Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#1371686 - 07/07/2007 00:16 Re: Formuła 1 - GP Wielkiej Brytanii [Re: tomo]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Zakład na zwycięstwo /Kimi Raikkonen/ @3.70 (Bet-at-home)
Zakład na zwycięstwo /Kimi Raikkonen/ @3.85 (Bet-at-home)

Kwalifikacje i Wyścig
Kursy przedtreningowe. Po korekcie u wszystkich buków na Raikkonena na pewno lepszych nie znajdę, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Ferrari będzie nie do zatrzymania na Silverstone.
Stawki średnio-niskie.


Identyczne zakłady z identycznymi stawkami zagram na Massę, ale w tym przypadku zdecydowanie wypada poczekać na skorygowane kursy.

Do góry
Bonus: Unibet
#1371731 - 07/07/2007 00:35 Re: Formuła 1 - GP Wielkiej Brytanii [Re: tomo]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Dokładnie tomo

Kimi po średnim początku zaczyna szaleć. Ja jeszcze poszukam typu na to że w top-3 będą dwa bolidy Ferrari. Już we Francji było widac, że Ferrari na ten tydzień jest szybsze. 1 i 3 miejsce czerwonych bolidów podczas kwalifikacji i trzeba jeszcze dodać, że Hamilton miał dużo mniej paliwa niż Massa czy Raikonen. Strategia dla Hamiltona na GP Francji była niewypałem i teraz już pewnie wszystkie 4 bolidy będą zatankowane podobną ilością paliwa.
I czerwonym bolidom nie powinnien przeszkodzić fakt, że Hamilton i Mclareny będą jeżdzili u siebie.

Do góry
#1371908 - 07/07/2007 01:40 Re: Formuła 1 - GP Wielkiej Brytanii [Re: drfocus]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Zgodnie z zapowiedzią...


Zakład na zwycięstwo /Felipe Massa/ @3.70 (Betfair)
Zakład na zwycięstwo /Felipe Massa/ @4.10 (Betfair)

Kwalifikacje i wyścig.
/komentarz - patrz wyżej/
Stawki średnio niskie.

Do góry
#1375800 - 08/07/2007 03:26 Re: Formuła 1 - GP Wielkiej Brytanii [Re: tomo]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Takie średnie te kwalifikacje... jednak nie do końca wyczułem różnicę między Ferrari, a McLarenem no i pogniewałem się z bolidem blondyny (czyt. Rosberga).
Ale nic to, jadymy dalej...


Heikki Kovalainen - Nick Heidfeld @1.87 (Pinnacle)

Heidfeld dzisiaj problemy z łuszczeniem opon i stąd ta kiepska jak na jego możliwości pozycja startowa. Mimo to dysponuje na pewno szybszym autem niż Kovalainen i na dystansie wyścigu nie powinno być problemu z wyprzedzeniem startującego z nieznacznie lepszej pozycji rywala.
Stawka średnio-niska.


Czy Giancarlo Fisichella zajmie miejsce 1-8? /Tak/ @1.85 (Interwetten)

Zdecydowanie najwyższy kurs na rynku. Jakby mi dawali @1.7 to i tak bym zagrał bo obecne miejsce Renault to właśnie pozycje 7-8, a Schumacher nie powinien stanowić w wyścigu żadnego zagrożenia.
Stawka średnio-niska.

Do góry
#1376251 - 08/07/2007 06:45 Re: Formuła 1 - GP Wielkiej Brytanii [Re: tomo]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Czy Robert Kubica zajmie miejsce (1-8) TAK @1,4 (Expekt)

Ostatni wyścig na torze Magny-Cours gdzie Robert zajął wysokie 4 miejsce, że jest w znakomitej formie. Potwierdzeniem tej dobrej dyspozycji z GP Francji były sobotnie kwalifikacje w, których nasz rodak zajął wysokie 5 miejsce tuż za tuzami z MCLarena i Ferrari. Robert po dzisiejszym wyścigu stwierdził, że wygrał mistrzostwo B. Myślę, że jutro nas rodak powinien spokojnie zająć miejsce w czołowej ośemce.

