Strona 13 z 14 < 1 2 ... 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#1727022 - 30/10/2007 07:55 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: Conrad]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
awax: będąc w WTO i UE tylko DEBIL (nie pomylilem sie tu) by myślał o NAFTA.... i może wszelkie towary byśmy na tratwach przeciągali z Gdańska, przez duńskie cieśniny, potem kanał la manche i jesteśmy na prostej do Nowego Jorku? \:D \:D DEBILIZM w czystym wydaniu.

ch.Ujnia Polityki irRacjonalnej

Do góry
Bonus: Unibet
#1727026 - 30/10/2007 08:01 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: papa_smerf]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
jeszcze małym nawiasem:

skoro USA w swoim NAFTA tak świetnie się błyskawicznie rozwijają to czemu ten ich cały DOLLAR pada na ryj i pobił kolejne negatywne rekordy względem EURO, waluty tej rzekomo słabiutkiej UE.

Liczby nie kłamią, UE i USA idą praktycznie pod każdym względem na podobnym poziomie obecnie, ale dużo lepszą przyszłość każdy wróży UE, USA już się wypaliła, a Bush im w tym pomaga jak może \:D a UE spokojnie pędzie do przodu, już zrównała się z "super-mocarstwem USA", a za parę lat będzie daleko do przodu

Do góry
#1727028 - 30/10/2007 08:04 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: papa_smerf]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Nikt z Unii Polityki Kretyńskiej zapewne nie porównał rozmiar naszego eksportu pomiędzy Niemcami a USA. Inaczej nie dawali by Niemcom narzędzie pozwalające im na robienie z naszego eksportu to co im się podoba, włącznie z cłami i blokadami tak jak im się widzi.

Do góry
#1727040 - 30/10/2007 12:54 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: Conrad]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
Sorry ,że piszę na ten temat (bo to forum bukmacherskie) a nie polityczne, ale to Ty Conrad zacząłeś tą polityczną propagandę sławiącą PO . Tak się składa ze sam jestem politykiem (Nie jestem członkiem ani UPR ani tym bardziej PIS ) a poglądy mam lewicowe . Ale tak jak SLD nie ma nic wspólnego z lewicą po za nazwą , tak PO z prawicą i troską o dobro obywateli . Ty sam albo jesteś członkiem PO i wtedy rozumiem twój entuzjazm bo Teraz K... My, albo bezmyślnie powtarzasz propagandę rozsiewaną przez media ,które są we władaniu członków i sympatyków PO . Wiesz , ja w dniu wyborów gdy po głosowaniu poszedłem do pabu na piwo , i zacząłem się pytać kolegów na kogo głosowali,to mówili mi że na PO ,i byli z siebie bardzo zadowoleni! , Gdy zapytałem się ich dlaczego ? to odpowiedz była zawsze jedna ! W telewizji mówili ze trzeba odsunać kaczorów od władzy a sondaże pokazały ze tylko PO ma szanse. Sam widzisz Conrad że tak zwana demokracja i wolne wybory są doskonale ustawiane przez tak zwane "Elyty" a maluczkim wydaje się ,ze to oni podejmują decyzję . Ja nie chwaliłem UPRu , bo sam się z wieloma poglądami ich nie zgadzam , a powiedziałem Tobie oraz forumowiczom kiedy nastaną naprawdę dobre czasy dla bukmacherki a PO nie zrobi w tej sprawie nic ,tak zresztą jak nic nie zrobiłoby PiS ( to był taki temat zastępczy jak np Kara śmierci , albo aborcja } W ogóle nic nie wprowadzono w Polsce co jest niezgodne z prawem UE tak jak nic nie zostanie wprowadzone, gdyż każda ustawa , jest rozpatrywana pod kątem zgodności z prawem UE . Tak więc PO będziemy mogli chwalić za niewprowadzenie tej Nowelizacji , tak jak można chwalić np dozorcę że pozamiata.

Do góry
#1727072 - 30/10/2007 16:04 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: lodzerman]
artbledo Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2003
Postów: 801
PO musi sprawę zakładów w internecie uregulować i z pewnością się tym zajmą bo za dużo firm i ludzi z tego korzysta ...

Do góry
#1727081 - 30/10/2007 16:21 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: papa_smerf]
awax76 Offline
old hand

Meldunek: 16/07/2007
Postów: 850
Originally Posted By: papa_smerf
... UE spokojnie pędzie do przodu, już zrównała się z "super-mocarstwem USA", a za parę lat będzie daleko do przodu


Jak słyszę, że UE już zrównała się z USA to ogarnia mnie pusty śmiech. To nie kto inny jak brukselscy biurokraci w tzw. Strategii Lizbońskiej napisali sobie, że w ciągu kilku lat dogonią i przegonią USA, a po tych kilku latach ze spuszczoną głową sami przyznali, że to jest nierealne...

