Strona 2 z 61 < 1 2 3 4 ... 60 61 >
Opcje tematu
#1120134 - 08/04/2007 19:56 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: adrenalina]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Originally Posted By: adrenalina
Originally Posted By: shane
Witam
Okoniewski mocno poprawil stary, a pomimo tego ze sprzet mu nie gral to sam zawodnik mowil ze w dzien meczu powinien byc juz przygotowany do jazdy.
pzdr ;\)


o lol, Okoń od zawsze słynął z super startów i w zasadzie tylko z tego... trudno sobie wyobrazić, aby jescze je poprawił, zresztą widząc min. kryterium asów, to chyba ze startami Okonia jest odwrotnie tzn. są słabsze niż kiedyś

ps. ja też odradzam przed graniem na Zieloną


Nie o lol, tylko jakos w sparingach i na KA nie blyszczal tymi startami, dopiero zncznie lepiej wychodzil spod tasmy z Grudziadzem. Oto mi tylko chodzilo. A to ze stary od zawsze mial dobre to ja wiem \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1120166 - 08/04/2007 20:06 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: muppet]
zenekk Offline
veteran

Meldunek: 11/04/2002
Postów: 1367
Skąd: Poznań
Bardzo ciekawe co niektorzy wypisuja,zaczne od tego ze niby piszecie ze tor inny gospodarze nie beda mieli takiego handicapu,a z drugiej strony piszecie ze Okon i Staszek znaja tor! No to sie k...a za przeproszeniem zdecydujcie. A wszystkim co dzis licza na polonie to zycze powodzenia,bo jak dla mnie to Zielonka wygra gladko ponad 10pkt! Piszecie ze Staszewski i Okon na wlasnych smieciach! OK ale jakimi oni sa zuzlowcami w porownaniu z Pepe,Walaskiem czy Lingrenem! Juz odpowiadam zalosnymi! Malo tego dodam ze Suchecki bije ich na glowe! Wiec prosze powiedzcie mi kto ma robic te punkty dla Polonii? OK Jonsson zawsze solidny,ale uwaga,podczas sparingu we wloszech narzekal na starty,a dzisiaj na tym torze bedzie to szalenie wazne! Rowniez start w kryterium asow niebardzo mu wyszedl,ale zalozmy ze pojedzie dobrze! Ale co dalej? Davidsson? Hah a to dopiero smieszne,moze i Szczepaniak jezdzi dobrze w sparingach,ale na jakim tle? Tutaj poza juniorami w zielonce nie ma slabych punktow! Iversenowi nie wyszedl start w zawodach indywidualnych,ale przyznal ze mial problemy sprzetowe,dzis zaczyna sie prawdziwe sciganie i takich problemow nie bedzie! Zatem mamy 5 dobrych zuzlowcow i 2 slabszych juniorow na jednego dobrego zuzlowcow i zbieranine sredniakow z dobrymi juniorami,jednak juniorzy spotykaja sie tylko w 1 biegu i pozniej maja 4 biegi w ktorych takowy junior wystartuje,a Zengnota i Wolbert wcale nie musza przegrac z Jedrzejewskim! Handicap -6 po 1.85 toprawdziwy prezent jak to napisal Nicki Pedersen! Poprostu nazwiska gospodarzy robia wrazenie,a Polonie stac bylo na dwukrotne przejechanie workow z grudziadza i zwyciestwa z Wroclawiem,ktory jak wiemy jechal tylko Gapinskim,Swiderskim i Jedrzejakiem,a w jakich zawodnikach tkwi sila wroclawia to nikomu nie trzeba mowic,choc Swiderski mogl zaprezentowac sie lepiej w tych meczach,bo Gapa pojechal bardzo dobrze! Nie mieli prawdziwego testu! Podkreslam wszyscy zawodnicy Zielonej sa juz wjezdzeni w sezon chociazby na wyspach! Z riderow bydgoskich nawet Jonsson nie zaliczyl takiej dawki jak oni! I to bedzie widoczne dzisiaj na torze! Tyle ja mam do powiedzenia!

Do góry
#1120173 - 08/04/2007 20:11 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: zenekk]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Super! Ciesze sie! I w pelni zgadzam sie z Toba! Decyzje zapadly!!! Dalem Lindgrena na singlu! Daje dubla ZKŻ + TAU! I daje ZKŻ -6.5 na singlu za maly stake! To tyle mam do powiedzenia! Do jutra, hej! Hej!

ALLELUJA!

