Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#1507478 - 20/08/2007 18:59 World Grand Prix 2007 - Final Round
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
*** FINAL ROUND ***

22 - 26 Sierpnia 2007







____

Turniej rozgrywany jest w Chinach (Ningbo)

___

Po raz pierwszy w histori, reprezentacja Polski wystąpi w turnieju finałowym Grand Prix kobiet.

____

Oficjalna maskotka i oby szczęśliwa dla naszych pań i żeby do tych 6 zwycięstw z rzędu, dołożyły kolejne.. i... ;\)



____



Edited by Giertyszek (24/08/2007 19:36)

Do góry
Bonus: Unibet
#1509633 - 21/08/2007 18:06 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Misiek]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków

Do góry
#1510896 - 22/08/2007 02:52 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: mgr]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Już jutro rano, pierwsze spotkania, a w temacie wielka cisza... ;>

___

07:30

v

Jutro po raz pierwszy w histori GP FF, zagra nasza reprezentacja pań.

Po 6 zwycięstwach z rzędu, jutro czeka je jedno z większych wyzwań... Wicemistrzynie Świata... reprezentacja Brazylii...

Brazylijki, chyba nikomu nie trzeba przedstawiać...
W rundzie 'zasadniczej' doznały one tylko jednej porażki i to właśnie w ostatnim meczu z Włoszkami... Nie sprawdzałem w jakim dokładnie grały składzie, ale zapewne trener, dał odpocząć już przed FF kilku kluczowym zawodniczkom...

Kto faworytem tego spotkania, chyba nie trzeba jakoś dogłębnie opisywać...

Ciekaw jestem, jak po prostu nasze.. wypadną na tle, reprezentacji Canarinhos..

''Marco Bonitta podgrzał atmosferę już znacznie wcześniej, po sukcesie w Hongkongu. Powiedział wtedy, że Polki wygrają każdy turniej, w którym będą startować. To oznacza, że być może od środy do niedzieli czekają nas piękne dni.

siatka.org

Ciekawe,ciekawe... i trzymamy za słowo, Panie Bonitta.. \:\)

___

09:30

v


Włochy vs Rosja... to jakoś zawsze tzw. klasyki siatkówki europejskiej i jutro powinno być podobnie...

Włoszki w ostatnim meczu, pokonały same Brazylijki, co na pewno podniosło morale w drużynie... Ale co i jak się działo ze składem wicemistrzyń Świata, tego już nie wiemy.. ;\)

Podopieczne trenera Barboliniego.. zaczęły to GP, całkiem dla siebie miło.. to co miały wygrać, to wygrały... ale chyba jednak nie planowały porażki z Polkami... ale to na jedno wyszło, są w FF i to dla nich najważniejsze...

Rosjanki?

Tutaj jak sobie przeczytałem, dzisiejeszy wywiad z trenerem - Caprarą, to stwierdzam, że to dziwny coach

>>> Tutaj <<< .. co i jak... ciekawy artykuł i to chyba taaaka `bardzo fajna` zasłona przed tym.. jakby czasami nie poszło mojemu zespołowi tutaj w Chinach... :| :| ...

___

13:30

v


Chinki już miałem okazję oglądać w paru spotkniach i nie prezentują one najwyższej formy... Trener, tłumaczy to, że w zespole jest kilka nowych zawodniczek.. młodszych.. no i jeszcze nie ogranych... itp..

Holenderek, niestety nie miałem okazji widzieć w akcji, ale jak na moje to, preznetują podobny poziom do Polek, czyli coś w tym stylu... [wnioskując z wyników]

Holenderki w ostatnim turnieju w Macau, pokonały właśnie, reprezentację Chin 3-2, tak więc, na pewno nie stoją w jutrzejszym spotkaniu na straconej pozycji...



Rosja v Włochy, Rosja @1.89
Chiny v Holandia, Chiny @1.51
Brazylia v Polska, Brazylia -2.5 @2.41





Do góry
#1511066 - 22/08/2007 04:08 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Misiek]
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
rosjanki zagraja w najsilniejszym skladzie? czy wciaz bez paru podstawowych zawodniczek?

Do góry
#1511295 - 22/08/2007 05:40 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: przyborro]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń


@przyborro - przeczytaj ten artykuł, do którego wkleiłem link powyżej, o trenerze Rosjanek - Caprarze i tam jest m.in napisane co i jak...

Dla mnie Rosjanki i tak... \:\)

Do góry
#1511398 - 22/08/2007 06:32 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Misiek]
milanak Offline
member

Meldunek: 21/10/2006
Postów: 175
Misiek, gdzie Ty takie kursy złapałeś??

Do góry
#1511423 - 22/08/2007 06:45 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: milanak]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń


@milanak:

- Rosjanki, były po @1.89 w pinn, aktualnie spadły widzę na @1.83

- Chinki, po @1.51 były sobie również w pinn, aktualnie na @1.48 poszły w dół

- Brazylijki, na to, że pokonają 3-0 nasze panie, po raz trzeci - Pinnacle, tylko, że widzę już @2.35 \:p


Tak więc, odpowiedź na Twoje pytanie, brzmi: Pinnacle \:\)

Do góry
#1511538 - 22/08/2007 07:32 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four *DELETED* [Re: Misiek]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
Post deleted by Giertyszek

Do góry
#1511562 - 22/08/2007 07:48 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Gib01]
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
Ja bym to widział tak:

Polska +2,5 1,6 Bwin

Set jak najbardziej w zasiegu, a moze i mecz znow po kursie 4,75 (jak z Rosja)? Polki w ostatnim czasie wygraly z cala swiatowa czolowka, odnoszac 6 zwyciestw z rzedu. Brazylijek jeszcze nie mamy na rozkladzie, a wiec pora powalczyc, set jak najbardziej powinien "wpaść" jednak po cichu licze na bardziej zacięty mecz.

