiej jak sie napinaliscie wiec po co te glupie uwagi pokaz typy i analizy a nie glupoty wypisujesz tutaj do niczego to nie prowadzi

Do góry
#1221231 - 14/05/2007 06:57 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: CANTORO]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
O co wy się kłócicie?
O puchar Intertoto \:D

Z oceną szans, to lepiej poczekać do ostatniej kolejki
Patrzę sobie na tabelę i Legia ma 6 punktów więcej niż Korona, co nie tak dawno trudno było sobie wyobrazić
Nikt by chyba nie uwierzył, że Lech dogoni Koronę, a przegoni Wisłę

Trener Michniewicz stwierdził nie tak dawno, że do mistrzostwa powinno wystarczyć 61 punktów
Zagłębie na 3 kolejki przed końcem ma tych punktów 56
Do 61 punktów brakuje jednego zwycięstwa i dwóch remisów \:D
Wątpię, by 61 punktów starczyło do mistrzostwa, chyba że... GKS-owi Bełchatów

Wracając do 6 punktowej przewagi Legii nad Lechem
Niby dużo, ale

Ja myślę, że jedno z tych twierdzeń jest prawdziwe ( jeśli nie oba )
1. Lech do końca wygra już wszystko
2. Korona nie wygra już nic

Oj, dostanie mi się od drfocusa

Do góry
#1221639 - 14/05/2007 18:58 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Tijk]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385

Witam!! zdecydowałem napisac w tym temacie odnośnie zaległego meczu Wisły z Górnikiem. Jezeli moderator uzna ze temat dla mojego postu jest w innym miejscu to prosze o przeniesienie.

15.05. Wisła Płock - Górnik Łęczna 18.00

Płocczanie pod wodzą nowego trenera Jakołcewicza grają z meczu na mecz coraz lepiej. Może nie widać tego po wynikach, ale ten kto oglądał ostatnie mecze Wisły zgodzi się ze mną, że w ich grze wreszcie zapanował ład i porządek, zawodnicy wiedzą jak grać i starają się wykonywać swoje zadania jak najdokładniej a przede wszystkim "grają do końca". Poprawiła się gra obronna co było widać w meczu z Groclinem zremisowanym 0-0, niestety w sobotnim meczu przeciwko liderowi nie udało się zdobyć punktu, tak cennego i ważnego w kontekście zmierzającego ku końcowi - sezonu. Dla Nafciarzy każdy mecz to walka o życie, jednak wydaje mi się, że ich sytuacja nie jest aż taka tragiczna. Zajmują oni przedostatnie miejsce ze stratą 3 i 4 punktów do Łęcznian i Zabrzan, w zanadrzu mając jeszcze jutrzejszy zaległy mecz z Łęczną. Co do Górnika, ich gra nie wygląda dobrze grają schematycznie, wolno i nieskutecznie. Zawodnicy popełniają dużo indywidualnych błędów które często kończą się stratami bramek. Duży wpływ na to ma zapewne intensywność gier, przez co zawodnikom nie starcza sił do końca spotkań. Moje przypuszczenia potwierdzają słowa Trenera Chrobaka " drużyna gaśnie mi z meczu na mecz". Myślę, że grająca lepszą piłkę Wisła Płock zdobędzie jutro na własnym stadionie komplet punktów.

Mój typ: 1 @ 1,7

Do góry
#1221823 - 14/05/2007 20:31 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: rene
Tak na pierwszy rzut oka, bo nie mam kursów
GROCLIN-KORONA 1X
LEGIA-WIDZEW 1
GÓRNIK Z.-LECH 2
ŁKS-ARKA X2
BEŁCHATÓW-WISŁA
Kurs na Bełchatów będzie niski, więc odpuszczę, bo Płock powalczy
ZAGŁĘBIE -POGOŃ
Tu kurs będzie chyba 1.05 Dzięki, nie wchodzę :-)
WODZISŁAW-ŁĘCZNA X2
CRACOVIA-WISŁA 1X


W tej kolejce popełniłem tylko jeden błąd, gdyż spodziewałem się, iż Łęczna jakieś punkty zdobędzie na Odrze

Nie udało się, więc trzeba będzie poszukać ich w kolejnych spotkaniach.
Najbliższe - to zaległy mecz z Wisłą Płock w najbliższy wtorek

Czerwoną latarnią jest ta, która stoi w porcie Szczecin
Od dawna wysyła ona dramatyczne sygnały, że źle się dzieje
Te sygnały poprawnie odczytywane są w całej Polsce oprócz Szczecina ( poza kibicami )
Widać najciemniej jest pod latarnią
Pogoni nie pomógl Baniak, nie pomogą też stawiane bańki, bo tym sposobem nie idzie wyleczyć "ptasiej grypy" \:D

