Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1507270 - 20/08/2007 17:03 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08)
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Zestaw par:

Lech Poznań - Widzew Łódź 24 sierpnia, 20:00
Ruch Chorzów - Korona Kielce 26 sierpnia, 14:30
Polonia Bytom - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 25 sierpnia, 19:00
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 25 sierpnia, 19:00
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 25 sierpnia, 16:00
Cracovia - Łódzki KS 25 sierpnia, 19:00
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 25 sierpnia, 18:15
Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin 25 sierpnia, 19:00


GL

Do góry
Bonus: Unibet
#1507294 - 20/08/2007 17:14 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 1
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec(+1,5) 1
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec HT 1
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec over 2,5


ponadto

Zagłębie nie strzeli

dokładny wynik :

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 4:0 ; 5:0


do Warszawy zawita zaprzyjaźnione Zagłębie Sosnowiec...dla kibiców będzie to okazja do wspólnego świętowania i zacieśniania przyjaźni. Natomiast dla piłkarzy ....będzie to okazja do festiwalu strzeleckiego. Legia jest w gazie , prezentuje się wybornie , wczoraj rezerwowy skład Legii zremisował niemal z wyjściową jedenastką Osasuny Pampeluna na wyjeździe. to oznacza jedno w sobote zobaczymy w Warszawie prawdziwą kanonade strzelecką w wykonaniu Legionistów.


ave (L)

Do góry
#1507407 - 20/08/2007 18:19 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Legia]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
na treningach zawsze dobrze grali!
Legia pewnie znowu wymeczy 1:0

Do góry
#1507591 - 20/08/2007 20:22 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: geri]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Witam Wszystkich Powracam na forum \:\) po bardzo długej przerwie:)

Moim zdaniem jescze za wczesnie jest na obstawianie 5 kolejki i wogule pisanie jakichkolwiek typów:)
Pozdrawiam

Do góry
#1508344 - 21/08/2007 01:38 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Legia]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: McDziarz

dokładny wynik :

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 4:0 ; 5:0


McDziarz naprawdę w każdej kolejce będziesz typował wygraną swojej Legii? (w dodatku na 6 dni przed meczem..)

Proponuję mały zakładzik
Legia strzeli 0-2 gola w meczu -> ja wygrywam
Legia strzeli 3 gole -> remis
Legia strzeli 4 lub więcej bramek -> wygrana Twoja

Nagrode: równowartość 4-paczka Królewskiego bądź Wareczki

deal?

Do góry
#1508401 - 21/08/2007 01:50 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Legia]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: McDziarz
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 1
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec(+1,5) 1
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec HT 1
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec over 2,5


ponadto

Zagłębie nie strzeli

dokładny wynik :

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 4:0 ; 5:0


do Warszawy zawita zaprzyjaźnione Zagłębie Sosnowiec...dla kibiców będzie to okazja do wspólnego świętowania i zacieśniania przyjaźni. Natomiast dla piłkarzy ....będzie to okazja do festiwalu strzeleckiego. Legia jest w gazie , prezentuje się wybornie , wczoraj rezerwowy skład Legii zremisował niemal z wyjściową jedenastką Osasuny Pampeluna na wyjeździe. to oznacza jedno w sobote zobaczymy w Warszawie prawdziwą kanonade strzelecką w wykonaniu Legionistów.


ave (L)

Jako kibic (L) z krwi i kości oraz naoczny świadek każdego meczu tej drużyny na Ł3 muszę powiedzieć jedno... zdrowo przegiąłeś!

Punktów może i mają komplet, ale w ŻADNYM meczu do tej pory nie zachwycili. Są niezwykle skuteczni i chwała im za to, ale zwycięstwa z Craxą i Groclinem były bardzo wymęczone...

Do góry
#1508688 - 21/08/2007 03:07 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: kfjatek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: McDziarz

dokładny wynik :

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 4:0 ; 5:0


McDziarz naprawdę w każdej kolejce będziesz typował wygraną swojej Legii? (w dodatku na 6 dni przed meczem..)

Proponuję mały zakładzik
Legia strzeli 0-2 gola w meczu -> ja wygrywam
Legia strzeli 3 gole -> remis
Legia strzeli 4 lub więcej bramek -> wygrana Twoja

Nagrode: równowartość 4-paczka Królewskiego bądź Wareczki

deal?



wchodze w to ;\) może być warka bo królewskie to niezłe szczochy ;\) swoją drogą marketing na Lechu to rzecz na jakiej włodarze Legii powinni się wzorować...Krzyż Wielkopolski...odległy od Poznania 100 km jakieś...a w niemal każdym sklepie na oknach wielkie plakaty Lecha i reklama Warki...


można jeszcze długookresowy zakłada walnąć...;) która drużyna się wyżej uplasuje w tabeli ...;) Lech czy Legia o skrzynke Lecha ;\)




btw wbrew pozorom zakład na wysoką wygraną Legii nie wydaje się irracjonalny...patrząc na to jak w pierwszych meczach prezentowała się Legia a jak Zagłębie..patrząc na potencjał kadrowy , zawirowania w Sosonowcu.


Pzdr

Do góry
#1508766 - 21/08/2007 03:33 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Tomo to początek sezonu...mamy troche świeżej krwi...ponadto nowy trener ....wprowadzanie nowej koncepcji prowadzenia drużyny...początek sezonu...z każdym meczem moze być już tylko lepiej....i widać że może nie wszystko jeszcze funcjonuje przez pełne 90 minut należycie .... ale pisanie że "ale w ŻADNYM meczu do tej pory nie zachwycili"....jest grubą przesadą...pierwsza połowa w meczu z Cracovia była rewelacyjna , cały mecz z Górnikiem także , zobacz co było w zeszłym sezonie gdzie np taki Górnik grał w 10 a Legia nie potrafiła stworzyć sytuacji podbramkowej....to była prawdziwa katastrofa....w ogóle połowa meczy była taka że nie potrafiliśmy dochodzić do sytuacji podbramkowych...były mecze gdzie w 1ej połowie Legia nie odddała celnego strzału na bramkę rywala...

więc jednak ja bym patrzył bardzie optymistycznie w przyszłość...

widać zalążki pracy Urbana przynoszą efekty jego wizja jak on to mówi "futbolu na tak" da duży skok jakościowy tej drużynie...bądźmy dobrej myśli że tak bedzie...więcej widze przesłanek na tak niż na nie.

a co do samego meczu wraca do składu ostoja defensywy Legii Dickson Choto który jest w formie gdyż w Papmelunie miejscowui wybrali go zawodnikiem meczu ;\)


reasumując

dokładny wynik
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 4:0 ; 5:0


ave (L)

Do góry
#1509332 - 21/08/2007 14:09 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Legia]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Ja też jezdze na Legie i jestem kibicem z krwi i kości:] ale nie będe 6dni pred meczem dawał typu z meczem Legii:D
Tak swoją drogą myśle nad meczem Bełchatów-Wisła czy tutaj nie padnie remis lub wygrana Bełchatowa będe musiał przeanalizować wszystko i może to zagram:)
pozdrawiam

Do góry
#1509360 - 21/08/2007 15:28 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Wade]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Wade
Ja też jezdze na Legie i jestem kibicem z krwi i kości:] ale nie będe 6dni pred meczem dawał typu z meczem Legii:D
Tak swoją drogą myśle nad meczem Bełchatów-Wisła czy tutaj nie padnie remis lub wygrana Bełchatowa będe musiał przeanalizować wszystko i może to zagram:)
pozdrawiam


6 dni wcześniej, czy 6 godzin - co za różnica?

Ja chciałbym odnieść się do meczu wicemistrzów Polski GKS Bełchatów - Wisła

Po tym meczu Bełchatowianie grają rewanż z Dnipro i mają szansę przejść Ukraińców, choć nie będzie to łatwe
Szansą dla Bełchatowa z Dnipro jest to, że Ukraińcy tak naprawdę niewiele wiedzą o swoich rywalach, co pokazał pierwszy mecz.
Pamiętać trzeba, że Bełchatów potrafi grać bardzo ofensywną piłkę, choć jeszcze nie pokazuje tego. Jestem absolutnie przekonany, że oni są w stanie zagrać bardzo ofensywnie nawet bez Garguły
Myślę, że Bełchatów nie odkryje jednak kart w meczu z Wisłą i Lenczyk po raz kolejny będzie chcial zaskoczyć Dnipro.
Z Wisłą Bełchatów zagra najprawdopodobniej tak, jak gra w ostatnich meczach, czyli bardzo uważnie w defensywie
Wobec tego warto w tym meczu zagrać under
Dużo bramek w tym meczu nie powinno być, bo Wisła jest słabsza od Dnipro. Bełchatów też sobie nie postrzela

Do góry
#1509400 - 21/08/2007 16:14 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Legia-Zagłębie Sosnowiec

W Zagłębiu podczas meczu będzie istne bezkrólewie...

trener Zagłębia zamista na meczu będzie w kościele świadkiem na ślubie sowjego brata...:D


"Zagłębie zagra z Legią bez trenera?!
Wtorek, 2007-08-21 07:52

Sprawa jest dosyć osobliwa. Na sobotnim meczu Legii Warszawa z Zagłębiem Sosnowiec może zabraknąć trenera gości Jerzego Kowalika, który tego samego dnia ma być świadkiem na ślubie swojego brata w jednej z podkrakowskich miejscowości. Podobno Zagłębie chciało, by z tego powodu przełożyć mecz. Nie udało się.

Historia może się powtórzyć jesienią. 20 października Zagłębie gra z Kolporterem. Problem w tym, że tego dnia ślub ma... córka Kowalika.
- Nie mówmy teraz o tym. Do października jeszcze wszystko może się zmienić - ucina sprawę trener Zagłębia. Jeśli chodzi o mecz z Legią, sprawa wydaje się beznadziejna. Wszystko jest przesądzone. Kowalik próbował przełożyć i ślub, i mecz. Nie udało się.

- Mam jednego brata i nie mogłem mu odmówić. Pytałem się, czy nie można by było przełożyć meczu na piątek, ale w Canal+ powiedzieli, że nie. Nie wiem, jak rozwiązać ten problem. Pomyślę o tym w poniedziałek - mówił w sobotę Kowalik.

Skontaktowaliśmy się i z przedstawicielami Canal+, i z Ekstraklasą SA. Żaden wniosek o przełożenie meczu nie dotarł. Nikt nic nie wie. - Nawet gdyby taki wniosek dotarł, to nic nie dałoby się zrobić - mówi Marcin Stefański, dyrektor departamentu logistyki w Ekstraklasie. - Terminy muszą być dotrzymywane. Przekładanie meczów to rzadkie przypadki. Pamiętam taki jeden. Naprawdę wyjątkowy. Spotkanie Zagłębia Lubin z Legią Warszawa zostało przełożone na piątek, bo w sobotę i niedzielę świętowano w Lubinie rocznicę tragicznych wydarzeń z sierpnia 1982 r. Termin meczu można przełożyć ze względu na uroczystości z udziałem najważniejszych osobistości państwowych, ale nie na udział w weselu trenera jednej z drużyn! Co to, to nie.

