Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1517280 - 24/08/2007 04:07 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: kfjatek]
ziutek Offline
member

Meldunek: 30/11/2001
Postów: 167
Skąd: Tarnów/Olkusz
chyba jakies nieswieze informacje masz Ignorant
http://www.widzew.lodz.pl/news.php?ID=3334

wlasciwie lech juz powinien mecz w zaglebiu przegrac - ale co sie odwlecze... widzew wcale zle nie wypadl na tle wisly, wynik jest nieco mylny na niekorzysc lodzian

Widzew Lodz +1 2.180

Do góry
Bonus: Unibet
#1517298 - 24/08/2007 04:13 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Ignorator]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
Originally Posted By: Ignorator
Zabraknie dwóch czołowych postaci tego zespołu: Stefano Napoleoniego i Łukasz Juszkiewicza. Także nie zobaczymy Łukasza Brozia, Mateusza Brozia (obaj wykluczenia za czerwone kartki w meczu z Wisłą Kraków) i Piotr Kuklisa. Tak jak widzimy trener Michał Probierz będzie miał nie zły zgryz przed nadchodzącym meczem.[/b]



czerwona kartke dostal tylko Łukasz Broź! a Napoleoni ma zagrac

Do góry
#1517299 - 24/08/2007 04:13 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: ziutek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
no oglądałem skró z meczu Widzewa i nie powiem że źle wypadli na tle wisły....swoje szanse mieli....kilka ciekawych zagrań pokazali....


różnie może być...Lech może wygrać i 5:0 ale nie zdziwi mnie w tym meczu remis a nawet wygrana Łodzian...

dla mnie NO BET

Do góry
#1517593 - 24/08/2007 05:46 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Legia]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Informacje o których mówicie były już po facie. Z resztą widzewiak.pl, bo bardziej cenię tą witrynę poddał wcześniej inną informację niż ta na widzew.lodz.pl. Pomimo tego nie zmienia to niczego Widzew nie jest mocny i przed sezonem było wiadomo, że będą bronić sie przed spadkiem. Lech Poznań ma zupełnie inne cele i zapewne jutro wygra. Pytanie pozostaje czy z handi. Tutaj mam obawy, bo bez Reksia będzie o wiele gorzej niż z nim w składzie, ale my to dobrze wiemy z wcześniejszych spotkań.Warto zwrócić uwagę, że w zeszłym sezonie "Kolejorz" wygrała na swoim terenie (6:1). Jeszcze tak przyszło mi teraz szybko do głowy, że przecież łódzki Widzew gra fazami w sezonie piłkarskjim. Kilka dobrych meczów a potem załamanie się formy i zupełna klapa. Aktualnie są w gorszej formie co widać gołym okiem.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1517721 - 24/08/2007 06:14 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Ignorator]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
na widzewiak.pl tez pisalo, ze dwa Brozie pauzuja za czerwone kartki? i co ma do tego ze po fakcie? chyba chodzi o to, zeby bylo na prawde \:\)

Widzew z Wisla nie wypadl zle, ale u siebie im sie lepiej gra

Do góry
#1517888 - 24/08/2007 08:18 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: geri]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja Wam parę cegieł do ogródka wrzucę

Po pierwsze primo, to ja chyba jakąś inna pomarańczę oglądam, bo niektórzy już ustalili, kto rządzi, kto spada, a kto przed spadkiem się broni, itepe, itede. Jak w piłkarskim pokerze

Po drugie primo, to ja absolutnie nie rozumiem, jak mozna twierdzić, ze Widzew jest słaby i będzie bronił sie przed spadkiem
- po czterech kolejkach
- po meczach z trudnymi rywalami

Ja oglądalem 3 mecze Widzewa w całości, z Lubinem, Bełchatowem i Wisłą i absolutnie nie zgodzę się, że to jest słaby zespół
Absolutnie!

W ostatnim meczu z Wisłą, Widzew zagrał całkiem dobrze, ale mecz się dla Wisły ułożył
Po pierwsze to asysta obrońcy po której padła bramka na 1:0
Po drugie karny, którego nie powinno być
Broź zagrał ręką - to oczywiste
Główny musiał to skonsultować z bocznym, po czym wywalił Widzewiaka z boiska i podyktowal karnego.
Szkoda, że w tej samej akcji ( tuż przed strzalem ) sędzia nie zobaczył ręki Wiślaka i nie odgwizdal przewinienia w drugą stronę. Ta ręka była ewidentna i nawet Steve Wonder by ją zobaczył \:\)
Wisła na razie ma szczęście i sędziów po swojej stronie - 3 karne
Wracając do Widzewa
Niech mi ktoś, kto twierdzi, że to słaba drużyna wyjaśni, dlaczego?
Dlaczego niby oni mają bronic się przed spadkiem, kiedy przynajmniej 5 ekip jest gorszych