Sytuacja Wisły Płock jest tragiczna
Pogoń to czerwona latarnia, Wisła Płock to ledwie tląca się lampka naftowa, która tylko momentami świeci jaśniej, gdy powieje wiaterek, ale wiatry te wieją w kierunku II ligi

Wisła Płock chcąc uratować się przed degradacją musi wyprzedzić Górnika Zabrze, do której traci 4 punkty, ale ma jeden rozegrany mecz mniej ( wyprzedzenie samej Łęcznej nic nie daje )
Fajnie byłoby wygrać te zawody, ale pamiętać trzeba, że Łęczna - choć zdegradowana za korupcję - ma o co grać
Łęczna musi zrobić wszystko, by nie zająć jednego z dwóch ostatnich miejsc, bo wtedy poleci nie do III ligi, ale piętro niżej, czyli do IV
Jak więc widać - zapowiada się ostra walka

Jak napisał Tijk - poprawa w grze nafciarzy jest
Punktów jednak zbytnio nie przybywa
Podobnie jest z Łęczną
Ten klub z mecz na mecz gra lepiej, ale po stronie zysków zero

W bezpośrednim spotkaniu ktoś punkty zdobyć musi
Czy gospodarze, którzy w dotychczas rozegranych spotkaniach na własnym boisku, wygrali tylko raz z Pogonią, sięgną po komplet
Ja mam co do tego duże wątpliwości
Co prawda do tej pory nafciarzom u siebie dobrze grało się z Łęczną
Ale tak być wcale nie musi teraz, kiedy trzeba wygrać
Moim zdaniem ten mecz zakończy się remisem z lekkim wskazaniem na gości, bo Łęczna też grać w piłkę potrafi, a poza tym Płock jest dla niej teoretycznie najłatwiejszym przeciwnikiem ( zostaną im mecze u siebie z Lubinem, wyjazd z Cracovią i u siebie z Groclinem )
Moje typy
X oraz X2

Do góry
#1221882 - 14/05/2007 21:06 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rene]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:
Wisła Płock chcąc uratować się przed degradacją musi wyprzedzić Górnika Zabrze, do której traci 4 punkty, ale ma jeden rozegrany mecz mniej ( wyprzedzenie samej Łęcznej nic nie daje )
mozesz napisac czemu ??? wg.mnie to było dosyc jasne ze jak zajmie miejsce min.14 to zostaje w ekstraklasie a po Twoim tekscie mam watpliwosci ;/

Do góry
#1221978 - 14/05/2007 21:36 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: bolo_lacznik]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Właśnie beticos bolo łącznik ma racje, jeśli Wisła Płock wyprzedzi Łęczną to się utrzymuje. Także to jest mecz o 6 pkt. Pamiętaj że nie ma baraży. Spada ostatni i przed ostatni. Jeśli w tej 2 nie będzie ani arki ani Łęcznej to spadają jeszcze dodatkowo 2 wymienione drużyny. Jeżeli Łęczna będzie druga od końca to spadają 3 drużyny Pogoń, Lęczna i Arka a Płock się utrzymuje.
Przynajmniej tak jest wg. mnie.

Co do Korony beticos to moim zdaniem punkty jeszcze zdobędą a najbliższy remisując z Bełchatowem

Do góry
#1222065 - 14/05/2007 22:04 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus
Właśnie beticos bolo łącznik ma racje, jeśli Wisła Płock wyprzedzi Łęczną to się utrzymuje. Także to jest mecz o 6 pkt. Pamiętaj że nie ma baraży. Spada ostatni i przed ostatni. Jeśli w tej 2 nie będzie ani arki ani Łęcznej to spadają jeszcze dodatkowo 2 wymienione drużyny. Jeżeli Łęczna będzie druga od końca to spadają 3 drużyny Pogoń, Lęczna i Arka a Płock się utrzymuje.
Przynajmniej tak jest wg. mnie.

