Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#143419 - 07/01/2003 15:24 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
Dinero Offline


Meldunek: 02/12/2001
Postów: 717
Skąd: Warszawa
Witam ponownie
Jeszcze jedna propozycja podliczania kursow poniewaz z tego co przeczytalem to je dodajemy np.
1.5+1.5=3.0
0+2.0=2.0
wiec nie bedzie zbytnio oplacalo sie ryzykowac na wyzsze kursy,a w rzeczywistosci powinno byc tyle samo, wiec proponuje liczenie zysku
Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#143420 - 07/01/2003 15:34 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Panie i panowie wysmaże dzisiaj wieczorem regulamin, potem przyklask, aplauz i ogólnospołeczne zadowolenie. A metody głosowania nad nim nie będziemy wybierać.

Do góry
#143421 - 07/01/2003 15:36 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Dinero:
[qb]Witam ponownie
Jeszcze jedna propozycja podliczania kursow poniewaz z tego co przeczytalem to je dodajemy np.
1.5+1.5=3.0
0+2.0=2.0
wiec nie bedzie zbytnio oplacalo sie ryzykowac na wyzsze kursy,a w rzeczywistosci powinno byc tyle samo, wiec proponuje liczenie zysku
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Ja jednak jestem za pierwotna wersja bo jednak skutecznosc typow powinna byc na pierwszym miejscu - ryzyko musi byc wywazone zwlaszcza ze bedziemy grac ponad 3 miechy wiec bedzie kiedy odrabiac ewentualne straty.
Poza tym czas goni podejmijmy jakis kompromis.

Do góry
#143422 - 07/01/2003 16:36 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
klopsikus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/12/2001
Postów: 1674
Skąd: Minsk Maz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Dinero:
[qb]Witam ponownie
Jeszcze jedna propozycja podliczania kursow poniewaz z tego co przeczytalem to je dodajemy np.
1.5+1.5=3.0
0+2.0=2.0
wiec nie bedzie zbytnio oplacalo sie ryzykowac na wyzsze kursy,a w rzeczywistosci powinno byc tyle samo, wiec proponuje liczenie zysku
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Myślę, że do specyfiki tego konkursu lepiej pasuje sumowanie kursów, bo choćby tabela, kiepsko by wyglądała z prawie samymi jak nie samymi wynikami ujemnymi.
Arkusz który zrobiłem liczy m.in. tez zysk, wiec te wiadomości będą do wglądu, jednak głownym bilansem niech pozostanie suma kursów.

Pozdrawiam

Do góry
#143423 - 08/01/2003 00:14 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
knopsi Offline
addict

Meldunek: 25/11/2002
Postów: 667
Skąd: Backnang/Niemcy
Witam panowie.

Musze przyznac, ze mieszacie i mieszacie...
Jestem jednak tego zdania, ze suma kursów jest calkowicie wystarczajaca. Co do liczby typów na ten sam mecz, jestem za postawieniem limitu. Czy bedzie to max. 5 lub 6 na ten sam mecz, pozostawiam otwarte. Kazdy typujacy ten sam mecz powinien jednak zaznaczyc, który typ to jest.
Co do innych propozycji jak totale, handicapy , 1.tercja lub pojedynczy gracze, to wstrzymuje sie od glosu.

