Strona 4 z 15 < 1 2 3 4 5 6 ... 14 15 >
Opcje tematu
#1330366 - 25/06/2007 20:38 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Eska]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Dobra, jestem w stanie uwierzyć że można grać jedną ligę i znać ją od podszewki. Ale czy w ciągu tych kilku kwadransów twoich analiz tygodniowo jesteś w stanie wychwycić jakieś absencje, przewidywane składy i różnego rodzaju mające jednak spore znaczenie newsy pojawiające się przez cały tydzien?

Czy grasz po prostu na czuja - a bo wiem, że Bełchatów czołowa drużyna, Wisła Płock mizeria to postawie na jedynkę \:p

Do góry
Bonus: Unibet
#1330387 - 25/06/2007 20:53 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Biszop]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: Eska
Najlepsza jest prosta droga ostatnio mialem okres ze probowalem grac na X HT i na under/over - nawet dobry zarobek tyle ze trzeba poswiecic duzo wiecej czasu na analize
Ja grałem na drużyny występujące w czerwonych getrach i na te, które mają w nazwie więcej niż 3 samogłoski i też nie mogę narzekać \:\)


Kurcze
Juz troche czasu gram u/o i na to nie wpadlem
Moglbys rozwinac jak dobierales druzyny (te z czerwonymi getrami?),
np: przeciwnicy maja zielone to grasz na czerwonych, a jak np. niebieskie to odpuszczasz czy grasz przeciw czerwonym??

Z tymi samogloskami to juz chyba wyzsza polka, nie wiem czy bylbym w stanie pojac ten sposob ale jak mozesz to podeslij jakas rozpiske na priv ;\)

Biszop, nie do końca mnie zrozumiałeś. O ile występują w czerwonych getrach to gram overa jeśli trawa jest skoszona z północy na południe a undera jeśli sędzia jest mańkutem. Gdy grają w getrach zielonych - no bet! A gdy w niebieskich to już pewna wtopa \:\) Analiza zajmuje mi 10 min tygodniowo a zysk jest niemały. Szczegóły wysłałem na priv ;\)

Do góry
#1330389 - 25/06/2007 20:53 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: hynek]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Eska zwiększy budżet = Koniec bukmacherów.

Do góry
#1330395 - 25/06/2007 20:58 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Maciek]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
raczej.....
Eska zwiekszy budzet - dostanie limt

Do góry
#1330400 - 25/06/2007 21:00 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: raiders_]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
Quote:
Kolego widze ze ci sie dobzre powodzi i chyba masz dzianych rodzicow bo jak masz problem z motywacja do pracy za 6-8zl to chyba naprawde masz wszsytko pod nosem.
Niektorzy ludzie napiedzielaja 12h po 4,50 za godzine i maja rodzinei dzieci i co oni maja piowiedziec??
Ja sam napiedzielam za 7,5 po 12 h o zyciu prywatnym moge zapomniecbo nie ma na to czasu ,Nie wiem jak dlugo jeszce w tej robocie pociagne bo zaczynam wysiadac nerwowo i wogle .Ale takie sa realia polskie.
Jestem z zawodu kucharzem(technik zywienia ) i jak sie przyjmowalem do roboty to koles dawal mi za okres probny (2 miesiace) 50zl dniowki ok zgodzilem sie bo od czegos trzeba zaczac ,ostatnimi czasy dostalem w prawdzie podwyrzke na 75zl za dniowke ,ale i tak to nie jest ta kwota ktora powinienem miec placona za ta prace.
Wiec prosze nie pisz ze niechce ci sie pracowac za 6-8zl (tym bardziej ze jestes studentem -tak wnioskuje)bo nikt ci nie da wiece tym bardziej ze sie uczysz jeszce .
A naprawde jest masa ludzi ktorzy utrzymuja rodziny za zasrane 4-5zl na godzine.
Pozdrawiam

Od czasu napisania tematu przekonalem sie iz nie powieninem narzekac na stawke, oczywiste jest ze nie mozna zyc z samej bukmacherki chyba ze ma sie potezny kapital, sa gorsze i lepsze i okresy i w lasnie w tych lepszych nie chce sie pracowac \:\)

