Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#1446489 - 01/08/2007 02:51 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: Cigano]
sh4 Offline
member

Meldunek: 30/10/2003
Postów: 127
w tym spotkaniu imho każdy wynik jest możliwy. Niby to "jakieś tam" Zagłebie z Lubina, ale pakę ma niezłą. może bez nazwisk jak w Wiśle K., ale jednak grać potrafią. nie analizowałem skarbu kibica Orange, ale taka legia pewnie nie ma nawet co fikać. ja wierzę, że Zagłębie zajedzie rumunów i wygra, pewnie niewysoko, może 2:1, ale wygra. na wyjeździe raczej masakra i jednak awans rumunów.

imho prędzej groclin odwali chałę w czwartek niż dziś Zagłębie.

Do góry
Bonus: Unibet
#1446519 - 01/08/2007 02:59 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: Zabielany]
KamilZ Offline
journeyman

Meldunek: 19/06/2007
Postów: 87
Quote:
Zaglebie mialo szczescie w losowaniu, gdyz dla polskiego zespolu lepiej rywalizowac z dwoma solidnymi zespolami niz z jednym slabiakiem w 2 rundzie i z potegą w rundzie trzeciej.

Ale jak przejdzie tego słabiaka to ma zapewniony start w PUEFA, a teraz jakby odpadli to koniec przygody z pucharami w tym roku \:p .

No, ale nie odpadną ;].

Do góry
#1447327 - 01/08/2007 05:42 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: KamilZ]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Brak slow \:\( Tragedia. Poziom rozgrywek II-ligowych. NIe orzumiem czemu rozum odbiera tym pilkarzom jak graja w pucharach? Przeciez nie maja zadnej presji, to nie Real Madryt - dlaczego nie zagrali swojego? Zero dynamiki, zero agresywnosci w walce o pilke.

Myslalem ze oni cos zagraja tak jak Wisla z Sevilla. Zenada

Do góry
#1447352 - 01/08/2007 05:48 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: encepence]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
Panowie nie obrażajmy rozgrywek II-ligowych, tam chociaż jest ambicja i chęci do biegania \:\) a tu ..piip.....piip...piip.... fatalny mecz a Szpakowski "arbiter zakończył ten spektakl" \:D hehe, jeśli tak gra MISTRZ Polski to absolutnie nie zasługuje nasza piłka na 1+3 w pucharach

Do góry
#1447370 - 01/08/2007 05:54 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: Ryan20]
_Goldi_ Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2003
Postów: 1278
Skąd: Poznań
Kibicowałem Zagłębiu w tym spotkaniu, ale sie zawiodłem. Mecz był słaby, nudny i właściwie bez żadnych emocji, bo końcowe akcje Zagłębia wcale mnie nie zachwyciły. Podsumowując, nie wieżę w rewanż w Bukareszcie, a prasa tak się rozpisywała, że Steua jest bez formy i chyba całe szczęscie dla Zagłębia.

Do góry
#1447407 - 01/08/2007 06:01 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: _Goldi_]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
_Goldi_ - bo to prawda. Steua zaprezentowala sie mizernie. To nasi to skrewili. Chcialem bardzo zeby Belchatow gral w lidze mistrzow - niestety - tak sie nie stalo dzieki "cudownej grze" w Warszawie Zaglebia.

Zagrali najbardziej ohydna, odrazajaca pilke jaka mozna bylo zagrac. To oni jako gospodarze mieli ich cisnac, biegac a wystarczy spojrzec na statystyke z posiadania pilki. Ten Michniewicz to trefny gosciu - tak go wszyscy chwalili a to zwykly trener podworkowy. Zycze Zaglebiu zeby sie skompromitowalo w Rumunii 0:5.

