Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#1540803 - 30/08/2007 17:15 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Legia]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Ja nappewno będe stawiał do 2 bramek w meczu Lubin-Legia wydaje mi się ze to bardzo prawdopodobne, dorzuce jeszcze do tego Korone no i pewnie Widzew wreście muszą wygrać i zgarnąć3pkt jak nie teraz to kiedy??? Mecz u siebie z drużyną która jest w zaśiegu:)
Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#1540813 - 30/08/2007 17:19 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Wade]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
TEORIA SPISKU


z pozoru naprawde nie trudno było ten mecz ustawić...wystarczył dobry scenariusz a więc żeby nikt nie wykrył spisku i nie zarzucił Legii podłożenie się tzreba było z maestrią ułożyć dobry scenariusz....np taki że Legia przep pierwsze 30-40 minut mocno ciśnie...stwarza sytuacje...strzela bramke...... potem karta meczu się odwraca...

dodatkowo zdrowy rozsądek podpowiada że w momencie gdy na tapecei jest afera korupcyjna....nikt o zdrowych zmysłach nie bedzie w takim momencie ustawiał meczu...mało ludzi uzna to za realny scenariusz.......i tym lepiej dla zainteresowanych stron które musiały tylko przedsięwziąc bardzo starannne środki ostrożności....

scenariusz jaknajbardziej prawdopodobny tym bardziej żę Pietraszyn trochę chodził z głową w chmurach i przebąkiwał nawet że w przypadku mistrzostwa KGHM może wpompować w Zagłębie niebotyczne jak na polskie warunki pieniądze...więc perspektywy były bardzo dobre.......wystarczyło tylko zwycięstwo na Legii


biorąc pod uwagę polskie warunki , mentalność i umiłowanie do kombinowania na każdym szczeblu i praktycznie w każdej sferze można założyć z dużą dozą prawdopodobieńśtwa że taki scenariusz mógł mieć miejsce

Do góry
#1541269 - 30/08/2007 21:08 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Legia]
Ranger Offline
member

Meldunek: 10/11/2006
Postów: 107
Nie uwazacie że dla Wisły przeciwnik, który potrafi zagrać otwarty ofensywny futbol to marzenie? Jesli z Wislakami ktos pojdzie sie na wymiane ciosów przegrana prawie pewna, a ze Lech (jak od lat druzyny Smudy )bronic sie nie lubi ani nie potrafi... Dodatkowo brak Reisa, no i plusem dla Wisły jest kaszanka jaką zagrali w Bełchatowie - takie cos zawsze otrzezwia i mobilizuje.

Do góry
#1541616 - 30/08/2007 23:21 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Ranger]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Ranger
Nie uwazacie że dla Wisły przeciwnik, który potrafi zagrać otwarty ofensywny futbol to marzenie?

Dla Wisły zawsze będzie lepiej, jeśli przeciwnik nie zamuruje bramki, a gra otwarty futbol. Choć Wisła akurat atak pozycyjny potrafi grać. Z tym, ze Lech na wymianę ciosów nie pójdzie, bo wtedy by poległ.

Mnie w tym meczu interesuje obsada bramki Kolejorza, bo coś mi sie zdaje, że Dolhy nie będą witać kwiatami i szampanem \:D
Może ktos z fanów Lecha ma wiarygodne info

Do góry
#1543055 - 31/08/2007 03:39 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: rene]
pycio26 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2005
Postów: 2563
Skąd: Bournemouth
Rene wiarygodne czy nie to nie wiadomo, bo co Franz potrafi wymyślić to nikt nie wie \:p Ale w wywiadzie Dolha powiedział, że jest profesjonalistą - "gra teraz dla Lecha, więc da z siebie wszystko w każdym meczu". Śmieszne by było trochę gdyby Dolha zasiadł na ławie, bo ostatnio Lech traci "mało" goli i to też dzięki jego zasłudze. "Profesjonaliści" w takich meczach nie dają z siebie 100% tylko 200% i często jest tak, że w takich meczach zawodnicy strzelają bramki lub grają niesamowite spotkania. Jak będzie z Dolhą ?! Dowiemy się jutro - mam nadzieje, że dobrze \:\)

ps. Dla mnie mecz na remis, ale mogę nie być obiektywny \:p Ale myślę, że oferowany w profie handi +1 dla lecha na x2 wejdzie \:\)

pozdr.