Do góry
#1120180 - 08/04/2007 20:14 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: hokuy]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Panie Nicki, albo Ty z Zielonki, albo Polonii nie lubisz

jaki spadek z ligi? rozumiem, ze sklad mamy duzo slabszy niz rok temu, ale Zielonka i Rzeszow wcale mocniejsza nie jest, tutaj bonusy beda odgrywac pierwszorzedna role, a o nie jestem spokojny.
Jak mozna dawac 10/10 w pierwszej kolejce i to w takim meczu gdzie nikt nie wie jak przebieg meczu bedzie wygladal. Nawierzchnia kompletnie do mijanek sie nie nadaje, glownie start bedzie sie liczyl, a jakos nie widze tutaj aby Myszki spod staru ruszali tutaj znakomicie. Bardzo wazny bedzie pierwszy bieg a tutaj Polonia jest zdecydowanym faworytem.
Jak mozna grac 10/10 na dosc himerycznego Szweda, ktory poczatek sezonu nie ukrywajmy ma slaby, na treningach slabo, sprzet takze nie jedzie tak jak sobie zyczy, Okon moze to cien zawodnika co kiedys, ale starty to on ma bardzo dobrze, takze jak wyjdzie spod tasmy jako pierwszy nie da sie wyprzedzic!!
No cos tor zweryfikuje, ale te glupoty co wypisales az mi sie czytac nie chcialo, jakbym czytal jakiesgos zakompleksionego kibica Zielonki...

Do góry
#1120187 - 08/04/2007 20:16 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: muppet]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Bwin

Which team will win heat 2?

Zielona Gora - 1.55 4/10

Do tego mam zagrana Zielonke -6 4/10... Sparingi sie skonczyly, czas wyciagnac najlepsze fury ;\) Zielonka ma zdecydowanie lepszy sklad. Jedynie na pozycji juniorow Polonia ma przewage, ale mam nadzieje, ze chlopaki z Zielonej powalcza. Lekko, bo to pierwsza kolejka. Przepraszam, ze wyjatkowo krotko.

Do góry
#1120192 - 08/04/2007 20:17 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: muppet]
tomczak7 Offline
addict

Meldunek: 17/12/2003
Postów: 550
Skąd: Bydgoszcz
witam

zastanawiam sie nad typem bwina a mianowicie zwyciestwo w 1 biegu. napewno juniorzy z bydgoszczy sa bardziej doświadczeni ale z drugiej strony atut własnego toru i to ze nie ma próby toru przed meczem może przemawiac na korzysc gospodarzy a kurs na 1 apetyczny : 6.30. Prosze o wypowiedz fachowców z zielonki na temat mozliwosci swoich juniorów.

Do góry
#1120194 - 08/04/2007 20:17 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: shane]
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Dla mnie porażka dzisiaj ZKŻ będzie sporą niespodzianką. Z całym szacunkiem ale sam Szwed meczu nie wygra. Brak Sajfudinowa(Nicki a raczej AL Capone pisanie,że jest to przyszły MŚ mija się z celem za dużo czynników w tym sporcie decyduje. Na pewno chłopak ma talent)jest dużym osłabieniem. Okoń to już nie ten sam zawodnik co kiedyś (niestety kontuzje)a to od niego w dużej mierze będzie zależało czy wynik będzie na styku. Za mało argumentów po stronie Bydzi. Tor moim zdaniem nie będzie zbyt wielkim atutem dla gospodarzy.Stadion koło cmentarza,przy ulicy z jednej strony, reszta otoczona drzewami.Nie jestem kibicem żadnej z ekip jednak dla mnie więcej atutów mają zawodnicy myszki miki. Protas, dwóch średnich obcokrajowców, Grzesiek Walasek, który powinien wozić byłych kolegów.Nieobliczalny Suchecki czasami jeżdżący zbyt ostro. To wszystko skłania mnie na postawienie na zielonkę.
ZKŻ - Polonia 50-42

Do góry
#1120219 - 08/04/2007 20:26 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: Rafik 25]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
baw bedzie dziwnie rozliczal wynik meczu gdy pojedzie joker pisza ze joker niebedzie liczony do koncowego wyniku wiec chyba faworytem beda gospodarze

Do góry
#1120227 - 08/04/2007 20:30 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: Rafik 25]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Bet nr 2