Nawet gdyby na przełożenie meczu zgodziła się Ekstraklasa i Canal+, to nie zgodziłaby się Legia. - Rozumiem ich. Oni też mieli mecz ligowy, a po nim grali mecz z Osasuną w Pampelunie i musieli odbyć ciężką podróż. Ja muszę więc prosić prezesów, aby mnie zwolnili na ten ślub - mówi niepocieszony Kowalik. - Mogę zapewnić, że skupiam się tylko i wyłącznie na klubie i drużyna będzie świetnie przygotowana. Wyjeżdżamy na zgrupowanie, w piątek przeprowadzę analizę przeciwnika i wyjedziemy na mecz do Warszawy. Jak prezesi mnie puszczą, drużynę poprowadzą moi asystenci. Mam do nich pełne zaufanie. A jak mnie nie puszczą, to do nikogo żalu mieć nie będę. Trener to mój zawód, a mecze ligowe Zagłębia odbywają się przecież w godzinach mojej pracy.

Szefowie Zagłębia zwolnią Kowalika prawdopodobnie na oba śluby. Gdy trener w czerwcu podpisywał umowę z klubem, uprzedził o terminach uroczystości. - Pamiętamy o tym. Jeżeli nic nie da się zrobić, jeśli na przykład brat Jerzego Kowalika nie znajdzie sobie innego świadka, to oczywiście puścimy trenera na ślub - mówi prezes Zagłębia Leszek Baczyński. - Ufamy mu, że ustawi drużynę, ustali skład. Na stadionie mogą zastąpić go drugi trener Piotr Jawień i szkoleniowiec drużyny z Młodej Ekstraklasy Andrzej Orzeszek.

Decyzja należy do Kowalika. Ma czas do środy. Szkoleniowiec zaznaczył, że z wesela dzwonić do swoich asystentów nie będzie, ale oczywiście będzie na bieżąco z wydarzeniami z meczu w Warszawie. - Problemów mam ostatnio co nie miara. I ten ślub, i mecze na obczyźnie... - mówi trener. - Jak byłem trenerem Kmity, to wszystkie mecze graliśmy na wyjeździe. Teraz musimy wynajmować stadion od Odry Wodzisław. Niby u siebie, a jednak na wygnaniu. Jest w nas wszystkich trochę złości. Wygraliśmy mecz i nadal jesteśmy na minusie. Szlag człowieka może trafić. Może w sobotę wreszcie będzie weselej? "


owieczki bez swego pasterza skazane będą na pożarcie przez wilka ;\)


dokładny wynik :

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 4:0 ; 5:0


Edited by Ignorator (21/08/2007 21:17)

Do góry
#1509408 - 21/08/2007 16:19 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
oczywiście w 2im akapicie miało być w Zagłębiu.....a nie w Sosnowcu...;)

Poprawione \:\) .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (21/08/2007 21:18)

Do góry
#1509602 - 21/08/2007 17:47 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
KLIKNIJ aby POWIEKSZYC!!!!!!!!!





Moze Ruch jest typem na wyrost,ale pozostale warto brac pod uwage!
Bałchatow musi zlac glowe zimna woda ,zeby cos ugrac w tej lidze-jak Zaglebie,ktore powraca do formy
Cracovia,bedzie zwycienstwo,LKS doluje

Do góry
#1509857 - 21/08/2007 20:02 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Originally Posted By: rene
Originally Posted By: Wade
Ja też jezdze na Legie i jestem kibicem z krwi i kości:] ale nie będe 6dni pred meczem dawał typu z meczem Legii:D
Tak swoją drogą myśle nad meczem Bełchatów-Wisła czy tutaj nie padnie remis lub wygrana Bełchatowa będe musiał przeanalizować wszystko i może to zagram:)
pozdrawiam


6 dni wcześniej, czy 6 godzin - co za różnica?

Ja chciałbym odnieść się do meczu wicemistrzów Polski GKS Bełchatów - Wisła

Po tym meczu Bełchatowianie grają rewanż z Dnipro i mają szansę przejść Ukraińców, choć nie będzie to łatwe
Szansą dla Bełchatowa z Dnipro jest to, że Ukraińcy tak naprawdę niewiele wiedzą o swoich rywalach, co pokazał pierwszy mecz.
Pamiętać trzeba, że Bełchatów potrafi grać bardzo ofensywną piłkę, choć jeszcze nie pokazuje tego. Jestem absolutnie przekonany, że oni są w stanie zagrać bardzo ofensywnie nawet bez Garguły
Myślę, że Bełchatów nie odkryje jednak kart w meczu z Wisłą i Lenczyk po raz kolejny będzie chcial zaskoczyć Dnipro.
Z Wisłą Bełchatów zagra najprawdopodobniej tak, jak gra w ostatnich meczach, czyli bardzo uważnie w defensywie
Wobec tego warto w tym meczu zagrać under
Dużo bramek w tym meczu nie powinno być, bo Wisła jest słabsza od Dnipro. Bełchatów też sobie nie postrzela


Zgadzam się z twoim typem UNDER mi się zdaje ze poprostu będzie remis 0-0 lub 1-1:)
Pożyjemy Zobaczymy:D

Oczywiście możemy zgadzać się z treściami przedmówcy, ale warto także dodać od siebie z trzy zdania dlaczego akurat under w tym spotkaniu. Można choćby wspomnieć ostatnią konfrontację z Dnipro (1:1). Gdzie geniusz Lenczyka pozwolił na skuteczną obronę Częstochowy. A także, że kontuzjowany jest nadal Łukasz Garguła. .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (21/08/2007 21:15)

Do góry
#1509933 - 21/08/2007 20:30 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Wade]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
http://www.sportpress.com/spo.go?page=statistics&lang=1
Co o tym sądzicie:)??

Wade masz mały staż na forum dlatego ja bym ciebie po prosił abyś w przyszłości jednak nie podawał suchych linków z treścią: "Co myślicie" tylko napisał sam od siebie o co chodzi a zainteresowani tym forumowicze dadzą tobie odpowiedź na nurtujące ciebie pytania. .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (21/08/2007 21:11)

Do góry
#1510217 - 21/08/2007 23:00 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Wade]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Ja tak na szybko - nie widzę w tej kolejce nic więcej do grania jak następujący dubelek:

Legia-Sosnowiec 1 (L wystartowała b.udanie, nie gra widowiskowo, ale w swoim stylu zdobywa punkty. Nie przewiduję tutaj jak McDziarz pogromów, ale innego rezultatu jak zwycięstwo gospodarzy się nie spodziewam)
+
Odra W.-Zagłębie L. X2 (podopieczni z Lubina to naprawdę solidny zespół, może już skupić się tylko na lidze. Z Lechem zagrali dobre spotkanie i głównie na podstawie tego spotkania jestem gotów zagrać iż 3 punktów na Śląsku nie zostawią, mimo iż Wodzisław to dość specyficzny teren).

Na dubla najlepsze kursy oferuje Betgun (1.63)

Do góry
#1510246 - 21/08/2007 23:07 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Zapomniałem dodać. Jeśli ktoś musi grać Lecha w tej kolejce, to polecam grać X/1 po kursach w okolicach 4, niż czyste zwycięstwo po 1.5

Dwa dotychczasowe mecze Kolejorza w Poznaniu to kanonada dopiero po przerwie. Typ tym bardziej do grania, iż nie zagra znów Reiss. Lechici zagrają zapewne po raz kolejny 1 napastnikiem w postaci niezłego peruwiańczyka Rengifo.

Do góry
#1511209 - 22/08/2007 05:10 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: kfjatek]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Mam takie pytańie co myślicie o meczu Odra-Zagłębie?? Czy Lubin jest w stanie wywieżć 3pkt z Wodzisławia?? Zastanawiam się nad zagraniem czystej 2
W sumie Odra nic nie pokażała do tej pory to nie ta sama Odra co w tamtym sezońie 2Remisy 1wygrana 1 przegrana wygrana 1-0 ze słabiutkim ZS Lubin od początku sezonu także nie gra jak grał ale czasem potrafią zaskoczyć:)
Co myślicie o tym meczu czysta 2 jest warta grańia??
Pozdrawiak

Do góry
#1512392 - 22/08/2007 20:51 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Wade]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29854
no coz moj pobyt w Polsce konczy sie [przyjechalem glownie na derby Slaska]. Ale jeszcze zdarze zapodac jakis typ.

Jagiellonia Bialystok - Gornik Zabrze

--> X @ 3,15 Betgun 5/10
--> under 2,5... kursow jeszcze nie widze 7/10

Wracajac do derbow. To oczywiscie Gornikowi nie nalezal sie karny. Po stracie zawodnika Ruchowi nalezala sie bramka, grali zdecydowanie lepiej niz zabrzanie. Popelniali mniej bledow, byli bardziej zgrani.
TRudno mi bedzie napisac cokolwiek o druzynie z Bialegostoku, ale widze [moze sie myle] ze to druzyna wlasnego boiska. Posiada kilku naprawde wartosciowych i doswiadczonych zawodnikow. NA meczu pewnie atmosfera wspaniala, a na wyjazd szykuja sie rowniez kibice Gornika [500 biletow do dyspozycji i pewnie tyle kibicow przyjedzie]. Jagiellonia powinna co najmniej zremisowac w tym meczu.
A teraz pod lupe wezme gosci. Na 100% w skladzie nie bedzie napastnika Tomasza Moskala [pauza za czerona kartke], ale Gornik posiada dosc szeroka kadre, wiec nie spodziewalbym sie jakiejs niespodzianki. Poza tym Wieczorek znany jest z tego ze kazdy mecz gra o 3 punkty. Po pierwszych 2 meczach, Gornik faktycznie nie wygladal na super druzyne. Sparingi gral ze sredniakami badz slabymi druzynami. Dopiero w drugiej polowie meczu z Wisla, zabrzanie troche 'przydusili' Wislan. Teraz Gornika czekaja mecze
ze slabszymi druzynami, a poza tym beda grac z mniejszzym obciazeniem psychicznym. Osobiscie uwazam ze do konca tej rundy Gornicy beda mieli problemy ze strzelaniem goli rywalom - brak rasowego napastnika !
Obie druzyny jeszcze nie zremisowaly tej rundy, nadszedl wiec czas by tak sie stalo.

qrde bele jak ja nienawidze pisac analiz

Do góry
#1512621 - 22/08/2007 22:04 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Ojro]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
uważałbym na stawianie na zagłebie lubin...odra zawsze mocna u siebie i urywa punkty pretendentom do mistrzostwa kraju...polecałbym tu under 2,5 gola..cieżko bedzie zagłebiu strzelić gola na terenie odry a i odrze będzie się cięzko przebić przez lubińskie zasieki obronne...dla mnie under jak nic

Do góry
#1512659 - 22/08/2007 22:16 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: szery]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
hmmm niewiem może zaryzykuje czystą 2 na Lubin na ryzykownym kupońie może wejdzie lub poprostu under jeszcze się zastanowie:)

Do góry
#1512675 - 22/08/2007 22:21 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Wade]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
legia nie warta grania..kurs 1,25 jest po prostu śmieszny-legia nie zachwyca, w końcu się potknie a przeważnie jest tak że liderzy tracą punkty ze słabeuszami, do których niewątpliwie należy sosnowiec..mcdziarz pisząc że będzie 5-0 urwał się po prostu z choinki

Do góry
#1512710 - 22/08/2007 22:29 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: szery]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Ja chyba własnie postawie na Legie over moze nie bedzie 5-0 ale 3-0 spokojnie powinno być.
Będe także grał under na Bełchatów-Wisła zapewne:)

Do góry
#1513257 - 23/08/2007 00:17 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: szery]
D4ni3l Offline
stranger

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1
Witam wszystkich jako nowo zarejestrowany!

