Strona 21 z 22 < 1 2 ... 19 20 21 22 >
Opcje tematu
#2197216 - 25/03/2008 20:34 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: Sylwiaa]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110944
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: DOMINICCA
bawiąc się w sekretarke policzyłam...zagrałeś od lipca do 22 marca 133 bety.
nastepnym razem podawaj wszystkie dane.Ile razem było zakładów, ile przegranych i ile wygranych.


I co jeszcze ,herbate też ma robic \:D

Do góry
Bonus: Unibet
#2197238 - 25/03/2008 20:50 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: rafal08]
jaja Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2003
Postów: 7813
Skąd: Świdnik

Kiedyś śp Pan Kazimierz Górski powiedział cyt: "dobry trener,tylko nie ma wyników". TY Eska,jestes świetnym Typerem i masz wyniki.A oto przecież chodzi! \:\)

Do góry
#2199078 - 26/03/2008 08:49 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* [Re: encepence]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Post deleted by Rivaldinho

Do góry
#2199115 - 26/03/2008 09:54 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: z o ® r o]
zajczyk Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2007
Postów: 998
A co boli was to, ze zamyka temat?!?!?!? ESKA ty znasz wlasne umiejetnosci i nikomu nic nie musisz udowadniac, to twoja gra oraz twoje pianiadze! Chciales pokazac ze mozna i pokazales, zamykaj ten temat i mordy tym wszystkim zazdrosnikom! Widac, ze przeczytanie tego strona po stronie od poczatku do konca ZE ZROZUMIENIEM I WNIOSKAMI niektorych przerasta! Rob to co robisz i nie dziel sie z nikim, skoro nie potrafia tego docenic, bo szkoda twojego czasu.

Tyle odemnie

Pozdrawiam

Do góry
#2199117 - 26/03/2008 09:55 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: z o ® r o]
wtapiacz Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 777
Olej w Lidlu podrożał - trzeba będzie z pół godziny tygodniowo nad typami posiedzieć, przemyśleć ....

Do góry
#2200319 - 26/03/2008 23:46 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: wtapiacz]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Jako ze temat sie konczy doloze cos do garnka by zupa nabrala nieco smaku.Fikcyjne tematy ,stawki i takie zeczy zawsze sie koncza szybko.Do czego zmierzam tekst w stylu zamykam temat bo znudzilo mi sie jego prowadzenie swiadczy tylko o amatorce jakiej malo eska.Co wiecej zapodam ci taka oto prawde,jesli ktos gra real money warrant i wpisuje to w temat jak to czasami robilem ja to jest to jak gdyby drugie zycie.Wiesz stawiasz grubo i zeby zlikwidowac stres jedziesz z tematem na forum co by wszyscy wiedzieli.A ma to aspekt psychiczny taki ze uspokaja nieco gre w sensie emocjonalnym.Ja jak by nie bylo i co by nie sadzona zawsze czy to wygrywalem czy to jechalem z kasa to robilem to na jawie .Szczeze to ciesze sie ze konczysz te nieporozumienie .Wlasciwie mam dla ciebie tez propozycje taka meska hehe nie nie to co pomyslales.Zgrajmy kolego na zywo bedziemy wklejac pokazowke ze gramy real z bukmachera powiedzmy zrobmy w miesiac 800pln kto pierwszy niewazne jak ten jest kozak.Jak wiesz ja lubie hazard i proponuje ci taki competyszyn.Jak sie zgadzasz to daj znac.Czasami wiesz trzeba robic takie zeczy by zycie bylo kolorowsze.He przemysl ta oferte bo czemu by nie ?
Pozdrawiam i glowa do gory remisy i tylko one co to wogole za wynik remis zawsze ktos wygrywa badz przegrywa to sa dopiero wyniki.

Do góry
#2200696 - 27/03/2008 00:53 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: RAFTER]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
RAFTER - już był taki pojedynek i dostałeś w dupę i niczego się nie nauczyłeś. A co do amatorki, to nie widziałem większej niż Twoja, także Eska nie tak źle wypada w tym świetle \:\)

Eska - powodzenia w dalszej grze!

