Strona 5 z 28 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 27 28 >
Opcje tematu
#1463937 - 05/08/2007 22:36 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Kameleon]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Przecież tam nie było żadnego kreczu, wałek jak cholera.

Do góry
Bonus: Unibet
#1463951 - 05/08/2007 22:39 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: shane]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Jeszcze mam pytanko (chyba dobry temat \:p )


Jak kształtowały się od początku kursy w meczu Vasallo - Montanes

?

Miał 6:2 4:2 i oddał tak sobie spotkanie? ;] CZy kontuzja?

Do góry
#1463971 - 05/08/2007 22:45 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Kameleon]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Przy stanie 6:2 4:1 był na BF kurs @1.85 na Montanesa \:D

Do góry
#1464037 - 05/08/2007 23:12 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: tomo]
wilczek Offline
old hand

Meldunek: 09/03/2007
Postów: 758
Skąd: kraków
ktos napisal ze vasaloo ramie odmowilo posluszenstwa i akurat mowiac o walkach nie myslalem o tym meczu. wielu graczy zapomina ze tenis to nie pilka nozna i aby wygrac trzeba zwyciezyc ostatnia wymiane jezeli gracz zdradza oznaki niedyspozycji fizycznej wtedy dla ludzi widzacych tylko scoreboard kwotowania na bf moga wydawac sie irracjonalne. a prawda jest taka ze bez sprawnych wszystkich odnozy bardzo trudno ugrac chocby gema

Do góry
#1465725 - 06/08/2007 07:32 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: wilczek]
Rob Roy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 316
Może zacznę od tego, że zawsze pociągały mnie jakieś ciemne interesy, klimaty i ludzie, można to tak nazwać, umiarkowanej czarnej strefy. Możliwe, że stąd sympatia do Rosjanina, oczywiście pomijając jego doskonałą umiejętność gry w tenisa. Powyższym można tłumaczyć kilka wypowiedzi na jego temat. Jednak ja nie o tym.

Muszę przyznać, że to co robił i zapewne będzie dalej robił, jest nieuczciwe i nie można tego popierać.
Więc skąd moja ostra reakcja na to, co postanowił BF. Otóż, nie wynika to ona z tego, jak niektórzy sugerowali, że nie zarobiłem na tym meczu, a wynika z przekonania o jeszcze większej nieuczciwości drugiej strony, czyli BF.
Dlaczego tak myślę, ostatecznie przekonały mnie okoliczności tego meczu i to, co stało się po nim.

Denerwuje mnie także fakt, że biorą się za skargi i sądy, stojąc na uprzywilejowanej pozycji, ich nikt nie osądzi.

Do góry
#1465742 - 06/08/2007 07:49 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: tomo]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Originally Posted By: tomo
To wytłumaczcie mi.proszę, dlaczego Betfair bez mrugnięcia okiem rozliczył dzisiejszy mecz Vasallo - Montanes?

Taki sam wał jak wczoraj u Denki...


gdzie tam wał. Kurs na Montanesa był tak dobry poniewaz, przy stanie 4:1 u Vassallo zameldował sie lekarz. Potem Martin słabł z minuty na minute i tylko statystował. Zreszta dzien wczesniej, podczas pierwszego seta z Denko tez ogladał kontuzjowane ramie Argentynczyka.

Do góry
#1465757 - 06/08/2007 07:57 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: włodar]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Swoja droga Vassallo-Arguello, zrobił na mnie - na tle takiego Denko, Volandriego, Cheli i kilku innych gwiazdek duże wrażenie. Bardzo skromny zawodnik,u którego widać było wielka frajde z tego ze awansował do 1/4. Gdyby nie kontuzja to Chucho w połfinale miałby z nim ciężką przeprawe.

Co do Denko, władze ATP wezmą go tym razem pod lupe. Szkoda ze nie mieliście okazji zobaczyć miny supervizora turnieju, gdy Rosjanin bawił sie na korcie w marnego aktora. Tyle tylko, ze zapewni nic mu nie zostanie udowodnione, ale będzie teraz stale na tapecie i dlugo, dlugo wała nie zrobi.

