Strona 15 z 28 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 27 28 >
Opcje tematu
#2886493 - 03/02/2009 04:36 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Vega1]
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
Buki nie buki ...... ja gram w betfair i polityka gry i zasady są tam bezensu .


Po pierwsze równie dobrze ja mogę się spytać czy jak zawodnik kreczuje na początku seta to jest fair !!!! . Skoro wcześniej nie zgłasza pomocy medycznej i podaje mecz jakby bez walki .... rujnując mi wszystko ... też chciałbym żeby każdy krecz z wyjątkiem tego w finałowym secie był zwracany to by było fair dla mnie..
No cóż wstrzymanie dziś wypłat odnośnie tego meczu to idiotyzm , niech sobie betfair nie igra w takie mecze . Bo sami zrobili wolny rynek a teraz zaczynają nim kręcić . Ja wiem że w przeciągu ostatniego roku było co najmniej 10 meczy których w które też miały dziwny przebieg i nic nie zrobiono .
Teraz się robi wielkie śledztwo ala Davydenko , prawda jest taka że szukają kozłów ofiarnych. A propo tego meczu Tursunov w Moskwie 1,25 na livie tyle samo co przed meczem mimo iż przeciwnik wygrał seta to był wał i obroty jeszcze większe.... i co wypłacono ..... śmiech na sali ... w zeszłym roku też był w Argentynie podobny mecz gdzie przegrał seta i był faworytem mimo wyrównanych kursów przed meczem .... jeszcze pare innych dziwnych meczów i śledztwa nie było ..... Nie mówiąc już o tym co stało się w USA gdzie osoba obsługująca live betting prawdopodobnie celowo źle podawała wynik w efekcie Isner poległ z kimś tam mimo iż na livie pisali że wygrał ....... i co zrobiło betfair zatwierdziło wynik ....... de facto.... który wcześniej sami zatwierdzili jako zły !!!! . Doszło do kuriozalnej sytuacji samo betfair nie wiedziało jaki jest wynik meczu !!!
W tym roku pan davydenko sobie skreczował chyba po wygranym secie zszedł sobie z kortu nagle podkładając bombe na rynku to jest normalne........??? Co mnie to obchodzi jak było w canasa meczu mam zawieszoną kase na tym meczu bo nie wykupiłem kontry po 1.01 i teraz będe czekał nie wiadomo ile ..

Ciekawe kiedy doczekamy się takiego kuriozum że zawodnik skreczuje prowadząć w finałowym secie 5-1 np i serwując sie połamie ... to będzie cyrk....dopiero. Już widzę te krzyki na forum ....
Dla mnie regulamin powinien uledz zmianie z względu na krecze... na zasadzie tylko 2 sety rozegrane dają podstawy do wypłacenia pieniędzy dlatego że krecze w 2 secie rujnują rynek zaczyna się pańka wykupu itd .... Dla mnie zdecydowanie jest to nie fair działanie firmy bo jak mówie równie dobrze można by wiele innych meczów z zeszłego roku zweryfikować . Gracze widzą błędy betfair tylko że oni mają monopol dziś nikt nie stworzył nic lepszego o lepszych kursach , ale polityka firmy i zasady w niej są nie fair. Dlatego robią jak chcą. Pozatym powiedzmy sobie szczerze w całym zeszłym roku takich meczy które miały taki przebieg na betfair było 0,10% z meczy jakich które rocznie betfair oferuje . Można porównać je to odłama nie sprawiedliwego kreczu które następuje nagle bez powodu .
Betfair mogło zawiesić i unieważnić ten rynek dużo wcześniej odrazu na livie przy początku 2 seta powino być suspended voided i koniec !!!! . Co się stało betfair pare razy na wskutek techniczntch awari unieważniliście rynek...
Kolejna kwestia problemów technicznych tu też betfair nie jest sprawiedliwe , pare razy unieważniono rynki live i innym razem gdy strona siadła zrobiono ludzi w konia . A przecież wielu graczy gra na zasadzie zmiany kursów by zarobić 5-10% inwestując np połowe swego konta to jest fair????

Ja opowie



Ogólnie powiem tyle uważajcie na :
Hernandeza
Vasa Arguello
Davydenke obecnie stosuje taktykę niskiego zejścia kursowego z 1,05 i porażek (
Staracego
Volandri ( ale on już jest i tak skończony przez kontuzję więc w sumie wszystkio przegrywa)
Andrejeva
Canasa
wszystkich graczy z dawnego ZSRR - bądzcie czujni
DARCISA NISHIKORIEGO - schodzą z kortu kiedy chcą mogą prowadzić nawet

Ogólnie betfair będzie doskonałe i najlepszą rzeczą w historii bukmacherki gdy:
1. Tylko 2 rozegrane sety dają podstawy rozliczenia zakładu lub w ogóle wycofać z rynku zakłady w których wystąpił krecz zapobiegnie to manipulacją.
2. betair odgórnie ma prawo unieważnić rynek jeśli dochodzi do manpulacji kursowych jak w meczu dzisiejszym i robi to sprawnie ........ odrazu !!!! a nie prowadzi śledztwo
3. awaria techniczna strony która uniemożliwia graczom trading oznacza unieważnienie rynku !!!! całego koniec kropka lub po awarii jest on rozpoczywany na nowo

Każdy przeżyje jeśli nawet będzie miał wina w tych meczach będzie to 0,33 % z całych zakładów rocznych tzw siła wyższa a market będzie sprawiedliwy !!!!