Do góry
#1727088 - 30/10/2007 16:30 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: papa_smerf]
awax76 Offline
old hand

Meldunek: 16/07/2007
Postów: 850
Originally Posted By: papa_smerf
... ale dużo lepszą przyszłość każdy wróży UE, USA już się wypaliła...


KAŻDY? tzn. kto? jacyś zaklinacze eurokołchoźnianej rzeczywistości? konkretnie proszę

Do góry
#1727111 - 30/10/2007 17:07 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: Conrad]
awax76 Offline
old hand

Meldunek: 16/07/2007
Postów: 850
Originally Posted By: Conrad
Awax, NAFTA była prześmiesznym pomysłem właśnie ze względu na strukturę handlu, a twierdzenie że handel nie ma znaczenia geograficznego jest nieprawdziwe bo jest to jeden z NAJWAŻNIEJSZYCH czynników jeśli nie #1. SZCZEGÓLNIE w naszym przypadku, gdzie nasz eksport polega w ogromnym stopniu na Niemcach. I teraz zgodnie z JKM powinniśmy pozostać poza UE i mieć do czynienia z ograniczeniami i cłami na nasz eksport??? Lepiej sobie w łeb strzelić.


przynależność do strefy wolnego handlu jest o wiele bardziej korzystne gdyż członkowie mogą swobodnie kształtować swoje relacje gospodarcze z państwami i podmiotami trzecimi (także np z UE!) natomiast w UE państwa członkowskie nie mają takiej możliwości, UE to taka nibystrefa wolnego handlu ale szczelnie zamknięta na zewnątrz, co sprawia, że zamiast sprowadzać banany np z Ekwadoru po 2 zł/kg na skutek ogromnych ceł musimy jeść banany po 4 zł z kolonii francuskich

[/quote... obrażają upośledzone dzieci...[/quote]

nie obraź się ale jesteś najlepszym przykładem człowieka karmionego medialną papką...

JKM mówił o tym, że każdy rodzic powinien mieć WYBÓR do jakiej szkoły posłać SWOJE dziecko a zrobiono z niego wroga upośledzonych dzieci...
gazeta, której "dziennikarka" napisała te kłamstwa, przegrała z kretesem proces w trybie wyborczym a uzasadnienie sądu było miażdżące!
ale skąd miałbyś o tym wiedzieć? przecież w TV już tego nie podali...

jeśli chodzi o karę śmierci to zadziwiające jest to, że gorący zwolennicy demokracji, czyli władzy ludu, nie chcą się pogodzić z faktem, że ok 3/4 domaga się przywrócenia tej kary...

Do góry
#1727159 - 30/10/2007 17:47 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: awax76]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
lodzerman: to że PO (dzięki Bogu ! ! !) nie jest partią socjalną to każdy głupi wie, to partia rozwoju, biznesu i myślenia. A nie partia becikowych, mleczka dla dzieci i pomagania żulom spod mostów.

Polska wybrała drogę rozwoju, a nie drogę zapomogi biedocie. \:D

Do góry
#1727169 - 30/10/2007 17:51 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: awax76]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
Originally Posted By: awax76
Jak słyszę, że UE już zrównała się z USA to ogarnia mnie pusty śmiech. To nie kto inny jak brukselscy biurokraci w tzw. Strategii Lizbońskiej napisali sobie, że w ciągu kilku lat dogonią i przegonią USA, a po tych kilku latach ze spuszczoną głową sami przyznali, że to jest nierealne...

\:D \:D \:D \:D

napij sie mleka, potem porównaj sobie dane za 2006 rok PKB, wzrost gospodarczy, bezrobocie, stope życia, PKB per capita.... wtedy się napij jeszcze raz mleka i sobie pomyśl jaki jesteś głupi.

wszelkie wskaźniki pokazują że UE JUŻ JEST NA POZIOMIE USA (jedynie per capita odrobinę odstaje, reszta 100% równiutko), więc jak głosisz takie chore herezje o American Dream to mi sie żygać chce. Jedź do USA i może zgwałci cie gang murzynów w slamsach podmiejskich... no bo chyba poziom BEZPIECZEŃSTWA życia mamy też gorszy? \:D haha dobrze że w USA każdy nosi dubeltówkę i UZI pod pachą.