I odrazu do dzieła:

Jak już ktoś wspomniał, wydaje się być dobrym typem 2 w meczu GKS-Wisla. Wisła walczy tylko w kraju, skład bardzo dobry, jak i motywacja po klapie w ostatnim sezonie no i trener z "głową". Pozatym w tym sezonie chyba każdy kurs na Białą* powyżej 2 (w tym meczu 2.15!) jest chyba wart ryzyka! A GKS...jeszcze nie w formie a i napewno myślą o europejskich w tej chwili a nie oddaniu ostatku sił w tym meczu.

Drugi typ: Odra-Zagłębie 2. Kurs wysoki (też coś ok 2.1) a klasa drużyn nie porównywalna. Fakt ,że Odraz u siebie, ale chyba kibiców Odry ciężko nazwać 12. zawodnikiem (chodzi oczywiście o ilość na meczach). No i znowu duży plus w osobie trenera przyjezdnych. W polsce już osiągnął wszystko mimo malutkiego stażu. Wie chłop co robi ;\)

Ewentualne pojawienie się jakichś "ważnych" kontuzji tylko może zmusić mnie do ponownego przemyślenia \:\)

Pozdrawiam!

Do góry
#1514284 - 23/08/2007 03:19 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: D4ni3l]
PeroPułtusk Offline
stranger

Meldunek: 23/08/2007
Postów: 1
witam jestem tu nowy ale nie ma co tracic czasu czas na konkrety:

Polonia Bytom - Groclin Dyskobolia
Typ - Typ: X 3,15

Legia Warszawa - Zaglebie Sosnowiec (0:1)
Handicap - Typ: 1 1,6

mysle ze Legia powinna slabiutkie Zaglebie ograc jednak tymi dwoma bramkami bo zapewne Urban w przeciwienstwie do gry w Łodzi w ktorej zagral nieco asekuracynie wystawi przede wszystkim Chunyame i bedzie dobrze.

co do Dyskobolii nie wiem wiec pytam o rade ale najbardzije prawdopodobny wydaje mi sie remis szczegolnie ze kurs calkiem niczego sobie

myslalem rowniez o Cracovii 1 i Koronie x2 i tu tez prosze o rade

pozdrawiam

Do góry
#1514424 - 23/08/2007 03:57 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: PeroPułtusk]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: PeroPułtusk
witam jestem tu nowy ale nie ma co tracic czasu czas na konkrety:

Polonia Bytom - Groclin Dyskobolia
Typ - Typ: X 3,15

Legia Warszawa - Zaglebie Sosnowiec (0:1)
Handicap - Typ: 1 1,6

mysle ze Legia powinna slabiutkie Zaglebie ograc jednak tymi dwoma bramkami bo zapewne Urban w przeciwienstwie do gry w Łodzi w ktorej zagral nieco asekuracynie wystawi przede wszystkim Chunyame i bedzie dobrze.

co do Dyskobolii nie wiem wiec pytam o rade ale najbardzije prawdopodobny wydaje mi sie remis szczegolnie ze kurs calkiem niczego sobie

myslalem rowniez o Cracovii 1 i Koronie x2 i tu tez prosze o rade

pozdrawiam



co że niby kurs na remis niczego sobie ??? zawsze oscyluje wokół 3 prosta matematyka 33% ;\) sznas na to że padnie remis w meczu...więc nie wiem co tu za rewelacyjnego widzisz w tym kursie....


a co do typowania zwycięstwa Legii więcej niż jedną bramką to jest to ze wszech miar słuszna decyzja.

Do góry
#1515221 - 23/08/2007 09:53 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: szery]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: szery
uważałbym na stawianie na zagłebie lubin...odra zawsze mocna u siebie i urywa punkty pretendentom do mistrzostwa kraju...polecałbym tu under 2,5 gola..cieżko bedzie zagłebiu strzelić gola na terenie odry a i odrze będzie się cięzko przebić przez lubińskie zasieki obronne...dla mnie under jak nic


Może i tak ale jeśli Odra zagra w sobotę tak słabo jak w Kielcach to Zagłębie wygra i to wysoko! Nie ma wątpliwości że kurs @2.15 na lubinian to bardzo dobra oferta i trzeba ją pobrać

Z pozostałych meczów mozna zagrać dubelka Lech Poznań (1.50) + Legia Warszawa (1.25). Oba zespoł mocne u siebie a w tej kolejce grają z bardzo słabymi na dzień dzisiejszy rywalami.

Dobranoc.

Do góry
#1515682 - 23/08/2007 18:21 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: DJ SOSNA]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
Link do tabeli
Witam
Czysta matematyka,i tego sie trzymam zawsze
Belchatow-Wisle nie da rady .Typ2 ,wynik 1-2 jak widac
Cracovia -75% to bardzo duzo-typ-1
Jagielonia-typ 1,Gornik na wyjazdach gra zle
Ruch typ -1 ,Korona zawodzi i przegra
Lech rozjedzie Widzew...typ1
Odra - Z.Lubin ...czysty remis 50% i 1-1


Edited by Biszop (23/08/2007 19:08)

Do góry
#1515766 - 23/08/2007 18:56 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: medivall]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: medivall



Weź nie wklejaj tych tasiemców, bo potem nie idzie normalnie poczytać forum, bo trzeba przesywać paskiem
Poza tym to samo wklejasz drugi raz - po kiego grzyba!
Wystarczy, że dasz linka, to kto będzie chciał, to sobie wejdzie

Apeluję do adminów, by zrobic porządek z tym obrazkami

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Co do matematyki i statystyk, to ja uważam także, że to są bardzo fajne narzędzia dla typerów i warto je uwzględniać
Ale też nie można zdawać się tylko na to
Co do meczu Odry ( bo chyba o to Ci chodziło teraz ) to zastanawiam się nad tym spotkaniem
Ciężko tam się gra faworytom

Do góry
#1515811 - 23/08/2007 19:18 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
rene ma racje,
wklejaj linki do tabelki, bedzie duzo przejzysciej w temacie.
Swoja droga bardzo ciekawe tabele i mysle ze mozna miec z nich duzo pozytku jesli umie sie z nich korzystac \:\)

Do wszystkich prosba, starajcie sie podawac stawki przy typach, to forum bukmacherskie ;\)

Do góry
#1515825 - 23/08/2007 19:25 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Beticos to może ja napisze kilka słów co do meczu Odra - Zagłebie.

Przed sezonem piłkarze Odry mówiłi że będą walczyli o pucharu, po tym co zobaczyłem w Kielcach to muszę powiedzieć, że dawno nie widziałeś takiej słabej drużyny. Korona zagrała piach, ale i tak wygrala 2:0. Ofensywa?? Zero. To już nie ten zespół co pod wodzą Jacka Zielinskiego u siebie ogrywal prawie każdego, co prawda na 3 mecze u siebie jeszcze nie przegrał ale tak naprawdę z kim oni grali?? Przefartowny remis z kandydatem do spadku ŁKSem, przefartowna wygrana z 100% spadkowiczem Zagłebiem Sosnowiec no i niefartowny remis z Widzewem, który także będzie walczył raczej o utrzymanie.
Jedynie co może martwić to ostatnie informacje jakie dochodzą odnośnie piłkarzy z Lubina. Do Widzewa odszedl już Mierzejewski, lech coś przebąkuje o kupnie Arboledy. Czyzby rozpad mistrza Polski?? Zobaczymy. Ale na dzień dzisiejszy miedzioi mogą skupić się tylko na lidze więc pojadą do Wodzisławia po 3pkt i powinni je wywalczyć. A no jakże bym mógł zapomieć, że do gry wraca niezawodny Piotrek "diablo" Włodarczyk

Mój typ:
Odra - Zagłebie 2 7/10 (specjalnie dla biszopa ;: )

Do góry
#1515871 - 23/08/2007 20:00 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus

Przed sezonem piłkarze Odry mówili że będą walczyli o puchary...

Gdyby wierzyć zapowiedziom naszych grajów, to w pucharach powinno grać z 10 polskich drużyn, a w LM minimum 4 \:D

Rozbioru Zagłębia nie będzie, ale skąd pojawił się "wątek Arboledy", tego nie wiem. Coś w tym może być, a jeśli tak, to pewnie idzie o kasę. W każdym razie, plotka to czy nie, warto to mieć na uwadze.
Gdyby patrzeć na mecz Odra - Lubin tylko i wyłacznie pod kątem kadry, umiejętności to dwójeczka jak najbardziej
Ale Zagłębie w zaszłym roku dostało 0:1, a to był dla nich mistrzowski sezon. Rok wcześniej Odra też wygrała 1:0, a cofając sie o kolejny rok było 0:0
Kolejnym argumentem, jest to, że Zagłębie tylko z Widzewem na inaugurację strzeliło 2 bramki i to na własnym boisku. W pozostałych spotkaniach ( wszystkich ) po stronie zdobyczy miedziowych była jedna bramka lub zero. Przeciwnicy mocni, ale też skuteczność słaba, co pokazał ostatni mecz z Lechem
Miedziowi stwarzają sytuacje, ale nie mają szczęścia i karnych też im sędziowie nie dają

Do góry
#1515879 - 23/08/2007 20:07 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
arboleda jest po slowie z lechem z tego co wiem, ale w zaglebiu do konca rundy pogra
ja zgaram jak zwykle lszka na 1, u siebie nie zawiedzie 24 tys, no 21, bo reszta to widzewiaki
nie zagra reiss, szykowany na wisle
po za tym wszyscy sa zdrowi i chetni do kolejnego zwyciestwa
mmozna tez zagrac over, kurs wyzszy a obrona lecha nie stanowi monolitu- stad pomysl ze sciagnieciem arboledy, ktory ma swietny kontakt z smuda
lech u siebie gra ofensywnie, skrzydlami, nie trzymaja sie kurczowo wlasnej polowy
dla mnie 1 oraz over

Do góry
#1515895 - 23/08/2007 20:19 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: szymon0305]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Ja postanowiłęm gram underka w meczu Odra-Z.Lubin zdaje mi się ze tak więcej niz 3 bramki nie wpadną tak jak wspomniał rene patrząc na kadre to 2 ale Odra ogrywała ostadnio Lubin u siebie po 1-0 myśle ze under wejdzie
2 moim typem jest over w meczu Legia-ZS Legia wygrywa jest na zero z tyłu myśle ze rozjedzie ZS spokojnie wyżej niz 3-0 zdaje mi się ze juz do przerwy będzie jakies 2-0:)


zastanawiam się jescze nad zagraniem undera w meczu Bełchatów-Wisła niby Wisła rostrzelała się od poczatku sezonu Bełchatów zawodzi ostadnio remis jak dla mnie mecz typowy na remis:) jak myślicie grać under w tym meczu??
Co myślicie o wczesniejszych typach??


