Strona 11 z 15 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 >
Opcje tematu
#1353289 - 30/06/2007 21:31 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Eska]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: Eska
Przed kazdymi przerwami sie druzyny mobilizuja zeby zajac jak najlepsze miejsce bo wiadomo podsumowanie w mediach itd. zawsze maja lepsza mobilizacje



To są zawodowcy - oni mają za zadanie maksymalnie zmobilizować się przed każdym meczem.

Do góry
Bonus: Unibet
#1353368 - 30/06/2007 22:14 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: moonlight]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
hehe. No jasna sprawa tylko w praktyce nie zawsze to tak wyglada. Chyba nie musze ci tego tlumaczyc...

Do góry
#1356396 - 02/07/2007 06:41 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Eska]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Oni się muszą mobilizować żeby remisy siadały \:\)

Do góry
#1356546 - 02/07/2007 15:53 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Eska]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce

Do góry
#1356722 - 02/07/2007 18:29 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Gandhi]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Jeżeli kursy były dobre to i tak Eska jest na plus.
Też kiedyś grałem remisy ale za dużo czasu musiałem na to poświęcać (miałem kiedyś temat w PP ;\) ).
Eska - jeśli dostajesz z tego średnią krajową to gratki

Do góry
#1356726 - 02/07/2007 18:34 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: micha$]
minotauro Offline
enthusiast

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 219
Eska dostaje z tego 2-6 tyś w zależności od tematu w którym pisze

Do góry
#1356886 - 02/07/2007 20:13 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: micha$]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
Originally Posted By: micha$
Jeżeli kursy były dobre to i tak Eska jest na plus.
Nie były (2.60 - 2.90). Chociaż jak wierzyć Esce, to pewnie były wyższe, ale na wieść o tym, że jak on to zagrał, to na całym świecie spadły w dół. \:D

Do góry
#1357097 - 02/07/2007 20:54 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Gandhi]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
HEhe no panowie bez jaj. Wiadomo ze nie zawsze wszystko wchodzi ale 2/3 typy z wysokimi kursami (bo mimo wszystko zawsze wyzsze niz jak bym gral singa na 1 albo 2...) to i tak nie jest zle. I tak na tym zarobilem - nieduzo ale zawsze do puli miesiecznej jest. Tak jak mowilem moze byc ciezko z remisami teraz przed przerwa i to sie sprawdzilo. Ale tak czy siak i tak nie jest najgorzej jak jeden typ chociaz wpadl.

Zreszta czytaliscie te posty ktore wam podalem? Chociazby ten ostatni w temacie "o progresji slow kilka...'?

Widac ze nie jesli dalej sie czepiacie. No ja wiem ze natura Polaka taka jest czepialska no ale bez przesady. Juz lepiej faktow nie mozna podac ze sie zarabia jak tamte posty byly pisane ponad 2 lata temu i jak widac po tamtych typach wszystko wchodzilo w kazdym sezonie. Wiec nawet jak bym gral nieprzerwalne te druzyny to nie bylo zadnej czarnej seri i kazdy nawet z malym kapitalem by na tych typach zarobil. Wiec troche obiektywizmu panowie.

A nie sie czepiac ze nie weszly 3/3 typy w tej kolejce. To jest bukmacherka nigdy nie wiadomo do konca jak sie skonczy dany mecz ale chodzi o to zeby byc na + w ciagu miesiaca a nie na kazdym meczu - bo to jest nierealne...


oraz

Nie wiem czy jest inna osoba na tym forum ktora tyle czasu poswiecila ludziom zeby zarabiali? Chyba nie widze takiej. W temacie o progresji opisalem caly system gry, podawalem typy - ludzie zarabiali, ja tracilem i jeszcze k.... zle. Tak to jest - jednak najlepiej grabic pod siebie wszystko jak wlezie i miec innych w dupie.

Do góry
#1357108 - 02/07/2007 20:57 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Eska]
rozmus Offline
addict

Meldunek: 12/11/2006
Postów: 631
eska... wystarczy tylko wiecej skromnosci nic wiecej...

Do góry
#1357119 - 02/07/2007 20:58 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: rozmus]
rozmus Offline
addict

Meldunek: 12/11/2006
Postów: 631
w sesnie nie pokazuj tak swojej pewnosci, bo dlatego ludzie po tobie "jada"
trudno nie jechac jak ktos twierdzi ze kursy spadły bo ty to grasz i za toba pol forum.