Do góry
#1544175 - 31/08/2007 05:50 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: pycio26]
mig Offline
member

Meldunek: 29/10/2005
Postów: 169
Skąd: 52° 24'24'' N , 16° 54'34'' E
Zagłębie Lubin-Legia Warszawa 31.08.2007 godz 20:00
Typ X
Jest to jedyny wynik jaki mi wychodzi w tym meczu. Drużyny mają podobny potencjał piłkarski, ale bardziej na podział punktów w tym meczu skłania mnie ta passa Legi bez remisu!! 19 meczy pod rząd w OE (14 runda wiosenna) i (5 runda jesienna) jak sięgam pamięcią to Legia ostatni remis zanotowała 2.03.2007 z Crcovią 0:0 w Krakowie tak więc pora na remis. Będę kibicował Zagłębiu ale jak meczyk skończy sie remisem to też się ucieszę .Do tego można dołożyć Widzew-1 bo pora na pierwszy win Widzeiwków.W Poznaniu moim zdanie dobrze sie zaprezentowali z taką grą jak pokazali na Bułgraskiej to z Ruchem powinni wygrać.
Pozdrawiam.

Do góry
#1544392 - 31/08/2007 06:18 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: mig]
Conti Offline
addict

Meldunek: 30/10/2006
Postów: 405
Skąd: Warszawa
Kazda seria sie kiedys konczy.
Legia nie bedzie wygrywala bez konca i nie tracila bramek.
Bedzie to pierwszy mecz Legii z mocnym przeciwnikiem, do tej pory grala ze slabymi, co najwyzej przecietnymi druzynami (Cracovia, Groclin).
Cracovia i Groclin mogly spokojnie zremisowac, lub nawet pokusic sie o wiecej, ale moga podziekowac tylko sobie brak skutecznosci.
Natomiast Zaglebie powoli lapie wiatr w zagle i gra coraz legiej.
Legia do tej pory nie stracila bramki - jutro straci. 10/10
Zaglebie wygrywa mecz (może Nedza bedzie chcial sie pokazac bylym kolegom) 8/10
Zaglebie 1x 10/10

Pozdrawiam

Do góry
#1544676 - 31/08/2007 07:00 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Conti]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
W piątkowy wieczór będziemy świadkami hitu kolejki, obecny mistrz Polski zmierzy się z byłym, a mianowicie Zagłębie Lubin podejmować będzie warszawską Legię. Gospodarze po odpadnięcie z LM skupili się na lidze. Jak dotąd zajmują czwarte miejsce w tabeli, ale mają już mecze z drużynami z czołowki, Lechem, Wisła, Bełchatowem. Powoli do formy wraca Chałbiński. W tygodniu na lekkie urazy narzekali Gomes i Arboleda, ale powini być gotowi na piatkowy mecz. Legia natomiast do tej pory zgromadziała komplet punktów. Mało tego strzelili aż 11 goli nie tracąc żadnego. Trzeba jednak pamiętać, że grali oni jak do tej pory ze słabymi drużynami. A to, że nie stracili jeszcze bramki to chyba jakiś cud, ponieważ nawet w ostatnim meczu Sosnowiec powinien co najmniej strzelić 2 bramki. Aktualnie zdecydowanie najsłabszą formacją w Legii jest obrona. Nadal nieskutecznością razi Chinyama, w świetnej formie znajduje się Roger i Giza. Zapowiada nam się bardzo ciekawe spotkanie. Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że Zagłebie właśnie zwycięstwem z Legią w ubiegłym sezonie zapewniło sobie mistrza. Mecz ciężki do grania, jednakże myślę, że obydwa zespoły są w stanie spokojnie strzelić po bramce. Czyżby over, przekonamy się już wkrótce.

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa over @ 2.10 2/10

Do góry
#1545185 - 31/08/2007 15:11 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Conti]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Conti
Kazda seria sie kiedys konczy.
Legia nie bedzie wygrywala bez konca i nie tracila bramek.
Bedzie to pierwszy mecz Legii z mocnym przeciwnikiem, do tej pory grala ze slabymi, co najwyzej przecietnymi druzynami (Cracovia, Groclin).
Cracovia i Groclin mogly spokojnie zremisowac, lub nawet pokusic sie o wiecej, ale moga podziekowac tylko sobie brak skutecznosci.
Natomiast Zaglebie powoli lapie wiatr w zagle i gra coraz legiej.
Legia do tej pory nie stracila bramki - jutro straci. 10/10
Zaglebie wygrywa mecz (może Nedza bedzie chcial sie pokazac bylym kolegom) 8/10
Zaglebie 1x 10/10