To, że Widzew jest na końcu tabeli i to, że na wiosnę przegrał wysoko, to nie są dla mnie wystarczające argumenty, by grać to spotkanie po kursie 1.45
Ja akurat mam duże wątpliwości, czy Lech zdoła wygrać ten mecz
I to nie dlatego, że zagra bez Rejskia

Moim zdaniem warto zagrać czystą dwójkę po kursie 7.50 za niewielką stawkę 1/10

Do góry
#1517962 - 24/08/2007 11:58 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Lech Poznan - Widzew Lodz Typ:1

Moim zdaniem Kolejorz zwyciezy w meczu z Widzewem nawet bez Reissa!
Jak spojrzec na gre Lecha w domu i na wyjezdzie to dwie zupelnie inne druzyny. W Poznaniu Lech niesiony ponad dwudziesto tysiecznym dopingiem gra ofensywna, kreatywna pilke, ktorej naprawde malo komu uda sie cokolwiek przeciwstawic w Poznaniu!
Widzew to moze nie najgorsza druzyna,ale nie oszukujmy sie nie ma ona zawodnikow na tyle klasowych jak Poznanska lokomotywa.
Podsumowujac: Predzej sie slonce z ksiezycem zderza niz Widzew zdobedzie punkty w Poznaniu

Do góry
#1517985 - 24/08/2007 15:24 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: rene

Wracając do Widzewa
Niech mi ktoś, kto twierdzi, że to słaba drużyna wyjaśni, dlaczego?
Dlaczego niby oni mają bronic się przed spadkiem, kiedy przynajmniej 5 ekip jest gorszych



Pierwszy argument jaki przychodzi mi do głowy: Widzew nie wygrał w 10 kolejnych meczach z rzędu - to chyba najlepiej świadczy o tym że są po prostu słabi. Do tego dodajmy jeszcze nikłe doświadczenie młodego trenera Probierza - kiedy oglądam czasami mecze łodzian to mam wrażenie że Probierz to po prostu jeden z ich kolesi z tym że siedzi na ławce i okrzykami zagrzewa kolegów do boju ;-) nie uraczyłem jeszcze jakiś dobrych zmian w ustawieniu zespołu czy trafnych zmian które przesądzałyby o wyniku meczi. Ba! W 1k. niejaki Douglas zagrał w ataku a ostatnio jest już ustawiany jako cofnięty pomocnik lub nawet obrońca (patrz: mecz z Odrą)! Reasumując, po prostu nie wierzę w kunszt trenerski Probierza a umiejętności jego piłkarzy są naprawdę przeciętne i to nie przypadek że nie potrafią wygrac od 10 kolejek. Lech następne mecze zagra z Wisłą Kraków i Bełchatowem i tam może być ciężko ale dzisiaj z Widzewem u siebie stawiam na pewne 3pkt gospodarzy.

Pozdrawiam
DJ SOSNA
[offline]

Do góry
#1518126 - 24/08/2007 17:15 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: ryzy9]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: ryzy9

Predzej sie slonce z ksiezycem zderza niz Widzew zdobedzie punkty w Poznaniu

Niewykluczone, że dzisiaj takie zjawisko zaobsrewujemy, choć nie wiem, jakie wywoła ono skutki w atmosferze. Ziemskiej i nastrojach u typerów \:D

ryzy9 - to co napisałeś, to akurat są argumenty z gatunku takich, jak ta perełka o meczu Bełchatów - Wisła
"Wisła mając w składzie takich zawodników jak Paweł Brożek czy Cleber, którzy strzelają gole praktycznie w każdym meczu, Wisła spokojnie może jechać do Bełchatowa z nastawieniem na zwycięstwo"
Czyli kolejny karny dla Białej Gwiazdy w Bełchatowie \:D
Oby nie z kapelusza

DJ akurat podał argumenty
Probierz wybitnym trenerem nie jest, ale Franek Smuda tym bardziej, choć tego drugiego broni doświadczenie

