Strona 6 z 10 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 >
Opcje tematu
#1152652 - 19/04/2007 23:24 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Robertino]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
cenzura.

Do góry
#1152790 - 20/04/2007 00:01 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Llama]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
co do amnestii takowa nastąpi nieprędko, bo dopiero co była jedna/2 miesiące temu/. w takim krótkim czasie lista z nickami znów się zapełniła.

ale wszelkie ciekawe rozsądne pomysły w sprawie zmian, unowocześnień itp. są mile widziane. nie jesteśmy tu po to aby likwidować jednego za drugim, tylko żeby trzymać jakiś względny ład.

pzdr

Do góry
#1153978 - 20/04/2007 14:55 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: edi8]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: edi8
Witam.
W związku z wyjątkowym i historycznym wydarzeniem,jakim jest przyznaniem POLSCE i UKRAINIE organizacji
Mistrzostw Europy w 2012 roku-zwracam się z prośbą o amnestię
dla wszystkich osób,które zostały ukarane ostrzeżeniami i danie wszystkim szansy na wykazanie,że nie powtórzą się w ich wykonaniu powody do ponownego stosowania w/w regulaminowych kar.
Podpisano:edi8 (II ostrzeżenia).

P.s.:Osoby,u których powody nałożenia dotychczasowych kar mają
charakter "głębszy" i nieodwracalny-w przypadku ponownego tu na liście ukaranych zaistnienia-dadzą tylko dowód swojej nieodpowiedzialności i braku umiejętności wyciągania wniosków.

Zapraszam do dyskusji i wyrażania swoich poglądów w tej sprawie.
Pozdrawiam.
"Llama"-mój apel zawarty w powyższym poście dotyczy sytuacji nadzwyczajnej a sednem jest prośba o WPROWADZENIE AMNESTII CAŁKOWICIE ZERUJĄCEJ I ZACIERAJĄCEJ DOTYCHCZASOWE KARY.
To o czym Ty piszesz(amnestia sprzed kilku miesięcy) było przecież jedynie obniżeniem progu ostrzeżeń o 1 poziom...
Naprawdę,jeśli na poważnie mają być wprowadzone nowe pomysły typu ban czasowy-a nie ma przecież żadnego spisu z datami nakładania w/w ostrzeżeń-to połączenie tych obu spraw jedną decyzją dającą NOWE OTWARCIE jest tu wielce wskazane i pragmatyczne.
Dlatego bardzo proszę o szersze spojrzenie niż zawarte w Twoim poście motywowanie tym,że amnestia już była...

Pozdrawiam.

Do góry
#1154130 - 20/04/2007 16:35 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: edi8]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Decyzja została taka podjęta ,że nie będzie jak narazie żadnej amnestii i tyle w tym temacie...

Do góry
#1154563 - 20/04/2007 18:38 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: panKa$a]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Zmarły 2 lata temu JACEK KACZMARSKI w balladzie"Mury" śpiewał:
"A MURY rosły,rosły,rosły..."
a także:
"Kto przeciw NAM ten nasz największy wróg!!!"

Tak mi się ta Jacka twórczość jakoś sama nasunęła bo odniosłem
-ZAPEWNE MYLNE-wrażenie,że to forum zaczyna dzielić rosnący MUR pomiędzy jego użytkownikami a moderatorami,czyli pojawia się to pytanie:co było pierwsze"jajko czy kura"?

P.s.:zawarte w powyższym pytaniu dochodzenie do ustalenia czy to społeczność buduje zasady,czy też jego"nadbudowa"wie lepiej czego(także forumowej!) społeczności potrzeba-legło u podstawy klęski KOMUNIZMU.
To tak ku pamięci...
Pozdrawiam.

Do góry
#1154769 - 20/04/2007 19:24 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: edi8]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
mur runął, 2 miesiące temu, jaki efekt? pojawił się wentyl bezpieczeństwa więc jazda! łammy regulaminy, amnestia była niewypałem. znamienne, że bardziej powstrzymuje przed chamstwem wirtualny regulamin niż własny system wartości.