Chiny - Holandia over 182,5 1,9 Bwin

nie podejmuje sie wskazac wygranego tego meczu,a tym bardziej nie gram Chinek po takim kursie, po tym co widzialem w ostatnim meczu miedzy nimi. mam nadzieje, ze spotkanie bedzie znowu zaciete, Holenderki zobaczyly, ze nie taki wilk straszny i mam nadzieje, ze powalcza. A Chinki to juz nie te same Chinki co kiedys, do ogrania przez wszystkie finałowe zespoły.

Rosja - Włochy 1

Jednak Rosja. Wzrost i siła powinny zwycięzyc jeszcze tym razem. Pozniej mam nadzieje, ze rosjanki przegraja (w tym z nami). Wloszki niby sukces z Brazylia, ale to ostatnia nic nie znaczaca runda. Jesli przychodzi co do czego wydaje mi sie ze rosjanki beda za mocne.

pozdr.

Do góry
#1511943 - 22/08/2007 17:11 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Arsen]
Imeq_ Offline
journeyman

Meldunek: 06/05/2007
Postów: 73
Po dwóch dniach przerwy witam ponownie wszystkich odwiedzających stronę http://www.sport-stats.eu. Chyba powinniście zacząć już grać przeciwko moim typom, bo seria trafionych typów z rzędu wreszcie musi się skończyć ;). W tej chwili licznik wynosi osiem, mam nadzieję, że po dzisiejszym dniu zanotujemy 9 z kolei trafienie. Wtorek przynosi pierwszy dzień finałowego turnieju siatkarskiego Grand Prix. Chinki zagrają z Holenderkami, z którymi kilka dni temu przegrały po tiebreaku. Dziś dla mnie takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Po pierwsze uważam, że Holenderki są najsłabsza drużyną finałowych rozgrywek. Druga kwestia to podejście Chinek, które mając zapewniony awans grały w turniejach kwalifikacyjnych na luzie, testując różnego typu ustawienia. Co prawda gra chińskiej drużyny nie powalała na kolana, ale twierdzę, że w turnieju finałowym, przy własnej publiczności zagrają o niebo lepiej niż we wcześniejszych fazach. Holenderki w meczach eliminacyjnych uzyskały bilans 6 zwycięstw – 3 porażki. Dwukrotne porażki z Brazylią po 0:3 oraz Włoszkami w tym samym stosunku, mówią wszystko o poziomie holenderskiego zespołu. Oprócz wspomnianego wyżej meczu z Chinkami, Holenderki nie odniosły żadnego zwycięstwa nad renomowaną drużyną, może wygrana z Kubą należy zaliczyć do tego typu wyników. Mimo wszystko uważam, że dzisiaj Chinki odniosą przekonywujące zwycięstwo i dlatego stawiam na gospodynie finałowego turnieju z handicapem.

22.08. Chiny - USA
Typ: Chiny (-1.5 seta) @1.79
Stawka: 5 Pinnacle

Pozdrawiam
sport-stats.eu

Do góry
#1512300 - 22/08/2007 19:49 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Imeq_]
iwosz Offline
journeyman

Meldunek: 07/03/2007
Postów: 52
Raczej nie jest to "FINAL FOUR"... ale to dorbiazg, tak samo przejęzyczył się sport-stats - Chinki grają z Holenderkami.

Trener Rosjanek faktycznie dziwne ma sposoby motywacji swoich zawodniczek ale to jego problem - Rosjanki przegrały z Włoszakmi 1-3.

Co do ostatniego meczu jaki dziś będzie rozgrany to nastąpilo moim zdaniem przeszacowanie zwycięstwa Holenderek nad Chinkami, które miały przeciez zapenioną grę w rundzie finałowej. Wszystko co Chinki mogą dzis stracić to jeden set - moim skromnym zdaniem oczywiście.

Betgun
China-Netherlands - 1(-1.5) kurs 1.65

Do góry
#1512839 - 22/08/2007 23:04 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: iwosz]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń

"Zatem seria sześciu zwycięstw naszych siatkarek została przerwana. Jutro naszymi rywalkami będą Chinki, z którymi Polki już wygrały w tej edycji World Grand Prix. Miejmy nadzieję, że reprezentantki Polski jak najszybciej zapomną o dzisiejszym meczu z Brazylią i jutro zagrają tak, jak nas do tego przyzwyczaiły w meczach rundy eliminacyjne " ;p

Chiny vs Polska



Polki nie zagraly najlepszego meczu dzisiaj przeciwko Canarinios. Blok ktory jest moim zdaniem naszym atutem nie funkcjonowal zbyt dobrze i zdobylismy nim tylko 5 pukktow w calym meczu. Ok, ja wiem ze Brazylia jest glownym pertendentem do wygranie FR , ale mino to
w tym 'rzemisole' siatkarskim powinnismy zagrac lepiej.
Wypowiedz po meczowa kapitan Brazylii Albuquerque:" Oczekiwałyśmy przed tym meczem wygranej, a z Polkami zwyciężyłyśmy dzięki lepszym zagrywkom." No coz chyba nie bede z nia polenizowal

Wracajac do meczu z Chinkami: w rundzie zasadniczej jak juz wspomnialem pokonalismy podopieczne trenera Chen Zhonge w stosunku 3-2. Wtedy mysle ze byla calkiem inna presja tego meczu, a nasze podobpieczne graly na 'fali'. "Run" zywiciestw sie zakonczyl , ale pojedynek z Chinkami nie bedzie nie do wygrania.
Chinki nie prezentuja nic nadzwyczajnego , a nawet powiedzial bym graja ponizej oczekiwan. Niespodziewana porazka dzisiaj z Holenderkami na pewno oddalila je od zwyciestwa a nawet chyba przekreslila sznase na nie.