ZKZ - Polonia +8 2 1.85 4/10

Handicap 8 pkt w pierwszej kolejce wg mnie za duzo. Liczac z pierwszym biegu roznica bedzie siegac kolo 10 pkt po stronie gosci. Nie licze tutaj na pogrom Myszek, poki co nieobliczalni zawodnicy, Protas zadnych kompletow zagwarantowac nie moze bo ta panienka zuzlowa jak nie ma dnia moze spieprzyc nie jeden mecz. Zagraniczni jezdzcy takze nieobliczalni, juniorka poki so slabo sie spisuje, Walasek i Suchecki, moze byc malo aby hc pokryc.
Polonia tylko z Adrenalina w skladzie, ktory gwarantuje punkty, ale reszta poki co sprzetowo dobrze ulozona, morale wysokie, dodatkowo joker moze byc, nie widze tutaj zbytnio wygranej gospodarzy roznica 10 pktDwoch kandydatow do spadki, powinny byc ciekawe mecze w Zielonce jak i w Bydgoszczy, takze na wygrane bezapelcayjnie obu druzyn nie widze
Stawka srednia bo to pierwsza kolejka i sporo niewiadomych

Do góry
#1120281 - 08/04/2007 20:54 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: harris73]
Nicki Pedersen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/02/2006
Postów: 1681
Skąd: Odense
Originally Posted By: harris73
Akurat Nicki zagrałem odwrotnie:)Mysle ze to Ty zrobisz Swiateczny prezent... bukom w postaci swoich pieniazków(straconych)czego oczywiscie Ci nie zycze.Licze na Okonia i Polonie!
A co powiecie na juniorow Polonii 1 bieg za 1,55?



Moje pieniadze moje typy i moja pewnosc
Porozmawiamy o 18

Do góry
#1120289 - 08/04/2007 20:57 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: Nicki Pedersen]
Nicki Pedersen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/02/2006
Postów: 1681
Skąd: Odense
I jeszcze jedno widze ze wiekszosc nie docenia wojownika z Avesty
i przy calym szacunku dla Okonia to takich grajkow jak on Fredy
polyka na sniadanie

Do góry
#1120361 - 08/04/2007 21:37 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: Nicki Pedersen]
zenekk Offline
veteran

Meldunek: 11/04/2002
Postów: 1367
Skąd: Poznań
Aha ja tylko chcialem przypomniec zeszlorozny mecz(na ktorym bylem)pomiedzy Stala Gorzow a ZKZ Zielona Gora zakonczonym remisem 45:45! Prosze bardzo przedstawie zdobycze punktowe jezdzcow ktorzy tor w Gorzowie znali doskonale,tak jak niby Okoniewski i Staszewski znaja w Zielonej Gorze! Oto ich fantastyczne zdobycze:
1. Mariusz Staszewski (1,1*,-,w) 2+1
3. Rafał Okoniewski (1,2*,3,t,2) 8+1

A dodac nalezy ze skad Stali mocno odbiegal od dzisiejszej sily druzyny ZKZu takze sporo osob liczac na Okoniewskiego i Staszewskiego moga sie dzisiaj ostro przeliczyc! A chcialem jeszcze dodac ze bylem rowniez na innym meczu w zeszlym sezonie:ZKZ-Ostrow i Michal Szczepaniak takze popisal sie fantastycznym wynikiem w postaci 0,0 takze Ci co licza dzisiaj na Bydzie ostro sie pomyla,bo Jonas Davidsson to dzisiaj nie zapunktuje nawet przyzwoicie,jedyne punkty moze zdobyc na juniorach ZKZu!

Do góry
#1120377 - 08/04/2007 21:45 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: zenekk]
Nicki Pedersen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/02/2006
Postów: 1681
Skąd: Odense
Panie Zenonie tu sie nie ma co rozwodzic na temat tego meczu
tu trzeba grac toz to bet kolejki \:\) \:\)

Do góry
#1120495 - 08/04/2007 22:23 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: Nicki Pedersen]
NiUNiU Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 22791
Skąd: Zaragosa /Rzeszów
Panowie w Jakim Buki Internetorwym Oprcz Betandwin mozna grac Polski Zuzel ?

Do góry
#1120504 - 08/04/2007 22:25 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: NiUNiU]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
exp, sp - poki co
ub powinien jeszcze wystawiac

Do góry
#1120706 - 09/04/2007 00:35 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: HAGIi]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Panie Nicki chylic czoła

:Na poczatek ligowych zmagan zapraszam do stolicy kwitnacego Falubazu , gdzie miejscowi wojownicy spod znaku myszki miki podejmuje zawsze grozna Polonie Bydgoszcz.
Polonie , ktora niestety po raz pierwszy w swojej histori bedzie
zmuszona opsucic szeregi ekstraklasy"

"Co do samego meczu , nie ma sensu sie wiele rozwodzic nad wynikiem tego meczu bo po prostu Falubaz dokona dziela zniszczenia Polonii"

no comments, juz przed meczem pisalem ze głupoty wypisujesz i tak sie stalo.