Heikki Kovalainen-Nick Heidfeld @1,7 (Expekt)

Tutaj podzielam zdaniem tomo. Heidfeld miał dzisiaj problemy i było to widoczne w drugiej i trzeciej części kwalifikacji. Myślę, że jutro powinien pokazać się ze zdecydowanie lepszej strony. Poza tym powoli Niemiec zaczyna tracić dominującą rolę w teamie BMW Sauber. Możliwe, że jutro dostanie od zespołu mniej agresywną taktykę na zbliżające się zawody. To oznacza, że szef BMW Sauber - Mario Theissen postawi na Roberta Kubicę dając mu większe szanse w osiągnięciu lepszego wyniku. Oczywiście rozchodzi się tutaj o mniejszą ilość paliwa. Pomimo tego Heidfeld powinien poradzić sobie z Kovalainenem, który ma słabszy bolid. Widać to bardzo dobrze po rankingu teamów. BMW Sauber aktualnie jest na trzecim miejscu jeśli chodzi o klasyfikację najlepszy stajni a Ranult jest dopiero na czwartej pozycji. Do tego trzeba zauważyć, że Kovalainen słabo prezentuje się w tym sezonie. Jego zespół nie jest do końca zadowolony z osiąganych przez tego kierowcę rezultatów. Coraz głośniej mówi się, że szansę na występ w którymś z wyścigów dostanie kierowca testowy Piquet. Pytanie którego kierowcę Renault zastąpi?. Moim zdaniem Kovalainena. Giancarlo Fisichella jest zdecydowanie bardziej doświadczonym kierowcą co powinien udowodnić w dniu jutrzejszym wyprzedzając Heikki. Także Nick Heidfeld da sobie radę z chimerycznie jeźdzącym Heikki Kovalainenem. Na koniec warto przytoczyć słowa Heidfelda, które powiedział zaraz po wyścigu: "(...)Liczę, że przynajmniej kilku z zawodników startujących przede mną zjedzie wcześniej na pierwsze tankowanie(...)". To może oznaczać, że Nick ma więcej paliwa od Roberta o czym pisałem już na początku tej analizy. W każdym razie za Heidfeldem przemawia lepszy bolid plus stabilna forma w kolejnych wyścigach serii formuły 1. Heidfeld był zawsze w czołowej szóste a Kovalainen potrafił kończyć wyścig na miejscach 10,13 czy nawet 15. Ostatni fatalny rezultat zanotował na torze Magny-Cours, oczywiście miał pecha bo już na stracie doszło do zderzenia w, którym uczestniczył. Jednak wcześniejsze pozycje 10 i 13 pokazują, że temu zawodnikowi jeszcze brakuje odpowiednich umiejętności aby być ciągle w czołowej grupie zawodników. Oczywiście chodzi mi o miejsca (5-8) bo cztery pierwsze nie jako z urzędu należą do teamów z McLarena i Ferrari.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1376886 - 08/07/2007 18:40 Re: Formuła 1 - GP Wielkiej Brytanii [Re: Ignorator]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Zakład na zwycięstwo (bez wielkiej czwórki) /Robert Kubica/ @2.62 (Betfair)

Heidfeld za daleko na starcie i w pierwszym sprincie straci do Kubka na tyle dużo, że potem będzie to nie do odrobienia, Renault mimo wszystko ma nieznacznie wolniejszą brykę od BMW, Ralfika nie liczę bo prawdopodobnie na tankowanie zjedzie kilka okrążeń przed pozostałymi (oby tylko po raz kolejny na starcie nie pokazał na co go stać i nie zakończył Kubkowi wyścigu już na dzień dobry)
Stawka średnio-niska.

Do góry
#1376972 - 08/07/2007 19:20 Re: Formuła 1 - GP Wielkiej Brytanii [Re: tomo]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
na dziś wybrałem 2 zakłady - bazowałem na analizie treningów i oczywiście kwalifikacji

SB - rozpis 2z3 2/10 na kombinację:
Hamilton v Raikkonen 2 /2.20/
Kovalainen v Schumacher 2 /1.95/
Liuzzi v Speed 2 /1.75/

UB - singiel i dubel po 2/10
Hamilton, L - Alonso, F 2 /2.75/

Schumacher, Ralf - Trulli, J 1 /1.50/
Kubica, R - Heidfeld, N 1 /1.45/
ako=2.18

nie wiem dlaczego ale buczki nie widzą Mistrza Świata jako potencjalnego winersa dzisiejszego biegu - ja myślę że walka rozegra się miedzy nim a Finem - który to jeździł rewelacyjnie

Do góry
#1377163 - 08/07/2007 20:28 Re: Formuła 1 - GP Wielkiej Brytanii [Re: KRAJAN]
woytass Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2004
Postów: 2502
Skąd: Camp Nou
Mam pytanko, jako że nigdy nie obstawiałem F1, w Betfair jest wystawiony taki zakład - Will They Be Classified. Czy zakład jest wygrany jak zawodnik dojedzie do mety ? O to chodzi ? Dzięki z góry...