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi i historie chociaz sporo z nich odbieglo od tematu,

Do góry
#1330772 - 25/06/2007 22:56 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: z o ® r o]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: z o R r o

Biszop, nie do końca mnie zrozumiałeś. O ile występują w czerwonych getrach to gram overa jeśli trawa jest skoszona z północy na południe a undera jeśli sędzia jest mańkutem. Gdy grają w getrach zielonych - no bet! A gdy w niebieskich to już pewna wtopa \:\) Analiza zajmuje mi 10 min tygodniowo a zysk jest niemały. Szczegóły wysłałem na priv ;\)


DZieki!
Bardzo pouczajaca lektura, zafascynowal mnie wplyw koloru skarpet pilkarzy na wysokosc wyniku,
nigdy bym nie przypuszczal ze tu wystepuje tyle powiazan.

Zaczalem sie przypatrywac druzyna grajacym w bialych getrach,
nie wiem czy zaobserwowales pewne ciekawe zjawisko, nie dosc ze wystepujac w tym kolorze maja bardzo duzo overow to w wiekszosci wypadkow sa to druzyny mocno zantagonizowane albo z lokalnym rywalem albo z rywalem ciut odleglejszym jednak silnie powiazanym historycznie...
Arcyciekawe powiazania, chyba zaczne pisac ksiazke,
poglebie jeszcze wiedze na temat strzyzenia muraw, to moze byc klucz do wielkiego sukcesu

Do góry
#1331439 - 26/06/2007 00:11 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Biszop]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Zauważ, że jeśli murawa jest skoszona w stronę którejś bramki, łatwiej o gole. Jeśli w poprzek to można stawiać na over autów itd.
Jeżeli jest źle skoszona to można buty pogubić i wtedy under goli.
Pozdrawiam!

Do góry
#1331568 - 26/06/2007 00:28 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: micha$]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
A co powiecie o gęstości końskiego łajna w wyścigach konnych ? \:\)

Do góry
#1331582 - 26/06/2007 00:30 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Maciek]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Zależy czy na torze czy w koniu. Jeżeli w koniu to przecież zmienia się rozkład sił: potencjalnej i kinetycznej.

Do góry
#1331589 - 26/06/2007 00:32 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: micha$]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
W koniu hahaha na to nie wpadłem \:\)

Do góry
#1331624 - 26/06/2007 00:37 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Maciek]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Przy under/over kluczowy jest biorytm bramkarzow oraz napastnikow, ten system to pewka, gram nim od kilku lat, nawygrywalem juz tyle ze w koncu moge sie nim podzielic z innymi \:D

Chociaz gestosc konskiego lajna i getry tez niezle wyglada.

Do góry
#1332017 - 26/06/2007 02:06 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Biszop]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: z o R r o

Biszop, nie do końca mnie zrozumiałeś. O ile występują w czerwonych getrach to gram overa jeśli trawa jest skoszona z północy na południe a undera jeśli sędzia jest mańkutem. Gdy grają w getrach zielonych - no bet! A gdy w niebieskich to już pewna wtopa \:\) Analiza zajmuje mi 10 min tygodniowo a zysk jest niemały. Szczegóły wysłałem na priv ;\)


DZieki!
Bardzo pouczajaca lektura, zafascynowal mnie wplyw koloru skarpet pilkarzy na wysokosc wyniku,
nigdy bym nie przypuszczal ze tu wystepuje tyle powiazan.

Zaczalem sie przypatrywac druzyna grajacym w bialych getrach,
nie wiem czy zaobserwowales pewne ciekawe zjawisko, nie dosc ze wystepujac w tym kolorze maja bardzo duzo overow to w wiekszosci wypadkow sa to druzyny mocno zantagonizowane albo z lokalnym rywalem albo z rywalem ciut odleglejszym jednak silnie powiazanym historycznie...
Arcyciekawe powiazania, chyba zaczne pisac ksiazke,
poglebie jeszcze wiedze na temat strzyzenia muraw, to moze byc klucz do wielkiego sukcesu

"BISZOP"-a nie lepiej już zająć się pisaniem pracy futurologicznej na temat wpływu na wynik meczu rodzaju winylu użytego do wyprodukowania sztucznej nawierzchni?
Bo to jest dopiero zagadnienie przyszłościowe-a nie jakaś trawa!