Polki miejmy nadzieje ze beda robic mniej "UE" w meczu niz dzisiaj, poprawia zagrywke i mecz przeciewko Chinkami bedzie w zasiegu reki.


I szlagier jutrzejszych meczy:


Rosja vs Brazylia


Rosjanki graja bardzo nie rowno i jak Misiek napisal wczoraj , trener juz sobie znalazl wytlumaczenie dlaczego nie maja szans jak on to okreslil na triumf w tegorocznej FR. Zmeczenie zawodniczek , dorbne kontujze i brak podstawowej rozgrywajacej sa bardzo duzym minusem.
Rosjanki na pewno nie poddaja sie bez walki ale w meczu przeciwko
Brazyli co najwyzej sa w stanie ugrac seta. O ile zagraja lepiej niz w dzisiajszym meczu z Wloszkami.


Brazylia , runda zasanicza bez wiekszych problemow. Dzisiaj teraz mozna juz powiedziac "latwy: pierwszy mecz przeciwko Polkom ktore popelnily duzo bledow.


No i zostal mecz pomiedzy druzynami ktore dzisiaj sprawily niespodzianke:

Holandia vs Wlochy


Wloszki zagraly dzisiaj dobr mecz z Ruskimi , duzo wybron i konczace kontrataki sprawily ze wygraly z Rosjankami. Na pewno to zwyciestwo podnioslo moraly druzyny i jutro zagraja jeszcze lepiej.

Holenderki dzisiaj wygraly po 5 setowym pojedynku z gospodyniami. Mysle ze te zawody mogly sie skonczyc z 3 setach , tylko jakies rozluznienie z druzynie sprawilo ze Chinki zdolaly z 0-2 wyciagnac na 2-2 po to zeby przegrac w Tb. No i tu jest to piekno switkowki




Juz nie chce mi sie pisac, a wiec jeszcze tylko typy:


Polska vs Chiny 1 @3,20 Fonbet Jak dla mnie troszke przesacowany kurs.

Rosja vs Brazylia 2 @1,4 10bet Kurs do przyjecia , ale spadnie do ok 1,3 moim zdaniem.

Wlochy vs Holandia 1 @1,50 Pnnacle
HC -4,5 point tez ciekawie wyglada @1,85 Fonbet.

Pozdro Gib.

Do góry
#1514319 - 23/08/2007 03:26 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Misiek]
Pezo Offline
stranger

Meldunek: 18/03/2007
Postów: 13
Skąd: Olsztyn
Rosja - Brazylia

Starcie gigantów tylko Rosjanki jakby bez formy. Brazylijki zagrały tak oby wygrać 3:0 nie męcząc się za bardzo i nie pokazały nic szczególnego. Rosjanki zostały rozbite przez Włoszki, nie miały nic do powiedzenia mocno szczęśliwie wygrały seta. Według mnie ten mecz wygrają Brazylijki ale Rosjanki powinny wygrać seta dlatego mój typ to Ponad 160.5 punktów.

Typ : Rosja - Brazylia Ponad 160.5 punktów Kurs : 1,65

Włochy - Holandia

Te drużyny spotkały się już w tej edycji Grand Prix gładko wygrały Włoszki 3:0. Jednak teraz zupełnie inaczej wygląda gra Holenderek złapały formę pokonują faworytów, ich gra charakteryzuję się dużą siłą w ataku, wysokie wystawy na skrzydła i o dziwo skrzydłowe radzą sobie doskonale z zespołem Chin. Włoszki to według mnie drużyna kompletna nie ma słabych punktów i dlatego jutro wygrają, nie będzie to łatwy mecz ale według mnie styl gry Włoszek nie leży Holenderkom. Obie drużyny są w formie ale dla Holenderek to za wysokie progi ;-)

Typy : Włochy - Holandia 1 Kurs : 1,5 Gorąco polecam ten typ
Włochy - Holandia [Points Handicap] 0:4.5 1 Kurs : 1,85
Włochy - Holandia [Sets Handicap] 0:1,5 1 Kurs : 2

Chiny - Polska

To już 3 spotkanie tych drużyn do tej pory jest 1:1 oba mecze bardzo zacięte 3:2. Dzisiaj obydwie drużyny przegrały z tym że wizualnie lepiej zaprezentowały się Chinki. Według mnie bukmacherzy nie doceniają naszej reprezentacji kurs 3,2 to mocne przegięcie :-P . Sądzę że Chinki jutro będą podłamane dzisiejszą porażką a nasze dziewczyny nie odpuszczą i będą walczyć. Uważam że to będzie bardzo wyrównany mecz a kurs wart ryzyka.

Typy : Chiny - Polska 2 Kurs : 3,2
Chiny - Polska 2 +1,5 seta Kurs : 1,85

Do góry
#1515074 - 23/08/2007 07:48 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Pezo]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Pierwszy dzień, turnieju głównego słabo, może drugi pójdzie lepiej.. ? \:\)

___

07:30

v


Rosjanek dziś niestety nie byłem w stanie objerzeć, ale z tego co wynika z `suchych stat` jutro za dużo nie będą w stanie ugrać Brazylikom w takiej formie...

Wicemistrzynie Świata, dziś z naszą reprezentacją... pokazały dziś po prostu, że są lepsze i że są głównymi faworytkami do obronienia trofeum z przed roku.... i ja się z tym osobiście zgodzę...

___

09:30

v

Dziś niestety nie mogłem zobaczyć Włoszek w akcji z Rosjankami, ale jeżeli w 3 setach, po prostu zrobiły z nich tzw. 'makarony' , to może, to zwycięstwo nad Brazylią nie było wcale taaaakie przypadkowe? \:\)

Holenderki? Dziś miałem akurat przyjemność obejrzenia ich w akcji i przyznam szczerze, że mi się spodobały... Ich `siła walki` i po prostu przyznajmy sobie szczerze w TB - doświadczenie, wzięły w górę.. i dlatego nie taki, a nie inny wynik.. \:\)


___

13:30

v

Jak dla mnie jutro z najciekawszych spotkań... może i też dlatego, że grają `Nasze` ? .. ;\)

Chinki, dziś cały mecz pokazały, mimo swoich 'nie_doświaczeń', że będą b.groźne podczas zbliżających się IO, ale nie o tym chciałem napisać...

