Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6
Opcje tematu
#157356 - 19/12/2001 23:21 Re: Euroliga 2001/2002
Anonymous
Unregistered


Witam,
Z jutrzejszych spotkań w eurolidze polecam OPEL-PERISTERI. Niemcy grają nadspodziewanie dobrze i walczą o awans do II rundy, zaś trener Peristeri zapowiedział, że Grecy koncentrują się już tylko na krajowych rozgrywkach.
Jeszcze "pewniejszy" wydaje się mecz Pau-Zadar. Zadar ma takie problemy z kontuzjami, że prawie nie makto tam grać, dla Francuzów to bardzo ważny mecz.
Z "ciekawszych" kursó to Malaga i Fortitudo. Obie drużynyny powinny sobie poradzić, chociaz wszystkiego razem bym nie łączył..

Do góry
Bonus: Unibet
#157357 - 30/12/2001 16:50 Re: Euroliga 2001/2002
Anonymous
Unregistered


Cześć Vicente... Przeczytałem Twój post u "wyspiarzy" i zgadzam się, że oni mają najlepszą stronę... Jeśli chodzi o współpracę, to ja się chętnie piszę... Też byłoby fajnie poznać typy, tyle że proszę o ich opisanie, bo sam typ to jeszcze niewiele... Wydaje mi się,że kosz nie ma tu zbyt wielu zwolenników, dla mnie to natomiast podstawa przy obstawianiu... Czekam na odzew...

Do góry
#157358 - 09/01/2002 17:41 Re: Euroliga 2001/2002
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Pora odświeżyc temat.
Na dziś wydaje się rozsądne zagrac nastepująco:

Ostenda - Cibona 1
Po odejściu Radji atmosfera w klubie jest nie zaciekawa, a poza tym Repesza nic nie zrobił z druzyna podobnie jak ze Sląskiem. belgowie beda to chcieli wykorzystac i wygrac kolejny mecz w Eurolidze.

Alba - Efes 2
Pomimo przegrania 4 meczy po rzad w Eurolidze Efes nie stracił nadziei na awans i będzie chciał udowodnic Niemcom, że to oni maja walczyc o 4 miejsce w grupie z Hiszpanami. A poza tym w Berlinie mieszka wielu Turków co nieraz pomagało tureckim druzynom. Sami zapowiadaja wlke tylko o zwycięstwo.

TAU - AEK 1
Pmimo braku centra Benetta TAU wydaje sie że wygra z Grekami. Grecy na wyjazdach graja zawsze gozej niz usiebie. Awans maja w kieszeni wystarczy wygrywac u siebie. Ten mecz dla mnie ma podwójne znaczenie bo w meczu w grecji był remis a ja postawiłem na Greków i straciłem sporo kasy.

Peristeri - Barcelona 2
Patrząc po tabeli nie moze być innego wyniku niz 2 bo w przeciwnym przypadku adios awans do 4. Grecy maja 2 graczy kontuzjowanych, a Barca w lidze gra super jest liderem. Powinno wejść 2.

Pozdrawiam i życze sukcesów.
Pawka z Kielc.

Do góry
#157359 - 09/01/2002 18:09 Re: Euroliga 2001/2002
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pawka:
TAU - AEK 1
Pmimo braku centra Benetta TAU wydaje sie że wygra z Grekami. Grecy na wyjazdach graja zawsze gozej niz usiebie. Awans maja w kieszeni wystarczy wygrywac u siebie. Ten mecz dla mnie ma podwójne znaczenie bo w meczu w grecji był remis a ja postawiłem na Greków i straciłem sporo kasy.
[/QUOTE]

Elmer Bennett to ich podstawowy rozgrywający, inaczej PG, a nie center. AEK prócz Holdena zagra w krajowym składzie (bez Komazeca) co nie znaczy, iż ten mecz odpuści, choć po dobrym kursie ten mecz można zagrać na 1, ponieważ oni ten "muszą" wygrać...

