Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1597751 - 17/09/2007 04:12 LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid)
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć

Sep 18 Real Madrid - Bremen
Sep 18 Olympiacos - Lazio

Oct 3 Bremen - Olympiacos
Oct 3 Lazio - Real Madrid

Oct 24 Real Madrid - Olympiacos
Oct 24 Bremen - Lazio

Nov 6 Olympiacos - Real Madrid
Nov 6 Lazio - Bremen

Nov 28 Lazio - Olympiacos
Nov 28 Bremen - Real Madrid

Dec 11 Olympiacos - Bremen
Dec 11 Real Madrid - Lazio

Do góry
Bonus: Unibet
#1597889 - 17/09/2007 05:01 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: micha$]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Jedyny typek jaki przychodzi mi do głowy, to wygrana Realu z Werderem.
Real jest w znakomitej formie, w przeciwieństwie do Werderu zdobył komplet punktów w Primera Division strzelając 10 i tracąc 2 bramki w 3 spotkaniach. Absencja Pepe jest tylko wzmocnieniem zespołu, co doskonale wiedzą ci, którzy oglądali SuperPuchar \:\)

Z drugiej strony wyjątkowo słaba drużyna z Bremy, która w 5 meczach Bundesligi zdobyła tylko 7 punktów notując spore porażki (0:4 z Bayernem i ostatnio 0:3 z Borussią Dortmund). Ławka niegrających jest dość długa, m. in: Borowski, Frings, Hunt i Klasnić.

Niestety kursy na wygraną nie są zachęcające (@ 1,4), ale (te, które wg mnie powinny wejść) np.:
Real Madrid | Real Madrid [HT|FT] @ 2 3/5
Real Madryt -1 @ 2,1 4/5
Werder nie strzeli @ 2 3/5

ewentualnie over 2,5 @ 1.65 2/5 [SB]

Do góry
#1598751 - 17/09/2007 20:08 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: micha$]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
również gram na Real i oby nie zawiedli. W meczu z Almerią grali przeciętnie, ale i nie grał Ruud. Werder został rozjechany własciwie przez Bałszczykowskiego i Petricia. Wciąz nie gra Klasnić, Wome, Owomoyela, Frings i Borowski. Można powiedziec ze Bremeńczycy grają na pół rezerwową jedenastką. Oby tylko informacje o tych absencjach nie dotarły do uszu Królewskich bo mogą znów zlekceważyc rywala ;\) Oby nie. HW, nawet z handi

Do góry
#1598780 - 17/09/2007 20:36 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Ryan20]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Real z handi -1 dla mnie najlepszym rozwiązaniem na tą kolejkę Ligi mistrzów. Real zapowiada, że teraz czas przywrócić wielkość Realu w Europie po tym jak w Hiszpanii mistrzostwo już mają. Dlatego ten mecz uważam, że będzie chęcią takiego pokazania siły by znowu zrobiło się głośno o Realu w LM. A jedyna droga do tego to ograć wysoko Werder. Wszystkie atuty są po stronie podopiecznych Schustera. Grają u siebie, są w lepszej formie (2:1 w derbach Madrytu, 5:0 na wyjeździe z Villarreal, 3:1 z Almerią po słabszej grze ale przez dwa tygodnie Real miał 1-2 treningi w pełnym składzie, więc pięknej gry nie można było się spodziewać). Skład niemal optymalny. Za kartki z poprzedniej edycji wyleciał Diarra. Niepewny występ Heinze, którego spokojnie może zastąpić Dretnhe i to jest bardziej ofensywna opcja. Ruud po odpoczynku w meczu ligowym teraz będzie gotowy do gry. Do składu po raz pierwszy będzie brany pod uwagę Robben. TYm sposobem Schuster ma bogactwo na każdej pozycji.W ostatnich latach Real fatalnie rozpoczynał rozgrywki europejskie od klęsk 0:3 z Lyonem ale teraz termin meczu jest dobry bo zdążyli rozegrać 3 kolejki ligowe i do tego lepsza gra zespołu i rywal łatwiejszy.
Werder to zespół, który lubię dlatego śledzę grę tego zespołu uważnie i ostatnie pół roku w ich wykonaniu bardzo przeciętne. Z drużyny, która sporo traciła ale i więcej strzelała wiele już nie zostało. Dużym problem jest to że co roku odchodzi im ważny zawodnik, który stanowił o sile zespołu. W tym ył to Klose, który miał słabszy sezon ale napastnikiem jest świetnym, więc to duża strata. A kolejnej pary K&K znaleźć będzie ciężko. Do tego sporo kontuzji ważnych graczy jak Borowski i Frings znacznie osłabiły drugą linię. Sam Diego to trochę mało jak na Real. Ostatnio fatalna porażka z Borussią Dortmund 0:3 na pewno pewności nie dodaje, a Real rzuci się na nich od początku chcąc zdobywać bramki. Może być to najgorsze 90 minut Werderu w tym sezonie. Jeżeli Real szybko strzeli bramkę to spodziewam się pogromu. Mocną stroną Realu są stałe fragmenty gry w wykonaniu Sneijdera, który w 3 meczach zdobył 4 bramki w tym 2 z wolnych. Dobrze grający głową obrońcy jak Ramos, Metzelder czy Cannavaro przy stałych fragmentach mogą sporo zamieszania narobić. Jeżeli gdzieś szukać słabszego punktu Realu to powinien być nim Gago, któremu zdarzają się proste straty w środku pola.

Do góry
#1599376 - 18/09/2007 02:30 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: pescar]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
Real Madryt - Werder Brema

Kolejny sezon Ligi Mistrzów pora rozpocząć. Pierwsze kolejki meczy nie gram za wygórowane stawki. Robię coś na pokrój turniejów wielkoszlemowych w tenisie ;\) Gram tasiemki ;\) oraz single na każde ze spotkań. Przejdźmy do sedna sprawy czyli powyższego meczu. Oj Werder nie zabłyszczał ostatnimi czasy(tj w ostatniej kolejce Bundesligi). Ładne bęcki można nieładnie powiedzieć dostał od Borussi Dortmund, w której kapitalny mecz rozegrał Kuba Błaszczykowski.Real?? No cóż... Wygrana 3-1 z beniaminkiem Primera Division Almeria. Czy gra zachwycałą?? Gdyby nie czerwona kartka dla gości mecz mógłby potoczyć się całkiem inaczej i bardzije 'na remis'. Stało się jednak jak się stało i królewscy wygrali. Pierwsza kolejka Ligi Mistrzów, apetyty kibiców jak i samych piłkarzy sa ogromne, cel jak wiadomo to wygranie CL. Czy im sie to uda?? Osobiście w to nie wierzę. Ale sądzę, że ćwierćfinał jak najbardziej realny. Sądzę, że Królewscy w Madrycie uporają się z bremeńczykami. Przestrzegam jednak grania handicapów na Real. Tyle ode mnie na temat tego meczu..

Mój typ : 1

Do góry
#1599818 - 18/09/2007 05:12 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: $port]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Real Madrid (-1.5) - Werder Brema 1 @2,05 GB

Myśle że niema co owijać w bałne i trzeba ogłosić pierwsza masówke LM \:\)

REAL MADRID 1, REAL MADRID (-1,5) 1 itd. w nieskonczoność na przeróznych forach z przeróznych stron świata. Trudno się dziwić bo "Królewscy" rewelacyjnie weszli w sezon. Trzy spotkania trzy zwycięstwa w których można było zobaczyć perfekcyjność, inteligentny futbol (jak to teraz sie ładnie nazywa) oraz kreatywność.

Jutro na Santiago Bernabeu zawita słaby Werder Brema. Dlaczego słaby? nie wróze im tej słabości na bazie spotkań z BVB czy Bochumem lecz po meczu z Bayernem
Wiem że wielu powie: przecież Bayern to zespół marzeń w tym sezonie! przecież wielu tak myślało przed meczem z Schalke jednak jak sie potem okazało Bayernowi można stawić czoła wystarczy być w dobrej dyspozycji i zagrać na dobrym poziomie. Co w meczu z Bayernem pokazał Werder? słabość, bezradność, brak pomysłu na gre itp. \:\)
Jutro takim Bayernem bedzię Real dla Werderu!

Pamiętacie mecz Barcy z Werderem o ile sie nie myle to było drugie sptkanie rozgrywane na Camp Nou grali wtedy o awans. Skonczyło sie chyba 3-0 dla FCB, piłarzy Werderu przerósł fakt że muszą stawić czoła silnemu zespołowi jutro nie będzie innaczej tym bardziej że nie ma już Klose, który mimo tego iż Werder nie grał nie raz dobrego futbolu potrafił postawić kropke nad i
W środku zabraknie walecznych: Fringsa i Borowskiego a w ataku zamiast Klose zobaczymy frustrującego mnie swą postawą Sanogo.

VAMOS REAL! VAMOS REAL!!! VAMOS REAL!!!

Do góry
#1599879 - 18/09/2007 05:50 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Eriksson]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
werder jest slaby ale nie przesadzajmy z ta sila Realu, Sevilla pokazala slabosc obrony Realu, Werder to nie Sevilla ale mysle ze stac ich na bramke, dla mnie w tym meczu over i Werder to score kursy ok 1,75

Do góry
#1599888 - 18/09/2007 05:56 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: globus]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Nie bede powielał, sam postawie na Real, mają szanse powalczyc i powalcza napewno , jako kibic Królewskich wierze ze beda grali wkoncu na miare tego zespołu.