Pozdrawiam

Do góry
#1516317 - 23/08/2007 23:33 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Legia]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
Witam jestem nowym użytkownikiem, już kilka dni przeglądam forum mecz.pl i mam pytanko chłopaki. Dlaczego nie ma postu o 3 kolejce ligi angielskiej i niemieckiej?? Jak dodałem to ktoś mi usunął? Pozdrawiam Slawciu_S

Do góry
#1516320 - 23/08/2007 23:33 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Wade]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Co do rozbioru Zagłebie to zobaczymy co z tego będzie, bo w sumie już miał odchodzić Czesiek, Iwański, Łobodzińki teraz Arboleda a skład pozostaje bez zmian. Co do dostania Zagłebie w Wodzisławiu to ja Ci tylko przypomne, że wtedy trenerem miedziowych był jeszcze Pan Klejndist (czy jak się to pisze), a za jego czasów wyniki były całkiem inne, a no i wtedy w Wodzisławiu szalał Chmiest. Po drugie to coś ci się pomyliło, rok temu przegrali fakt, ale 2 lata temu właśnie był remis, a jeszcze rok wcześniej do miedziowi wygrali. Naprawdę Odra prezentuje się bardzo mizernie a i trener Kuras nie jest jakimś znowu super trenerem.
A no jak już pisałem wraca do zdrowia Piotr Wlodarczyk więc Czesiu Michniewicz będzie miał kłopot bogactwa \:D . A tak na poważnie to dobrze zauważyłeś, Zagłębie jest nie skuteczne, ale sytuacje sobie stwarza. Potrafiło pokonać na bardzo trudnym terenie Bełchatów to i pokona Odre

Do góry
#1516522 - 24/08/2007 00:30 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus
Po drugie to coś ci się pomyliło, rok temu przegrali fakt, ale 2 lata temu właśnie był remis, a jeszcze rok wcześniej do miedziowi wygrali.


Faktycznie. Ktoś mi wkleił 2 x ten sam wynik 1:0 i datę
Spojrzałem tylko na obrazek
W poprzednim sezonie było 1:0 dla Odry
rok wcześniej 0:0, a wcześniej 1:2

Do góry
#1517102 - 24/08/2007 03:16 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Lech Poznań
VS
Widzew Łódź
Typ: Lech Poznań

Pierwsze spotkanie rozpoczynające piątą serię spotkań zostanie rozegrane w Poznaniu przy ulicy Bułgarskiej. Na przeciw siebie staną jedenastki Lecha Poznań i Widzewa Łódź.

Po czterech rozegranych już grach w tym sezonie Orange Ekstraklasy. O wiele lepsze wrażenie sprawia Lech Poznań, który powoli depcze po piętach najlepszej dwójce naszej ligi (Wisła Kraków i Legia Warszawa). Trzecie miejsce w stawce zobowiązuje a dobrze wiemy, że plany włodarzy Lecha sięgają, aż mistrzostwa Polski. Na zupełnie innym biegunie znajduje się jedenastka Widzewa Łódź, która zajmuje aktualnie piętnaste miejsce!. Gdyby nie minusowe punkty Zagłębia Sosnowiec to podopieczni Michała Probierza byliby na samym dnie.

Przed sezonem 2007/2008 w Łodzi miało być tak pięknie. Za sterami klubu stanął jeden z bogatszych Polaków - Sylwester Cacek (biznesmen, który założył Dominet Bank). Pomimo większego budżetu (zyski z transferów i od sponsorów) klub nadal stara się pozyskiwać młodych i utalentowanych piłkarzy. Jednak nasza liga nie jest polem do eksperymentów, co pokazał nam już dobitnie przykład Pogoni Szczecin, która dzisiaj gra w IV lidze. Niestety widać, że właściciele Widzewa nie wyciągnęli żadnych wniosków.

Dobitnie pokazał to start Widzewa w tym sezonie ligowym. Tylko dwa punkty po czterech kolejkach to dużo za mało jak na tą jedenastkę. Oczywiście możemy to wszystko tłumaczyć, że: "drugi sezon jest dla beniaminków sezonem prawdy", że kalendarz nie rozpieszczał Łodzian (mecze z Zagłębiem Lubin, PGE GKS Bełchatów i Wisłą Kraków). Jednak wydaje mi się, że mogliśmy spodziewać się więcej. W końcu Zagłębie Lubin miało bardzo słaby start w sezonie. Dopiero po meczach ze Steauą Bukareszt uwierzyli w siebie i zaczęli grać zdecydowanie lepiej. Patrząc na PGE GKS Bełchatów można odnieść wrażenie, że brak Łukasza Garguły pozbawił ich mocy, co najmniej o 110 Voltów, ale pomimo tego wszystkiego Widzew po tych dwóch spotkaniach miał tylko jedno oczko. Jeśli nic się nie zmieni w grze Widzewa to możemy oczekiwać zmian na stanowisku szkoleniowca. A o zmiany będzie bardzo ciężko w nadchodzącym spotkaniu ligowym. Z gry trener Michał Probierz ma wyłączonych, aż pięciu graczy!. Zabraknie dwóch czołowych postaci tego zespołu: Stefano Napoleoniego i Łukasz Juszkiewicza. Także nie zobaczymy Łukasza Brozia, Mateusza Brozia (obaj wykluczenia za czerwone kartki w meczu z Wisłą Kraków) i Piotr Kuklisa. Tak jak widzimy trener Michał Probierz będzie miał nie zły zgryz przed nadchodzącym meczem.

Problemów także nie brakuje trenerowi Lecha Poznań - Franciszkowi Smudzie. Jego największym zmartwieniem jest brak oczywiście głównego maszynisty - Piotra Reissa. Jednak ostatni mecz ligowy z Zagłębiem Lubin po raz pierwszy obalił tezę, że bez popularnego "Reksia" Lecha nie potrafi zaistnieć w spotkaniu ligowym. W ostatniej kolejce bez Reissa w składzie popularny "Kolejorz" wywiózł cenny remis (1:1) z Lubina. Było to naprawdę porywające spotkanie, w którym mogliśmy zobaczyć następcę Reissa - Hernana Rengifo. Wydaje się, że ten popularny "Renifer" czy też "Żółw" może być lekarstwem na kontuzję Piotrka Reissa. Także idealnym zastępstwem dla "Reksia" mogą być włączający się i bardzo ofensywni pomocnicy: Zając i Wilk. Współpraca tych zawodników na bokach pomocy jest wzorowa i są oni na pewno bardzo niebezpieczni dla przeciwnika. Na to w szczególności powinien uczulić swoich obrońców trener Widzewa Łódź - Michał Probierz. Trochę w tym całym zdrowym organizmie, jakim jest Lech szwankuje środek pola. Popularny "Kwinto" nie potrafi wrócić do tego, co prezentował zaraz po przyjściu do "Kolejorza". Jednak trener Franciszek Smuda nadal liczy na Henry' iego Quinterosa i jego prostopadłe piłki do napastników.

Faworytem zbliżającej się konfrontacji jest Lech Poznań, który już na stracie sezonu stara się gonić czołową dwójkę naszej ligi (Wisłę Kraków i Legię Warszawa), aby gonitwa była skuteczna to trzeba pokonać Widzew Łódź, który ma problemy kadrowe. Brak Broziów, Kuklisa, Juszkiewicza czy Napoleoniego odbierze trenerowi Michałowi Probierzowi pole manewru. Środek pola i atak będzie wyglądał bardzo mizernie a to powinien wykorzystać zdeterminowany Lech Poznań.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1517122 - 24/08/2007 03:25 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Ignorator]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Mała analiza meczu Lecha jak zwykle na http://www.lechpoznan.tv

Biletów na mecz już nie ma.

Co do Rengifo. Czy jakiś buk zaproponował zakład na to czy strzeli/nie strzeli on bramkę w tym meczu? Myślę, że w przypadku braku Reissa, jest duża szansa że peruwiańczyk coś strzeli. Zagra na szpicy, dobrze gra głową, ale Lech jak wiadomo ma dobre skrzydła w postaci Wilka i Zająca.

Do góry
#1517211 - 24/08/2007 03:50 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: kfjatek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
dokładny wynik :

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 4:0 ; 5:0




dzisiaj wielce szczęsliwy dzień dla olbrzymiej rzeszy sympatyków Warszawskiej Legii Uefa złagodziła karę i Legia w najbliższej edycji europucharów zagra , dla zawodników to olbrzymi zastrzyk motywacji...mało osób wierzyło w szczęśliwy obrót sytuacji gdyż kibice Legii dobrej opinii w UEFA nie mają .... że tak powiem sporych rozmiarów kartoteka narosła ostatnimi laty i wydarzenia z Wilna uchodziły za recydywe...niemal wszyscy już się pogodzili z karą bo miarka się już przebrała...panował sceptyczym przed ogłoszeniem werdyktu....a nawet obawa o zwięskzenie kary...

więc dzisiejaszą wiadomość wszyscy przyjeli z olbrzymią radością!!! ...no może poza drużynami które miały chrapkę na występ w Europucharach kosztem miejsca Legii...NIC Z TYCH RZECZY!!!!!

zawodnicy Legii na fali zadowolenia i olbrzymiej motywacji godnie uczczą tę radosną nowinę...4:0 to warinat minimalistyczny jaki przewiduje na sobotni mecz...

wracamy do gry


ave (L)

Do góry
#1517280 - 24/08/2007 04:07 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: kfjatek]
ziutek Offline
member

Meldunek: 30/11/2001
Postów: 167
Skąd: Tarnów/Olkusz
chyba jakies nieswieze informacje masz Ignorant
http://www.widzew.lodz.pl/news.php?ID=3334

wlasciwie lech juz powinien mecz w zaglebiu przegrac - ale co sie odwlecze... widzew wcale zle nie wypadl na tle wisly, wynik jest nieco mylny na niekorzysc lodzian

Widzew Lodz +1 2.180

Do góry
#1517298 - 24/08/2007 04:13 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Ignorator]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
Originally Posted By: Ignorator
Zabraknie dwóch czołowych postaci tego zespołu: Stefano Napoleoniego i Łukasz Juszkiewicza. Także nie zobaczymy Łukasza Brozia, Mateusza Brozia (obaj wykluczenia za czerwone kartki w meczu z Wisłą Kraków) i Piotr Kuklisa. Tak jak widzimy trener Michał Probierz będzie miał nie zły zgryz przed nadchodzącym meczem.[/b]



czerwona kartke dostal tylko Łukasz Broź! a Napoleoni ma zagrac

Do góry
#1517299 - 24/08/2007 04:13 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: ziutek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
no oglądałem skró z meczu Widzewa i nie powiem że źle wypadli na tle wisły....swoje szanse mieli....kilka ciekawych zagrań pokazali....


różnie może być...Lech może wygrać i 5:0 ale nie zdziwi mnie w tym meczu remis a nawet wygrana Łodzian...

dla mnie NO BET

Do góry
#1517593 - 24/08/2007 05:46 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Legia]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Informacje o których mówicie były już po facie. Z resztą widzewiak.pl, bo bardziej cenię tą witrynę poddał wcześniej inną informację niż ta na widzew.lodz.pl. Pomimo tego nie zmienia to niczego Widzew nie jest mocny i przed sezonem było wiadomo, że będą bronić sie przed spadkiem. Lech Poznań ma zupełnie inne cele i zapewne jutro wygra. Pytanie pozostaje czy z handi. Tutaj mam obawy, bo bez Reksia będzie o wiele gorzej niż z nim w składzie, ale my to dobrze wiemy z wcześniejszych spotkań.Warto zwrócić uwagę, że w zeszłym sezonie "Kolejorz" wygrała na swoim terenie (6:1). Jeszcze tak przyszło mi teraz szybko do głowy, że przecież łódzki Widzew gra fazami w sezonie piłkarskjim. Kilka dobrych meczów a potem załamanie się formy i zupełna klapa. Aktualnie są w gorszej formie co widać gołym okiem.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1517721 - 24/08/2007 06:14 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Ignorator]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
na widzewiak.pl tez pisalo, ze dwa Brozie pauzuja za czerwone kartki? i co ma do tego ze po fakcie? chyba chodzi o to, zeby bylo na prawde \:\)

Widzew z Wisla nie wypadl zle, ale u siebie im sie lepiej gra

Do góry
#1517888 - 24/08/2007 08:18 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: geri]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja Wam parę cegieł do ogródka wrzucę

Po pierwsze primo, to ja chyba jakąś inna pomarańczę oglądam, bo niektórzy już ustalili, kto rządzi, kto spada, a kto przed spadkiem się broni, itepe, itede. Jak w piłkarskim pokerze

Po drugie primo, to ja absolutnie nie rozumiem, jak mozna twierdzić, ze Widzew jest słaby i będzie bronił sie przed spadkiem
- po czterech kolejkach
- po meczach z trudnymi rywalami

Ja oglądalem 3 mecze Widzewa w całości, z Lubinem, Bełchatowem i Wisłą i absolutnie nie zgodzę się, że to jest słaby zespół
Absolutnie!