Do góry
#157360 - 10/01/2002 19:50 Re: Euroliga 2001/2002
guga Offline
addict

Meldunek: 31/08/2001
Postów: 560
żalg. kowno - ol. lubljana 1 1.85

Do góry
#157361 - 10/01/2002 21:20 Re: Euroliga 2001/2002
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał guga:
[qb]żalg. kowno - ol. lubljana 1 1.85[/qb][/QUOTE]

Ciekawe u jakiego buka ten kurs wg mnie bedzie 2 i Słoweńcy wygrają.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#157362 - 11/01/2002 20:17 Re: Euroliga 2001/2002
guga Offline
addict

Meldunek: 31/08/2001
Postów: 560
no niestety
na 100% był taki kurs w STS

Do góry
#157363 - 16/01/2002 18:59 Re: Euroliga 2001/2002
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
X kolejka Euroligii – mecze 16.01:

Efes – Idea
Idea gra już tylko i wyłącznie o prestiż w tych rozgrywkach, czego nie można powiedzieć o zespole Efesu, dla którego liczy się w tym spotkaniu tylko zwycięstwo, gdyż jeszcze nie mogą być pewni w 100% awansu do kolejnej rundy. Dlatego cel do końca II rundy jest prosty: wygrać wszystkie mecze u siebie i szukać szans jeszcze w meczach wyjazdowych. Najgorsze dla Efesu jest, że w walce o 4 miejsce najprawdopodobniej zadecyduje wyjazdowy mecz w Maladze (bezpośrednio między zainteresowanymi do awansu), dlatego nie mogą pozwolić sobie na wpadke ze Sląskiem. Co do Idei to nie lekceważył bym i nie stawiał na totalnie straconej pozycji. Brak Tomczyka, słabiutki Bigus na centrze i ostatnie zawirowania wokół zespołu świadczą, że Idea jest raczej na straconej pozycji, ale w końcu grają na totalnym luzie bez jakichkolwiek obciążeń psychicznych i na pewno będą żądni rewanżu z Wrocławia. Nie sądzę, aby od razu wiele wniósł nowy nabytek Idei – Kozenec, chyba potrzeba na to czasu, aby zgrał się z zespołem. W ekipie tureckiej zabraknie Karem`a Tunceri, człowego obrońcy tego zespołu, ale mimo to tacy gracze jak Kambala, czy Okur na pewno nie będą chcieli schodzić po ostatnim gwizdku z „domowego” parkietu jako przegrani.

TYP: 1 ale kurs kompletnie nie wart grania

Benetton – Alba
Benetton po ostatnio fatalnych występach w lidze włoskiej ma zamiar pożegnać kryzys właśnie w meczu z Albą, zwłaszcza że po kontuzji do zespołu powraca Tyus Edney. Czy to jednak wystarczy na zdegustowaną swoimi wynikami i nie walczącą już praktycznie o nic w Eurolidze Albe? Myślę że tak, mimo że rzeczywiście bez Edneya ostatnio Benetton strasznie zawodził, ale w takim wypadku już z nim w składzie i na własnym parkiecie nie powinni przegrać. Kursy typu 1,15 omijam, gdyż tak jak powyżej nie jest on adekwatny do ryzyka w tym meczu, a przecież niespodzianki zawsze muszą gdzieś być.

TYP: 1

Partizan – Tau
Ważne spotkanie patrząc na układ w tabeli dla obydwu drużyn. Niestety Taugres wystąpi bez swego top playera Elmera Bennetta, ale z nowymi z kolei 3 zawodnikami: Hugo Sconochini, Charles Byrd oraz Gabriel Fernandez. Partizan wydaje się być na fali, a ostatnia potyczka na Uralu pokazała jak ważni dla drużyny z Belgradu są ich dwaj podstawowi gracze Vlado Scepanovic i Jovo Stanojevic, którzy drużynie z Urala łącznie zaaplikowali 72 punkty (odpowiednio 40 i 32). Przypomina mi się teraz potyczka tych drużyn z IV koleiki i moje zarzekanie że nie ma innej możliwości jak tylko zwycięstwo u siebie Taugresu z mocno osłabioną kontuzjami drużyną Partizanu. Wynik był szokiem dla każdego 80-85 dla Partizanu. Nawet zawodnicy w pomeczowej konferencji nie kryli zdziwienia, że udało im się pokonać Taugres na ich terenie w tak okrojonym składzie. Więc dlaczego historia miała by się nie powtórzyć, ale w odwrotnym kierunku? Najprawdopodobniej wygra Partizan, ale ja lubie ryzyko i kursy adekwatne do jego poziomu. 2,25 na Taugres dla mnie dobry, i tak zagram.