Pozdrawiam



Zaglebie wygrywa mecz (może Nedza bedzie chcial sie pokazac bylym kolegom) 8/10


bez urazy ale to zdanie mnie przekonuje że masz raczej blade pojęcie o piłce ... i nieco na bakier z ortografią jesteś ....wygrywa to czas teraźniejszy...więc nie może się odnosić do zdarzenia które dopiero nastąpi...ale z Nędza to rozbawiłeś mnie do rozpuku...zawsze jest wesoło jak on się pojawia na placu gry więc mam nadzieje że go zobaczymy....


ave (L)

Do góry
#1545684 - 31/08/2007 20:06 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Legia]
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Originally Posted By: Ignorator

Smaczku tym wygraną daje fakt, że obydwa zwycięstwa dały "Jadze" awans do baraży o ekstraklasę i awans do czołówki. Do mnie dotarły informację, że Sosnowiec nie chciał awansować do elity. Stąd też co roku jak był blisko oddawał awans innym. Ceikawy jestem biorąc pod uwagę słowa beticosa. Czy przypadkiem "Jaga" podziękuje teraz Zagłębiu za tamte wygrane.




\:D \:D \:D
Widocznie masz z dupy informacje. Edytujesz ludziom posty itp, a sam piszesz debilstwa, które powinny być usunięte ze względu na kłamliwe informacje.
Jagiellonia pod względem "korupcji" jest klubem, ala Wisła, Legia. O żadnych układach nie może byc mowy.

Jeśli chodzi o ten mecz to dobrze ktoś ujął: lepiej rzucić kostką. Zagłębie jest cieniutkie, ale w końcu jak się dostaje 5-0 to trzeba się wziąść w garść. Jagiellonia gra zbyt radosny futbol: potrafi sobie stworzyć sytuacje, ale potrafi równiez sytuacje podarować. Beznadziejną grę obrony ratuje Banaszyński, który momentami wyczynia cuda.
Obie drużyny nie mają atutów, żeby na nie stawiać, więc za drobną stawkę X.

Do góry
#1545731 - 31/08/2007 20:28 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Twin Peaks]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Móiwsz kłamliwe informacje...

Więc wytłumacz mi czemu kiedy w sezonie 2005/2006 Sosnowiec mógł grać w barażach z Arką Gdynia. Wystarczyła wygrana z Jagiellonia a jednak to goście wygrali. Podobnie było w zeszłym sezonie. Wiadomo było od dawna, że Zagłębie nie było przygotowane do ekstraklasy co pokazuje nam dzień dzisiejszy. Jagiellonia była przygotowana od dawna do elity tylko brakowało szczęścia.

Do tego dodam, że w sezonie 2005/2006 Jagiellonia zagra w barażu z Arką Gdynia i go przegrała. Co ciekawe ten mecz był brany przez prokuraturę wrocławską jako czynnik decydujący o degradacji Arki do drugiej ligi.

Na koniec chciałem zwrócić tobie uwagę co do języka jakiego użysza. Nie zapominaj, że jestem moderatorem a każda obraza kończy się...ostrzeżeniem.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1545773 - 31/08/2007 20:46 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Ignorator]
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Originally Posted By: Ignorator
Móiwsz kłamliwe informacje...

Więc wytłumacz mi czemu kiedy w sezonie 2005/2006 Sosnowiec mógł grać w barażach z Arką Gdynia. Wystarczyła wygrana z Jagiellonią a jednak to goście wygrali. Podobnie było w zeszłym sezonie. Wiadomo było od dawna, że Zagłębie nie było przygotowane do ekstraklasy co pokazuje nam dzień dzisiejszy. Jagiellonia była przygotowana od dawna do elity tylko brakowało szczęścia.


ano jednak wygrali \:D , widocznie byli lepsi od Zagłębia więc "sobie" wygrali. Podobnie jak w zeszłym sezonie, gdzie też "sobie" wygrali :D. O ludu......
Zagłębie w tym sezonie też nie było przygotowane do esktraklasy, a jednak awansowali... Jaga nie "od dawna" była przygotowana do elity, co nie znaczy, ze nie chciała awansować. Gdzieś te twoje myślenie przeplata się z niewiedzą, albo z ...