W ostatnim meczu z Wisłą, Widzew zagrał całkiem dobrze, ale mecz się dla Wisły ułożył
Po pierwsze to asysta obrońcy po której padła bramka na 1:0
Po drugie karny, którego nie powinno być
Broź zagrał ręką - to oczywiste
Główny musiał to skonsultować z bocznym, po czym wywalił Widzewiaka z boiska i podyktowal karnego.
Szkoda, że w tej samej akcji ( tuż przed strzalem ) sędzia nie zobaczył ręki Wiślaka i nie odgwizdal przewinienia w drugą stronę. Ta ręka była ewidentna i nawet Steve Wonder by ją zobaczył \:\)
Wisła na razie ma szczęście i sędziów po swojej stronie - 3 karne
Wracając do Widzewa
Niech mi ktoś, kto twierdzi, że to słaba drużyna wyjaśni, dlaczego?
Dlaczego niby oni mają bronic się przed spadkiem, kiedy przynajmniej 5 ekip jest gorszych

To, że Widzew jest na końcu tabeli i to, że na wiosnę przegrał wysoko, to nie są dla mnie wystarczające argumenty, by grać to spotkanie po kursie 1.45
Ja akurat mam duże wątpliwości, czy Lech zdoła wygrać ten mecz
I to nie dlatego, że zagra bez Rejskia

Moim zdaniem warto zagrać czystą dwójkę po kursie 7.50 za niewielką stawkę 1/10

Do góry
#1517962 - 24/08/2007 11:58 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Lech Poznan - Widzew Lodz Typ:1

Moim zdaniem Kolejorz zwyciezy w meczu z Widzewem nawet bez Reissa!
Jak spojrzec na gre Lecha w domu i na wyjezdzie to dwie zupelnie inne druzyny. W Poznaniu Lech niesiony ponad dwudziesto tysiecznym dopingiem gra ofensywna, kreatywna pilke, ktorej naprawde malo komu uda sie cokolwiek przeciwstawic w Poznaniu!
Widzew to moze nie najgorsza druzyna,ale nie oszukujmy sie nie ma ona zawodnikow na tyle klasowych jak Poznanska lokomotywa.
Podsumowujac: Predzej sie slonce z ksiezycem zderza niz Widzew zdobedzie punkty w Poznaniu

Do góry
#1517985 - 24/08/2007 15:24 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: rene

Wracając do Widzewa
Niech mi ktoś, kto twierdzi, że to słaba drużyna wyjaśni, dlaczego?
Dlaczego niby oni mają bronic się przed spadkiem, kiedy przynajmniej 5 ekip jest gorszych



Pierwszy argument jaki przychodzi mi do głowy: Widzew nie wygrał w 10 kolejnych meczach z rzędu - to chyba najlepiej świadczy o tym że są po prostu słabi. Do tego dodajmy jeszcze nikłe doświadczenie młodego trenera Probierza - kiedy oglądam czasami mecze łodzian to mam wrażenie że Probierz to po prostu jeden z ich kolesi z tym że siedzi na ławce i okrzykami zagrzewa kolegów do boju ;-) nie uraczyłem jeszcze jakiś dobrych zmian w ustawieniu zespołu czy trafnych zmian które przesądzałyby o wyniku meczi. Ba! W 1k. niejaki Douglas zagrał w ataku a ostatnio jest już ustawiany jako cofnięty pomocnik lub nawet obrońca (patrz: mecz z Odrą)! Reasumując, po prostu nie wierzę w kunszt trenerski Probierza a umiejętności jego piłkarzy są naprawdę przeciętne i to nie przypadek że nie potrafią wygrac od 10 kolejek. Lech następne mecze zagra z Wisłą Kraków i Bełchatowem i tam może być ciężko ale dzisiaj z Widzewem u siebie stawiam na pewne 3pkt gospodarzy.

Pozdrawiam
DJ SOSNA
[offline]

Do góry
#1518126 - 24/08/2007 17:15 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: ryzy9]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: ryzy9

Predzej sie slonce z ksiezycem zderza niz Widzew zdobedzie punkty w Poznaniu

Niewykluczone, że dzisiaj takie zjawisko zaobsrewujemy, choć nie wiem, jakie wywoła ono skutki w atmosferze. Ziemskiej i nastrojach u typerów \:D

ryzy9 - to co napisałeś, to akurat są argumenty z gatunku takich, jak ta perełka o meczu Bełchatów - Wisła
"Wisła mając w składzie takich zawodników jak Paweł Brożek czy Cleber, którzy strzelają gole praktycznie w każdym meczu, Wisła spokojnie może jechać do Bełchatowa z nastawieniem na zwycięstwo"
Czyli kolejny karny dla Białej Gwiazdy w Bełchatowie \:D
Oby nie z kapelusza

DJ akurat podał argumenty
Probierz wybitnym trenerem nie jest, ale Franek Smuda tym bardziej, choć tego drugiego broni doświadczenie

Ja bym nie brał tak do końca meczów Widzewa z wiosny, gdyż pod koniec ubiegłego sezonu Widzewiacy mieli zapewniony awans i nie pokazali charakteru, z którego ta drużyna zawsze słynęła.
Myślę, że istotniejsze są mecze z tego sezonu. Widzew nie wygrał od 4 kolejek, ale też stawił duży opór mistrzowi na wyjeździe, z wicemistrzem mógł wygrać, a Wiśle strzelił bramkę i toczył z nią dobry mecz nawet w 10-tkę.
Lech stracił 2 bramki z Sosnowcem, a mógł ich stracić więcej
Widzew jest o klasę lepszą drużyną niz Sosnowiec
Kto pamięta mecz Lech - Widzew z wiosny ( 6:1 ) to pamiętać też musi, że Widzew w pierwszej połowie byl drużyną lepszą, stworzył mnóstwo sytuacji i powinien prowadzić. W drugiej połowie Lechowi wychodziło wszystko, ale wątpię, że taki scenariusz sie powtórzy

To, ze Widzew nie wygrał w Poznaniu od 10 lat, to jest dla mnie mocny argument, dlatego gram 2 za małą stawkę

Do góry
#1518148 - 24/08/2007 17:22 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
ruben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 3042
Skąd: WidzEW LodZ
Originally Posted By: rene
Originally Posted By: ryzy9

Predzej sie slonce z ksiezycem zderza niz Widzew zdobedzie punkty w Poznaniu

Niewykluczone, że dzisiaj takie zjawisko zaobsrewujemy, choć nie wiem, jakie wywoła ono skutki w atmosferze. Ziemskiej i nastrojach u typerów \:D

ryzy9 - to co napisałeś, to akurat są argumenty z gatunku takich, jak ta perełka o meczu Bełchatów - Wisła
"Wisła mając w składzie takich zawodników jak Paweł Brożek czy Cleber, którzy strzelają gole praktycznie w każdym meczu, Wisła spokojnie może jechać do Bełchatowa z nastawieniem na zwycięstwo"
Czyli kolejny karny dla Białej Gwiazdy w Bełchatowie \:D
Oby nie z kapelusza

DJ akurat podał argumenty
Probierz wybitnym trenerem nie jest, ale Franek Smuda tym bardziej, choć tego drugiego broni doświadczenie

Ja bym nie brał tak do końca meczów Widzewa z wiosny, gdyż pod koniec ubiegłego sezonu Widzewiacy mieli zapewniony awans i nie pokazali charakteru, z którego ta drużyna zawsze słynęła.
Myślę, że istotniejsze są mecze z tego sezonu. Widzew nie wygrał od 4 kolejek, ale też stawił duży opór mistrzowi na wyjeździe, z wicemistrzem mógł wygrać, a Wiśle strzelił bramkę i toczył z nią dobry mecz nawet w 10-tkę.
Lech stracił 2 bramki z Sosnowcem, a mógł ich stracić więcej
Widzew jest o klasę lepszą drużyną niz Sosnowiec
Kto pamięta mecz Lech - Widzew z wiosny ( 6:1 ) to pamiętać też musi, że Widzew w pierwszej połowie byl drużyną lepszą, stworzył mnóstwo sytuacji i powinien prowadzić. W drugiej połowie Lechowi wychodziło wszystko, ale wątpię, że taki scenariusz sie powtórzy

To, ze Widzew nie wygrał w Poznaniu od 10 lat, to jest dla mnie mocny argument, dlatego gram 2 za małą stawkę

i drugi raz mysle nie zrobia nam tego 5tysiecy na wyjeździe musi byc choc punkt

Do góry
#1518327 - 24/08/2007 18:47 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: ruben]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Echhh beticos, beticos coś chyba tam u ciebie słońce za bardzo grzeje \:p . Widzew ostatnio wygrał w Poznaniu w 2000 roku 5:3 więdz 7 lat tamu ;\) - przejaskrawiasz jak moja mama \:D

Ja mam takie pytanko, ile się jedzie z Łodzi do Poznania?? Tak
wyczytałem, że piłkarze Widzewa wyjadą (wyjechali ne mecz) dzisiaj, 2-3 godziny drogi w takim upale to troszkę męczace tak se myśle \:D \:D \:D .