Do góry
#1600042 - 18/09/2007 08:07 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: crova]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Nie ma co pisac o Realu pewna 1,,,
brak klose .. kontuzja fringsa,,werder to juz nie ten werder z grupy z Barsą i Chelsea...
a w królewksich snejdier raul vNR,, niby nazwiska nie grają ale ja zagram na real z HC +1,5 Werder

z koleii grecy vs makarony
w greckiej lidze za wiele nie grali
Sep 02, 07 Super League Panathinaikos A... 0 - 0 Olympiakos


May 13, 07 Super League Ionikos Nikea 3 - 5 Olympiakos Piraeus

Apr 29, 07 Super League Aigaleo FC Athens 1 - 1 Olympiakos Piraeus

Apr 22, 07 Super League Olympiakos Piraeus 3 - 1 AO Kerkyra

Apr 15, 07 Super League AE Larisa 0 - 0 Olympiakos Piraeus

Mar 18, 07 Super League Olympiakos Piraeus 0 - 0 Aris Saloniki

Mar 11, 07 Super League Apollon Kalamaria 1 - 2 Olympiakos
ale oglądałem ostatni mecz z lazio bodajze z empoli...
empoli przyjechalo zagrac na zero i zagrało. lazio nic nie pokazało
patrzac na rozruch to x2
na zawodników to X
a pewnioe będzie 1
haha
\:\)

Do góry
#1600262 - 18/09/2007 18:22 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Warren]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
No ja sklaniam sie zagrac Olympiakos pierwszy mecz to bedzie w tym sezonie w LM zagraja na pewno na 100% a Lazio jak to Lazio zagraja pewnie nijaka pilke.
Na pewno bedzie goraco na stadionie i jak Olympiakos ma wygrac w LM jakies mecze to dzisiaj bedzie okazja.

Do góry
#1600514 - 18/09/2007 20:50 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: TEKSANSKI]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
ja sprobuje czerwona kartke dla werderu, cos kuba b. narzekal na brutalnosc graczy werderu, w hiszpanii tego nie toleruja wiec mysle ze jest szansa
2 mecz mi smierdzi remisem , jak juz musialbym cos postawic to under

Do góry
#1600726 - 18/09/2007 22:16 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: globus]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: globus
ja sprobuje czerwona kartke dla werderu, cos kuba b. narzekal na brutalnosc graczy werderu, w hiszpanii tego nie toleruja wiec mysle ze jest szansa


Po pierwsze to La Liga jest o wiele bardziej brutalna niz inne ,silne ,europejskie ligi.

Po drugie ,sedzia nie bedzie z Hiszpanii ,wiec nie wiadomo ,co toleruje ,a czego nie \:\)

Po trzecie...w Werderze jest dosc "glebogryzarek" i jednej z nich tarjeta roja moze przypasc ,tak wiec....zgoda ,co do typu

Gram Real (-1,5) ,bowiem z wypowiedzi przedmeczowych wynika ,ze rozsmakowali sie \:\) w wysokich wygranych.
Poza tym rywalizacja o miejsce w I skladzie trwa i nie wierze ,zeby ktorykolwiek z graczy pozwolil sobie na luz i bledy (Szuster ,jak mowil w wywiadzie dla "La Sexta" ,bardzo lubi prowadzic wlasne statystyki).
I wreszcie....Werder ,ztym ,co teraz prezentuje ,walczylby w hiszpanskiej lidze o utrzymanie ,wiec...roznica klas.

Do góry
#1600970 - 18/09/2007 23:41 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: micha$]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Czy znowu bedzie tak jak w ostatnich 3 sezonach?

Werder w pierwszym meczuna fazy grupowej miala zawsze szczescie trafic na swiatowego przeciwnika.Wyniki byly zawsze te same,nawet i przebieg meczow byl ten sam.Werder przegrywal do przerwy 1-0 i w kazdym meczu padl rzut karny dla przeciwnika.

sezon 04/05 --- Inter - Werder 2-0 (1-0) 34.min rzut karny
sezon 05/06 --- Werder - Barcelona 0-2 (0-1) 77.min rzut karny
sezon 06/07 --- Chelsea - Werder 2-0 (1-0) 68min. rzut karny
sezon 07/08 --- Real - Werder ???

Gdybym mial wybierac czerwona kartke ,albo rzut karny wolalbym to drugie ;\)

Co w tym meczu typowac ? Nic innego jak w ostatnich 3 sezonach

Do góry
#1601218 - 19/09/2007 01:16 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: WERDER12]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Hmm...ten Real to megamasowka ,kontrujemy ? \:\)

Do góry
#1601230 - 19/09/2007 01:24 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Amkwish]
19_OuLu_88 Offline
old hand

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 1020
Tak megamasówka sądze że jednak wygra ale jedną bramką,choć emocje będą i to spore.Ja osobiście polecam typ że Werder strzeli,a dlaczego??Chgociażby dlatego że pamiętne mecze Realu w 1 meczach fazy grupowej kończyły się niespodzianką \:\) chociażby mecz z Leverkusen i ost z Lyonem.Przy takiej ilości osob ktore graja na Real stawiałbym coś na korzyść Werderu.ja za drobne pokusiłem się jeszcze zagrac typek że do przerwy Werder bedzie wygrywał lecz do konca przegra @25.00 wiec kuszacy \:\)

Werder vamooooos \:\)

Do góry
#1601290 - 19/09/2007 01:43 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Amkwish]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
No właśnie, patrząc na dzisiejszy zestaw par i przeglądając różne fora widzmy, że Real jest dziś megamasówką. Jeszcze chwilę temu po meczu o Superpuchar wszyscy wyszydzali zarówno trenera Schustera, zakupy gospodarzy ( Pepe ) i ogólnie panowało przekonanie, że znów zespół ten nie będzie stanowił kolektywu, tylko luźną paczkę gwiazdeczek, którzy nie potrafią wykonywać zaleceń taktycznych. Jednak jak widać Schuster jakby poukładał - choć trochę, ten rozgardiasz piłkarski, a Real po trzech kolejkach jest na pierwszym miejscu w lidze z bilansem 10:2. Jednak ostatnie spotkanie z Almerią choc zakończone wysokim wynikiem 3:1 to wygrane dzięki szczęściu, bo to goście miejscami byli lepszą drużyną. Z drugiej strony gdy patrzymy na Werder to trudno odnaleźć jakieś pozytywy i może stąd ogólnonarodowa optymistyczna zgodność braci typerskiej. Również widziałem w tym meczu zwycięstwo gospodarzy i podobnie jak inni również przynajmniej z dwubramkową przewagą. Ale może jednak i dziś zobaczymy iście cyrkowe zagrania, podobnie jak w meczu o Super Puchar, przecież od tamtego czasu minęło bardzo niewiele czasu, a Schuster nie mógł w tak krótkim czasie ustawić wszystkiego tak, aby funkcjonowało to jak najlepiej. Nie doszukuje się żadnej teori spiskowej, ale moim zdaniem zamiast na zwycięstwo gospodarzy, czy nawet z handi bramkowym lepiej postawić na over 2.5. Real zawsze grał z myślą nie o obronie, ale ataku. Twierdzono przecież, że to oni strzelają zawsze przynajmniej jedną bramkę więcej od przeciwników, więc nie należy zbytnio przejmować sie linią obrony. Od tego sezonu miało się to zmienić, ale jak jest każdy widzi. A Werder choć osłabiony to w LM zawsze grał otwarty futbol i dziś po prostu nie będą mieli wyjścia, bo proba gry na remis przyniesie fatalne skutki.

Do góry
#1601660 - 19/09/2007 03:12 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Szczypior]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
Żal w sumie nie kontrować x2 na Werder... często takie granie przeciwko masówkom sprawdza się. Nie mówię, że zawsze, ale zdecydowanie lepiej kontrować niż iść za innymi i też masować ;] potem tylko człowiek żałuje że nie zagrał kontry ;p

Do góry
#1637909 - 02/10/2007 04:33 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: VanTheMan]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Ciekawie przedstawia sie pewna statystyka w spotkaniu Werder - Olympiakos. Mianowicie, pilkarze z Grecji na 31 wyjazdowych spotkan w Lidze Mistrzow nie wygrali zadnego!, a statystyka przedstawia sie nastepujaco: 0 zwyciestw, 7 remisow i az 24 porazki!

Werder w ostatniej kolejce rozbil Arminie, wygrywajac az 8:1! Czy ktos, kto ow mecz ogladal, moglby powiedziec cos wiecej - czy rzeczywiscie Bremenczycy grali tak dobrze, czy wynik odzwierciedla to co dzialo sie na boisku?

