Strona 25 z 25 < 1 2 ... 23 24 25
Opcje tematu
#1802911 - 24/11/2007 03:33 Re: NHL 07/08 [Re: raiders_]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
dlaczego sa kasowane niektóre posty zostały skasowne?

Do góry
Bonus: Unibet
#1802967 - 24/11/2007 03:38 Re: NHL 07/08 [Re: Vader]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Bo to temat o NHL.
Bo rozmawialem z Lemexem.

Bo wiekszosc z was pala do mnie taka nienawiscia, ze nie potrafi ocenic tego na spokojnie.
Wiec mowie po raz ostatni.
Nominacje to subiektywna ocena.

W tej kategorii nominuje wiec Homraj, choc bardziej podpada pod hokej niz typer hokeja, ale to za rozmowe od czasu do czasu

I mysle, ze w tej chwili jest wszystko jasne.
Nigdzie ani nigdy (wczesniej) nie podwazylem wiedzy Lemexa na temat NHL.
Zalecam wiecej spokoju.

EOT

Do góry
#1803120 - 24/11/2007 04:04 Re: NHL 07/08 [Re: lupus]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
No ok.
Ale ja oceniam to na spokojnie.
Wynika z tego, że nie ma osoby z która możesz porozmawiać na forum o hokeju.
Więc generalnie zanegowałes wszystkich co tu pisza. Inaczej nie mozna tego zrozumiec. Mnie to osobiscie nie dotyka bo pojawilem sie tutaj niedawno. Ale inni co tu sie udzielaja i to od dluzszego czasu mogli poczuc sie urażeni. Poza tym kazdy ma chyba jakies zdanie na ten temat.
A kasowanie postów w dyskusji nie jest chyba jednak wyjsciem.

Do góry
#1803149 - 24/11/2007 04:10 Re: NHL 07/08 [Re: Vader]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Tak, ale dla mnie hokej to nie tylko bukmacherka, ale rowniez rozmowy na temat druzyn, wyczynow zawodnikow.
Z niektorymi gram juz od kilku lat rowniez w fantasy i to naturalne ze z nimi mam wiekszy kontakt prawda?

Piszac 2 tyg temu post w nominacjach, nawet nie mialem na mysli Lemexa, i dla mnie to troche dziwne, ze tak to zostalo odebrane.

Wiec to juz naprawde EOT ;\)

Do góry
#1803269 - 24/11/2007 04:38 Re: NHL 07/08 [Re: _zvonimir_]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Lemex,stary(chyba mogę tak powiedzieć,bo jestem starszy od Ciebie)co Ty odwalasz.Obraziłeś się ,że jakiś \:p lupus :p,napisał to co napisał?To jest jego ocena-tylko jego.Śledzę ten temet od lat i powiem ,ze właściwie nawet nie grając w danym dniu NHL,wchodziłem tylko po to by poczytać to co piszesz.Zawsze szanowałem Twoje "pióro" za styl ,poczucie humoru,rozbieranie spotkań na czynniki pierwsze itp. itd.Więc nie marudź i pisz choćby dla takich jak ja.

Pozdrawiam

Do góry
#1803324 - 24/11/2007 04:56 Re: NHL 07/08 [Re: Big]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
No tak ale to forum służy głównie dla celów bukmacherki. I tu ocrniamy pod kątem buków. Ja też mam kolegów, którzy znaja sie na hokeju, koszu itd. ( bo sa np. dziennikarzami sportowymi) ale nie grają na bukach. Mimo, że maja wielką wiedzę. A ja dla zabawy zakładam się z nimi o piwo \:\)
Ale ok. Nie ma co ciągnąć tematu...
Każdy jakiś pogląd sobie wyrobił.
A tak na marignesie oglądałem własnie mecz BOS- NYI.

4rest pisalismy kiedys o underach na 1 ter. Tutaj dziś czułem under 1.5 na 1 ter. Ale, że grałem na bet365 i tam nie było takiego zakładu więc wziąłem under na cały mecz po 1.71 w bet365.
A tak z dzisijszych meczów czuje under 1,5 w mwczu dal- tor. /Poza tym ten mecz caly na under. Oby nos mnie nie mylil przez chorobe...
pozdr

Do góry
#1803364 - 24/11/2007 05:13 Re: NHL 07/08 [Re: Big]
jacgan Offline
addict

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 528
Originally Posted By: Big
Lemex,stary(chyba mogę tak powiedzieć,bo jestem starszy od Ciebie)co Ty odwalasz.Obraziłeś się ,że jakiś \:p lupus :p,napisał to co napisał?To jest jego ocena-tylko jego.Śledzę ten temet od lat i powiem ,ze właściwie nawet nie grając w danym dniu NHL,wchodziłem tylko po to by poczytać to co piszesz.Zawsze szanowałem Twoje "pióro" za styl ,poczucie humoru,rozbieranie spotkań na czynniki pierwsze itp. itd.Więc nie marudź i pisz choćby dla takich jak ja.