Originally Posted By: Ignorator

Na koniec chciałem zwrócić tobie uwagę co do języka jakiego użysza. Nie zapominaj, że jestem moderatorem a każda obraza kończy się...ostrzeżeniem.


Nie strasz, bo się ... To, że jesteś moderatorem to nie znaczy, że nie mozna wskazać twoich kłamliwych informacji.
Nigdzie ciebie nie obraziłem, pokazałem tylko, że wiedzę czerpiesz "z dupy" czyli z nikąd. A za pisanie kłamliwych informacji powinno się dostawać ostrzeżenia. Jeśli poczułeś się obrażony to twoja sprawa.

Używanie słów z dupy nie jest na miejscu na tym forum. Ty jako doświadczony user powinnieś o tym wiedzieć. Nie zamierzam z tobą dyskutować. Proponuje natomiast zmienić retorykę. Obraziło mnie to: "Widocznie masz z dupy informacje. Edytujesz ludziom posty itp, a sam piszesz debilstwa, które powinny być usunięte ze względu na kłamliwe informacje.". 1) używanie słów uznawanych za nie polityczne, 2) podważanie decyzji moderatora. Jeżeli użytkownik ma jakiś problem z moderatorem moze to zgłosić w odpowiednim dziale. .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (31/08/2007 20:55)

Do góry
#1545808 - 31/08/2007 21:00 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Ignorator]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: Ignorator
Móiwsz kłamliwe informacje...

Więc wytłumacz mi czemu kiedy w sezonie 2005/2006 Sosnowiec mógł grać w barażach z Arką Gdynia. Wystarczyła wygrana z Jagiellonia a jednak to goście wygrali. Podobnie było w zeszłym sezonie. [...ciach...]

no jestem w szoku ze typer tak obeznany w pilce noznej nie wie ze najwazniejsze i niby najlatwiejsze mecze po prostu mozna nazupelniej w swiecie przegrac.. a to ze Jaga byla w obu tych meczach LEPSZYM zespolem odbilo sie na obu wynikach (bynajmniej nie mowie tego na podstawie statystyk z internetu czy innych tego typu pierdol tylko na podstawie obejrzenia oby tych spotkan na zywo...)
odpowiednio parafrazujac mozna napisac ze wczoraj Belchatowianom wystarczylo poprostu wygrac/zremisowac 0-0 i bylby awans \:D ale ja nie o tym.
Bardzo mozliwe ze w dzisiejszym meczu zadebiutuje w Jadze 22-letni obronca z Brazylii Rodnei.
Dzis klub potwierdzil takze polroczne wypozyczenie Vahana Gevorgyana ale on zadebiutuje prawdopodobnie dopiero w meczu z Korona.
Co do skladu Jagi powinni wybiec jak we wczesniejszych meczach, chyba ze zagra Rodnei to wtedy Everton zajmie miejsce w srodku pomocy. Na prawym skrzydle zobaczymy zamiast Dzienisa (wciaz uraz zeber) Niedziele ktory juz w meczu z Górnikiem pokazal sie ze swietnej strony.

Do góry
#1545928 - 31/08/2007 21:44 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Chaoz]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
nie ma o co kruszyć kopi ;\) skończcie tą bzdurną dyspute....jest wiele ciekawszych meczy niż Jaga-Zagłębie więc nie ma co tak nad tym dywagować i do tego jeszcze wracać do lat ubiegłych....mecz z gatunku tych NO BET


"Bardzo mozliwe ze w dzisiejszym meczu zadebiutuje w Jadze 22-letni obronca z Brazylii Rodnei" był nawet na jednym treningu Legii...ponoć posturą przypomina Choto...ale tylko posturą...bo na treningu popełniał rażące błędy...wręcz szkolne. ;\)

są zdecydowanie ciekawsze mecze w tej kolejce do roztrząsania ;\)

choćby dzisiejszy ;\)


AVE (L)

Do góry
#1545952 - 31/08/2007 21:52 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Legia]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: McDziarz
"Bardzo mozliwe ze w dzisiejszym meczu zadebiutuje w Jadze 22-letni obronca z Brazylii Rodnei" był nawet na jednym treningu Legii...ponoć posturą przypomina Choto...ale tylko posturą...bo na treningu popełniał rażące błędy...wręcz szkolne. ;\)

byl na treningach w Legii, nie wiem czy popelnial szkolne bledy czy inne, zobaczymy jak sie sprawdzi w Jadze. Co do wypozyczoneg z tego samego klubu Brazylijczyka Evertona tez wielu mialo watpliwosci a wyrosl na lidera obrony Jagi. To ze nie sprawdzil sie w Legii to nie znaczy ze ma nie pomoc Jadze w walce o utrzymanie sie w OE.

