Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#137886 - 06/11/2001 09:52 Sweeden Hockey Games!!
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Dzis startuje turniej S.H.G zaliczany do Eurohockey Tour w którym jak co roku bierze udział 5 reprezentacji Finlandia , Szwecja , Kanada , Czechy , Rosja .
Wszystkie te ekipy startuja oczywiscie bez zawodników grajacych aktualnie w NHL ale grac bedzie w tym turnieju wielu dobrych graczy . z którcyh wielu grało juz w NHL badz wkrótce zasili zapewne tą lige.
W pierwszym dniu mamy dwa mecze:
Finlandia-Czechy i
Szwecja-Kanada
FINLANDIA-CZECHY 1
W tym meczu wiekszosc przemawia za gospodarzami .Gospodarze bowiem mecz ten odbedzie sie nie w Sztokholmie ale w Helsinkach.
Składy obu druzyn opieraja sie o ligowe ekipy danych reprezentacji.Jednakze Finowie maja stabilniejszy skład i w ich szeregach jest tylko 2 debiutantów a u Czechów reprezentacja rózni sie o wiele od tej która chociazby zremisowała z Polakami w Oświęcimiu.Rózni sie o tyle ze znajduje sie w niej wielu nowych graczy szczególnie takich którzy strzelaja w tym sezonie duzo bramek jak na przykład Branda ze Slavii oraz lider klasyfikacji strzelców czeskiej ligi Petr Leska .Zagra tez kilku graczy wystepujacych na co dzien w lidze finskiej takich jak Pavel Rosa i Vladimir Vujtek .W bramce natomiast spodziewany jest debiut bramkarza Vitkovic Trvaja .
Jak widac po powołaniach na ten turniej trener Augusta nie moze pochwalic sie stabilnym i wykrystalizowanym składme bowiem non stop eksperymentuje .Nie zagraja tez dwa czołowi graczy Czech martin Prochazka i Pavel Patera którzy grac bede niedługo wspólnie w rosyjskiej lidze w druzynie Avangard Omsk.
Finowie zagraja w swoim najmocniejszym składzie z bramkarzem Aari Sulanderem i zeszłorocznymi graczami z NHL Mika Alatalo , Ville Peltonenem , Teppo Numinenem i , Lundem .
Atutem bedzie zapewne hala jak i skład który jest bardziej zgrany ze soba.W druzynie Czech nalezy sie obawiac trójki zawodników z Barum Continental Zlin mianowicie Balastika , Cajanka i Leski.
Mój typ na ten mecz to 1 a kurs w STS zacheca do zagrania 2.1
w drugim spotkaniu zmierza sie
SZWECJA-KANADA 1
Podobnie jak w przypadku tamtego spotkania mój typ to 1 czyli wygrana gospodarzy Szwedów.Maja najsilniejszy ligowy skład .Jednak nie mozna lekcewazyc Kanadyjczyków , którzy zagraja zawodnikami wystepujacymi w ligach Europejskich jednak nie sa ta raczej wielcy zawodnicy .No moze poza gwiazdami DEL Tomlinsonem z Maanheim , Hluschko i Youngiem .Reszta to gracze Szwajcarskich zespołów i niemieckich jednak nie sa to jacys błyskotliwi gracze .Mecz ten mimo wszystko nie jest wcale takim łatwym do wytypowania moim typem jest 1 ale nalezy pamietac ze w druzynie Kanady bramki bedzie bronic Jamie Ram , który na codzien strzeze swiatyni Jokeritu Helsinki.-----------------------------------------
Podsumowujac wydaje mi sie czarnym koniem turnieju powinni byc Rosjanie bowiem przywiezli chyba najmocniejszy skład .

Do góry
Bonus: Unibet
#137887 - 06/11/2001 16:50 Re: Sweeden Hockey Games!!
Beri Offline
addict

Meldunek: 22/05/2001
Postów: 605
Skąd: Bydgoszcz-Poznań
ja znalazlem innego pewniaka lecz na jutro :
Szwajcar.-Kanada B 1.65
wystarczy powiedziec ze polacy z nimi wygrali....

Do góry
#137888 - 06/11/2001 19:53 Re: Sweeden Hockey Games!!
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Cześć Savio!

Pozwolę sobie w tym temacie zabrać głos bo uważam, że na jutro można zaryzykowac grać na Niemców w spotkaniu ze Słowakami. Tak mi się wydaje, że więcej klasowych graczy słowackich gra w NHL niż Niemców u których bodajże Sturm gra i Kolzig. Za to Słowacy bez Palffiego to już nie ta sama drużyna. A poza tym grają u siebie. i DEL stoi wyżej niż liga słowacka. Co o tym sądzisz?