Gospodynie FF, zagrały dziś naprawdę dobre spotkanie, a to, że przegrały... cóż.. przeciwniczki po prostu okazały się o te MAŁE pkt lepsze... i wygrały...

Jutro Chinki zapowiadają na 'Naszych' Paniach, rewanż i niestety... myślę, że do niego dojdzie... \:\(



Rosja v Brazylia, Brazylia -1.5 @1.60
Włochy v Holandia, Włochy @1.50
Chiny v Polska, Chiny -1.5 @2.11



Koniec z ;>>>


Pozdrowienia dla działu, QUASI CZAT

Do góry
#1515158 - 23/08/2007 08:13 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Pezo]
Besiktas Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/07/2005
Postów: 3074
Skąd: Zabrze
Originally Posted By: Pezo



Chiny - Polska

To już 3 spotkanie tych drużyn do tej pory jest 1:1 oba mecze bardzo zacięte 3:2. Dzisiaj obydwie drużyny przegrały z tym że wizualnie lepiej zaprezentowały się Chinki. Według mnie bukmacherzy nie doceniają naszej reprezentacji kurs 3,2 to mocne przegięcie :-P . Sądzę że Chinki jutro będą podłamane dzisiejszą porażką a nasze dziewczyny nie odpuszczą i będą walczyć. Uważam że to będzie bardzo wyrównany mecz a kurs wart ryzyka.

Typy : Chiny - Polska 2 Kurs : 3,2
Chiny - Polska 2 +1,5 seta Kurs : 1,85


Gdzie masz kurs 3,2 w profie 1,92 a dla mnie wygrają Polko dlatego że Chinki grały dziś słabo wystawa cały mecz do tej samej zawodniczki w TB Holenderki nie patrzyły już gdzie wystawia rozgrywająca tylko szły w ciągle w prawo a wystawa i tak szła w to samo miejsce cały mecz czyli Prawo.Dla mnie POlki wygrają 3-0 , 3-1

Do góry
#1515194 - 23/08/2007 08:29 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Besiktas]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Fakt Holenderki zagrały niezle.. ale to glownie dzieki Chinkom ktore momentami graly taka padake ze az nie chcialo mi sie tego meczu ogladac.. rozgrywajaca grala tylko na lewa strone.. ciagle lewa i lewa.. a holenderki konsekwentnie stawialy tam blok i albo zdobywaly bezposrednio punkt albo meczyly Chinki ktore aby ugrac 1 punkcik atakowaly na 2,3.. czasem 4 razy poza tym 5 setow musi sie jutro odbic na zdrowiu..
Włoszki natomiast zdecydowanie ograły Rosjanki i to naprawde w dobrym stylu.. to sa dziewczyny z najwyzszej polki.. Holenderki sa rewelacja.. ale od tak nie wchodzi sie na salony i dzis Wloszki utra im troche nosa..
Dla mnie handi setowe i punktowe do gry.

Nie da sie wygrac meczu grajac ciagle na jedna atakujaca (niezle zajechaly ta dziewczyne \:p ) poza tym Chinki niemilosiernie psuly koncowki.. osmiele sie powiedziec ze to nie holenderki wygywaly koncowki setow.. lecz Chinki je przegrywaly w dziwny conajmniej sposob.

Do góry
#1515322 - 23/08/2007 15:50 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Rivaldinho]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Ja mam odmienne zdanie co do Holenderek od wielu z Was. Widzę że traktujecie ich wczorajsze win z gospodniami jako prezent od Chinek. Ja uważam że są one w doskonałej dyspozycji, atmosfera w zespole znakomita a osttanie wyniki tylko podnoszą morale. Holenderki awansowały z niezwykle trudnych grup do Finału, wczoraj potwierdziły znakomitą formę i pozwolę sobie je zagrać na win z Włoszkami które ograły ... beznadziejne obecnie Rosjanki. A już handi +1,5 trzeba po prostu mocniej zagrać...

Do góry
#1515360 - 23/08/2007 16:20 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: sebkos]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Jako że co do meczu Włoszek z Holenderkami nie potrafię jednoznacznie ukierunkować swojego typu to zagram sobie overa 45.5 na 1 set i myśle że spokojnie ta linia powinna zostac przekroczona...Ani jednych ani drugich w grze nie widzialem i kieruje sie właściwie tym co wyczytałem na forach i w wiadomościach, ale Holandii bym nie lekceważył
Volleyball
World Grand Prix
Women´s World Grand Prix
Points Scored in 1st Set : Italy vs Netherlands
627) [b]Over 45.5 points @ 1.787[b]

Pozdrawiam :papapa:

Do góry
#1515469 - 23/08/2007 16:56 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: nivet]
Rivaldo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/12/2003
Postów: 3594
Skąd: Poznań
Wloszki ograly beznadziejne Rosjanki a beznadziejne ruskie ograly Brasil...

Do góry
#1515552 - 23/08/2007 17:29 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Rivaldo]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Tia...

Niestety na mecz nie miałem siły, żeby wstać, ale, jak odpaliłem fivb i zobaczyłem, rezultat 3-2 dla Rosjanek, to

Kurczę... jak one mogły to wygrać, jak tak fatalnie zagrały z Włoszkami i już w ogóle od paru spotkań w tył, grały po prostu słabo... a Brazylijki - jak zawsze na odpowiednim 'levelu'

Bardzo dziwne i bardzo dziwny mecz, patrząc na poszczególne sety...

