Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1558656 - 04/09/2007 02:53 EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007]
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
Robi się co raz ciekawiej ...... zapraszam


Do góry
Bonus: Unibet
#1559114 - 04/09/2007 05:38 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Mark242]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
jak jest z zespołami które uplasują się na drugich miejscach w swoich grupach ??? baraże jak zwykle czy bezpośredni awans ???

Do góry
#1559123 - 04/09/2007 05:42 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Legia]
Pizza-man Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 10831
Skąd: Rz
Originally Posted By: McDziarz
jak jest z zespołami które uplasują się na drugich miejscach w swoich grupach ??? baraże jak zwykle czy bezpośredni awans ???


bezposredni awans

Do góry
#1559133 - 04/09/2007 05:44 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Legia]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
bezposredni awans.

Do góry
#1559136 - 04/09/2007 05:44 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Anglia-Izrael 1
Malta-Turcja 2

w obudwu przypadkach zarówno Synowie Albionu muszą wygrać z koszernymi u siebie jak i Turcja musi wywieźć komplet punktów z wycieczki na Malte. Jakakolwiek strata punktów mogłaby sporo pokomplikować im sytuacje w grupie i w konsekwekcji następne mecze graliby z "nożem na gardle".

Do góry
#1559169 - 04/09/2007 05:52 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Islandia-Hiszpania 2

kolejna wyspa do zdobycia. myślę że z nieudanej próby podbicia Irlandii płn Hiszpańscy Konkwistadorzy
wyciągnęli nauczkę i należycie podejdą do tego spotkania. Bez problemu powinni zdobyć Islandie i włączyć ją do Królestwa Hiszpańskiego...;)

Do góry
#1559231 - 04/09/2007 06:08 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Portugalia-Polska...1 wydaje mi się że bolączką naszej kadry będzie zestawienie jak i sama gra bloku defensywnego...Jacek Bąk zamiast na zgrupowaniu kadry powinien teraz być w STOCERze albo CKiR ( Centrum Kształcenia i Rechablitacji) w Konstancienie i leczyć swój kręgosłup przeciążony od dźwigania worków petrodoloarów i baryłek z ropą w Katarze ;\) abstrachując od jego formy...która jest gdzieś ostatnimi czasy w lesie...

małozwrotny Żewłakow raczej nic nie wskóra...Bronowickiemu drugi raz się nie trafi raczej mecz życia...nie lada ból głowy będzie miał Leo w zestawieniu linii obronnej. zestawienie linii środkowej też będzie nie lada problemem...i nie tylko personalnym ale również na jaki wariant taktyczny się zdecydować...bardziej ofensywny czy całkowicie ultradefensywny...zarówno jeden jak i drugi może mieć katastrofalne skutki...czarno widze ten mecz.

i tylko nadzieja w Grzegorzu Rasiaku...który ostatnio jest w gazie ;\) \:D

zdecydowana jedynka w meczu , zbyt dużo niepewności, znaków zapytania i brak formy niektórych zawodników skłania mnie do grania jedynki.

Do góry
#1561024 - 05/09/2007 03:04 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Legia]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
Originally Posted By: McDziarz
Anglia-Izrael 1
Malta-Turcja 2

w obudwu przypadkach zarówno Synowie Albionu muszą wygrać z koszernymi u siebie jak i Turcja musi wywieźć komplet punktów z wycieczki na Malte. Jakakolwiek strata punktów mogłaby sporo pokomplikować im sytuacje w grupie i w konsekwekcji następne mecze graliby z "nożem na gardle".


mi coś w meczu Anglii z Żydami bardzo mocno śmierdzi remisem, zaś w następnych meczach Anglia powinna się mocno sprężyć gdyż jak to dobrze napisałeś "będą mieli nóż na gardle", tak to mi się widzi \:\) na strone Aglików przemawia rzecz jasna lepsza kadra czy też gra przed własną publicznością na nowym Webley ale ich ogromnym wrogiem jest presja z którą wyraźnie nie radzi sobie trener Anglików. według mnie lepiej odpuścić sobie taki mecz.

Do góry
#1561709 - 05/09/2007 05:50 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Portugalia - Polska

Ciekawy wywiad z trenerem:
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,4459070.html

Anglia - Izrael

Tutaj przestrzegalbym przed tym meczem. Kurs na wyspiarzy ok.1.25 jest bardzo maly. Brakuje mi jakis racjonalnych argumentow przemawiajacych ze Izrael nie przegra meczu.
Anglia jest zespolem zdecydowanie lepszym, o wiekszym potencjale, ale czesto jest tak ze Synowie Albionu zawodza. Ostatnio nienajlepszy mecz z Niemcami z pewnoscia nie poprawil ducha zespolu.
A Izrael w pilke grac potrafi...
I jak to napisal madel w poprzednim poscie w tym spotkaniu "smierdzi remisem".

Do góry
#1561746 - 05/09/2007 06:04 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Stalion]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
aby mało tego było to w składzie Anglii ma Lampard, Terry, Hargreaves, Beckham zaś występ Lamparta i Gerrarda stoi pod wielkim znakiem zapytania, choć w ich występ jednak jeszcze uwierze. zatem jak widać Anglicy całkowita rozsypka w ofensywie w tym meczu przewiduje underowy remis

Do góry
#1561888 - 05/09/2007 06:46 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Najwiekszym problemem Anglikow jest menedzer, ktory najnormalniej w swiecie nie dorasta do najwyzszego poziomu. Nie jest w stanie podjac odwaznych decyzji. Od lat wiadomo, ze Gerrard i Lampard sa zbyt podobni do siebie by wspolnie grac a on wciaz ich wystawial. Teraz Lampard niemal na 100 % nie zagra, ale i wystep gerrarda nie jest wcale pewny. Zostana mu do dyspozycji Carrick z Hargreavsem w srodku pomocy. Zawodnicy niezli ale grajacy schematycznie i latwi do rozszyfrowania, co w meczu z druzyna, ktora bedzie sie bronic praktycznie cala 11 nie wrozy zbyt dobrze. Na bokach zagraja zapewne na nowo odrodzony Wright - Philips, ktory powinien byc jasnym punktem druzyny ( ale zagra tylko dlatego, ze kontuzji doznal Beckham) oraz Joe Cole, ktory w Chelsea wchodzi tylko na zmiany.

Kolejny problem to bramkarz. Robinson jest od poczatku sezonu w beznadziejnej formie, gdy wydawalo sie, ze moze zastapic go James to ten zaczal puszczac szmaty albo robic glupie bledy faulujac w polu karnym. Jest w odwodzie Carson, ale jak pisalem McLaren nie nalezy do menedzerow zdolnych do odwaznych decyzji.

Jedyna formacja wygladajaca solidnie jest obrona. Terry z Ferdinandem od lat graja wspolnie w reprezentacji i niezle im to wychodzi, boczni obroncy w osobach Ashley Cole`a i Micah Richardsa tez powinni dac rady.

Wreszcie atak to tez problemy. Nie moze zagrac Crouch ( rezerwowy w Liverpoolu). Do dyspozycji pozostaja Owen, Smith i Heskey. Zaden z nich na kolana nie rzuca, moze gdyby Owen byl w optymalnej dyspozycji mozna byloby nim straszyc ale do tego mu daleko.

Poza tym w przeciwienstwie do naszych pilkarzy zawodnikom innych reprezentacji gra na takim obiekcie jak Wembley dodaje skrzydel. Macedonia !! potrafila w ostatnich latach dwukrotnie zremisowac w Anglii ( co prawda nie na Wembley), Niemcy jezdza tam jak na wycieczki, wiec wbrew pozorom reprezentacja Izraela nie musi sie wcale ulac dumnych Synow Albionu.

Mi sie wydaje, ze moze z Izraelem uda sie im umeczyc zwyciestwo ale na Rosji juz sie na pewno potkna, a moze bedzie na odwrot? W kazdym badz razie kurs na Anglikow zalosny i lepiej sie od niego trzymac z daleka.

Do góry
#1562605 - 05/09/2007 18:33 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: konstruktor1]
ketjow Offline
veteran

Meldunek: 10/02/2004
Postów: 1319
Skąd: Toruń
a Wayne Rooney też nie zagra?
Wydaje mi się że Anglicy nie mogą sobie pozwolić na stratę pkt. w meczu z Izraelem. I wbrew sceptykom u siebie wydaje mi się zdecydowanym faworytem. Jeśli nie zagra Beckam czy też Lampart to tylko może usprawnić grę zespołową Anglików.

Do góry
#1562618 - 05/09/2007 18:43 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: ketjow]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Rooney tez oczywiście nie zagra, mimo to IMO Anglia to wygra. Czy ktos sobie wyobraża EURO 08 bez Anglii ? Ja nie. A w perspektywie meczu z Rosją u siebie i co gorsza wyjazdowego w Moskwie Anglicy staną przyparci do ściany już w sobotę. Moim zdaniem wygrają ten mecz nawet z Carrickiem i Hargraevsem w środku pola. Ja osobiście dodam do tego meczu jeszcze Portugalię i Ruskich co da AKO około 2.

Do góry
#1562773 - 05/09/2007 19:53 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: As]
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Już lepiej zagrać Szwecja-Dania 1x po takim samym kursie jak Anglia.. Jeśli już się ktoś tak bardzo upiera.
Ja mam nauczkę, żeby nie stawiać przeciw biało-czerwonym, po pamiętnym meczu z Włochami (3-1).

Do góry
#1563188 - 05/09/2007 22:46 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: takizwykły]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
tym lepiej że wszyscy masowo stają się sceptykami co do możliwości wygrania meczu z azjatycko-europejską futbolową potęgą jaką jest Izrael przez dumnych Synów Albionu ;\) ... doprawdy nieobecność kilku nazwisk w ekipie Anglii karze uznać za faworyta potyczki naród wybrany...może stawiać sobie remisu czy tam zakłady z bezpieczną rezerwą + 1,5 na Izrael ... ale to w takim właśnie meczu Anglia nawet bez kilku ważnych ogniw pokaże to co najlepsze w angielskij piłce...wielkie zaangażowanie determinację i serce do gry...nikt na wyspach by nie zniósł takiego upokorzenia jak niemoc wygrania z Izraelem na własnym stadionie...dlatego zrobią wszystko żeby 3 punkty zostały na wyspach...a to że słyszą głosy sceptyków albo krytykę podziała na nich mobilizująco tylko...
w jakiby skąłdzi personalnym nie wyszli Anglicy w tej potyczce pokażą to z czego słynie angielski futbol i nie ma takiej opcji żeby nie wyszli zwycięzko z tej potyczki

Anglia-Izrael 1

jeżeli już doszukujecie się wyjazdowej niespodzianki to proponuje

Holandia-Bułgaria x2 po dobrym kursie.


AVE (L)

Do góry
#1563269 - 05/09/2007 23:21 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: takizwykły]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22186
Skąd: Chorzów
Originally Posted By: takizwykły
Już lepiej zagrać Szwecja-Dania 1x po takim samym kursie jak Anglia.. Jeśli już się ktoś tak bardzo upiera.
Ja mam nauczkę, żeby nie stawiać przeciw biało-czerwonym, po pamiętnym meczu z Włochami (3-1).


Z tego co pamietam to ten pamietny mecz z Włochami wygrany 3-1 był meczem towarzyskim a wszyscy wiemy jak Włosi traktuja spotkania o pietruszke (patrz ostatnie spotkanie towarzyskie z Wegrami).
Co do stawiania to ja widze tylko trzy dosyc pewne spotkania dajace ako 2. Chodzi mi o Portugalie, Rosje i Chorwacje.
Mysle ze róznica klas miedzy tymi druzynami a zespołami gosci jest zbyt duza i powinny tu byc jedyneczki.
Kursy nie powalaja ale przy grubszym graniu warte postawienia.
Pozdr

Do góry
#1563922 - 06/09/2007 02:06 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Legia]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: McDziarz

jeżeli już doszukujecie się wyjazdowej niespodzianki to proponuje

Holandia-Bułgaria x2 po dobrym kursie.


AVE (L)
i tu się z kolegą wyjątkowo zgodzę

Osobiście gram remis (4.15 Unibet) i jednobramkowe zwycięstwo Holandii (3.5) - co przy trafieniu któregoś z dwóch daje kurs 1.89
Wysokiego zwycięstwa Holandii, ani utraty przez nich 3 pkt u siebie się nie spodziewam. Myślę że za stosunkowo małą stawkę można spróbować takiego dubla na ten mecz.

Ogólnie to nie ma nic ciekawego w tej kolejce eliminacji.

Do góry
#1564276 - 06/09/2007 03:14 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: kfjatek]
pinnacle Offline
member

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 110
Skąd: PGS
JA proponuje oto taki kuponik co nam daje AKO 2.36:

Chorwacja - Estonia 1 (1.13)
Malta - Turcja 2 (1.15)
Islandia - Hiszpania 2 (1.28)
Portugalia - Polska 1 (1.42)

Chorwacja jest dla mnie najpewniejszym meczem w tej kolejce, Estonia przegrywa z kazdym a na dodatek nie strzela prawie nic,a Chorwacja nie straci punktow z takim slabeuszem!!!

Turcja takze powinna bez problemu "pyknac" Malte. Turcja to MUSI wygrac, wystarczy spojrzec na tabele i wyniki tych druzyn, tu niespodzianki NIE BEDZIE !!!