Zastanawiam sie nad utworzeniem pewnego dubla, gdzie jako jedno ze spotkan chce umiescic wlasnie ow mecz, z typem na gospodarzy. Po minimalnej porazce na Santiago Bernabeu musza wygrywac takie mecze, jak ten, by nadal byc uwazanym za jednego z dwoch najwiekszych faworytow do wyjscia z grupy C i rzeczywiscie kroczyc ku temu celowi. Z Grecji i Wloszech ciezko bedzie wywiezc po 3 punkty, dlatego trzeba szukac ich w meczach na Weserstadion. Buki oferuja na Niemcow kursy w okolicach 1.45, co mnie satysfakcjonuje. Wyniki sa niezle - pomimo kilku absencji - jednak nie wiem jak wyglada rzeczywista gra Werderu. Bede wdzieczny za kazde info ;\)

pozdrawiam

Do góry
#1638259 - 02/10/2007 05:51 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: juancarlos]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
a ja za drobne zagrałem sobie x2 na Olympiakos i że Olymp. strzeli gola, Lua-Lua zagra w ataku, z tyłu za nim Djordjevic, Galetti i Ledesma, Kovacević pewnie zacznie na ławce, kurs na Werder to jakiś żart chyba \:\) powinno byc 1,7-1,8 podobnie jak na Lyon w innej grupie. Rozbili ostatnio 8-1 ale pamietajmy tydzien wczesniej 0-3 na Dortmundzie, na przełamanie Greków + Realek z wypoczętymi i świeżutkimi jak wiosenny rozmaryn Ruudem i Gutim \:\) \:D

Do góry
#1641676 - 03/10/2007 08:35 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Ryan20]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja muszę powiedzieć, że zastanawiam się nad tym, czy Real jest w stanie wygrać z Lazio
Źle mu nie życzę, choć kibicuję Barcelonie, ale mam co do wygranej Królewskich duże wątpliwości.
Kto nie ogląda La Liga moze odnieść wrażenie, że Real jest w formie, ale to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. W 3 ostatnich meczach 7 punktów, ale równie dobrze mogło nie być ich wcale, gdyby to rywalom, a nie Królewskim, dopisywało szczęście.
Na domiar zlego w Madrycie został Robinho, a Brazylijczyk akurat potrafił namieszać i ożywić grę.
Drugim jasnym punktem był Raul, który wrócił do wysokiej formy.
Z Holendrów przekonuje mnie tylko Drenthe. Robben na razie nic nie gra, a Sneijder tak jak błysnął, tak zgasł.
Zresztą holenderską kolonię przerabiała Barca i nie wyszło jej to na dobre.
Podoba mi się niechciany Baptista, ale Schuster raczej posadzi go na ławce. Guti to jest porażka i to od dawna.
Obrona też niezbyt pewna, a Casillas sprawia wrażenie jakiegoś rozkojarzonego. W ostatnim meczu bronił bardzo szczęśliwie, ale niektóre jego interwencje powodują, że trzeba zamykać oczy.
Nie wiem, jak aktualnie prezentuje się Lazio. W tabeli nie przekonuje, ale u siebie jeszcze nie przegrało. Wiem, że to groźna drużyna, z dwójką świetnych napastników
Na pewno stać ich na dobry mecz i sprawienie niespodzianki

Czekam, może ktoś kto interesuje się Serie A i ogląda mecze napiszę coś więcej o Lazio.
Na razie nic jeszcze nie grałem, ale myślę, nad 1X, czy czymś w tym stylu

Do góry
#1642316 - 03/10/2007 21:26 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: rene]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Dobrze myslisz z tym Lazio ale to nie jest mecz do grania - z prostej przyczyny: kurs. Remis dziadowski: ok 3,10 ale najbardziej prawdopodobny chyba, wygrana Lazio jeszcze bardziej dziadowski kurs: ok. 3,60 - ja bym bral tutaj mimo wszystko remis i dorzucil do kuponu Liverpool bo te grajki z Francji to kompletne dno. Wyjdzie ladny remis po ladnym kursie, albo jeszcze lepiej Liverpool -1,5 (kurs 2,0) + remis 3,10 w tym spotkaniu. Za mniejsza stawke ale kurs dobry bo ok. 6,00

Do góry
#1642426 - 03/10/2007 21:59 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: encepence]
Venon Offline
addict

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 604
Skąd: Zywiec/Krakow/.UK/Praga
w Pinnacle mam Lazio +0.5 po kursie 1.820
Wiec zagram 2/10.

Dalbym wiecej ale ze skladu Rzymian wylecial ich najlepszy strzelec:
"Lazio 2.10 : Tommaso Rocchi is a major doubt for Wednesday's UEFA Champions League match against Real Madrid after twisting his ankle at the weekend. The forward was Lazio's top scorer last season with 16 league goals. Rocchi's absence would be a big blow to the Italian team and Nigeria's Stephen Makinwa is expected to take his place alongside Macedonia striker Goran Pandev. Coach Delio Rossi is also without defender Sebastiano Siviglia, who fractured three fingers in training last week."

Co do Realu, to ich mecze glownie przegrywali ich przeciwnicy,mam na mysli przede wszystkim mecz z beniaminkiem na wyjezdzie 1-1, ktory mozna bylo przegrac 3-0. Lazio mimo slabszych wynikow jest znacznie lepszym zespolem niz takie Recreativo, lepiej zorganizowanym taktycznie i z pilkarzami o wiekszym potencjale.

Poczekam do wieczora, na pewno ludzie beda grac glownie na Real, moze kurs jeszcze sie poprawi ;\)

Do góry
#1642522 - 03/10/2007 22:31 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Venon]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Lazio - Real typ X za 3,10
Lazio w poprzedniej kolejce wymęczyło remis z Olimpiakosem,co było dla tej druzyny darem niebios, bo mogli spokojnie przegrać 3:0 zanim zremisowali przynajmniej tak wynikalo ze sktótu który pokazala tv.
Real wygrał z Werderem zasłużenie, chociaż nie potrafił wykorzystać wielu okazji do strzelenia conajmniej jeszcze 2 bramek. Nie sądze iż Real jeśli wywiezie z tego terenu przynajmniej punkt, to tez będzie zadowolony.
Zarówno Real jak i Lazio mogą te spotkania wygrać, lecz prawdopodobnie żadna z drużyn tego nie uczyni ale jesli miałbym być obiektywny to nawet nie jestem w stanie powiedziec komu do niego bliżej poza tym we wczorajszych meczach gladko powygrywali faworyci Arsenal, Barca, Sevilla itd dziś trudniejsze mecze i bardziej wyrównane pary,wiec remis mozliwy.

Do góry
#1642540 - 03/10/2007 22:34 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: rene]
Thiago Offline
veteran

Meldunek: 19/05/2003
Postów: 1503
Skąd: Gliwice
Fanatycy vs. Królewscy
Dziś na Stadio Olimpico w ramach rozgrywek o Puchar Ligi Mistrzów Lazio Rzym zagra z Realem Madryt. Na papierze praktycznie wszystko przemawia za drużyną gości. Ostatnie wyniki, indywidualności ale gdzie forma? No właśnie ekipa "Królewskich" ostatnio gra słabo, aczkolwiek wciąż wygrywa. Dzieje się to między innymi dzięki Casillas'owi, który broni w niesamowitych sytuacjach, ale jednak nie jest to już ten sam zawodnik co kiedyś. Coraz częściej zdarzają mu się "dziwne" interwencje. Ale w piłce niestety nie liczy się styl, lecz gole. Kto dziś je zdobędzie? Zapewne najgroźniejszy będzie Van Rozpychacz czy jak kto woli Van Dostawiacz. Obok niego zagra Raul. Dziwi mnie trochę fakt, że w pierwszym składzie gości nie wystąpi Drenthe, który najbardziej przekonuję mnie swoją grą spośród reszty zawodników "Królewskich". No ale zapewne Bernd Schuster wie lepiej, gdyż według niego dziś zagra najsilniejszy skład. Ale jak dla mnie to jest trochę zlepek indywidualności, niż drużyna. Jednak właśnie ten zlepek wciąż zdobywa punkty. A dziś przyjdzie się zmierzyć ze słabym "na papierze" Lazio.

I tu nadchodzi czas gdybania. Bo Lazio od 9spotkań nie potrafi zdobyć bramki w pierwszych 45minutach(sic!). Dziś znowu kibice gospodarzy będą się modlić o czyste konto Ballotty? Ten pan ma już 43 lata i 173dni(jak dobrze liczę). Myślałem, że w tym wieku trzeba się martwić o swoje włosy i problemy z prostatą a jednak SS Lazio nie ma póki co młodszego i lepszego specjalisty od bronienia. Ciężko będzie...

W ataku zagrają prawdopodobnie Rocchi i Machinva. Osobiście postawiłbym na Pandeva zamiast tego drugiego i może tak się stanie. Ostatnie ligowe spotkanie to remis z Regginą 1-1 po fantastycznym trafieniu z 40metrów obrońcy Lazio pana Kolarova, jednak on dziś raczej nie zagra od pierwszej minuty. Szkoda...
http://www.youtube.com/watch?v=69RLdmOGXgM

Lazio jest bez formy i nie ma co tu się oszukiwać. W przeciwieństwie do Realu Madryt, który także jest w lekkim dołku gospodarze nie potrafią zdobywać punktów.

Więc co może dziś uratować skórę podopiecznym Delio Rossi'ego? Walka, walka, walka i jeszcze raz walka. Dodać do tego fanatycznych kibiców i widzimy obraz psów z pianą na ustach. Lazio musi być dzisiaj drużyną. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Tylko to daje szansę na wygraną.

Wczoraj duże wrażenie zrobił na mnie Stuttgart, który mimo, że przegrał z Barceloną 0-2 to jednak według mnie piłkarze tej drużyny zagrali jedno z lepszych spotkań w tym sezonie, a przecież wcześniej cieniowali. Może dziś i Lazio zdoła się przełamać?

Niestety to jest tylko gdybanie. Bo naprawdę trudno znaleźć fakt, który przemawiałby za gospodarzami. Jednak z drugiej strony goście także nie grają niczego wielkiego i w końcu musi przyjść kryzys. Ja osobiście odpuszczam ten mecz. Prawdopodobnie właśnie to spotkanie obejrzę w TV, ale szkoda mi pieniędzy. Bo nie wiem kto tu może zwyciężyć. Chciałbym, żeby było to Lazio. Ale do tego trzeba poprawić swą grę. Walka!

Remis?

Przewidywane składy
SS Lazio: Ballota; Behrami, Stendardo, Cribari, Zauri; Mudingayi, Ledesma, Mauri; Manfredini; Rocchi, Makinwa
Real Madryt: Casillas; Salgado, Sergio Ramos, Cannavaro, Heinze; Higuaín, Diarra, Sneijer, Guti; Raúl, van Nistelrooy

Do góry
#1642541 - 03/10/2007 22:35 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Piotruś Pan]
pawel01979 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 4225
Skąd: JG
Arsenal nie wygral gladko, zasluzenie moze tak, ale na pewno nie gladko.