Do góry
#1357250 - 02/07/2007 21:16 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: rozmus]
SyKo Offline
old hand

Meldunek: 29/03/2004
Postów: 910
Najprosciej Eska, zakladasz temat i tam podajesz typy stawki, przez kilka miesiecy jestes do przodu i wszystkim buzie zamykasz..A takie przekomarzanie sie nie ma sensu. Moj znajomy zawsze reaguje na opowiesci innych o tym gdzie byli. Dialog mniej wiecej wyglada w ten sposob:
- Bylem w XXXXXXX
- A masz zdjecia?
- Nie.
- Jak nie masz zdjec to i tak Ci nikt nie uwierzy..

Tak samo jest tutaj.Poki bedziesz mowil czysto teoretycznie to zawsze znajda sie ludzie, ktorzy sie beda "czepiac". ja tez jestem sceptyczny co do kilkunastominutowej analizy i zyskow. Sam z checia bym zobaczyl jak to wyglada w praktyce u Ciebie. Sporo piszesz na forum wiec mysle ze to nie problem zeby wpisac ten jeden post wiecej na tydzien. Pozdr.

Do góry
#1357360 - 02/07/2007 21:30 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: rozmus]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No trudno nie byc pewnym jak sie wiem ze system jest dobry bo od kilku lat sie na nim zarabia dobre pieniadze...

Trudno sie chwalic komus jak nic nie osiagnal. To cos na ten gust.

A ze kursy spadly to akurat jest prawda - wiec to tez widac golym okiem. W serie B bylo wiecej remisow swego czasu niz u ruskow i jakos tam kursy byly wyzsze. Przynajmniej tam gdzie ja gralem czyli w expekcie. Teraz gram tez glownie tam ale nie tylko bo oni maja takie fazy limitowania ze jak ci za dobrze idzie jakis czas to cie limituja przez pewien okras czasu a pozniej nie wiadomo dlaczego juz nie masz limitu - moze cos na zasadzie ze chca sie w koncu odegrac i daja ci grac za ile chcesz. Tyle ze kursy odrazu spadaja. Chccesz grac za jakas kwote to pozwola ci tylko za polowe i za chwile jak chceszp ostawic jeszcze raz ten sam mecz to mozesz ale juz za nizszy kurs...

Do góry
#1357371 - 02/07/2007 21:32 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: SyKo]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Originally Posted By: SyKo
Najprosciej Eska, zakladasz temat i tam podajesz typy stawki, przez kilka miesiecy jestes do przodu i wszystkim buzie zamykasz..A takie przekomarzanie sie nie ma sensu. Moj znajomy zawsze reaguje na opowiesci innych o tym gdzie byli. Dialog mniej wiecej wyglada w ten sposob:
- Bylem w XXXXXXX
- A masz zdjecia?
- Nie.
- Jak nie masz zdjec to i tak Ci nikt nie uwierzy..

Tak samo jest tutaj.Poki bedziesz mowil czysto teoretycznie to zawsze znajda sie ludzie, ktorzy sie beda "czepiac". ja tez jestem sceptyczny co do kilkunastominutowej analizy i zyskow. Sam z checia bym zobaczyl jak to wyglada w praktyce u Ciebie. Sporo piszesz na forum wiec mysle ze to nie problem zeby wpisac ten jeden post wiecej na tydzien. Pozdr.


Tyle za taki post jest w temacie o progresji slow kilka i tych co podalem. Nie podaje stawek ale w sumie po co jak mecze wchodzily co srednio 3 spotkania remis... wiec jak mowie nawet jak masz malo siana to i tak bys wystrzymal te 3 poziomy heh...

A skany tez dawalem z expekta to powiedzieli ze fotomontaz \:D Wiec widzisz nie ma sensu zaczynac od nowa.

Dobra koncze. Powodzenia u buka

Pozdrawiam

Do góry
#1357467 - 02/07/2007 21:53 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Eska]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: Eska
HEhe no panowie bez jaj. Wiadomo ze nie zawsze wszystko wchodzi ale 2/3 typy z wysokimi kursami
Przecież 1 tylko "siadł". Jak na tym zarobiłeś? Domyślam się, że akurat ten zagrałeś za dużo większą stawkę ;\)

Quote:

Tak to jest - jednak najlepiej grabic pod siebie wszystko jak wlezie i miec innych w dupie.
Zrozumiesz to jak zaczniesz zarabiać.