Nie odbieraj tego postu w kwestii zaatakowania Twojej osoby, cenie Cie za analizy i wiedze, ale troszke przesadziles w powyzszych wymyslach.

Co do meczu, to Szczepan i Okon pokazali, ze jezdzic potrafia i jesli sprzet maja dobry powalcza z kazdym
Mlodzi Polonisci zrobili to co mieli zrobic:
Protas tak jak mowilem, zawiodl, troche zejdzie aby Piotrek spasowal sie z torem i zaczal dobrze punktowac.
Iversen cienko i jak nie zacznie jezdzic to zle bedzie dla Zielonki

Jednym slowem: nastepnym razem kierujcie sie ogółem, a nie sympatia czy antypatia do danego klubu.

PS Zachowanie kibicow z Zielonki w strone Okonia to istne chamstwo, brak szacunku dla zawodnika, ktory rok temu jezdzil w tym klubie, brak słów
PS 2: panie hokuy troche szacunku, te Twoje LOL wyszlo teraz...

Podsumowanie:

Lindgren - Okoniewski +1 2 1.85 4/10 ++++
ZKZ - Polonia +8 2 1.85 4/10 ++++

zysk.strata: +6.8 jedn

Pozdrawiam i do jutra

Do góry
#1120761 - 09/04/2007 01:04 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: HAGIi]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Wiedziałem ze dzień w którym mister elegancji oświadczył że leje na nas był najszczęśliwszym dniem w moim życiu!

Prostak pokazał jak przegrać mecz i załatwić kolegę z drużyny.

Muppet powinniście się wstydzić za jego zachowanie w końcu on od zawsze czuł się krzyżakiem \:D

Ps. TOMEK ciągle wierze, że tu wrócisz!

Do góry
#1120762 - 09/04/2007 01:04 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: HAGIi]
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Prawda jest taka, że najwyższy poziom w meczu zaprezentowała kapela przygrywająca zespołowi, czyli Samowar :). Mecz żałosny, zachowanie kibiców jeszcze gorsze.

Obawiałem się tego meczu jak cholera i byłem pewny, że łatwo nie będzie, ale to co dzisiaj zobaczyłem, rzuca na kolana. Nieporadność od startu do mety, brak pomysłów na to jak wyprzedzić chociażby takiego "tuza" jak Szczepaniak czy Buczkowski \:\( Popristu żenada przed duże Ż.

Pozdrawiam i pamiętajcie, jedyne pewne typy to te przeciwko ZKŻ ;\)

SLAV

Do góry
#1120776 - 09/04/2007 01:13 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: slav007o]
Nicki Pedersen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/02/2006
Postów: 1681
Skąd: Odense
Nie ma sprawy Hagii nie odbieram tego w ten sposob !
Moge ci jedynie pogratulowac z calego serca za to ze przewidziales losy tego meczu, nie wiem moze bylo ci latwiej bo
mieszkasz na codzien w Bygdoszczy.
Po obejrzeniu tego meczu powiem jedno SZACUNEK POLONIA BYDGOSZCZ
to co pojechal dzisiaj chlopak z Ostrowa Michal Szczepaniak to
mistrzostwo swiata !
Co nie zmienia faktu ze PEPE i GREG zawiedli na calej lini !
Dobrze ze Frediemu nic sie nie stalo
Duzo pieniedzy przeszlo kolo nosa ale mam nadzieje ze jutro bedzie o wiele wiele lepiej !

Jeszcze raz HAGI respekt.

Do góry
#1120878 - 09/04/2007 02:13 Re: LIGA POLSKA 2007 - Ekstraliga [Re: Cholo]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Originally Posted By: Gvizdek

Muppet powinniście się wstydzić za jego zachowanie w końcu on od zawsze czuł się krzyżakiem \:D



Dokladnie, bol w sercu odczuwam widzac postawe tego Symbolu Torunskiego Zuzla \:\( \:D \:D \:D

Do góry
Strona 2 z 61 < 1 2 3 4 ... 60 61 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, rafal08, alfa), 3406 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49