Strona 8 z 16 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 15 16 >
Opcje tematu
#1511159 - 22/08/2007 04:49 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: rene]
arvid Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 916
Cztery kolejki jakie mamy za soba to tak naprawdę za malo, żeby ocenić letnie wzmocnienia Wisly. Dopiero pod koniec rundy będziemy mogli uczciwie stwierdzić czy Skorża da tam pograć mlodym, czy są oni poważną alternatywą dla tych z pierwszego skladu.
Co do Kokoszki rzeczywiście chodzą glosy jakim to on talentem nie jest, ale ,Rene, powolanie od Leo nie bylo spowodowane wielkim zachwytem Holendra nad grą Kokoszki tylko "mocnym poparciem" Boba. Dla mnie ważniejsze jest, że np inne kluby jakoś specjalnie nie dążą do jego wykupienia z Wisly. Nawet Michniewicz mimo tylu pochwal pod jego adresem nie widzi go w Zaglębiu. Więc o kim my rozmawiamy.
Za to co do Zieńczuka zgadzam się z Tobą. Dla mnie to największa zagadka XXI wieku jak on w tej Wiśle się utrzymuje. Jest to typ zawodnika , którego widać tylko w dobrej drużynie. Zalożę się , że gdyby poszedl do takiej Odry czy Górnika ( bez urazy oczywiście) wtobilby się w tlum naszych przeciętnych ligowych kopaczy i pewnie polowa nie znalaby jego nazwiska ani pozycji na której gra.
Z nazwisk, które skreślilbyś w Wiśle ja zostawilbym tylko Niedzielana. Chlopak ma na tyle ambicji i umiejętności, że wierzę w niego, że pokaże nam jeszcze kawalek świetnej pilki. Tak jak Ty wymienilbym prawie caly blok obronny. Taki Baszczyński, Glowacki zatrzymali się w rozwoju i graja trochę archaiczną pilkę jak na pozycje, na których występują. Za malo wlączają się do ofensywy a jak już próbują to raczej marnie to wygląda. No ewentualnie Baszcza bym zostawil w klubie na lawce bo gość wygląda na takiego co nie odpuszcza i potrafi pobudzić drużynę i zrobić tam jakąś atmosferę.
Skorża na początku zlapal u mnie duzego plusa. Chcial pozbyć się Dudki, ale potrafil zmienić zdanie i teraz pewnie od niego zaczyna sklad ustalać. Wierzę, że to dobry początek i na mlodych utalentowanych też będzie patrzyl sprawiedliwym okiem i każdy dostanie od niego szansę.

Pozdrawiam
arvid

Do góry
Bonus: Unibet
#1511391 - 22/08/2007 06:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: arvid]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Informacja o Szymku potwierdza się - trenuje on z Wisłą. Gorawski też najprawdopodobniej wróci na Reymonta. Żuraw nie wiem, ale życzę sympatykom Białej Gwiazdy, by tak się stało, bo większość zapewne tego chce. Gdyby to ode mnie zależało dorzuciłbym jeszcze Frankowskiego \:D
Wtedy w Krakowie zapanowałaby euforia

Jeśli chodzi o mnie, to ja akurat nie popieram takiej odbudowy Wisły, bo moim zdaniem to nic innego, jak wskrzeszanie trupa
Ale kłócić się nie będę, ani swych racji dowodzić

Dziś Wisła jest na fali i w wielu miejscach można poczytać, że w Polsce jest poza zasięgiem rywali. Z tą teorią tez się nie zgadzam i też mam swojego kandydata na mistrza.
Nie jest to ani Wisła, ani Bełchatów \:p
Kontuzja Niedzielana moim zdaniem nie ma tu nic do rzeczy, bo ja o "Wtorku" najlepszego zdania nie mam
Z drfocusem więc się nie założę, bo nie lubię przegrywać \:D

W Polsce jest kilka zespołów, które nie są gorsze od Wisły
4 kolejki to zdecydowanie za mało, by wyciągać wnioski
MU po 3 kolejkach ma zaledwie 2/9 pkt

Do góry
#1511482 - 22/08/2007 07:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: rene]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
jakiego masz kandydata jak nie Wisla? chyba przed sezonem mowiles, ze Belchatow ;\)

Do góry
#1511499 - 22/08/2007 07:15 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: geri]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Wisla bedzie mistrzem Polski nie ma innej opcji , bo ma Skorze.

