Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#1597735 - 17/09/2007 04:04 LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto)
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć

Sep 18 Marseille - Beşiktaş
Sep 18 Porto - Liverpool

Oct 3 Beşiktaş - Porto
Oct 3 Liverpool - Marseille

Oct 24 Marseille - Porto
Oct 24 Beşiktaş - Liverpool

Nov 6 Porto - Marseille
Nov 6 Liverpool - Beşiktaş

Nov 28 Liverpool - Porto
Nov 28 Beşiktaş - Marseille

Dec 11 Porto - Beşiktaş
Dec 11 Marseille - Liverpool

Do góry
Bonus: Unibet
#1598924 - 17/09/2007 22:28 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: micha$]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Dla mnie dobrym typem co do Porto-Liverpool jest UNDER, licze tutaj na wynik 0-0 1-0 0-1, mysle ze wiecej nie bedzie. Myśle iz L'pool nie bedzie rzucał sie na rywala bo grozic bedzie to szybkimi kontrami. Porto u siebie z lepszymi druzynami nie ma wynikow a'la 3-0 lub cos takiego, poreszta watpie by liverpool sobie na to pozwoli. Z tej pary mysle ze w tym spotkaniu jak i rewnazu na Anfield Road Liverpool wyjdzie zwyciesko lecz nastąpi to dobiero w Angli.

Liverpool Porto FC 2:0 15.03.2001 [2mecz]
Porto FC Liverpool 0:0 08.03.2001 [1mecz]

Obie druzyny spotkały sie juz, rezultat mysle iz bedzie podobny.

Porto-Liverpool
Under 2,5 @ 1,55 [toto-mix]

Do góry
#1599263 - 18/09/2007 01:45 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: crova]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Marseille-Besiktas
Bardzo ciekawy mecz, duzo bedzie zalezło tutaj od postawy druzyny z Francji. W lidze zawodzą na całej lini, strzelając niedużo bramek i tracac ich wiecej. Zajmują 15 miejsce w lidze po 8 kolejkach, z jedna wygranąc, czterema remisami i trzema porażkami. [bramki 7:10] goscie zaś mają 2 miejsce w Superlidze[3w-2d-0l] [ bramki 4:1]. Duzo tutaj bedzie zalezeć od gospodarzy, z takim skladem jak posiadają byli typowani do walki o tytuł, lecz widać jak narazie walczą. Myśle iż zarząd klubu napewno postawił jasno sprawe ze mecz trzeba bedzie wygrać, jezeli chodzi o moje zdanie sklad maja lepszy duzo od tureckiej druzyny. Myśle ze bedą chcieli wygrac u siebie na boisku i zdobyć komplet punktów o które pozniej na ostatnią chwile bedzie duzo cięzej zdobyć.

Marseille-Besiktas
typ: Marseille
Kurs: 1,75

Pozdrawiam

crova

Do góry
#1599393 - 18/09/2007 02:36 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: crova]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
Co do meczu Liverpoolu to jestem skłonny postawić czysty remis w tym spotkaniu :] Wiadomo 2 drużyny mają chrapkę na 3 punkty. Ale nie sądzę aby zawodnicy Rafy Beniteza zdobyli je na trudnym terenie w Portugalii. Porto co prawda ostatnio bardzo skromnie bo tylko 1-0 ale Liverpool rownież nie zachwycił przekreślającym pewnie nie jednemu graczowi sporą sumę pieniędzy w ostatniej kolejce remisując tylko na wyjeździe bezbramkowo z Portsmouth. Podpisuję się również pod typem crovy jeśli chodzi o liczbę bramek w tym spotkaniu ;\)

moje typy:
Porto-Liverpool: X oraz under 2,5

Do góry
#1599515 - 18/09/2007 03:16 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: $port]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
FC Porto - FC Liverpool