Do góry
#137889 - 06/11/2001 22:37 Re: Sweeden Hockey Games!!
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
Finlandia - Czechy 1-4 pierwsza tercja :-(

Ja tez uwazam ze warto postawic na Szwajcarie...

Do góry
#137890 - 06/11/2001 22:47 Re: Sweeden Hockey Games!!
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
Finlandia - Czechy 1-4 pierwsza tercja :-(

Ja tez uwazam ze warto postawic na Szwajcarie...

Do góry
#137891 - 06/11/2001 23:40 Re: Sweeden Hockey Games!!
DMK Offline
old hand

Meldunek: 09/05/2001
Postów: 1172
Czesi wygrali 7:2!

Do góry
#137892 - 07/11/2001 01:18 Re: Sweeden Hockey Games!!
Anonymous
Unregistered


oj chyba komus sie pomylilo z tymi finami zepsuli mi caly kupon a juz mialem 120 do przodu

Do góry
#137893 - 07/11/2001 01:21 Re: Sweeden Hockey Games!!
Beri Offline
addict

Meldunek: 22/05/2001
Postów: 605
Skąd: Bydgoszcz-Poznań
pal licho finow jutro stawiasz na szwajcarow i na mur beton znow ktos sie pomyli ......

Do góry
#137894 - 07/11/2001 01:38 Re: Sweeden Hockey Games!!
Beri Offline
addict

Meldunek: 22/05/2001
Postów: 605
Skąd: Bydgoszcz-Poznań
Czesc Pawka
moglbys skomentowac mecze pilki recznej na jutro skoro juz zaczales obstawiac ...????

Do góry
#137895 - 07/11/2001 02:07 Re: Sweeden Hockey Games!!
Morpheus Offline
member

Meldunek: 21/09/2001
Postów: 111
savio mail calkowita racje co do skaldow tylko nie wzial poprawki ze czesi szykowali sie specjalnie na ten mecz bo ostatnio przegrali w helsinkach niefartliwie po dogrywce 2-1 i wszyscy czesi byli zadni krwi.
ale zgodze sie z savio ze ruskie tutaj powinni pokazac na co ich stac i jutro powinni zdmuchnac kanade.
a co do szwajcaria-kanada to malo kto wygral z obeca szwajcaria ale na ich terenie! a tutaj mamy niemcy panowie niemcy wiec zaczeklabym na to co pokaza szwajcarzy i kanadyjczycy w 1 spotkaniu!
ja wlasnie poczekalem na mecz fin-tch oraz swe-can aby zobaczyc na co stac te ekipy. niewiadoma rosja ale jak juz powiedzialem rosja to moj czarny kon(nie maja sukcesow na arenie miedzynarodowej wiec cieszyc ich bedzie kazde zlanie potentatow ).
Acha i jeszcze jedno nie napalajcie sie na czechow w nastepnym meczu bo jak powiedzial savio nie sa tak zgrani jak powinni i dzisiaj mogli sie wypalic w swojej zadzy rewanzyi jada teraz do "goracej" szwecji
ale savio robi dobra robote i naprawde zna sie na hokeju a to ze teraz nie trafil to kazdy pewnie by nie trafil bo pierwsze mecze w turniejach to zawsze niewiadoma -pamietajcie!
savio robi kawal dobrej roboty!!
tylko zeby czasem powiedzial czy warto postawic kupe kasy na nasz hokej i czy klisiak i spolka zagra na siebie jak ostatnie 2 mecze a wtedy kasa sama splywa do portfela
trzymaj sie savio i tak dalej!
regards

