Opcje tematu
#1549 - 03/05/2001 02:06 Aktualne informacje o kursach
Youri Offline
newbie

Meldunek: 01/05/2001
Postów: 29
Skąd: Kraków
Mam pytanko. gdzie można znaleźć aktualne informacje o kursach. Oficjalne strony STS-u czy Totomixa podaja oferty w których kursy są rzadko aktualizowane. Człowiek ustala typy idzie do punktu i okazuje się, że wszystko wzięło w łeb.
Chętnie przeczytałbym o tym gdzie korzystniej jest grac, w STSie cz Totomixie
(nie mam możliwości gry przy pomocy KK)?
dzięki.

Do góry
Bonus: Unibet
#1550 - 03/05/2001 03:55 Re: Aktualne informacje o kursach
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
gdzie można znaleźć aktualne informacje o kursach. Oficjalne strony STS-u czy Totomixa podaja oferty w których kursy są rzadko aktualizowane. Człowiek ustala typy idzie do punktu i okazuje się, że wszystko wzięło w łeb.
Nie można.


Chętnie przeczytałbym o tym gdzie korzystniej jest grac, w STSie cz Totomixie

Zapraszam do działu Świat Bukmacherstwa i tam przeczytaj temat: Gdzie gracie w kraju? Conrad]


nie mam możliwości gry przy pomocy KK

W STS, Prof, Toto i Betako nie możesz zgrać KK, KK możesz grać za granicą.

Do góry
#1551 - 04/05/2001 02:20 Re: Aktualne informacje o kursach
Youri Offline
newbie

Meldunek: 01/05/2001
Postów: 29
Skąd: Kraków
Dzięki SebaS.

Do góry
#1552 - 04/05/2001 15:55 Re: Aktualne informacje o kursach
sikor Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 695
Skąd: Wałbrzych
jesli chodzi o kursy w STS na stronach internetowych to jest różnie, czasami mają okres paru dni że o godz. 9.00 jest aktualizacja na dany dzień (tak jak dzisiaj),a czasami nie ma jej do godz. 13.00. Przy tej okazji mam propozycję, za każdym razem kiedy aktualizacja w internecie u buka u którego stawiacie jest nieaktualizowana czy opóźniona to trzeba wysyłać maila do nich.Ja tak robię za każdym razem, może gdy takich maili będzie więcej da się wychować buka aby bardziej się przykładał do strony www - to jest jego psi obowiązek!!!
pozdrowienia

Do góry
#1553 - 05/05/2001 00:45 Re: Aktualne informacje o kursach
Youri Offline
newbie

Meldunek: 01/05/2001
Postów: 29
Skąd: Kraków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
jesli chodzi o kursy w STS na stronach internetowych to jest różnie, czasami mają okres paru dni że o godz. 9.00 jest aktualizacja na dany dzień (tak jak dzisiaj),a czasami nie ma jej do godz. 13.00. Przy tej okazji mam propozycję, za każdym razem kiedy aktualizacja w internecie u buka u którego stawiacie jest nieaktualizowana czy opóźniona to trzeba wysyłać maila do nich.Ja tak robię za każdym razem, może gdy takich maili będzie więcej da się wychować buka aby bardziej się przykładał do strony www - to jest jego psi obowiązek!!!
pozdrowienia
[/QUOTE]

dzięki, pozdrawiam

Do góry




Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Akhu, Sensei, igea23, Lukasz111, ElNinho[mmdea], suszya, VVega, pacyfista, burbon, alfa, Zaixi, wHiTe_StAr), 4166 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582719 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27