Generalnie zapowiada się na bardzo ciekawe spotkanie. Jak dotąd drużynom angielskim bardzo ciężko gra się w Portugalii z obecnym mistrzem tego kraju. Gospodarze wtorkowej konfrontacji grali już w różnych europejskich rozgrywkach z tzw. wielką czwórką, czyli Arsenalem, Chelsea, Man U i Liverpoolem właśnie nie notując porażki. Oczywiście umiarkowanym faworytem pozostaje zespół angielski, także z tej racji, iż potencjalnie dysponuje silniejszym składem. W minionych meczach ligowych obie drużyny nie zagrały może na najwyższym poziomie, lecz osiągnęły korzystne rezultaty, choć w przypadku The Reds remis może nie jest szczytem ich marzeń, ale lepsze to niż porażka. Wiele wskazuje, że będzie to mecz walki, obie strony raczej nie zaryzykują otwartej gry i ataków od początku spotkania. Obie strony niby usatysfakcjonuje remis, bo jak to mówią wilk będzie syty i owca cała. Mecz właśnie , że tak powiem na styku remisu. Z drugiej strony każda passa kiedyś się skończy , dlatego też odnoszę wrażenie, że we wtorkowy wieczór pierwsze od dłuższego czasu zwycięstwo odniesie drużyna z wysp. Choć jak najbardziej gospodarze jak na klasową drużynę przystało podyktują twarde reguły gry i łatwo nie będzie. Granie na under zwłaszcza po takim kursie uważam za bezsensowne, obie strony dysponują na tyle silnymi liniami ofensywnymi, że stać ich na pokrycie overowej liczby goli. Jest to tym bardziej realne, iż w linii ataku gości wystąpią najprawdopodobniej Torres i Kuyt. Z osłabień w składzie The Reds nie wystąpią Riise, Kewell i Sissoko


Typy: over 2.5 5/10

Liverpool 3/10

x2 5/10

Do góry
#1599703 - 18/09/2007 04:30 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: vindom]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
widze ze mecz Porto - Liverpool zapowiada sie jako mecz bez goli. mam dokladnie takie samo zdanie jak Wy. uwazam ze nie zobaczymy zbyt wielu bramek na Estadio Do Dragao i bardzo pasuje mi wynik 0-0
a co do drugiego spotkania to mam dziwne przeczucie ze Marsylia nie bedzie miala tak łatwej przeprawy z Turkami, a sporo klopotow Steve'owi Mandandzie moga sprawic strzaly w wykonaniu Delgado oraz Bobo.
tak OT mialem wizje ze OM zremisuje z Besiktasem 3-3 \:\) coz czlowiek ma czasem dziwne wizje

Do góry
#1600038 - 18/09/2007 07:58 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Feel-Tsu]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
A ja gram Besiktas X2
Marsylia bez riberego to dno
Nasri jest jeszcze za mlody i malo ograny , Miewa przeblyski ale to nie to..
Besiktas to solidna druzyna z fanatycznymi kibicami , mysle na remis we francji ich stac , a i kurs calkiem dobry..
Oby ten dzik Djibril Cissé nie mial dobrego dnia....

Do góry
#1602848 - 19/09/2007 06:11 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: crova]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Originally Posted By: crova

Marseille-Besiktas
typ: Marseille
Kurs: 1,75
.......
Porto-Liverpool
Under 2,5 @ 1,55 [toto-mix]


Marseille 2 - 0 Besiktas \:\)
Porto 1-1 Liverpool
\:\)


Do góry
#1602937 - 19/09/2007 07:22 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Warren]
jadanek Offline
Olimpijczyk

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 23351
Originally Posted By: Biczu
A ja gram Besiktas X2
Marsylia bez riberego to dno
Nasri jest jeszcze za mlody i malo ograny , Miewa przeblyski ale to nie to..
Besiktas to solidna druzyna z fanatycznymi kibicami , mysle na remis we francji ich stac , a i kurs calkiem dobry..
Oby ten dzik Djibril Cissé nie mial dobrego dnia....


Jednak DNO wygralo ;\)

Do góry
#1602954 - 19/09/2007 07:31 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: jadanek]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
nie takie widać dno. liga to liga, a liga mistrzów to zupełnie odmienna kwestia jak widać zresztą. Termii próbuje się wybielić \:p