Do góry
#1377192 - 08/07/2007 20:39 Re: Formuła 1 - GP Wielkiej Brytanii [Re: woytass]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Czy zostanie sklasyfikowany w wyscigu, sklasyfikowany jest juz wtedy, gdy przejedzie 90% trasy ktora przejechal zwyciezca(chyba ze buk w regulaminie ma jakis przekret ze chodzi o dojechanie do mety).

Do góry
#1411701 - 20/07/2007 09:00 Formuła 1 - GP Europy [Re: connor]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Nico Rosberg - Alexander Wurz @1.55 (Bwin/Betsafe)

GP Europy.
Chyba jestem niereformowalny bo na trzecie z rzędu GP gram identyczny zakład, ale jak od samego początku nie widziałem logiki w kursie @1.55 na Rosberga, tak po dwóch wyścigach, w których Niemiec był lepszy od Wurza, dalej tej logiki zauważyć nie potrafię.
Stawka średnia.

Do góry
#1413529 - 21/07/2007 02:56 Re: Formuła 1 - GP Europy [Re: tomo]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Adrian Sutil - Markus Winkelhock @1.70 (Expekt)

GP Europy.
Już wczoraj wieczorem rozważałem zagranie tego zakładu, ale ostatecznie się na to nie zdecydowałem.
Kiedy dzisiaj oglądałem treningi i widziałem co na torze wyprawia Winkelhock i jak potężne są różnice w czasach okrążeń pomiędzy nim, a Sutilem (0,8 sec. w FP1 i 0,8 sec. w FP2) plułem sobie w brodę, że świetny typ przepadł bezpowrotnie.
Jakie było moje zdziwienie, gdy po treningach ponownie ujrzałem ten typ z identycznym kursem.
Zagrałem to natychmiast za naprawdę sporą (jak na swój styl gry) stawkę.
Oczywiście Spykery są awaryjne, ale po pierwsze zdecydowanie więcej szans na DNF daje Winkelhockowi niż Sutilowi, a dwa ze jak obaj do mety dojadą to kto wie czy Sutil wręcz nie zdubluje debiutanta.
Stawka średnio-wysoka.

Do góry
#1413546 - 21/07/2007 03:07 Re: Formuła 1 - GP Europy [Re: tomo]
lepusti Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2006
Postów: 1031
nie rozumiem troche tego postu
to typ na Sutil'a warty grania czy nie???

Do góry
#1413823 - 21/07/2007 04:40 Re: Formuła 1 - GP Europy [Re: lepusti]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Pytanie do pozostałych: Czy mój komentarz do typu jest dla was niezrozumiały?

Do góry
#1413973 - 21/07/2007 05:21 Re: Formuła 1 - GP Europy [Re: tomo]
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
Originally Posted By: tomo
Pytanie do pozostałych: Czy mój komentarz do typu jest dla was niezrozumiały?
nie ale juz 1.45 Tomo chyba zagrales dosc solidnie ;\)

Do góry
#1414070 - 21/07/2007 05:46 Re: Formuła 1 - GP Europy [Re: herkules]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: herkules
Originally Posted By: tomo
Pytanie do pozostałych: Czy mój komentarz do typu jest dla was niezrozumiały?
nie

Kamień z serca... a już zaczynałem się obawiać, że powinienem wrócić do zerówki i od nowa uczyć się czytać ze zrozumieniem ;\)

Do góry
#1414081 - 21/07/2007 05:49 Re: Formuła 1 - GP Europy [Re: tomo]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
Originally Posted By: herkules
Originally Posted By: tomo
Pytanie do pozostałych: Czy mój komentarz do typu jest dla was niezrozumiały?
nie ale juz 1.45 Tomo chyba zagrales dosc solidnie ;\)
chyba wszyscy to zagrali na SUTILA

Do góry
#1414614 - 21/07/2007 17:56 Formuła 1 - GP Europy [Re: mopsiq]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Czy Mark Webber zakwalifikuje się do Q3? /Nie/ @1.83 (Bet365)

GP Europy - Kwalifikacje
Red Bull (Webber i Coulthard) po przyzwoitym początku sezonu ostatnio wyraźnie zwolnił i plącze się gdzieś w górnej części 2-giej połowy stawki. Na dzień dzisiejszy zdecydowanie lepsze powinny być: Ferrari, McLaren, BMW, Renault i Toyota, a zaskoczyć może też któryś Williams czy budząca się wreszcie z zimowego snu Honda.
Stawka średnio-niska.