Ja bym nie brał tak do końca meczów Widzewa z wiosny, gdyż pod koniec ubiegłego sezonu Widzewiacy mieli zapewniony awans i nie pokazali charakteru, z którego ta drużyna zawsze słynęła.
Myślę, że istotniejsze są mecze z tego sezonu. Widzew nie wygrał od 4 kolejek, ale też stawił duży opór mistrzowi na wyjeździe, z wicemistrzem mógł wygrać, a Wiśle strzelił bramkę i toczył z nią dobry mecz nawet w 10-tkę.
Lech stracił 2 bramki z Sosnowcem, a mógł ich stracić więcej
Widzew jest o klasę lepszą drużyną niz Sosnowiec
Kto pamięta mecz Lech - Widzew z wiosny ( 6:1 ) to pamiętać też musi, że Widzew w pierwszej połowie byl drużyną lepszą, stworzył mnóstwo sytuacji i powinien prowadzić. W drugiej połowie Lechowi wychodziło wszystko, ale wątpię, że taki scenariusz sie powtórzy

To, ze Widzew nie wygrał w Poznaniu od 10 lat, to jest dla mnie mocny argument, dlatego gram 2 za małą stawkę

Do góry
#1518148 - 24/08/2007 17:22 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
ruben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 3042
Skąd: WidzEW LodZ
Originally Posted By: rene
Originally Posted By: ryzy9

Predzej sie slonce z ksiezycem zderza niz Widzew zdobedzie punkty w Poznaniu

Niewykluczone, że dzisiaj takie zjawisko zaobsrewujemy, choć nie wiem, jakie wywoła ono skutki w atmosferze. Ziemskiej i nastrojach u typerów \:D

ryzy9 - to co napisałeś, to akurat są argumenty z gatunku takich, jak ta perełka o meczu Bełchatów - Wisła
"Wisła mając w składzie takich zawodników jak Paweł Brożek czy Cleber, którzy strzelają gole praktycznie w każdym meczu, Wisła spokojnie może jechać do Bełchatowa z nastawieniem na zwycięstwo"
Czyli kolejny karny dla Białej Gwiazdy w Bełchatowie \:D
Oby nie z kapelusza

DJ akurat podał argumenty
Probierz wybitnym trenerem nie jest, ale Franek Smuda tym bardziej, choć tego drugiego broni doświadczenie

Ja bym nie brał tak do końca meczów Widzewa z wiosny, gdyż pod koniec ubiegłego sezonu Widzewiacy mieli zapewniony awans i nie pokazali charakteru, z którego ta drużyna zawsze słynęła.
Myślę, że istotniejsze są mecze z tego sezonu. Widzew nie wygrał od 4 kolejek, ale też stawił duży opór mistrzowi na wyjeździe, z wicemistrzem mógł wygrać, a Wiśle strzelił bramkę i toczył z nią dobry mecz nawet w 10-tkę.
Lech stracił 2 bramki z Sosnowcem, a mógł ich stracić więcej
Widzew jest o klasę lepszą drużyną niz Sosnowiec
Kto pamięta mecz Lech - Widzew z wiosny ( 6:1 ) to pamiętać też musi, że Widzew w pierwszej połowie byl drużyną lepszą, stworzył mnóstwo sytuacji i powinien prowadzić. W drugiej połowie Lechowi wychodziło wszystko, ale wątpię, że taki scenariusz sie powtórzy

To, ze Widzew nie wygrał w Poznaniu od 10 lat, to jest dla mnie mocny argument, dlatego gram 2 za małą stawkę

i drugi raz mysle nie zrobia nam tego 5tysiecy na wyjeździe musi byc choc punkt

Do góry
#1518327 - 24/08/2007 18:47 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: ruben]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Echhh beticos, beticos coś chyba tam u ciebie słońce za bardzo grzeje \:p . Widzew ostatnio wygrał w Poznaniu w 2000 roku 5:3 więdz 7 lat tamu ;\) - przejaskrawiasz jak moja mama \:D

Ja mam takie pytanko, ile się jedzie z Łodzi do Poznania?? Tak
wyczytałem, że piłkarze Widzewa wyjadą (wyjechali ne mecz) dzisiaj, 2-3 godziny drogi w takim upale to troszkę męczace tak se myśle \:D \:D \:D .