Do góry
#1727214 - 30/10/2007 18:26 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: papa_smerf]
lodzerman Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2007
Postów: 84
Ja o niebie Ty o chlebie, stosujesz starą wypróbowaną metodę wyśmiewania bez podawania konkretów. PO jest na pewno partią rozwoju biznesów , szkoda tylko ze nie polskich , i nie śmiej się z żuli pod mostem ,bo bardzo wielu z nich to dawni przykładni uczciwi obywatele , którzy zostali wykiwani przez panów,którzy nazywali się bankierami ,urzędnikami bądż politykami z pod znaku Balcerowicza ,Bieleckiego , Lewandowskiego , Piskorskiego i innych. Ludzie ci nie nauczeni co to jest kant i nieprzygotowani do życia w "kapitaliżmie z wilczą mordą" zostali wywłaszczeni ze swojego majątku , a Państwo nie tylko ich nie broniło (Chodz ludzie płacą podatki miedzy innymi na to by byli chronieni przed oszustami)ale jeszcze pomagało ich dobić.Dla ciebie i tobie podobnych podsunięcie 80 letniej emerytce skrajnie niekorzystnej umowy , bądż sprzedanie jej kosmetyku wartego 1zł za 100 zł, jest dobrym interesem, dla mnie oszustwem ,I TYM SIĘ WŁAŚNIE RÓZNIMY

Do góry
#1727242 - 30/10/2007 18:57 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: lodzerman]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
interes jak interes, wszędzie trzeba szukać jeleni ;\)

wracaj do swojej socjalnej utopii, na Kubie żyje sie wspaniale i nikt nie oszukuje emerytów... po prostu cała władza ich rżnie tak jak twoi towarzysze z SLD, to samo na białorusi czy w Korei.... Fucktycznie... tam sie żyje wyśmienicie, szkoda ze nie mają balcerowiczów. \:D

Wracając na tory tematu: kandydaci na ministra Sportu i Finansów są z PO. Oboje są pro-UE i liberalni \:\) 2+2=4 Dodać do tego że jak sam lodzerman mówi, PO lubi kapitał zagraniczny, to mamy A+B+C w komplecie do ustawy \:\)

Do góry
#1727256 - 30/10/2007 19:14 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: papa_smerf]
awax76 Offline
old hand

Meldunek: 16/07/2007
Postów: 850
Originally Posted By: papa_smerf
Originally Posted By: awax76
Jak słyszę, że UE już zrównała się z USA to ogarnia mnie pusty śmiech. To nie kto inny jak brukselscy biurokraci w tzw. Strategii Lizbońskiej napisali sobie, że w ciągu kilku lat dogonią i przegonią USA, a po tych kilku latach ze spuszczoną głową sami przyznali, że to jest nierealne...

\:D \:D \:D \:D

napij sie mleka, potem porównaj sobie dane za 2006 rok PKB, wzrost gospodarczy, bezrobocie, stope życia, PKB per capita.... wtedy się napij jeszcze raz mleka i sobie pomyśl jaki jesteś głupi.

wszelkie wskaźniki pokazują że UE JUŻ JEST NA POZIOMIE USA (jedynie per capita odrobinę odstaje, reszta 100% równiutko), więc jak głosisz takie chore herezje o American Dream to mi sie żygać chce. Jedź do USA i może zgwałci cie gang murzynów w slamsach podmiejskich... no bo chyba poziom BEZPIECZEŃSTWA życia mamy też gorszy? \:D haha dobrze że w USA każdy nosi dubeltówkę i UZI pod pachą.


no i zostałem głupkiem, mówi się trudno, widocznie niektórzy nie mogą swoich racji przedstawić w kulturalny sposób i nie potrafią żyć bez obrażania innych...

ps. PO jeszcze nie rządzi ale już zapowiedziała, że zlikwiduje obniżkę składki rentowej. Gratuluję wyboru!

