Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#1477101 - 10/08/2007 05:37 Premiership - 1 kolejka (11-12.08)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Już w sobotę o godzinie 13:45 rusza Premier League sezonu 2007/2008. Czas na zestaw par na pierwszą kolejkę spotkań:

11 sierpnia, sobota:
Sunderland FC-Tottenham Hotspur Londyn godzina 13:45
Bolton Wanderers-Newcastle United godzina 16:00
Derby County-Portsmouth FC godzina 16:00
Everton FC Liverpool-Wigan Athletic godzina 16:00
Middlesbrough FC-Blackburn Rovers godzina 16:00
West Ham United Londyn-Manchester City godzina 16:00
Aston Villa Birmingham-Liverpool FC godzina 18:15

12 sierpnia, niedziela:
Arsenal FC Londyn-Fulham FC Londyn godzina 13:00
Chelsea FC Londyn-Birmingham City godzina 14:30
Manchester United-Reading FC godzina 17:00

Po krótkiej przerwie wracamy do typowania w Anglii. Mam nadzieję, że będzie to bardzo dla nas udany sezon . A więc drogie panie, drodzy panowie zaczynamy \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1477502 - 10/08/2007 06:44 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: Ignorator]
pycio26 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2005
Postów: 2563
Skąd: Bournemouth
Myślę, że mogę tu wkleić mail od expa, bo można coś spróbować \:\) :

Zwrot stawki 40 PLN - strzelec
pierwszej bramki Premiership
W expekt.com oferujemy Ci zwrot stawki za zakład wniesiony na strzelca pierwszej bramki w meczach pierwszej rundy Premiership. Po prostu wnieś zakład na strzelca pierwszej bramki w dowolnym sobotnim lub niedzielnym meczu Premiership, a jeżeli przegrasz zakład na strzelca pierwszej bramki otrzymasz 100% zwrot stawki do 40 PLN (10 euro)

więcej: http://www.expekt.com/?pageid=6333

Do góry
#1477589 - 10/08/2007 06:53 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: pycio26]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Ciekawa opcja.. moim faworytem Darren Bent @ 6.00 Tottenham

Ogólnie mecz otwarcia Sunderland vs Tottenham zapowiada sie na bardzo trudne i wyrownane spotkanie.. nie zdziwi mnie nawet 0-0. chociaz wierze w zwyciestwo gosci.. na pierwszy rzut oka atrakcyjnie wyglada opcja underka.

Do góry
#1477711 - 10/08/2007 07:09 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: pycio26]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Ciesze sie ze wreszcie anglia powraca, ten sezon bedzie dosc ciekawy, mamy bardzo duzo transferow.
Jesli ktos chce poczytac kto przyszedl a kto odszedl + krotki opis sznas zespolu w nowym sezonie to zapraszam do artykulu bylego gracza Liverpoolu a obecnie sportowego experta BBC Marka Lawrensona http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/eng_prem/6229296.stm

Do góry
#1477746 - 10/08/2007 07:16 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: konradd]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Jak dla mnie to MU i Chelsea zalicza 1 ( kursy niskie 1.2 i 1.25 al e jako dbl daja AKO 1.5 w Expie), dalej Arsenal na 99% tez win ale tu gralbym over 2.5 za 1.8 w expie. Fulham zakontraktowalo 8 nowych graczy i w wiekszosci mlodziez, ktora bedzie zapewne szalec aby sie pokazac w 1 meczu zwlaszcza w meczu ze slawnym Arsenalem w inauguracyjnej kolejce. Wiec taki oto 1 kuponik:

Chelsea - Birmingham 1 1.20
Manchester United - Reading 1 1.25
Arsenal - Fulham over 2.5 goals 1.80

AKO 2.70

Do góry
#1478076 - 10/08/2007 08:13 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: konradd]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Sunderland - Tottenham 3.45 / 3.15 / 2.15

Mecz otwarcia Premiership, dosc ciekawy, Tottenham wzmocniony bdb strzelcem (13 goli w ub sezonie)ma trudny orzech do zgryzienia. Sunderland to beniaminek ale poczatek ub sezonu wskazywal raczej 3 lige niz awans do Premiership. Roy Keane po objeciu tchnal nowego ducha w ten zespol i jak widac efekt byl pozytywnie porazajacy. Na dniach zostal zakontraktowany nowy bramkarz z Hearts Craig Gordon za £9 mln !!! (jest to najwieksza cena za bramkarza na wyspach do tej pory). 1 mecz jako beniaminek i u siebie z mocna druzyna, uwazam ze sie chlopaki spreza i wywalcza X.