Do góry
#1157025 - 21/04/2007 17:21 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Llama]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Amnestia amnestia ale uwazam ze stan dzisiejszy forum (na progu katastrofy) jest po trochu wina modow- bo tak bany w niektorych przypadkach byly dawane zbyt pochopnie ( szczegolne zaslugi na tym polu wniosl Lama na poczatka swej dzialalnosci jako mod!!!szalal jak tajfun!) i w ten oto sposob odeszlo z wlasnej i nie tylko z wlasnej woli wielu userow ktorych aktywnosc mozna niestety podziwiac na innych forach- tak wiec tradycyjnie wina lezy jak zwyklae po srodku! i Wy panowie nie jestescie w tym calym bajzlu bez winy!a ze forum obnizylo poziom starczy zerknac do kilku dzialow (np. siatkowka - polfinaly a wpisow nie ma ) natomiast kwitna bez wszelkich ograniczen DURNE KONKURSY ktorych namnozylo sie tyle ze chyba nikt juz nie wie ile!!! wiec Panowie Moderatorzy do roboty na tym polu mozecie sie wykazac!

Do góry
#1158555 - 22/04/2007 01:00 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: gremlin]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
JACEK KACZMARSKI śpiewał także:
"...16-letni Kałmuk-marksista
girlandy z uszu rzucał na stół..."
oraz
"...gończe psy..."

A to zaś nasuwa mi się w odniesieniu do wypowiedzi"gremlina",
który celnie zauważył-inaczej mówiąc-że działalność niektórych moderatorów przypomina wyrabianie stalinowskiej normy zwalczania wrogów klasowych-zwięczonej dowodem ich unicestwienia w postaci obciętych uszu(czytaj=nałożeniem kar).
To,że sam mam nałożone 2 ostrzeżenia a ta wypowiedź może być moją na tym forum ostatnią-to jeszcze zbyt mały powód abym zamknął usta i wprost nie powiedział tego co wszyscy tu widzą a prawie nikt nie ma odwagi powiedzieć wprost:
ABY MIEĆ PRAWO KARANIA INNYCH TO TRZEBA MIEĆ W SOBIE BAGAŻ ŻYCIOWEGO DOŚWIADCZENIA-BO KOLOR ZIELONY NIE DAJE SAM Z SIEBIE
NIKOMU ŻADNEGO PRAWA DO ROZSTRZYGANIA(poza ewidentnymi przypadkami patologii w zachowaniu)O TYM CZY JAKAŚ NORMA W CZYJEJŚ WYPOWIEDZI ZOSTAŁA PRZEKROCZONA CZY TEŻ NIE.

Choć sam jestem wnikliwym czytelnikiem forum od lata 2001 to jednak userem bardzo świeżej daty,bo od stycznia'2007 i nie mam przez to prawa przytaczać tu CAŁEJ GAMY pseudopowodów nałożenia kar na innych userów-ale swojej sprawy nie odpuszczę i wywalę Wam
moderatorzy do których wielokrotnie zwracałem się z prośbami o ukrócenie działań jednego z userów,który posunął się do obrzucenia mnie po wielokroć inwektywami-że bardzo źle wykonujecie swoją robotę skoro żadnej reakcji z waszej strony nie było w stosunku do tego pożal się Boże usera.
Ale gdy tylko ja sam po n-tej z tamtej strony prowokacji-napisałem,że"trzeba Ci chyba mózg przeszczepić"-to od razu czujny niczym stalinowski prokurator mod ukarał mnie ostrzeżeniem nie wnikając w to kto jest tu winowajcą pomimo wielokrotnych uprzednich próśb o interwencję.
Skoro taka jest Wasza sprawiedliwość-to ja naprawdę nie będę żałował odejścia z tego forum!
Wy sami deprecjonujecie zasady sprawiedliwości-jedni dostają kary za to samo za co inni nawet nie mają zwracanych uwag,
chodzi mi o używanie zwykłych ordynarnych przekleństw za które jedni lecą z tego forum i jest ok ale dla innych nie macie nawet
słowa za te same bluzgi jakie tu ślą.
To jest chore z waszej strony-bo sami stosujecie nie jedną a kilka miar oceny tych samych zachowań w zależności od tego kto to napisał-A NIE CO NAPISAŁ.
Jak na wstępie napisałem:jestem tu jako wnikliwy czytelnik od lata 2001 i jedno co jest tu teraz wprost przytłaczające to
przez Was samych stworzona REPUBLIKA KOLESI,którym wolno wszystko-w odróżnieniu od ogółu czyli społeczności tego forum,
któremu nie wolno już prawie nawet oddychać.
Nie wiem czy dana mi będzie sposobnośc do jakielkowiek tu jeszcze wypowiedzi-ale w podsumowaniu niech te gorzkie słowa: kolegi "gremlina"z poprzedniej wypowiedzi jak i moje obecne
W KOŃCU DO WAS DOTRĄ I ZROZUMCIE,ŻE SKORO PISZĄ DO WAS LUDZIE,KTÓRZY PRZYSZLI TU DOBROWOLNIE-TO NIE JEST TO PRZEJAW
SPISKOWEJ TEORII DZIEJÓW A WYNIK TEGO,ŻE NA NASZYM!!!FORUM BARDZO ŹLE SIĘ DZIEJE I TRZEBA TO ZACZĄĆ NAPRAWIAĆ-PÓKI JEST CO I DLA KOGO.
Serdecznie pozdrawiam tych wszystkich,którzy są po tej samej co i ja stronie MURU...
Podpisano:user edi8
(w momencie pisania o 19.00 II ostrzeżenia).