Do góry
#1333401 - 26/06/2007 05:07 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: raiders_]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
A wracając do tematu:
Originally Posted By: raiders_

Wiec prosze nie pisz ze niechce ci sie pracowac za 6-8zl (tym bardziej ze jestes studentem -tak wnioskuje)bo nikt ci nie da wiece tym bardziej ze sie uczysz jeszce .
A naprawde jest masa ludzi ktorzy utrzymuja rodziny za zasrane 4-5zl na godzine.
Pozdrawiam

Tu się mylisz. Ja studiuję dziennie [sic!] i pracuję jednocześnie. Zarabiam średnio 2 koła miesięcznie (od 1500 do 2500 zleży ile mam czasu na pracę). I boli mnie to, że niektórzy muszą utrzymać rodzinę za Twoje 4-5 zł/h. Boli mnie ich nieporadność. Bo lepsze wynagrodzenie naprawdę można znaleźć. Trzeba tylko szukać...

Po tym co napisałeś zacząłem odkładać ile tylko mogę, żeby do takiej sytuacji nie dopuścić (i nie znaczy to, że np. rezygnuję z wyjść ze znajomymi)...

Do góry
#1333767 - 26/06/2007 06:48 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: micha$]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No ja wlasnie tez nie rozumiem ludzi co placza ze zarabiaja 4 zl... jak im sie nie podoba to niech cos zrobia zeby zarabiac wiecej a nie siedziec i plakac. No ale nie o tym jest temat ;\)

Do góry
#1333769 - 26/06/2007 06:52 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Eska]
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Polecam ksiazke:
http://www.mentis.pl/120602-bogaty-albo-biedny

Gosc ladnie wyjasnia dlaczego wiekszosc ludzi zawsze bedzie zarabic 4 PLN na godzine i narzekac na wszystko a tylko niewielka grupa bedzie zadowolona i bogata. Daje do myslenia.

Wojtek

Do góry
#1333785 - 26/06/2007 07:12 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: micha$]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: micha$
A wracając do tematu:
Originally Posted By: raiders_

Wiec prosze nie pisz ze niechce ci sie pracowac za 6-8zl (tym bardziej ze jestes studentem -tak wnioskuje)bo nikt ci nie da wiece tym bardziej ze sie uczysz jeszce .
A naprawde jest masa ludzi ktorzy utrzymuja rodziny za zasrane 4-5zl na godzine.
Pozdrawiam

Tu się mylisz. Ja studiuję dziennie [sic!] i pracuję jednocześnie. Zarabiam średnio 2 koła miesięcznie (od 1500 do 2500 zleży ile mam czasu na pracę). I boli mnie to, że niektórzy muszą utrzymać rodzinę za Twoje 4-5 zł/h. Boli mnie ich nieporadność. Bo lepsze wynagrodzenie naprawdę można znaleźć. Trzeba tylko szukać...

Po tym co napisałeś zacząłem odkładać ile tylko mogę, żeby do takiej sytuacji nie dopuścić (i nie znaczy to, że np. rezygnuję z wyjść ze znajomymi)...