Do góry
#2201351 - 27/03/2008 02:51 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: micha$]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
To już jest szczyt wszystkiego. Koleś, którego każe przedsięwzięcie na tym forum kończyło się klęską, poucza gościa utrzymującego zysk od dłuższego czasu. Świat się kończy

Do góry
#2201859 - 27/03/2008 04:19 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: Szewa]
eclipse1977 Offline
old hand

Meldunek: 24/05/2007
Postów: 722
wiesz co Rafter ... po Twojej ostatniej wypowiedzi w tym temacie utwierdzilem sie w przekonaniu ze bylbys niezlym kaskiem dla psychiatrow \:D

Do góry
#2202189 - 27/03/2008 05:19 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: eclipse1977]
ELEV Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 10966
Skąd: Pabianice
Eska już ma dawno w d... ten temat i dał sobie spokój , a tutaj nadal wrze jak w garze z obrzydliwą zupę pana R \:\) Mam nadzieję tylko że Eska wchodzisz tutaj od czasu do czasu i śmiejesz się z takich postów jak ten żenujący pana R. \:\)

Powodzenia Eska !!

Do góry
#2202257 - 27/03/2008 05:37 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: ELEV]
Tombal Offline


Meldunek: 04/12/2004
Postów: 1803
Skąd: Jagiellonia Bialystok
a Eska sobie teraz słucha smacznie Eski \:D

Do góry
#2202282 - 27/03/2008 05:50 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: Tombal]
iksarp Offline
journeyman

Meldunek: 08/11/2007
Postów: 60
ale kwas.. suchar.. czy jakby to nazwal

Do góry
#2202486 - 27/03/2008 07:27 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: iksarp]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Dalsze typy juz niedlugo na mojej stronce...

A co do Raftera - moge zrobic z toba jakis konkursik bo lubie rywalizacje ale tego nie da sie zorganizowac i takie cos bylo by bez sensu. Kto pierwszy ugra 800? To jade jakis pierwszy z brzegu pewniak gram odpowiednia stawka na niego i juz mam 800 zl w 1wszy dzien konkursu. A jak nie wchodzi to jade cos z remisikow jeszcze grubiej odzyskuje te wtopione 800 zl + zysk... Bez sensu taki konkurs. Jak obmyslisz jakies normalne zasady to zawsze chetnie podejme dla rozrywki. Oczywiscie jesli bedzie jakas nagroda... A nie tylko kto jest kozak.


Dlatego ze nie musze nic udowadniac. Moj temat trwal 8 miesiecy, kadzy miesiac na plusie, duze yieldy - najwyzsze z wszystkich tematow + dobra kasa zrobiona z 5 tys. A twoje tematy ile trwaly tydzien, dwa? ;\)


pozdrowka panowie, coraz bardziej bawi mnie to forum ;\) I nie dziwie sie czemu nie ma tutaj profesionalnych graczy a forum umiera...

Do góry
#2202578 - 27/03/2008 11:47 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: Eska]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
...spoko eska wymysle cos sensownego mam juz pewien zarys do poniedzialku przedstawie ci zasady.Nagroda tez bedzie ale o tym za jakis czas.Eska lekko cie krytykujac i ten temat mialem na mysli to ze nie grales wszystkich stawek jakie tu podawales w realu tylko to i nic wiecej.Grales przewaznie nizsze kwoty .Po za tym sam przyznales ze typy nie zabieraja ci wiecej jak 15 minut.Z tego jasno wynika ze to tylko akurart sie rymuje matematyka i szczescie ktore masz.Jesi chodzi o moja osobe wyjasnijmy sobie raz i konkretnie np oto taka historyjka:
zyl sobie gdzies daleko w gorach pewien czlowiek taka cicha myszka ,ludzie go lubili sasiedzi mowili on jest spoko grzeczny chlopiec z niego ...mnie nawet zakupy raz pomogl przyniesc wie pani hehehe i co sie okazuje nastepnego dnia CBS kajdanki fbi i takie tam pierdoly.Nagle wszyscy sobie uswiadamiaja ze byl on calkiem innym czlowiekiem wszystko bylo inne niz wszyscy mysleli.Puenta z tego prosta trzeba kogos poznac i to dobrze by go oceniac a w szczegolnosci w projekcie bukmacherka.Gdzie to forum czesto sluzy do eksperymentow ktore czesto jak wiadomo koncza sie niepowodzeniem.Ale by wyodrebnic dobry system potrzeba wielu eksperymentow w wiekszosci nieudanych.Wiec to jak typuje i jak mi idzie to wielki znak zapytania.Ok eska tylko tyle podam ci zasady do poniedzialku i powiem jaka bedzie nagroda.
dobranoc.

