Strona 12 z 15 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 15 >
Opcje tematu
#1357691 - 02/07/2007 23:10 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: minotauro]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: minotauro
"Tak na zdrowy rozum - po co wiecej czasu??" - po ZYSK!
Wielu zarabia sporo więcej niż Eska ale jeśli chodzi o stawkę godzinową to nikt go chyba nie pobije. 12-24 tys na godzinę (15-30 minut pracy tygodniowo) to ma chyba tylko David Beckham ;\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1357693 - 02/07/2007 23:10 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: minotauro]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Originally Posted By: minotauro
"Tak na zdrowy rozum - po co wiecej czasu??" - po ZYSK!


Jeżeli grasz jedną ligę i tylko w weekendy to po cholerę czepiasz się innych?? Powiesz, że zarabiasz i Ci wystarczy ok niech Ci wystarcza co nam do tego ale inni chcą zarabiać więcej na większej ilości sportów i lig. To mnie właśnie wkurza te Twoja udawanie, że jesteś ojej najlepszy i wogóle, choć jest mnóstwo lepszych typerów i wyśmiewanie się z tych co poświęcają trochę więcej czasu na bukmacherkę (bez przesady może nie 15h ale kilka dziennie) bo Ty sobie grasz 30 minut tygodniowo i zarabiasz coś tam sobie... A ja Ci powiem za to, że nie wiem po co poświęcać na giełdę dużo czasu skoro bukmacherka daje lepsze zyski?


Ojej... przeciez nie pisze ze jestem lepszy. Jak ktos lubi siedziec tyle czasu nad typami bo to jego hobby to ok. Ja akurat traktuje buki jak maszynke do robienia pieniedzy i nic pozatym. Nie jara mnie siedzenie i psucie sobie wzroku nad typami bo mam to samo jak bym gral 10 czy iles typow z 5 lig... Nic wiecej bym nie zarobil a czasy wiecej bym stracil. Mi wystarczy granie ok 3 meczy w weekend i za troche wieksze siano niz granie 10 spotkan z kilku lig za mniejsze siano. Przerabialem jzu rozne 'systemy' i wiem ze wiecej i tak nie zarobie a 'narobie' sie duzo wiecej. WIec pisze tylko ze wg mnie jest to bez sensu. No ale jak ktos lubi to ok.

A co do gieldy to inna sprawa. To mnie akurat ineteresuje tak jak moze ktos lubi siedziec i porownywac kursy u bukow itd. Zreszta musze cos robic zeby sie nie rozleniwic jesczze bardziej... No i przynajmniej mam jakies pokrycie na wydatki dla US. Co tez jest wazne...

Do góry
#1357706 - 02/07/2007 23:15 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Eska]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
A pozatym trzeba gdzies ta kase z bukow inwestowac. Przeciez nie 'przejadam' wszystkiego a w skarpecie tez nie lubie trzymac kasy. Zawsze jakies zabezpieczenie. Nigdy sie nie trzyma calej kasy w jedym miejscu bo nie wiadomo co sie stanie...

Do góry
#1357709 - 02/07/2007 23:16 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Biszop]
rozmus Offline
addict

Meldunek: 12/11/2006
Postów: 631
Originally Posted By: Biszop
p.s.
Nie wiem czy to za Twoja sprawka ale kursy w expekcie jakby lekko poszybowaly w gore...to ta przerwa w rosyjskiej??


o k^^^a dobre \:D \:D poplulem monitor :lol:

tak po za tym biszop ma racje, temat-czekamy pol roku-jesli jest jak mowisz zwracamy honor.

Do góry
#1357720 - 02/07/2007 23:22 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Biszop]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Originally Posted By: Biszop
W sumie mi to lata czy rozbijasz kolejnych bukmacherow w pyl czy oni Cie rzna, naprawde.

Jedno mnie tylko dziwi, po co tu dyskutujesz i wciskasz swoje racje, moze sluszne moze nie?

Zaloz temat, 5 minut w kazdy weekend Cie nie zbawi i wpisuj co zagrales wraz ze stawkami.
Oczywiscie nie uzywaj kwot tylko podawaj jednostki, na pewno wiesz o co chodzi, a jak nie to jest kilka ladnie prowadzonych tematow, mozna sobie kuknac, ot tak pogladowo bo jak mniemam nie potrzebujesz ogladac innych;-)


Pogadamy za pol roku na powaznie bo teraz to sobie tak delikatnie dowcipkujemy;-)

Pozdrawiam

p.s.
Nie wiem czy to za Twoja sprawka ale kursy w expekcie jakby lekko poszybowaly w gore...to ta przerwa w rosyjskiej??