TYP: 2

AEK – Scavolini
Obydwie drużyny rozczarowały w ostatnio rozegranej kolejce. Nie rozpisując się tu jednak wiele stwierdzam, że mecz dla mnie będzie wielką nie wiadomą. Niby ma nie zagrać nowo pozyskany do Scavolini Joseph Blair, nie wiadomo jak ponownie pokaże się nowy nabytek DeMarco Johnson. Omijam to spotkanie.

TYP: ?

ASVEL – Telindus
Zwycięstwo gospodarzy przywróci im ponownie nadziej na dalszy awans. Ni ma innej możliwości – pewna wygrana drużyny z Villeurbanne.

TYP: 1

Cibona – Ural
Mecz ostatniej szansy dla Cibony. Ale z pewnością nie będzie im łatwo ogać Perm. Młoda drużyna z zagrzebia może nie być wystarczająco doświadczona, aby przeciwstawić się solidnej rosyjskiej szkoły koszykarskiej, jaką niewątpliwie zaprezentują zawodnicy Uralu. Patrząc na składy (poza Radją który spakował rzeczy z powodu niewypłacalności klubu) wszyscy są raczej zdolni do gry. Mecz bardzo ciekawy, a wskazać zwycięzcę niezmiernie trudno.
Szczerze mówiąc nie wiem kto wygra, stawiam jedynie z większej sympatii do drużyny Uralu.

TYP: 2

Do góry
#157364 - 16/01/2002 20:08 Re: Euroliga 2001/2002
guga Offline
addict

Meldunek: 31/08/2001
Postów: 560
zadar fortituto 2 1.65

Do góry
#157365 - 16/01/2002 23:43 Re: Euroliga 2001/2002
amRO Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/05/2001
Postów: 1953
Skąd: Łódź
Vicente, mam wrazenie, ze tym razem wszystko bedzie zgodnie z Twoja wola.

Do góry
#157366 - 17/01/2002 03:04 Re: Euroliga 2001/2002
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Skuteczne ostrzeżenie przed meczem w Atenach, gdzie rzeczywiście kurs w Profie nie był adekwatny do ryzyka --> 1,30 (nie myliłem się )
Dobrze wytypowane dziś:
Krka Nove Mesto z kursem 2,05
Taugres Ceramica z kursem 2,25
oraz kilka "leszczy" Efes, Benetton, Olimpiakos uczyniły mnie usatysfakcjonowanym nareszcie z typowania Euroligi (przynajmniej w dniu dzisiejszym )
Jedna wpadka z Uralem, ale to była czysta symatia jak pisałem powyżej. Mam nadzieję że to początek dobrych chwil dla kuponów z Euroligi (przynajmniej dzisiaj tak było )

Do góry
#157367 - 18/02/2002 19:09 Re: Euroliga 2001/2002
guga Offline
addict

Meldunek: 31/08/2001
Postów: 560
Druga faza rozgrywek.
Zwycięzcy grup awansują do final four (3 -5 maja, Bolonia)

grupa E
Benetton Treviso
Barcelona
Fortitudo Bolonia
Scavolini Pesaro

grupa F
Virtus Bolonia
Real Madryt
Ural Perm
Efes Stambuł

grupa G
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
Olympiakos Pireus
Olimpia Lublana

grupa H
TAU Vitoria
Maccabi Tel Awiw
Ulker Stambuł
CSKA Moskwa

[/LIST]

Do góry
#157368 - 27/02/2002 21:26 Re: Euroliga 2001/2002
Anonymous
Unregistered


No i zaczynamy II rundę!!!