Hiszpania takze MUSI wygrac a nauczona tym ze nie mozna lekcewazyc rywala teoretycznie slabszego powinna zgarnac 3 pkt. Niby meczyli sie u siebie z Islandia (1-0) ale ich przewaga nie podlegala dyskusji. W Islandi to chyba tylko grozny ten grajek z Barcy - Gudjonsen.

No i na deser Portugalia :-) Nie lubie grac przeciwko NAszym ale nie widze zadnego argumentu, ktory przemawialby za tym ze nie przegramy! Przegramy a nawet dostaniemy po dupie delikatnie mowiac :-)Coz kibicowal bede Portugali ( kasa wazniejsza) a jak ogramy Finlandie w co tez jakos nie wierze to i tak blizej Nam do awansu. Portugalia rozjedzie Nas skrzydlami, jakis smiszny Wasilewski nic nie poradzi ( drewno z lasu )!!! Jedyna nadzieja u NAs to skrzydla: Krzynowki, Smolarki, Blaszczykowskie i inne grajki :-) Ale to za malo wedlug mnie..


P.S. Analiza do bani ale wedlug mnie kupon pewny !!!

Wtopy przeczuwam w meczach z tych z malymi kursami:
1.Anglia
2.Rosja
3.Szkocja
4.Norwegia
5. Serbia
6.Ukraina
7.Rumunia


Z tego 3-4 spotkania na pewno zakoncza sie Wtopkami !!! przekonamy sie w sobote :-D,

Do góry
#1564517 - 06/09/2007 04:19 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: pinnacle]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
Originally Posted By: pinnacle

No i na deser Portugalia :-) Nie lubie grac przeciwko NAszym ale nie widze zadnego argumentu, ktory przemawialby za tym ze nie przegramy! Przegramy a nawet dostaniemy po dupie delikatnie mowiac :-)Coz kibicowal bede Portugali ( kasa wazniejsza) a jak ogramy Finlandie w co tez jakos nie wierze to i tak blizej Nam do awansu. Portugalia rozjedzie Nas skrzydlami, jakis smiszny Wasilewski nic nie poradzi ( drewno z lasu )!!! Jedyna nadzieja u NAs to skrzydla: Krzynowki, Smolarki, Blaszczykowskie i inne grajki :-) Ale to za malo wedlug mnie..


smutno sie to czyta, ja zdecydowanie wolałbym przegrać dużo pieniędzy w zamian za ujrzenie zwycięstwa Polaków lecz rozumiem w tym przypadku stwierdzenie "rozum mówi że Portugalia wygra a serce że Polska". Panowie trochę optymizmu! Ja wierze że wyciagniemy z Portugalii chociażby jeden punkcik który będzie dla nas szalenie ważny. według mnie lepszy zysk na tym meczu zrobimy stawiając na under 2.5, gdyż ...

- ostatnie nasze mecze z Portugalią kończą się overami
- wierzę w Polaków i czuję że obrona będzie na pewno mocniejsza niż z Ruskami, został już wyeliminowany najsłabszy według mnie Jacek Bąk, Leo na pewno wyciągnął wnioski z gry naszych defensorów i to poprawi
- nikt w tym meczu nie będzie atakował "na hop siup"
- Portugalia jest zbyt pewna siebie, liczą na łatwy spacerek, oby sie przeliczyli

Do góry
#1564700 - 06/09/2007 05:14 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
Polecam taki kuponik ,bo jak pisalem wczesniej wybor kursow w EME nie jest duzy

Do góry
#1564731 - 06/09/2007 05:25 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: medivall]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
moze napiszesz czemu polecasz? chyba o to tu chodzi

Do góry
#1564735 - 06/09/2007 05:26 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: As]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
Anglia - Izrael: newsy odnośnie meczu

" ... But McClaren is hopeful there will be good news about Steven Gerrard, who is looking to overcome a broken toe. He said: "I’m very very confident that Stevie G will be with us on Saturday for what is a very important game. He wants to play, I want him to play, the team does, the fans do. The whole country does. It’s a big game and we need big players. And Stevie G is one of them ..."

zatem rozgrywający Anglii Steven Gerrard jednak zagra w meczu

"But the injury is not as serious as first thought and we’re hopeful of assessing him on Saturday. There’s a 50-50 chance he may be ready for next week. We’re giving him every chance to be available for us."

zdecydowana większość kontuzjowanych graczy ma być gotowa na początku następnego tygodnia, zatem Anglia zbroi się przed meczem z Rosją ...

podsumowując McClaren w meczu z Izraelem prawdopodobnie wydeleguje dość eksperymentalny skład aby zespół się przetarł przed arcyważnym meczem z Rosją. już teraz na portalach angielskich piszą że mecz z Rosją będzie o być albo nie być na Euro 2008, zatem na ten mecz trener będzie chciał mieć wszystkich do dyspozycji, nie będzie chciał męczyć grajków z Izraelem, któremu pewnie strzelą błyskawicznie bramkę, góra diwe a dalej zamurują się oszczędzając siły. zatem śmiem twierdzić że w tym meczu warto postawić na któryś z tych typów:

- Połowa/Wynik końcowy 1 / 1 (1,50zł)
- Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? Anglia - Izrael 1 (1,40zł)
- Kiedy padnie więcej bramek? Pierwsza połowa (2,90zł) - chyba najbardziej kuszący typ

Do góry
#1564801 - 06/09/2007 05:46 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
przepraszam, popełniłem rażący błąd w tłumaczeniu, niestety przekroczyłem czas na edycję posta (pare sekund?) zatem chcę sprostować pewne zdanie gdyż nie chce nikogo wprowadzać w błąd.

napisałem:
Quote:
"But the injury is not as serious as first thought and we’re hopeful of assessing him on Saturday. There’s a 50-50 chance he may be ready for next week. We’re giving him every chance to be available for us."

zdecydowana większość kontuzjowanych graczy ma być gotowa na początku następnego tygodnia, zatem Anglia zbroi się przed meczem z Rosją ...


trener szanse na wyzdrowienie obecnych kontuzjowanych graczy ocenia na 50% zatem występ ich w meczu z Izralem jest absolutnie niemożliwy lecz jak to znając gadkę przedmeczową to chłopak nam mydli oczy i szczerze mówiąc pewnie połowa graczy powinna być gotowa na mecz z Rosją.

może czepiam się pierdół ale wole to sprostować pozdro!

Do góry
#1564924 - 06/09/2007 06:14 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
pinnacle Offline
member

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 110
Skąd: PGS


smutno sie to czyta, ja zdecydowanie wolałbym przegrać dużo pieniędzy w zamian za ujrzenie zwycięstwa Polaków

Odp.
No raczej watpie !!! Nikt by nie chcial przegrac duzej kasy w zamian za Win Polakow !

Do góry
#1564930 - 06/09/2007 06:16 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: medivall]
pinnacle Offline
member

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 110
Skąd: PGS
Zapomnialem o 1 spotkaniu:

Walia - Niemcy tez zaliczam do niespodzianek !!! Walia jest ciezka do ogrania na wlasnym terenie co nie znaczy ze nie przegra. ja jednak Niemcow bym nie ruszal !

Do góry
#1565112 - 06/09/2007 08:48 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: pinnacle]
Ranger Offline
member

Meldunek: 10/11/2006
Postów: 107
Leo wie ze jesli zastosuje obrone Czestochowy (jak to bylo w meczu z Niemcami na MS) to przy tej obronie jaką mamy mecz sie dla nas skonczy juz po pierwszej polowie. Taktyką zatem bedzie wysoka obrona, opanowac srodek pola. Problem w tym ze jakbysmy nie zagrali to i tak widze same porazki. Tym wieksze im bardziej defensywnie bedziemy ustawieni bo tym dluzej Ronaldo i spolka beda przy pilce rolując naszych drwali - co slusznie zauwazyl Beenhaker w wywiadzie.
Co tu dużo gadać, Portugalczycy musza to wygrac i u siebie nigdy nie zawodzą, jedynka wejdzie i to czysto. Zagralem w ako za 5 stów.
Tak po za tym czy tylko mnie dziwią kursy na over wynoszące ~2 lub wiecej? Z syntezy zmasowanych atakow Portugalczykow, naszej miernej defensywy oraz niezłego ataku wychodzi wynik overowy.

Do góry
#1565116 - 06/09/2007 08:50 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Ranger]
Ranger Offline
member

Meldunek: 10/11/2006
Postów: 107
A tak po za tym to bardzo dobrymi meczami do ako wydaja sie Ruscy i Chorwacja.

Do góry
#1565504 - 06/09/2007 17:51 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: madel
[quote=Pinnacle]
smutno sie to czyta, ja zdecydowanie wolałbym przegrać dużo pieniędzy w zamian za ujrzenie zwycięstwa Polaków


To nie lepiej wydać te pieniadze na wycieczke do Porugalii i obejrzenie domniemanego zwyciestwa na zywo....bezcenne

Ja wolałbym wygrac duzo pieniedzy ,postawionych na wygraną Polaków ,na to jednak sie nie zapowiada.

Ja pewnie skupie sie na meczu Szwecja - Dania ,który wyglada mi overowo ,a predykcja "obie druzyny strzelą" równiez bardzo mi pasuje.

Do góry
#1565684 - 06/09/2007 19:35 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Amkwish]
wincent1978 Offline
member

Meldunek: 21/06/2007
Postów: 116
proponuje cos takiego:
macedonia nie strzeli 1.75 rosja w 7 meczach stracila tylko jedna bramke poza tymsa w pelni sezonu
estonia nie strzeli 1.45 estonia w osmiu meczach strzelila 2 bramki wiec nie sadze zeby im sie to udalo w chorwacji
szkocja-litwa 1 kurs 1.3 szkoci potrzebuja punktow a litwa zbyt cienka by im zagrozic na ich terenie
islandia-hiszpania 2 kurs 1.3 hiszpania tez potrzebuje punktow oglona przepasc pomiedzy tymi zaspolami uwazam ze zarty sie skonczyly i niespodzianki tu nie bedzie
moldawia-norwegia kurs 1.3 uzasasdnienie patrz wyzej
portugalia-polska 1 kurs 1.45 pierwszy raz gram przeciwko polsce
ale nie sadze by zmotywowana i posiadajaca taka kadre portugalia drugi raz zignorowala nas i popelnila blad poza tym czy wygra czy przegra i tak bede mial satysfakcje sklaniam sie ku tezie ze pierwszy mecz polska przegra a drugiz finlandia wygra
wogle uwazam ze ten weekend bedzie ubogi w niespodzianki potegi potrzebuja punktow jak powietrza

Do góry
#1566170 - 06/09/2007 21:59 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: wincent1978]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Chyba za bardzo lubicie Anglię. Patrząc na ich skład i osiągniecia Izraela (2 miejsce w grupie o czymś świadczy) zagram X2 @ 3,05 GB.
Izrael nie musi tego wygrać. Wystarczy, że będą się bronić (z Rosją się udało). Poza tym, jeśli mecz Anglii z Rosją ma być o wszystko, to mecz z Izraelem ma być tylko sparingiem? Testowaniem niekontuzjowanych zawodników? Na to wychodzi.
A, że kursik na X2 jest atrakcyjny to grzechem byłoby go nie grać przy takich warunkach...

Do góry
#1566307 - 06/09/2007 22:34 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: micha$]
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
warte teź zagrania +handi na pejsiaków

Do góry
#1567137 - 07/09/2007 02:22 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: imarcel]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
kurs na Anglie (~1.3) jest wrecz smieszny. Przy takich oslabieniach kazdy wynik jest mozliwy. Izreal to nie ogorki i juz nie jeden raz faworyt sie na nich 'przejechal'. Nie mowie, ze Anglia ten mecz przegra, ale remisu wykluczyc nie mozna, a jezeli juz Anglikom uda sie wywalczyc 3 punkty, to sadze, ze w meczarniach i nie wiecej niz 1 bramka.

Moje typy na to spotkanie:

Anglia - Izrael under 2.5 goals @ 1.93 Pinnacle
Brak Rooneya, Lamparda, Beckhama, Croucha a moze i nawet Gerrarda (wyczytuje z roznych zrodel rozne, sprzeczne informacje, ale nawet jezeli SG zdola sie do meczu wyleczyc, to watpie by byl gotowy na 100% i nie zdziwie sie, jak zacznie mecz na lawce - o ile w ogole sie na niej znajdzie). Poza tym Aarona Lennona, Kierona Dyera, czy Darrena Benta. Jak na zalaczonym obrazku widac oslabienia w linii ataku i pomocy sa bardz duze! Nie widze w reprezentacji Synow Albionu zawodnika, ktorego mozna by obarczyc organizacja gry i kreowaniem akcji. Jedyna sile w akcjach ofensywnych Anglikow widze w prawym skrzydle i bedacym w dobrej formie SWP.

Powolani na mecz napastnicy:
Alan Smith, Emile Heskey, Andrew Johnson, Michael Owen, Jermain Defoe i Ashley Young.
Zaznaczeni zawodnicy sa jedynymi (z linii napadu), ktorym udalo sie strzelic w tym sezonie choc jednego gola! Heskey trafil do siatki raz, zas Owen - 2. Jak latwo policzyc, napastnicy, ktorymi dysponuje na to spotaknie Steve McLaren strzelili w tym sezonie zaledwie 3 bramki.
Miedzy innymi wlasnie to sklania mnie do postawienie na niewielka liczbe bramek w meczu.