Do góry
#1603016 - 19/09/2007 08:16 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Szczypior]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
no szczypior, smiem twierdzic, ze ani w LM ani w lidze francuskiej Marsylia nie bedzie blyszczala ... w tym meczu bardzo duzy blad bramkarza Besiktasu nieco ustawil mecz, choc nie podlega dyskusji fakt, iz przewage mieli gospodarze ... jedyny pozytyw to Niang i Cisse, ktoremu wciaz mimo wszystko do optymalnej formy sporo jeszcze brakuje

badz co badz wg mnie Marsylia to nadal dno, tyle, ze dzis trafili na takze dosc slaby turecki kebab, co przy przewadze wlasnego boiska pozwolilo na zatrzymanie kompletu pkt ;-)

bez znaczacych transferow, nie widze jakiechkolwiek szans dla tego zespolu

pozdroooo

Do góry
#1642327 - 03/10/2007 21:31 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: bitnap]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Liverpool dzis Win. OM - ten zespol to dno. Handi -1,5 na Liverpool powinno wejsc jak w maselko. Jak dla mnie prezent od bukow bo kurs na Liverpool powinien byc cos kolo 1,15

Do góry
#1642358 - 03/10/2007 21:40 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: encepence]
Thiago Offline
veteran

Meldunek: 19/05/2003
Postów: 1503
Skąd: Gliwice
Eeeee, yyyyyy Liverpool?! No w sumie grają u siebie. Prowadzi ich Rafa Benitez ale jak dla mnie to ta drużyna jest bez formy. Jakoś ostatnio mnie nie zachwyca. Aczkolwiek...

drużyny francuskie to dno totalne. Olimpique nic nie gra w tym sezonie.

Do góry
#1642482 - 03/10/2007 22:15 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Thiago]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
No zacieli sie z Birmingham u siebie ale potem na wyjezdzie 1:0 klepneli Wigan. Zeby tak meczyk rozgrywal sie jakies 3 tygodnie temu - to w oogle byloby super. 1-nka jak najbardziej do kuponu, -1,5 - kurs bardzo dobry, powyzej 2,00. 50% maja szans na pewno zeby ich pyknac 2 bramkami bo co OM w lidze odwala to historia

Do góry
#1642493 - 03/10/2007 22:19 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Thiago]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Besiktas -Porto typ X2 lub 2 za 2,50
Besiktas gra u siebie jednak w dwóch poprzednich edycjach LM nie brał udzialu, zreszta po cieżkim meczu ligowym z Galatasarayem jeszcze do tego przegranym.
Grupa w której poza Liverpoolem każdy z zespolów może ugrać punkty w pojedynkach między sobą, to jednak Besiktas w tej stawce ma chyba najmniejsze szanse na druga pozycje w grupie.
Porto po remisie z Liverpoolem w którym obydwa zespoły zagraly zachowawczo może odniesć swoje pierwsze zwycięstwo w tegorocznej LM stać z pewnością ich na to tym bardziej że ostatnio nie zdarzyło im się przegrac, są też pod względem gier bardziej doświadczonym zespołem i mogą ten mecz rozstrzygnąć na własną korzysć. Nie przeceniał bym faktu tureckiego boiska i publiczności bo Porto z niejednego pieca chleb jadło i grywało na wielu innych gorących stadionach, myśle ze bardziej liczy sie ogranie i doświadczenie w LM i Porto może ten mecz wygrac zupelnie nie widze tutaj czym ten Besiktas mogłby napsuć krwi portugalskiej drużynie.

Do góry
#1642539 - 03/10/2007 22:34 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Piotruś Pan]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Marsylia gra slabizne co odzwierciedla jej pozycja w lidze.
Tacy zawodnicy jak Zenden czy Cisse na pewno beda zmotywowani zeby dobrze wypasc na Anfield Road.
Z powodu zatrucia nie zagra Samir Nasri.
20 latek, już postrzegany jest jako gwiazda nie tylko Olympique, ale i reprezentacji Francji.
Atut wlasnego boisko + trener Benitez + sklad Liverpool'u + slabosc Marsylii, pozwalaja zagrac '1' za wieksza stawke. A kurs 1.4...

Do góry
#1642548 - 03/10/2007 22:38 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Stalion]
Thiago Offline
veteran

Meldunek: 19/05/2003
Postów: 1503
Skąd: Gliwice
Krótko o Besitkasie-jeden wielki kryzys. Z tego co słyszałem to w klubie źle się dzieje. Wszyscy tylko gadają a zapominają o grze. Widziałem Porto w spotkaniu z Liverpoolem i Portugalczycy pokazali klasę. Jednak osiągnęli tylko remis. Według mnie dziś wygrają. Bo strata może trochę skomplikować ich sytuację. Forma jest po ich stronie. Za gospodarzami przemawiają tylko kibice. Jak dla mnie jest to obok Schalke typ dnia. Szkoda, że nie mam czasu bardziej się rozpisać.