Moje typy:
337 18:30 AEK Ateny - Ol.Lublana 1.35 16.00 3.00 1.24 2.53

Olimpia zrealizowała już swój cel w tym sezonie - pewny awans do Final Four (po zdeklasowaniu Opla Frankfurt), zwycięstwo nad Barceloną. Od Słoweńców nikt nie oczekuje zwycięstwa w Atenach, dlatego właśnie... powinni oni tam wygrać. Tym bardziej, że grają znakomicie w obronie - tracą średnio tylko 69 punktów (drugi wynik w Eurolidze), kradną najwięcej - średnio prawie 13 - piłek w meczu. Olimpię nie prześladują też kontuzje. Jiri Welsch, Beno Udrih, Jurica Golemac i Tunij Awojobi plus doświadczenie Jure Zdovca - to może wystarczyć na Greków!

338 20:30 Benetton - Scavolini 1.30 16.00 3.20 1.20 2.67

Bardzo trudny mecz do typowania. Jedno jest pewnie - dwie drużyny będące wizytówką niespełna 100-tysięcznych miast włoskich pokażą bardzo widowiskowy basket, bo też słyną z szybkiej, efektownej gry. Moim zdaniem przesądzi atut własnego parkietu i mimo wszystko lepsza "jedynka" Benettonu (Tyus Edney). Stawiam na gospodarzy też dlatego, bo nie przegrali oni w tym sezonie meczu na własnym parkiecie!

339 20:30 Tau Ceramika - Ulker Stambul 1.35 16.00 3.00 1.24 2.53

Dlaczego Tau? Bo po prostu są w tej chwili jedną z najlepszych drużyn w Europie. Grają znakomicie w defensywie - Laurant Foirest (który we Włocławku zatrzymał nasz obwód, będąc przy okazji najskuteczniejszym zawodnikiem Francji) i Sergi Vidal powinni poradzić sobie z Erdenayem i Goljovicem. A pod koszem Hiszpanie są potęgą: Luis Scola, przymierzany do gry w NBA Fabricio Oberto i Dejan Tomasevic - powinni zdominować grę pod tablicami!

pozdrawiam...
andrzej...

Do góry
#157369 - 28/02/2002 20:56 Re: Euroliga 2001/2002
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Szkoda że nie jestem w stanie ciągnąć Euroligi jak robiłem to do półmetka rozgrywek grupowych. Niestety rozpoczęcie pracy uniemożliwiło mi (z braku czasu) kontynuowanie analizy dalszych kolejek.
Na dziś jednak zagram : Olimpialos oraz Skipper niestety nie bedzie komentarza, zaledwie same "golasy". Z tych dwóch typów bardziej oczekuje zwycięstwa Olimpiakosu, mimo iż w tym sezonie zdążył on już przegrać w potyczce ligowej z Zielonymi. Według mnie czas na rewanż...W każdym razie szykuje się wspaniałe koszykarskie widowisko!!!

Do góry
#157370 - 01/03/2002 05:00 Re: Euroliga 2001/2002
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Jednak nie wyszedłem z orientacji co do europejskich parkietów
Olimpiakos - Panatinaikos 92:75
Skipper - Barcelona 97:93
Do następnego...w miarę możliwości dysponowania czasem al:

Do góry
#157371 - 21/03/2002 22:15 Re: Euroliga 2001/2002
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Na dobry do zagrania i to mocno wydaje mi się meczyk:

AEK - Panatinaikos typ: 2 kurs: (Prof.)2,20

Do góry
#157372 - 22/03/2002 03:06 Re: Euroliga 2001/2002
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Europa w moim wykonaniu rzadko, ale za to skutecznie:

AEK - Panatinaikos 66:73

Do następnego...