Ale nie musimy czekac pol roku bo juz takie posty jak wyslales byly pisane 2 lata temu jak podawalem jak gram i co gram. Mozesz sobie sprawdzic czy powchodzily te typy czy nie (w tych tematach co podalem linki, takie 1wsze z brzegu bo juz nie pamietam w jakich jescze podawalem typy...) Wiec nie trzeba nic czekac tylko przeanalizowac historie ;\)

Pozdro

Do góry
#1357724 - 02/07/2007 23:23 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Eska]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Wtedy niestrudzony 'Jahu' nieustannie wciskal mi ze za chwile bede bankrutem... No i gdzie teraz on jest a gdzie ja?

Do góry
#1357734 - 02/07/2007 23:26 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Eska]
grey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 4496
Eska, ile czasu poświęciłeś tylko dzisiaj, żeby czytać i pisać posty do tego topica? Nie lepiej byloby zarobić 2, 3, 4 x więcej? U buków, na giełdzie, gdziekolwiek indziej?

Do góry
#1357749 - 02/07/2007 23:29 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: grey]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No a myslisz czemu teraz tu siedze? Bo sledze wlasnie gielde. Zaraz koniec jeszcze 3 min do konca sesji... A co do tego zeby zarabiac wiecej u bukow to akurat nie mam patentu, jak napisalem czy bede siedzial 30 min czy 5 godzin zarobie tyle samo albo mniej wiecej tyle samo w miesiecznym rozrachunku. Wiec bez sensu siedziec wiecej.

a tak ogolnie to lubie sobie posiedziec na mecz.pl i z wami podyskutowac ;\)

Do góry
#1357759 - 02/07/2007 23:32 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Eska]
minotauro Offline
enthusiast

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 219
Originally Posted By: Eska
Originally Posted By: minotauro
"Tak na zdrowy rozum - po co wiecej czasu??" - po ZYSK!


Jeżeli grasz jedną ligę i tylko w weekendy to po cholerę czepiasz się innych?? Powiesz, że zarabiasz i Ci wystarczy ok niech Ci wystarcza co nam do tego ale inni chcą zarabiać więcej na większej ilości sportów i lig. To mnie właśnie wkurza te Twoja udawanie, że jesteś ojej najlepszy i wogóle, choć jest mnóstwo lepszych typerów i wyśmiewanie się z tych co poświęcają trochę więcej czasu na bukmacherkę (bez przesady może nie 15h ale kilka dziennie) bo Ty sobie grasz 30 minut tygodniowo i zarabiasz coś tam sobie... A ja Ci powiem za to, że nie wiem po co poświęcać na giełdę dużo czasu skoro bukmacherka daje lepsze zyski?


Ojej... przeciez nie pisze ze jestem lepszy. Jak ktos lubi siedziec tyle czasu nad typami bo to jego hobby to ok. Ja akurat traktuje buki jak maszynke do robienia pieniedzy i nic pozatym. Nie jara mnie siedzenie i psucie sobie wzroku nad typami bo mam to samo jak bym gral 10 czy iles typow z 5 lig... Nic wiecej bym nie zarobil a czasy wiecej bym stracil. Mi wystarczy granie ok 3 meczy w weekend i za troche wieksze siano niz granie 10 spotkan z kilku lig za mniejsze siano. Przerabialem jzu rozne 'systemy' i wiem ze wiecej i tak nie zarobie a 'narobie' sie duzo wiecej. WIec pisze tylko ze wg mnie jest to bez sensu. No ale jak ktos lubi to ok.

A co do gieldy to inna sprawa. To mnie akurat ineteresuje tak jak moze ktos lubi siedziec i porownywac kursy u bukow itd. Zreszta musze cos robic zeby sie nie rozleniwic jesczze bardziej... No i przynajmniej mam jakies pokrycie na wydatki dla US. Co tez jest wazne...


No ale właśnie tu jest pies pogrzebany... Od ilu zaczynasz progresję na remis?? I z jakiej wielkości budżetu?

Do góry
#1357769 - 02/07/2007 23:35 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: grey]
SyKo Offline
old hand

Meldunek: 29/03/2004
Postów: 910
Takie pojedyncze posty nic nie daja..zawsze pozniej mozesz powiedziec ze jedno pusciles za wieksza stawke, inne za mniejsza, i tak samo w druga strone.. Tym ktorzy maja do Ciebie zarzuty tez dajesz mnostwo powodow do roznego rodzaju gdybania.Masz temat, sa wyniki..nikt Ci zlego slowa wtedy nie powie. Skoro wolisz sie przekomarzac z polowa forum przez nastepne tysiac postow to znaczy ze masz za duzo wolnego czasu i tak naprawde na tym Ci zalezy a nie zeby pokazac jak zarobic poswiecajac zakladom 15 min w tyg...