Derby - Portsmouth 2.85 / 3.25 / 2.45

Derby slabiutkie, bez wielkich wzmocnien, moze poza Robert Earnshaw z Norwich. Ale 1 pilkarz wiosny nie czyni. Prezes Derby wypowiadal sie niedawno ze sa w klopotach kadrowych i potrzebuja wzmocnien wysoko wykwalifikowanych graczy i ze raczej nie zdaza przed koncem sierpnia tego dokonac. Portsmouth solidny sredniak mysle ze wykorzysta szanse i zgarnie cale 3 pkt.

Everton - Wigan 1.60 / 3.65 / 5.75

Everton wywalczyl w ub roku miejsce w Pucharze UEFA, Wigan ledwo sie obronilo przed spadkiem w ostatniej kolejce. Na uwage zasluguje zakontraktowanie przez gosci jednego z najlepszych pomocnikow ub sezonu The Championship Jason Koumas z West Bromwich. U gospodarzy z ciekawych nowych nazwisk wszechstronny Phil Jagielka z Sheffield Utd. za £4 mln. Stawiam na gospodarzy ze wzgledu na atut wlasnego boiska i lepsze ogranie, Wigan to juz zupelnie inny zespol niz ten co 2 lata temu zadziwial wszystkich w swoim 1 sezonie Premiership, odeszlo z tamtego skladu bardzo duzo graczy.


Bolton - Newcastle 2.45 / 3.20 / 2.85

Byly boss Bolton przyjezdza ze swoja nowa druzyna Newcastle na inauguracje Premiership. Po stronie gospodarzy nie ma wielkich zmian na plus natomiast Sam Allardayce zakontraktowal calkiem ciekawe nowe towarzystwo:Mark Viduka (Middlesbrough, free), Joey Barton (Man City, £5.8m), David Rozehnal (Paris St Germain, £2.9m), Geremi (Chelsea, free), Alan Smith (Manchester United, £6m), Claudio Cacapa (Lyon, free), Jose Enrique (Villarreal, £6.3m). Dodam do tego bramkostrzelnych Martinsa i Owena (ktory raczej niestety znow nie wystapi ze wzgledu na kontuzje)i popoularne sroki staja sie faworytem w tym meczu a takze celuja w top tabeli Premiership. Wiedza Allardayca + nowe towarzystwo sugeruje mi czysta 2.


West Ham - Manchester City 2.05 / 3.25 / 3.65

Sven Goran Eriksson znow na boiskach Anglii, tym razem ako Manager Manchesteru City. Byly boss reprezentacji Anglii zakontraktowal 8 graczy, wydal na to sporo pieniedzy, do tego nowy wlasciciel klubu, czy zdazy sie to wszystko zgrac ? przekonamy sie. Na przeciw druzyna West Hamu jako gospodarze ktora tak jak Portsmouth 2 lata temu teraz uniknela porazki wygrywajac mase meczy w koncowce sezonu. W tym klubie duze zmiany rowniez odeszli min.: Konchesky, Reo-Coker, Harewood, Sheringham, Tevez natomiast przyszli min: Ljungberg, Scott Parker, Craig Bellamy. Upatruje zwyciestwa gospodarzy roszady West Hamu to zawodnicy ograni w Premisership natomiast w zespole gosci wszyscy ktorzy przyszli to zawodnicy z zagranicy ktorzy beda musieli sie przestawic na styl wyspiarski.

Wszystkie kursy Expekt.