Anglia - Izrael (hc 0:1) X @ 3.7 Interwetten
Jezeli juz Anglikom uda sie wygrac owe spotkanie, to nie wydaje mi sie, by bylo to zwyciestwo zdecydowane. Wrecz przeciwnie, po mekach i ciezkim spotkaniu, w ktorym Izrealczycy beda sie raczej bronic. Wynik 1:0 uwazam za najbardziej mozliwy i na taki rowniez sie skusilem @ 6.5 Expekt

Pozdrawiam i powodzenia wszystkim ;\)

Do góry
#1567221 - 07/09/2007 02:41 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: juancarlos]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Tez postawiłbym Under w meczu Anglików jednak to co mnie odstrasza od tego to Robinson w bramce, którego pewnie znów zobaczymy. Jakoś jak widze, że piłka leci juz w kierunku jego bramki a mam postawione na druzyne w której on gra to ciśnienie mi skacze na poziom niewiele nizszy do położenia nad poziom morza mojego miasta.
Tylko dlatego nie zagram tutaj na liczbę goli bo po za tym to wszytsko tutaj przemawia za takim rozwiązaniem. Anglicy znów zagrają schematycznie i jeśli goście wytrzymają przez pierwsze 30 minut bez straty gola to wynik do końca powinien być na styku.

Do góry
#1567417 - 07/09/2007 03:24 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Maxi]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
dołącze do juancarlos i poprę jego typ swoją analizą ...

"Dość ciekawe spotkanie pomiędzy reprezentacjami Anglii i Izraela. Kadra Anglii jest w rozsypce, trener McClaren wyraźnie nie radzi sobie z presją jaka towarzyszy przy byciu trenerem Synów Albionu. Na mecz z Izraelem można się spodziewać eksperymentalnego składu, gdyż wielu podstawowych piłkarzy jest kontuzjowanych i głównie są to piłkarze decydujący o potencjale ofensywnym tej drużyny tacy jak Lampard, Hargreaves czy Crouch. W ataku wystąpi prawdopodbnie duet Smith - Owen, więc siła ataku jak na Anglie naprawdę mała, skoro na ławkę został powołany nawet długo niepowoływany Emil Heskey to widać że z atakiem tej drużyny nie jest najlepiej. Zupełnie inaczej prezentuje się defensywa która obecnie jest najmocniejszym punktem Anglii. Anglicy w eliminacjach grają dobrze w obronie lecz słabo w ofensywie i przez mizerną skuteczność bardzo głupio tracą punkty zaś Izrael je skrupulatnie gromadzi i zajmuje obecnie drugą lokatę w grupie. Izrael to drużyna nieprzewidywalna, bez większych gwiazd, polegająca głównie na dobrej grze u siebie, czego odzwierciedleniem jest m.in. bezbramkowy remis w meczu Izrael – Anglia. Trener Izraela będzie miał do dyspozycji najmocniejszy skład, jednak sam stwierdził że pomimo najlepszego składu nie będą grać w Londynie aby wygrać, ich nawet jeden punkt zadowoli zatem to oznacza że zamurują bramkę licząc na jakieś kontry. Bardzo ważnym argumentem jest fakt że Anglicy cztery dni później grają arcyważny mecz z Rosją o być albo nie być na Mistrzostwach! W tym przypadku aby oszczędzić siły na ten mecz McClaren rzuci drużynę od początku ruszą do ataku aby stuknąć jedną, góra dwie bramki a następnie zamurować się oszczędzając przy tym zawodników na kolejny mecz. Można zatem spodziewać się wymęczonego ale jednak zwycięstwa w tym meczu. Będzie to pierwszy mecz o punkty na nowym Wembley, zatem jak to często bywa w „debiutach” męcz będzie brzydki, nudny i będzie w nim mało bramek."

Do góry
#1567847 - 07/09/2007 05:08 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
.na sobote widze 3 mecze

Rosja- Macedonia 1 można brac także handi...Rosjanie w njamconiejszym składzie , zabraknie tylko bramkarza Akinfijewa ale ma go kto zastapic..Potencjał jest co bylo widoczne w meczu z nami w 1 polowie..Hiddink powtarzał ze gdy bedzie miał do dyspozycji wiecej czasu to nauczy Rosjan grac przede wszsytkim piłką , klepke a nie tylko bezmyslne dośrodkowania jak to było za Gazajewa i Romancewa..Wierze w Holendra i napewno zagram Rosjan , nawet z handi..

Portugalia-Polska 1 ....chamsko ale rozsądnie...Portugalczycy mają noż na gardle ale sa na tyle doswiadczeni ze sobie poradzą , przegrali w tyvh eliminacjach tylko raz wlasnie z bajecznie grającymi Polakami a tak to mieli pecha bo trafili na będąca w formie Serbie i Armenie choć w obu spotkanaich przewazali zdecydowanie...Belgów zniesli z placu boju i uwazam ze podobnie moze byc z nami..Zadeycduje gra skrzydłami a to Miguel, Fereira,,CR,,Nani, Simao,Quaresma nie oszukujy sie przewage zrobią..Spokoj Deco,Maniche w środku i mysle ze Boruc , choć będzie miał pewnie mase pracy coś wpusci...Mój typ 2-0 i tak zagralem w toto
.

szukalem trzeciego meczu i chyba zagram Turków albo Słowenie która lubi bic takich jak Luxemburg...,

Do góry
#1567871 - 07/09/2007 05:23 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Portugalia
VS
Polska
Typ: Portugalia

Kogo nadzieję na awans do Mistrzostwo Europy zgasną w sobotnim meczu na Estadio da Luz?. Spotkanie będzie hitem nie tylko grupy A, ale także wszystkich sobotnich spotkań. Na przeciw siebie staną reprezentacje, które mają wielkie szansę, aby wziąć udział w nadchodzących Mistrzostwach Europy.

Pierwsze spotkanie pomiędzy Portugalia a Polską zakończyło się zwycięstwem tych drugich. Bohaterem Stadionu Śląskiego jak i całej Polski został Euzebiusz Smolarek, który strzelił dwie bramki Portugalczykom.

Nasi grupowi rywale przez sobotnim meczem mówią, że wyciągnęli wnioski po ostatnim spotkaniu w Chorzowie. Na pewno, jeśli liczą na komplet oczek to musieli uważanie śledzić grę naszych reprezentantów. Dobrym wskaźnikiem na pewno był mecz towarzyski z Rosją rozegrany przez Polskę w Moskwie. W pierwszej odsłonie meczu podopieczni Leo Beenhakkera nie istnieli a Rosjanie robili praktycznie, co chcieli. Efekt mógł być tylko jeden, Polska po pierwszych 45 minutach przegrywała, aż (0:2). Dopiero w drugich 45 minutach Polska pokazała efektowną grę, która zaskoczyła Rosjan. Tym razem bohaterem został Jacek Krzynówek, który nie tylko strzelił bramkę, ale także imponował swoją grą w drugiej linii. Miejmy nadzieję, że popularny "Krzynio" pokażę podobną grę w sobotnim spotkaniu.

Jeśli Portugalia weźmie właśnie pod uwagę grę naszej reprezentacji w Moskwie czy też Erewaniu (przegrana z Armenią 0:1) to raczej nie powinni mieć obaw przed zapisaniem sobie na konto kolejnych trzech oczek. Z resztą trener Portugalii - Luis Felip Scolari liczy w meczu z Polską i Serbią na komplet oczek. Na pewno dość duży optymizm powinien mieć szkoleniowiec przed starciem z Polską. Ostatnio forma naszych kadrowiczów nie zachwyca. Bardzo widoczny będzie brak w Lizbonie kontuzjowanego Jacka Bąka. Jacek jest ostoją defensywny i wprowadzanie nowego człowieka na jego miejsce w tak prestiżowym meczu może skończyć się katastrofą. Do tego warto zwrócić uwagę na niemoc naszych napastników. Mało występów w ligowych zespołach plus nieskuteczność może odbić się czkawką w meczu z Portugalią. Tak naprawdę nasz aktualnie najlepszy snajper Paweł Brożek (siedem goli w sześciu kolejkach ligowych) jest rezerwowym. Myślę, że z wielką szkodą dla naszej kadry. Dla przykładu Radosław Matusiak, który jest w kadrze zespołu zmarnował praktycznie pół roku w Palermo. Dopiero teraz będzie szukał szczęścia i bramek w holenderskim Heerenveen.

Właśnie w obronie i ataku widzę największe bolączki Polski w nadchodzącym meczu. Myślę, że sukcesem naszej kadry będzie remis na Estadio da Luz, ale czy go osiągniemy ciężko powiedzieć, bo Portugalia chcę nadrobić stracone w tych eliminacjach punkty. Wszyscy w obozie naszych przeciwników zdają sobie sprawę, że mecze z Polską i Serbią są o być, albo nie być Portugalia w Mistrzostwach Europy.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1567901 - 07/09/2007 05:36 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Ignorator]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
Bak ostoja defensywy? \:D \:D \:D \:D to nasze wzmocnienie \:\)

Do góry
#1567906 - 07/09/2007 05:40 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: geri]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: geri
Bak ostoja defensywy? \:D \:D \:D \:D to nasze wzmocnienie \:\)


Rzeczywiście tylko jedna ikona pasuje ,by skomentować kim jest "Komar" \:\)

Wobec jego absencji kurs na Portugalie pewnie pójdzie do góry.

Do góry
#1567919 - 07/09/2007 05:45 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Amkwish]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
A jest w kadrze lepszy srodkowy obrońca od niego nie licząc Żewłakowa?

Do góry
#1567942 - 07/09/2007 05:54 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Maxi]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
Originally Posted By: Maxi
A jest w kadrze lepszy srodkowy obrońca od niego nie licząc Żewłakowa?


Mariusz Lewandowski według mnie lepszy tylko onnieczęsto w kadrze gra na pozycji środkowego obrońcy

Do góry
#1567953 - 07/09/2007 05:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Maxi]
pinnacle Offline
member

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 110
Skąd: PGS
Wlasnie o to chodzi ze nie ma lepszego sr. obroncy.
Zgadzam sie tez ze Brozek powinien wyjsc w 1 skladzie!!!
Oto moj kuponik ( analiza jest wyzej) :


Do góry
#1567964 - 07/09/2007 06:06 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: pinnacle]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
zgodzę sie, Brożek zasługuje na występ w kadrze. obecnie troche już strzelił bramek w OE. tak troche stare to będzie co napisze ale warto przypomnieć sobie mecz MŚ06 z Ekwadorem, wchodzi Brożek z Jeleniem i odrazu nasze ataki są groźniejsze, obaj trafili po słupku. był to chyba ostatni poważniejszy mecz Brożka w kadrze jeśli się nie myle warto go wpuścić z Portugalią jako jokera, może coś uszczypnie

Do góry
#1571354 - 08/09/2007 06:09 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
OldCham Offline
stranger

Meldunek: 03/09/2007
Postów: 15
Ja zaproponuję remis w meczu Włochy - Francja (3.10 Bwin).
Co prawda Francuzi rzadko wywożą jakiekolwiek punkty z Półwyspu Apenińskiego, ale w tym przypadku gwarantuje im to utrzymanie 1 miejsca w grupie B. W ekipie Raymonda Domenecha być może będzie mógł wystąpić Patrick Vieira. Natomiast w składzie Azzurich nie zagra Luca Toni.

Do góry
#1571482 - 08/09/2007 06:52 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: OldCham]
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
Ciekawie moze byc w spotkaniu Holandia Blugaria .
Tabela przedstawia sie nastepujaco
1.Romania 7 17
2.Bulgaria 7 15
3.Netherlands 6 14
4.Albania 7 9
5.Belarus 7 7
6.Slovenia 7 4
7.Luxembourg 7 0

Mimo ze gospodarze maja jeden mecz mniej od jutrzejszych przeciwnikow musza to wygrac , na poczatku tygodnia zdecydowanie typowalem ich zwyciestwo.Ale z dnia na dzien z ich obozu dochodzily sluchy o klopotach kadrowych , wiec granie 1 po kursie 1.40 to troszke jak dla mnie smieszne i bardzo ryzykowne Blugarzy do kopciuszkow nie naleza .
A jak trener reprezentacji Holandii Marco van Basten zrezygnował z sześciu piłkarzy przy ustalaniu składu oto pominieci :
Rafaela van der Vaarta (kontuzja )w reprezentacji "Oranje" zabraknie Ibrahima Afellaya, Urby Emanuelsona, Klaas-Jana Huntelaara, Kewa Jaliensa i Henka Timmera, jeszcze do tego dochodza kontuzje Denny'ego Landzaata, Arjena Robbena natomiast wystep Dirka Kuijta i Wesley'a Sneijdera stoi pod znakiem zapytania to sytuacja ciekawie nie wyglada tak wiec moim zdaniem dobry typ na to spotkanie to x .