Do góry
Bonus: Unibet
#2886494 - 03/02/2009 04:36 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: grey]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: grey

faworyt po 1.25-1.3 przed meczem wygrywa seta ma breaka przewagi w drugim i smiga po 4.00 i wiecej?


na pare godzin przed meczem byl kurs 1.1 - 1.15 laugh na 10 minut przed meczem skoczyl na 1.3 i caly czas rosl az do konca meczu smile

Do góry
#2886508 - 03/02/2009 04:44 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Borinho]
Vega1 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/08/2004
Postów: 382
Skąd: Polska
Originally Posted By: Borinho

Ogólnie betfair będzie doskonałe i najlepszą rzeczą w historii bukmacherki gdy:
1. Tylko 2 rozegrane sety dają podstawy rozliczenia zakładu lub w ogóle wycofać z rynku zakłady w których wystąpił krecz zapobiegnie to manipulacją.
2. betair odgórnie ma prawo unieważnić rynek jeśli dochodzi do manpulacji kursowych jak w meczu dzisiejszym i robi to sprawnie ........ odrazu !!!! a nie prowadzi śledztwo
3. awaria techniczna strony która uniemożliwia graczom trading oznacza unieważnienie rynku !!!! całego koniec kropka lub po awarii jest on rozpoczywany na nowo

Każdy przeżyje jeśli nawet będzie miał wina w tych meczach będzie to 0,33 % z całych zakładów rocznych tzw siła wyższa a market będzie sprawiedliwy !!!!


Nic dodać nic ująć. Unieważniać rynki gdy jest awaria strony (niektórzy naprawdę obracają spore sumy by zarobić np. 3%

Po drugie. Jak jest krecz to unieważniać rynek i koniec.

A po trzecie. Już od dawna te postulaty krążą, ale Betfair ma to w dupie, bo nie czarujmy się to oni zarabiają najwięcej na takich kretynizmach...

Do góry
#2886527 - 03/02/2009 04:54 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Vega1]
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
no właśnie i tak myśli 95 % grających tam i co robi betfair ma ich w dupie dlatego mamy jak mamy dziwie się właścielom że nie myślom !!!!

Do góry
#2886537 - 03/02/2009 04:57 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Borinho]
Vega1 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/08/2004
Postów: 382
Skąd: Polska
nie mają uczciwej mocnej konkurencji i koło się zamyka.

Do góry
#2886541 - 03/02/2009 04:58 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Vega1]
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
Niestety dlatego jesteśmy ofiarom monopolu i to jest złe frown....

Do góry
#2886566 - 03/02/2009 05:18 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Borinho]
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: TampaBay

Off topicowe pytanie: Ktos wie co sie dzieje z BA?

Sorry, but this board is currently unavailable. Please try again later.

Ciagle to jest... teraz ten temat bedzie na topie to tutaj moze zadam pytanie wink


przytoczę jednego z użytkowników:

"robaki ich zaatakowały"


Robaki indyjskie, cholernie silne. smile
'Hakiery' z Indii niezłe bagno zrobiły z BA, możliwe, że nowe forum będą musieli postawić.

Do góry
#2887248 - 03/02/2009 20:52 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Twin Peaks]
grey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 4496
mecz w Johanesburgu

Gil -Kollerer

przed meczem mega spadek na Gila z 1.7 do 1.2

w pierwszym gemie lamie Austriak a kursy na Gila wciaz po 1.20

zobaczymy co bedzie dalej

Do góry
#2887284 - 03/02/2009 21:03 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: grey]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: grey
mecz w Johanesburgu

Gil -Kollerer

przed meczem mega spadek na Gila z 1.7 do 1.2

w pierwszym gemie lamie Austriak a kursy na Gila wciaz po 1.20

zobaczymy co bedzie dalej

2-2 w gemach a na Gila 1.05 do 1.1 laugh

Do góry
#2887331 - 03/02/2009 21:28 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: AGASSI]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: grey
mecz w Johanesburgu

Gil -Kollerer

przed meczem mega spadek na Gila z 1.7 do 1.2

w pierwszym gemie lamie Austriak a kursy na Gila wciaz po 1.20

zobaczymy co bedzie dalej

2-2 w gemach a na Gila 1.05 do 1.1 laugh


wszystkie mecze w Johannesburgu przerwane, teraz będzie dopiero łamigłówka smile

Do góry
#2887394 - 03/02/2009 22:07 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: HenkSiracius]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Za niedługo dojdzie do paranoi i przegrani przy spadku przed meczem z 1,70 do 1,50 będą chcieli zwrotu. Jest wyjście. Zlikwidować obstawianie najbrudniejszego sportu świata w Betfair smile

Do góry
#2887433 - 03/02/2009 22:28 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: z o ® r o]
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
Sam się zlikwiduj tenis ale w swoim typowaniu , betfair ma swoje wady ale jest najdoskonalszym narzędziem do zarabiania pieniędzy i każdy kto poznał trochę tajniki wie o czym mówie.