Do góry
#1478186 - 10/08/2007 08:34 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: konradd]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Male sprostowanie do mojej zapowiedzi meczy:

W opisie Sunderland - Tottenham chodzi oczywiscie o Darrena Benta, przeszedl z Charltonu dla ktorego strzelil w ub sezonie 13 goli.

oraz co prawda nie zaznaczylem ale jak wynika z samego tekstu wygrana gospodarzy:

West Ham - Manchester City 2.05 / 3.25 / 3.65

Do góry
#1478473 - 10/08/2007 16:43 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: konradd]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Jak dla mnie poza oczywistymi niedzielnymi propozycjami najbardziej przemawia typ na Blackburn. Powodow jest kilka:

1. kryzys w obronie Boro. Nie zagraja Pogatetz, Woodgate i Huth.
2. wyjatkowo dobry bilans Hughesa przeciwko Boro, ostatnie 4 mecze w lidze to zwyciestwa
3. z powodu gry w Intertoto Blackburn wczesniej zaczal przygotowania do sezonu i mysle, ze na dzien dzisiejszy druzyna z Ewood Park bedzie w lepszej dyspozycji fizycznej,

Kursy w tej chwili w granicach 2.7 - 2.9

Middlesbrough - Blackburn 2

Do góry
#1478580 - 10/08/2007 17:40 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: konstruktor1]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
a dla mnie jeszcze mozliwe jest zwyciestwo Pompeys w derby. nie wiem czemu ale nie przewiduje dla Baranow zbyt dobrej postawy w lidze i pierwsza kolejka utwierdzi mnie w tym przekonaniu.
w sumie Portsmouth nie wygralo na wyjezdzie od grudnia tamtego roku (watford) a kilka stronek przewiduje zwyciestwo Derby, ale ja sie pytam a to niby czemu?
Redknapp jest dla mnie zdecydowanie lepszym manadzerem niz Davies

a kluczem do zwyciestwa gosci moze byc postawa Davida Nugenta (eks Preston), ktory nareszcie zagra na pierwsozligowym froncie. zna dobrze zespol Derby, a i statystyka przemawia za Davidem. Mianowicie dopbrze radzi sobie Nugent w debiutach. Debiut w reprezentacji z Andora (hehe to takie słabsze Derby) i od razu gol. jutro bedzie tak samo.

kursy na Portsmouth w granicach 2.4

Do góry
#1478684 - 10/08/2007 18:48 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: Feel-Tsu]
pycio26 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2005
Postów: 2563
Skąd: Bournemouth
Do postu Feel-Tsu dodam jeszcze, że Davies mecz będzie oglądał z trybun. Będzie sie kontaktował z asystentem (za pomocą komórki).
Na pewno to nie pomoże gospodarzom.

Do góry
#1478692 - 10/08/2007 18:55 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: pycio26]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
Co do promocji Expa to szukając najwyższego kursu myślę, że granie Berbatova to najlepsze rozwiązanie. Sprawdzony zawodnik, mniej więcej wiemy czego się po nim spodziewać. Ma pierwsze miejsce w składzie, ale w sumie nie zdziwiłbym się gdyby to Bent ustrzelił co nieco :>

Myślę też, że Sunderland postawi twarde warunki, bo mimo że w składzie nazwisk jakiś wielkich nie mają to jednak po przybyciu Gordona szansa na pokrzyżowanie planów Kogutom jest coraz większa. Tottenham jest faworytem i to oni powinni wygrać, ale nie obstawiałbym tego spotkania, gdyż beniaminek z Sunderlandu to solidna firma, z utalentowanymi zawodnikami mimo ze niezbyt znanymi...no i jeszcze mają menagera, którego piłkarze zespołu Czarnych Kotów po prostu się boją o czym kilkakrotnie mówili w mediach.

Dlatego by nie stwarzać sobie zbytniej nerwówki w spotkaniu, odpuściłbym spotkanie.