Ja osobiście spróbuje na dzisiaj underka, jak wiadomo Reiss nie zagra, a w dotychczasowych meczach bez niego było 0:1 i 1:1. Co wiecej do pomocy został przesunięty Wilk a na jego miejscu występuje typowy obrońca - Djordjevic. Jesli chodzi o Widzew to z tego co widze 1/3 siły ofensywnej to Napoleoni, który byl poobijany w meczu z Wisłą, ale już będzie do tyspozycji trenera. Ja podzielam zdanie większości poprzedników, że Widzew będzie walczył w dole tabeli.
Jeście garść statystyk.
Zesły sezon:
Lech - Widzew - 6:1
Widzew - Lech - 3:2
under jak się patrzy

A i beticos granie na Widzew to porywanie się z motyką na Słońce, a co łodzianie prezentują pod wodzą Pana Probierza najlepiej pokazali w zeszłym sezonie:
Bilans na wyjeździe 2-4-9 i co warto dodać z drużynami z miejsc 1-11 na wyjazdach przywieźli 2 pkt (Grodzisk i ŁKS) a wygrali z drużynami której jednej już nie ma (Pogoń) a druga gra w 3 lidzie (Górnik Ł). Także powodzenia \:\)

Moje typy
Lech - Widzew
under 2,5 gola - 7/10 - 2.10 (betgun)
1 - 10/10 - 1.50 (Betway)

Do góry
#1518340 - 24/08/2007 18:54 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: drfocus]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Ze Strykowa maja autostrade, wiec porzadnym klimatyzowanym autokarem dojada w miare szybko i wygodnie,
wjada do Poznania w Komornikach doslownie kilka kilometrow od stadionu,
jesli jada starym ogorkiem to moze ich troche przewiac ;\)

W tym meczu gralbym over bo wszelkie znaki na niebie i ziemi pokazuja ze tak sie wlasnie skonczy, Widzew przyjedzie grac, a nie sie bronic na wlasnym polem karnym,
Lech jak z Sosnowcem traci 2 bramki to to ze Widzew strzeli to "pefka"
Smudziaki rusza swoje szanowne dupska i tez strzela przynajmniej jedna,
zreszta co do samego wyniku sie nie wypowiadam bo wyglada zbyt oczywiscie zebym mial to zagrac z takim kursem.

Jesli znalazlbym over z kursem wyzszym niz 1,80 to biore za 6/10.

Do góry
#1518377 - 24/08/2007 19:23 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Biszop]
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
na bf masz kurs 1,85 \:\)

Do góry
#1518410 - 24/08/2007 19:55 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus
Echhh beticos, beticos coś chyba tam u ciebie słońce za bardzo grzeje \:p

W Trójmieście tak mocno nie grzeje, a i burze łaskawe. W razie co jest Zatoka i w Delikatesach d. Społem

Jeśli mozesz to daj tradycyjnego już njusa o złocisto-krwistych
Interesuje mnie szczególne obrona, a przede wszystkim to, czy tandem Zielu-Dżenas ustalił już czy Kuś to stoper, czy boczny obrońca \:D
Z tego co widzę, to Świr może zagrać za 5 kilo Peelenów
Z drugiej strony mu się nie dziwię, że się trochę zdenerwował
A swoją drogą ciekaw jestem jaka kara spotka tego "węgierskiego" arbitra o nazwisku Kalosz

Jeśli chodzi o Koronę, to zastanawiam się nad typem 2/2 HT/FT
Wiadomo - jak Korona nie strzeli pierwsza, to znowu baty \:p
Pewniakiem na ten mecz wydaje mi się obie strzelą
Czekam na wieści, to wtedy zdecyduję i podam stawki

P.S.
Najpierw dałem typ na Widzew, a później poszedłem do Społem

Do góry
#1518470 - 24/08/2007 20:36 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Beticos do meczu Ruch - Korona jeszcze dzisiaj cały wieczór, jutro wesele więc jest czasu a czasu żeby przy procentach coś wymysleć \:D

Ale ok, Świerczewski ma jakieś problemy z kręgosłupem i nie wiadomo czy wystąpi, Sobolewski kolejna operacja, ale na szczęścia wraca po kontuzji Kaczmarek. W ostatnim meczy skrzydła to była porażka Sasin to standart, ale Bonin też bardzo słabo się zaprezentował. Jeśli chodzi o obrone to na 99% wystąpi para Hernani, Drzymont. Scotty naprawdę jest w doskonałej formie i nawet jeśli Zielu go nie lubi to i tak musi go wystawić i o zgrozo całkiem dobre zawody zagrał z Odrą Drzymi. Jeśli Ruch chce grać długimi, górnymi piłkami to nie ma szans!! Mi ten wynik jakoś tak underowo wygląda, na trybunach ma być tylko 2000 kibiców i brak nas \:\( . Na szczęscie będzie wreszcie sędzia z prawdziwego zdarzenia. Typ, że obie strzelą hmmm jakoś mi się to nie widzi. Warto także dodać, że została anulowana kartka bramkarzowi Niebieskich, pytanie jak wygląda w Ruchu obrona bo ostatnio mieli tam troszkę problemów
Tyle na dzisiaj

Do góry
#1518520 - 24/08/2007 20:53 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Biszop]
lewyprosty Offline
member

Meldunek: 24/01/2005
Postów: 111
Originally Posted By: Biszop
Widzew przyjedzie grac, a nie sie bronic na wlasnym polem karnym,
Lech jak z Sosnowcem traci 2 bramki to to ze Widzew strzeli to "pefka"






argumenty nie do obalenia ...gadales z probierzem?