Holandia Blugaria
Typ: x
Kurs :4,00
Betgun

;\)

Do góry
#1571645 - 08/09/2007 08:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Tomasz Frankowski]
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Garść typów na jutro:

1. Chorwacja-Estonia Estonia nie strzeli 1,72 10/10

Mecz grupy E z wyraźnym faworytem, ale kurs na 1 mało zachęcający. Natomiast 1,72 na to, iż goście w meczu nie strzelą gola wygląda na spore value z kilku przyczyn. Po pierwsze Estonia w tych eliminacjach strzeliła tylko 2 gole i to w ostatnim spotkaniu z relatywnie słabym przeciwnikiem jakim jest Andorra. W tym również spotkaniu czerwone kartki otrzymali zawodnicy grający w formacjach ofensywnych tj. strzelec drugiej bramki Zelinski (druga żółta po zdjęciu koszulki zaraz po strzeleniu zwycięskiego gola) oraz pomocnik Klavan. Wraca do gry podstawowy napastnik, zawodnik holenderskiej Rody Kerkrade Oper, ale nie jest on jeszcze w najlepszej dyspozycji, gdyż dopiero niedawno powrócił do gry po kontuzji. Chorwaci w 4 dotychczas rozegranych meczach przed własną publicznością stracili 4 bramki.

2. Anglia-Izrael
Izrael nie strzeli 1,7-1,77 5/10 Bwin, Betako, Totomix
under 2,5 1,7 2/10 Bwin

Wiadomo Anglicy są mocno osłabieni. Nie zagrają Lampard, Beckham i Hargraeves. W ataku mają wystąpić podobno starzy znajomi z Liverpoolu Owen i Heskey. Nie zapowiada to najlepiej dla Anglików, ale mam przeczucie, że w tym meczu jednak sobie poradzą. Będą grać przed 90000 publicznością na stadionie Wembley i mają jednak na tyle klasowych graczy, że powinni rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść. W zespole z Izraela nie wystąpi Calautti - strzelec 6 z 17 goli dla Izraela w tych eliminacjach. Anglicy na pewno rozczarowują, ale z tyłu zachowują z reguły czyste konto. W el ME stracili na razie tylko 2 bramki i o obie w feralnym szczególnie dla bramkarza meczu z Chorwacją. 1:0, 2:0 jak dla mnie w tym spotkaniu. Jeszcze na koniec staty z pierwszego meczu w Izraelu, Izrael-Anglia:

strzały (celne) 5(1) - 14 (10)
rzuty rożne 1 - 7
posiadanie piłki 44% - 56%

3. Serbia-Finlandia
Serbia nie strzeli gola 6,00 2/10 Totomix
Serbia dokładnie 1 gol 3,70 3/10 Bwin

Finlandia jakby nie patrzeć to silna reprezentacja, formacje: defensywna i pomocnicy grają w wielu solidnych klubach europejskich i mają doświadczonych graczy. W tym spotkaniu zabraknie Kallio, ale z tyłu pozostają m.in Hyypia(Liverpool), Tihinen (FC Zurich) i Pasanen (Werder). Od paru lat Finowie stają się coraz mocniejsi za sprawą trenera Hodgsona, brakuje im na pewno siły ognia z przodu, ale jak nie są faworytem, to nie mają "ciśmnienia" i grę mogą opierać na obronie dostępu do własnej bramki i kontratakach. Coś co takim ekipom jak np Polska czy Serbia nie za bardzo odpowiada. Jak dla mnie Finowie to właśnie taka ekipa, która z Serbią i z nami na własnym stadionie przegra, na wyjeździe natomiast będzie odbierać punkty jako outsider. W dwóch takich konfrontacjach, jak dotychczas miało to miejsce i myślę, że podobnie będzie w sobotę i środę. Co do Serbii to trzeba przyznać, że strzelanie goli nie przychodzi im lekko. U siebie mimo, iż ssłyną z gorącej atmosfery na stadionie wyższe zdobycze bramkowe niż jeden gol na mecz to rzadkośc w ich wykonaniu, w tych el. ME:

Serbia-Azerbejdzan 1:0
Serbia-Armenia 3:0 (1 gol z karnego, 1 już w przewadze liczebnej)
Serbia-Belgia 1:0
Serbia-Portugalia 1:1

Myślę, że przy tych kursach warto zaryzykować. X2 jak dla mnie jak najbardziej realna ale wolę wariant z bramkami, bo mimo wszystko 1:0 dla Serbii w tym meczu pozostaje dość prawdopodobne.

4. Szkocja-Litwa
Szkocja nie strzeli gola 6,50 2/10 Totomix
Szkocja dokłądnie 1 gol 4,00 3/10 Bwin

Podobny wariant jak powyżej. Szkoci mimo na pewno dużo lepszej gry w ich wykonaniu w ostatnich 2 latach w dalszym ciągu mnie nie przekonują, natomiast przyzwyczaiłem się już do tego, że Litwinom stzela się gole niezwykle ciężko - 7 straconych w 7 meczach eliminacyjnych. Mecze wyjazdowe Litwy w tych eliminacjach:

Włochy-Litwa 1:1
Wyspy Owcze-Litwa 0:1
Ukraina-Litwa 1:0

To kolejna z ekip, której lepiej się gra, jak to nie ona musi kreować grę w środku pola. Duże zagęszczenie środka i przedpola karnego i rywale mają najczęściej problemy z przebiciem się przez taką zaporę. Szkoci w tych eliminacjach strzelili bramek 13 (na 7 spotkań), ale jak odliczymy od tego 6:0 w pierwszym spotkaniu z W.O, które było w fazie drastycznej przebudowy w tamtym okresie to średnia na mecz oscyluje wokół jednego gola. Ostatnie spotkanie Szkotów na własnym stadionie to szczęśliwe 2:1 w samej końcówce spotkania z Gruzinami, a Gruzja co by nie mówić gra wesoły futbol, szczególnie na tyłach i bramki traci raczej seriami niż pojedynczo. Przewiduję bardzo trudny mecz dla reprezentacji Szkocji i kursy typu 1,3 na gospodarza tego spotkania zupełnie mnie nie przekonują. Wariant bramkowy znów o tyle ciekawszy, że raczej Litwini sami z siebie dwóch goli w tym meczu również nie ukąszą.

Z pozostałych meczy na 1x2 wziąłbym jeszcze Rumunię 6/10 1,5-1,55 i ewentualnie Szwecję 4/10 1,95 . Rumunia zrobiła na mnie dość dobre wrażenie szczególnie po meczu wyjazdowym z Holandią, ale i w dwumeczu ze Słowenią zagrali bardzo solidnie. Jak pamiętam Białoruś potrafi sprawić niespodzianki, ale z reguły na wyjazdach. Szwedzi z Duńcykami robili co chcieli w Kopenhadze przez pierwsze 30 minu, a potem coś im się nagle rozsypało. Myślę, że są pewni swego i jak na obecną chwilę jednak o klasę wyżej od Duńczyków.

Do góry
#1571654 - 08/09/2007 09:44 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Soczi]
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Chorwaci u siebie oczywiście nie stracili 4 goli tylko 1.

Do góry
#1571688 - 08/09/2007 15:26 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Soczi]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Portugalia-Polska x
Portugalia to taka druzyna która im nizsze kursy na nich tym wieksze maja problemy z wygrana. Pamietam nie tak dawne meczernie bodajze z liechtenstainem. Opinia publiczna juz zdecydowala o ich wyraznym winie a mnie cieszy ze w obozie Polaków nie ma tradycyjnych dywagacji ze sa jeszcze nastepne mecze i jak przegramy to portugalia moze pózniej gdzies tez przegra a jak nie to sa jeszcze szanse ze zagramy w finale 2012 roku. Wydaje mi sie ze leo wie jak dzis napsuc krwi rywalom i przypominam ze druzyna Polska to nadal europejski sredniak który lubi grac z kontry . Licze ze znów spunktuja portugalczyków na poczatku meczu a wtedy wszystko mozliwe

Do góry
#1571830 - 08/09/2007 18:01 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: magic321]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Tak mnie również zaciekawiło spotaknie Anglików. Lista zawodnkiów którzy nie zagrają dzisiaj przeciwko Izraelowi jest ogromna King, G.Neville, Woodgate, Campbell, Dyer, Bridge, Lennon, Lampard... nie widadomo do konca czy zagra Owena Hargreavesa i Steven Gerrard. Peter Crouch także nie zagra ponieważ jest zawieszony. To będzie bardzo cieżka potyczka dla Anglików, Izraelczycy napewno zadowoleni będą z remisu i rezulatat 0:0 czy 1:1 braliby w ciemno przed meczem. Już w marcu tego roku Izrae urwał punkty Anglii na własnym terenie. Napewno będą chceli to powtórzyć dzisiaj.

Przy takiej liście nieobecnych w zespole Anglii postanowiłem zagrać typ,że Anglia nie wygra dwoma golami kurs zachęcający bo aż @1.95 \:o

Do góry
#1571858 - 08/09/2007 18:14 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: magic321]
g_i_t_s Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2004
Postów: 3495
Skąd: NY
Originally Posted By: magic321
Portugalia-Polska x
Portugalia to taka druzyna która im nizsze kursy na nich tym wieksze maja problemy z wygrana. Pamietam nie tak dawne meczernie bodajze z liechtenstainem. Opinia publiczna juz zdecydowala o ich wyraznym winie a mnie cieszy ze w obozie Polaków nie ma tradycyjnych dywagacji ze sa jeszcze nastepne mecze i jak przegramy to portugalia moze pózniej gdzies tez przegra a jak nie to sa jeszcze szanse ze zagramy w finale 2012 roku. Wydaje mi sie ze leo wie jak dzis napsuc krwi rywalom i przypominam ze druzyna Polska to nadal europejski sredniak który lubi grac z kontry . Licze ze znów spunktuja portugalczyków na poczatku meczu a wtedy wszystko mozliwe


Tak były meczarnie z liechtenstainem na wyjeździe (2-2), ale 3 dni później Portugalia zniszczyła Rosję u siebie bodajże 7-1.

Do góry
#1571876 - 08/09/2007 18:24 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: 19marcin08]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: 19marcin08

Przy takiej liście nieobecnych w zespole Anglii postanowiłem zagrać typ,że Anglia nie wygra dwoma golami kurs zachęcający bo aż @1.95 \:o


Jedna stara prawda.... typy "na hiene" z reguly sa bledne

Uwazam ,ze mecz z zydami to doskonala okazja dla angielskich dublerow (swoja droga niejedna repra chcialaby miec 1 garnitur zlozony z takich dublerow).
Jestem pewien ,ze Anglicy zagraja na maksa przez 90(95 :))minut i dopisza do konta 3 punkty.
Nie zdziwie sie nieudanym poczatkiem gospodarzy ,ale koniec koncow innego rozwiazania jak "jedynka" sobie nie wyobrazam.

Dopisuje ja do dubla z Portugalia.

Salud !

amk

Do góry
#1571934 - 08/09/2007 18:51 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Amkwish]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
SZKOCJA - LITWA

Szkocja, która pod wodzą aktualnego szkoleniowca - Alexa McLeisha - wygrała 4 z 5 spotkań, rozegra dziś mecz "o życie" na Hampden Park. Menedżer Szkotów zapowiada, że zrobią wszystko by zgarnąć 3 punkty i podkreśla, że jest to dla nich mecz o życie lub śmierć.
Zas jego asystent jest ponoć "zachwycony" postawą napastników na treningach.

McLeish zapowiedział też, że wobec absencji kapitana Barry'ego Fergusona, dziś opaskę kapitańską przejmie Darren Fletcher. Wobec absencji kilku powołanych graczy, oraz kilku tych, którzy już od dłuższego czasu są niedysponowani, szkoccy żurnaliści spodziewają się zaskakującego zestawienia wyjściowej jedenastki Szkotów.

Nie zagrają:
Barry Ferguson (kartki)
Gary Caldwell (kartki)
Gary Naysmith (kontuzja)
Kenny Miller (kontuzja)

Prawdopodobne składy:

SZKOCJA (4-4-2):Craig Gordon (24A) - Alan Hutton (2A), David Weir (56A/1g), Stephen McManus (6A), Jay McEveley (1A) - Gary Teale (9A), Scott Brown (4A), Darren Fletcher (30A/4g), Lee McCulloch (11A) - Kris Boyd (10A/6g), Garry O'Connor (12A/4g)

LITWA (4-4-1-1): Zydrunas Karcemarskas - Arunas Klimavičius, Andrius Skerla, Tomas Žvirgždauskas, Marius Stankevičius - Igoris Morinas, Deividas Šemberas, Mindaugas Kalonas, Saulius Mikoliūnas - Tomas Danilevičius - Andrius Velička

Do góry
#1572049 - 08/09/2007 20:19 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Bzyku]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Dodam tylko,że w Toto-Mixie już nie ma zakładu na dodatki HC na Izrael. Wycofany.

Do góry
#1572312 - 08/09/2007 21:46 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Mark242]
Gedzo Offline
enthusiast

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 288
Anglia - Izrael

Mimo ze gospodarze sa oslabienie to i tak sa zdecydowanym faworytem! Taka druzyna jak anglia, zawsze moze bez problemu wystawic druga 11-stke ktora wcale nie bedzie gorsza. W podstawowym skladzie w ataku ma zagrac owen i heskey czyli powinno byc dobrze, Owen jak to Owen zawsze znajdzie sie w odpowiednim miejscu wystarczy ze bedzie troche bardziej skuteczniejszy niz ostatnio i pozamiatane, do tego u boku bedzie mial "Tank" ktory jest w formie!. Może i Anglicy beda sie meczyc ale inny rezultat niz zwyciestwo bedzie dla mnie lekkim szokiem.