Czuję że będzie 1-2 i Sunderland nawiąże walkę. Mimo wszystko, kursy na strzelenie bramki Sunderlandu czy też Tottenhamu to śmiech na sali \:\)

Do góry
#1478775 - 10/08/2007 19:32 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: VanTheMan]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Ciesze sie ze wraca Anglia..
Mysle ze wtym sezonie zapowiada sie na bardzo ciekawa lige.
Tradycyjnie czolowa czworka powinna rozdawac karty,ale mysle ze powazniej wlaczy sie do walki Tottenham.Licze tez na niespodzianke ze strony Aston Villi.Fachowcy angielscy wypowiadaja sie bardzo pozytywnie na temat tej druzyny.Maja kilku mlodych bardzo utalentowanych pilkarzy A.Young,G.Agbonlahor,M.Harewood,Reo-Coker,do tego kilku dosw.graczy jak P.Berger,G.Barry,S.Petrov i S.Maloney z Celticu,repr.Norwegii J.Carew,w obronie O.Mellberg,M.Laursen do tego na bramce r.Dani Sorensen,ktory jednak jest kontuzjowany i w pierwszych meczach zastapi go Taylor.Tak wiec bardzo ciekawa druzyna,kilku zawodnikow wystepujacych w swoich reprezentacjach plus zdolna mlodziez.

Na poczatek widze niespodzianke w postaci remisu z Liverpoolem.
Mysle ze Villa postawi twarde warunki, a przeciez Liverpool 3 dni pozniej rozgrywa pierwszy mecz L.Mistrzow z Toulosa wiec moga na maksa nie zagrac..
Z innych spotkan Chelsea,MU,troche obawiam sie Arsenalu z tych samych powodow co Liverpoolu z tym ze Arsenal gra swoj mecz w L.Mistrzow zaledwie 2 dni po meczu ligowym...

Proponuje..
Aston Villa-Liverpool x
Derby-Portsmouth 1
Sunderland-Tottenham x
Everton-Wigan 1
West Ham-M.City x2
Midllesbrough-Blackburn x2


Dla zainteresowanych....Jeden z angielskich dziennikow oglosil fajna zabawe.Na stronie metro.co.uk/fantasyfootbal mozna stworzyc swoja druzyne i wystartowac w lidze.
Kazdy dostaje budzet w wysokosci 100 mln.GBP ,kupuje 11 zawodnikow plus trener i gra.
Zawodnicy w zaleznosci od formacji w jakiej graja otrzymuja punkty dodatnie lub ujemne w zaleznosci od tego jak spisali sie w prawdziwym meczu.Do wygrania 15.000 gbp na koniec sezonu i 1000 gbp co miesiac dla najlepszego menagera....
Konkurs otwarty do dzisiaj do godz.17 czasu angielskiego czyli 16.00 w Polsce..
Namawiam do udzialu ,fajna zabawa.
W ub.roku calosc wygrala szwajcarka....
Mozna tworzyc swoje miniligi i rywalizowac ze soba....

Do góry
#1478931 - 10/08/2007 20:30 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: pycio26]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: pycio26
Myślę, że mogę tu wkleić mail od expa, bo można coś spróbować \:\) :

Zwrot stawki 40 PLN - strzelec
pierwszej bramki Premiership
W expekt.com oferujemy Ci zwrot stawki za zakład wniesiony na strzelca pierwszej bramki w meczach pierwszej rundy Premiership. Po prostu wnieś zakład na strzelca pierwszej bramki w dowolnym sobotnim lub niedzielnym meczu Premiership, a jeżeli przegrasz zakład na strzelca pierwszej bramki otrzymasz 100% zwrot stawki do 40 PLN (10 euro)

więcej: http://www.expekt.com/?pageid=6333


Z tą promocją to jest jakaś kicha. Wygląda na to, ze ona jest tylko dla "befsztyków". Na polskiej stronie Expa ja tego nie mogę znaleźć.
Zastanawiam się, czy to ruszać, bo potem mogą być kłopoty z kontem

Do góry
#1479129 - 10/08/2007 21:07 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: kamasutra]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Originally Posted By: kamasutra
Ciesze sie ze wraca Anglia..


Dla zainteresowanych....Jeden z angielskich dziennikow oglosil fajna zabawe.Na stronie metro.co.uk/fantasyfootbal mozna stworzyc swoja druzyne i wystartowac w lidze.
Kazdy dostaje budzet w wysokosci 100 mln.GBP ,kupuje 11 zawodnikow plus trener i gra.
Zawodnicy w zaleznosci od formacji w jakiej graja otrzymuja punkty dodatnie lub ujemne w zaleznosci od tego jak spisali sie w prawdziwym meczu.Do wygrania 15.000 gbp na koniec sezonu i 1000 gbp co miesiac dla najlepszego menagera....
Konkurs otwarty do dzisiaj do godz.17 czasu angielskiego czyli 16.00 w Polsce..
Namawiam do udzialu ,fajna zabawa.
W ub.roku calosc wygrala szwajcarka....
Mozna tworzyc swoje miniligi i rywalizowac ze soba....