Pozdrawiam

Lemex ja starszy nie jestem choć swoje lata mam podpisuje sie obiema rękami pod postem kolegi od lat czytam Twoje posty ,dziś już takich ludzi jak TY nie ma. Miej na uwadzę swój talent i nie opuszczaj tego tematu bo przestanie tętnić życiem. Już w tamtym roku po Twoim wycofaniu, mimo że chłopaki sie bardzo starali temat podupadł.NIE OPUSZCZAJ NAS \:\)

Do góry
#1803370 - 24/11/2007 05:13 Re: NHL 07/08 [Re: Vader]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
no własnie a mecz MIN- CBJ, 1 tercja under 1,5. Choć nie grałem to jednak MIN pisaliśmy już, że daje spore szanse na ten typ.

Do góry
#1803445 - 24/11/2007 05:40 Re: NHL 07/08 [Re: Vader]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Witam wszystkich serdecznie

St. Louis Blues - Vancouver Canucks

Nutki w okresie od 2 sezonów wstecz na swoim lodzie z Orkami wygrały na 4 mecze aż 3 w regulaminowym czasie gry. Czy dziś ten trend się potwierdzi?
Oby

6 poziom progresji na L Van @ 2.30 11j Exp





Oby gracze St.Louis cieszyli się dzisiejszej nocy jak najczęsciej.

Pozdro

Do góry
#1803559 - 24/11/2007 06:20 Re: NHL 07/08 [Re: lupus]
Hans Offline
old hand

Meldunek: 21/09/2005
Postów: 721
Skąd: Górny Śląsk
Pozwolicie, że zabiore głos w kwestii Moderator-Lemex.
Słowa Lupusa:
Originally Posted By: lupus
Typer roku. Generalnie na forum nie ma osoby z ktora mogbym porozmawiac na temat hokeja.


kolejne:
Originally Posted By: lupus
Tak, ale dla mnie hokej to nie tylko bukmacherka, ale rowniez rozmowy na temat druzyn, wyczynow zawodnikow.
Z niektorymi gram juz od kilku lat rowniez w fantasy i to naturalne ze z nimi mam wiekszy kontakt prawda?


Tak więc jak to jest? Miano typera roku otrzymać może tylko kolega, który z Tobą pisze na temat hokeja? Typer to typer i w tej kwestii wydaje mi sie ze liczy sie cos innego od "rozmow na temat drużyn, wyczynów zawodników". Gdyby wyróżnienie brzmiało:
Najbardziej rozmowny użytkownik na temat hokeja,
to wtedy w pełni rozumie podejście twoje co do tej kwestii. Zmierzam do tego że drogi Lupusie nie zabardzo rozumisz co oznacza hasło "Typer roku" i dlatego nie potrafisz spojrzeć obiektywnie na to wszystko.

Natomiast to zdanie: "Generalnie na forum nie ma osoby z ktora mogbym porozmawiac na temat hokeja" nie powinno nikogo aż tak ruszać (chodzi o ten temat). Dlaczego? Ano dlatego ze moderator ma tu racje, bo wiekszosc typerow, powtarzam typerow tego tematu rzadko, a raczej sporadycznie pisze cos na temat skladow, wywiadów, informacji dotyczących danych druzyn itp., itd. a nawet jeśli coś takiego napisze to równie rzadko ktoś podejmuje dyskusje na te tematy. Chyba wiecie o co mi chodzi ;\)

Nie zmienia to faktu, że błąd popełnił moderator, bo typer to gosc ktory podaje typ, uzasadnia go (moze krótko, może długo) i co najwazniejsze trafia to co sobie zalozyl. I pod tym własnie katem powinien być wybierany typer roku na tym forum.