No to na tyle ode mnie,

Pozdrawiam knopsi

Do góry
#143424 - 08/01/2003 06:11 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
1 Każdy gra jeden mecz dziennie czyli na daną dobę w ofertach bukmacherów. Dzień łacznie z NHL.
- buki (STS, Profesjonal,Toto-Mix, B&W, Unibet, Expekt, GB - bez P2P)
- mecze, które obstawiamy mogą pochodzić tylko z 1-ych lig światowego hokeja (NHL,Eliteserien,DEL,SM,Extraliga itd)i turnieji międzynarodowych
- w ofercie ma być conajmniej 6 spotkań (gdy jest 6 też gramy) z wyżej wymienionych lig
- w wypadku braku wymaganej liczby spotkań, na drugi dzień podawane jest kolejne, pojedyńcze typowanie
- mecze obstawiamy w systemie 1X2 (nie gramy totalsów, underów, handicapów) wyjątkiem są poszczególne tercje
2 Kurs wybranego i typowanego przez nas meczu jest dowolny
- kursy mają być podawane aktualne (raczej nie korzystajcie z ulotki STS czy Profesjonala)
3 Jeżeli mecz się nie odbędzie zawodnik ma prawo podać jeszcze raz swój typ.
4 Jeżeli mecz się nie odbędzie, a zawodnik nie poda typu na dany dzień, mimo iż wcześniej podawał ten nie odbyty. Może on podać na kolejny dzień dwa typy.
- nie wolno podawać typów na mecze które już trwają, lub które sie skończyły, pomimo podawanej innej godziny, bądz daty rozpoczęcia spotkania w ofertach buków
- edytowanie postów jest zabronione
5 Trafione kursy są sumowane poprzez ich dodawanie, niecelny typ liczony jest jako 0
- w przypadku nie podania typu zawodnik traci jeden punkt (czyli gdy ma łączną sumę powiedzmy 15,63 pkt to odejmuje się mu 1 pkt co daje 14,63)
- mecze wpisujemy w tych samych dniach w których dane spotkanie ma sie odbyć - nie dotyczy to NHL
- z powodu ewentualnych kłopotów z dostępem do netu istnieje możliwość podawania większej liczby meczy dziennie (do max 3 spotkań), lecz muszą one odbywać się w różnych dniach.
- nagminne podawanie typów z wyprzedzeniem czasowym będzie traktowane jako próba wyprzedzenia innych uczestników
- za powyższy proceder będzie odejmowany 1 pkt.
- wszystkie typy zamieszczane są w dziale KONKURS-HOKEJ (Europa-NHL)-3 edycja
6 Wybrany mecz może typować maxymalnie 5 uczestników konkursu
- czyli np. spotkanie drużyny A z drużyną B może postawić na A - 5 osób
- jeśli ktoś będzie typował ten mecz jako 6 osoba z kolei i jego typem będzie B, X, lub XB może to spotkanie zagrać
7 Konkurs zaczynamy ............. a kończymy z dniem ............- w tym dniu podajemy ostatni typ
8 Wpisowe do wzięcia udziału w konkursie wynosi 30 PLN
- pieniądze należy przelać na konto skarbnika do dnia ............
- numer konta będzie przesłany każdemu uczestnikowi na maila.
- przy przelewie nalezy zaznaczyc nicka który będzie brał udział w konkursie.
9 Podliczaniem bilansu zajmuje się THOM - wyniki będzie mozna zobaczyc w osobnym dziale - RANKING - podsumowanie typów z danego tygodnia.

Do góry
#143425 - 08/01/2003 06:12 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Mój krótki komentarz na gorąco do tego co powyżej wysmażyłem.
Jest to regulamin nadal roboczy i płynny. Starzy konkursowicze zauważa, że nie różni się on za wiele od poprzedniego regulaminu, który myślę, że sie dobrze spisywał. Ten nowy ma kilka innowacji takich jak:

Dodano 2 buki: "ulicznik" Toto- Mix i netowy B&W
Są to buki z których też często korzystamy

Dodano możliwość gry turnieji międzynarodowych
Zwiększy to wybór spotkań

Dodano możliwość gry poszczególnych tercji
Poszczególne tercje znalazły się też w ofertach "uliczników". Wiem, że odezwą się protesty zwolenników totalsów i handicapów, ale czy jest sens aż tak rewolucjonizować konkurs??? Tym bardziej, że tylko netowcy będą mieli możliwość zagrania tych typów.

Zmieniono wymagany kurs powyżej 1,5 na dowolny
To chyba oczywiste, że każdy będzie grał takie kursy, aby być jak najwyżej w tabeli.

Wprowadzono sumowanie kursów
Z tym się chyba już wszyscy zgadzamy

Zmieniono "karanie" za nie podanie dziennego typu
Tutaj zaproponowałem odjęcie jednego punktu, ale jestem otwarty na inne propozycje. Bo uważam, że codzienne typowanie należy pozostawić bez zmian.

Wprowadzono limit możliwości grania tego samego spotkania na ten sam wynik do 5 osób
Nie podejrzewam, że oferta teraz będzie tak uboga, że będziemy mysieli się prześcigać w typowaniu. A i sprawdzanie kto co typował też nie sprawi nam problemu, bo niestety nie podejrzewam, że weźmie udziału w tej edycji 40 osób

Wprowadzono "furtkę obronną" dla limitu
Po prostu nie chce dopuścić do tego, że na forum zaczną pojawiać się typy "na zaś". Mecz będzie powiedzmy 2 lutego o godzinie 16:00 a ktoś bedzie go już typował 1 lutego o 12:10 w południe. Mecze typujemy na daną dobę i nie dotyczy to NHL. Kara - choć mam nadzieję nie będzie stosowana to odejmowany 1 pkt, ale to też jest do dyskusji.