Do góry
#1158798 - 22/04/2007 02:23 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: edi8]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
a kto Cię obrażał?

Do góry
#1158945 - 22/04/2007 03:05 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Llama]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Gdzieś już był temat w "to i owo" odnośnie pracy moderatów, itd., itp. i wiele, wiele więcej, i każdy temat kończył się tak samo, wielkim krzykiem i cichuuutkim zniknięciem (nie aby ktoś go zamnką, ale po prostu nikt nie bierze tego na poważnie), pierwsze takie głosy pojawiły się około 2003... później co jakiś czas pojawiały się kolejne i pojawiać się będą..... można Tu przytoczyć forum satelickie, Llama, i każdy z Nas wie jakie, gdzie nie ma żadnych ostrzeżeń, a ban jest dawany z góry, i nad żadnym nie ma debat, rozmów, i rozpatrywania: "dać, czy nie dać", i Forum to ma poziom, mimo, że trochę za bardzo tam kolorowo, pamiętam, że ktoś napisał tam zdanie w stylu: "jak chcecie to mogę zmienić Forum..." ... co też mod. ułatwili mu bez żadnych rozmów, i debat...

Do góry
#1159806 - 22/04/2007 19:07 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Master.com back]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Heh Ryan, nie widzisz, ze ja tu nie mam uprawnien?

Po drugie, Twoja krytyka splywa po mnie niczym... ;\)

A teraz pare slow, oboje wiemy, ze kiedys juz miales bana, zostales potem odbanowany, a teraz dostales kolejnego.
Pierwszego nie wiem za co dostales, bo mnie to srednio interesowalo, bylo to w czasach gdy nie bylem moderatorem.

Natomiast teraz dostales za przekroczenie libczy ostrzezen, zgodnie z regulaminem forum.
Od ponownego odbanowania zerwales tych ostrzezen 6 lub 7(wliczajac amnestie oraz to, ze raz dostales jedno zamiast dwoch).

Weszystkie Twoje ostrzezenie, pochodza z QC, i chyba wszytkie za bluzgi

To nie moja wina, ze szybciej piszesz niz myslisz, jezeli Twoja pasja jest sleczenie na QC i bluzganie na to co nie wchodzi, to Ci gratuluje.

Oczywiscie, ze zbanowaniem sie nie zgadzasz, zakladajac kolejne nicki, zenada

W zeszlym roku, napisalem Ci nawet prv, zebys przystopowal z yum, bo jak tak dalej pojdzie to cie ktos udupi, no i stalo sie.
I teraz wielki zal do wszytkich tylko nie do siebie.

PS Zostawcie tego posta na jakis czas ;\)

Do góry
#1159844 - 22/04/2007 19:28 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: lupus]
odgdog Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 4300
Skąd: Pyrlandia/ Anfield Road
Mam do modów apel o zamykania ASAP wszystkich tematów w to i owo, które winny by się znaleźć w temacie o pomocy. Może tak ludzie się nauczą, że taki temat istnieje. Wnoszę również o zamykanie debilnyh tematów jak "jaki odkurzacz wybrać", "jaką patelnię wybrać", "miałem polucje w nocy. co mam zrobić? powiedzieć mamie, czy nie [sonda]" itp. Przyznaje, że sam ostatnio siedzę tylko na t&o (po raz kolejny o tym piszę i wcale tego nie ukrywam), ale to co tam się dzieje momentami woła o pomstę do nieba