Islandia - Hiszpania

Pamietam spotkanie jak hiszpanie sie meczyli z islandia ale mimo to udalo sie w 81m wbic ta jedna jedyna bramke! Ale tak to juz jest kiedy zespol broni sie robiac zamek hokejowy! Fakt, hiszpanie grali w tym meczu w fatalnych warunkach atmosferycznych wrecz w wielkiej kaluzy dopiero od 60min boisko wygladalo w miare dobrze, mimo to byli strona dominujaca biedny gudjonsen to moze z 5 razy wyszedl poza swoja polowe boiska :).
Dzis tez widze wiktorie hiszpanow 2-0 ewe. 3-1

Portugalia - Polska

No coz co bym nie powiedzial to i tak faworyt jest tylko jeden Portugal!. Nie widze tu zadnych argumentow które przemawialy by za Polska, remis bedzie wielka sensacja. Pozostaje nam za 4 dni zlac "lodziarzy" i jestesmy w grze! Ale dzis zdecydowane zwyciestwo gospodarzy.

Do góry
#1572377 - 08/09/2007 22:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: 19marcin08]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
WĘGRY (4-2-1-3): Fulop Marton (5A) - Szelesi Zoltan (6A), Vasko Tamas (4A), Juhasz Roland (27A/2g), Vanczak Vilmos (23A) - Vass Adam (3A), Tozser Daniel (8A) - Hajnal Tamas (15A) - Gera Zoltan (45A/14g), Priskin Tamas (11A/7g), Dzsudzsak Balazs (2A) http://www.mlsz.hu

BOŚNIA (4-4-2): Adnan Guso (4A) - Mirko Hrgović (22A/2g), Safet Nadarević (4A), Branimir Bajić (16A), Dżemal Berberović (28A/1g) - Dario Damjanović (2A), Elvir Rahimić (1A), Darko Maletić (2A), Zjezdan Misimović (24A/9g) - Zlatan Muslimović (6A/7g), Edin Dżeko (1A/1g) http://www.reprezentacija.tk

-----

ROSJA (3-5-2): Vyacheslav Malafeev (13A) - Aleksei Berezutskiy (25A), Sergey Ignashevich (30A/3g), Vasili Berezutskiy (20A) - Dmitry Torbinsky (4A), Igor Semshov (19A), Vladimir Bystrov (14A/2g), Diniyar Bilyaletdinov (14A), Andrei Arshavin (28A/9) - Roman Pavlyuchenko (9A/2), Dmitriy Sychev (33A/13) http://www.bettingadvice.com

MACEDONIA (3-4-1-2): Petar Milosevski (45A) - Goce Sedloski (76A), Igor Mitreski (39A), Aleksandar Vasoski (29A) -
Vlade Lazarevski (16A), Velice Sumulikoski (41A), Aleksandar Mitreski (31A) - Goran Maznov (28A) - Aco Stojkov (20A), Goran Pandev (32A) http://www.bettingadvice.com

Do góry
#1572380 - 08/09/2007 22:19 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Gedzo]
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Wg mnie najpewniejsze typy na dziś to Anglia & Chorwacja .

Angole osłabieni, ale za to bardzo zmotywowani. Będą zasuwać na boisku i powinni wygrać to w miarę spokojnie, a kto wie czy nie z handicapem.
Co do Chorwacji to nie można mieć wątpliwości, bo obecnie Estonia prezentuje poziom Luksemburga... 2:0 wydaje się być minimalnym wynikiem tego spotkania.

Rosja, Hiszpania i Turcja to niby pewne typy, ale coś mi w nich "śmierdzi". Do Ruskich może nabiorę przekonania po dzisiejszej wygranej, ale na razie im nie ufam.
Hiszpania zagra o zwycięstwo, ale wcale nie musi wygrywać, awansują na pewno do ME.
Turcja na Malcie może się pomęczyć, bo dla tego małego kraju mecz ten jest traktowany wyjątkowo, jak derby i chłopaki mogą utrudnić Turkom życie.

Natomiast jeśli chodzi o mecz w Lizbonie to... niby Portugalia nastawiona na zwycięstwo, ale maja przecież jeszcze 3 mecze u siebie i 2 wyjazdy ze słabeuszami.. oni na pewno awansują, piłkarze na pewno są tego świadomi. Mogą nie być do końca skoncentrowani. Jeśli szybko strzelą nam bramkę, to niestety przegramy. Jeśli uda się przeczekać ze 30 minut, to może być ciekawie.
Może 1:1 ?
Ja tego nie stawiam \:\)

Do góry
#1572472 - 08/09/2007 22:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: AnJay]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
08.09 / 20:30 Szwecja - Dania 1 2,05 6/10 Expekt

Mozna powiedziec ze zaczynamy grac na powaznie \:\)

Mecz Szwecji z Dania zapowiada sie na jeden z najciekawszych wsrod sobotnich spotkan. Odwieczni rywale zagraja o 20:30 na stadionie Roslunda. W obu ekipach nastroje sa bardzo waleczne a atmosfere podgrzewa pamiec z pierwszego meczu eliminacyjnego miedzy tymi zespolami. Juz po 26 minutach po golach Elmandera i Hanssona Szwecja prowadzila 3-0. Dunczycy jednak mozolnie odrabiali straty i odrobili w 75 minucie bylo juz 3-3. Na minute przed koncem sedzia tego spotkania pan Herbert Fandel podyktowal jedenastke! Pijany kibic druzyny Danii nie wytrzymal emocji i sam chcial wymierzyc sprawiedliwosc. Za atak na sedziego Szwedom przyznano walkower a kibic w znacznym stopniu przyczynil sie do tego iz jego reprezentacja jest w powaznych tarapatach po szesciu rozegranych spotkaniach.

Szwedzi na wlasnym stadionie nie znaja litosci! Pokonali wszystkich, ktorzy staneli im na drodze. Moze rywal z Liechtensteinu i Islandi nie byl wielce wymagajacy ale zwyciestwo z faworytem grupy czyli reprezentacja Hiszpani robi spore wrazenie. W meczach wyjazdwoych Szwedzi rowniez sprawiali wrazenie zespolu, ktory jest w stanie pokonac wszystkich. Ich pierwsza porazka miala miejsce w Belfascie gdzie nie dali rady Irlandi przegrywajac 1-2 (warto dodac ze Irlandia zajmuje obecie 2 miejsce w tabeli). Dzisiaj Szwecja gra o to by umocnic sie na pierwszym miejscu grupy F a zarazem by upokorzyc Dunczykow, ktorzy jesli dzisiaj przegraja marzenie o Euro beda musieli przelozyc na rok 2012.

W skladach obu druzyn zabraknie po jednym znaczacym nazwisku. W druzynie Szwecji nie zagra pomocnik West Ham United Freddie Ljunberg natomiast w reprezenatcji Danii nie zobaczymy filaru pomocy Martina Jorgensena oraz zawodnika Sevilli Christiana Poulsena.

Szwecja: Shaaban - Edman, Mellberg, Hanson, Nilsson - Wilhelmsson, Linderoth, Källström, Alexandersson - Ibrahimovic, Elmander

Dania: Cristiansen - Jensen, Agger, Laursen, Helveg - Andreasen, Kahlenberg, Jensen - Grönkjaer, Tomasson, Rommerdahl

Do góry
#1572477 - 08/09/2007 22:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: AnJay]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Wysłannikowi "Przeglądu Sportowego" udało się jednak dowiedzieć, że Polacy powinni rozpocząć mecz w składzie:

Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Mariusz Jop, Grzegorz Bronowicki - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski - Euzebiusz Smolarek.


Ja meczu Polski nie stawiam. W pierwszym meczu wszyscy jak jeden mąż dawali na Portugalię i był zonk. Teraz to samo i oby historia się powtórzyła.
Bo nasi przynajmniej za kadencji Beenhakkera to chyba najlepiej grają, gdy nikt w nich nie wierzy (mecze z Serbią czy Portugalią).

Do góry
#1572573 - 08/09/2007 23:09 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Bzyku]
Kopytko Offline
veteran

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 1460
Skąd: Warszawa
Tak na szybko:

Anglia - Izrael under 2,5 1,90

Liczę, że Izrael będzie się skutecznie bronić,(gra bez najlepszego strzelca i chyba na dużo z przodu nie mogą liczyć). Anglia bez kilku ważnych graczy, bardziej chyba szykują się na Rosję. Kurs zachęcający \:\)

Serbia - Finlandia under 2,5 1,80

Serbia u siebie gra underowo, Finlandia słaba nie jest, więc trzeba będzie uważać, mają niezłych obrońców. W dotychczasowych wynikach wyjazdowych Finów tez raczej wiele bramek nie pada. Kurs dobry \:\)

Białoruś - Rumunia 2 1,55

W tej grupie o awans Rumuni walczą z Holandią i Bułgarią. Białoruś nie ma już szans na awans, z kolei Rumuni mają dobra okazję, by odskoczyć głównym rywalom, gdyż Ci grają dzisiaj między sobą, więc wygrana z nieobliczalną, lecz raczej słabą Białorusią pozwoli na zachowanie lidera i powiększenie przewagi nad rywalami.

Do góry
#1572583 - 08/09/2007 23:12 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Kopytko]
stoprocent_ Offline
veteran

Meldunek: 02/03/2006
Postów: 1344
Skąd: Kielce
serbia - finlandia x

szwecja - dania x

Do góry
#1572870 - 09/09/2007 00:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: stoprocent_]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Twoje argumenty mnie przekonały. Stawiam dom i samochody na te dwa remisy!!!

Do góry
#1573237 - 09/09/2007 01:48 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: micha$]
Innamorato Offline
newbie

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 26
ja bym uwazal dzis ze szwecja, rumunia i serbia (odpuscielm te mecze sobie) podobnie Włochy - Francja, zagralem w sumie 1 ale na takim kuponie "chybil trafil"

Portugalia - Polska... Portugalia faworytem ale faworyt nie zawsze wygrywa, conajwyzej remis w zasiegu naszych \:\) choc szczerze w to nie wierze ;\)

Pozdrawiam jestem nowym na forum \:\)

Do góry
#1573484 - 09/09/2007 02:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Innamorato]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
ANGLIA IZRAEL...TYLKO TAK TO SIĘ MOGŁO SKOŃCZYĆ DLA LUDZI KTÓRYCH OGARNĄŁ OWCZY PĘD GRANIA PRZECIW SYNOM ALBIONU....MACIE TE SOWJE X2 HANDIKAPY +1,5 NA IZRAEL...I UNDERY....


SIE PŁACI SIE FRYCOWE ZA TAKIE NIEROZSĄDNE GRANIE !!!

Do góry
#1573497 - 09/09/2007 02:53 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Legia]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
Originally Posted By: McDziarz
ANGLIA IZRAEL...TYLKO TAK TO SIĘ MOGŁO SKOŃCZYĆ DLA LUDZI KTÓRYCH OGARNĄŁ OWCZY PĘD GRANIA PRZECIW SYNOM ALBIONU....MACIE TE SOWJE X2 HANDIKAPY +1,5 NA IZRAEL...I UNDERY....


SIE PŁACI SIE FRYCOWE ZA TAKIE NIEROZSĄDNE GRANIE !!!


3-0, więcej nie musze pisać

Do góry
#1573508 - 09/09/2007 02:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110905
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: madel
Originally Posted By: McDziarz
ANGLIA IZRAEL...TYLKO TAK TO SIĘ MOGŁO SKOŃCZYĆ DLA LUDZI KTÓRYCH OGARNĄŁ OWCZY PĘD GRANIA PRZECIW SYNOM ALBIONU....MACIE TE SOWJE X2 HANDIKAPY +1,5 NA IZRAEL...I UNDERY....


SIE PŁACI SIE FRYCOWE ZA TAKIE NIEROZSĄDNE GRANIE !!!


3-0, więcej nie musze pisać


Nie musisz Tylko nie podawaj juz kursów w zł ;\)

Nie krzycz McDziarz ;\)

Dobry typ

Do góry
#1573509 - 09/09/2007 02:57 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: madel]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
TAK SIE NIE GRA POPROSTU...KOSZERNI TO NIE TA PÓŁKA ŻEBY STAWIĆ ANGLII OPÓR NA JEJ TERENIE...

Do góry
#1573756 - 09/09/2007 04:03 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Legia]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
08.09 / 22:00 Islandia - Hiszpania under 2,5 2,10 1.5/10 Olympic Sports

Typ zalezny od warunkow atmosferycznych

Panowie wiec tak: dzisiaj w Islandi ma byc strasznie deszczowo a temparatura ma sie notowac ponizej 10 stopniu. Widzialem pierwszy mecz Hiszpanow z Islandia gdzie lalo nie zmiernie przez pierwsza polowe i musze powiedziec ze Islandia malo co nie splatala figla gospodarzom. Fakt bronili sie i raczej nie mieli okazji na gola ale Hiszpania rownie nie grala nic ciekawego deszcz przeszkadzal im strasznie nie potrafili stworzyc sobie sytuacji. Bramka wpadla w 90 minucie kiedy to boisko nadawalo juz sie do grania a gospodarze mogli pokazac swoja prawdziwa twarz. Dzisiaj bedzie jeszcze trudniej jesli pogoda bedzie podobna (a wszystko na to wskazuje) to ich gra zapewne nie bedzie na normalnym poziomie. Islandia jak nie trudno sie domyslic atakowac nie bedzie jedyne na co mozemy liczyc to kontry , ktore i tak raczej do gola nie doprowadza bo technika Islandi to kleska. Hiszpania w ulewie tez raczej nie dokona rzezi niewiniatek w Reykjaviku.