Wykropkowane miejsca
W tych miejscach pojawi się data rozpoczęcia i zakończenia konkursu. Więc jeśli sie szybko uporamy z regulaminem, to szybciej zaczniemy.

No i wobec nowatorskiej metody liczenia punktów nie podejrzewam, żeby miały miejsce dogrywki tzw. "play off"

A więc nadszedł czas studiowania. I proszę róbcie to szybko bo chcę przedstawić nowy regulamin ewentualnym sponsorom :zobacz:

Do góry
#143426 - 08/01/2003 06:43 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
Bron Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2002
Postów: 1712
Skąd: Rzeszów
OK ZACZYNAMY al:

Do góry
#143427 - 08/01/2003 14:29 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
michalll Offline
addict

Meldunek: 24/11/2002
Postów: 696
Skąd: Bydgoszcz
Jestem za regulaminem:). Niestety najszybciej moge zaczac od soboty bo dzis wyjezdzam, ale jakby co to zaczynajcie szybciej i tak was dogonie:) iwo:

Do góry
#143428 - 08/01/2003 15:00 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
el_macho Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2001
Postów: 954
Skąd: Mińsk
Co do regulaminu...

Dlaczego została przyjęta mozliwość typowania 1-szej tercji, a totale i handicapy nie? Czy to jest aż taka rewolucja? Ja nie mam zastrzeżeń co do pierwszej tercji (ponieważ jest to czysta loteria życzę powodzenia wszystkim, którzy będą podawać typy na wynik 1-szej tercji).
Może ktoś bedzie łaskaw mi uzasadnić na czym będzie polegało zrewolucjonizowanie konkursu jeśli zostaną dopuszczone totale i handicapy???
Bo przyznam, że nie bardzo rozumiem Waszych obaw. Czy będą jakiekolwiek problemy, ze sprawdzeniem wyników? Chyba nie.

Pozdrawiam.

Do góry
#143429 - 08/01/2003 15:05 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Regulamin Super - Ok ! Jedynie te kary za niepodanie typu badz za szybkie ich podawanie troszke niepotrzebne ( rozumiem intencje - jednak czasmi zdazaja sie "zaniki" badz braki inetu co nie zawsze sie da z gory przewidziec )

Termin rozpoczecia: sobota ( ale nie wszyscy chetni moga zdazyc - wyjazdy itp ) badz poniedzialek ( to powinien byc najpozniejszy termin zaczecia konkursu
Zakonczenie: koniec regular season w NHL
Termin wplaty wpisowego do 2 tygodni od rozpoczecia.

Do góry
#143430 - 08/01/2003 16:47 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
Bron Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2002
Postów: 1712
Skąd: Rzeszów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał el_macho:
[qb]Co do regulaminu...

Dlaczego została przyjęta mozliwość typowania 1-szej tercji, a totale i handicapy nie? Czy to jest aż taka rewolucja? Ja nie mam zastrzeżeń co do pierwszej tercji (ponieważ jest to czysta loteria życzę powodzenia wszystkim, którzy będą podawać typy na wynik 1-szej tercji).
Może ktoś bedzie łaskaw mi uzasadnić na czym będzie polegało zrewolucjonizowanie konkursu jeśli zostaną dopuszczone totale i handicapy???
Bo przyznam, że nie bardzo rozumiem Waszych obaw. Czy będą jakiekolwiek problemy, ze sprawdzeniem wyników? Chyba nie.

Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]Tu z el_macho: sie zgadzam jak dodajemy tercje ,ktore w duzej mierze sa loteria to nie nie wiem dlaczego niemoge zagrac np. jak wczoraj 1617 CALGARY FLAMES 0.5 2.45 przecziez to inaczej X2 u ulicznikow a to jest dozwolone
Totale tez jestem za. Tylko tu moze byc duzo zwrotow przy dokladnych wynikach np over 5 wynik 5 . Wiec totale albo odpuscic albo gramy w konkursie tylko te za ktore nie ma zwrotow np. over/under 4.5, 5.5 ...
To jedyny punkt ktory bym dolozyl
Ale ja sie nie upieram i regulamin w formie jakiej jest tez mi pasuje.
Wazne zeby juz zaczac.
pozdr al:

Do góry
#143431 - 08/01/2003 17:04 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
klopsikus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/12/2001
Postów: 1674
Skąd: Minsk Maz
Oczywiscie odezwie się też mój głos

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]

Dodano możliwość gry poszczególnych tercji
Poszczególne tercje znalazły się też w ofertach "uliczników". Wiem, że odezwą się protesty zwolenników totalsów i handicapów, ale czy jest sens aż tak rewolucjonizować konkurs??? Tym bardziej, że tylko netowcy będą mieli możliwość zagrania tych typów.[/qb][/QUOTE]Ja także uważam, że to nie jest rewolucja, a określenie, że tylko "netowcy" mogą zagrać te typy jest niewłaściwe, bo jakby tak zrobić sondę to pewnie tych netowców było by więcej niż uliczników (to trochę wulgarne określenie ).
Granie tercji mnie nie wzrusza, bo tego nie tykam, ciekawe ile osób to gra? Odważę się na stwierdzenie, że totale i handicapy są bardziej popularne.
Ogólnie nie wiem o jakie komplikowanie chodzi z tymi totalami i handicapami. Typ jak typ, kurs ma, można trafić lub nie i tyle. Chyba, że sponsorem ma zostać jeden z ulicznych buków, ale wtedy wypadałoby okroić granie tylko do jego oferty.
Jeśli większoć tego nie chce to w porządku, ale po co gadać o jakimś komplikowaniu?

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]
Zmieniono "karanie" za nie podanie dziennego typu
[/qb][/QUOTE]A to bym akurat pozostawił po staremu. Wtedy karą było tkwienie w miejscu z trafionymi i niech tak zostanie, bo przypadki chodzą po ludziach i różnie może być, a strata szansy na jakieś punkty jest karą samą w sobie. Przecierz nie ma punktów ujemnych za pudło, więc nikt celowo nie będzie opuszczał typowania.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]
Wprowadzono "furtkę obronną" dla limitu
Po prostu nie chce dopuścić do tego, że na forum zaczną pojawiać się typy "na zaś". Mecz będzie powiedzmy 2 lutego o godzinie 16:00 a ktoś bedzie go już typował 1 lutego o 12:10 w południe. Mecze typujemy na daną dobę i nie dotyczy to NHL. Kara - choć mam nadzieję nie będzie stosowana to odejmowany 1 pkt, ale to też jest do dyskusji.
[/qb][/QUOTE]Przyznam, że nie do końca rozumiem. Bo skoro można jednak typować z wyprzedzeniem, to kiedy kara zostanie przyznana? Trzeba jakoś to usankcjonować, jasno określić okoliczności kiedy kara będzie nałożona.

Jeśli chodzi o datę to może być sobota.

Do reszty nie mam zastrzeżeń i przyjmuję przez aklamacje

Pozdrawiam iwo:

Do góry
#143432 - 08/01/2003 17:15 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Mam pytanko do Ciebie klopsikus - nie wiem czy Kuba się zajmie podliczaniem i robieniem rankingu, ale skoro mu wysłałeś arkusz excela to pewnie tak - pytanko moje - czy uwzględnia on również (chodzi o ten arkusz) podliczanie totali i handicapów? - żeby później nie było z tym większego bałaganu.

Pozdro

P.S. Co do terminu rozpoczęcia konkursu to jest mi obojętne czy to będzie sobota czy poniedziałek (byle nie od niedziela - prawdopodobnie nie będę miał dostępu do netu ).

Do góry
#143433 - 08/01/2003 17:19 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
klopsikus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/12/2001
Postów: 1674
Skąd: Minsk Maz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[qb]Mam pytanko do Ciebie klopsikus - nie wiem czy Kuba się zajmie podliczaniem i robieniem rankingu, ale skoro mu wysłałeś arkusz excela to pewnie tak - pytanko moje - czy uwzględnia on również (chodzi o ten arkusz) podliczanie totali i handicapów? - żeby później nie było z tym większego bałaganu.

Pozdro
[/qb][/QUOTE]Thom, arkusz nie rozróżnia typów, poprostu wpisujesz kurs i czy wszedł, ew. czy z podatkiem (to można pominąć).
Jeśli chcielibyście aby rozróżniał, to nie ma problemu, mogę zmodyfikować.
Pozdro

Do góry
#143434 - 08/01/2003 17:27 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bron:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał el_macho:
[qb]Co do regulaminu...