Do góry
#1642588 - 03/10/2007 22:46 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Venon]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Venon

Co do Realu, to ich mecze glownie przegrywali ich przeciwnicy,mam na mysli przede wszystkim mecz z beniaminkiem na wyjezdzie 1-1, ktory mozna bylo przegrac 3-0. Lazio mimo slabszych wynikow jest znacznie lepszym zespolem niz takie Recreativo, lepiej zorganizowanym taktycznie i z pilkarzami o wiekszym potencjale.


Nie miales na mysli czasem Valladolid ?

Z Recreativo nie grali jeszcze w tym sezonie.
Ogladalem mecz w Valladolid i sporo przesadzasz ,piszac ,ze Real mogl pregrac 0:3.
Faktem jest ,ze szczesliwie uratowal remis.

W ostatnim natomiast meczu z Getafe mozna mowic o szczesliwej wygranej Realu.

Nie mozna jednak wnioskowac ,ze Real gra slabiej.

Jest na tyle w dobrej formie ,by dzis wygrac w Rzymie z Lazio ,a co najmniej zremisowac.

Mnie do gustu najbardziej przypada opcja

Lazio - Real 2 (DNB)

I zeby nie bylo ,ze przechwalam Real.
Jestem fanem Barcelony ,ale klase rywala trzeba docenic.

! Salud ¡

amk

Do góry
#1642608 - 03/10/2007 22:49 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Czytam takie wpisy "Real w dolku".

Hmmm...na 18 punktow do zdycia w La Liga zobyli 16.
W CL na 3 mozliwe maja 3.

5 wygranych i jeden remis.

Zycze kazdej druzynie takiego "dola" \:D

Do góry
#1642625 - 03/10/2007 22:54 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: pawel01979]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Barca wygrała pewnie i zasłużenie, ale Stuttgart też okazje. Podobnie Arsenal.
Lazio też będzie miało okazje strzeleckie, szczególnie jak Real zagra tak jak w dwóch meczach ligowych. Z tym, że Rocchi, Pandew czy jak piszecie Makinwa mogą je wykorzystać, a nawet powinni, bo ci dwaj pierwsi to wyjadacze. Jeśli tak się stanie to z Realem może być cieniutko, bo włoskie drużyny potrafia grać, kiedy prowadzą. Nie wiem, na co stać Lazio, ale pamiętam ich mecz z Romą. Jest to drużyna, króra raz na jakiś czas moze zagrać świetny mecz.

Do góry
#1642633 - 03/10/2007 22:56 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Amkwish]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Obstaje , że Real dzisiaj meczu nie przegra, może forma nie jest rewelacyjna ale liczy się zawsze wynik nie piękno gry( fani Barcy mogą coś więcej na ten temat powiedzieć)
Real gra po prostu po profesorsku a la M.U ( chyba 6lub7 po 1:0)
umiejętności są trochę szczęścia zawsze się przyda jak w życiu.
Lazio jak na razie z formą w lesie, to nie są ci sami włosi z tamtego sezonu , a Hiszpanie to takie sępy wystarczy raz się zagapić i po meczu , jedyna rzecz o jaką mam obawę to forma Casillasa - może to dużo może mało ale Królewscy jakiś pkt dziś dopiszą

Do góry
#1642678 - 03/10/2007 23:10 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Amkwish]
Thiago Offline
veteran

Meldunek: 19/05/2003
Postów: 1503
Skąd: Gliwice
Originally Posted By: amkwish
[quote=Venon]


I zeby nie bylo ,ze przechwalam Real.
Jestem fanem Barcelony ,ale klase rywala trzeba docenic.

! Salud ¡

amk

Ja po prostu lubię stawiać na Real bo jak przegram to mi nie żal pieniędzy. Ale jakoś dziś czuję, że Lazio w końcu może się przełamać. Siakoś tak dziwnie...

Do góry
#1642680 - 03/10/2007 23:11 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: crossmen]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Jak ktos pisze, ze Real gra po profesorsku, to az czlowieka glowa zaczyna bolec \:D

Jesli chodzi o kolektyw i gre zespolowa, to Real jest na ta chwile pare lat swietlnych za Man U., wiec takie porownanie jest nieco chybione. \:\)

Ciagla, jak to twierdzi Schuster, duza i niezbedna rotacja nie pozwala temu zespolowi w jakikolwiek sposob zlapac wlasciwego rytmu.Czesto zdarza sie, ze wynik przychodzi dopiero jak Schuster zrobi jakas zmiane podczas meczu.

No i ten dziwny ogrom szczescia(slupki, poprzeczki) + Iker(ktory z tych 16 ligowych pkt, moglby przypisac sobie 3/4 jako swoja zasluge).

Do góry
#1642716 - 03/10/2007 23:26 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: crossmen]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Ja dzisiaj zagrałem już Real i liczę na podtrzymanie zwycięskiej passy. Za lepszą grą niż w 2 poprzednich meczach ligowym przemawia to że Schuster ma wystawić najsilniejszy skład a nie dalej stosować rotację. Najważniejsze wiadomości to występ Casillasa, Ramosa, Diary, Sneijdera i Gutiego. Oraz pary napastników Raul i RvN. Słabszym punktem w Realu będzie Salgado jeżeli zagra bo to co wyprawiał z Valladolid woła o pomstę do nieba. Dlatego nie wiem czy Schuster się zdecyduje. Oby nie. To co Gutiego to się nie zgadzam, że to słaby piłkarz. Ma duże wahania formy. Raz gra świetnie, a drugim razem fatalnie. I nie zalezy to od klasy rywala. Po prostu nie potrafi grać regularnie na najwyższym poziomie ale jeżeli dzisiaj zobaczymy tego dobrego Gutiego to powinien poprowadzić Real do zwycięstwa.
Zmęczenie wśród piłkarzy nie powinno być za duże bo system rotacji daje odpocząć zawodnikom. Ostatnio wypoczywał Guti i Diarra, którzy weszli w II połowie. Więc dzisiaj liczę na ich dobry mecz. To samo z RvN i Higuainem, którzy wogóle nie zagrali. Cel na ten sezon jest jasny dla Realu. Przywrócić sławę na arenie międzynarodowej dlatego nie sądzę by odpuszczano jakikolwiek mecz w tej edycji LM. Atutem Realu jest to że nawet na ławce są świetni zawodnicy i mogą wejść jeżeli coś się nie będzie układać. Bo klasy Robbena, Baqtisty, Saviolli nie trzeba nikomu przypominać. A są jeszcze młodzi zdolni jak Drenthe i Gago. Zgodzę się że Real wygrywał ostatnio szczęśliwe ale jest to ważne by tak się działo bo całego sezonu nie da się grać na 100%. Po drugie stosując rotację a więc drużyna nie mogła się zgrać, a i tak punktów nie traciła.
Lazio wiele napisać nie mogę ale po ich wynikach widać, że wiele dobrego się nie dzieje. Ja proponuje w tym meczu czystą dwójkę i nic więcej. Granie Realu na over czy under to wielka loteria. Handi też nie najlepsze rozwiązanie bo Real może dzisiaj bramkę stracić, a potem wymęczyć zwycięstwo.

Do góry
#1643133 - 04/10/2007 01:38 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: pescar]
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Jako że dzisiaj nie mam jakoś ochoty grać za grubą kasę polecam typek rozrywkowy za medium/small stake:

Werder - Olympiakos - "nie będzie 6 zmian"

1. Kilku ważnych graczy nieobecnych w obu zespołach, a więc ławki rezerwowych mocno nadwyrężone.

2. Schaaf w meczach ligowych tego sezonu, w co drugim meczu nie wykorzystuje limitu zmian.

3. Obaj trenerzy w pierwszej kolejce LM zmienili po ... jednym zawodniku.

Kurs po odliczeniu prowizji ok. 2.17 - zainteresowani powinni wystawiać już teraz, zakład nie jest zbyt popularny i oferta na LAY wysokości 1.80-1.81 musi chwilkę poczekać na chętnego.

Powodzenia

Do góry
#1644500 - 04/10/2007 05:59 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: kurson]
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Originally Posted By: kurson
Kurs po odliczeniu prowizji ok. 2.17


Na Schaafa można liczyć \:D

Polecam ten typek w kolejnych meczach Werderu w LM, nawet jak Frings i Borowski wrócą na stałe do składu - ich ławka jest ... \:\)

Do góry
#1644580 - 04/10/2007 06:43 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: micha$]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Po dwóch kolejkach:


Kolejne spotkania:
Oct 24 Real Madrid - Olympiacos
Oct 24 Bremen - Lazio

Nov 6 Olympiacos - Real Madrid
Nov 6 Lazio - Bremen

Nov 28 Lazio - Olympiacos
Nov 28 Bremen - Real Madrid

Dec 11 Olympiacos - Bremen
Dec 11 Real Madrid - Lazio

Do góry
#1644590 - 04/10/2007 06:48 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Thiago]
Thiago Offline
veteran

Meldunek: 19/05/2003
Postów: 1503
Skąd: Gliwice
Originally Posted By: Thiago-duszek

W ataku zagrają prawdopodobnie Rocchi i Machinva. Osobiście postawiłbym na Pandeva zamiast tego drugiego i może tak się stanie.

Remis?


8' [0 - 1] R.v. Nistelrooy
32' [1 - 1] G. Pandev
61' [1 - 2] R.v. Nistelrooy
75' [2 - 2] G. Pandev

Mogę zostać trenerem Lazio \:\)

Do góry
#1644663 - 04/10/2007 07:16 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Amkwish]
Venon Offline
addict

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 604
Skąd: Zywiec/Krakow/.UK/Praga
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Venon

Co do Realu, to ich mecze glownie przegrywali ich przeciwnicy,mam na mysli przede wszystkim mecz z beniaminkiem na wyjezdzie 1-1, ktory mozna bylo przegrac 3-0. Lazio mimo slabszych wynikow jest znacznie lepszym zespolem niz takie Recreativo, lepiej zorganizowanym taktycznie i z pilkarzami o wiekszym potencjale.