Ja osobiście spróbuje na dzisiaj underka, jak wiadomo Reiss nie zagra, a w dotychczasowych meczach bez niego było 0:1 i 1:1. Co wiecej do pomocy został przesunięty Wilk a na jego miejscu występuje typowy obrońca - Djordjevic. Jesli chodzi o Widzew to z tego co widze 1/3 siły ofensywnej to Napoleoni, który byl poobijany w meczu z Wisłą, ale już będzie do tyspozycji trenera. Ja podzielam zdanie większości poprzedników, że Widzew będzie walczył w dole tabeli.
Jeście garść statystyk.
Zesły sezon:
Lech - Widzew - 6:1
Widzew - Lech - 3:2
under jak się patrzy

A i beticos granie na Widzew to porywanie się z motyką na Słońce, a co łodzianie prezentują pod wodzą Pana Probierza najlepiej pokazali w zeszłym sezonie:
Bilans na wyjeździe 2-4-9 i co warto dodać z drużynami z miejsc 1-11 na wyjazdach przywieźli 2 pkt (Grodzisk i ŁKS) a wygrali z drużynami której jednej już nie ma (Pogoń) a druga gra w 3 lidzie (Górnik Ł). Także powodzenia \:\)

Moje typy
Lech - Widzew
under 2,5 gola - 7/10 - 2.10 (betgun)
1 - 10/10 - 1.50 (Betway)

Do góry
#1518340 - 24/08/2007 18:54 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: drfocus]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Ze Strykowa maja autostrade, wiec porzadnym klimatyzowanym autokarem dojada w miare szybko i wygodnie,
wjada do Poznania w Komornikach doslownie kilka kilometrow od stadionu,
jesli jada starym ogorkiem to moze ich troche przewiac ;\)

W tym meczu gralbym over bo wszelkie znaki na niebie i ziemi pokazuja ze tak sie wlasnie skonczy, Widzew przyjedzie grac, a nie sie bronic na wlasnym polem karnym,
Lech jak z Sosnowcem traci 2 bramki to to ze Widzew strzeli to "pefka"
Smudziaki rusza swoje szanowne dupska i tez strzela przynajmniej jedna,
zreszta co do samego wyniku sie nie wypowiadam bo wyglada zbyt oczywiscie zebym mial to zagrac z takim kursem.

Jesli znalazlbym over z kursem wyzszym niz 1,80 to biore za 6/10.

Do góry
#1518377 - 24/08/2007 19:23 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Biszop]
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
na bf masz kurs 1,85 \:\)

Do góry
#1518410 - 24/08/2007 19:55 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus
Echhh beticos, beticos coś chyba tam u ciebie słońce za bardzo grzeje \:p

W Trójmieście tak mocno nie grzeje, a i burze łaskawe. W razie co jest Zatoka i w Delikatesach d. Społem

Jeśli mozesz to daj tradycyjnego już njusa o złocisto-krwistych
Interesuje mnie szczególne obrona, a przede wszystkim to, czy tandem Zielu-Dżenas ustalił już czy Kuś to stoper, czy boczny obrońca \:D
Z tego co widzę, to Świr może zagrać za 5 kilo Peelenów
Z drugiej strony mu się nie dziwię, że się trochę zdenerwował
A swoją drogą ciekaw jestem jaka kara spotka tego "węgierskiego" arbitra o nazwisku Kalosz

Jeśli chodzi o Koronę, to zastanawiam się nad typem 2/2 HT/FT
Wiadomo - jak Korona nie strzeli pierwsza, to znowu baty \:p
Pewniakiem na ten mecz wydaje mi się obie strzelą
Czekam na wieści, to wtedy zdecyduję i podam stawki

P.S.
Najpierw dałem typ na Widzew, a później poszedłem do Społem

Do góry
#1518470 - 24/08/2007 20:36 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Beticos do meczu Ruch - Korona jeszcze dzisiaj cały wieczór, jutro wesele więc jest czasu a czasu żeby przy procentach coś wymysleć \:D

Ale ok, Świerczewski ma jakieś problemy z kręgosłupem i nie wiadomo czy wystąpi, Sobolewski kolejna operacja, ale na szczęścia wraca po kontuzji Kaczmarek. W ostatnim meczy skrzydła to była porażka Sasin to standart, ale Bonin też bardzo słabo się zaprezentował. Jeśli chodzi o obrone to na 99% wystąpi para Hernani, Drzymont. Scotty naprawdę jest w doskonałej formie i nawet jeśli Zielu go nie lubi to i tak musi go wystawić i o zgrozo całkiem dobre zawody zagrał z Odrą Drzymi. Jeśli Ruch chce grać długimi, górnymi piłkami to nie ma szans!! Mi ten wynik jakoś tak underowo wygląda, na trybunach ma być tylko 2000 kibiców i brak nas \:\( . Na szczęscie będzie wreszcie sędzia z prawdziwego zdarzenia. Typ, że obie strzelą hmmm jakoś mi się to nie widzi. Warto także dodać, że została anulowana kartka bramkarzowi Niebieskich, pytanie jak wygląda w Ruchu obrona bo ostatnio mieli tam troszkę problemów
Tyle na dzisiaj

Do góry
#1518520 - 24/08/2007 20:53 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Biszop]
lewyprosty Offline
member

Meldunek: 24/01/2005
Postów: 111
Originally Posted By: Biszop
Widzew przyjedzie grac, a nie sie bronic na wlasnym polem karnym,
Lech jak z Sosnowcem traci 2 bramki to to ze Widzew strzeli to "pefka"






argumenty nie do obalenia ...gadales z probierzem?

Do góry
#1518625 - 24/08/2007 21:24 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: lewyprosty]
Gowysp Offline
old hand

Meldunek: 17/03/2006
Postów: 951
Skąd: Końskie
Lech Poznań - Widzew Łódź 1

Piąta kolejka naszej pomarańczy rozpocznie się spotkaniem Lecha Poznań z Widzewem Łódź. Zdecydowanym faworytem jest zespół z Poznania. Mecz ten zapowiada się bardzo interesująco. Na trybunach najprawdopodobniej zasiądzie komplet widzów, co powinno pomóc gospodarzom. Jak na razie gra Lecha na swoim terenie wygląda bardzo dobrze, dwa zwycięstwa i osiem bramek. Lechici zagrają bez kontuzjowanego Piotra Reissa, co jest dużym osłabieniem. Jego miejsce w ataku, podobnie jak w ostatnim meczu z Zagłębiem Lubin, zajmie Hernan Rengifo. Lech będzie walczył w tym sezonie o najwyższe cele i nie może sobie pozwolić na stratę punktów z ligowymi średniakami do jakich należy Widzew.
Drużyna z Łodzi jak na razie spisuje się po prostu beznadziejnie, dwa punkty w czterech spotkaniach. Do tego w meczu z Kolejorzem Widzew wystąpi osłabiony. Nie zobaczymy dziś Łukasza Juszkiewicza, Łukasza Brozia, Mateusza Brozia i Piotra Kuklisa. Do tego w treningach regularnie nie brał udziału Napoleoni. Liczę na pewne trzy punkty gospodarzy.

Do góry
#1518746 - 24/08/2007 21:58 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Gowysp]
Al_Bundy Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2006
Postów: 977
Originally Posted By: Gowysp

Na trybunach najprawdopodobniej zasiądzie komplet widzów, co powinno pomóc gospodarzom. Jak na razie gra Lecha na swoim terenie wygląda bardzo dobrze, dwa zwycięstwa i osiem bramek.


Co by nie mowic z bardzo slabymi druzynami Zabrze i Sosnowiec.
Widzew tez bedzie wspierany przez liczna grupe fanow 4,000 albo wiecej

Quote:

Drużyna z Łodzi jak na razie spisuje się po prostu beznadziejnie, dwa punkty w czterech spotkaniach.


z mistrzem przegrali 2-1, vice-mistrzem remis 0-0 a powinny byc 3pkt, aktualnym liderem po dobrym meczu 1-3 i solidna Odra na wyjezdzie 1-1, pewnie nie ogladales tych meczy a uzywasz takich slow jak beznadziejnie

Quote:

Do tego w meczu z Kolejorzem Widzew wystąpi osłabiony.
Nie zobaczymy dziś Łukasza Juszkiewicza, Łukasza Brozia, Mateusza Brozia i Piotra Kuklisa. Do tego w treningach regularnie nie brał udziału Napoleoni.


O nastepny ktory sie urwal z ksiezyca , Kuklis i Napoleoni wczoraj trenowali wiec duza szansa ze wystapia,Juszkiewicz mial indywidualny trening , Bono powinien go spokojnie zastapic jak nie zagra, ł.broz pauzuje ale to zadne oslabienie a M.Broz niby czemu ma nie grac ? \:D

Do góry
#1518797 - 24/08/2007 22:10 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Al_Bundy]
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Mam pytanie do kolegi u gory gdzie niby zmiesci sie 4000 kibicow widzewa? Klatke na Lechu powiekszyli czy jak?
Co do meczu jesli Lech nie zlekcewazy rywala to juz do przerwy powinien prowadzic, poniewaz maja spora przewage w kazdej formacji.

Do góry
#1518823 - 24/08/2007 22:15 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: przyborro]
Al_Bundy Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2006
Postów: 977
klatka + sektor buforowy obok + czesc krytej trybuny

Do góry
#1518828 - 24/08/2007 22:16 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: przyborro]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Z Broziami to jest jakaś dezinformacja. Czerwoną kartkę dostał Łukasz i nie moze grać, ale Mateusz może grać
Wyjaśniam, że jak Paweł Brożek z Wisły dostanie czerwoną kartkę, to Piotr Brożek będzie mógł grać \:D

Do góry
#1518830 - 24/08/2007 22:16 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: przyborro]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: przyborro
Mam pytanie do kolegi u gory gdzie niby zmiesci sie 4000 kibicow widzewa? Klatke na Lechu powiekszyli czy jak?
Co do meczu jesli Lech nie zlekcewazy rywala to juz do przerwy powinien prowadzic, poniewaz maja spora przewage w kazdej formacji.


?? To ja Ci powiem w jego imieniu - zobacz sobie zdjęcia z wiosny z meczu Lech - Widzew to zobaczysz gdzie się zmieszczą.

Wracają do temtu, to może jakiś Widzewiak podać 18-tkę jaka pojechała na ten mecz??

Do góry
#1518956 - 24/08/2007 23:01 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: drfocus]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: drfocus
Originally Posted By: przyborro
Mam pytanie do kolegi u gory gdzie niby zmiesci sie 4000 kibicow widzewa? Klatke na Lechu powiekszyli czy jak?
Co do meczu jesli Lech nie zlekcewazy rywala to juz do przerwy powinien prowadzic, poniewaz maja spora przewage w kazdej formacji.


?? To ja Ci powiem w jego imieniu - zobacz sobie zdjęcia z wiosny z meczu Lech - Widzew to zobaczysz gdzie się zmieszczą.

Wracają do temtu, to może jakiś Widzewiak podać 18-tkę jaka pojechała na ten mecz??

Fabiniak,Hładowczak, Kłos,Stawarczyk, Oshadogan, Ukah, Ł.Broź,Masłowski, Mierzejewski, Napoleoni,Lisowski,Szeliga, Bono , Kuklis ,Douglas, Jarmuż, Bogunović,Sokalski
Tak to powinno wygladac

Do góry
#1518957 - 24/08/2007 23:01 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: drfocus]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Zagłebie w ostadniej chwili jescze obrońce wypozyczyło:) zobaczymy co z niego będzie:)
kojarzy go ktoś?? smile
Pozdro

Do góry
#1518996 - 24/08/2007 23:10 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: blackjack]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
W dzisiejszym spotkaniu proponuje over Widzew zagra w Poznaniu otwarty futbol taki jak grał w maju. Wynik z zeszłego roku sie nie powtórzy poniewaz to spotknie bedzie miało zupełnie inna stawke niz tamto w którym rozchodziło sie tylko o to aby Reksio strzelił 100 bramke w lidze polskiej
Druzyny Smudy zawsze preferowały otwarta gre i tak bedzie i tym razem a ze obrona jak zawsze dziurawa to i cos do Lecha bramki tez wpadnie
Szkoda ze tym razem nie bylo mi dane wybrac sie do Poznania i powtórzyc tego wyczynu
http://i15.tinypic.com/4tu6ko1.gif

Do góry
#1519425 - 25/08/2007 00:46 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: drfocus]
lewyprosty Offline
member

Meldunek: 24/01/2005
Postów: 111
Originally Posted By: drfocus
Originally Posted By: przyborro
Mam pytanie do kolegi u gory gdzie niby zmiesci sie 4000 kibicow widzewa? Klatke na Lechu powiekszyli czy jak?
Co do meczu jesli Lech nie zlekcewazy rywala to juz do przerwy powinien prowadzic, poniewaz maja spora przewage w kazdej formacji.