Ale jest pociecha - typ wisla Krakow na weekend (0) azajatycki za 2,30 da sie znalezc

Do góry
#1447412 - 01/08/2007 06:03 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: _Goldi_]
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
Zagłebie przegrało jak Wam mówiłem wcześniej ale nie 1-2
tylko 0-1 tak czy siak dwójka \:\) Kamasutra pozdrawiam

Do góry
#1447424 - 01/08/2007 06:05 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: kamasutra]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Na początek mojego postu chciałbym przeprosić forumowiczów za niesłuszne lansowanie typu na remis lub zwycięstwo Zagłębia niepotrzebnie proponowałem ten typ na ryzyko.
Zagłębie przegrało zasułżenie Steua miała trzy,cztery sytuacje z których jedną wykorzystała po kardynalnym błędzie obrońców jak w okręgówce. Zagłębie odpadnie bo z przebiegu gry nie zasługuje na awans. Pierwszą połowę to grali z taką bojaźnia jakby to Real przyjechał. Sądzę iż dla dobrego zespołu średniej klasy europejskiej pokonanie słabo grajacej Steuay nie byłoby problemem. Zaglębie też mialo w końcówce trzy sytuacje, ale zadnej nie wykorzystało. Ligi Mistrzow w tym roku na pewno nie będzie czasami zastanawiam sie czy jeszcze kiedykolwiek ona u nas zagości, bo z tak mizernym poziomem gry naszego mistrza to trudno walczyć o I fazę pucharu UEFA.
Komentatorzy podczas meczu liczyli ile to punktów musimy zdobyć do rankingu by zwiększyć udział polskich zespołów w pucharach europejskich tylko sie zastanawiam po co ten 4 zespół skoro 3 drużuny nie potrafią bez problemów przejść rund eliminacyjnych.
Zagłębie rozczarowało chyba najbardziej ze wszystkich zespołów uczestniczących w tych prestiżowych kwalifikacjach,chyba jednak to nie jest taki zły pomysł że jest tyle rund eliminacyjnych nawet z udziałem 3 i 4 drużyny z Hiszpanii, Włoch,lub Anglii bo w przeciwnym przypadku obniżył by sie bardzo szybko poziom tych rozgrywek. Dobrze, że Steua wygrała bo nawet w słabej formie prezentuje sie chociażby od naszego mistrza.
Dziś zagrałem za drobniaki z zakupów i dobrze zrobiłem bo z 4 typów wszedł tylko 1 na Kopenhage,bo nawet Ghent przegrało kurs 1,33 oraz remis Debreczyna z Elfsborgiem za 3,10 i nic z tego same dziwaczne wyniki, słaby dzień w Lidze Mistrzów, może jutro będzie lepiej a i meczyki z dobrymi kursami.
Dziś z szacunku dla Zagłębia jako mistrza nie będę go poddawł totalnej krytyce, ale nasza piłka to już niżej niż dno.
Idę sobie piwko wypić bo chyba po raz ostatni lansowałem jakiekolwiek typy na jakąkolwiek polską drużyne.
Niezależnie kto jest mistrzem to prezentują sie tak żałosnie ze nie chce się tego oglądać, zastanawiam sie tylko jak te nasze reprezentacje egzystują przy takiej słabej lidze i kiepskich piłkarzach.

Do góry
#1447425 - 01/08/2007 06:05 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: DRAGO]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Ja rozumiem, że Polska piłka klubowa ma się słabiutko ale żeby aż tak! Co to było? Steaua słaba i absolutnie do ogrania ale żeby kogoś ograć to trzeba grać a nie biegać bezproduktywnie. Niby na takich zmeczonych wyglądali ale czym? Ja tam ruchu w ataku bez piłi nie widziałem prawie wcale. Prawie bo raz Iwański poszedł na klepke i tyle. Na prawde gra Zagłębia wygladała jakby im sie nie chciało, choć wiem, że to nieprawda, no ale tak to wyglądało. Napisałbym wprost co myśle o tekiej postawie zawodników ale tylko ostrzeżenie bym zarobił a po co mi to. Brak jakiegokolwiek ryzyka w ataku musiał się tak skończyć. No ale czy aby na pewno nie dało się grać szybko od pierwszej minuty narzucając własny styl gry a nie czekać aż rywal strzeli? Raczej się dało grać o tempo szybciej bo ostatnie minuty były niezłe ale czemu takiej gry nie było wcześniej? Michniewicz po meczu mówi, że baliśmy się wzrostu rywala a jednak przez wiekszość spotkania grali jak debile długie piłki na łeb środkowego obrońcy rywala. Nie rozumiem tego kompletnie. Tak w skrócie to ten mecz był żenujący zarówno z jednej jak i drugiej strony no ale Steaua grała tak jak powinna, czekając na ruch przeciwnika a że się nie doczekała to cierpliwie wykończyli naszych grajków praktycznie na stojąco. Chyba Michniewicz tym razem sam siebie zaszachował taktyką.