Nie miales na mysli czasem Valladolid ?

Z Recreativo nie grali jeszcze w tym sezonie.
Ogladalem mecz w Valladolid i sporo przesadzasz ,piszac ,ze Real mogl pregrac 0:3.
Faktem jest ,ze szczesliwie uratowal remis.

W ostatnim natomiast meczu z Getafe mozna mowic o szczesliwej wygranej Realu.

Nie mozna jednak wnioskowac ,ze Real gra slabiej.

Jest na tyle w dobrej formie ,by dzis wygrac w Rzymie z Lazio ,a co najmniej zremisowac.

Mnie do gustu najbardziej przypada opcja

Lazio - Real 2 (DNB)

I zeby nie bylo ,ze przechwalam Real.
Jestem fanem Barcelony ,ale klase rywala trzeba docenic.

! Salud ¡

amk


Hej

Faktycznie popelnilem gafe z tym beniaminkiem ;-)
Ja rowniez jestem socio Barcy ale co do Realu to starajac sie obiektywnie ocenic te druzyne, to brakuje tam rozgrywajacego od paru lat z prawdziwego zdarzenia, po tym jak Zidane mial juz swoj wiek, Gupi[tak Guti wiem, ale ja nienawidze go i pisze tak z przekory;)] wiec Gupi jak przez caly okres swojej kariery tylko sie zapowiada na dobrego pilkarza, Gago okazal sie lepszy w defensywie niz w kreowaniu, a Sneider poza dobrym strzalem z dystansu czy egzekwowaniu rzutow wolnych nie pokazal na razie nic wiecej.

Przechodzac do meritum, dzis ogladalem sobie przez sopcast pierwsza polowe Lazio-Real, i musze przyznac ze Real przez wiekszosc swojego czasu gral dosc chaotycznie, co prawda pojawily sie 2-3 schematy ktore Schuster probuje im wpoic na treningach, ale to nadal nie jest to. Co do Lazio, duzo ambicji troszke mniej umiejetnosci, no i troche szczescia, nie wiem co sie dzialo w drugiej polowie, ale w pierwszej Lazio nie bylo druzyna lepsza.

Obiektywnie oceniajac poczynania Realu pod katem kolejnych spotkan:
jak na razie imho, wiecej zalezy od indywidualnosci w tym zespole, przy klasowych zespolach w La Liga, jesli mecz nie ulozy sie na poczatku pod Real, to Blancos beda mieli wielkie trudnosci ze zdobyciem 3pkt.

Do góry
#1644677 - 04/10/2007 07:28 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Venon]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Guti moim zdaniem to nie jest zawodnik dla Realu, ale do przysłowiowego już Levante. Ani z niego nie jest playmaker, ani defensywny pomocnik. Brylantowy technik też to nie jest, generalnie nie ma jakiejś cechy wyróżniajacej. Jeśli spojrzeć na to chłodnym okiem, to nic nie wnosi do gry, poza tym, że wychodzi na boisko. Ot taka zapchadziura. Czasem wyjdzie mu lepszy mecz, przeważnie gorszy. W to mnijsce mógłby wejść ktoś, kto autentycznie coś da drużynie.
Spodziewałem się, że Real moze mieć kłopoty ze zdobyciem 3 punktów dziś, bo i owszem - punkty w lidze robi - ale ostatnio bardzo szczęśliwie.
Gdyby dziś Lazio strzeliło pierwsze to Real mógłby przegrać
Venon ma rację. Jeśli inne mecze nie będą się układać Królewskim, to będą kłopoty

Do góry
#1645224 - 04/10/2007 20:31 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: rene]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
hejka - co do Realu - sprawdził się mój typ , że tego meczu nie przegra .
natomiast co do meczu to przyznaje , że sam Pandev ten mecz mógł wygrać dla Lazio, jednak tylko mógł, szczęście po stronie Realu .
natomiast w miarę upływu czasu gra Królewskich będzie wyglądała lepiej poprostu jest to całkiem nowa drużyna a na zgranie potrzeba czasu ,do tego jak zaskoczą Holendrzy boczni pomocnicy to musi być lepiej , tylko jeszcze ta niefrasobliwość w obronie noi Iker niepewny.Schuster cały czas szuka jednak optymalnego ustawienia .

Do góry
#1706656 - 23/10/2007 03:52 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: crossmen]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Dynamo Kijów - Man Utd
Gospodarze po 2 meczach 0pkt i muszą zagrac tutaj o wygraną. Man utd (6pkt) wystarczy remis o czym zresztą mówi sam Ferguson. Szkot słusznie zauważył że to do Dynamo musi atakować więc jego zawodnicy będą spokojnie czekać na rozwój wydarzeń i ewentualnie kontratakować. Typ: under 2.5/3.0 @1.86 (Pinnacle)


Do góry
#1711320 - 24/10/2007 23:11 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: DJ SOSNA]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
witam,

czy ktoś ma jakieś informacje na temat madryckiej ekipy? Szczególnie liczę na info od amkwisha ;\)

pozdrawiam, Kamil

Do góry
#1711621 - 25/10/2007 01:11 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: _Korver_]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Real - Olyipiakos Pireus zapowiada się ciekawie chociaż faworytem sa Królewscy to w ostatniej kolejce LM druzyna sprawiła niespodzianke pokonując Werder na jego boisku. Padło w tamtym meczu chyba z 6 bramek i mecz był bardzo widowiskowy.
Moim zdaniem w tym meczu też może paść over zakładam iż Olimpiakos nie będzie sie tylko bronił, ale tez zatakuje i może przynajmniej raz trafic to bramki Realu. Spotkanie powinien wygrać Real zatem kurs słabiutki na zwyciestwo madrytczyków, na overa 1.50 w Toto - mix jesli nie spadl transmisja tez w tvp o 20:45 beda emocje na Santiago, liczę na występ Michała Zewłakowa, bedzie miał niezłe przetarcie z ekipa hiszpanską,zobaczymy.
W drugim spotkaniu zagrałbym X kurs 3,25 Werderu z Lazio do tej pory Włosi nie przegrali w LM mają 2 pkt i potrafią wywalczyć chocby punkt na wyjeździe. Werder nie specjalnie gra w tegorocznej edycji LM niezły mecz z Realem jednak ostatecznie przegrany, drugi słaby z Olipiakosem i kompromitacja na swoim stadionie porażka. Ostatnia szansa dla Werderu by cokolwiek zmienić w tej sytuacji i poprawić swoją pozycje w tabeli, rywal trudniejszy od Olimpiakosu, dobrze zorganizowany w obronie, do tego ten macedonczyk Pandev, Lazio przyjeżdza z wola zwycięstwa do Niemiec, jednak za korzystny rezultat uzna tez remis pózniej 2 meczyki u siebie i jeśli je wygrają to Lazio przed wyjazdem do Madrytu w ostatniej kolejce może mieć wywalczony awans pod warunkiem iż Lazio dziś nie przegra.
Zwycięstwa Werderu w tym meczu nie dostrzegam, nie przekonuje mnie on swoją grą w pucharach, bo liga niemiecka to też inna bajka, oby Werder ponownie dziś nie dostał w tyłek od Lazio, bo wówczas o awansie moga raczej zapomnieć.
Werder - Lazio X lub X2 w zalezności od tego jakie ryzyko ktoś podejmuje

Do góry
#1749645 - 05/11/2007 17:51 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Olympiakos - Real
Lazio - Werder

W pierwszej parze biorę pod uwagę wszystkie rozstrzygnięcia, choć Real raczej nie przegra

W drugiej parze stawiam na Lazio
Lazio do LM dostało się dzięki aferom we włoskim futbolu
Ta szansa powinna podzialać na nich mobilizująco
U siebie powinni poradzić sobie z bezpłciowym Werderem

Do góry
#1750427 - 06/11/2007 01:52 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: rene]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Kadra Realu:
Bramkarze: Casillas, Codina
Obrońcy: Ramos, Marcelo, Heinze, Pepe, Cannavaro. Torres
Pomocnicy: Gago, Drenthe, Balboa, Sneijder, Robinho, Diarra
Napastnicy: Soldado, Saviola, Baptista, Van Nistelrooy, Raul.

Real bez ważne ogniwa jakim jest brak Gutiego. Do tego brak Metzeldera, który tworzył z Cannavaro parę środkowych obrońców. Wraca Pepe i Sneijder. Szczególnie powrut tego drugiego może być istotny pod nieobecność blond wychowanka klubu. Myślę, że Real wymęczy zwycięstwo by jak najszybciej zapewnić sobie awans i zwycięstwo w grupie by skupić się na rozgrywkach ligowych gdzie nadal są liderami mimo porażki z Sevillą 0:2. Grecy nie mają nic do stracenia dlatego powinni zagrać bardziej otwartą piłkę co może być korzystne dla Realu. Jeżeli Real zagra uważnie w obronie i nie będzie robić prezentów rywalom powinien ten mecz wygrać bo dla mnie wielce prawdopodobne jest, że coś strzelą w tym meczu.

Co do trudiego meczu to trudno coś powiedzieć bo rene piszesz, że Werder bezpłciowy ale i Lazio nie notuje najlepszych wyników, więc uważam, że będzie to wyrównany mecz drużyn o podobnym poziomie przynajmniej dzisiaj bo jednak Niemców uważam za drużynę lepszą ale im nie za specjalnie idzie przez co mecz powinien być wyrównany.