Do góry
#1465786 - 06/08/2007 09:16 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Rob Roy]
punter UK Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 928
Rob roy, proszę wytłumacz na czym polegała w tym przyypadku nieczciwość Betfair?

Swoja teorię opierasz na domysłach, ale gdybys poznał fakty zapewne zmieniłbys zdanie.

Do góry
#1465791 - 06/08/2007 10:32 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Rob Roy]
ubbe Offline
member

Meldunek: 24/06/2007
Postów: 171
Originally Posted By: Rob Roy
Może zacznę od tego, że zawsze pociągały mnie jakieś ciemne interesy, klimaty i ludzie, można to tak nazwać, umiarkowanej czarnej strefy. Możliwe, że stąd sympatia do Rosjanina, oczywiście pomijając jego doskonałą umiejętność gry w tenisa. Powyższym można tłumaczyć kilka wypowiedzi na jego temat. Jednak ja nie o tym.

Muszę przyznać, że to co robił i zapewne będzie dalej robił, jest nieuczciwe i nie można tego popierać.
Więc skąd moja ostra reakcja na to, co postanowił BF. Otóż, nie wynika to ona z tego, jak niektórzy sugerowali, że nie zarobiłem na tym meczu, a wynika z przekonania o jeszcze większej nieuczciwości drugiej strony, czyli BF.
Dlaczego tak myślę, ostatecznie przekonały mnie okoliczności tego meczu i to, co stało się po nim.

Denerwuje mnie także fakt, że biorą się za skargi i sądy, stojąc na uprzywilejowanej pozycji, ich nikt nie osądzi.

Nie jestem w stanie zrozumieć Twojej wypowiedzi... :|

Do góry
#1465889 - 06/08/2007 16:51 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: ubbe]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
"Przy stanie 6:2 4:1 był na BF kurs @1.85 na Montanesa "-kurs był 2,można było grac za duża kasę.
Zdecydowana wiekszość takich meczy to perfidne ustawki.
Ale niedawno w finale MP do 21 lat zawodnik z N.Sącza,Gawron ,wygrał 1 seta,w drugim prowadził 5-1 i 40-0,jakas blokada psychiczna i chłopak przegrywa cały mecz.
Czasami w sporcie karta sie odwraca..

Do góry
#1465959 - 06/08/2007 17:28 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Maciek]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Na czym polegała nieuczciwość BF...? Na tym, że firma nie wywiązała się z umowy.
Betfair jest platformą umożliwiającą transakcje między graczami, a sama jest jedynie gwarantem właściwego ich rozliczenia zgodnie z realnym wynikiem na boisku/korcie.
Tymczasem BF poleciał w kulki...


Ja bym nie miał żadnych pretensji na BF gdyby oni anulowali każdy taki mecz, a nie ni stąd ni z owąd ktoś w BF miał kaprys i chyba pierwszy raz w historii (tutaj mogę się mylić)postanowił sobie anulować mecz Denki (może za dużo sam na nim wtopił;)).

Takich meczy, które są wielkimi wałami i po ruchach kursowych widać to na kilometr (wspominany tutaj Montanes to jeden z najświeższych przykładów) są w BF setki, a oni postanowili sobie anulować mecz Denki...?

Dlaczego?

punter odpowedz mi, proszę, na to pytanie.

Do góry
#1466035 - 06/08/2007 18:07 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: tomo]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Tomoprzecież włodar już napisał , że Wasyl miał kontuzje :]

Do góry
#1466264 - 06/08/2007 20:40 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: punter UK]
ozzy123 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/10/2003
Postów: 2234
Skąd: Wawa/Lublin
Originally Posted By: punter UK
Rob roy, proszę wytłumacz na czym polegała w tym przyypadku nieczciwość Betfair?

Swoja teorię opierasz na domysłach, ale gdybys poznał fakty zapewne zmieniłbys zdanie.


Z wielką przyjemnością poznam te fakty, a sądzę, że nie tylko ja.

