Strona 11 z 14 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#1705249 - 22/10/2007 20:02 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: papa_smerf]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
BAH_mam_małego_VIP:

widze że zapłakany dzisiaj spać nie mogłeś to tak jak pisuary szukasz drobiazgów byle sie przyczepiać

czym że jest 2ga tura, gdzie jest jeden na jednego a czym wybory gdzie jest 7 partii:

więc:

kaczynski 5 mln

PO ponad 7 mln

co by bylo jakby były tylko PO i PIS w tych wyborach? \:D cały elektorat innych partii jak LID, PSL, Samoobrona, PO.... nie nawidzi PIS więc byś miał 15 mln do 4mln skoro tak sie przyczepiasz do "2giej tury prezydenckiej".


swoją droga przypominasz mi kaczyńskiego... on też wściekły po klęsce wczoraj zestawił w 1 zdaniu gratulacje dla Tuska razem z porównaniem go do mordercy Piotrowskiego. MAX

Do góry
Bonus: Unibet
#1708562 - 24/10/2007 00:23 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: papa_smerf]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
koalicja PO PSL LiD mogłaby nie tylko stabilnie rządzić odrzucając każde veto prezydenta PIS ale nawet zmieniać konstytucje RP \:o

PO PSL LiD mają 66% w sejmie, czyli 2/3 potrzebne do zmian konstytucyjnych o ile dobrze pamiętam, no i spokojne 3/5 do odrzucania veta.

nie wiem czemu ale czuje że będzie taka koalicja mimo że mówi się tylko o PSL.

rzut oka w naszej sprawie:

PO + LID = szacunek dla prawa UE, brak sporów z UE, jak najszybsze EURO w polsce

PSL = szacunek dla prawa UE, brak sporów z UE, EURO w "rozsądnym czasie"

Do góry
#1710242 - 24/10/2007 05:04 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: papa_smerf]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
[quote=papa_smerf][/quote]
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią
Mężom przystoi w milczeniu się zbroić
.

Ponieważ o.Cenzor nie dba o kulturę wypowiedzi
a jedynie o "myślenie po myśli"
nie zamierzam brać udziału
w zmanipulowanych dyskusjach.

Do góry
#1710967 - 24/10/2007 20:34 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: BAHmVIP]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
no no noo... będzie gruba afera i Francja przegra kolejny proces w ETS....

Prezes Unibet aresztowany
Szef szwedzkiej firmy Unibet Petter Nylander został aresztowany w Holandii na skutek starań policji francuskiej.


Nylander został zatrzymany w trakcie podróży do swojego domu w Wielkiej Brytanii. Usłyszał zarzuty o łamanie prawa francuskiego w kwestii hazardu. Według tych oficjalnych informacji Nylander naruszył monopol ustalony we Francji, a poszkodowane firmy to Française des Jeux (loteria) oraz PMU (zakłady na wyścigach konnych).

W oficjalnym oświadczeniu firmy w tej sprawie czytamy, że brano pod uwagę możliwość aresztowania, choć czas przeprowadzenia akcji był zaskakujący. Unibet uznał też postępowanie władz francuskich za oburzające, gdyż pokazuje to brak szacunku dla Komisji Europejskiej, która wypowiada się przeciw państwowym monopolom hazardowym w UE.

Do góry
#1716049 - 26/10/2007 09:33 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: papa_smerf]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
Minister LIPIEC aresztowany w padzierniku....co sie dzieje!!!!!!!!

Do góry
#1718499 - 27/10/2007 10:00 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: medivall]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Pisowki minister... aresztowany tydzień po wyborach? A dlaczego nie w tygodniu wyborczym? \:D

Na szczęście czas krętaczy i nieudaczników minął. Dla bukmacherstwa wynik wyborów jest świetny, teraz nie muszą się obawiać tumanów u władzy, któzy będą chcieli łamać prawo unijne czy nawet własną konstytucję.

Tak więc PiSuarowi machamy papa i dla dobra Polski nie życzymy powrotu. Kiedykolwiek.

Do góry
#1718585 - 27/10/2007 16:50 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: Conrad]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
Widzisz Conrad, niestety wszystko pięknie wygląda na papierze. Tak na prawdę to PO ma piękny teoretycznie program , ale ludzie ,którzy będą go wykonywać to w większości prawdziwe potwory . Dokonaliśmy kolejnego wyboru typu "zamienił stryjek siekierkę na kijek " i bardzo szybko się okaże w co tak naprawdę wpadliśmy . Dziwi mnie twój entuzjazm ze dla bukmacherki nadeszły super czasy skoro zakazu jej w internecie domagała się pani (na szczęście już nie poseł)Sawicka z PO. Jeśli chcesz by nadeszły naprawdę dobre czasy to musi wygrać UPR . Niestety wydaje się to niemożliwe gdyż tak naprawdę to wyboru za nas dokonują media i one mówią nam na kogo mamy głosować , a my jak te barany ich słuchamy.
P.S. Jeśli dostanę bana albo ostrzeżenie , to sam przyznasz mi rację .