Do góry
#1750487 - 06/11/2007 02:14 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: pescar]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: pescar

Real bez ważne ogniwa jakim jest brak Gutiego. Do tego brak Metzeldera, który tworzył z Cannavaro parę środkowych obrońców. Wraca Pepe i Sneijder


Brak Gutiego moim zdaniem to nie jest żadne osłabienie, bo "blondwłosy" niewiele wnosi do gry.
Metzelder to też jakiś asior nie jest, szczególnie w La Liga, ktora go po prostu przerasta.
Pepe jak na razie też mi się bardzo "podobał" \:D
Sneijder poza meczem z Żółtymi Łodziami niczym jeszcze nie błysnął

Ale ja uważam, że Real nie przegra, bo wyciągnie wnioski z pierwszego meczu
Trudno powiedzieć jak zagra Olympiakos
Ale raczej nie na tyle dobrze, by wygrać te mecz.
Według mnie remis lub jednobramkowe zwycięstwo Królewskich

Werder gra to samo od lat, tyle tylko, że teraz gorsi wykonawcy.
Defensywa nie jest monolitem, druga linia bez wyrazu, a napastnicy coraz gorsi
Ile można liczyć na Diego?

Lazio ostatnio w lidze fatalnie, ale na LM się sprężą
Zgadzam się, że będzie to wyrównany mecz drużyn o podobnym poziomie, ale wygra Lazio \:\)

Drużyny niemieckie nie za bardzo radzą sobie w LM
Dotychczas w 9 meczach - 2 zwycięstwa, 7 razy po tyłku
Przypadku w tym nie ma

Do góry
#1750489 - 06/11/2007 02:15 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: pescar]
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Lazio Rzym @ 2.45 - Werder Brema @ 2.60


Dziś rano odbył się trening Lazio w Formello. Drużyna skupia się na wtorkowym meczu na Stadio Olimpico z Niemcami z Bremy. Do gry powróci Valon Behrami, który nie występował w ostatnich spotkaniach ze względu na grypę. Oddzielnie trenowali natomiast dwaj najlepsi napastnicy: Tommaso Rocchi i Goran Pandev. Pierwszy ma lekko skręconą kostke w lewej nodze (lecz o niego nie obawiają się klubowi lekarze), natomiast wtorkowy występ Pandeva stoi pod znakiem zapytania. Decyzja ma zapaśc jutro.

Typowy mecz do nie obstawiania \:\)

Do góry
#1750526 - 06/11/2007 02:22 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: mateusz2201]
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Olympiakos @ 3.60 - Real Madryt @ 2.00

Real, ostatnimi czasy wielkia niewiadoma. To zagrają wspaniale jak w meczu z Valencią to znów nie zachwycą jak w meczu z Sevillą, chociaż po meczu zawodnicy mieli spore pretensje do arbitra. Jak wspomnieli wyżej koledzy nie zagra Guti, wydaję mi się, że będzie to spora strata dla Realu, ale zawsze można go kimś zastąpić (pewnie będzie to Sneijder). Co do Olympiakosu to pokazał on już w Madrycie, że jest to dobrze ułożony klub i na pewno powalczy o zwycięstwo w tym meczu.

Jeden typ na ten mecz przyszedł mi do głowy:

Obu drużynom uda się zdobyć bramkę w meczu @ 1.60 Bwin

Do góry
#1750609 - 06/11/2007 02:49 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: mateusz2201]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Nie zgadzam się, że Guti nic nie wnosi albo jego wkład jest niewielki. Gdy mecz mu wychodzi to naprawdę potrafi odmienić losy meczu swoimi genialnymi prostopadłymi piłkami, które potrafi świetnie zagrywać. Jednak nie jest to genialny piłkarz i raczej już nie będzie ze względu na swoją nieregularność. Na 10 meczów wyjdzie pewnie mu coś koło połowy. Duży wpływ na jego grę ma to, że w Realu jest głównym kreatorem i nie ma kto go zastąpić lub odciążyć. Często rywale bez pardonu próbują go zatrzymać i po kilku ostrzejszych wejściach zdarza się, że traci ochotę do gry. Gdyby były w składzie ktoś do pomocy, który też mógłby po rozgrywać wtedy Guti byłby bardziej efektywny. Bo Diarra to jednak lekko drewniany jest i wiele pojęcia o rozgrywaniu nie ma.
Co do Sneijdera to faktycznie początek miał dobry, a jeżeli chodzi o skuteczność to świetny. Jednak teraz obniżył loty i według mnie decydujące była ilość spotkań którą rozegrał na początku sezonu. Szczególnie nie najlepiej podziałał na niego wyjazd na mecze reprezentacji. Teraz jakiś uraz przed meczem z Sevillą go dopadł więc nie wiadomo jak się zaprezentuje. Jeżeli zagra to przynajmniej skrzydła będą lepiej działały bo spodziewam się w środku pary Gago-Diarra a na skrzydłach Robinho i Sneijder.

Do góry
#1750923 - 06/11/2007 04:02 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: pescar]
maciejos901 Offline
member

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 114
Skąd: Puławy
Moim zdaniem postawa Realu jest tak na prawde niewiadomą. Po meczu z Valencią wiele osób stawiało na Królewskich w konfrontacji z Sevillą a tam szybkie dwie bramki, później czerwona kartka dla Ramosa i już praktycznie było po meczu. Szybko strzelona bramka Valencii na pewno w znaczym stopniu ustawiła mecz i Realowi grało się zdecydowanie łatwiej. W spotaniu z Sevillą było dokładnie odwrotnie i moim zdaniem nie poznaliśmy jeszcze dokładnej odpowiedzi w jakiej formie jest Real. Faktem jest, że tracą oni dosyć dużo goli co jest problemem Schustera. Olympiakos moim zdaniem będzie chciał wykorzystać niezrozumienie w defensywie i na własnym boisku może być groźny, dlatego moim zdaniem kursy na ten mecz są adektwatne do sytuacji.
Co do sprawy Gutiego to według mnie jest on dosyć ważną postacią dla pomocy Realu, ponieważ to on kreuje większość akcji, przez niego przechodzi większość podań. Jeśli miałby nie zagrać w Pireusie moim zdaniem będzie to osłabienie Realu.

Do góry
#1750967 - 06/11/2007 04:17 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: rene]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: rene
[quote=pescar]
Werder gra to samo od lat, tyle tylko, że teraz gorsi wykonawcy.
Defensywa nie jest monolitem, druga linia bez wyrazu, a napastnicy coraz gorsi
Ile można liczyć na Diego?


Werder gra od lat to samo i jestem bardzo zadowolony z tego,ze juz od sezonu 03/04 po zdobyciu mistrza w BL graja tak samo \:\)
przypomne :

sezon 03/04 - 1. miejsce
04/05 - 3.miejsce
05/06 - 2.miejsce
06/07 - 3.miejsce
07/08 - (aktualnie) 3.miejsce

naprawde niewiem dlaczego uwazasz,ze aktualnie sa gorsi wykonawcy?
Tymi lepszymi moze byli:
Charisteas,Valdez,Zidan,Ernst,Ismaël,Reinke,Fahrenhorst,Schulz???,a moze Micoud i Klose? o tych 2! ci chodzi?

No i szkoda,ze nie napisales o defensywie,pomocy i napastnikach Lazio ;\) ,bo w tej chwili na wzorowych nie wygladaja.
Ostatnie 3 mecze w domu przegrane!
W ostatnich 16 spotkaniach (liga i LM) tylko 2 zwyciestwa!

43 letni bramkarz Ballotta jest najslabszym ogniwem Lazio,popelnia duzo bledow i juz w jego karierze do pewnego bramkarza nalezec nie bedzie.

Lazio potrzebuje bardziej punktow niz Werder,wiec musza grac do przodu,Werder moze wtedy zakonczyc jakis kontratak bramka.

Jedno jest pewne,Werder powinna miec wiecej strachu przed faszystowskimi kibicami (Ultras) niz przed druzyna Lazio,ktora w tym sezonie jeszcze formy nie znalazla!

Do góry
#1751369 - 06/11/2007 06:23 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: WERDER12]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: WERDER12


Werder gra od lat to samo i jestem bardzo zadowolony z tego,ze juz od sezonu 03/04 po zdobyciu mistrza w BL graja tak samo \:\)
przypomne :

sezon 03/04 - 1. miejsce
04/05 - 3.miejsce
05/06 - 2.miejsce
06/07 - 3.miejsce
07/08 - (aktualnie) 3.miejsce

naprawde niewiem dlaczego uwazasz,ze aktualnie sa gorsi wykonawcy?
Tymi lepszymi moze byli:
Charisteas,Valdez,Zidan,Ernst,Ismaël,Reinke,Fahrenhorst,Schulz???,a moze Micoud i Klose? o tych 2! ci chodzi?



O ile pamietam, to w drużynie, która zdobyła mistrzostwo grali Fabian Ernst, Johan Micoud, Nelson Valdez, Angelos Charisteas, a oprócz tego Klasnic i Ailton. Klasnic niby jest, ale wiadomo.
Micoud był wtedy jednym z najlepszych pomocników w Bundeslidze, jeśli nie najlepszym, Ailton królem strzelców.

O Klose można mówić, że zdrajca itp., ale takiego napastnika Werder w tej chwili nie ma.

Zobaczmy kto jest:
Markus Rosenberg
Aaron Hunt
Ivan Klasnić
Boubacar Sanogo
Hugo Almeida
Kevin Schindler
Martin Harnik

Grają Almeida i Sanogo
Obaj nie dorównują klasą Zidanowi, który prawie nie uchronił Mainz przed degradacją. W Hamburgu nie błyszczy, ale tam ostatnio nikt kto przechodzi z innego klubu Bundesligi nie sprawdza się, ja przynajmniej takiego w ostatnich latach nie pamiętam. Valdez też miał udany sezon w Werderze, podobnie jak kilku innych, których wymianiłeś ( niekoniecznie napastników )

Faktem jest, że Werder od lat w czołówce Bundesligi, ale na arenie miedzynarodowej nic.
Jeszcze niedawno Werder miał super defensywę. Teraz tego juz nie widać i prawie w każdym meczu coś do sieci wpada.