Do góry
#1466313 - 06/08/2007 21:24 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: włodar]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110931
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: włodar
Originally Posted By: tomo
To wytłumaczcie mi.proszę, dlaczego Betfair bez mrugnięcia okiem rozliczył dzisiejszy mecz Vasallo - Montanes?

Taki sam wał jak wczoraj u Denki...


gdzie tam wał. Kurs na Montanesa był tak dobry poniewaz, przy stanie 4:1 u Vassallo zameldował sie lekarz. Potem Martin słabł z minuty na minute i tylko statystował. Zreszta dzien wczesniej, podczas pierwszego seta z Denko tez ogladał kontuzjowane ramie Argentynczyka.


Kurs nie był dobry powinien byc minimum 2,60 - 3,00 i przez chwile taki był .
Miałem sie nie wypowiadac ,ale denerwuja mnie opinie osób ,które z BF tak naprawde maja mało wspólnego.

Tak samo mecze w USA w tamtym tygodniu z 3 sztuki.Kursy na gosci,którzy przegrali pierwszy set w granicach 1,30-1,40 .Własciwie żałosne.

Do góry
#1466331 - 06/08/2007 21:41 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: rafal08]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
To oni dopiero zauważyli, że Davidenko robi wały?

To już nawet ja choć tylko trochę się interesuję tenisem, wiem, że tacy zawodnicy jak: Davidenko, Sargsian, Ljubicić niejednego wała już zrobili na podrzędnych turniejach i lepiej na nich nie stawiać.


A decyzja Betfair... cóż - chyba mają już dosyć bycia pralnią pieniędzy dla nieuczciwych zawodników i postanowili coś z tym zrobić.
Postawili na dokopanie wałkarzom, czym stracili w oczach klientów. Może to i dobry kierunek, może nie... Żeby był dobry muszą być w tym konsekwentni, a wydaje mi się, że tak nie będzie.

Do góry
#1466354 - 06/08/2007 22:06 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Bzyku]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Originally Posted By: Bzyku
To oni dopiero zauważyli, że Davidenko robi wały?

To już nawet ja choć tylko trochę się interesuję tenisem, wiem, że tacy zawodnicy jak: Davidenko, Sargsian, Ljubicić niejednego wała już zrobili na podrzędnych turniejach i lepiej na nich nie stawiać.


A decyzja Betfair... cóż - chyba mają już dosyć bycia pralnią pieniędzy dla nieuczciwych zawodników i postanowili coś z tym zrobić.
Postawili na dokopanie wałkarzom, czym stracili w oczach klientów. Może to i dobry kierunek, może nie... Żeby był dobry muszą być w tym konsekwentni, a wydaje mi się, że tak nie będzie.

Ivan? bez jaj \:D

Do góry
#1466500 - 06/08/2007 23:38 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: włodar]
Rob Roy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 316
Punter odpowiedz mi na następujące pytania.

Skąd linie kursów (jak ktoś napisał grube miliony), po tym jak zostały postawione duże pieniądze na Dawidienke przed meczem ?

Skąd pieniądze na te linie(chyba nie powiesz, że to gracze tak wystawili albo mafia prała kasę) ?

Skąd decyzja o unieważnieniu zakładów (czyżby nie udało się BF to, co zamierzali zrobić), tylko i wyłącznie w tym meczu, pozostawiając już następnego dnia podobny mecz ?

Mamy ostatnio przykłady tego czy BF nie wystawia kursów. Zresztą Betsson też nie wystawia, ktoś z tego forum może coś napisać na ten temat.

To bukmacherzy wprowadzili pieniądze i kombinowanie do sportu, to im pasowało, część osób przystosowała się do nowych realiów, jednak to już im nie jest na rękę, oni przecież nie zarabiają. Teraz zaczynają się skargi i sądy, dla nich to nie jest fair, to nie jest bet fair...

Do góry
#1466524 - 06/08/2007 23:49 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Rob Roy]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: Rob Roy
Punter odpowiedz mi na następujące pytania.