Do góry
#1573947 - 09/09/2007 04:43 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Eriksson]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
To się idzie po prostu załmać Turcja remisuje 2:2 z murarzami,piekarzami itp. czyli Maltańczykami. Czy ten poziom piłki tak się wyrównał czy może Turkowie zlekceważyli Maltańczyków ?! Dla przykładu podobny mecz był dzisiaj tylko troszkę inny poziom Luksemburg-Słowenia i łatwe 3:0 dla Słoweńców,a ich rywal poziomem piłkarskim bardzo podobny. Załamać się idzie,a na kuponie miałem dokładny wynik Anglików na 3:0 kurs 9.50 po prostu super \:\(

Do góry
#1573966 - 09/09/2007 04:48 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: grzesol]
antybooker Offline
enthusiast

Meldunek: 25/03/2006
Postów: 224
Skąd: PcA
Originally Posted By: grzesol
To się idzie po prostu załmać Turcja remisuje 2:2 z murarzami,piekarzami itp. czyli Maltańczykami. Czy ten poziom piłki tak się wyrównał czy może Turkowie zlekceważyli Maltańczyków ?! Dla przykładu podobny mecz był dzisiaj tylko troszkę inny poziom Luksemburg-Słowenia i łatwe 3:0 dla Słoweńców,a ich rywal poziomem piłkarskim bardzo podobny. Załamać się idzie,a na kuponie miałem dokładny wynik Anglików na 3:0 kurs 9.50 po prostu super \:\(


Szczerze Ci powiem, że mądrze połączyłeś kurs 9.50 z kursem 1.15 czy 1.20. Nauczka na przyszłość, dokładny wynik to tylko singielek leci!

Do góry
#1574166 - 09/09/2007 05:55 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: 19marcin08

Przy takiej liście nieobecnych w zespole Anglii postanowiłem zagrać typ,że Anglia nie wygra dwoma golami kurs zachęcający bo aż @1.95 \:o


Jedna stara prawda.... typy "na hiene" z reguly sa bledne

Uwazam ,ze mecz z zydami to doskonala okazja dla angielskich dublerow (swoja droga niejedna repra chcialaby miec 1 garnitur zlozony z takich dublerow).
Jestem pewien ,ze Anglicy zagraja na maksa przez 90(95 :))minut i dopisza do konta 3 punkty.
Nie zdziwie sie nieudanym poczatkiem gospodarzy ,ale koniec koncow innego rozwiazania jak "jedynka" sobie nie wyobrazam.

Dopisuje ja do dubla z Portugalia.

Salud !

amk


Kolejny typ na hiene okazal sie nic nie wart.

Moge sie niby cieszyc ,ze nie dalem sie poniesc fali obstawiania na zydow ,ale dubla pewnie zrypia mi...Polacy.
A niech tam...oby zawsze tak psuli kupony \:D

Do góry
#1574170 - 09/09/2007 05:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: micha$]
stoprocent_ Offline
veteran

Meldunek: 02/03/2006
Postów: 1344
Skąd: Kielce
Originally Posted By: micha$
Twoje argumenty mnie przekonały. Stawiam dom i samochody na te dwa remisy!!!



noi co cwaniaczku?;-) bys mial samochody i dom razy 13 ;\) tak jak ja

Do góry
#1574200 - 09/09/2007 06:01 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: stoprocent_]
stoprocent_ Offline
veteran

Meldunek: 02/03/2006
Postów: 1344
Skąd: Kielce

Do góry
#1574396 - 09/09/2007 07:05 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: stoprocent_]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
a ty masz jakies 28 zlotych. Gratulacje

Do góry
#1574422 - 09/09/2007 07:15 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: micha$]
Duke Nukem Offline
enthusiast

Meldunek: 11/08/2007
Postów: 276
Skąd: Krakow
no to wygrales MICHA$ 10 razy tyle ile przez cale zycie zarobiles!!! mogles dodac remis polski ktory zagralem (podany w moim temacie) i mial byc nie 10 a 40 razy wiekszy dorobek zycia.

Szkoda ze czesc osob uzywa postow jedynie do krytykanctwa a jeden z Adminow robi z siebie wielkiego medrca ktory wszystich poucza, wszystkim posty edytuje badz kasuje. pozdrawiam i zycze wygranych

Do góry
#1574423 - 09/09/2007 07:15 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: pinnacle]
pinnacle Offline
member

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 110
Skąd: PGS
Originally Posted By: pinnacle
Wlasnie o to chodzi ze nie ma lepszego sr. obroncy.
Zgadzam sie tez ze Brozek powinien wyjsc w 1 skladzie!!!
Oto moj kuponik ( analiza jest wyzej) :




Buehehe jaki zajebisty kupon, niby pewniaki a na 4 mecze 3 wtopy. Bukmacherce mowie STOP. jebac to , ze sie tak brzydko wyraze.Nie ma to jak ominac pewniaki typu Niemcy, Rosja , Anglia a dac takie pizdowate mecze jak ja. Przy tym gownie zwanym bukmacherka trzeba miec po prostu farta i tyle. Wszystkie analizy o dupe rozbic.

Do góry
#1574432 - 09/09/2007 07:25 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: AnJay]
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Originally Posted By: AnJay
Wg mnie najpewniejsze typy na dziś to Anglia & Chorwacja .

Angole osłabieni, ale za to bardzo zmotywowani. Będą zasuwać na boisku i powinni wygrać to w miarę spokojnie, a kto wie czy nie z handicapem.
Co do Chorwacji to nie można mieć wątpliwości, bo obecnie Estonia prezentuje poziom Luksemburga... 2:0 wydaje się być minimalnym wynikiem tego spotkania.

Rosja, Hiszpania i Turcja to niby pewne typy, ale coś mi w nich "śmierdzi". Do Ruskich może nabiorę przekonania po dzisiejszej wygranej, ale na razie im nie ufam.
Hiszpania zagra o zwycięstwo, ale wcale nie musi wygrywać, awansują na pewno do ME.
Turcja na Malcie może się pomęczyć, bo dla tego małego kraju mecz ten jest traktowany wyjątkowo, jak derby i chłopaki mogą utrudnić Turkom życie.

Natomiast jeśli chodzi o mecz w Lizbonie to... niby Portugalia nastawiona na zwycięstwo, ale maja przecież jeszcze 3 mecze u siebie i 2 wyjazdy ze słabeuszami.. oni na pewno awansują, piłkarze na pewno są tego świadomi. Mogą nie być do końca skoncentrowani. Jeśli szybko strzelą nam bramkę, to niestety przegramy. Jeśli uda się przeczekać ze 30 minut, to może być ciekawie.
Może 1:1 ?
Ja tego nie stawiam \:\)

ależ miałem dziś nosa, jestem z siebie dumny

Do góry
#1574433 - 09/09/2007 07:26 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: stoprocent_]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
pomyliłes działy , ten z "wklejamy kuponiki " jest w to i owo ;-)

Do góry
#1574441 - 09/09/2007 07:30 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: pinnacle]
Stelmach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 8985
Skąd: Piątek 13
Originally Posted By: pinnacle
Originally Posted By: pinnacle
Wlasnie o to chodzi ze nie ma lepszego sr. obroncy.
Zgadzam sie tez ze Brozek powinien wyjsc w 1 skladzie!!!
Oto moj kuponik ( analiza jest wyzej) :




Buehehe jaki zajebisty kupon, niby pewniaki a na 4 mecze 3 wtopy. Bukmacherce mowie STOP. jebac to , ze sie tak brzydko wyraze.Nie ma to jak ominac pewniaki typu Niemcy, Rosja , Anglia a dac takie pizdowate mecze jak ja. Przy tym gownie zwanym bukmacherka trzeba miec po prostu farta i tyle. Wszystkie analizy o dupe rozbic.

trudno sie nie zgodzic, po takim wieczorze mam dosc.

Do góry
#1574443 - 09/09/2007 07:30 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: pinnacle]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Originally Posted By: ""pinnacle"

Buehehe jaki zajebisty kupon, niby pewniaki a na 4 mecze 3 wtopy. Bukmacherce mowie STOP. jebac to , ze sie tak brzydko wyraze.Nie ma to jak ominac pewniaki typu Niemcy, Rosja , Anglia a dac takie pizdowate mecze jak ja. Przy tym gownie zwanym bukmacherka trzeba miec po prostu farta i tyle. Wszystkie analizy o dupe rozbic.

Co tak placzesz? Przeciez to jeden kupon. Jak zagrales za cale konto - to sorry - idz po rozum do glowy - jakby byly pewniaki i mozna byloby wygrac za cale konto - bukmacherzy by zbankrutowali.
A tak czesc wygrywa czesc przegrywa.

Poza tym proponuje na przyszlosc stawke plaska i wystrzeganie sie takich dziadowskich kursow.

2 bledy na tym kuponie - Polska jest dobra europejska druzyna z dobrym trenerem - wiec ze wzgledu juz na to nie powinno sie grac przeciw Polsce. Hiszpania nie gra dobrze na wyjazdach. No z Turcja to miales pecha i tyle bo tych kelnerow z Malty wszyscy jada. Proponuje pograc stawka plaska - zobacz po czasie jaki bedziesz mial zysk - masz ksywke Pinnacle a grasz tasiemce? Troche dziwne nieprawdaz? ;\)

Do góry
#1574450 - 09/09/2007 07:39 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Amkwish]
punter UK Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 928
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: 19marcin08

Przy takiej liście nieobecnych w zespole Anglii postanowiłem zagrać typ,że Anglia nie wygra dwoma golami kurs zachęcający bo aż @1.95 \:o


Jedna stara prawda.... typy "na hiene" z reguly sa bledne

Uwazam ,ze mecz z zydami to doskonala okazja dla angielskich dublerow (swoja droga niejedna repra chcialaby miec 1 garnitur zlozony z takich dublerow).
Jestem pewien ,ze Anglicy zagraja na maksa przez 90(95 :))minut i dopisza do konta 3 punkty.
Nie zdziwie sie nieudanym poczatkiem gospodarzy ,ale koniec koncow innego rozwiazania jak "jedynka" sobie nie wyobrazam.

Dopisuje ja do dubla z Portugalia.

Salud !

amk


Kolejny typ na hiene okazal sie nic nie wart.

Moge sie niby cieszyc ,ze nie dalem sie poniesc fali obstawiania na zydow ,ale dubla pewnie zrypia mi...Polacy.
A niech tam...oby zawsze tak psuli kupony \:D


Radość antysemitów po remisie Polski. Brawo.

Do góry
#1574452 - 09/09/2007 07:39 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: konstruktor1]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Fantastyczny mecz w wykonaniu obydwu drużyn dużo emocji piękne bramki i cała Lizbona dziś biało czerwona brawa dla całej reprezentacji bez wyróżnień każdy zagrał jak potrafił najlepiej co dało ten cudowny wynik.Boruc Krzynówek i Błaszczykowski zasługują na szczególne wyróżnienie. Własciwie pozostały nam 4 spotkania i jeśli zgromadzimy 6 lub 7 pkt to nikt nam awansu do Euro nie będzie w stanie odebrać, teraz niech martwią się o awans inni Polska swoją postawą udowodniła, że zasluguje na awans z 1 miejsca jeśli w bezpośrednich meczach z vice mistrzem Europy i 4 drużyną swiata zrobiliśmy 4 pkt.
Cieszę się że doczekałem sytuacji w której to nasz zespól będzie rozdawał karty w grupie i to silniejsza Portugalia będzie może musiała liczyć na pomoc państwa z Europy Srodkowo-wschodniej uwazająca nas za chłopca do strzelania brameczek.
Brawa dla Benhakera za umotywowanie, taktykę i prace chociaż zmiany dzisiaj nieudane bardziej osłabiały niż wzmacnaiły zespół od PZPN ządam przedłużenia umowy w przypadku awansu wypłacenia należnej premii za pracę i zaprzestania sypania piachu w tryby zazdroszczenia wyników i nieuzasadnionego krytykanctwa trenera Engela. Nasze porazki które sie zdarzyły musiały być wkalkulowane w te eliminacje bo nie ma takich druzyn co nie przegrywają w tym całym cyklu rozgrywek.
Dobrze że po meczach trudnych, słabych z Azerami i Ormianami w których graliśmy sieczkę wreszcie spotkanie z kawałkiem dobrej piłki, cieszmy sie tym remisem po tak trudnym spotkaniu z Portugalia to chciałbym aby środowe spotkanie zakończyło sie dla nas tak korzystnie Finlandia to naprawde silna drużyna dobrze zorganizowana w obronie ciezko będzie im strzelić bramke Serbowe nie znalezli na nią sposbu stworzyli zaledwie 7 sytuacji w calym meczu. ale na razie radujmy sie bo do Euro 2008 coraz bliżej a jak tak dalej pójdzie to też trzeba będzie zagrać w eliminacjach do Euro 2012

Do góry
#1574463 - 09/09/2007 07:46 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Piotruś Pan]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
No Polska moze przegrac z Finami. Tak jak Polska nie lezy Portugali tak Finowie nie leza Polakom. I taka passa Polskiej druzyny nie bedzie trwac wiecznie. Mysle, ze 3 pkt do zgarniecia przez Finow przy kursie 2,60 warto zagrac na Finow zwlaszcza ze zdaje sie duzo kartek zoltych sie posypalo dzisiaj i paru graczy nie zagra. A UNDER tez warty zagrania jesli kurs bedzie kolo 2.00 (pewnie nie bedzie) - bo caly czas OVERow to Polacy robic nie beda

Do góry
#1574466 - 09/09/2007 07:47 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: encepence]
pinnacle Offline
member

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 110
Skąd: PGS
Originally Posted By: encepence
Originally Posted By: ""pinnacle"

Buehehe jaki zajebisty kupon, niby pewniaki a na 4 mecze 3 wtopy. Bukmacherce mowie STOP. jebac to , ze sie tak brzydko wyraze.Nie ma to jak ominac pewniaki typu Niemcy, Rosja , Anglia a dac takie pizdowate mecze jak ja. Przy tym gownie zwanym bukmacherka trzeba miec po prostu farta i tyle. Wszystkie analizy o dupe rozbic.