W sumie to żadna przecież niespodzianka... Rosjanki to Mistrzynie Świata \:p

Do góry
#1515639 - 23/08/2007 18:01 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Misiek]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
I dlatego granie po śmiesznych kursach na papierowe faworytki tak jak dzisiaj na Brazylie mija sie z celem.
Lepiej probowac niespodzianek po kursach powyzej 2,50 a najlepiej 3,5-4,5 i nawet jak tylko polowa wejdzie to jestes duzo do przodu w porowaniu z tym ze po kursie 1,20 wtapiasz wszystko.
To jest siatka babek i tu niespodzianek pełno.

Zreszta mysle ze Ci co zagrali Brazylie na wygrana w GP po kursie 2,00 przed sroda tez maja juz cieplo, a jutro Brazylijki graja z Holenderkami i moze byc goraco.
Zreszta za oknem już jest \:\)

Do góry
#1515663 - 23/08/2007 18:14 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Giertyszek]
Szafa_gra Offline
addict

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 583
Skąd: Śląsk
Ja dzis o 10:00 bylem w firmie Betako i chcialem zagrac
Chiny-Polska+1,5 1 kurs 2,3 za 150 zl
pani zadzwonila gdzies i powiedziala ze to spotkanie bedzie zablokowane \:\)
no to po co wystawiaja takie mecze ??
i zagralem w tipsporcie Chiny- Polska 1 kurs 1,7
teraz czekam do 13:30 i emocje \:p
pozdro

Do góry
#1515779 - 23/08/2007 18:58 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Szafa_gra]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Teraz mamy obraz już mniej więcej sił na GP. Holenderki fantastycznie przygotowane sportowo i mentalnie. Jedziemy dalej...gospodynie nie przegrają 2x z rzędu ...więc niestety pozwolę sobie postawić je z -1,5 seta w pojedynku z Polkami które powiedzmy sobie już zrobiły krok do przody grając tutaj.

Do góry
#1517067 - 24/08/2007 03:00 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Misiek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Dwa dni z GP minęły sobie i przyznam, że to nie tak miało być, ale cóż... :>

Bardzo,bardzo słabo niestety, no ale cóż, pozostaje walka do samego końca...

Ostatnie lata jednak szły znaaacznie lepiej, teraz te wyniki jak dla mnie, po prostu tzw. 'śmiech na hali' ;\)



Rosja v Włochy, Rosja @1.89
Chiny v Holandia, Chiny @1.51

Brazylia v Polska, Brazylia -2.5 @2.41
Rosja v Brazylia, Brazylia -1.5 @1.60
Włochy v Holandia, Włochy @1.50
Chiny v Polska, Chiny -1.5 @2.11







Jutro kolejne spotkania i mam nadzieję, że chociaż coś zielonego będzie.. \:\)

Mam nadzieję, że forma przyjdzie na ME \:\)


Za `trochę` podam swoje przemyślenia co do jutrzejszych spotkań..


Do góry
#1517378 - 24/08/2007 04:31 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Misiek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
III dzień, turnieju finałowego jutro od 7:30, więc czas coś napisać i oby z lepszym skutkiem, niż to miało w dniach poprzednich...

07:30

v

Brazylijki, faworytki do trofeum, dziś zrobiły psikusa chyba większości, przegrywając ze słabo spisującymi się Rosjankami 2-3. Niestety meczu nie miałem okazji obejrzeć, ale sądząc po wynikach poszczególnych setów, dziwny był to mecz...

Holenderki, dziś potwierdziły, że naprawdę z formą u nich b.dobrze, odniosąc drugie zwycięstwo już w turnieju. Tym razem pokonały Włoszki 3-1 i stały się obok Brazylijek jednymi z faworytek do zajęcia I miejsca.

Ja jednak uważam, że jutro Brazylijki, sprawią ostre lanie Holenderkom z którymi grały już w tej edycji GP i wyglądało to tak:

BRA-NED 3-0 25-20 25-12 25-12
BRA-NED 3-0 25-23 25-23 26-24

Jutro podrażnione Brazylijki, jak na moje rozprawią się z Tulipankami...


____

09:30

v

Rosjanki, ostatni mecz z Naszymi kobitkami, na pewno pamiętają, wtedy to... Polki pokonały Mistrzynie Świata 3-0! i było dla wszystkich spooore zaskoczenie, jak się później okazało... Rosjanki nie były w najwyższej formie, ale i tak pokonanie Sbornej to zawsze duże osiągnięcie i to jeszcze bez straty seta..

Ruskie w tym turnieju głównym, zaczęły od porażki z Włoszkami, które przegrały w bardzo słabym stylu + dochodziły do tego niezbyt ciekawe komentarze przed meczem, trenera.
Jednak to co zrobiły dziś, czyli pokonanie Brazylijek, to naprawdę spooore zaskoczenie i trzeba będzie bardzo uważać mimo wszystko na Rosjanki w każdym spotkaniu...

Polki? Cóż... po 6-0 run, który dał nam pierwszy historyczny awans do turnieju finałowego... przyszły porażki.
Pierwsza to przegrana z Brazylikami 3-0, a dziś z Chinkami, po chyba dobrym meczu? ale mimo wszystko porażka... 2-3.

Jakoś nie wiem, jak ten mecz w ogóle typować, ale chyba niestety.. porażka naszych ;/

___

13:30

v

Chinki, gospodynie turnieju, po porażce z Holenderkami... które już niby miały.. (z 0-2 na 2-2) przegrały w TB. Dziś jednak na nasze niestety... w V odsłonie, miały więcej szczęścia i pokonały Polki... Tak więc bilans 1-1.

Włoszki w pierwszym swoim meczu, pokonały beznadziejne Ruskie 3-1, a dziś 1-3 w plecy z Holandią, tak więc również na X.