W środku doszedł Diego, ale reszta. Baumann, Vranjes, Borowski, Jensen czy nawet Frings - bez komentarza
Kiedyś Werder miał pomocników w kadrze, dziś już takiego nie ma
Przypadek?

Ja nie widzę, by ta drużyna rozwijała się, szła do przodu.
Jedna jaskółka ( Diego ) to za mało
Kilku innych można jeszcze wyróżnić, ale postępu ja tam nie widzę
I mnie akurat nie dziwi, że jak Werder trafia na dobrego rywala to sobie nie radzi
Nawet na własnym podworku 0:4 i 1:4 z Bayernem na ten przykład

Lazio wielka drużyną nie jest, ale moim zdaniem jutro wygra, jak zagrają Rocchi i Pandew, bo czytam, któryś moze nie zagrać

Do góry
#1751810 - 06/11/2007 16:31 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: rene]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Originally Posted By: rene
Olympiakos - Real
Lazio - Werder

W pierwszej parze biorę pod uwagę wszystkie rozstrzygnięcia, choć Real raczej nie przegra

W drugiej parze stawiam na Lazio
Lazio do LM dostało się dzięki aferom we włoskim futbolu
Ta szansa powinna podzialać na nich mobilizująco
U siebie powinni poradzić sobie z bezpłciowym Werderem


nie zgadzam sie z twoim zdaniem co do Gutiego... jesli myslisz ze ten blondwlosy nic nie wnosi do gry to chyba nie ogalądasz meczów La Liga.. potrafi prowadzic gre i czesto lapie asysty po ktorych padają bramki
Druga sprawa co ma afera we wloskim futbolu do grania w lidze mistrzów?
moje typy to real 2 i Werder x2 nie powinni tego meczu przegrać.

Do góry
#1751816 - 06/11/2007 16:45 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Warren]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Biczu a dlaczego takie typy?

Do góry
#1751826 - 06/11/2007 17:03 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Logan]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Na zbliżający się mecz w Lidze Mistrzów z Olympiakosem z Pireusu trener Bernd Schuster będzie miał do dyspozycji następujących zawodników:

Bramkarze: Casillas, Codina
Obrońcy: Ramos, Marcelo, Heinze, Pepe, Cannavaro. Torres
Pomocnicy: Gago, Drenthe, Balboa, Sneijder, Robinho, Diarra
Napastnicy: Soldado, Saviola, Baptista, Van Nistelrooy, Raul.

Zwraca uwagę brak Gutiego, który w meczu z Sevillą nabawił się naciągnięcia mięśnia oraz powrót do kadry meczowej Brazylijczyka Pepe oraz holenderskiego pomocnika Wesleya Sneijdera. Nieobecny jest natomiast Jerzy Dudek (kontuzja), dotychczas żelazny rezerwowy Ikera Casillasa. Brak także niemieckego stopera Christopha Metzeldera.
Oglądałem 1 mecz tych druzyn i myśle ze Olympiakos nawet ze swoimi super kibicami nie da rady Królewskim. Ofensywa madrytu jest mistrzowska,, Ruud i Raul to stare wygi ktore w LM punktują jak na zawołanie po porażce z Sevillą w La Liga w LM powinni pokazać się z lepszej strony.
Wiadomo ze to jest sport i kazdy wynik jest możliwy i nawet najlepsza analiza moze sie zupełnie nie sprawdzic
W meczu Lazio z Bremą widze rtemis z malym wskazaniem na Werder.
to co zrobił bramkarz LAzio Marco Ballotta w meczu z fiorentiną woła o pomste do nieba...
Lazio na 15 miejscu w Serie A 5 porażek
Werder 3 miejsce w bundeslidze 3 porazki
najbardziej pasuje mi tu X
ale gram x2
Pozdrawiam

Do góry
#1751827 - 06/11/2007 17:03 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Logan]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Na zbliżający się mecz w Lidze Mistrzów z Olympiakosem z Pireusu trener Bernd Schuster będzie miał do dyspozycji następujących zawodników:

Bramkarze: Casillas, Codina
Obrońcy: Ramos, Marcelo, Heinze, Pepe, Cannavaro. Torres
Pomocnicy: Gago, Drenthe, Balboa, Sneijder, Robinho, Diarra
Napastnicy: Soldado, Saviola, Baptista, Van Nistelrooy, Raul.

Zwraca uwagę brak Gutiego, który w meczu z Sevillą nabawił się naciągnięcia mięśnia oraz powrót do kadry meczowej Brazylijczyka Pepe oraz holenderskiego pomocnika Wesleya Sneijdera. Nieobecny jest natomiast Jerzy Dudek (kontuzja), dotychczas żelazny rezerwowy Ikera Casillasa. Brak także niemieckego stopera Christopha Metzeldera.
Oglądałem 1 mecz tych druzyn i myśle ze Olympiakos nawet ze swoimi super kibicami nie da rady Królewskim. Ofensywa madrytu jest mistrzowska,, Ruud i Raul to stare wygi ktore w LM punktują jak na zawołanie po porażce z Sevillą w La Liga w LM powinni pokazać się z lepszej strony.
Wiadomo ze to jest sport i kazdy wynik jest możliwy i nawet najlepsza analiza moze sie zupełnie nie sprawdzic
W meczu Lazio z Bremą widze rtemis z malym wskazaniem na Werder.
to co zrobił bramkarz LAzio Marco Ballotta w meczu z fiorentiną woła o pomste do nieba...
Lazio na 15 miejscu w Serie A 5 porażek
Werder 3 miejsce w bundeslidze 3 porazki
najbardziej pasuje mi tu X
ale gram x2
Pozdrawiam

Do góry
#1751828 - 06/11/2007 17:04 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Warren]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
sorrki za podwójny post ;\)

Do góry
#1751969 - 06/11/2007 19:36 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Warren]
katowiczanin Offline
La Pulga

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 24306
Skąd: Katowice/Barcelona
Ja zagrałem dzisiaj z tej grupy na wygraną Lazio myślę że w końcu odniosą zwycięstwo w Lidze Mistrzów pozatym wydaje mi się że drużyna Werderu jest drużyną własnego boiska niż drużyną wyjazdową


Drugi typ to [X] do przerwy Olypmiakosu mecz trudny do typowania ponieważ może tutaj paść każdy wynik ja skusiłem się na remis do przerwy patrząc na statystyki Olympiakos jedynym mecz jaki rozegrał u siebie zremisował do przerwy tak samo jak Real na wyjeździe

Do góry
#1752603 - 07/11/2007 00:48 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: micha$]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

@rene

Nie chce wchodzic w szczegoly Twojego postu,bo nie chodzi tutaj o zespol z Bremy tylko o dzisiejsze spotkanie,jednak pozwole sobie napisac,ze Werder (klub z prowincji) rozwija sie dobrze a faktem tego jest nie tylko ostatnie sezony,lecz nawet i obecny sezon w ktorym ciagle dotkliwe sa kontuzje wielu graczy.Wyobraz sobie ,ze Bayern ma od 12 kolejek ponad 10 kontuzjowanych graczy,co by to pan Hoeness sie nagadal
W Werdzie jeszcze zaden na ciezka sytuacje kadrowa nie narzekal!
Ta druzyna rozwija sie i idzie do przodu,ma wielu mlodych zawodnikow,ktorzy moga grac na wielu pozycjach i pomimo wielu kontuzjowanych pilkarzy zawsze ma kto grac i sa pozytywne wyniki.
Przypomnij sobie ostatni sezon HSV,podobnie duzo kontuzjowanych graczy co w tym roku ma Werder,lecz HSV calkowicie sie z tym nie radzil.Byc wielka druzyna to nie znaczy miec w kadrze drogich i slynnych zawodnikow,natomiast trzeba miec kolektyw!

Sorry,ze jednak sie troche rozpisalem,nie na temat dzisiejszego spotkania

Podoba mi sie to co napisal katowiczanin
Originally Posted By: katowiczanin
... pozatym wydaje mi się że drużyna Werderu jest drużyną własnego boiska niż drużyną wyjazdową

...a szczegolnie w pucharach!

Mam nadzieje,ze nie za bardzo doswiadczony sedzia z Chorwacji (pierwszy mecz w LM) bedzie zawsze na wysokosci zdarzenia.

Jak dla mnie, to mecz tylko do typowania live .

Do góry
#1752705 - 07/11/2007 01:15 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: WERDER12]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
WERDER12 - ja nie jestem fanem Bayernu, a do Werderu nic nie mam, a już nie uważam go za klub z prowincji.
Staram się na to patrzeć chłodnym okiem i mnie akurat ten zespół nie zachwyca
Ty pewnie masz inne zdanie, bo domyślam się, że kibicujesz tej drużynie.
Myślę, ze podyskutować będzie jeszcze czas.