Do góry
#137896 - 07/11/2001 11:20 Re: Sweeden Hockey Games!!
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Dla tych co przegrali wielkie przeprosiny ale w sumie to nie odemnie tylko od tych co ich wymieniłem w czeskiej ekipie jako zagrozenie hehe Leska Balastik Cajanek i Rosa .Ten ostatni strzelił dwie bramki i grał swietna partie podobnie jak wspomniana wyzej trójka graczy Zlina.
Morpheus nie wiem czy dobrze przesledziłes wyniki ostatnich meczy Czechów z Finami ale nie mozna brac pod uwage rewanzu za mecz w Finlandii przeciez Czesi ostatnie mecze w Eurohockey Tour zawsze przegrywaja z Finlandia u siebie 0-3 w zeszłym roku na SHG 1-3 wiec rewanz to był ale za wszystkie spotkania.
ROSJA-KANADA 1 1 tercja tez 1
Jak juz wczesniej wspomniałem a zdanie moje poparł Morph. Rosjanie przyjechali w naprawde mocnym składzie i mam nadzieje ze sprawia nie lada trudnosci faworytom za których uwaza sie oczywiscie gospodarzy Szwedów.Jesli Rosjanie zagraja na miare swoich personalnych mozliwosci to nie beda mieli najmniejszych problemów z pokonaniem "zbieraniny" kanadyjskiej.Wracajac do wczorajszego meczu Czechów to jak stwierdził komentator "vstup do zapasu meli neuveritelny" hehe.I to jest cała prawda o tym meczu 1 tercja i prawie 100% skutecznosc pepików załatwiła i ustawiła cały mecz.Wiadomo ze pozniej sie gra duzo łatwiej.
W Rosji zagra trzech klasowych bramkarzy a trener bedzie miał duze pole manewru: Sztalenkov Podomatskij i Sokolov sa w tej chwili sama szpica wsród bramarzy w lidze Rosji.A napastnicy tacy jak Jepacinskij , Zatonskij , Skopincev i Tertysznyj juz wielokrotnie w tego typu turniejach udowadniali na co ich stac.Zreszta wiadomo ze na korzysc Kanady mogłyby zagrac tylko umiejetnosci techniczne , bo o zadnym zgraniu nie moze w ich przypadku byc mowy .Jednak nie sa to wielkie gwiazdy hokeja europejskiego .
Podsumowujac jak dla mnie raczej warto zagrac na Rosjan a na system mozna sie pokusic na 1 tercje.Acha do tych co to narzekaja Finowie zabrali mi 100 zł jak by tego mało Seattle znów zremnisowało w NBA i drugie 100 poszło .Jedyne pocieszenie ze wiekszosc oddał pierwszy remis w NHL Colorado.
Na koniec dopisze jeszcze moje zdanie na temat Czechów , których zawsze najbardziej lubie jednak przychylam sie do słów Morpha który chyba wyczuł moje mysli hehe bo ja nie grałbym teraz przypadkiem na Czechów ze Szwedami lub Ruskami.

p.s.Morpheus wiekszosc obecnych na chacie wiedziała ze Unia zagra ze Stocznia i Zagłebiem na maksa to samo tyczyło sie gry Tychów z Zagłębiem i Krynica.Tylko ze jak juz wczesniej mówiłem nie dla kazdego warto jest latac po stronach szukac szczegółów i pisac tyle faktów ..
Pozdrawiam

Do góry
#137897 - 08/11/2001 01:08 Re: Sweeden Hockey Games!!
kow Offline
newbie

Meldunek: 21/01/2001
Postów: 43
oj savio do ch...ja z twoimi pewniakami !!

Do góry
#137898 - 08/11/2001 01:13 Re: Sweeden Hockey Games!!
sOap Offline
newbie

Meldunek: 03/10/2001
Postów: 41
Skąd: Gdańsk
175 Szwajcaria - Kanada 1 1.60
174 Rosja - Kanada 1 1.60

:0

PS: savio: Witaj! Ale czemu jakos ostatnio umilkles na hokej.pl/phorum ???

Do góry
#137899 - 08/11/2001 01:23 Re: Sweeden Hockey Games!!
sOap Offline
newbie

Meldunek: 03/10/2001
Postów: 41
Skąd: Gdańsk
aaa, i gdzie ja mam kontrolowac na zywo wyniki tego turnieju (i takich podobnych w przyszlosci tez) oraz meczy towarzyskich?

Do góry
#137900 - 08/11/2001 02:04 Re: Sweeden Hockey Games!!
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Kow pal licho ciebie !!!

Do góry
#137901 - 08/11/2001 02:20 Re: Sweeden Hockey Games!!
Anonymous
Unregistered


A co wy (szczegolnie kow)chcecie od savia. To jest obstawianie a nie wyzywanie sie i nikt nie kaze stawiac w realu co savio powie - jak powie skoczcie w ogien to tez skoczysz??? A jak sie nie podoba to obstawiaj odwrotnie jak savio mowi - nie ma "bukmachera" idealnego!!!
Z pozdrowieniem dla wszystkich...