Do góry
#1718620 - 27/10/2007 17:16 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: Conrad]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: Conrad
Pisowki minister... aresztowany tydzień po wyborach? A dlaczego nie w tygodniu wyborczym? \:D

Na szczęście czas krętaczy i nieudaczników minął. Dla bukmacherstwa wynik wyborów jest świetny, teraz nie muszą się obawiać tumanów u władzy, któzy będą chcieli łamać prawo unijne czy nawet własną konstytucję.

Tak więc PiSuarowi machamy papa i dla dobra Polski nie życzymy powrotu. Kiedykolwiek.

"Conrad"-czy Ty uważasz,że fakty powstają w wyniku zaklinania rzeczywistości???Bo fakty są takie,że teraz do władzy(w wyniku demokratycznych wyborów,których rezultat szanuję ale swoje zdanie zachowuję...)doszła ekipa tak mocno ubabrana w Programowe
Okradanie z wykorzystaniem sprawowanych stanowisk-że Ty jako warszawianin albo teraz po prostu kłamiesz albo masz zanik pamięci na to co ta ekipa w czasach sprawowania władzy w Wwie za czasów prezydentury PISKORSKIEGO wyprawiała.
Więc zachowaj umiar w swoich(oby nie przedwczesnych!) peanach-bo ręka w nocniku może wylądować...a czego ani Tobie ani sobie ani przede wszystkim POLSCE nie życzę!
Podpisano:edi8(były więzień polityczny PRL-u).

Do góry
#1718753 - 27/10/2007 18:16 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: edi8]
artbledo Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2003
Postów: 801
dużo ludzi głosowało na PO zeby nie wygrał PiS ale teraz niech się zajmą ustawą która najbardziej nas interesuje ...

Do góry
#1718809 - 27/10/2007 18:49 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: artbledo]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: artbledo
dużo ludzi głosowało na PO zeby nie wygrał PiS ale teraz niech się zajmą ustawą która najbardziej nas interesuje ...
i jeszcze powiedz,że tym Wszystkim co głosowali przeciw PIS chodziło tylko o tą ustawę......jest wiele ustaw zdecydowanie ważniejszych więc trzeba spokojnie poczekać.... ;\)

Do góry
#1718826 - 27/10/2007 19:00 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: AGASSI]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: artbledo
dużo ludzi głosowało na PO zeby nie wygrał PiS ale teraz niech się zajmą ustawą która najbardziej nas interesuje ...
i jeszcze powiedz,że tym Wszystkim co głosowali przeciw PIS chodziło tylko o tą ustawę......jest wiele ustaw zdecydowanie ważniejszych więc trzeba spokojnie poczekać.... ;\)


Dla mnie i wielu ludzi z forum to ta ustawa jest najważniejsza panie AGASSI, bo to forum bukmacherskie a nie polityczne

O ile w przypadku PISu nie było szans by cokolwiek poszli w dobrym kierunki, to w przypadku PO jest cień szansy ale jak będzie zobaczymy :)wielkich nadziei nikt sobie aż tak nie robi, ale kto wie , może uda się to wszystko sensownie uregulować .. \:\)

Do góry
#1718833 - 27/10/2007 19:02 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: AGASSI]
artbledo Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2003
Postów: 801

przecież nic takiego nie napisałem ... poza tym w rządzie nie ma jednej osoby czy kilku które zajmują się wszystkimi ustawami tylko jest wystarczająca ilość osób żeby w jednym czasie powstawało co najmniej kilka ustaw więc na co mamy czekać ...

Do góry
#1718870 - 27/10/2007 19:19 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: moonlight]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: moonlight
Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: artbledo
dużo ludzi głosowało na PO zeby nie wygrał PiS ale teraz niech się zajmą ustawą która najbardziej nas interesuje ...
i jeszcze powiedz,że tym Wszystkim co głosowali przeciw PIS chodziło tylko o tą ustawę......jest wiele ustaw zdecydowanie ważniejszych więc trzeba spokojnie poczekać.... ;\)


Dla mnie i wielu ludzi z forum to ta ustawa jest najważniejsza panie AGASSI, bo to forum bukmacherskie a nie polityczne

O ile w przypadku PISu nie było szans by cokolwiek poszli w dobrym kierunki, to w przypadku PO jest cień szansy ale jak będzie zobaczymy :)wielkich nadziei nikt sobie aż tak nie robi, ale kto wie , może uda się to wszystko sensownie uregulować .. \:\)
zauważ,że w całej kampanii wyborczej akurat o kwestii hazardu żadna partia się nie wypowiadała ps. dla Mnie też ta ustawa jest ważna ale z pewnością nie priorytetowa i nie ona spowodowała Mój głos dla PO

Do góry
#1718886 - 27/10/2007 19:32 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: AGASSI]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Ja zagłosowałem przeciwko pisowi, tylko ze względu na tę ustawę, inne rzeczy mnie nie obchodzą osobiście, ponieważ łatwo stwierdzić, że szanse że pis cokolwiek pozytywnego zrobi dla graczy w internecie były niemal zerowe. Natomiast inne pro-europejskie partie dają taką szansę nieco większą \:\)

A to, że jakaś Sawicka z PO wyszła z jakimś durnym projektem, to wyjątek, który potwierdza regułę. Co będzie to zobaczymy.
PiSowi mówimy stanowcze NIE, dajemy szansę innym partiom \:\)

Do góry
#1718902 - 27/10/2007 19:43 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: moonlight]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
A moze damy szanse wreszcie sobie samym a nie jakiejs bandzie popieranej przez media?