Do góry
#1518625 - 24/08/2007 21:24 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: lewyprosty]
Gowysp Offline
old hand

Meldunek: 17/03/2006
Postów: 951
Skąd: Końskie
Lech Poznań - Widzew Łódź 1

Piąta kolejka naszej pomarańczy rozpocznie się spotkaniem Lecha Poznań z Widzewem Łódź. Zdecydowanym faworytem jest zespół z Poznania. Mecz ten zapowiada się bardzo interesująco. Na trybunach najprawdopodobniej zasiądzie komplet widzów, co powinno pomóc gospodarzom. Jak na razie gra Lecha na swoim terenie wygląda bardzo dobrze, dwa zwycięstwa i osiem bramek. Lechici zagrają bez kontuzjowanego Piotra Reissa, co jest dużym osłabieniem. Jego miejsce w ataku, podobnie jak w ostatnim meczu z Zagłębiem Lubin, zajmie Hernan Rengifo. Lech będzie walczył w tym sezonie o najwyższe cele i nie może sobie pozwolić na stratę punktów z ligowymi średniakami do jakich należy Widzew.
Drużyna z Łodzi jak na razie spisuje się po prostu beznadziejnie, dwa punkty w czterech spotkaniach. Do tego w meczu z Kolejorzem Widzew wystąpi osłabiony. Nie zobaczymy dziś Łukasza Juszkiewicza, Łukasza Brozia, Mateusza Brozia i Piotra Kuklisa. Do tego w treningach regularnie nie brał udziału Napoleoni. Liczę na pewne trzy punkty gospodarzy.

Do góry
#1518746 - 24/08/2007 21:58 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Gowysp]
Al_Bundy Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2006
Postów: 977
Originally Posted By: Gowysp

Na trybunach najprawdopodobniej zasiądzie komplet widzów, co powinno pomóc gospodarzom. Jak na razie gra Lecha na swoim terenie wygląda bardzo dobrze, dwa zwycięstwa i osiem bramek.


Co by nie mowic z bardzo slabymi druzynami Zabrze i Sosnowiec.
Widzew tez bedzie wspierany przez liczna grupe fanow 4,000 albo wiecej

Quote:

Drużyna z Łodzi jak na razie spisuje się po prostu beznadziejnie, dwa punkty w czterech spotkaniach.


z mistrzem przegrali 2-1, vice-mistrzem remis 0-0 a powinny byc 3pkt, aktualnym liderem po dobrym meczu 1-3 i solidna Odra na wyjezdzie 1-1, pewnie nie ogladales tych meczy a uzywasz takich slow jak beznadziejnie

Quote:

Do tego w meczu z Kolejorzem Widzew wystąpi osłabiony.
Nie zobaczymy dziś Łukasza Juszkiewicza, Łukasza Brozia, Mateusza Brozia i Piotra Kuklisa. Do tego w treningach regularnie nie brał udziału Napoleoni.


O nastepny ktory sie urwal z ksiezyca , Kuklis i Napoleoni wczoraj trenowali wiec duza szansa ze wystapia,Juszkiewicz mial indywidualny trening , Bono powinien go spokojnie zastapic jak nie zagra, ł.broz pauzuje ale to zadne oslabienie a M.Broz niby czemu ma nie grac ? \:D

Do góry
#1518797 - 24/08/2007 22:10 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Al_Bundy]
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Mam pytanie do kolegi u gory gdzie niby zmiesci sie 4000 kibicow widzewa? Klatke na Lechu powiekszyli czy jak?
Co do meczu jesli Lech nie zlekcewazy rywala to juz do przerwy powinien prowadzic, poniewaz maja spora przewage w kazdej formacji.

Do góry
#1518823 - 24/08/2007 22:15 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: przyborro]
Al_Bundy Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2006
Postów: 977
klatka + sektor buforowy obok + czesc krytej trybuny

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Sensei, Ojro, latajaca_holenderka, alfa, Akhu, Kretol, kemp, VVega, 11kera11, rafal08, ElNinho[mmdea]), 4214 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582493 Postów

Najwięcej online: 4304 @ Wczoraj o 19:05