?? To ja Ci powiem w jego imieniu - zobacz sobie zdjęcia z wiosny z meczu Lech - Widzew to zobaczysz gdzie się zmieszczą.

Wracają do temtu, to może jakiś Widzewiak podać 18-tkę jaka pojechała na ten mecz??








na linia poznan - widzew panuja stosunki wzajemnej obojetnosci.kibice jada na mecz jak na zgodowy z tym ze nie pozdrawiaja sie.takze z najazdem nie ma problemu.poza tym lech udostepnia im luk trybuny krytej tuz obok sektora dla przyjezdnych.gdzie siedzieli takze w tamtym sezonie.stawiam na 2500 tys kibicow widzewa.ale czy pomoga oni swoim grajka?ciezko powiedziec.spotykaja sie 2 bardzo nieprzewidywalne druzyny.moim zdaniem padnie niski wynik.ale dla mnie ten mecz no bet.

Do góry
#1519735 - 25/08/2007 02:31 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: lewyprosty]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Jagiellonia Bialystok - Gornik Zabrze

Tak sobie myslalem nt. tego meczu, ale zadne konkretne wnioski mi sie nie nasunely...
Ostatni mecz zabrzanie wygrali z Ruchem. Jednakze trudno wyciagnac jakies sportowe wnioski z tego meczu. Spotkanie dwoch nieprzepadajacych za soba druzyn, dalo zwyciestwo ekipie ktora miala troche wiecej szczescia...
Jaga bedzie grozna na swoim stadionie. Do tej pory w Bialymstoku zdobyla szesc punktow ( po zwyciestwach nad LKS i Polonia).

Ojro zasugerowal remis w tym meczu...
Ja tez bym sie sklanial do tej propozycji ;\)

Prawdopodobne sklady :
Jagiellonia: Banaszyński - Łatka, Nawotczyński, Everton, Wasiluk - Truszkowski (Niedziela), Kwiek, Markiewicz, Jarecki - Sobociński, Sotirović (Truszkowski).
Górnik: Peskovic - Pawelec, Hajto, Smirnovs, Papeckys - Gołoś, Kiżys, Brzęczek, Madejski - Jarka, Zahorski

Jagiellonia Bialystok - Gornik Zabrze X kurs 3.10



Legia Warszawa - Zaglebie Sosnowiec

Tutaj bez watpienia faworytem jest stoleczny klub.
Legia gra w tej chwili solidny futbol. UEFA zmienila swoja kare, tak wiec warszawianie juz w tym sezonie moga pukac do europejskich salonow
Ostatni mecz wygrany skromnie 1:0, przy czym sedzia prowadzacy to spotkanie nie zauwazyl reki Rogera (jak dobrze pamietam).
Na wielu portalach mozna przeczytac o licznych porownaniach trenera Urbana ze Skorza. Zwazajac na zaawansowanie obecnego sezonu takie porownania sa dla mnie troche dziwne...

McDziarz pisal ze Legia wygra 5:0.
Hmm.... Prawde powiedziawszy nie wierze w tak wysokie zwyciestwo ex mistrzow Polski.
Jednak sklanialbym sie do zagrania na to ze Mucha w swoim kolejnym meczu nie pusci bramki.

Prawdopodobne sklady:
Legia: Mucha - Bronowicki, Choto, Astiz, Wawrzyniak - Radović, Vuković, Ekwueme, Edson - Grzelak, Chinyama.
Zagłębie: Bensz - Kłoda, Hosić, Kaliciak, Adżem - Skrzypek, Białek, Berensztajn, Kozubek - Folc, Kmiecik.

Legia Warszawa - Zaglebie Sosnowiec 1 kurs 1.22
Zaglebie nie strzeli kurs 1.57

Powodzenia

Do góry
#1521072 - 25/08/2007 18:24 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: lewyprosty]
lewyprosty Offline
member

Meldunek: 24/01/2005
Postów: 111
wiesz ze nie trzeba cytowac czterech postow zeby podac wynik meczu ktory kazdy i tak zna?


Edited by Logan (25/08/2007 19:08)

Do góry
#1521078 - 25/08/2007 18:27 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: lewyprosty]
lewyprosty Offline
member

Meldunek: 24/01/2005
Postów: 111
wiesz ze nie trzeba cytowac czterech postow zeby podac wynik meczu ktory kazdy i tak zna?


Edited by Logan (25/08/2007 19:08)

Do góry
#1521127 - 25/08/2007 18:52 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: szery]
Toledo Offline
journeyman

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 54
Śmiać mi się chce z twojego komentarza Rene.Niby Lenczyk nie odkrywa swoich kart i świadczy to o jego geniuszu.Jesteś w błedzie.Bełchatów jest po prostu słabszy w stosunku do poprzedniej rundy,kiedy zachwycali całą ligę swoją grą.A to,że strzelili bramkę i nie potrafili prawie wogóle utzymać sie przy piłce potwierdza tą tezę.W moim przekonaniu problem leży w mentalności tych piłkarzy.Cały czas wspomina się o oczekiwaniach wobec Bełchatowian przypomina się o budżecie itd. To wszystko powoduje,iż chłopaki nie radzą sobie z presją. Pamiętam mecz z poprzedniej rundy kiedy Bełchatów wygrał z Groclinem prowadoznym przez Skorżę 1:0.Lecz to była pierwsza druzyna która nasiała wiele zamętu oraz strachu dla drużyny Lenczyka.Uważam,że Lenczyk ma nieżly warsztat,ale gorzej mu idzie z motywowaniem swoich piłkarzy.Teraz Skorża przyjeżdża z drużyną o klasę lepszą od Groclinu.Nie chcem sie powtarzać,ale uważam że ta Wisła ma największe szansę na tytuł. Ponadto chciałbym zauważyć,że Bełchatów ma problemy z drużynami,które przejmują inicjatywę ,grają atkiem pozycyjnym.A tak zagra Wisła.W moim przekonaniu Wisłą jest na dzień dzisiejszy o klasę lepszą druzyną.I te spotkanie wygra.

Do góry
#1521205 - 25/08/2007 19:34 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Toledo]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Troszkę skacowany więc nie wiem co z tego wyjdzie \:p

GKS Bełchatów - Wisła Kraków Nie ma Garguły i vicemistrz Polski ma ogronme problemy ze strzelaniem bramek i w 3 ostatnich meczach nie udało im się pokonać bramkarza rywali, a teraz przyjeżdza Wisła Kraków, która jak dotychczas straciła tylko jednego gola. Wiadomo, że nie zagra Niedzielan, pod dużym znakiem zapytania stoi występ Brożka Pawła, który jest przeziebiony także raczej nie będzie festiwalu strzeleckiego, festiwal, a raczej festyn z tego co wiem spodziewany jest w innym miejscu. Swoją drogą ciekaw jestem co wybiorą Bełchatowianie?? Meczy czy koncert Urszuli \:D . Karnego dla Wisły już chyba nie będzie bo by były niezłe jaja.

Mój typ:
GKS Bełchatów - Wisła Kraków under 2,5 gola 7/10 kurs 1.85 Bwin

Cracovia - ŁKS ŁKS i Widzewiacy idą łeb w łeb i toczą zacięte boje o prymat w tym włókienniczym mieście. Kto wie może za rok takze będziemy oglądali derby Łodzi ale tym razem wspaniale zrealizowane przez stacje TVP3 w niedziele o 14:40 \:D
Jakby nie kara dla Sosnowca to oba klubu zajmowały by ostatnie miejsca. W dzisiejszym meczu raczej goścei nie poprawią dorobku punktowego, Arifović nie strzelił bramki od kwietnia, a Klatt - hmmm to niech sobie idzie na Rynek na jakieś balety.
Cracovia nic ciekawego nie gra, ale u siebie wygrywa. Toporna piłka brzydka dla oka, ale to u trenera Majewskiego wystarczy. Pokonali u siebei Jage, wygrali i z Ruchem. Także powinni wymęczyć wygraną z ŁKS

Mój typ:
Cracovia - ŁKS 1 7/10

Do góry
#1521506 - 25/08/2007 22:03 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: drfocus]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
drfocus z tego co wiem Garguła na pewno zasiądzie na ławce rezerwowych i być może nawet wystąpi. Powiem wam tak szczerze, że ten mecz dla mnie będzie dziwny. Oczywiście patrząc na to co robi Wisła Kraków w naszej lidze to można powiedzieć...wow, ale Bełchatów ma Oresta Lenczyka i on już pokazał w Dniepropietroivsku, ze potrafi ładnie poskładać zespół i zrobić taką obronę Częstochowy, że "Kozacy" mieli wielkie problemy aby zremisować w ogóle mecz. Podobno chodza słuchy, że taktykę na Dnipro ustawił asystent Lenczyka - Marek Wleciałowski. Ja jestem od dawna fanem tego szkoleniowca. Potrafił ładnie Ruch Chorzów wprowadzić do ligi. Mam nadzieję, że w przyszłości dostanie szansę prowadzenia wielkiej druzyny z naszej ligi. Jeśli chodzi o zblizające się zawody to widzę jednak tutaj under. Warto wspomnieć, że Wisła jedzie do Bełchatowa bez Niedzielana, Zieńczuka. Dlatego typowanie 1x2 jest naprawdę ciężkie. PGE GKS Bełchatów na tą chwilę dla mnie jest nieobliczalną druzyną. Poza tym gdzieś tam zgadzam się z Grzegorzem Mielcarskim, że Zagłębia Lubin i PGE GKS Bełchatów nie powniśmy jeszcze skreślać z rywalizacji o mistrzowską koronę.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1522800 - 26/08/2007 03:26 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: McDziarz

dokładny wynik :

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 4:0 ; 5:0


McDziarz naprawdę w każdej kolejce będziesz typował wygraną swojej Legii? (w dodatku na 6 dni przed meczem..)

Proponuję mały zakładzik
Legia strzeli 0-2 gola w meczu -> ja wygrywam
Legia strzeli 3 gole -> remis
Legia strzeli 4 lub więcej bramek -> wygrana Twoja

Nagrode: równowartość 4-paczka Królewskiego bądź Wareczki

deal?
70' 4:0 dla Legii - gratuluje

Podaj mi na PM swój adres mailowy (MB)

Naprawdę takie posty nie powinny mieć miejsca na Stadionie Piłkarskim. Dzisiaj podobne zostały skasowane!. Ogarnijcie się w końcu. Prawdziwy profesjonalny typer nie podnieca się jednym typem. Tylko robi swoje. .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (26/08/2007 05:04)

Do góry
#1524275 - 26/08/2007 17:39 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Ruch Chorzów
VS
Korona Kielce
Typ: remis lub Korona Kielce

Ostatni mecz zamykający piątą kolejkę zmagań w Orange Ekstraklasie odbędzie się w Chorzowie. Godzina spotkania jest dość egzotyczna jak na polskie warunki. Mecz rozpocznie się o 14:30 i niestety będzie kolidował z wyścigiem formuły 1. Wielu obserwatorów śmieje się, że mamy iście angielski mecz. Oby poziom spotkania był taki jak w Premier League.