Do góry
#1511533 - 22/08/2007 07:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: geri]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: geri
jakiego masz kandydata jak nie Wisla? chyba przed sezonem mowiles, ze Belchatow ;\)


Przed sezonem wymienialem GKS Bełchatow w gronie kandydatów na majstra, ale teraz widzę, że GKS póki co leczy rany i trochę czasu potrzebuje. Na razie mają kilka słabych punktów i ofensywa nie ta, co na wiosnę. Poza tym po cichu liczę, że zakwalifikują się do następnej fazy UEFA, a wtedy grać będą b. czesto.
Na wiosnę GKS będzie wymiatać, ale do mistrzostwa kilka punktów im może zabraknąć.
GKS ma Lenczyka i super sztab szkoleniowy

Legia ma Urbana
Zagłębie Lubin - Michniewicza
Lech - Smudę

Moim zdaniem Zagłebie Lubin obroni mistrza
Ta drużyna robi na mnie coraz większe wrażenie, nie ma słabych punktów
Nawet Stasiak zaczyna mi się podobać \:D

Do góry
#1511552 - 22/08/2007 07:40 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: rene]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Lubin ? nie ma takiej mozliwosci , po odejsciu Piszczka tej
druzyny nie ma w ataku.
Chalbinski ? ten czlowiek co gra to jest dramat.
Nunes ? kto jest ? panowie nie rozsmieszajcie mnie , trzeba
sie szanowac , ale jezeli takich graczy sprowadza mistrz Polski
przed eliminacjami LM , to nie dziwie sie ze mozemy ja tylko
ogladac w TV.


Dla mnie mistrzem bedzie Wisla bo ma w kazdej formacji
zawodnikow prezentujacych wysoki poziom , madrego trenera oraz
mocnych sponsorow.

Do góry
#1511568 - 22/08/2007 07:56 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: AL_Capone]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: AL_Capone
Lubin ? nie ma takiej mozliwosci , po odejsciu Piszczka tej
druzyny nie ma w ataku.
Chalbinski ? ten czlowiek co gra to jest dramat.
Nunes ? kto jest ? panowie nie rozsmieszajcie mnie , trzeba
sie szanowac , ale jezeli takich graczy sprowadza mistrz Polski
przed eliminacjami LM , to nie dziwie sie ze mozemy ja tylko
ogladac w TV.


Dla mnie mistrzem bedzie Wisla bo ma w kazdej formacji
zawodnikow prezentujacych wysoki poziom , madrego trenera oraz
mocnych sponsorow.


Znacie jakiegoś buka, gdzie można obstawiać mistrza Polski
Zakładać się nie będę, bo to tylko 1:1, ale jak będzie dobry kurs na miedziowych, to postawię, bo coraz bardziej mnie przekonujecie
drfocus też ma wygrane

Do góry
#1511592 - 22/08/2007 08:23 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: rene]
Grzena Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/12/2004
Postów: 1842
Skąd: (S)iarkowy Gród/Lublin
Stawiam kratę wódki jak mistrzem ponownie będzie Zagłębie a jeśli nie będzie oczekuję 1 flaszeczkę Ktoś chętny ?

Do góry
#1511608 - 22/08/2007 08:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Grzena]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
To moze ktos wystawi kurs , czy krolem strzelcow zostanie
Grzegorz Piechna , ja chetnie wejde w taki zaklad \:\)

Do góry
#1511617 - 22/08/2007 08:49 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Grzena]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Grzena
Stawiam kratę wódki jak mistrzem ponownie będzie Zagłębie a jeśli nie będzie oczekuję 1 flaszeczkę Ktoś chętny ?


Krata wódki to bodaj 15 flaszek
Ja zadowolę się kursem 10
( ale w walucie, bo nie chce mi się robić paczki )

Jak Zagłębie Lubin zdobędzie majstra to płacisz mi 200 PLN
a jak majstrem będzie kto inny, to ja płacę Tobie 20 PLN

Stoi?