Do góry
#2202739 - 27/03/2008 17:54 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: RAFTER]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
'nie grales wszystkich stawek jakie tu podawales w realu tylko to i nic wiecej.Grales przewaznie nizsze kwoty '


hehe po czym wnosisz? \:D

Coraz bardziej mnie bawisz. Skad ty mozesz wiedziec za jakie ja kwoty gram? I powiem ci szczerze ze kwoty byly o wiele wieksze nize te co tu podaje. Dlaczego? Bo i kapital jest o wiele wiekszy niz te 5 tys tutaj.

Myslisz ze jak bym gral takie kwoty jak tutaj to bym sie utrzymal? troche ponad 2 tys by mi starczylo na zycie? Na lanie do fury 20 litrow na 100we... to ta kasa juz idzie cala na paliwko. A gdzie reszta oplaty za mieszkanie, imprezy, wypady weekendowe hehe. 2 tys to jest nic.


Zreszta juz ktos sie domagal tutaj zebym wkleil za ile zagralem kupon to mu poslalem na PW i juz sie nie odzywa bo dalej jest w szoku ;\) Napisal tylko ze brak pytan czy cos takiego.


Ale to ze wiesz jakie ja kwoty gram to naprawde zabawne \:D

Do góry
#2202845 - 27/03/2008 19:17 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: Eska]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Znowu wpadłem do tematu zobaczyć co słychać a tu ciągle to samo... czyli brak zrozumienia dla Twojego stawkowania Eska. Pisałem tu kiedyś, że głównie dlatego ludzie (ja też nie bardzo) rozumieją jak dobierasz stawki. Ale to już było pisane. Można cofnąć temat i zobaczyć.
A większość komentarzy tutaj bierze się, moim zdaniem, z zazdrości. Jak komuś się udaje to i tak trzeba mu dowalić coś.

Jegomość, który napisał "brak pytań" to był user Sed, który nie był łaskaw odpowiedzieć mi tutaj w temacie co to oznacza. Po tym poście już na forum więcej się nie odezwał- czyżby z tego powodu? \:\)

RAFTER ponownie się udziela w temacie... "competyszyn" tutaj proponuje. No ładnie, ładnie. Ale jak widać RAFTER nic się nie zmieniasz. Post o godzinie 4;47 czyli standardowo wstałeś do porannej toalety i zaraz wpadasz na forum... Skoro to się nie zmienia to pewnie i inne sprawy związane z bukmacherką też się nie zmieniają. To po co Ci startować do jakiegoś "competyszyn"?
Mimo wszystko lubię poczytać co masz do napisania i nawet "zeczy" mnie już nie rażą. Masz swoja indywidulną osobowość

Sorki za wpis, ale zdaje się, że już tutaj zapanowała jakaś mała "dysputa".
Pozdrawiam Eska

Do góry
#2202881 - 27/03/2008 19:53 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: Vader]
byczydzien Offline
enthusiast

Meldunek: 04/02/2008
Postów: 333
dalej nie rozumiem, po co lejecie z tego RAFTERA
szanuję jego sposób gry,jak wypracowany zysk ESKI, który nie powinnien dziwić, bo gra przyzwoitymi kwotami; jakby stawkował od 5 zł to by zasługiwał na mniejszy szacunek i poważanie?liczy sie tylko yield, a nie zysk.
dalej nie rozumiem, po co lejecie z tego RAFTERA
nie znam jego reputacji na forum, ale gość ma co do jednego rację,
ESKA nie miał czarnej serii, to jest na takiej zasadzie jakby ktoś rzucił 10 razy moneta i dziewięć razy wypadła korzystna moneta i uznał to za dogmat, że tak zawsze będzie i na niego prawa statystyki nie działają, po tysiącu, dziesięciu tysiącach rzutach, wynik sie ustabilizuje w granicach +/- 50%, yield będzie zdecydowanie niższy,
jego atutem jest gruby portfel, który pozwala mu na większa ilość
nietrafionych typów.
Dziwi mnie zamykanie tego tematu, mnie by rajcowało pokazywanie ludziom, że można ugrać i mnożyć kasę w prosty i przyjemny sposób, ESKA coś napomknął o stronce, pożyjemy, zobaczymy.


ja osobiście jestem pod wrażeniem gry Henka Siriousa, który w dwa miesiące zrobił taki zysk jak ESKA w 9 miesięcy.