Do góry
#1718906 - 27/10/2007 19:44 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: lodzerman]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Taakkk, wywalić wszystkich over 30 latek z polityki

Do góry
#1718976 - 27/10/2007 20:27 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: moonlight]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: moonlight
Ja zagłosowałem przeciwko pisowi, tylko ze względu na tę ustawę, inne rzeczy mnie nie obchodzą osobiście, ponieważ łatwo stwierdzić, że szanse że pis cokolwiek pozytywnego zrobi dla graczy w internecie były niemal zerowe. Natomiast inne pro-europejskie partie dają taką szansę nieco większą \:\)

A to, że jakaś Sawicka z PO wyszła z jakimś durnym projektem, to wyjątek, który potwierdza regułę. Co będzie to zobaczymy.
PiSowi mówimy stanowcze NIE, dajemy szansę innym partiom \:\)

"moonlight"-zbyt mądrze na tym forum piszesz abym tego co powyżej jest(odnośnie projektu PO w sprawie e-hazardu)nie odbierał jako lapsusu....bo nie mogę inaczej nazwać tego co napisałeś "że jakaś Sawicka z PO wyszła z jakimś durnym projektem".
POSŁOWIE NIE WNOSZĄ PROJEKTÓW USTAW Z WŁASNEGO WIDZIMISIĘ A JAKO
SPRAWOZDAWCY WYDELEGOWANI PRZEZ KIEROWNICTWO KLUBU POSELSKIEGO,
więc ta-jak ją nazwałeś-DURNOTA wyszła z kierownictwa PO i za jego wiedzą i aprobatą!!!
To tyle dla hurraoptymistów proeuropejskości PLATFORMY OBYWATELSKIEJ-w odniesieniu do legalizacji gry w necie...

Do góry
#1719034 - 27/10/2007 20:53 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: edi8]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Ględzenie o Sawickiej kompletnie nie ma sensu. Oni pisała prywatny list, w ogóle nie w imieniu PO. Tak więc przestańcie te półprawdy powtarzać bo nic sensownego w tym nie ma.

Tu chodzi de facto o respektowanie prawa europejskiego, które teraz wiemy że będzie respektowane. PiSkomuchy natomiast byli skłonni nawet Konstytucję Polski łamać, tak więc minęło zagrożenie nie tylko dla sektora bukmacherskiego ale także dla struktur demokratycznych w Polsce. \:\)

lodzerman, ja wcale nie uważam, że "zamieniłem stryjek siekierkę na kijek" tylko wybrałem w moich oczach bardzo dobrą partię polityczną, z najlepszymi politykami w Polsce. Co do URP... to jest to beznadziejna grupka stukniętych ludzi. Nie do UE tylko do NAFTA? Jeju, głupszych haseł chyba nawet Lepper nie miał...

Do góry
#1719244 - 27/10/2007 21:46 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: Conrad]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
Ja tam i tak zawsze będę wolał grać w naziemnych, tylko dobrze byłoby dla mnie i dla samych bukmacherów gdyby nie było tego podatku 10% - przynajmniej do czasu, aż hazard internetowy nie zostanie opodatkowany (bo dzisiaj mamy zachwianą konkurencję).

A kwestia biznesu internetowego jako zjawiska jest jeszcze bardzo młoda i chwilę zajmię uregulowanie tego medium. Zakłady bukmacherskie wcale nie muszą się różnić od księgarni, która ma siedzibę na Gliblartarze. Najlepiej wszystkie serwery świata przenieść do rajów podatkowych, ale to nie pomoże gospodarce światowej. Są proste sposoby na poradzenie sobie z tym problemem ale mi nikt nie płaci więc nie będę nikogo wyręczał.

Do góry
#1719263 - 27/10/2007 21:51 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: tangerine]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Problem z naziemnymi to limity. To wciąż nie są alternatywy do zagranicznych bukmacherów np. z Wielkiej Brytanii.

Natomiast hazard internetowy jest w pełni opodatkowany, w miejscu gdzie firma ma siedzibę. Tak jak mówisz, jest to podobne to każdego innego biznesu typu księgarnia internetowa.

Zamknąć można się jedynie na buki mające siedzibę poza UE, nie ma natomiast możliwości zablokowanie firm unijnych, np. Ladbrokes Czy Hilla. Te firmy nie mają też jakiegokolwiek obowiązku płacenia tu czegokolwiek gdyż nie mają tu swojej siedziby a zakłady są wyłączone z podatku VAT (jedyny, który by musieli naliczać po lokalnych stawkach i tu go odprowadzać). Oczywiście da się zablokować i unijnych buków... jeśli wywali się z rynku STS, TM, Profa, Millenium i innych.

Do góry
Strona 11 z 14 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa), 4063 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582399 Postów

Najwięcej online: 4136 @ 20:01