Do góry
#1511954 - 22/08/2007 17:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: AL_Capone]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: AL_Capone
To moze ktos wystawi kurs , czy krolem strzelcow zostanie
Grzegorz Piechna , ja chetnie wejde w taki zaklad \:\)


Chcesz postawić, że Piechna będzie królem strzelców?? A jaki kurs by Cię zadowolił??
Al Capone, piszesz że Wisłą będzie mistrzem - moja propozycja jest dalej otwarta

Do góry
#1511992 - 22/08/2007 17:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: AL_Capone]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Originally Posted By: AL_Capone

Dla mnie mistrzem bedzie Wisla bo ma w kazdej formacji
zawodnikow prezentujacych wysoki poziom , madrego trenera oraz
mocnych sponsorow.

To samo mozna powiedzieć o Legii, która tez ma dobrego trenera, dobrych zawodników i sponsora bogatszego od Wisły.

Do góry
#1511999 - 22/08/2007 17:38 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: rene]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nie moge sie naczytac tego tematu, pochlaniam go jak nasze F-16 przestworza nad Poznaniem \:D

Niezli jestescie po 4 kolejkach obstawiac kto zdobedzie mistrzostwo w takiej lidze jak nasza kopanka ;\)
Ten flaszke, inny 20, jeszcze inny pieniadze
Arcy ciekawe rozwazania, widze tu wrecz kilku ciekawych kandydatow na trenerow naszej reprezentacji, mysle ze jak Leo podszlifuje nasz jezyk ojczysty i ktorys z krajowych graczy podsunie mu adres tego forum to zacznie sie bac o posade

Nie obrazcie sie ale troche tracicie myszka zupelnie jak spora czesc trenerow w naszej lidze, typujecie ale malo ktory potrafi podac stawke przy typie, wietrzenie sensacji i jak wejdzie to brandzlujecie sie do nastepnej kolejki;-)

Zeby nie bylo, kilka osob podaje tu ciekawe informacje i warto do dzialu czasem zagladac;-)

Co do samego mistrzostwa, gdyby ktos przystawilby mi pistolet do skroni to wybralbym Wisle, nie ze wzgledu na sklad czy chocby powracajacych graczy typu Szymek czy Kosowski.
Skorza ma pomysl, nie ma zwiazanych rak,
Legia bedzie najgrozniejszym rywalem wislakow, wygladaja na mocnych i zdeterminowanych ida jak czolg, bez fajerwerkow do przodu ale Urbana uwazam za slabszego trenera i przy pierwszym potknieciu moze przekombinowac, to tylko moje zdanie po 4 kolejkach wiec jest to wrozenie z fusow bo inaczej tego nazwac nie sposob.
Jednego jestem dosc pewien, Lech nie bedzie sie bil o mistrzostwo, maksymalnie 3 miejsce i to przy dobrych wiatrach:)
Smuda to relikt przeszlosci, pilka poszla duzo dalej niz on twierdzi, wygrywac beda Ci ktorzy pojmuja ze "zjebac" pilkarzy w przerwie to nie to samo co dokladnie przeanalizowc gre w poprzednich meczach czy nawet w 1 polowie.
Posiadacze laptopow umiejacy z nich korzystac beda zdecydowanie gora, ci ktorzy trzymaja rece w kieszeniach wyciagnietych spodni od dresu pojda w odstawke.


Cala reszta powyzej nie jest zlosliwoscia dla samej zlosliwosci, naprawde do tego dzialu zagladam czesto ale brak stawek przy typach na forum bukmacherskim to duze niedopatrzenie, a podniecanie sie trafionym niezlym wynikiem jest niczym jesli zagralem to za przysl;owiowe 2 zlote.