Do góry
#2202883 - 27/03/2008 19:54 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: Vader]
byczydzien Offline
enthusiast

Meldunek: 04/02/2008
Postów: 333
szanuję sposób gry,jak wypracowany zysk ESKI, który nie powinnien dziwić, bo gra przyzwoitymi kwotami; jakby stawkował od 5 zł to by zasługiwał na mniejszy szacunek i poważanie?liczy sie tylko yield, a nie zysk.
dalej nie rozumiem, po co lejecie z tego RAFTERA
nie znam jego reputacji na forum, ale gość ma co do jednego rację,
ESKA nie miał czarnej serii, to jest na takiej zasadzie jakby ktoś rzucił 10 razy moneta i dziewięć razy wypadła korzystna moneta i uznał to za dogmat, że tak zawsze będzie i na niego prawa statystyki nie działają, po tysiącu, dziesięciu tysiącach rzutach, wynik sie ustabilizuje w granicach +/- 50%, yield będzie zdecydowanie niższy,
jego atutem jest gruby portfel, który pozwala mu na większa ilość
nietrafionych typów.
Dziwi mnie zamykanie tego tematu, mnie by rajcowało pokazywanie ludziom, że można ugrać i mnożyć kasę w prosty i przyjemny sposób, ESKA coś napomknął o stronce, pożyjemy, zobaczymy.


ja osobiście jestem pod wrażeniem gry Henka Siriousa, który w dwa miesiące zrobił taki zysk jak ESKA w 9 miesięcy.

Do góry
#2202911 - 27/03/2008 20:15 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: byczydzien]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Originally Posted By: byczydzien

ja osobiście jestem pod wrażeniem gry Henka Siriousa, który w dwa miesiące zrobił taki zysk jak ESKA w 9 miesięcy.


Pewnie. Mi tez sie podobaja jego typy. Sa dobre. Yield mniejszy od mojego ale jest na dobrej drodze.

Tylko nie mozesz porownywac tych 2och tematow poniewaz ja mialem limit kapitalu 5 tys ktory jak bym przekroczyl to by bylo koniec gry czyli bankrut. U niego nie ma w ogole zadnego limitu czyli mozesz stawiac sobie za ile chce bo nie moze zbankrutowac. Jak ja bym nie mial limitu to zyski by byly duzo wieksze wiec porownywac zyski z tych 2och tematow nie ma co. Licza sie yieldy w tym przypadku bo zysku nie ma co porownywac bo sie nie da. Myslisz ze z kapitalu 5 tys latwo jest cos wiecej ukrecic niz to co ja zarobilem? Gdybym nie mial tego limitu to bym stawial za duzo wieksze sianko i zysk bylby duzo wiekszy. Wiec porownanie nie trafione.

No ale temat Henka tez odwiedzam i patrze sobie co gra bo naprawde dobrze mu idzie. I gratulacje dla niego. Oby tak dalej.




A co do tego dlaczego 'lejemy' Raftera to mozesz tego nie rozumiec bo jestes krotko na forum ale historie sa dosc smieszne. Rafter zawsze robi z siebie mentora i pisal jak on to nie gra zajebiscie itd. Tylko jak mial udowodnic to w PP to zalozyl temat i zbankrtuowal po 2 tyg. Po kilku latach wrocil znowu zaczal pisac ze jest najlepszy i tylko on zna teraz odpowiedz jak rozjechac buki a to dlatego ze juz nie pije bo alkohol zaciemnia umysl itd \:D w ogole smieszne historie fajnie sie go czyta- tez lubie sie posmiac czasmi. No i po tych kilku latach wrocil i znowu mowi jestem najlepszy pokaze to w temacie. temat trwal tez chyba cos ok tygodnia czy 2... i znwou bankrut. Takze jak bys znal historie to bys sie nie dziwil dlaczego 'lejemy' - bo naprawde jest z czego ;\)