Do góry
#1727258 - 30/10/2007 19:17 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: papa_smerf]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
okradania staruszek czy podsuwania umow laikom nie popieram ale...... ida tym tropem to wykorzystanie wiedzy w bukmacherce tez mozna uznac za nieetyczne bo przeciez biedny bukmacher nie wiedzial ze w druzynie XXX sa oslabienia.... czy YYY jedzie drugim skladem....

dzisiejszym swiecie kto ma miekkie serce ten musi miec twarda du.pe...... niestety tak jest choc z punktu widzenia IDEALISTY ( z kazdym rokiem coraz mniejszego) mnie to martwi

Do góry
#1727324 - 30/10/2007 20:17 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: sports]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
awax, masz juz swoje lata, na rencie mieszkasz z mamą to żałuj że nie będzie składki rentowej \:\) Dla NORMALNEJ większości narodu to może tylko pomóc, nie ma tylu inwalidów i rencistów, a poza tym są oni TYLKO balastem społecznym, nic nie dają a biorą. POpieram PO!

może wrócimy jednak do tematu? fajnie że są ludzie skrajni z UPR czy członkowie SLD, ale jednak to nie ten temat \:D

Wracając na tory tematu: kandydaci na ministra Sportu i Finansów są z PO. Oboje są pro-UE i liberalni ;\) 2+2=4 Dodać do tego że jak sam lodzerman mówi, PO lubi kapitał zagraniczny, to mamy A+B+C w komplecie do ustawy.

Do góry
#1727438 - 30/10/2007 21:14 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: papa_smerf]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce


\:D \:D

Do góry
#1727493 - 30/10/2007 21:40 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: papa_smerf]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: papa_smerf
są oni TYLKO balastem społecznym, nic nie dają a biorą.
Człowieku, ocierasz się już o fanatyzm większy niż cechuje kaczki, które tak zaciekle zwalczasz. Jakkolwiek słuszne by były Twoje racje na temat przyszłości bukmacherki w Polsce to argumentami, których używasz do ich poparcia wzbijasz się na coraz wyższe poziomy głupoty, a język Twoich postów jest coraz bardziej prymitywny i infantylny. Robisz z tego tematu burdel jak mało kto z jakiegokolwiek. Idź się przebadaj bo to może być jakaś psychoza maniakalna. Tylko, żebyś z tego powodu nie stał się kiedyś balastem dla społeczeństwa - nie życzę Ci tego.

Do góry
#1727555 - 30/10/2007 22:10 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: z o ® r o]
minotauro Offline
enthusiast

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 219
Conrad i Papa Smerf to dla was kochani odnośnie niepoważnej bandy głupków UPR;-): http://iq.onet.pl/1196866,2277,artykul.html

2006 PKB (PSN): USA 13130 milardów $
2006 PKB:(PSN) UE 12139 miliardów $

2006 PKB per capita USA : 43 444$
2006 PKB per capita UE: 26,9 tyś $ (!)


Wzrost gospodarczy USA: http://www.bankier.pl/inwestowanie/notowania/macro/profil.html?id=46
Wzrost gospodarczy UE: http://www.bankier.pl/inwestowanie/notowania/macro/profil.html?id=12

Bezrobocie USA: http://www.bankier.pl/inwestowanie/notowania/macro/profil.html?id=24
Bezrobocie UE: http://www.bankier.pl/inwestowanie/notowania/macro/profil.html?id=9


Jacy tu niektórzy mają przesiąknięte głowy od tej propagandy UE to aż smutne jest... Jeżeli smerf piszę, że USA już się wypaliło to chyba sobie kpi... Tylko gospodarki WB i Irlandii które są najbardziej podobne do USA (oparte na liberaliźmie gospodarczym a nie dopłacaniu do wszystkiego) dobrze się rozwijają... Francja, Niemcy itd. są przesiąknięte socjalizmem, świadczeniami itd. i jak ktoś mówi, że się będą rozwijać szybciej niż USA to się ośmiesza

Do góry
#1727561 - 30/10/2007 22:13 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: papa_smerf]
awax76 Offline
old hand

Meldunek: 16/07/2007
Postów: 850
Originally Posted By: papa_smerf
awax, masz juz swoje lata, na rencie mieszkasz z mamą to żałuj że nie będzie składki rentowej \:\) Dla NORMALNEJ większości narodu to może tylko pomóc, nie ma tylu inwalidów i rencistów, a poza tym są oni TYLKO balastem społecznym, nic nie dają a biorą. POpieram PO!


uprasza się o CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM !
w poście, na który odpisujesz napisałem, że PO zapowiedziała REZYGNACJę Z OBNIżKI składki!
jesteś w stanie to pokapować? czy za trudne?

Do góry
#1727574 - 30/10/2007 22:20 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [2] [Re: awax76]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
CO TO MA WSPÓLNEGO Z NOWELIZACJĄ USTAWY!?


Edited by Conrad (30/10/2007 22:21)

Do góry
Strona 13 z 14 < 1 2 ... 11 12 13 14 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (akagi, alfa, 11kera11, Kretol, Sensei), 3493 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581769 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49