Na stronie The Sun jest ta sama zabawa ale ze znacznie wiekszymi nagrodami, np: 1 mijesce £150 000 i platne az do 10 miesca orazw kazdym miesiacu najlepszy Manager £10 000 + inne pieniezne nagrody. Sa bdb statystyki, opisy graczy, gralem w ub roku w Metro i The Sun, ci ostatni bija w tej zabawie na glowe wszystkich.
http://www.dreamteamfc.com/fg-dtfc07/login.do

P.S. czas do jutra rana na zarejestrowanie teamow.

Do góry
#1479760 - 11/08/2007 00:31 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: konradd]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Middlesbrough FC
VS
Blackburn Rovers
Typ: Blackburn Rovers (0,-0.5)

Już w sobotę o godzinie 13:45 rozpocznie się nowy sezon Premier League. Mecz otwarcia odbędzie się w Sunderlandzie, gdzie miejscowa ekipa popularnych "Czarnych Kotów" podejmie Tottenham Hotspur Londyn. Mnie osobiście zaciekawiło spotkanie pomiędzy Middlesbrough i Blackburn, które będzie rozgrywane dwie godziny później od meczu otwarcia.

Sezon 2007/2008 będzie już kolejnym z kolei, kiedy to Middlesbrough spotyka się z Blackburn w pierwszych kolejkach sezonu. W minionym sezonie 2006/2007 obydwie ekipy spotkały się na Riverside Stadium dokładnie 23 września 2006 roku. Lepsi okazali się "Rovers" ,którzy pokonali (1:0) "Boro". Warto w tym miejscu zauważyć, że ekipie Blackburn wyjątkowo leży Middlesbrough. Już od pięciu potyczek ligowych i pucharowych Blackburn jest niepokonane w tych konfrontacjach. Na poprawienie tych dobrych statystyk liczy na pewno menedżer Blackburn - Mark Hughes.

Trzeba przyznać, że Blackburn staje w tej kolejce przed kolejną szansą pokonania Middlesbrough. Wszystko przez plagę kontuzji, jaka już na początku sezonu dopadła podopiecznych menedżera Garetha Southgate'a. W meczu z Blackburn zabraknie trzech podstawowych obrońców: Jonathana Woodgate'a (30 występów w poprzednim sezonie), Roberta Hutha (12 występów w poprzednim sezonie) i Emanuela Pogatetza (35 występów w poprzednim sezonie). Także z powodu nadmiaru kartek będzie musiał pauzować Fabio Rochemback. Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja Blackburn. Z powodu urazów nie zobaczymy tylko: Seteven'a Reid'a i Bruno Bernera. Jedynie odczuwalny może być brak Reida. Jednak menedżer Mark Hughes z załataniem tej dziury powinien poradzić sobie wzorcowo.

Obydwie drużyny liczą na udany start w nowym sezonie Premier League. Jednak gospodarze nie grali praktycznie żadnego meczu o stawkę. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja Blackburn, które grało w Pucharze Intertoto. Popularni "Rovers" zmierzyli się w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej tych rozgrywek z litewską Vetrą Wilno. W obydwu spotkaniach podopieczni Marka Hughes pokazali się z bardzo dobrej strony. Najpierw wygrali w Wilnie (2:0) a w rewanżu nie pozostawili już żadnych złudzeń rywalom gromiąc ich, aż (4:0) na Ewood Park.