Do góry
#157373 - 28/03/2002 17:43 Re: Euroliga 2001/2002
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Witam przy okazji kolejnej 4 kolejki II rundy Euroligi, oto moje sformułowania i przemyślenia dotyczące meczów rozgrywanych w dniu dzisiejszym:

GR E

Barcelona - Skipper

Po wczorajszym zwycięstwie Scavolini nad Benettonem sytuacja w GR E zrobiła się bardzo ciekawa, gdyż jeśli Skipper pokusi się dziś o wyjazdowe zwycięstwo wszystkie drużyny będą przedstawiały ten sam bilans zwycięstw co porażek. No ale do rzeczy..........
Pierwszy mecz między tymi zespołami rozegrany w Bolonii wygrali nieznacznie miejscowi 97-93. Ale rewanż mimo wszystko jest ciężki do przewidzenia. Skipper w zeszły weekend poniósł sromotną porażkę w derbach Bolonii z odwiecznym rywalem Kinderem aż 31-oma punktami! Faktem jest że w meczu tym nie grali czołowi (ostatnio kontuzjowani) strzelcy Skippera Emilio Kovacic oraz Gianluca Basile. W meczu z Barcą obydwaj mają zagrać, przynajmniej na pewno zagra Basile, ale czy po ostatnich kilkunastu dniowych rozbratach z koszykówką będą w stanie ostro wspomóc swoją drużynę? To dopiero się okaże..... Co do Barcelony to również nie opuszczaja ją kontuzje, bowiem zagrają bez swojej młodej utalentowanej gwiazdy Juana Carlosa Navarro (śr. 16,5 w Eurolidze), który mimo próby podjęcia we wtorek treningu nadal uskarża się na ostre bóle w lewej stopie i nie zobaczą go kibice z pewnością dziś na parkiecie. Co prawda w Barcy nadal na fali są tacy zawodnicy jak Jasikeivcius, Duenas, czy Okulaja, ale po stronie przyjezdnych z (powiedzmy) mogącym grać już Kovacicem oraz zdrowymi Fucką, Marko Milicicem, czy choćby Goranem Savicem szanse wydają się być całkowicie wyrównane. Z resztą dla Skippera nie dopuszczalna jest teraz porażka bowiem za tydzień również maja mecz wyjazdowy. Patrząc z kolei na kursy na to spotkanie (Prof.) nigdy nie ośmieliłbym się zagrać Barcy za 1,41, co innego Skipper na którego według mnie kurs jest rewelacyjny, bo 2,75 to trochę chyba za dużo określając szanse obydwu teamów. Stąd też stawiam na Skipper, ale tylko jedynie ze względu na kurs.

TYP: 2 kurs: 2,75

GR F

Kinder - Efes

W GR F chyba w miarę jest klarownie zwłaszcza po wczorajszym zwycięstwie Realu na wyjeździe z Uralem. Mamy zdecydowanego lidera i zdecydowanego spadkowicza, a nawet po dzisiejszym dniu 2-óch. I kto awansuje z 2-giego miejsca rozstrzygnie ostatni mecz w tej grupie między Realem, a Efesem. Co do spotkania w Bolonii to mimo wszystko (nie zawieszając jeszcze pętli na Efesie) szanse Efesu będą zależały od tego czy ostatnio kontuzjowany Marcus Brown (śr. 15,5 w Eurolidze) zagra przeciwko Skipperowi (a zanosi się na to że chyba raczej tak). W połączeniu z ostatnio znakomitą postawą Okura (30 pkt tydzień temu na Uralu - MVP za zeszłą kolejkę) Turcy mogą powalczyć, a tym samym pokusić się o zwycięstwo. Kluczem dla Efesu może być gra na obwodzie gdzie notują aż 43% skuteczność w rzutach za 3 punkty! Mimo wszystko ich szanse są niewielkie. 1,18 na Kinder zniechęca mnie do obstawienia na to spotkanie.

TYP: 1 ale z tego meczu umieszczę gdzieś sobie jedynie 02 z kursem 3,50, bo czystej 1 na pewno nie zagram.