Do góry
#1357575 - 02/07/2007 22:37 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: z o ® r o]
minotauro Offline
enthusiast

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 219
A ja jestem 170 trafionych progresji do 0 w tym sezonie w MLB i takiej podjary nie mam jak Eska i nie twierdzę, że przez te progresje buki obniżają kursy

Do góry
#1357629 - 02/07/2007 22:56 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: minotauro]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Ja tylko pisze ze mozna na bukach zarabiac i mam na to dowody. O tym jest temat to tak pisze. Gdybyscie nie zaczeli gadac o 15stu godzinach dziennie ze spedzacie na mysleniu nad typami to bym nie zaczynal o tym ze ja poswiecam 30 min w tygodniu. Zreszta nie wiem po co poswiecac wiecej jak sie gra tylko jedna lige i gra sie tylko w weekendy. Tak na zdrowy rozum - po co wiecej czasu??


Zorro - Przeciez wiadomo ze nie gra sie wszystko jedna stawka. Trzeba dobrac odpowiednio stawki. Zreszta nawet jak bym gral taka sama na wszystkie te 3 mecze to bym mial mala strate bo kursy na toms byly akurat wyzsze w expekcie.

Do góry
#1357660 - 02/07/2007 23:01 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Gandhi]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: Gandhi
Originally Posted By: micha$
Jeżeli kursy były dobre to i tak Eska jest na plus.
Nie były (2.60 - 2.90). Chociaż jak wierzyć Esce, to pewnie były wyższe, ale na wieść o tym, że jak on to zagrał, to na całym świecie spadły w dół. \:D



http://www.oddsoddsodds.com/
maksymalne Były:

3,00 (BF)
3,09
3,00 (BF)

Nie rozumiem zatem tej "nagonki".

Do góry
#1357663 - 02/07/2007 23:02 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Eska]
minotauro Offline
enthusiast

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 219
"Tak na zdrowy rozum - po co wiecej czasu??" - po ZYSK!


Jeżeli grasz jedną ligę i tylko w weekendy to po cholerę czepiasz się innych?? Powiesz, że zarabiasz i Ci wystarczy ok niech Ci wystarcza co nam do tego ale inni chcą zarabiać więcej na większej ilości sportów i lig. To mnie właśnie wkurza te Twoja udawanie, że jesteś ojej najlepszy i wogóle, choć jest mnóstwo lepszych typerów i wyśmiewanie się z tych co poświęcają trochę więcej czasu na bukmacherkę (bez przesady może nie 15h ale kilka dziennie) bo Ty sobie grasz 30 minut tygodniowo i zarabiasz coś tam sobie... A ja Ci powiem za to, że nie wiem po co poświęcać na giełdę dużo czasu skoro bukmacherka daje lepsze zyski?

Do góry
#1357668 - 02/07/2007 23:03 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: minotauro]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Originally Posted By: minotauro
A ja jestem 170 trafionych progresji do 0 w tym sezonie w MLB i takiej podjary nie mam jak Eska i nie twierdzę, że przez te progresje buki obniżają kursy


No i gratulacje \:\)

Ja tez nie mam zadnej 'podjary'. Napisalem tylko ze sie da zarobic i nie trzeba poswiecac na to duzo czasu. Tylko tyle i pozniej sie zaczela dyskusja jak to robie itd czyli zaczalem od poczatku przyczatacz stare posty gdzie jest wszystko wyjasnione i podawane sa typy. Zadnej 'podjary' nie mam. Tylko po co mam pisac ze spedzam nad typami wiecej czasu niz w rzczywistosci? Bo komus nie pasuje ze nie trzeba siedziec 15 godzin i zarabiac wiecej niz jak by sie tyle siedzialo? No prosze panowie bez takich ;\)

Do góry
#1357681 - 02/07/2007 23:07 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Eska]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
W sumie mi to lata czy rozbijasz kolejnych bukmacherow w pyl czy oni Cie rzna, naprawde.

Jedno mnie tylko dziwi, po co tu dyskutujesz i wciskasz swoje racje, moze sluszne moze nie?

Zaloz temat, 5 minut w kazdy weekend Cie nie zbawi i wpisuj co zagrales wraz ze stawkami.
Oczywiscie nie uzywaj kwot tylko podawaj jednostki, na pewno wiesz o co chodzi, a jak nie to jest kilka ladnie prowadzonych tematow, mozna sobie kuknac, ot tak pogladowo bo jak mniemam nie potrzebujesz ogladac innych;-)


Pogadamy za pol roku na powaznie bo teraz to sobie tak delikatnie dowcipkujemy;-)

Pozdrawiam

p.s.
Nie wiem czy to za Twoja sprawka ale kursy w expekcie jakby lekko poszybowaly w gore...to ta przerwa w rosyjskiej??

Do góry
Strona 11 z 15 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, wHiTe_StAr, rafal08, 11kera11, Józef Małolepszy), 3437 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582365 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25