Faworytem tego spotkania jest Blackburn braki kadrowe w Middlesbrough są bardzo poważne. W szczególności, jeśli chodzi o linię defensywną. Myślę, że tacy napastnicy jak Roque Sanata Cruz czy też zawsze bramko strzelenie usposobiony Morten Gamst Pedersen strzelą bramkę Middlesbrough. Dla mniej zdecydowanych proponuje asiana ja właśnie wybrałem tą propozycję.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1479985 - 11/08/2007 01:15 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: Ignorator]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Co do wspomnianej promocji to ja bym Wam zaproponowal Mikela Artete z Evertonu. On wykonuje wolne i przede wszystkim karne dla Blueshites. Ze zdolnosciami Andiego Johnsona do wymuszania karniakow i biorac pod uwage jak slaba jest obrona Wigan mysle, ze ten typ ma spore szanse na wejscie. Nie moge znalezc kursu ale powinien byc w granicach 10.0 - 12.0

Do góry
#1480370 - 11/08/2007 02:10 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: konstruktor1]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Chodzi mi po glowie jeszcze wygrana Sunderlandu, wiem ze to bylaby sensacja ale mozliwe jest to. Jutro obrona Tottenhamu oslabiona bedzie brakiem Ledley King, Aaron Lennon and Benoit Assou-Ekotto, nie wystapi rowniez Young-Pyo Lee -wszyscy z powodu kontuzji. Smaczku rywalizacji dodaje fakt ze obecny trener Sunderlandu Roy Keane to byly kolega z reprezentacji Irlandii napastnika Tottenhamu Robbiego Keana. Nie wiem czy panowie sie darzyli sympatia ale napastnik Tottenhamu wspominal ze wokol Roy Keana zawsze byla atmosfera i szacunek innych graczy do niego. Kurs na 1 Sunderlandu 3.45 lub 1X za 1.6.

Do góry
#1480412 - 11/08/2007 02:35 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: konstruktor1]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Originally Posted By: konstruktor1
Co do wspomnianej promocji to ja bym Wam zaproponowal Mikela Artete z Evertonu. On wykonuje wolne i przede wszystkim karne dla Blueshites. Ze zdolnosciami Andiego Johnsona do wymuszania karniakow i biorac pod uwage jak slaba jest obrona Wigan mysle, ze ten typ ma spore szanse na wejscie. Nie moge znalezc kursu ale powinien byc w granicach 10.0 - 12.0


Dobry pomysl konstruktor1 (piszesz sie z malej w okienku uzytkownika wiec tak powielam, jesli chccialbys z duzej litery "K" aby cie zaznaczac to daj znac), wybor penalty shootera zwieksza prawdopodobienstwo trafienia.
Mysle ze w niedziele na stadionie Arsenalu moze byc jakis karny gdyz zawodnicy tacy jak Adebayor, Gilberto Silva, E. da Silva i Van Persi czesto beda goscic w polu karnym nowo budowanego zespolu gosci i przewiduje ze ktos zapracuje na 11-ke. Warto wspomniec ze w tym konkursie chodzi o 1-go strzelca bramki w meczu wiec jak karny bedzie 2 czy ktoras bramka z kolei to typ nie trafiony. Oczywiscie Expekt zwraca ta stawke do 40 zl/10e ALE zwroccie uwage ze to jest juz bonus i zgodnie z regulaminem trzeba go bedzie obrocic 5 razy po kursie min 1.5 !

Proponuje zagrac graczy ktorzy strzelaja karne jako strzelcy w meczu gola w ogole, dla przykladu:

Arsenal - Fulham
1 strzelec bramki Gilberto Silva kurs 13
strzelec bramki w meczu Gilberto Silva kurs 3.5

Czy ktos moglby podac etatowych wykonawcoe rzutow karnych z Premiership ? Z gory dziekuje.

Do góry
#1480587 - 11/08/2007 03:27 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) [Re: konradd]
Spoon82 Offline
journeyman

Meldunek: 14/04/2007
Postów: 67
konradd Adebayor i Gilberto Silva nie zagrają w meczu z Fulham z powodu kontuzji.Jest to szansa dla Eduardo Silvy,który może zastąpić Adebayora,jeśli oczywiście uda mu się wyleczyć do niedzieli drobny uraz.Pozdrawiam

Do góry
#1481341 - 11/08/2007 06:12 Re: Premiership - 1 kolejka (11-12.08) *DELETED* [Re: Ignorator]
klimerson Offline
stranger

Meldunek: 11/08/2007
Postów: 10
Post deleted by bcn1899

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, ElNinho[mmdea], igea23, Ojro, Sensei), 3475 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582290 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25