Co do Korony beticos to moim zdaniem punkty jeszcze zdobędą a najbliższy remisując z Bełchatowem


Macie rację, mi już to wszystko zaczyna się pieprzyć
P.S.
Co do Korony, to ja nie twierdzę, że nie zdobędą już punktów ( aż tak okrutny nie jestem )
Twierdzę natomiast, że Korona NIE WYGRA już zadnego meczu do końca rozgrywek
( a Lech wygra wszystko )

Do góry
#1222336 - 14/05/2007 23:56 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rene]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Z tymi spadkami jest pokrecone ale wyglada to tak : jesli Leczna zajmie 15 lub 16 miejsce to spada tylko jeden zespol(np Pogon) i do tego Arka i Leczna , i wtedy awanuja 3 zespoly z 2 ligi,ale jesli Leczna bedzie na 14 miejscu lub wyzej to spadaja 4 druzyny , dwie ostatnie +Arka i Leczna i awans z 2 ligi maja 4 zespoly
Wiadomo ze Leczna musi walczyc chociaz o 3 lige ,bo jesli zajmie 15 lub 16 miejsce to spada do 4 ligi

spotkanie Pogon-Cracovia , kurs sympatyczny 2,00 w profie a jesli potwierdza sie slowa ze wystapia juniorzy to kurs spadnie do 1,5 albo wycofaja z oferty tak jak smieszny toto-syf

Mecz Arka-Widzew dnia 15.05 nie odbedzie sie ,wiec nie wysylajcie tego zdarzenia

Do góry
#1222346 - 15/05/2007 00:00 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rene]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
JA twierdze że Lech zremisuje wszystkie mecze do końća. Korona jeden mecz wygra jeden zremisuje jeden przegra. A Legia 2 zremisuje i jeden wygra.


AVE (L)

Do góry
#1222398 - 15/05/2007 00:26 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Domingos]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:
Wiadomo ze Leczna musi walczyc chociaz o 3 lige ,bo jesli zajmie 15 lub 16 miejsce to spada do 4 ligi
chyba ze sie skupia na swoich rezerwach ktore sa na najlepszej drodze do 3ligi, jak dla mnie Łeczna gra o "pietruche" :-)
ps. McDziarz Ty jestes jakims guru od OE czy jak ? \:D

Do góry
#1222463 - 15/05/2007 00:56 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: bolo_lacznik]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Bet24 oferuje zakład że Zagłębie wygra wszystkie 3 ostatnie mecze po kursie 5.0

Kolejne mecze to: G.Łęczna (wyjazd), Widzew (dom) i Legia (wyjazd).

Ja to biore - szansa że wygrają 2 najbliższe mecze jest stosunkowo duża. Jeśli tak się stanie, przy ostatnim meczu w stolicy skontruje odpowiednio.

Do góry
#1222535 - 15/05/2007 01:28 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: bolo_lacznik]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: bolo_lacznik
Quote:
Wiadomo ze Leczna musi walczyc chociaz o 3 lige ,bo jesli zajmie 15 lub 16 miejsce to spada do 4 ligi
chyba ze sie skupia na swoich rezerwach ktore sa na najlepszej drodze do 3ligi, jak dla mnie Łeczna gra o "pietruche" :-)


Trudno powiedzieć, czy grają o pietruchę, bo w regulaminie jest tak:
... Wszystkie kluby uczestniczące w rozgrywkach mistrzowskich zobowiązane są posiadać przynajmniej jedną drużynę w klasach rozgrywek seniorów, niższej od tej, w której uczestniczy pierwszy zespół danego klubu...

I dalej:
6. Stosuje się następujące zasady

a) kluby I i II ligi mogą posiadać drużynę rezerwową do III ligi włącznie,
b) kluby III ligi - do IV ligi włącznie,
c) we wszystkich przypadkach spadku drużyny klubu do klasy niższej, zespoły tego klubu muszą być automatycznie przeniesione do rozgrywek o klasę niższą, jeżeli pozostanie ich w dotychczasowej klasie rozgrywek byłoby sprzeczne z niniejszymi postanowieniami,
d) drużyna rezerwowa nie może awansować do ligi lub klasy, w której uczestniczy w rozgrywkach I zespół klubu

Prawnikiem nie jestem, ale gdyby Łęczna ( ta pierwsza ) spadła do IV ligi, to jej rezerwy trzeba by było przenieść o klasę niżej

Tak mi się wydaje

Do góry
#1226018 - 16/05/2007 03:05 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Łęczna nie dała się skreślić, a w Płocku trochę późno przypomnieli sobie, że trzeba powalczyć o ekstraklasę
W Szczecinie podobnie

Do góry
#1226100 - 16/05/2007 03:28 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rene]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Originally Posted By: rene
Łęczna nie dała się skreślić, a w Płocku trochę późno przypomnieli sobie, że trzeba powalczyć o ekstraklasę
W Szczecinie podobnie
gratki dla Ciebie , dla mnie to spory zaskok, zwlaszcza po tym meczu Wisły z GKS'em ;/

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Ojro, alfa, pacyfista), 4120 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582555 Postów

Najwięcej online: 4304 @ 10/05/2024 19:05