Pozdrawiam.

Do góry
#1642860 - 04/10/2007 00:25 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Thiago]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Liverpool - Marsylia

Mimo, że Liverpool po świetnym początku sezonu złapał lekką zadyszkę, to ciągle prezentują solidną formę. Szczególnie jeżeli chodzi o grę defensywną. Ostatnią bramkę w lidze stracili jeszcze w sierpniu w meczu z Chelsea (wszyscy pamiętamy kulisy tej bramki) Ich ligowy bilans bramkowy na własnym boisku, to: 7-1. Dzisiaj zmierzą się z drużyną, która w obecnym sezonie prezenuje się przeciętnie. Brak Nasriego, to duże osłabienie i sam Cisse może niewiele zdziałać przeciwko swojemu byłemu klubowi.

Reasumując sądzę, że Liverpool powinien to spotkanie wygrać, ale kursy wystawione przez buki na tą opcję mnie nie satysfakcjonują, dlatego postanowiłem zagrać następującą obję:

Marsylia - nie strzeli @ 1.76 (nie odejmując prowizji) - Betfair.

Do góry
#1643258 - 04/10/2007 02:14 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Szewa]
Killa Boom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1711
Skąd: Świdnica
Witam \:\)

Liverpool - Marsylia , mecz na który długo czekałem. Odkąd Djibril odszedł do Marsylii, marzyłem o takim spotkaniu. No i proszę , dziś dochodzi do takiej właśnie batalii. Szkoda ,że nie posiadam telewizji N i mecz trzeba będzie oglądnąć na jakimś biednym streamie, ale cóż ..

Przejdżmy do samego spotkania. Benitez obawia się Cisse , wie do czego jest zdolny i równie doskonale wie ,że Djibril będzie chciał pokazać swoją grą iż sprzedanie go do Marsylii nie było dobrym posunięciem. Miejmy nadzieję , że nie będzie musiał zasiąść na ławce rezerwowych. Myślę, że kibice docenią go za to co zrobił dla swojej byłej drużyny i przywitają go niezwykle gorąco \:\)

Drugim piłkarzem wracającym na Anfield jest Zenden. Kompletnie nie uznaję stylu gry tego gościa w przeciwieństwie do Cisse , ale wydaję mi się ,że to dzisiaj ich wspólna akcja da bramkę Marsylii. Fakt, w Premiership The Reds bramki stracili tylko 2, ale Liga Mistrzów to zdecydowanie inna bajka.

Oczywiście uważam, że Liverpool to spotkanie wygra i to własnie ta drużyna będzie dyktowała tempo gry.

Wynik jaki widzę w tym spotkaniu to 2-1 dla The Reds , dużo akcji podbramkowych a ich efektem rzut karny. Jeśli chodzi o Marsylię to widzę to tak jak pisałem wcześniej : akcja Zenden-Cisse i gol tego drugiego.

Reasumując liczę na dobre, żywe spotkanie z pokazem umiejętności Torresa i Cisse oraz dobre podania w wykonaniu Gerrarda i Benayouna. Może nawet Zenden pokaże mi, że potrafi dobrze graćw piłkę ;\) Tak więc wszystkim forumowym fanom LFC smacznego piwa i emocji życzę podczas oglądania tego meczu

Go Go The Reds !

Do góry
#1644587 - 04/10/2007 06:46 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: micha$]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Po dwóch kolejkach:


Kolejne spotkania:
Oct 24 Marseille - Porto
Oct 24 Beşiktaş - Liverpool

Nov 6 Porto - Marseille
Nov 6 Liverpool - Beşiktaş

Nov 28 Liverpool - Porto
Nov 28 Beşiktaş - Marseille

Dec 11 Porto - Beşiktaş
Dec 11 Marseille - Liverpool

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, igea23, Lukasz111, ElNinho[mmdea], Sensei, burbon, alfa, Szuman, Akhu, rymoholik), 3901 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582276 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25