Co tak placzesz? Przeciez to jeden kupon. Jak zagrales za cale konto - to sorry - idz po rozum do glowy - jakby byly pewniaki i mozna byloby wygrac za cale konto - bukmacherzy by zbankrutowali.
A tak czesc wygrywa czesc przegrywa.

Poza tym proponuje na przyszlosc stawke plaska i wystrzeganie sie takich dziadowskich kursow.

2 bledy na tym kuponie - Polska jest dobra europejska druzyna z dobrym trenerem - wiec ze wzgledu juz na to nie powinno sie grac przeciw Polsce. Hiszpania nie gra dobrze na wyjazdach. No z Turcja to miales pecha i tyle bo tych kelnerow z Malty wszyscy jada. Proponuje pograc stawka plaska - zobacz po czasie jaki bedziesz mial zysk - masz ksywke Pinnacle a grasz tasiemce? Troche dziwne nieprawdaz? ;\)



sory ale rad nie potrzebuje, ksywka nie ma znaczenia do sposobu jakim sie gra tzn. ja gram. po raz kolejny okazuje sie ze mecze reprezentacyjne sa najgorsze do grania.

Do góry
#1574503 - 09/09/2007 08:06 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: encepence]
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Originally Posted By: encepence
No Polska moze przegrac z Finami. Tak jak Polska nie lezy Portugali tak Finowie nie leza Polakom. I taka passa Polskiej druzyny nie bedzie trwac wiecznie. Mysle, ze 3 pkt do zgarniecia przez Finow przy kursie 2,60 warto zagrac na Finow zwlaszcza ze zdaje sie duzo kartek zoltych sie posypalo dzisiaj i paru graczy nie zagra. A UNDER tez warty zagrania jesli kurs bedzie kolo 2.00 (pewnie nie bedzie) - bo caly czas OVERow to Polacy robic nie beda


No i zaczyna się. Mało Wam grania przeciw Polsce? Mało innych meczów do obstawienia? Pewniejszych niż ten? Finowie przed eliminacjami nie bylo w ogóle brami pod uwagę jako kandydat do awansu i myślę, że jeszcze wtedy każdy powidziałby, że jesteśmy sobie w stanie z nimi poradzić. Teraz gdy Polska gra dobrze i uzyskuje wyniki nagle pojawiają się stwierdzenia, że mogą z nami wygrać? Widziałem dzisiejszy skrót meczu ze SŁABĄ SERBIĄ i nie pokazali kompletnie nic. To że dostaliśmy dziś dużo kartek nie znaczy, że nie mam składu. Ci zawodnicy którzy je dostali wcale nie są niezastąpieni. A nawet jeśli mieli by grać w środę, to nie dali by z siebie 100% po raz drugi. Jak dla mnie Finlandia-Polska NO BET, z lekim wskazaniem na białoczerwonych.

Do góry
#1574512 - 09/09/2007 08:13 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Piotruś Pan]
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Obawiam się, że niestety tak jak przewidywali panowie w studiu TVP 2, tak też i w Polsacie Spiort tak i tutaj 6-7 punktów mogą nie wystarczyć z bardzo prostych powodów.

Portugalia cały czas jak dla mnie przynajmniej pozostaje faworytem grupy. U siebie mają mecze z Serbią w środę (i wolałbym żeby wygrali), z Finlandią i Armenią (jedyną moim zdaniem drużyną z Zakaukazia która jest w stanie coś z każdym ugrać, ale prędzej na własnych śmieciach), na wyjeździe z Kazachami i Azerbejdżanem. Bądzmy realistami - Portugalia zdobędzie w tych 5 meczach 15 punktów, ewentualnie 13 jeżeli gdzieś zdarzy im się wpadka, co oznacza mniej więcej 29-31 punktów w ostatecznym rozrachunku.

Z kolei Serbia jak mniemam w Portugalii zdobędzie 0 max 1 punkt, ale potem już z górki. Przyjmijmy, iż wygrają z Armenią na wyjeździe (obym się mylił), potem mają Azerbejdżan również na wyjeździe i Kazachów u siebie, załóżmy relaistycznie, że osiągną maxa z tych 4 meczy to jest 9 no z remisem w Portugalii ewentualnie 10 punktów - więcprzed meczem z Polską będą mieli 24-25 oczek.

Obawiam się, że w związku z powyższym 6-7 punktów to może być za mało w tych meczach. Ażeby uniknąć naprawdę cięzkiej konfrontacji o awans w ostatnim meczu z Serbią musimy wygrać 3 najbliższe spotkania z Finami na wyjeździe, z Belgią u siebie i Kazachami, a to nie wydaje się takaie proste na pierwszy rzut oka, szczególnie, iż Finowie też mają o co walczyć. Mecz z Finami w środę jest w takim razie dla nas niesamowicie ważny, bo jeżeli go wygramy pozostaje nam walka o 3 punty z Belgią, która bądź co bądź już nie ma szans na nic. Liczę po cichu na to, iż Finowie mocno się otworzą w meczu przeciwko Polsce, wiedząc,że to dla nich mecz o być albo nie być, i w ostatecznym rozrachunku pozwoli nam to na historyczny awans.

W każdym bądź razie typowałem, iż Serbia nie wygra z Finami i Finowie przgrają z nami, więc jestem dobrej myśłi ale 6-7 punktów może jednak nie wystarczyć, chyba że znów niespodziankę sprawią byłe Republiki Związku Radzieckego

Do góry
#1574521 - 09/09/2007 08:26 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Soczi]
benficafc Offline
stranger

Meldunek: 09/09/2007
Postów: 1
Hi

Congratulations. I saw Poland play at Benfica stadium and Poland did very well. I hope you can win the forthecoming games to help us qualyfing. See you in Euro2008.
And today i lern two polish words "Wygrany remis"
http://benfica-fc.com/benficafc/

Do góry
#1574587 - 09/09/2007 11:52 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: takizwykły]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Originally Posted By: takizwykły

No i zaczyna się. Mało Wam grania przeciw Polsce? Mało innych meczów do obstawienia? Pewniejszych niż ten?

Jak mecze sa pewne to mozesz sobie zobaczyc na kuponie kolegi Pinnacle. Turcja byla strasznie pewna i co?
NIe ma takiego czegos jak pewny mecz a chodzi jedynie o prawdopodobienstwo i kurs. Na Portugalie kurs byl mizerny wiec sie nie oplacalo grac bo zagrywka nie byla wartosciowa.
A z Finami kursy powinny byc lepsze - poza tym nie ma czegos takiego ze druzyna caly czas trzyma forme - przeciwnik inny, sposob gry inny, wygrana Finow w Polsce doda im pewnosci siebie i jak kurs bedzie dobry na Finow (a jeszcze nie ma) -warto po prostu zagrac. Drugiego takiego dnia Krzynowek pod rzad nie bedzie mial. Trzeba poczekac ogolnie na kursy bo bez kursow to ciezko ale mysle, ze beda cos kolo 2.60 3.20 2.40

Do góry
#1574599 - 09/09/2007 15:22 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Soczi]
cafe21 Offline
member

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 125
Originally Posted By: Soczi
Obawiam się, że niestety tak jak przewidywali panowie w studiu TVP 2, tak też i w Polsacie Spiort tak i tutaj 6-7 punktów mogą nie wystarczyć z bardzo prostych powodów.



No wlasnie nie- ci z polsatu wpadali w zachwyt , ze jest super , ze w Helsinkach wystarczy nam remis , a co dalej piszesz to racja bedzie bardzo ciezko i dziwie sie jak slysze opinie ze nawet jak nie wygramy w najblizszym meczu , to jestesmy jedna noga w euro . O meczu nie ma co pisac -bardzo szczesliwy remis , ze wzgedu glownie na druga polowe , w ktorej to calkowicie oddalismy pole . Boruc- dobry bramkarz , ale mam wrazenie ze zaczyna nie dostrzegac roznicy w swoim zachowaniu -miedzy pewnoscia siebie , a gwiazdorstwem coraz bardziej widocznym . Sporo pilek tracilismy przez jego nieudane wykopy , na szzescie Ricardo tez wczoraj nie byl swietoszkiem. Taktyka Leo byla odwazna , ale madra -utrzymywac sie jak najdluzej przy pilce - nie robilsmy tgo , tak jak by chociaz to bylo w meczu z POrtugalia w Chorzowie .Na szczescie wychodzilo nam to co umiemy najbardziej-kontry , choc gole zdobylismy po akcjach z ataku pozycyjnego . Widoczny brak kondycji w drugiej polowie-ryzyko jakie wzal Leo na swoje barki-tzn. powolal niektorych zawodnikow ktorzy nie graja calych meczow w swoich klubach , lub jeszcze gorzej .
Na koniec ten nieszczesny kalendarz wiadomo , ze Polacy maja jeden mecz rozegrany wiecej-wiec rywale sie jeszcze bardziej "zbliza" - teraz absolutnie trzeba pokonac finow (ktorzy moim zdaniem nie beda sie zaraz liczyc , bo maja trudny kalendarz), wygrac z kazachami i Belgia , by spotkanie z SERBAMI na wyjezdzie nie bylo decydujace . Pierwsze miejsce dla Portugalii , ktora od pazdziernika podejmuje latwych rywali , niestety Serbia ma tez dobry kalendarz , wiec z dwojga zlego nalezy w ta srode kibicowac Portugalii , by ograla Serbow
Swoja droga dziwne by to byly eliminacje , w ktorych Polska zdobywa 4 pkt na Portugalii -najgrozniejszym przeciwniku (przynajmniej na papierze) i nie kwalifikuje sie ...

Do góry
#1574624 - 09/09/2007 16:14 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: cafe21]
Veron Offline
addict

Meldunek: 19/10/2001
Postów: 556
Skąd: Poznan
A moim zdaniem mecz z Finami będzie z górki. Wasilewskiego i Bronowickiego mamy kim zastąpić (Golański, Dudka), więc problem kartek odpada. Finowie (tudzież Fińczycy ;)) grając u siebie i praktycznie z nożem na gardle, bo jeśli chcą się realnie liczyć w walce o awans to muszą wygrać, w końcu zapewne się otworzą i zaatakują. Zakładam, iż krzywdy swoją siłą ognia nam nie zrobią, a otworzy się pole dla ofensywnych i szybkich zawodników jak Ebi, Błaszczykowski i Krzynówek, dorzucając do tego Rasiak (przydałby sie do zgrywania długich piłek, zastawienia, a poza tym z naszych napastników wydaje się być w najlepszej formie) o to, że coś ustrzelimy też jestem spokojny. Poza tym analogiczną sytuację mieliśmy w ostatnich eliminacjach do EURO (Łotwa) i mam wrażenie, że tym razem będzie podobnie (oczywiście poza finałem eliminacji ;)). Także kursy powyżej 2,5 dla Polski są moim zdaniem bardzo atrakcyjne i z pewnością z nich skorzystam.

Do góry
#1574718 - 09/09/2007 17:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Veron]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Ja bym za Bronowickiego wstawił Wawrzyniaka. Gość wymiata w polskiej lidze, więc dlaczego miałby sobie nie poradzić z Finami. Tak poza tym uważam, że Finowie sa jak najbardziej do ogrania. O ile pamiętam Serbia wygrała tam dośc łatwo, bodajże 2-0.
W ataku postawiłbym na Rasiaka i Sagana. Ebi z Żurawiem są wyraźnie pod formą, poza tym przyda sie siłowy napastnik. Ebi już w trzecim meczu z rzędu nie wyróżnia sie niczym nadzwyczajnym. Środek obroni i pomocy zostawił bym bez zmian. Na prawe skrzydło Kuba, na lewe Krzynówek.