I jeszcze jedno chciałbym napisac. Teraz gdy Lemex sie wkurzył i napisał że kończy z podawaniem typów, nagle odzywają się ludzie którzy wcześniej nie pisali i proszą aby Wujo wrócił...
Brać coś, w zamian nie dawać nic - to wasza mysl.Gratuluje

PS. Dziś mój typ/mecz dobiegł już końca i to był jedyny zagrany kupon dzisiejszego wieczoru/nocy, którego ze względu na brak wolnego czasu nie wrzuciłem do tematu. Jednak sie tym wcale nie przejmuje widzac tutaj tych niektorych darmozjadow

Do góry
#1803736 - 24/11/2007 07:17 Re: NHL 07/08 [Re: _zvonimir_]
Maracana Offline
journeyman

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 68
Witam

Nie jestem specjalistą od NHL to więc tutaj potestuję swoje na ten temat przemyślenia.
Na dziś:

Florida - N.Y. Rangers

Wychodzią mi tutaj dwie opcje:

1. Florida +1.5 Bwin kurs 1,40
2. powyżej 5.5 goli Expekt kurs 2.15

Szczególnie polecam ten pierwszy, ale mnie nie słuchajcie na tym naprawdę mało się znam. Pozwodzenia

Do góry
#1803768 - 24/11/2007 07:30 Re: NHL 07/08 [Re: Hans]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Originally Posted By: Hans



I jeszcze jedno chciałbym napisac. Teraz gdy Lemex sie wkurzył i napisał że kończy z podawaniem typów, nagle odzywają się ludzie którzy wcześniej nie pisali i proszą aby Wujo wrócił...
Brać coś, w zamian nie dawać nic - to wasza mysl.Gratuluje

PS. Dziś mój typ/mecz dobiegł już końca i to był jedyny zagrany kupon dzisiejszego wieczoru/nocy, którego ze względu na brak wolnego czasu nie wrzuciłem do tematu. Jednak sie tym wcale nie przejmuje widzac tutaj tych niektorych darmozjadow


no to mi się dostało,mnie nazywać darmozjadem,noo...
Fakt przyznaję się nie pisałem tu, bo po co?Skoro inni robili to lepiej i żyli tym na codzień.Dla niektórych jest to żywioł w którym poruszają i czują doskonale,więc po co? by się ośmieszyć?
Na forum mecz prowadziłem 6 czy 7 tematów,razem miały ok 200tys odsłon ,po co tam ludzie zaglądali ,tego nie wiem,ale do tej pory nie uświadczyłem zwykłego dziękuję,ani niezwykłego pocałuj mnie w d...za swoją pracę.
Wystarczy zrozumieć ,że ktoś poprostu nie ma na tyle czasu,by żyć tylko życiem mecz.pl.Na zewnątrz też jest życie.

Do góry
#1803826 - 24/11/2007 08:02 Re: NHL 07/08 [Re: _zvonimir_]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Originally Posted By: Maracana

Florida - N.Y. Rangers

2. powyżej 5.5 goli Expekt kurs 2.15

A ja tak sobie zerknałem własnie teraz na ten mecz. Właśnie dlatego, że napisales o nim.
Co do linii U/O. NYR po serii 3 meczów overowych ostatnio mieli 2 undery i to mocne. Z kolei FLA po serii 3 underów ostatnio mieli 2 overy mocne.
Brakarze w ekipach którzy pradopodobnie wystąpią to: FLA - Vokoun prezentuje się nieźle. W Rangersach pewnie wystąpi Lundqvist. Ogladałem ostatni mecz TBL-NYR. Trzeba przyznać, że bronił doskonale ( chyba przypomniał mu się mecz finałowy IO w Turynie). Więc na moje reasumując wychodzi, że dziś może paść under na cały mecz a także mozliwy jest under 1,5 na 1 tercje. No ale, że różnie bywa to może być także z 4 gole w 1 tercji...

Co ciekawe ostatnio NYR mieli sporo remisów. A jak patrze w historie spotkań tych ekip to na ostatnich 8 spotkań było aż 6 remisów. Ostatnie 2 mecze NYR na mocnym "styku". To może dziś remis po ok. 4,30? under 1,5 na 1 ter po ok. 1.70? no i under na caly mecz po ok. 2? ;\)

Lemex a Ty co dziś wymyśliłes? Może jednak się odezwiesz

Do góry
#1804005 - 24/11/2007 09:35 Re: NHL 07/08 [Re: Vader]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Dallas - Toronto

M. Turco vs V. Toskala

kilka suchych faktów:
# Maple Leafs are 1-4 in their last 5 games playing on 2 days rest.
# Maple Leafs are 1-4 in their last 5 overall.
# Maple Leafs are 1-5-2 in their last 8 vs. Pacific.
# Stars are 4-1 in their last 5 after allowing 2 goals or less in their previous game.
# Stars are 5-2 in their last 7 vs. Northeast.

dodatkowo Dallas ostatni mecz u siebie z Toronto przegrało ( liczę na przełamanie )

Stars są 'w gazie' i liczę na ich kolejny dobry występ na własnej tafli

Originally Posted By: Vader

Lemex a Ty co dziś wymyśliłes? Może jednak się odezwiesz


taki stary byk a focha strzelił nie wierzę... sam przecież pouczał 4rest żeby nie być gumą i nie pękać z byle powodu ;-)

cheer up

Do góry
#1804215 - 24/11/2007 12:52 Re: NHL 07/08 [Re: Vader]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Originally Posted By: Vader

A tak z dzisijszych meczów czuje under 1,5 w mwczu dal- tor. /Poza tym ten mecz caly na under.