Skąd linie kursów (jak ktoś napisał grube miliony), po tym jak zostały postawione duże pieniądze na Dawidienke przed meczem ?

Skąd pieniądze na te linie(chyba nie powiesz, że to gracze tak wystawili albo mafia prała kasę) ?


Zapiszcie mnie do zwolenników tej teorii :]

Teraz czekam aż Denke odstrzelą \:D \:D

Do góry
#1467812 - 07/08/2007 05:16 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Kameleon]
punter UK Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 928
Re: Vasallo – Montanes, Prokom Open

Oficjalne stanowisko Betfair:



Where we are convinced there has been unfairness in a market, we will take whatever action we deem necessary to protect the integrity of the exchange. This is an extremely high test and is something we only expect to use in exceptional circumstances. Our integrity team will certainly investigate concerns raised by customers in relation to any markets, but what action we take is at our discretion.

Do góry
#1467855 - 07/08/2007 05:24 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: punter UK]
punter UK Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 928
@Tomo

Firma jak najbardziej wywiązała się z umowy. W Warunkach Ogólnych czytamy:


Polityka Ochrony Prywatności


Jeżeli wymaga tego obowiązujące prawo, dane osobowe mogą zostać ujawnione odpowiednim władzom państwowym, nadzorczym, sportowym lub organom ścigania. Ponadto dane osobowe — w związku z nadzorowaniem przestrzegania zasad uczciwej konkurencji lub stosowania reguł gry lub dyscypliny i (lub) zapobieganiem przestępstwom oraz wykrywaniem ich — mogą zostać ujawnione wszelkim władzom nadzorującym lub sportowym, z którymi Grupa podpisała umowę o udostępnianiu danych, przy założeniu, że Grupa uważa, iż istnieją uzasadnione powody, by podejrzewać użytkownika o udział w naruszaniu reguł lub przepisów prawa, posiadanie wiedzy o rzeczonych naruszeniach lub stwarzanie innego rodzaju zagrożenia dla zachowania zasad uczciwości w związku z daną dyscypliną lub grą. Władze te mogą wówczas wykorzystać dane osobowe w celu przeprowadzenia dochodzenia i podjęcia działań w związku z naruszeniami, zgodnie z przyjętymi procedurami.

W związku z powyższym może być konieczne ujawnienie informacji przez firmę Betfair podmiotom mieszczącym się poza granicami Wielkiej Brytanii i UE, przy czym w każdym takim przypadku przekazanie odbywać się będzie zgodnie z obowiązującymi wymogami technicznymi i organizacyjnymi. Akceptując niniejsze zasady, poprzez korzystanie z witryny Betfair lub w inny sposób, użytkownik zgadza się, aby spółka Betfair przechowywała i wykorzystywała dane historyczne dotyczące osoby i konta użytkownika do celów opisanych w niniejszej polityce ochrony danych. Na przykład, spółka Betfair podpisała porozumienia (Memoranda of Understanding — MOUs) z następującymi władzami nadzorującymi i (lub) sportowymi:

Organizacja Nadzorcza Wyścigów Konnych
Związek Zawodowych Tenisistów
The Darts Regulatory Authority
The International Cricket Council
Angielski Związek Piłki Nożnej
Cricket Australia
The Jockey Club of South Africa
The Rugby Football League
UEFA
The National Greyhound Racing Club
The Thoroughbred Racing Protective Bureau
The International Tennis Federation
Komitet Wielkiego Szlema
The Lawn Tennis Association
Związek Tenisistek (WTA)
The Australian Football League
Rugby Union (RFU)
The British Darts Organisation
Belgijski Związek Piłki Nożnej
Tasmanian Racing Services
Racing Victoria Limited
Irish Turf Club
Irlandzki Związek Piłki Nożnej


Poza tym, tak jak wspominałem wczesniej, nie o wszystkich tego typu przypadkach informuje sie wszem i wobec. Mecz Davydenki byl po prostu zupełnym przegieciem i kpiną.

Do góry
Strona 5 z 28 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 27 28 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, VVega, DePito, ElNinho[mmdea]), 3438 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581750 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49