Do góry
#1357786 - 02/07/2007 23:42 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: SyKo]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No ale jak bys przecztal posty archiwalne te co podalem to masz napisane co gralem caly czas a co nie. I do jakiego momentu. Zreszta ja nie potrzebuje sie chwalic swoim postem tylko chcialem podac jak mozna niezle zarobic przy malym wkladzie czasowym. A wy po mnie jedziecie - troche tego nie rozumiem. Przeciez nie pisze ze macie grac co podam tylko ogolnie 'system' caly rozpisalem i do tego typy na potwierdzenie a nie zeby sie chwalic. Lepiej nic nie pisac? Ok moge nie pisac ale chyba forum jest po to zeby poznawac jakies nowe rzeczy. I czasami warto sie zastanawowic czy rzeczywiscie tak nie jest lepiej... nic pozatym.

Do góry
#1357787 - 02/07/2007 23:44 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: minotauro]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Originally Posted By: minotauro
Originally Posted By: Eska
Originally Posted By: minotauro
"Tak na zdrowy rozum - po co wiecej czasu??" - po ZYSK!


Jeżeli grasz jedną ligę i tylko w weekendy to po cholerę czepiasz się innych?? Powiesz, że zarabiasz i Ci wystarczy ok niech Ci wystarcza co nam do tego ale inni chcą zarabiać więcej na większej ilości sportów i lig. To mnie właśnie wkurza te Twoja udawanie, że jesteś ojej najlepszy i wogóle, choć jest mnóstwo lepszych typerów i wyśmiewanie się z tych co poświęcają trochę więcej czasu na bukmacherkę (bez przesady może nie 15h ale kilka dziennie) bo Ty sobie grasz 30 minut tygodniowo i zarabiasz coś tam sobie... A ja Ci powiem za to, że nie wiem po co poświęcać na giełdę dużo czasu skoro bukmacherka daje lepsze zyski?


Ojej... przeciez nie pisze ze jestem lepszy. Jak ktos lubi siedziec tyle czasu nad typami bo to jego hobby to ok. Ja akurat traktuje buki jak maszynke do robienia pieniedzy i nic pozatym. Nie jara mnie siedzenie i psucie sobie wzroku nad typami bo mam to samo jak bym gral 10 czy iles typow z 5 lig... Nic wiecej bym nie zarobil a czasy wiecej bym stracil. Mi wystarczy granie ok 3 meczy w weekend i za troche wieksze siano niz granie 10 spotkan z kilku lig za mniejsze siano. Przerabialem jzu rozne 'systemy' i wiem ze wiecej i tak nie zarobie a 'narobie' sie duzo wiecej. WIec pisze tylko ze wg mnie jest to bez sensu. No ale jak ktos lubi to ok.

A co do gieldy to inna sprawa. To mnie akurat ineteresuje tak jak moze ktos lubi siedziec i porownywac kursy u bukow itd. Zreszta musze cos robic zeby sie nie rozleniwic jesczze bardziej... No i przynajmniej mam jakies pokrycie na wydatki dla US. Co tez jest wazne...


No ale właśnie tu jest pies pogrzebany... Od ilu zaczynasz progresję na remis?? I z jakiej wielkości budżetu?


ale ja nie gram progresji... Widac jak czytacie posty ktore wklejam. Gram zwykle syngle tyle tylko ze na remisy i praktycznie ciagle te same druzyny ale nie gram na chama jak widze ze nie chca remisowac zmieniam. Normalnie single tyle tylko ze po lepszych kursach bo w okolicach 3.0 i z duzym prawdopodobienstwem trafienia.

Do góry
#1357795 - 02/07/2007 23:46 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: SyKo]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
Originally Posted By: SyKo
Takie pojedyncze posty nic nie daja..zawsze pozniej mozesz powiedziec ze jedno pusciles za wieksza stawke, inne za mniejsza, i tak samo w druga strone.. Tym ktorzy maja do Ciebie zarzuty tez dajesz mnostwo powodow do roznego rodzaju gdybania.Masz temat, sa wyniki..nikt Ci zlego slowa wtedy nie powie...

jakis czas temu to samo mu proponowałem ale dał kilka linków do swojego tematu, faktycznie prowadzi go juz jakis czas i widac ze sie stara ale jak nie ma kwot lub procentów za ile sie gra i ile jest sie na plus czy minus to nie ma co zaczynac gadki o tym ile sie to nie wygrywa, poprostu ludzie chcą cyferki i nie ma sie co dziwic... ja osobiscie daleki jestem od atakowania eski tylko niech niekiedy zachowa proporcje tego co pisz...pozdrawiam

Do góry
#1357813 - 02/07/2007 23:53 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Luc Nilis]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No ale po co dawac kwoty jak obojetnie jaka kwote by sie postawilo i tak sie jest na +. WIdac to po typach. A ze sobie napisze ze gram za 10 tys typ na forum to przeciez i tak tego nie mozna sprawdzic wiec po do w ogole podawac stawki? Wazne ze jest sie na + nie wazne jaka kwota sie gra. Oczywiscie wiekszy kapital wieksze wygrane i uwazam ze nie ma co zaczynac z malym kapitalem jesli sie powaznie mysli o zarabianiu.