No i tu sie kalnia czytanie ze zrozumieniem \:\) nie napisalem ze Ja zarabiam 4 zl na godzine tylko ze znam ludzi ktorzy zarabiaja tyle a to roznica spora.
Co do tego ile Ja zarabiam to nie daje daje sie wykorzystywac jesli cos mi nie pasuje a pracodawca nie reaguje na moje protesty czy apele tp krotka pilka zwalniam sie i ide do nowej pracy.
A pisanie ze ze jest grupa ludzi ktora pracuje zza 4 zl i bedzie tak zawsze precaowac i plakac jest nie powarzne.Jest mnustwo czynnikow ktre nie pozwlanaj im na zmiane pracy itd itp.
Zreszta nie bede sie rpzpisywal o tym wystarczy ze kazdy popatrzy w swoim otoczeniu i napewno znajdzie ne jedna taka rodzine .JA mam tyklko nadzieje ze mnie to nigdy nie spotka i ze bede mogl swoja przyszla rodzine utrzymywac bez problemu i bede dostawal nalezne mi wynagrodzenie za swoja prace.

Do góry
#1333795 - 26/06/2007 07:30 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: raiders_]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Originally Posted By: raiders_

No i tu sie kalnia czytanie ze zrozumieniem \:\) nie napisalem ze Ja zarabiam 4 zl na godzine tylko ze znam ludzi ktorzy zarabiaja tyle a to roznica spora.

Ja również nie napisałem, że pracujesz za 4-5 zł. W stwierdzeniu "Twoje 4-5 zł" chodziło mi o stawki, które Ty podałeś. Nie chciałem w nie wnikać.

Temat powinien brzmieć: "Straty z zakładów a motywacja do pracy"

Do góry
#1333854 - 26/06/2007 14:52 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: micha$]
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
A pisanie ze ze jest grupa ludzi ktora pracuje zza 4 zl i bedzie tak zawsze precaowac i plakac jest nie powarzne.Jest mnustwo czynnikow ktre nie pozwlanaj im na zmiane pracy itd itp.

Nie wiem czy to jest powazne czy nie. Ksiazka wyjasnia dokladnie na czym polega roznica mentalna miedzy ludzmi ktorzy zarabiaja malo i wciaz narzekaja a takimi ktorzy sa nastawieni na sukces. Nie twierdze, ze to 100% racja ale warto przeczytac i ja sie z ta ksiazka w duzej czesci zgadzam.

Wojtek

Do góry
#1333948 - 26/06/2007 16:09 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: raiders_]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
Originally Posted By: raiders_
A pisanie ze ze jest grupa ludzi ktora pracuje zza 4 zl i bedzie tak zawsze precaowac i plakac jest nie powarzne.Jest mnustwo czynnikow ktre nie pozwlanaj im na zmiane pracy itd itp.
Zreszta nie bede sie rpzpisywal o tym wystarczy ze kazdy popatrzy w swoim otoczeniu i napewno znajdzie ne jedna taka rodzine .JA mam tyklko nadzieje ze mnie to nigdy nie spotka i ze bede mogl swoja przyszla rodzine utrzymywac bez problemu i bede dostawal nalezne mi wynagrodzenie za swoja prace.
Myślę, że realizację tego celu możesz zacząć od nauki pisania - bez tej podstawowej umiejętności możesz mieć problem z wyjściem poza 4 zł/h.

Do góry
#1333987 - 26/06/2007 16:23 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Gandhi]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Nie ma co sie nad tym zastanawiac, kazdy pracuje za tyle na ile zasluguje, zazwyczaj ludzie ktorzy malo zarabiaja twierdza ze na swiecie nie ma sprawiedliwosci, pewnie by chcieli aby wszyscy zarabiali po rowno... Zarobki to kwestia zaradnosci, ambitny czlowiek nie bedzie mial z tym problemu. Taki przyklad z UK, jesli juz jakis Polak dostanie tam prace to zazwyczaj sie jej trzyma... Zamiast zmienic czyli szukac lepszej, rozwijac sie, nie, on zostaje przy jednej pracy, bo twierdzi ze i tak mu sie udalo, wiec z czym do ludzi, bedzie zarabial 7 czy 8 funtow na godzine przez cale zycie, gdy inni zarabiaja juz 15...Samo zycie.

Do góry
Strona 4 z 15 < 1 2 3 4 5 6 ... 14 15 >




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, igea23, rafal08, Irek, akagi, wHiTe_StAr, 11kera11, burbon), 3059 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583070 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07