Tutaj zapowiada się bardzo ciekawie, ale typ mimo wszystko na gospodynie!

Tak więc, wyszło mi cuś takiego:



Brazylia v Holandia, under 180.5 @1.85
Brazylia v Holandia, Brazylia -1.5 @1.50
Rosja v Polska, Rosja @1.55
Chiny v Włochy, Chiny @1.90



Oraz polecam zagranie:

Brazylia, wygra GP @2.02 w Betfair, widzę, że tylko dostępna ta opcja.


Do góry
#1517953 - 24/08/2007 09:30 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Misiek]
_Todd Offline
member

Meldunek: 25/07/2005
Postów: 167
Misiek twoje komentarze są conajmniej śmieszne coedziennie to samo "nie ogladalem meczu ale..." dziwny mecz...po wyniku.... nie wiem więc na czym bazujesz podajac swoje typy ale jak na statystyce z grupowych to pozdro 600.2 dni pokazaly ze to zupelnmie innda gra..(patrz włoszki,chinki brazylijki)

Do góry
#1518010 - 24/08/2007 16:04 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: _Todd]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń


02:30, a Ty musiałeś swoją osobą zaświecić w temacie \:\)

Do takich jak Todd, wielu już się przyzwyczaiło, albo na odwrót.. i dlatego na forum, coraz mniej ludzi pisze, bo po co? Żeby jeszcze ktoś komuś coś miał do powiedzenia w sposób, jaki widzimy powyżej? ......

Te swoje 'śmieszne' wypociny, prezentują już od paru lat i zobacz inne tematy, a zresztą...

Napisz coś najpierw lepszego, a później **** się w temat.

'Pozdro 888'

Do góry
#1518059 - 24/08/2007 16:43 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Misiek]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Nie obraź się Misiek ale trochę prawdy jest w tym co napisał kolega, bo nie można byo oglądając meczy nie zauważyć fantastycznej gry Holandii i nienajlepszego przygotowania Brazylijek - a widzę że 3 typy twoje są zmoczone przez to...

Do góry
#1518061 - 24/08/2007 16:43 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Misiek]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Nie obraź się Misiek ale trochę prawdy jest w tym co napisał kolega, bo nie można było oglądając meczy nie zauważyć fantastycznej gry Holandii i nienajlepszego przygotowania Brazylijek - a widzę że 3 typy twoje są zmoczone przez to...

Do góry
#1518075 - 24/08/2007 16:51 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: sebkos]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Nie obrażam się \:\)

ALE, nie lubię gdy ktoś pisze tylko coś na kogoś, a żeby w temacie, nie wspominając już o całym dziale 'siatkówka' - nie napisać zdania na temat spotkań... a oczywiście, na kogoś ...

Do góry
#1518213 - 24/08/2007 17:48 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Misiek]
_Todd Offline
member

Meldunek: 25/07/2005
Postów: 167
tu nie ma co się obrazac,forum to miejsce do wypowiedzi chyba nie?Oglądam dziennie 3 mecze,mogłbym napisać małą analize tylko po co? były by to brednie w stylu.Brazylia wkurzona dizs 3-0 bedzie zemsta za porazke wczorajsza.Czasem lepiej odpuscic jakiś mecz niz pisać na siłe tylko ABY pisać.

PS:Misiek a ty wyluzuj to nie żaden atak na Ciebie,po prostu mała uwaga nie raz tu wchodziłem sugerowałem sie twoimi typami i wychodzilem na plus,ale jak trzeba to trochę krytyki nie zaszkodzi.

Pozdrawiam i powodzenia w typowaniu tej karuzeli z Chin.

Do góry
#1518335 - 24/08/2007 18:52 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: _Todd]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Witam

Ostani rozgrywany dziś meczyk to Chiny-Włochy.
Myśle ze bedzie to wyrównany pojedynek z lekkim wskazaniem na Włoszki.
Ja oczywiscie tak jak i wczoraj swój typ opieram jedynie o to co wyczytam na forach i stronach www także nie ma sie co mną sugerowac i polecam grać na odwrot ;\)

Volleyball
World Grand Prix
Women´s World Grand Prix
Set Handicap: Italy vs China

411) Italy +1.5 Sets 1.633

Do góry
#1518346 - 24/08/2007 18:57 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: nivet]
_Todd Offline
member

Meldunek: 25/07/2005
Postów: 167
apropo ten turniej sie chyba nazywa FINAŁ GP ..w tytule tematu jest final four...four x.1.5 chyba;)

Do góry
#1518349 - 24/08/2007 18:59 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: _Todd]
_Todd Offline
member

Meldunek: 25/07/2005
Postów: 167
PS: brazylia w BF na winer 5.00 mozna probowac na sprzedaż

Do góry
#1518373 - 24/08/2007 19:18 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: _Todd]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Tylko, że Brazylia ma w tej chwili dokładnie 0% (czyt. zero) szans na zwycięstwo w GP.

Wystawić Ci @100?

Do góry
#1518383 - 24/08/2007 19:26 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: tomo]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Ups, przepraszam - mają jakieś tam matematyczne szanse, ale tak czy siak nie widzę żadnego sensu w kupowaniu ich po @5 z myślą o późniejszej sprzedaży.

Do góry
#1518436 - 24/08/2007 20:18 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: tomo]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Tomo, można i za 100 wystawiać. Holandia jutro o 7:30 gra z Polską. Jeżeli nie stanie się nic nadzwyczajnego, to wtedy Brazylia straci definitywnie szanse na zwycięstwo. Tak więc nie ma kiedy spaść kurs na wygraną Brazylijek.