Do góry
#137902 - 08/11/2001 02:44 Re: Sweeden Hockey Games!!
bizon Offline
addict

Meldunek: 25/03/2001
Postów: 473
Skąd: gorzow wlkp.
Już po pierwszych wynikach widać że tego typu turnieji nie wartoobstawiać.Tutaj wszystko może się zdarzyć.Niktznas nie powinien brać na 100 % typów jeżeli chodzi o wszelakie turnieje.Po to są turnieje, aby trenerzy mogli wykorzystac optymalne składy, zestawienia itd.Dlatego też wyniki są zaskakujące (Rosa wygrywa 2:0 by póżniej przegrać obydwie terce po 0:1 )

Do góry
#137903 - 08/11/2001 04:39 Re: Sweeden Hockey Games!!
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Moje zdanie jest takie .Temat jest po to by wymieniac swoje opinie na temat danej dyscypliny badz tez zdarzenia turnieju itd.
To ze ja pisze ze Rosja moim zdaniem wygra i ze wygra tez pierwsza tercje to nie znaczy ze tak bedzie jakos nie moge sie doszukac osoby i tematu , która by pisała mecze i wszystkie trafiała , bo po prostu nie ma takowych.
Rafter trafiał w tenisa duzo meczy wszyscy by go po stopach całowali.Przyszła jedna pomyłka , nastepnie kolejne i Rafter stał sie "be" .Przyznac trzeba ze dał sie niepotrzebnie sprowokowac i teraz to on jest tym złym.hi res miał momenty ze trafial w swojej maszynce ciekawe kursy z duzym % teraz tez bywa ze nie idzie mu najlepiej, juz sie zaczeły głupie docinki ze maszynka sie zacieła itd itd.
A tak na marginesie kow chłopie popatrz na temat jaki jest jego tytuł.Sweeden Hockey Games czy moze pewniaki hokej (100%)????
Mi sie wydaje ze ten pierwszy , piszesz ze pal licho pewniaki a kto mówił ze to sa pewniaki.
Koniec kropka .
Dobrze ze chociaz ta pierwsza tercja była wygrana przez Rosje.

Do góry
#137904 - 08/11/2001 12:23 Re: Sweeden Hockey Games!!
sawi Offline
addict

Meldunek: 25/09/2001
Postów: 430
Skąd: Kraków
Witam.
Savio mógłbys poruszyc temat dzisiejszego meczu Rosji z Finami ???
Czy bylbys w stanie przedstawic sklady tych teamów?
Moj nieśmiały typ na ten meczyk :
Finlandia-Rosja 2

Do góry
#137905 - 08/11/2001 14:35 Re: Sweeden Hockey Games!!
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
[QUOTE]Oryginalnie wysłał savio:
[qb]Moje zdanie jest takie .Temat jest po to by wymieniac swoje opinie na temat danej dyscypliny badz tez zdarzenia turnieju itd.
To ze ja pisze ze Rosja moim zdaniem wygra i ze wygra tez pierwsza tercje to nie znaczy ze tak bedzie jakos nie moge sie doszukac osoby i tematu , która by pisała mecze i wszystkie trafiała , bo po prostu nie ma takowych.
Rafter trafiał w tenisa duzo meczy wszyscy by go po stopach całowali.Przyszła jedna pomyłka , nastepnie kolejne i Rafter stał sie "be" .Przyznac trzeba ze dał sie niepotrzebnie sprowokowac i teraz to on jest tym złym.hi res miał momenty ze trafial w swojej maszynce ciekawe kursy z duzym % teraz tez bywa ze nie idzie mu najlepiej, juz sie zaczeły głupie docinki ze maszynka sie zacieła itd itd.
A tak na marginesie kow chłopie popatrz na temat jaki jest jego tytuł.Sweeden Hockey Games czy moze pewniaki hokej (100%)????
Mi sie wydaje ze ten pierwszy , piszesz ze pal licho pewniaki a kto mówił ze to sa pewniaki.
Koniec kropka .
Dobrze ze chociaz ta pierwsza tercja była wygrana przez Rosje.[/qb][/QUOTE]

Witaj savio, zamieszczam opisy pojedynków tenisowych w temacie tenis, i zawsze staram się podkreślać "moim zdaniem" i nie używać zwrotów "stawiajcie bo świetna okazja" lub pewniak. Moja aktywność ma jedynie na celu opis zdarzenia bez komentowania dotyczącego bezpośredniego stawiania w realu.
I jeszcze się nie zdarzyło aby ktoś kierował do mnie jakiekolwiek pretensje. Z twoich postów można odnieść wrażenie, że trzeba obstawiać bo prawie pewny wynik. Nie chodzi o treść ale o formę Twoich postów. Dla mnie Twoja aktywność jest w porządku i bardzo pomocna gdyż nie raz korzystałem z Twojej wiedzy w hokeju. Są jednak osoby, którym się wydaje, że można wejść na forum, przeczytać to i owo i heja do buka obstawiać. Jak nie wejdzie to pretensje. Nie ma co się denerwować takim zachowaniem bo zawsze ktoś taki się znajdzie i na to ani ja ani Ty nie mamy wpływu. Tak więc proszę o stałe komentarze z hokeja, brakowało ich ostatnio.
pozdrowienia

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, burbon, rymoholik), 3503 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581633 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49