Edited by Biszop (22/08/2007 20:45)

Do góry
#1512247 - 22/08/2007 19:17 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Biszop]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Biszop, ja tez uważam, że po 4 kolejkach jeszcze nic nie mozna powiedzieć, a co do mojego zakładu to chyba zaden buk Ci nie da kursu 2.00 że Wisła "nie" będzie mistrzem także dla mnie to value. Ja nie mowie, że na 100% nie będzie tylko patrząc na całokształt bardziej widze Lubinian mimowszystko. Jeszcze na początku sezonu w życiu bym tak nie pisał gdyż uważam, że nie da się pogodzić pucharów z ligą, a miedziowi lige już mają z głowy. To samo z Bełchatowem, o ile sporo nie straci na starcie grając lige i puchary to też będzie walczył o majstra. Co do Wisły to moim zdaniem im wszystko wychodzi. Legia?? Hmmm jakoś nie mam zdania, nie oglądałem ich chyba tylko meczu z ŁKS. Mecze z Craxą i Dyskobolią wygrali psim swędem. Swoją drogą jestem ciekaw jak długo tacy piłkarze jak Grosicki czy Korzym będą wytrzymawili na ławce jak im miejsce zajmowal bendzie Czinjama. Wciąż uważam, że w Legii jest zbyt duzo obcokrajowców.

Do góry
#1512358 - 22/08/2007 20:31 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Biszop, ten dział, czyli rozmowy o piłce, to nie jest po to, by podawać typy ani tym bardziej stawki. Przynajmniej ja to tak odbieram. A że niektórzy twierdzą, iż nie ma takiej możliwości, by kto inny niz Wisła sięgnął po majstra i na domiar tego proponują zakłady, to czemu nie

Ostatnia część dyskusji jest typu "indyk z nudów jebie kury"
Przynajmniej ja do tego tak podchodzę, choć co niektórzy są chyba deczko pod napięciem, kiedy ktoś ma inne zdanie
Czasem warto trochę "wysondować" nastroje

Ja myślę, że prawdziwe granie zacznie się po najbliższej przerwie na eliminacje do ME. Wtedy dopiero zacznie się okazywać, kto naprawdę jest mocny
wtedy posypie sie trochę niespodzianek, choć ten termin w pomarańczy chyba niezbyt trafny, bo tu każdy moze wygrać z każdym jak ma tzw. dzień konia

Do góry
#1512397 - 22/08/2007 20:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: rene]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Ulatwie Ci zadanie;-)
W poprzednim poscie pogrubilem kilka wyrazen.
Rozrozniam temat Rozmowy o polskiej pilce i dzial Polska z tematami o zblizajacych sie kolejkach.

Nie spodziewam sie stawek w pierwszym bo brak tu typow,
ale w drugim sa niby typy ale stawek brak.

Przelecialem na szybko kolejki tego sezonu i zauwazylem ze Dziabor podaje typ wraz ze stawka, jako jedyny:]
Nawet moderator dzialu tego nie robi, przznaje sie ze mi tez czasem wyjdzie babol gdzie nie podam stawki ale w wiekszosci wypadkow wynika jak zagrany byl typ.

Nie obraz sie ale piszesz duzo, roznym mianem okreslasz roznych trenerow, pilkarzy wyraznie pokazujesz kogo lubisz kogo nie ale wynika z tego tyle co nic.
Duzo piany malo tresci, ot taka uwaga
sprobuj podawac typy, chetnie skorzystam jesli bedzie godzien uwagi, a na razie ani typow ani tym bardziej stawek, a skoro to forum bukmacherskie to chyba nie oczekuje czegos niezwyklego.

Tymczasem ;\)



Edited by Biszop (22/08/2007 20:53)

Do góry
#1514934 - 23/08/2007 06:58 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Biszop]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Biszop ja się z tobą zgadzam, że powinny być typy na naszym forum, ale w tym dziale widziałem inne założenie. Chodziło mi aby każdy pisał tutaj wszystko co jest związane z polską ligą. Tym samym oczyściała się sytuacja w tematach ligowych. Oczywiście słusznie zauważyłeś, że niektórzy mogliby przy okazji swojej dyskusji poddać typ i propozycję kto wie być może ten temat zyskałby na wartości, ale to pozostawiam to wam pod dyskusję.