Poprostu to jest handel kursami a nie zwyczajny bukmacher to daje mi swobode że wiele złych początkowych decyzji można odmienić np wczoraj
2 krotnie źle zastartowałem z kursem na tenisa :
1. para gonzo z jakims młodym chiljczykiem grała deba z andujarem gimeno traverem w tb zdołałem wyprowadzić sobie zysk mimo złego typu początkowego
2. Schwank - Capdeville - tutaj z początku wydawało mi się że schwank zdominuje chiljczyka w koncu w zeszłym roku świetnie grał na clayu a capdeville głównie pogrywał dobrze na szybkich nawierzchniach więc mimo kupna po 1,57 zmieniłem typa sprzedając go po 1,59 w 3 gemie kończąc mecz grenbokiem po obu stronach na wachaniach w 2 secie . wygrał chilijczyk
3. san antonio spurs- golden state wystawiłem po 1,7 san antonio w przerwie i udało mi się sprzdać gs po 1,3 około gdy w 4 kwarcie było +10 pkt około prowadzenia . San antonio doprowadziło do dogrywki pare korekt i doprowadziłem do zadowolojącego zysku na san antonio ryzkując 5 jednostek kapitałowych....
to jest zaleta betfair i nikt nie wycofa tenisa czy koszykówki z tamtąd na tych grach są niesamowite obroty !!!!
a to że jest okres fixowania co zrobić , zresztą już piałem betfair sobie dziś może śledztwo prowadzić ale jak mówiłem rocznie jest tego typu na betfair 10-15 meczy z takim przebiegiem i nie da się tego zmienić . Ileż to meczów w innych spotach było co były ustawione i były też na rynkach w betfair i nie ukrucili tego . Jeśli handel ma nie sprawiedliwy przebig podczas meczu trzeba unieważniać rynek odrazu koniec kropka każdy to przeżyje a nie zmrażać ludziom pieniądze i zwoływać obrady w celu śledztwa . Dziś każdy widział co robił andrjew jednak rynek nie został zdominowany przez mafię więc wypłacili i gdzie tu sprawiedliwość!!!!

Do góry
#2887750 - 04/02/2009 01:46 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Borinho]
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
UWAGA UWAGA JEST DECYZJA ":
CANAS ZOSTAŁ ZATWIERDZONY W BETFAIR !!!! zostawie tą decyzje bez komentarza jest to i dobra i zła decyzja !!!

Do góry
#2887781 - 04/02/2009 01:59 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Borinho]
Vega1 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/08/2004
Postów: 382
Skąd: Polska
hehe kpina jak huj. Taki wałek, aj pierdziele...

Do góry
#2887830 - 04/02/2009 02:26 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Vega1]
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
chyba każdy wie dlaczego wypłacili do dziś plują sobie brode z meczem davydenki , niestetety takie rzeczy bedą się dziać pytanie jak często , jak za często betfair zmieni regulamin . Obecnie nie mieli podstaw żadnych , bo Andrejev też się podłożył a wypłacili odrazu . Przeanalizowali też pewnie fakt że w zeszłym roku też było kilka dziwnych meczy i nie zrobili nic więc settled .....ale nie tylko oni wyplacili zakłady z tego meczu więc ...

Do góry
#2888114 - 04/02/2009 03:46 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: Borinho]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Tylko, że przez diametralnie różne werdykty w dwóch niemalże identycznych sytuacjach strzelają sobie kolejnego samobója...

Do góry
#2888571 - 04/02/2009 05:49 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: tomo]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Przekaz dla mafii jest czytelny: zielone światło.

Do góry
#2888821 - 04/02/2009 07:49 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: z o ® r o]
rafałek Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2003
Postów: 909
Skąd: Warszawa
ładny wałek, a exchange prowizje biorą i mają w nosie , jak będzie dochodzenie tak jak w sprawie Dawidienki pewnie wyjdzie, że miał problemy ze zdrowiem ,prowadził ale sił nie miał , więc mecz był normalny oczywiście

Do góry
#2888897 - 04/02/2009 10:01 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: rafałek]
kapitansb Offline
veteran

Meldunek: 26/12/2003
Postów: 1222
Skąd: Nie wiadomo
Znakomity mecz ,robiac olbrzymie obroty i lamiac glowe jak tu wyjsc z "inwestycji " zarobilem 0.68 GBP .
Tak sie walczy z rekinami !

Do góry
#2889087 - 04/02/2009 19:43 Re: Czy tenisista się zawiesza i co na to BF. [Re: kapitansb]
Vega1 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/08/2004
Postów: 382
Skąd: Polska
z drugiej strony, tak sobie myślę że to lepiej dla nas.

Jak trafie na następny taki wałek jak ten, gdzie od początku wiedziałem jak będzie, to wejde all-in laugh

Do góry
Strona 15 z 28 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 27 28 >




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (rafal08), 3870 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582113 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49