Originally Posted By: McDziarz
są zdecydowanie ciekawsze mecze w tej kolejce do roztrząsania ;\)

choćby dzisiejszy ;\)


AVE (L)

no fakt tylko ze Jaga tez gra dzis.. no ale dla Ciebie w tygodniu warty uwagi jest zawsze mecz Legii a inne mozna olac.

Do góry
#1546065 - 31/08/2007 22:46 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Chaoz]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
fakt niektóre mecze odpuszczam na pierwszy rzuta oka więc nie mam ich terminarzu w głowie...w tej kategorii właśnie znalazł się z marszu mecz Jagi.

nie ma sensu grania meczu w którym mierzą się obydwie jedenastki mające obrony dziurawe niczym szwajcarskji ser...każdy wynik jest możliwy jak przy rzucie monetą... ciężko się typuje takie mecze w których potykają się dwie bardzo słabe jedenastki...

Do góry
#1546729 - 01/09/2007 01:09 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Twin Peaks]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Na szybciutko i trochę "na sucho"

*Górnik-Cracovia, powyżej 2,5 gola (kurs 2.1)

Krakusy do tej pory 5 meczów i same undery (0:0, 2:0 i 3*1:0). Pora na overka! Zabrzanie do tej pory na tyle samo spotkań zanotowała 2 overki, ale w pierwszych dwóch meczach. Chłopaki postrzelają \:\)

*Bełchatów-Odra, 1 (kurs 1.45)

Gram na gospodarzy mimo że wczoraj rozgrywali mecz pucharowy. Odra póki co jest słaba w tym sezonie i GKS dość spokojnie w moim mniemaniu to wygra. Wrócił Garguła, bełchatowianie tym razem pkt już nie zgubią.

*Korona-Polonia B. 1 (kurs 1.5)

Drfocus mnie lekko przekonywał, i po kursie 1.5 w Unibecie jestem gotów to zagrać. Kielczanie u siebie są w miarę groźni. Beniaminek zostawi komplet pkt.

do tego powyżej 2.5 gola w meczu Wisła-Lech (o czym wcześniej już pisałem). Picki typowo intuicyjne i na przełamanie serii.

Do góry
#1548490 - 01/09/2007 05:15 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: kfjatek]
Filip68 Offline
newbie

Meldunek: 28/03/2007
Postów: 26
Skąd: Warszawa
McDziarz jestes Wielki i oby tak Twoje typy wchodzily do konca czego sobie i Tobie zycze

Do góry
#1548568 - 01/09/2007 05:28 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Filip68]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
tez wiedziałem ze Legia wygra(jestem jej kibicem itp:D) mecz był bardzo nerwowy obstawiłem tez do 2 bramek w meczu też wlazło:) Legia grała dobrze ale czasem za bardzo dała pograć Lubinowi jestem tylko ciekaw czemu Radović nie wszedł czyzby miał jakieś spięcie z Urbanem??? hmmmm cieszą 3pkt. teraz juz nikt nie powie ze punkty zdobyte ze słabym rywalem:)
pozdrawiam

Do góry
#1548686 - 01/09/2007 05:47 Re: 6 kolejka Orange Ekstraklasy (31.08-02.09) [Re: Twin Peaks]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Quote:
\:D \:D \:D
Widocznie masz z dupy informacje. Edytujesz ludziom posty itp, a sam piszesz debilstwa, które powinny być usunięte ze względu na kłamliwe informacje.

Jeśli chodzi o ten mecz to dobrze ktoś ujął: lepiej rzucić kostką. Zagłębie jest cieniutkie, ale w końcu jak się dostaje 5-0 to trzeba się wziąść w garść.


ŻĄdko to robię a jednak wyszło namoje Zagłębie Sosnowiec (3:1) Jagiellonia Białystok. Być może informacje były z d, ale jednak wynik broni mojej tezy i tego co napisałem. Dziękuje za uwagę \:\)

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, Lukasz111, igea23, DePito, latajaca_holenderka, alfa, Szuman, VVega, Zaixi, rymoholik, akagi, ElNinho[mmdea], Ojro), 3896 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582266 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25