Obie jedenastki po czterech spotkaniach ligowych mają na swoim koncie po sześć oczek. Trzeba przyznać, że w przypadku Ruchu Chorzów jest to wynik bardzo dobry. Zupełnie inaczej odbieramy wyniki Korony Kielce, ale trzeba przyznać, że "Koroniarze" grali z tuzami naszej ligi: PGE GKS Bełchatów (0:2) i Wisłą Kraków (4:0).

Dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne dla obydwu jedenastek, bo będzie to swoisty testem dla Ruchu i Korony. Zobaczymy, która jedenastka potwierdzi krążące o niej opinie. Wiadomo, że w przypadku Ruchu kolejna wygrana potwierdzi, że "Niebiescy" są rewelacją sezonu 2007/2008. Z kolei stracone punkty przez Koronę mogą być znakiem, że "złocisto-krwiści" są największym rozczarowaniem tego sezonu. Jednak osobiście uważam, że właśnie dzisiaj po 90 minutach piłkarze Korony pokażą nową jakość, której zalążki były już podczas ostatniej konfrontacji z Odrą Wodzisław Śląski (2:0).

W przypadku dzisiejszej konfrontacji kluczową rolę mogą odegrać kontuzji. Dość duże problemy są w kadrze Ruchu Chorzów. Duszan Radolsky znowu ma wielki kłopoty. Ze składu wypadła mu trójka obrońców: Krzysztof Nykiel, Ariel Jakubowski i Ireneusz Adamski. Warto także wspomnieć o ciągle kontuzjowanym Remigiuszu Jezierskim. Przez kontuzje wspomnianej trójki obrońców trener Radolsky praktycznie, co kolejkę ma zupełnie inne zestawienie obrońców. Poniżej przedstawię wam pokrótce jak to wyglądało w dotychczas rozegranych czterech kolejkach:

1. kolejka Groclin Grodzisk Wielkopolski wygrana Ruchu (4:1)--> Nykiel-Sadlok, Adamski-Osiński.
2. kolejka Cracovia Kraków przegrana Ruchu (0:1)--> Jakubowski, Baran, Adamski, Osiński.
3. kolejka Zagłębie Sosnowiec wygrana Ruchu (1:0) --> Nykiel, Jakubowski, Adamski, Osiński.
4. kolejka Górnik Zabrze przegrana Ruchu (0:1) --> Grzyb, Klaczka, Golem, Osiński.

Tak jak widzimy po zestawienie trójka obrońców spełnia dość istotną rolę i ich brak będzie dzisiaj odczuwalny.

Jeśli chodzi o Korone Kielce to na całe szczęście dzisiaj w obronie zobaczymy Hernaniego. Jest to bardzo ważny zawodnik dla trenera Jacka Zielińskiego. Bez Hernaniego obrona Korony wygląda jak rozsypana układanka. Widzieliśmy to bardzo dobrze w meczu z Wisłą Kraków. Babole Celebana czy też Rutki były na poziomie drugoligowym. Na szczęście trener Zieliński wyciągnął wnioski i w meczu z Odrą Wodzisław widzieliśmy już mądrze grającą formację defensywną. Są także gorsze wiadomości zabraknie dzisiaj Piotrka Świerczerwskiego, Marcina Kaczmarka i Krzysztofa Gajtkowskiego. Jednak brakiem Świerczewskiego i Kaczmarka zbytnio bym się nie przejmował trener Zieliński ma wielu zastępców w drugiej linii. Dzisiaj pewnie zobaczymy Zganiacza i Sasina.

Faworytem zbliżających się zawodów jest Korona Kielce, która powoli odbudowuje się i chcę włączyć się skutecznie do walki o czołowe lokaty. Dzisiaj mają dość spore szanse na punkty w Chorzowie. Brak kadrowe trenera Duszana Radolsky'iego są dość spore, zwłaszcza w defensywie. Jeśli Marcin Robak zaprezentuje dzisiaj taką skuteczność jak w ostatnim meczu z Odrą Wodzisław to o korzystny wynik dla "złocisto-krwistych" będę spokojny.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1526589 - 27/08/2007 08:51 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ignuś - gratuluję typów.
Ja ogladałem tylko mecz Bałchatowa z Wisłą i fragmenty Ruch - Korona. Muszę powiedzieć, że poziom słabiutki. Tegoroczny sezon póki co jest znacznie gorszy od poprzedniego, do tej pory nie widziałem spotkania emocjonującego spotkania na wysokim poziomie.
Drużyny, ktore awansowały niczego nie wniosły do ligi. Ruch jeszcze, jeszcze, a reszta to żenada. Większość drużyn wyraźnie spuściło z tonu. Poprawiła się Wisła, Legia, Zagłębie Lubin i Lech nie są gorsze niż poprzednio, ale lepsze też nie. Nie ma drużyny - czarnego konia. Nawet nie widać kandydata.
Tylko współczuć Benhaakerowi, ze musi ogladać takie ligowe wypociny :-(
Mam nadzieję, że to się zmieni i to niebawem. Liczę na fajne mecze Legii z czołówką, przebudzenie Bełchatowa, lepszą grę Korony, Groclinu, Cracovi i Widzewa, który wcale nie jest taki cienki jak piszecie :-)
Rację miał DJ Sosna o trenerze Widzewa. Nie rozumiem po co on wystawił komletnie nieprzygotowanego Masłowskiego, a posadził Budkę. Masłowski powinien strzelić bramkę, a wtedy Lech juz by się nie podniósł. Myślę, że Budka mogłby to wykorzystać, bo widać było, że jest w dobrej dyspozycji, ale wszedł za późno.

W ostatniej kolejce zaskoczył mnie powrót Garguły i dobra dyspozycja tego zawodnika po tak długiej przerwie. Gra Bełchatowa jednak nie poprawiła się, a szkoda, bo w czwartek rewanż z Dnipro. Na szczęście Ukraińcy dostali zadyszki. W tym można upatrywać jakiejś szansy, ale tak czy inaczej, GKS ma bardzo ciężkie zadanie i faworytem nie jest.

Do góry
#1526616 - 27/08/2007 15:24 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Ojro]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: Ojro
no coz moj pobyt w Polsce konczy sie [przyjechalem glownie na derby Slaska]. Ale jeszcze zdarze zapodac jakis typ.

Jagiellonia Bialystok - Gornik Zabrze

--> X @ 3,15 Betgun 5/10
--> under 2,5... kursow jeszcze nie widze 7/10

Wracajac do derbow. To oczywiscie Gornikowi nie nalezal sie karny. Po stracie zawodnika Ruchowi nalezala sie bramka, grali zdecydowanie lepiej niz zabrzanie. Popelniali mniej bledow, byli bardziej zgrani.
TRudno mi bedzie napisac cokolwiek o druzynie z Bialegostoku, ale widze [moze sie myle] ze to druzyna wlasnego boiska. Posiada kilku naprawde wartosciowych i doswiadczonych zawodnikow. NA meczu pewnie atmosfera wspaniala, a na wyjazd szykuja sie rowniez kibice Gornika [500 biletow do dyspozycji i pewnie tyle kibicow przyjedzie]. Jagiellonia powinna co najmniej zremisowac w tym meczu.
A teraz pod lupe wezme gosci. Na 100% w skladzie nie bedzie napastnika Tomasza Moskala [pauza za czerona kartke], ale Gornik posiada dosc szeroka kadre, wiec nie spodziewalbym sie jakiejs niespodzianki. Poza tym Wieczorek znany jest z tego ze kazdy mecz gra o 3 punkty. Po pierwszych 2 meczach, Gornik faktycznie nie wygladal na super druzyne. Sparingi gral ze sredniakami badz slabymi druzynami. Dopiero w drugiej polowie meczu z Wisla, zabrzanie troche 'przydusili' Wislan. Teraz Gornika czekaja mecze
ze slabszymi druzynami, a poza tym beda grac z mniejszzym obciazeniem psychicznym. Osobiscie uwazam ze do konca tej rundy Gornicy beda mieli problemy ze strzelaniem goli rywalom - brak rasowego napastnika !
Obie druzyny jeszcze nie zremisowaly tej rundy, nadszedl wiec czas by tak sie stalo.

qrde bele jak ja nienawidze pisac analiz

wszystko pięknie ładnie gdyby przynajmniej wg. mnie nie kompromitujące zachowanie Górnika.. rozumiem ze punkty ze słabeuszami Górnik zdobyć musi ale dlaczego nie dzieje sie to w duchu gry fair play? Juz tydzień temu ewidentnie sędzia pomógł bo karnego nie było, w sobotę tez "starał sie jak mógł" nie zauważając brutalnych zagrań piłkarzy z Zabrza. Sytuacja w której pada bramka (może ktoś widział na skrótach ;\) ) prawy obrońca Jagi faulowany na połowie Górnika (wślizg w nogi zawodnika z Zabrza) i tamta stroną gdzie nie ma asekuracji idzie kontra i pada gol. Wszystko fajnie tylko czemu kosztem tego, że na boisku leży przez całą akcje + cały czas po zdobyciu gola zwijający się z bólu zawodnik Jagi? Widać drużyna pana Hajty punkty będzie zdobywać w takim stylu i przy pomocy sędziów. A szkoda bo poza tą akcją Górnik prezentował się na tle beniaminka wręcz żenująco.

Do góry
#1527432 - 27/08/2007 22:58 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Chaoz]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
[quote=Chaoz
wszystko pięknie ładnie gdyby przynajmniej wg. mnie nie kompromitujące zachowanie Górnika.. rozumiem ze punkty ze słabeuszami Górnik zdobyć musi ale dlaczego nie dzieje sie to w duchu gry fair play? Juz tydzień temu ewidentnie sędzia pomógł bo karnego nie było, w sobotę tez "starał sie jak mógł" nie zauważając brutalnych zagrań piłkarzy z Zabrza. Sytuacja w której pada bramka (może ktoś widział na skrótach ;\) ) (...)
[/quote]

I tutaj masz niestety racje. Gornik nie zachowal sie fair w tej sytuacji. Jednakze uwazam ze sam mecz stal na niskim poziomie. Rezultat remisowy jest wg mnie jak najbardziej sprawiedliwy (szkoda tylko ze zabrzanie strzelili bramke w takich okolicznosciach).
Sorry za OT, 5 kolejka sie skonczyla tak wiec pora zamknac temat.
A i jeszcze jedno. Piekny strzal Kwieka, ktory byl ozdoba tego spotkania na pewno zostanie bramka kolejki

Do góry
#1527465 - 27/08/2007 23:19 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Stalion]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Słusznie zauważył Stalion 5. kolejka została zakończona o 16:30. Dalszą dyskusję można toczyć:

Rozmowy o polskiej piłce nożnej

Chciałem także przypomnieć, że w tym temacie można rozmawiać o II lidze i III. Nie tylko o Orange Ekstraklasie.

Pamiętajcie także aby zachować dobry bon-ton i stosujcie się do regulaminu mecz.pl.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Emilio), 4128 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582551 Postów

Najwięcej online: 4304 @ 10/05/2024 19:05