Do góry
#1447437 - 01/08/2007 06:11 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: Piotruś Pan]
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
ZENADA !!!!
I to z roku na rok w el. LM coraz gorsza !!!
Przepasc miedzy klubowa pilką staje sie potezna. Dopóki w Polsce w lidze nie beda graly 2 mocne kluby, ktore poziomem beda odstawaly od reszty /tak jak bylo z Widzewem i Legią 10 lat temu/ doputy zadna Polska druzyna nie powacha LM. Nienawidze takich jednorazowych mistrzów, bez tradycji, budowanych za pieniądze moje /podatników/ ze stadionem ktory straszy i kibicami piknikami.

pozdraiwam

Do góry
#1447445 - 01/08/2007 06:14 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: timeek]
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Wywiad z pikarzykiem Lubina w TVP teraz leci. Podsumuje jednym slowewm to co gada: Chalbinski spadaj do kopalni miedzi!!! Zobaczysz jak trzeba ciezko pracowac, aby zarobic na chleb.

Do góry
#1447460 - 01/08/2007 06:17 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: timeek]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
a co Chałbiński powiedział?

Do góry
#1447850 - 01/08/2007 12:33 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: Maxi]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Jak zwykle obraz nędzy i rozpaczy. O ile Nędza grał, to nie bardzo wiadomo kto był tą rozpaczą, bo do tego miana aspirowali wszyscy zawodnicy.

Może za rok się uda... wyeliminować jakąś potężną ekipę z San Marino lub Azerbejdżanu. Bo tylko na to obecnie możemy liczyć jeśli chodzi o występy naszych zespołów w Europejskich pucharach

Do góry
#1447967 - 01/08/2007 16:32 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: Bzyku]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Można się pastwić nad Zagłębiem, umiejętnosciami piłkarzy, itd.
Mecz przeszedł już do historii
Miedziowi przegrali go przede wszystkim w głowach
Najlepiej skomentował to Łobodziński, który powiedział, że Zagłebie grało jakąś wybijankę, a piłka latała nad ich głowami.
Prawie wszyscy byli sparaliżowani, bali się dostać piłkę, a kiedy ją dostawali, czym prędzej się jej pozbywali... oddając ją przeciwnikowi.
Nasze drużyny nie potrafią grać o stawkę, bo po prostu boją się przeciwników, a dotyczy to nie tylko Zagłębia
Potrzebna jest silna liga, ale nie dwa zespoły - jak ktoś napisał - a 16, by w każdym meczu była walka, by w każdym meczu punkty trzeba było wyrwać z trawy. Bo czego nauczy się Zagłębie, Bełchatów czy Wisła od takiego Sosnowca, Polonii czy ŁKS-u?
Poza tym trzeba popracować nad mentalnością, bo niemieckie czy angielskie drużyny na przykład nie przejmują się przeciwnikiem, tylko wychodzą na murawę i walczą przez 90 minut.
Nie boją się nikogo. Wczoraj u naszych piłkarzy widać było panikę i strach, a przecież ta Steaua nie przyleciała z innej planety i można było z nią powalczyć