Do góry
#1159848 - 22/04/2007 19:29 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: odgdog]
odgdog Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 4300
Skąd: Pyrlandia/ Anfield Road
oczywiście AFAS, a nie ASAP

Do góry
#1160927 - 22/04/2007 22:56 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: odgdog]
bulwer$ Offline
member

Meldunek: 12/02/2007
Postów: 177
llama dlaczego ja mam ostrzezenie mozesz to w jakis sposob udokumentowac? co tu jest grane jakas konspira jak ktos ma wiecej czy cos to trzeba go zniszczyc i zdeptac o to wam chodzi? ehhh

Do góry
#1160942 - 22/04/2007 23:01 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: bulwer$]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174

Do góry
#1161315 - 23/04/2007 01:30 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: connor]
bulwer$ Offline
member

Meldunek: 12/02/2007
Postów: 177
Originally Posted By: bulwer$
Biszop nie lansuj sie tak chlopcze szkoda mi Cie naprawde nie skomentuje tego bo jestes przeciez "Wielki wac pan moderatoro"


A ty masz

OSTRZEZENIE

nie wyglada mi to na jakas obraze itd i zeby odrazu ostrzezenie ajajaj

Do góry
#1161320 - 23/04/2007 01:35 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: bulwer$]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111035
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: bulwer$
pedaly jedne nie gra kilku graczy i potega w rozsypce


Otrzymałeś je łacznie za obie te wypowiedzi.

Do góry
#1161416 - 23/04/2007 02:17 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Llama]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: Llama
a kto Cię obrażał?
"Llama":Twoje powyższe pytanie-niestety-wprowadziło mnie jedynie w:
1/ wpierw w konsternację
a w drugiej kolejności:
2/ uświadomiło mi,że moja próba zwrócenia uwagi na MECHANIZMY powodujące wzrastanie
owego MURU,o którym pisałem-jest skazana na porażkę bo to chyba "walka z wiatrakami".
Odnośnie mej konsternacji:ja nie chcę załatwiać prywaty i dopominać się jakiegoś trybu indywidualnego dla nadania biegu wstecznego poruszonej sprawie i okolicznościom nałożenia na mnie
2 ostrzeżeń w 2 dni-w wyniku korespondencji(BEZ PRZEKLEŃSTW!!!)sprowokowanej niezgodnym z regulaminem zachowaniem TEGO SAMEGO USERA a wobec braku na to reakcji powiadamianych moderatorów.

Teraz co Twoje pytanie o to"kto mnie obrażał"-uświadomiło mi:
Otóż tak postawione pytanie:o to kto to był-a nie takie:
KTÓRYCH MODERATORÓW POWIADAMIAŁEŚ WIELOKROTNIE O ŁAMANIU REGULAMINU FORUM A ONI NIE ZAREAGOWALI I W OPISANEJ SYTUACJI UKARALI TYLKO CIEBIE?-kończy mój udział w dyskusji,mającej w mym zamyśle poprawić MECHANIZMY tu funkcjonujące-jako bezcelowy!!!
Pozdrawiam.

Do góry
#1161424 - 23/04/2007 02:22 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: edi8]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
mechanizm jest tak skomplikowany, jak skomplikowane są psychiki moderatorów, którzy wedle uznania i własnych przekonań wręczają ostrzeżenia.

niestety nie wymyśliliśmy nic lepszego.

BTW, skojarzyłem teraz tamtą sytuację. była przedziwna. ja zareagowałem wtedy tak szybko jak mogłem.

Do góry
#1161644 - 23/04/2007 03:46 Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. [Re: Llama]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
[quote=Llama]mechanizm jest tak skomplikowany, jak skomplikowane są psychiki moderatorów, którzy wedle uznania i własnych przekonań wręczają ostrzeżenia.
a to jest naprawde sliczne Lama za to masz "ZLOTA MALINE"- tego nikt nie przebije w tej sytuacji widze powody aby przebadac kandydatow i nie tylko kandydatow pod katem wlasnie tej psychiki ;\)

Do góry
Strona 6 z 10 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 >




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, alfa, Irek, Lukasz111, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], burbon), 3880 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582279 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25