Jeśli chodzi o mistrzostwo to narazie Wisła i Legia prowadzą. Już na początku sezonu mają 5 punktów przewagi nad Zagłębiem Lubin i Lechem Poznań. Nadchodzą stare dobre czasu i powrót klasyka o mistrzostwo: Wisła-Legia , Legia-Wisła czekam bardzo na te dwie konforntacje. Jeśli chodzi o zakłady na mistrzostwo to na dzień dzisiejszy typuje: Wisłę Kraków. Aktualnie w Legii nie ma klimatu na mistrzostwo. Wyprzedano najlepszych zawodników a zastąpiono ich młodymi i utalentowanymi zawodnikami. Póki co ta gra ładnie wygląda, ale przyjdzie kryzys dla wojskowej jedenastki. Z kolei Wisła Kraków pomimo problemów kadrowych (Kosowski, Niedziean) radzi sobie bardzo dobrze. Kolejne transfery (pozyskanie Szymkowiaka i próby Żurawskiego) pokazują, że idą wzmocnienia a trener Skorża ma głowę na karku.Moim zdaniem bardzo dobrze poukładana jedenastka i główny faworyt do tytułu.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1515512 - 23/08/2007 17:14 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Ignorator
Biszop ja się z tobą zgadzam, że powinny być typy na naszym forum, ale w tym dziale widziałem inne założenie. Chodziło mi aby każdy pisał tutaj wszystko co jest związane z polską ligą. Tym samym oczyściała się sytuacja w tematach ligowych. Oczywiście słusznie zauważyłeś, że niektórzy mogliby przy okazji swojej dyskusji poddać typ i propozycję kto wie być może ten temat zyskałby na wartości, ale to pozostawiam to wam pod dyskusję.



Brak sil na tlumaczenie:]
Przeczytaj uwaznie moj post i to co w nim pogrubilem juz dla poprzednika.
Rozrozniam ten temat z tematami o nastepnych kolejkach,
prosciej nie potrafie.

Do góry
#1516553 - 24/08/2007 00:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Biszop]
manfred78 Offline
veteran

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 1311

Komisja Apelacyjna UEFA złagodziła na dzisiejszym posiedzeniu karę Legii za przerwanie przez jej kibiców meczu Pucharu Intertoto z Vetrą Wilno. Kara wykluczenia z kolejnego sezonu rozgrywek pucharowych została zawieszona na okres pięciu lat; Legia została też obarczona kosztami postępowania apelacyjnego w wysokości 15 tys. franków szwajcarskich.

Jeśli Legia zakwalifikuje się w tym sezonie do europejskich pucharów, będzie mogła w nich występować. Dalsze skandaliczne zachowanie jej kibiców podczas meczów na europejskich arenach w ciągu najbliższych pięciu lat może jednak prowadzić do jeszcze bardziej drastycznych działań ciał dyscyplinarnych Europejskiej Unii Piłkarskiej.

Do góry
#1517716 - 24/08/2007 06:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: manfred78]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Widzę, że zakłady wzajemne coraz popularniejsze między forumowiczami. Może trzeba zrobić specjalny dział na forum \:p

Decyzja Uefy o złagodzeniu, precedensowa i dla mnie niezrozumiała.

Do rzeczy.. Nie wiedziałem gdzie wkleić:

"Za każdą postawioną złotówkę - w przypadku jeżeli Euro nie odbędzie się w Polsce - otrzymamy 3 zł. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zarobimy tylko 30 proc. zainwestowanej w zakład sumy.

Do redakcji "Gazety" zadzwonił w poniedziałek kibic z Sosnowca, który żalił się, że żadna z firm bukmacherskich nie chce od niego przyjąć zakładu na to, że UEFA odbierze Polsce prawo do organizacji mistrzostw Europy w 2012 roku. Sosnowiczanin zamierzał postawić 100 zł i twierdził, że zna przynajmniej kilka osób, które chcą zrobić to samo.

- Po tekście w "Gazecie" mieliśmy w firmie małą burzę mózgów i po konsultacji z głównym bukmacherem postanowiliśmy wprowadzić ten zakład do naszej oferty - mówi Adam Warlewski, analityk sportowy z firmy Profesjonał.

I tak za każdą postawioną złotówkę - w przypadku jeżeli Euro jednak nie odbędzie się w Polsce - otrzymamy 3 zł. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zarobimy dużo mniej, bo tylko 30 proc. zainwestowanej w zakład sumy.

Oznacza to, że według analityków Euro w Polsce jest niemal tak samo pewne jak to, że Legia Warszawa wygra w sobotę ligowy mecz z Zagłębiem Sosnowiec."

Do góry
Strona 8 z 16 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, Igor, pacyfista, Sensei, rymoholik, alfa), 2921 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582987 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07