Do góry
#2202933 - 27/03/2008 20:32 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: byczydzien]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Originally Posted By: byczydzien
Dziwi mnie zamykanie tego tematu, mnie by rajcowało pokazywanie ludziom, że można ugrać i mnożyć kasę w prosty i przyjemny sposób, ESKA coś napomknął o stronce, pożyjemy, zobaczymy.




A widzisz a mnie nie rajcuje pokazywanie ludziom. Tylko zalozylem ten temat bo mialem dosc oczerniania mnie ze jestem mitomanem czy bajkopisarzem jak pisalem ze mozna zarabiac na bukach i miec co miesiac zysk. Taka wyplate zamiast od pracodwacy to od buka. Pisalem ze mozna wykrecic z malego kapitalu 2 tys miesiecznie bez problemu. Pokazalem ze mozna.

Chyba dosc dlugo juz prowadze temat zeby mozna stwierdzic ze nie sciemnialem. Oczywiscie mozna pisac o jakis czarnych seriach itd i rzucie moneta ze 9 razy wypadnie ci orzelek na 10 rzutow. Ale w to chyba nawet nie wierzysz. Rzuc sobie 10 razy moneta - tylko bez oszukiwania i zobaczysz ile razy co wypadnie. Wiec przyrowannie dosc nie stosowne poniewaz to ze wygrywam nie zalezy od szczescia. Szczescie mozna miec miesiac, czy dwa ale nie 9 miesiecy... I moglbym to ciagnac dalej tylko po co?


Zamiarem tego tematu bylo pokazanie ze sie da zarabiac na bukach oraz podawanie dobrych typow z ktorych kazdy kto gral je mogl zarobic. takie bezinteresowne pomaganie. Mi sie dobrze wiedzie niech inni tez maja cos z tego. Tylko zauwaz co sie stalo? Przez 9 meisiecy nie bylo zadnego 'dziekuje' za podawanie dobrych typow wraz ze stawkowaniem ktore mozna sobie ustawic pod siebie. Grajac odpowiednio procentowo te kwoty. Z kazdej kwoty mozna bylo wyciagnac zysk jesli sie stawkowalo na moj wzor. No ale caly czas byly najazdy na mnie juz mi sie to znudzilo. Pomysl logicznie czy ciebie by nie zdenerwowalo ze dajesz caly system gry, ktory daje zyski, dajesz dobre typy pokazujesz jak stawkowac a za to masz tylko jazdy i nic wiecej?

Ludzie nie doceniaja tego co maja za darmo. Dlatego mam juz w dupie ten temat jak i pomaganie komukolwiek (prosze juz nie pisac na PW w sprawie jakies porady) bo tak jak to mowia ze ludzie nie doceniaja pomocy tylko chca wiecej i wiecej.


Dltego teraz zakladam wlasna stronke tam bede podawal typy za abonament jakis niski wraz z stawkowaniem przystosowanym do kazdego kapitalu. Tak zeby kazdy mial zysk. Wtedy moze sie niektorzy lepiej poczuja ze zaiwestowali dobrze pieniadze i zamiast na mnie jechac jeszce podziekuja. Bo poczuja ze cos zrobili dobrze - czyli zaiwestowali jakis grosz i to im przynioslo duzy dochod. Moze tak to dziala. Nie wiem stestuje to i wam powiem. I radze wszystkim nie pomagac ludziom bo to nic nie daje procz zazdrosci.


Mimo mlodego wieku juz sie tego nauczylem. Kiedys myslalem ze to takie gadanie tylko ale jednak to prawda. W zyciu zeby miec dobrze trzeba byc sku.rwysy.nem kiedys ktos mi tak powiedzial i mial racje. Chociaz w to nie wierzylem...

Do góry
Strona 21 z 22 < 1 2 ... 19 20 21 22 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Lukasz111, akagi, igea23, Sensei, rafal08), 3541 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49