Dlaczego została przyjęta mozliwość typowania 1-szej tercji, a totale i handicapy nie? Czy to jest aż taka rewolucja? Ja nie mam zastrzeżeń co do pierwszej tercji (ponieważ jest to czysta loteria życzę powodzenia wszystkim, którzy będą podawać typy na wynik 1-szej tercji).
Może ktoś bedzie łaskaw mi uzasadnić na czym będzie polegało zrewolucjonizowanie konkursu jeśli zostaną dopuszczone totale i handicapy???
Bo przyznam, że nie bardzo rozumiem Waszych obaw. Czy będą jakiekolwiek problemy, ze sprawdzeniem wyników? Chyba nie.

Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]Tu z el_macho: sie zgadzam jak dodajemy tercje ,ktore w duzej mierze sa loteria to nie nie wiem dlaczego niemoge zagrac np. jak wczoraj 1617 CALGARY FLAMES 0.5 2.45 przecziez to inaczej X2 u ulicznikow a to jest dozwolone
Totale tez jestem za. Tylko tu moze byc duzo zwrotow przy dokladnych wynikach np over 5 wynik 5 . Wiec totale albo odpuscic albo gramy w konkursie tylko te za ktore nie ma zwrotow np. over/under 4.5, 5.5 ...
To jedyny punkt ktory bym dolozyl
Ale ja sie nie upieram i regulamin w formie jakiej jest tez mi pasuje.
Wazne zeby juz zaczac.
pozdr al: [/qb][/QUOTE]Jeśli handicap +0,5 jest normalnym graniem powiedzmy na X2 to po co te handicapy wprowadzać? A co do totalsów to sam odpowiadzasz sobie, że moga być zwroty i tym samym dorzucimy kolejny kamyczek do regulaminu. Im bardziej zagmatwany regulamin, tym mniej chętnych, Wierzcie mi, że coraz trudniej będzie przebrnąć przez nasz regulamin.

Co do kar to niech wypowie się reszta.

Do góry
#143435 - 08/01/2003 17:32 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
klopsikus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/12/2001
Postów: 1674
Skąd: Minsk Maz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb][QUOTE]Jeśli handicap +0,5 jest normalnym graniem powiedzmy na X2 to po co te handicapy wprowadzać? A co do totalsów to sam odpowiadzasz sobie, że moga być zwroty i tym samym dorzucimy kolejny kamyczek do regulaminu. Im bardziej zagmatwany regulamin, tym mniej chętnych, Wierzcie mi, że coraz trudniej będzie przebrnąć przez nasz regulamin.

Co do kar to niech wypowie się reszta. [/qb][/QUOTE]To ja mam pomysł jak to uprościć!
Wywalić GB z dozwolonych buków i już. Unibet ma tyko totale roztrzygnięte.
Z GB i tak jeśli dobrze pamiętam korzystałem tylko ja, więc nikt nie straci.
Mozna tez zwrot traktować jako porażkę.

Do góry
#143436 - 08/01/2003 17:55 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
el_macho Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2001
Postów: 954
Skąd: Mińsk
Sprawa z totalami jest prosta

Zwrot = wtopa.

I po sprawie.

Do góry
#143437 - 08/01/2003 17:55 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Thom tobie dobrze szlo robienie tabelek wiec oddaje to w twoje rece iwo: Ja oczywiscie bede cie wyreczl jesli nie bedziesz mogl

Pozdrawiam iwo: Ja juz sie zgubilem wtych kombinacjach i czekam na ostateczny regulamin bo juz sie tak pogubilem ze nic nie kumam

Do góry
#143438 - 08/01/2003 18:18 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
Bron Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2002
Postów: 1712
Skąd: Rzeszów
[QUOTE] Pozdrawiam Ja juz sie zgubilem wtych kombinacjach i czekam na ostateczny regulamin bo juz sie tak pogubilem ze nic nie kumam [/QUOTE]
Ja tez juz sie nie odzywam i podpisuje sie pod kazdym regulaminem
Kasa juz jest u Adolfa - czesc z wygranej reszta juz zasilila moje konto
Chociaz nie a jednak nie ma ostatniego punktu
# 10 Podzial wygranej zalozmy od razu z gory. Bo ostatnio do konca nie wiedzialem o co/ile walcze
i chyba niech zostanie 50-30-20
pozd. al:

Do góry
Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, Igor, wHiTe_StAr, 11kera11), 3399 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582922 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07