GR G

Panatinaikos - Olimpiakos

Dla mnie zdecydowane tym razem zwycięstwo Zielonych. Ostatnio stawiałem na zwycięstwo Olimpiakosu i tak też się stało 92-75 (choć zdziwiły mnie rozmiary porażki). Tym razem będzie innaczej, gdyż aby zachować szanse na Fianal Four (a co za tym idzie nie trafienie w kolejnej rundzie na Kinder) Panatinaikos musi to wygrać bezapelacyjnie. Czyli: motywacja podwójna, fanatyczni kibice oraz co najważniejsze dla miejscowych powrót do gry Damira Mulaomerovica (śr. 14.4 w Eurolidze).

TYP: 1 mocna jedynka kurs: 1,65

Olimpia - AEK

Ciężkie spotkanie do rozstrzygnięcia zwycięzcy na papierze. Olimpia już totalnie zrelaksowana, nie mająca już praktycznie szans na dalszą grę rozegra zawody na totalnym luzie chcąc pokazać że są w stanie mimo ostatnich 3 porażek, udowodnić że nie przypadkiem "rzutem na taśme" dostali się do II rundy Euroligi. AEK natomiast "ma na sobie" ogromną presję zwycięstwa, jeśli przegra pogrzebie praktycznie resztę swoich szans na wyjście z grupy. W obydwu drużynach na kontuzje nie narzekają, dlatego też mimo iż AEK nie jest faworytem spotkania jego ogromna determinacja i chęć odniesienia zwycięstwa przybliżą ich do wywiezienia z Lublany 2-óch pkt. Kto nie chce niech nie gra, bo wszystko jest możliwe.

TYP: 2 kurs: 2,15

GR H

CSKA - Maccabi

Chyba najbardziej emocjonujące spotkanie ze wszystkich w dniu dzisiejszym, bowiem między właśnie tymi zespołami rozstrzyga się w tej chwili (po wczorajszym zwycięstwie Tau) kto awansuje z 2-giego miejsca, a tym samym przejdzie następny etap procesu drogi do Final Four. Chyba najbardziej ważne spotkanie ze wszsytkich jakie do tej pory rozegrało Maccabi w tym roku. Aby myśleć o możliwości gry trzeci raz z rzędu w Final Foru muszą w Moskwie to spotkanie wygrać inaczej będzie im niezmiernie ciężko to osiągnąć. Patrząc na składy to niestety dla CSKA, ale ich podstawowa gwiazda Mirsad Turkan (śr. 16,7) nie wystąpi chyba w tym spotkaniu. Nawet jeśli "tak", to kontuzja kolana jakiej nabawił się w meczu z Tau nie pozwoli mu na pewno na zagranie tak jakby tego od niego oczekiwano. Z kolei w Maccabi nareszcie po długiej absencji będzie mógł wystąpić ich znakomity center Nate Huffman (śr. 10,7 pkt oraz 7,7 zb. w Eurolidze). Powracając jeszcze do CSKA to na pewno zrehabilitować się będzie chciał Gordan Giricek, który w ostatniej sekundzie przegranego meczu w Tel Avivie spudłował drugi swój rzut osobisty i tym samym pozbawił szans CSKA na doprowadzenie do dogrywki (77-76). Mimo iż sympatyzuje strasznie za drużyną z Moskwy to pewniakiem w tym meczu dla mnie jest Maccabi.

TYP: 2 kurs: 2,60 ew. 2,25 z podpórką także bardzo korzystny.

Do góry
#157374 - 29/03/2002 00:16 Re: Euroliga 2001/2002
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]
Olimpia - AEK

W obydwu drużynach na kontuzje nie narzekają, dlatego też mimo iż AEK nie jest faworytem spotkania [...]
TYP: 2 kurs: 2,15
[/QUOTE]

Do góry
#157375 - 11/04/2002 16:19 Re: Euroliga 2001/2002
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Witam,

Dla zainteresowanych:

http://koszykowka.interia.pl/euro/news?inf=249733

Pozdrawiam

bogge

Do góry
Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, Sony, igea23, 11kera11, rafal08, VVega), 3539 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582080 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49