Czy Ralf Schumacher zakwalifikuje się do Q3? /Tak/ @1.75 (Sportingbet)

GP Europy - Kwalifikacje
Toyota (Trulli i Schumacher) wydaje się, że ostatnio ustabilizowała formę na całkiem przyzwoitym poziomie i jako 5-ta siła F1 powinna wprowadzić oba swoje bolidy do Q3, a sam Ralf który ostatnio był cieniem zawodnika wydaje się, że kryzys formy zostawił już daleko w tyle.
Stawka niska.


Nico Rosberg - Alexander Wurz @4.75 (Expekt)

GP Europy - Kwalifikacje
Wurz jeździł wczoraj bardzo poprawnie i jeśli w ogóle ustępował Rosbergowi to bardzo nieznacznie, po takim kursie na pewno warto spróbować za minimalną stawkę.

Do góry
#1416627 - 22/07/2007 07:53 Re: Formuła 1 - GP Europy [Re: tomo]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Mark Webber - Heikki Kovalainen @1.90 (Interwetten)

GP Europy
Faworytem w tej parze jest dysponujący lepszym autem Kovalainen, co odzwierciedlają także kursy u wszystkich buków (taka para H2H jest tylko w IW, ale można zobaczyć jak ustawione są wszędzie kursy np. na miejsca punktowane).
Webber ma najprawdopodobniej nieco mniej paliwa od Heikkiego i najpóźniej po pierwszej serii tankowań powinien się znaleźć za Finem.
Stawka niska.

Do góry
#1416700 - 22/07/2007 11:03 Re: Formuła 1 - GP Europy [Re: tomo]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Nick Heidfeld-Heikki Kovalainen (Kto lepszy?) Typ: Heidfeld (1,25) bukmacher: Expekt.
Z bardzo dobrej strony wczoraj na torze Nuerburgring pokazał się Nick Heidfeld, który zajął wysokie czwarte miejsce. Dzięki tak dobrej dyspozycji Niemca jutro powinien dostać od teamu - BMW Sauber bardziej agresywną taktykę na ten wyścig. Dostanie oczywiście do swojego bolidu mniej paliwa niż drugi kierowca BMW - Robert Kubica. To pozwoli Nickowi na szybszą jazdę w pierwszej części wyścigu. Warto także zauważyć, że Heidfeldowi wczoraj urodził się syn. Ta wiadomość bardzo dobrze wpłyneła na Nicka, który pojechał lepiej niż w poprzednich wyścigach z serii Formuły 1. Myślę, że te pozytywne emocje przyniosą jutro bardzo dobry rezultat. Przeciwnikiem w tej parze Nicka Heidfelda będzie Fin z drużyny Renault - Heikki Kovalainen. Wczoraj dość niespodziewanie to właśnie Heikki okazał się najlepszym kierowcą Renault. Zajął siódme miejsce w stawce. Dla przykładu kolega Kovalainena - Giancarlo Fisichella był dopiero trzynasty. Widzimy, że nadal forma Renault w tym sezonie jest sporym rozczarowaniem. Pomimo zapewnień teamu o próbie podjęcia walki z BMW-Sauber, efekt nadal jest ten sam. Gołym okiem widać, że BMW ma aktualnie szybszy bolid niż Reanult. Myślę, że jutro właśnie zobaczymy potwierdzenie tych słów podczas GP Europy.

Robert Kubica (miejsce w końcowej klasyfikacji 1-8) kurs (1,23) bukmacher: Expekt.
Robert Kubica podczas ostatnich wyścigów we Francji i Wielkiej Brytanii pokazał się z bardzo dobrej strony. Dwa razy nasz rodak znalazł się poza podium. W dzisiejszym wyścigu ciężko będzie powtórzyć te dobre rezultaty. Jednak miejsce (5-6) jest jak najbardziej realne dla Roberta. Być może znowu nas czymś pozytywnie zaskoczy. Ostatnio na torze Silverstone stoczył przepiękną walkę z Felipe Massą. Przez dziesięć okrążeń nie dał się Brazylijczykowi z Ferrari. Obyśmy także jakiegoś miłego akcentu doczekali się podczas dzisiejszej walki na torze Nuerburgring.

łączny kurs na te zdarzenia to 1,54.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1416707 - 22/07/2007 14:23 Re: Formuła 1 - GP Europy [Re: Ignorator]
totek22 Offline
stranger

Meldunek: 04/02/2007
Postów: 8
czy mozna gdzies zobaczyc wyniki poszczegolnych okrazen plise o pomoc i jak to zrobic na danej stronie

Do góry
Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa), 4063 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582399 Postów

Najwięcej online: 4136 @ 20:01