Do góry
#1520272 - 25/08/2007 04:40 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Radek_89]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Coz .. nie bede chyba zbyt oryginalny ...


holandia - polska typ 1 kurs 1.35 Bet-at-home stake 10/10

Nasze panie stracily juz szanse na cokolwiek natomiast Holandia stoi przed swoja historyczna szansa i dla jej zrealizowania KONIECZNIE potrzebuje tego zwyciestwa. Dla trenera Bonity priorytetem jest w tej chwili juz start na ME - pod tym kątem powinien jutro eksperymentowac. Mam nadzieje nie tylko na zwyciestwo ale tez na WYSOKIE i PEWNE zwyciestwo Holenderek.

zycze powodzenia

Do góry
#1520705 - 25/08/2007 07:51 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: zegarek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Quote:
Brazylia wkurzona dizs 3-0 bedzie zemsta za porazke wczorajsza.Czasem lepiej odpuscic jakiś mecz niz pisać na siłe tylko ABY pisać.


Hmm, ale jednak lubisz, coś tak jakoś dziwnie dodać i chyba było to do mnie \:\)

Każdy miał swoje zdanie co do tego spotkania, ja miałem, takie, że porażka z Rosjankami, był to po prostu wypadek przy pracy i teraz z nożem na gardle (bo musiały wygrać) sprężą się i pokażą, dlaczego są choćby tymi wicemistrzyniami Świata... Po I secie wszystko fajnie, ale później, mecz był strasznie zacięty i tzw. 'cios_za_cios' TB to wszyscy wiemy, że przy tak wyrównanych zespołach, to po prostu loteria...

Tulipanki, zagrały sobie bez żadnych kompleksów i bez żadnego stresu i myślę, że to miało jakieś tam znaczenie w V odsłonie, bo pomimo przegranego IV seta, nie zrobiło im się nic w głowach...

Co do jutra, to już pisać mi się nie chce, ale jak dla mnie:

Polska +1.5 @2.2
Chiny @2.10
Brazylia -1.5 @1.85

Grać na odwrót \:\)

Do góry
#1520717 - 25/08/2007 08:25 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Misiek]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
Witam , po mnie wena wziela a wiec napisze cos

Polska vs Holandia


Polki po serii 6 zwyciestw w fazie zasadniczej maja teraz 3 porazki z rzedu. Gladko z Rusjankami i Brazylijkami ( mistrzyniami i v-cemistrzyniami)i po walce z Chinkami. Mecze Polek nie zachwycaly na tym turnieju finalowym. Mysle ze dzisiajszy mecz w koncu wyjdzie naszym zawodniczka i sa w stanie pokonac swietnie sie spisujace w tym FR Holenderki. Mysle ze Holandia i Polska to porwonywalny poziom , tylko ze niestety dla nas Holenderki graja "tuniej marzen" .


Holandia, co tu pisac? Objawienie tego finalowego turnieju . Narazie 3 zwycistwa i to nie z byle kim. Piekne mecze grane moim zdniem na luzie i bez stresowo. Ona nie byly w gronie faworytek , a wiec zero presji i tylko grac co sie potrafi. Mysle jednak ze juz dopadla je swiadomosc ze to wlasnie one moga zostac zwyciezcyniami tego Grand Prix.



Typ:

Polska vs Holandia 1 @3,2 Bwin

Cos z innych spotkan:

Brazylia vs Wlochy under 185,5 @1,8 Nordicbet
Chiny vs Rosja Rosja -1,5 @ 2,65 10bet


podro gib

Do góry
#1521224 - 25/08/2007 19:42 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Gib01]
iwosz Offline
journeyman

Meldunek: 07/03/2007
Postów: 52
W ostatnim dzisiejszym meczu myśle może zakończyc się sukcesem zagranie na Włoszki z 1.5 setowym handicupem. W tej edycji GP Włoszki raz przegrały z Brazylijkami 2-3, raz wygrały 3-1. Mecz powinien więc być wyrównany..

Buk: Betgun.com
Brazil-Italy 2(+1.5)@1,95

Do góry
#1523858 - 26/08/2007 07:35 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: iwosz]
_Ja$on_ Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2005
Postów: 1965
Skąd: Przy kompie :-)
Jutro polecam grać na Włoszki (-1,5) za @1,58 i Under 185,5 @1,75 (promocja, w każdym innym buku m.in Bwin, Pinnacle linia jest 180,5 \:p ) Po tym co widziałem w dzisiejszym meczu Włoszek z reprezentacją Brazylii, oba typy powinny wejść spokojnie. Włoszki jutro bardzo będą walczyły o jak najlepszy wynik (małe punkty), a co za tym idzie: jak najlepszą pozycje w końcowej klasyfikacji turnieju. Pozatym będą dużo grały na Aguero, która ma szanse zdobyć indywidualną nagrode w tym turnieju. Nie sądze, aby Nasze Panie przebudziły się w ostatnim meczu i sprawiły niespodzianke ;\) 6 miejsce to i tak bardzo dobry wynik Naszych Pań \:\) A więc, Aguero - i wszystko jasne... \:\)

Typ: Under 185,5 punkta - @1,75
Stawka: 100zł
Oczywiście: Betgun \:p

Do góry
#1524003 - 26/08/2007 08:19 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: _Ja$on_]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Dziś ostatni dzień turnieju finałowego i ponieważ niespodzianek nie brakowało to zaprezentuję wariant szalony w którym GP wygrywają...Chinki \:\)

Holandia-Rosja 2 1,65
Chiny-Brazylia 1 1,90

Oczywiście wygrane Rosji i Chin muszą być odpowiednio wysokie punktowe aby Chinki miały lepsze ratio, układ spotkań korzystny dla gospodyń, a więc o ile Rosja pomoże to już wszystko później w rękach skośnych piękności \:p

ciekawe czy plan wypali....