Do góry
#1357817 - 02/07/2007 23:54 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: BAHmVIP]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
Originally Posted By: BAHmVIP
Originally Posted By: Gandhi
Originally Posted By: micha$
Jeżeli kursy były dobre to i tak Eska jest na plus.
Nie były (2.60 - 2.90).
http://www.oddsoddsodds.com/
maksymalne Były:
3,00 (BF)
3,09
3,00 (BF)
Nie rozumiem zatem tej "nagonki".

http://www.betexplorer.com/soccer/russia/russian-1st-league-2007/

Do góry
#1357840 - 03/07/2007 00:04 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Eska]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
Originally Posted By: Eska
No ale po co dawac kwoty jak obojetnie jaka kwote by sie postawilo i tak sie jest na +. WIdac to po typach. A ze sobie napisze ze gram za 10 tys typ na forum to przeciez i tak tego nie mozna sprawdzic wiec po do w ogole podawac stawki? Wazne ze jest sie na + nie wazne jaka kwota sie gra. Oczywiscie wiekszy kapital wieksze wygrane i uwazam ze nie ma co zaczynac z malym kapitalem jesli sie powaznie mysli o zarabianiu.
Sam sobie przeczysz - stronę wcześniej napisałeś:
Originally Posted By: Eska
Zorro - Przeciez wiadomo ze nie gra sie wszystko jedna stawka. Trzeba dobrac odpowiednio stawki. Zreszta nawet jak bym gral taka sama na wszystkie te 3 mecze to bym mial mala strate bo kursy na toms byly akurat wyzsze w expekcie.

Do góry
#1357860 - 03/07/2007 00:12 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Gandhi]
minotauro Offline
enthusiast

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 219
To kurczę Eska trochę zabawne jest co piszesz bo raz piszesz, że grasz progresję raz single....

Do góry
#1357901 - 03/07/2007 00:22 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: minotauro]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Właśnie po to stawki, żebyś później nie pisał jak Ci wejdzie 30 remisów na 100 po kursie 2.8, że grałeś je za większą stawkę niż te, które nie weszły i i tak na tym sporo zarobiłeś. A Biszop Ci napisał - możesz używać jednostek, nikogo na prawdę nie obchodzi czy jednostka jest bliższa polskiemu groszowi czy stanowi odpowiednik 10 tysięcy euro - liczą się tylko proporcje.

Do góry
#1357914 - 03/07/2007 00:24 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: z o ® r o]
minotauro Offline
enthusiast

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 219
Dobra tam mi już sie nie chce kłócić... Idę marnować życie i poprzeglądać serwisy bukmacherskie...

Do góry
#1357958 - 03/07/2007 00:35 Re: Zyski z zakładów bukmacherskich a motywacja do pracy [Re: Gandhi]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Originally Posted By: Gandhi
Originally Posted By: Eska
No ale po co dawac kwoty jak obojetnie jaka kwote by sie postawilo i tak sie jest na +. WIdac to po typach. A ze sobie napisze ze gram za 10 tys typ na forum to przeciez i tak tego nie mozna sprawdzic wiec po do w ogole podawac stawki? Wazne ze jest sie na + nie wazne jaka kwota sie gra. Oczywiscie wiekszy kapital wieksze wygrane i uwazam ze nie ma co zaczynac z malym kapitalem jesli sie powaznie mysli o zarabianiu.
Sam sobie przeczysz - stronę wcześniej napisałeś:
Originally Posted By: Eska
Zorro - Przeciez wiadomo ze nie gra sie wszystko jedna stawka. Trzeba dobrac odpowiednio stawki. Zreszta nawet jak bym gral taka sama na wszystkie te 3 mecze to bym mial mala strate bo kursy na toms byly akurat wyzsze w expekcie.


Nie wyrywaj z kontekstu. Teraz mi chodzilo o to ze obojetnie jakimi stawkami bym gral (najwet najwiekszymi) to i tak by bym zarobiony i bym nie zbankrutowal bo te typy ktore podawalem wczesniej wchodzily najdalej chyba na 5 poziomie jak nie jeszcze mniej... wiec zawsze bys zarobil nie wazna jaka stawka...


A co do wczesniejszego wpisu ze trzeba dopierac stawki a nie wszystko grac jedna to wiadomo i nie ma to nic wspolnego z tym czy mozna bylo zarobic na tych typach czy nie....


Dobra ide na obiad

Do góry
Strona 12 z 15 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 15 >




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Ojro, akagi, Józef Małolepszy, Sensei, igea23, 11kera11, latajaca_holenderka), 3221 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582339 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25