Do góry
#1448018 - 01/08/2007 16:53 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: rene]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Nie ma co żaden Polski klub się porywać na LM skoro w słabszych europejskich rozgrywkach nic nie znaczy. Niech zaczną osiągać coś w pucharze intertoto, uefa a potem porywać się na poziom LM. Jedynie Wisła potrafiła 2-3 razy w ostatnich kilku latach odznaczyć swoją obecność w UEFA, a po za tym to odpada każdy nawet z najsłabszym rywalem. Steaua zbudowała ciekawą drużynę, która osiągnęła sukces w Pucharze UEFA i to im procentuje teraz. Mają z czym iść do tej LM, a my możemy sobie jedynie pomarzyć. Po drugie nie chce żadnego Polskiego klubu w LM bo wiem, że poziom jaki reprezentują pozwoli im tylko na cofnięciu się do obrony i wybijaniu piłek. Więc jak mam tak widzieć grającą Polską drużynę to dziękuje i wole delektować się występami Realu, Barcelony, ManU czy reszty.

Do góry
#1448037 - 01/08/2007 16:59 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: pescar]
__Michal__ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/11/2006
Postów: 8808
Wiedziałem, ze steua wyggra. pislaem wam, ze to peffka. z taka gra to oni nigdy z nikim nie wygraja przeciez to zenada,,

Do góry
#1448108 - 01/08/2007 17:30 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: pescar]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: pescar
Nie ma co żaden Polski klub się porywać na LM skoro w słabszych europejskich rozgrywkach nic nie znaczy. Niech zaczną osiągać coś w pucharze intertoto, uefa a potem porywać się na poziom LM.


To nie chodzi o to, by się porywać na LM. Widać, że te rozgrywki na razie są poza zasięgiem naszych drużyn. Mi się wydaje, że naszym klubom brakuje ogrania z silnymi przeciwnikami.
I kiedy z takim przyjdzie się mierzyć, to pojawia się panika i strach

Zgadzam się, że nasi powinni próbować swoich sił w Intertoto i UEFA, ale...
W Intertoto mamy tylko 1 miejsce, a na drodze do UEFA staje silny klub - w tym roku Anglicy
Tymczasem dla Legii Vetra była za silna, przynajmniej tak pokazala 1 połowa
W UEFA mamy dwa miejsca, ale nawet z tego nie potrafimy skorzystać, bo nasze drużyny często odpadają w przedbiegach

Poza tym regulamin ustawiony jest tak, że Zagłębie rozegra jeszcze tylko rewanż ze Steauą i o jakichkolwiek meczach pucharowych może zapomnieć, a im by się takie przydały, bo w przyszłym roku mogą być w najlepszej trójce i reprezentować Polskę w pucharach

Sparingi i takie wyprawy za ocean, jak Wisła, to nie to samo
Wygrana Wisły nad Sevillą, czy nawet samo rozegranie meczu to już coś. Ja akurat oglądał ten mecz. Wisła była lepsza i mogła, a nawet powinna wygrać wyżej. Ale też nasi piłkarze mieli dużo miejsca, nie byli atakowani presingiem, mogli sobie przyjąć piłeczkę, popatrzeć, zagrać do kolegi...
Wisła kilka ładnych akcji z pierwszej piłki też zagrała, ale gdyby przyszło jej się zmierzyć wczoraj ze Steauą to pewnie też by popłynęła

Do góry
#1449030 - 01/08/2007 21:24 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: crova]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Originally Posted By: crova


......

Zagłebie Lubin - Steua Bukareszt
Typ: 2
Kurs: 2.25 [promocja]
prof


tak jak mowiłem promocja

Do góry
#1449061 - 01/08/2007 21:33 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: crova]
pyk Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2004
Postów: 1153
Nie ma co plakac zagrali najlepiej jak umieli ale, a ze niewiele umieli to taki wynik i styl. Zreszta czego sie spodziewac po mistrzu Polski.

Do góry
#1449085 - 01/08/2007 21:40 Re: LM - Zagłębie - Steaua [Re: pyk]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Legia przegrywa z Litwinami
Zagłębie przegrywa z Rumunami

Jak jeszcze Groclin odpadnie z tymi... cholera wie skąd oni wogóle są, to dopiero będzie "udany sezon".

Tylko Bełchatów jeszcze może prześlizgnąć dalej - a w następnej rundzie będą baty od jakichś węgrów czy białorusinów.

Do góry
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, VVega), 3299 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583174 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07