Pozdrawiam ;\)

Do góry
#1524151 - 26/08/2007 16:44 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Giertyszek]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Holenderki pokonały Rosję 3-2 a więc z kompletem zwycięstw wygrywają tegoroczne GP, brawa dla Holenderek, brawa dla tych co odpowiednio wcześniej zauważyli ich potencjał i dzięki temu zarobili dużo pieniędzy bo na Holenderkach w tym finale GP można było naprawdę sporo zarobić.

A więc teraz Polska - Włochy, Włoszki walczą o II miejsce, jeśli Chinki przegrają z Brazylią to taki plan jest możliwy, ale też myślę że w tym meczu Polki mają największe szanse coś ugrać, jak bedzie zobaczymy..

Do góry
#1524330 - 26/08/2007 18:05 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Giertyszek]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
I tak jak myślałem Polki ugrały w tym meczu najwięcej w turnieju finałowym - wygrały mecz 3:0...
Można wiec powiedzieć ze za Bonitty Polki mają patent na Włoszki \:\)

Kończymy GP, w drugiej połowie Mistrzostwa Europy, Holenderki - współgospodynie beda niezwykle groźne, no ale juz chyba buki nie beda dawac takich promocyjnych kursów na pomaranczowe...

Do góry
#1524346 - 26/08/2007 18:11 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Giertyszek]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
I jeszcze jedno:

Polska zagra w GP 2008

To ja sie pytam po co nasze mają jechać na turniej kwalifikacyjny do Ankary ? \:D

Do góry
#1524389 - 26/08/2007 18:35 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Giertyszek]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Przed ostatnim meczem tegorocznego GP wytworzyla sie nastepująca sytuacja - Chinki bez wzgledu na wynik meczu zajma drugie miejsce ale Brazylia wygrywajac ten mecz przy roznicy malych punktow dwa na plus wskakuje ,,na pudlo,,. Mysle ze Brazylijki choc psychicznie zdolowane swymi wynikami beda chcialy ,,ratowac twarz,, a ze sa zespolem wg mnie lepszym od Chinek powinny walczyc o zwyciestwo. A wiec

Chiny - Brazylia typ 2 kurs 1.85 biuro Unibet stake 7/10

Powodzenia

Do góry
#1524414 - 26/08/2007 18:45 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Giertyszek]
jadanek Offline
Olimpijczyk

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 23351
Originally Posted By: Giertyszek
I jeszcze jedno:

Polska zagra w GP 2008

To ja sie pytam po co nasze mają jechać na turniej kwalifikacyjny do Ankary ? \:D


Po to samo po co Polacy grali w grupie Ligi Swiatowej, mimo, ze byli w tym roku gospodarzami i mieli zapewniony start.

Do góry
#1524420 - 26/08/2007 18:47 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: jadanek]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: termii

Po to samo po co Polacy grali w grupie Ligi Swiatowej, mimo, ze byli w tym roku gospodarzami i mieli zapewniony start.


no nie bardzo, bo to jest turniej kwalifikacyjny do GP 2008, czyli zespoły grają o to kto zagra w rozgrywkach GP 2008 w fazie grupowej a nie w turnieju finałowym

a z Ligą Światową to była sytaucja inna - mieliśmy miejsce w turnieju finałowym i była normalna faza grupowa

Do góry
#1524669 - 26/08/2007 20:44 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Giertyszek]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: Giertyszek


To ja sie pytam po co nasze mają jechać na turniej kwalifikacyjny do Ankary ? \:D


tak sobie "potrenowac" \:\) mysle, ze to nawet dobrze, ze jada, lepiej grac sparingi przed ME z druzynami, ktore o cos walcza \:\)

Do góry
#1526326 - 27/08/2007 04:43 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: yaaho]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
Moze zakonczymy jakos ten temat. Pozwol Misiek ze Ty zaczales a ja skoncze


Tabelka koncowa





Award winners:

Best spiker: Taismary Aguero, Italy

Best blocker: Eleonora Dziekiewicz, Poland

Best server: Yang Hao, China

Best libero, Zhang Xian, China

Best setter: Wei Qiuyue, China

Best scorer: Taismary Aguero, Italy

Most Valuable Player: Manon Flier, the Netherlands




Tak cieszyly sie Holenderki z historycznego wzyciestwa w Grand Prix.





No nic . jak dla mnie to to GP byl wielka loteria a FR juz szczegolnie. dla tych ktorzy "czuwali"

Do góry
#1526567 - 27/08/2007 07:36 Re: World Grand Prix 2007 - Final Four [Re: Gib01]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Quote:
Rosja v Włochy, Rosja @1.89
Chiny v Holandia, Chiny @1.51

Brazylia v Polska, Brazylia -2.5 @2.41
Rosja v Brazylia, Brazylia -1.5 @1.60
Włochy v Holandia, Włochy @1.50
Chiny v Polska, Chiny -1.5 @2.11

Brazylia v Holandia, under 180.5 @1.85
Brazylia v Holandia, Brazylia -1.5 @1.50

Rosja v Polska, Rosja @1.55
Chiny v Włochy, Chiny @1.90

Polska +1.5 @2.2
Chiny @2.10
Brazylia -1.5 @1.85



Brazylia - Polska 3-0
Włochy - Brazylia 3-1
Polska - Włochy 3-0

Fajne? \:p








Dla mnie jeden z gorszych w karierze typerskiej, turniej \:\)

Kurczę, żeby tak te baby grały, to po prostu...

Gratulacje dla tych, którzy wygrywali na tym turnieju, jak u mnie z tym było, każdy widział i niestety po raz pierwszy jak dobrze pamiętam na forum... było tak tragicznie, cóż.. zawsze musi być ten pierwszy raz \:\)

Nic... Teraz czekamy na ME i mam nadzieję, że u panów jak i u pań ta `żampreza' będzie o wieeeele lepsza od tego GP \:\)


mimo wszystko! \:\)

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, ANZELMO, Sensei, Szuman, Irek), 3954 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582113 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49