Do góry
#1574740 - 09/09/2007 17:45 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Veron]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Moim zdaniem następna kolejka w naszej grupie będzie szalenie istotna dla wszystkich 4 zespołów. Serbowie do meczów z Polską własciwie muszą wszystko wygrać, by zachować szanse na awans, chociaż wydaje mi się iz drużyna z Bałkanów ograniczyła szanse awansu do minimum nie wygrywając z Finlandią, zresztą po raz kolejny zagrali bardzo słabo, iż dobrze zdyscyplinowani Finowie umiejętnie rozbijali ich ataki niby mają zespół i wielu wartościowych zawodników jednak nie przekłada się to w grze.
Serbowie nie mogą sobie pozwolić na porażkę z Portugalia gdyż automatycznie wypadną z gry.
Portugalia po środowym meczu najgorszą część eliminacji będzie mieć za sobą wszystkie spotkania praktycznie u siebie poza wyjazdem do Kazachstanu i Azerbajdzanu nie sądzę by te zespoły mogły jej znacząco zagrozić, lecz nigdy nie wiadomo
Serbowie wcale nie mają takiego dobrego kalendarza jak mogłoby się wydawać trzy mecze pod rząd wyjazd tym bardziej że do Armenii pojadą, która moze ich spokojnie ograc tak jak naszą reprezentację tym bardziej że we wrzesniu nie grają spotkań eliminacyjnych, więc Serbia maksymalnie teraz pod górkę.
Finlandia szalenie trudny kalendarz mecz z liderem, wyjazd do Belgii, spotkanie z Armenia i Azerami u siebie podobno męczyli sie niemiłosiernie z Kazachami a na koniec wyjazd do Portugalii na zakończenie eliminacji, uważam, że jeszcze gorszy rozkład spotkań niz Serbia jeśli nie przegramy w środę w Helsinkach to nikt nam nie zaszkodzi. Belgowie nie mają szans na awans lecz z pewnością będą chcieli odnieść zwycięstwo u siebie przeważnie tak jest że ci co potracili wczesniej szanse na awanse skutecznie przeszkadzaja w nim innym bo stać ich na jeden lub dwa dobre mecze z pozycji outsaidera kiedy już pozamiatane.
Utrzymuje swoją opinię że 6,7 pkt całkowicie wystarczy do awansu ze względu na bardzo wyrównaną grupe gdzie wszyscy dzielą się punktami ze wszystkimi my też podzieliliśmy sie przecież punktami z Portugalią, Serbią Finlandią i Armenią, dlatego twierdzę że założenia iż Serbowie zdobęda te maksymalne wartości punktów 15 lub 13 są możliwe, ale mało realne.
Zobaczymy czy chociaż Portugalii uda się ta sztuka mają na to największe szanse, chociaż wydaje mi się, że awansuje Polska i Portugalia, Finlandia może pomieszac szyki tej dwójce Serbia raczej straci szanse najwczesniej z tych 4 zespołów chyba że padną remisy w obu spotkaniach Finlania - Polska i Portugalia -Serbia i sytuacja nadal się nie zmienii taki scenariusz jest możliwy no to wtedy wystarczy nam 6 pkt by pokechać do Szwajcarii lub Austrii.

Do góry
#1574890 - 09/09/2007 19:12 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Piotruś Pan]
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Wygląda to wszystko fajnie, ale w razie porażki w Helsinkach będziemy już blisko odpadnięcia z gry. Ostatecznie zdecydowałby o tym mecz Serbia - Polska. A wolałbym żeby ten mecz o niczym nie decydował...
Zakładając że Portugalia i Serbia wygrają zaległe mecze, to odpowiednio mają do nas 1 i 2 pkt straty. To jest niewiele. Dlatego w Finlandii only WIN

Do góry
#1575173 - 09/09/2007 20:41 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: encepence]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Originally Posted By: encepence
No Polska moze przegrac z Finami. Tak jak Polska nie lezy Portugali tak Finowie nie leza Polakom. I taka passa Polskiej druzyny nie bedzie trwac wiecznie.

Nie wiem jaką tu passę Polskiej drużyny widzisz:
Sep 08, 07 Portugal 2 - 2 Poland
Aug 22, 07 Russia 2 - 2 Poland
Jun 06, 07 Armenia 1 - 0 Poland
Jun 02, 07 Azerbaijan 1 - 3 Poland
Mar 28, 07 Poland 1 - 0 Armenia
Mar 24, 07 Poland 5 - 0 Azerbaijan

Jeśli mówisz o tych trzech zwycięstwach z Azerbejdżanem i Armenią to gratuluję percepcji...

Do góry
#1575279 - 09/09/2007 21:03 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: cafe21]
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: cafe21
Originally Posted By: Soczi
Obawiam się, że niestety tak jak przewidywali panowie w studiu TVP 2, tak też i w Polsacie Spiort tak i tutaj 6-7 punktów mogą nie wystarczyć z bardzo prostych powodów.



No wlasnie nie- ci z polsatu wpadali w zachwyt , ze jest super , ze w Helsinkach wystarczy nam remis , a co dalej piszesz to racja bedzie bardzo ciezko i dziwie sie jak slysze opinie ze nawet jak nie wygramy w najblizszym meczu , to jestesmy jedna noga w euro . O meczu nie ma co pisac -bardzo szczesliwy remis , ze wzgedu glownie na druga polowe , w ktorej to calkowicie oddalismy pole . Boruc- dobry bramkarz , ale mam wrazenie ze zaczyna nie dostrzegac roznicy w swoim zachowaniu -miedzy pewnoscia siebie , a gwiazdorstwem coraz bardziej widocznym . Sporo pilek tracilismy przez jego nieudane wykopy , na szzescie Ricardo tez wczoraj nie byl swietoszkiem. Taktyka Leo byla odwazna , ale madra -utrzymywac sie jak najdluzej przy pilce - nie robilsmy tgo , tak jak by chociaz to bylo w meczu z POrtugalia w Chorzowie .Na szczescie wychodzilo nam to co umiemy najbardziej-kontry , choc gole zdobylismy po akcjach z ataku pozycyjnego . Widoczny brak kondycji w drugiej polowie-ryzyko jakie wzal Leo na swoje barki-tzn. powolal niektorych zawodnikow ktorzy nie graja calych meczow w swoich klubach , lub jeszcze gorzej .
Na koniec ten nieszczesny kalendarz wiadomo , ze Polacy maja jeden mecz rozegrany wiecej-wiec rywale sie jeszcze bardziej "zbliza" - teraz absolutnie trzeba pokonac finow (ktorzy moim zdaniem nie beda sie zaraz liczyc , bo maja trudny kalendarz), wygrac z kazachami i Belgia , by spotkanie z SERBAMI na wyjezdzie nie bylo decydujace . Pierwsze miejsce dla Portugalii , ktora od pazdziernika podejmuje latwych rywali , niestety Serbia ma tez dobry kalendarz , wiec z dwojga zlego nalezy w ta srode kibicowac Portugalii , by ograla Serbow
Swoja droga dziwne by to byly eliminacje , w ktorych Polska zdobywa 4 pkt na Portugalii -najgrozniejszym przeciwniku (przynajmniej na papierze) i nie kwalifikuje sie ...


Właśnie o to mi chodziło, że oni przewidywali że 6-7 punktów nam wystarczy, co może okazać się nieprwadą, po prostu niezręcznie mi wyszła ta wypowiedź.

Do góry
#1576832 - 10/09/2007 05:12 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Soczi]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Rzeczywiscie macie absolutną racje, że 6, 7 pkt moze nie wystarczyć i nie możemy pozwolić sobie na porażkę z Finlandią, jeśli ostatnia kolejka ma być dla nas pierwszym meczem przygotywującym nasz zespól do tej wielkiej imprezy, bo nie ma meczy o nic jeśli załatwimy sprawę awansu wcześniej to kolejne spotkanie ja jako kibic a także trener traktować będzie juz w ramach okresu przygotowawczego, bo rozpocznie sie rywalizacja o miejsca by znaleźć się w szerokiej kadrze na turniej finałowy.
Benhaker w odróznieniu od innych selekcjonerów ma pełną świadomość tego iż nasi piłkarze grają w klubach ogony jeśli nie siedzą na ławce i nie będzie żadnej taryfy ulgowej po zakończonych eliminacjach jeśli ma zabrac wartosciowych piłkarzy, jesli nie będą w formie to Benhaker zmontuje dobrą ekipe tych, z ktorych będzie miał do dyspozycji lub znajdzie nowych wykonawców i dla np Zurawia, Matusiaka czy innego piłkarza po prostu zabraknie miejsca. Leon to dobry selekcjoner pod wzgledem wyszukiwania wartościowych piłkarzy do zespołu nawet z takiej slabej ligi jak nasza potrafi powołać ciekawych graczy to chyba jego największy atut, plus odpowiednia motywacja i doswiadczenie procentują. Sądzę że jeśli postawi sobie za cel osiągnięcie półfinałów na ME to jestem skłonny uwierzyć w to ze zrealizuje swój plan, no ale najpierw musimy jeszcze trochę powalczyć o ten awans sądzę że nasze orły spokojnie wywalczą awans, ostatnio eliminacje dobrze nam wychodzą, gorzej jest pózniej na tych wspaniałych imprezach kiedy oczekiwania sa bardzo duze.

Do góry
#1580879 - 11/09/2007 23:21 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Piotruś Pan]
Duke Nukem Offline
enthusiast

Meldunek: 11/08/2007
Postów: 276
Skąd: Krakow
Panowie mysle ze zwyciestwo Polski jest bardzo mozliwe i tak zagram.
Poprzednio puscilem remis z portugalia i weszlo ale do rzeczy:

Solidna defensywa bez BAKA za to z DZOPEM , Dobry bramkarz ktory moze wybronic pilki niesamowite a nie puszcza szmat jak Jurek DUDDY, swietne boki pomocy gdzie wreszczie w formie jest Krzynowek oraz pracowicie wyrobnicy na pozycjach defensywnych pomocnikow w polaczeniu z przyzwoitym atakiem -mysle ze to wszystko co tworzy nasza najwieksza sile- KOLEKTYW wystarczy jutro na Finow.

Finowie MUSZA atakowac bo MUSZA wygrac jesli o czym kolwiek mysla.
Mysle ze nasze kontry szybko ich ostudza.

Prochu nie wymysle wiec powiem krotko ponownie stawiam na naszych!

Do góry
#1580933 - 11/09/2007 23:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Duke Nukem]
stoprocent_ Offline
veteran

Meldunek: 02/03/2006
Postów: 1344
Skąd: Kielce
Ja polecilbym w pierwszej kolejnosci zagrac czy jak kto woli zaryzykwoac mecz
Słowacja - Walia na dwojke,
mysle ze tu wygrana walijczykow 1-0, slwoacja nie jest mocna, przegrana rok temu 1-5 to nic nie znaczy, ostatnie mecze walii wypadly bardzo dobrze, w tym remis z czechami.

poza tym spotkaniem, mysle ze
Kazachstan - Belgia zagraja na remis
oraz Anglia - Rosja rowniez remis.

powodzenia

Do góry
#1581023 - 11/09/2007 23:54 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Duke Nukem]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
Originally Posted By: Duke Nukem
Panowie mysle ze zwyciestwo Polski jest bardzo mozliwe i tak zagram.
Poprzednio puscilem remis z portugalia i weszlo ale do rzeczy:

Solidna defensywa bez BAKA za to z DZOPEM , Dobry bramkarz ktory moze wybronic pilki niesamowite a nie puszcza szmat jak Jurek DUDDY, swietne boki pomocy gdzie wreszczie w formie jest Krzynowek oraz pracowicie wyrobnicy na pozycjach defensywnych pomocnikow w polaczeniu z przyzwoitym atakiem -mysle ze to wszystko co tworzy nasza najwieksza sile- KOLEKTYW wystarczy jutro na Finow.

Finowie MUSZA atakowac bo MUSZA wygrac jesli o czym kolwiek mysla.
Mysle ze nasze kontry szybko ich ostudza.

Prochu nie wymysle wiec powiem krotko ponownie stawiam na naszych!

przyzwoitym atakiem? \:D chyba nie mowisz o Zurawskim i Matusiaku? \:D \:D

lepiej zagrac under za 1.60 \:\)

Do góry
#1581027 - 11/09/2007 23:57 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: geri]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
Smolarek tez slabiutko w dodatku jest bez formy!

Quote:
Kazachstan - Belgia zagraja na remis
oraz Anglia - Rosja rowniez remis.

tez tak mysle \:\)

procz tego Portugalia 1.4

Do góry
#1581072 - 12/09/2007 00:13 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: geri]
Duke Nukem Offline
enthusiast

Meldunek: 11/08/2007
Postów: 276
Skąd: Krakow
GERI pokaz co Ty trafiles w ostatnim czasie i ile wygrales bo krytykowac to kazdy potrafi ale juz cos konstruktywnego napisac jest ciezej.

Co do ataku to uwazam Macka Zurawskiego -nawet nie w pelni formy-za nadal naszego jednego z najlepszych forwardow.
Kiedys strzelal gole dzisiaj pomaga je zdobyc innym. Poprostu inna rola w reprezentacji.
Czy matusiak jest pilkarzem czy nie , ile osob tyle opinii ale lista powolanych nie konczy sie na nim ,naprawde.
Mozesz mi wierzyc

Do góry
#1581505 - 12/09/2007 02:11 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [08 września 2007] [Re: Duke Nukem]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
Quote:
GERI pokaz co Ty trafiles w ostatnim czasie i ile wygrales bo krytykowac to kazdy potrafi ale juz cos konstruktywnego napisac jest ciezej.

a co to ma do tego?

Zurawski jest napastnikiem, wiec powinien je strzelac, bo pomagania tez nie widze

wyluzuj ja tylko wypowiedzialem sie na ich temat, nie chce cie krytykowac \:\)

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3241 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581660 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49