No i nos nie zawodzi... \:\)

Originally Posted By: Vader

Florida - N.Y. Rangers
Co ciekawe ostatnio NYR mieli sporo remisów. A jak patrze w historie spotkań tych ekip to na ostatnich 8 spotkań było aż 6 remisów. Ostatnie 2 mecze NYR na mocnym "styku". To może dziś remis po ok. 4,30? under 1,5 na 1 ter po ok. 1.70? no i under na caly mecz po ok. 2? ;\)

Mimo, że w bramce NYR dziś jednak wystąpił Stephen Valiquette to jednak scenariusz napisany przeze mnie chłopaki wykonali ;\)
5/5 \:\)
Dziś wieczorne mecze ( czasu polskiego) można było obejrzeć ale z nocnymi było już ciężko namierzyć.
Jak ma ktoś może jakieś linki do streamów i chciałby się podzielić tym to proszę o podesłanie na prv.
Ja dziś tylko namierzyłem mecze: Bos- Nyi, Buf- Mtl i Atl- Njd. Jak ktoś widział coś więcej to proszę o info na prv.

Nie zastanawia Was co dziś było godne uwagi według Lemexa?

Do góry
#1804294 - 24/11/2007 17:44 Re: NHL 07/08 [Re: Vader]
Maracana Offline
journeyman

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 68
Originally Posted By: Vader
Originally Posted By: Maracana

Florida - N.Y. Rangers

2. powyżej 5.5 goli Expekt kurs 2.15

A ja tak sobie zerknałem własnie teraz na ten mecz. Właśnie dlatego, że napisales o nim.
Co do linii U/O. NYR po serii 3 meczów overowych ostatnio mieli 2 undery i to mocne. Z kolei FLA po serii 3 underów ostatnio mieli 2 overy mocne.
Brakarze w ekipach którzy pradopodobnie wystąpią to: FLA - Vokoun prezentuje się nieźle. W Rangersach pewnie wystąpi Lundqvist. Ogladałem ostatni mecz TBL-NYR. Trzeba przyznać, że bronił doskonale ( chyba przypomniał mu się mecz finałowy IO w Turynie). Więc na moje reasumując wychodzi, że dziś może paść under na cały mecz a także mozliwy jest under 1,5 na 1 tercje. No ale, że różnie bywa to może być także z 4 gole w 1 tercji...

Co ciekawe ostatnio NYR mieli sporo remisów. A jak patrze w historie spotkań tych ekip to na ostatnich 8 spotkań było aż 6 remisów. Ostatnie 2 mecze NYR na mocnym "styku". To może dziś remis po ok. 4,30? under 1,5 na 1 ter po ok. 1.70? no i under na caly mecz po ok. 2? ;\)

Lemex a Ty co dziś wymyśliłes? Może jednak się odezwiesz


Wszystko się zgadza, ale pisałem że handi pewniejsze \:p Poza tym tak sobie patrzyłem również na p2p i pierwszy mecz w sezonie z NYR na lodzie Florydy to przeważnie były overki. Dziś 2-2 w regulaminowym niestety nie miałem racjie ale jak wspominałem orłem w tym nie jestem. Na mnie za bardzo nie patrzcie. Pozdrawiam

Do góry
#1805086 - 25/11/2007 00:14 Re: NHL 07/08 [Re: Maracana]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Witaj Maracana!
Kolego nie było moim celem robienia jakiejś tam tzw. "napinki". Muszę Tobie podziękować Dzięki Tobie zerknąłem na ten mecz i go "przeanalizowałem". Nie chciałem czegokolwiek udowadniać.
Pisz więcej ;\)
Gratki za +1,5 Fla
powodzenia i pozdrawiam!!!

Do góry
Strona 25 z 25 < 1 2 ... 23 24 25

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, VVega, Ojro, 11kera11, akagi, alfa, Sensei, rafal08, Sony, igea23, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 3466 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49