Zgadzam się, że ten mecz najlepszy jest na live
Ja akurat chcę zagrać na Lazio, ale muszę najpierw zobaczyć, w jakim składzie wybiegną obie drużyny
Werder mnie nie przekonuje i ma tąpnięcia, jak choćby ta z Olympiakosem czy męki z Czerwoną Gwiazdą
Moim zdaniem kadrowo jest on za słaby na LM, podobnie jak inne niemieckie drużyny, co akurat mnie nie cieszy, bo o Bundeslidze mam dobre zdanie i chętnie ją zawsze oglądam
Ale biznes is biznes

Być moze wpływ mają też kontuzje, bo one ciagną się od dawna
Wielu zawodników nie przepracowało letniego cyklu, tylko wskoczyło do składu
To może ( a nawet powinno ) w którymś momencie dać o sobie znać

Do góry
#1752834 - 07/11/2007 01:37 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: rene]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Panowie bardzo łatwo jest zauważyć, że drużyny niemieckie mają wielki problem z pogodzeniem gry w pucharach i w lidze. Niewątpliwie łączy się to z tym iż zespoły naszych zachodnich sąsiadów nie mają zmienników, którzy godnie zastąpili by graczy pierwszego składu, stąd później wynikają problemy kadrowe i nadmierne eksploatowanie graczy podstawowej jedenastki. Problemy personalne via Werder w tym sezonie i Hsv w ubiegłym. Jednak w Hsv radzi sobie teraz niewiarygodnie dobrze w pucharach jak i w lidze - ale Rene jak i Werder12 pamiętacie na pewno jak to wyglądała gra Hamburga w ubiegłym sezonie, gdy zespół ten miał wielkie problemy z absencjami. W ubiegłym sezonie Bayern przez bodaj pół roku nie potrafił wygrać weekendowego spotkania które odbywało się po ich rywalizacji w LM. Niewątpliwie największym problemem niemieckich zespołów jest brak zmienników przynajmniej podobnej klasy co gracze pierwszego składu, a młodzi wychowankowie chodź wprowadzani w szeregi pierwszego zespołu ( bo przeważnie nie ma innego wyjścia ) nie grają przecież jeszcze na takim poziomie.

Do góry
#1752914 - 07/11/2007 01:51 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: rene]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Szkoda mi takich zespolow jak Werder - maja dobrego trenera, ktory zyje ta druzyna - zdobyl z nia tytul mistrzowski jako grac i ulozyl superofensywny zgrany kolektyw - mecze zespolu zawsze sie oglada z przyjemnoscia i w wiekszosci przypadkow mozna byc spokojnym o grad bramek - ktora druzyna w ostatniech latach miala najwiecej wynikow typu 4-1 5-2? Smiem twierdzic w ciemno ze wlasnie Werder
Co jeszcze bardziej zasluguje na uwage klub jest praktycznie co roku oslabiany rozkupowaniem najlepszych zawodnikow: Klose, Micoud, Ailton (tak, tak swego czasu nie byl parodia zawodnika), Krstaic - niektorzy maja wiecej pieniedzy jak Bayern czy Schalke, co zrobic i mimo to trzyma wysoki poziom praktycznie co roku kwalifikujac sie do LM - Schaaf staje sie takim niemieckim Fergusonem, nie wyobrazam sobie zeby ktos go podkupil - widze dluga i swietlana przyszlosc przed zespolem - w LM brakuje im pewnosci siebie z tymi 'wielkimi' typu Juventus Real i koncentracji w defensywie - albo bramkarz albo obroncy przegrywaja im najwazniejsze mecze
Co do typu na dzis over 2.5 sa takie zespoly w ktorych meczach w kazdej kolejce mozna typowac over 2.5 gola i napewno zle sie na tym nie wyjdzie w dluzszej perspektywie

Do góry
#1815009 - 28/11/2007 23:22 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: TEKSANSKI]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Kolejny mecz ciekawy do typowania to Werder Brema - Real Madryt
Real jeśli ma awansować to prawdopodobnie swój awans przypieczętuje w ostatniej kolejce.
Dziś wydaje mi sie że padnie 3 remis w meczu na wyjeżdzie po remisach z Lazio 2:2 i Olimpiakosem 0:0 Realowi taki wynik styka Werder ma 3 pkt i jeszcze szanse by awalczyc o 2 miejsce musi wygrać i liczyć na korzystny wynik z Rzymu najlepiej też remis jeśli wygra miałby wówczas 6 pkt i o wszystkim zdecydowałaby ost kolejka. Zastanawiam sie czy Werder bedzie w stanie ograć Real i czy Królewscy oddają pole gry przeciwnikowi do tego stopnia iż nie będą w stanie powalczyć o remis. Mój typ to X za 3.15
Co sądzicie o tym meczu opinie mile widziane.

Do góry
#1815414 - 29/11/2007 02:24 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Piotruś Pan]
zzz Offline
journeyman

Meldunek: 06/09/2004
Postów: 61
Skąd: Warszawa
W meczu Werder-Real wg mnie każdy wynik możliwy, a najbardziej over
- dwie ofensywnie grające drużyny. Gdyby grał Diego dałbym chyba 1, ale nie gra. Zauważyłem też, że gdy Real nie wygrywa meczu weekendowego przed LM to raczej nie wygrywa w LM. Chyba Real nie jest w najwyższej formie, ale Werder musi wygrać i się odkryje co pozwoli Realowi jakąś brameczkę strzelić. Real idealny w obronie nie jest więc czuję, że Werder też coś wrzuci.
Ciężko wytypować zwycięzcę dlatego over chyba najpewniejszy.
Poza tym bez większego przekonania, ale jednak 1X.

Do góry
#1815439 - 29/11/2007 02:29 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: zzz]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Diego,Wiese,Andreassen,Tim Borowski,Almeida. Tych panów brak...więc 1x bardzo ryzykowne po takim kursie.

Do góry
#1815698 - 29/11/2007 03:14 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Llama]
john Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2006
Postów: 3778
Skąd: Long Way Home/Opole
Jeden slaby mecz Realu i juz gadanie ze blancos nie sa w formie, do awansu potrzebuja 1 punkt i wydaje mi sie ze ten 1 napewno zdobeda(jak nie 3).W ataku Werderu prawdopodobnie wystapia Boubacar Sanogo oraz Marcus Rosenberg,i wydaje mi sie ze slaba ostatnio obrona Blancos bedzie miala okazje na zamazanie swojego wizerunku z meczu z Murcia.
W kadrze Realu zabraknie Heinze i Sneijder (kontuzja), Soldado Drenthe (grypa) oraz Balboa, Salgado (decyzja trenera).

sklad wiec prawdopodobnie
Casillas; Ramos, Pepe, F. Cannavaro, Marcelo; Diarra, Gago; Guti, Robinho; Raúl, Van Nistelrooy.

jak dla mnie Real wygrywa i obejżymy dobry mecz HALA MADRID

Do góry
#1847300 - 10/12/2007 20:02 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Kolejna bardzo wyrównana grupa \:D
Tu, podobnie jak w grupie A, nie ma korespondencji, więc oba spotkania zapowiadają się ciekawie

W Madrycie na wysokości zadania będzie musiał stanąć - zdaniem Schustera - najlepszy atak świata \:D \:D \:D
Nie za bardzo wiem, o co Niemcowi chodziło, ale chłopaki zbyt trudnego zadania mieć nie będą, bo w Lazio broni dziadek, który w wolnych chwilach dorabia jako Mikołaj
Wystarczy wcelować w bramkę i coś powinno wpaść
Kurs na jedynkę jest nędzny, ale handi można już wziąć
Ja osobiscie Włochom szans na Santiago nie daję

W drugim meczu będę kibicować Żewłakowi
Olympiakos potrzebuje remisu i sądzę, że u siebie nie dadzą wydrzeć sobie awansu i nie przegrają
Werder w tym sezonie to taka dziwna drużyna i nie wiadomo, czego się po niej spodziewać
NO BET

Do góry
#1848025 - 11/12/2007 04:25 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: TEKSANSKI]
zaki Offline
old hand

Meldunek: 06/05/2003
Postów: 854
real -lazio 1 -to bede gral- lazio dno..dno i jeszcze raz dno..jak oni sie dostali do LM ??...real widomo remis wystarczy ale nawet sie nie starajac strzela kilka bramek...gram...wynik 4-0 (o ile im sie bedzie chcialo bo jak nie to ze 2-0)

olimpikos-werder - 2 - olimpiakos bez tego lysego co robil im cala gre..w werderdze juz diego..troche problemow z obrona ale to jednak zaspol znakomity i jeden z mioch ulubionych...czuje ze pograza grakow ...gram..wynik 1-3 (rewanz za breme)

Do góry
#1848286 - 11/12/2007 05:46 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: zaki]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Bez wątpienia para Raul-RvN to jedna z najlepszych par napastników na świecie. Raul ma w lidze już 8 bramek, Ruud 6 i większość tych bramek padła po asyście między sobą. Potrafią świetnie ze sobą współpracować i nie ma przesady w tym, że można nazwać ich najlepszym atakiem na świecie. Bo jakoś nie widzę innej pary napastników tak ze sobą współpracującej.

Do góry
#1848386 - 11/12/2007 06:26 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: pescar]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: pescar
Bez wątpienia para Raul-RvN to jedna z najlepszych par napastników na świecie. Raul ma w lidze już 8 bramek, Ruud 6 . Bo jakoś nie widzę innej pary napastników tak ze sobą współpracującej.


Raul w lidze zagral juz 15 razy,strzelil 8 goli,dodajmy jeszcze LM 5 meczy i 2 bramki.Ogolnie 20 meczy,10 bramek.

van Nistelrooy w lidze zagral juz 12 razy,strzelil 8 goli + LM 4 mecze i 4 bramki.Ogolnie 16 meczy,11 bramek.

A teraz porownamy sredniakow z Bremy ;\)

Almeida w lidze zagral juz 13 razy,strzelil 7 goli + LM 4 mecze i 2 bramki.Ogolnie 17 meczy,9 bramek.

Sanogo w lidze zagral juz 12 razy,strzelil 7 goli + LM 4 mecze i 3 bramki.Ogolnie 16 meczy,10 bramek.

Ta druga para wydaje sie byc na drodze najlepszych napastnikow na swiecie \:D

Prosze nie brac wszystkiego na powaznie

Do góry
#1848513 - 11/12/2007 08:28 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: WERDER12]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Real - Lazio

jak sie ma w bramce dziadka Balotte, to nawet Pepe i jego kompani nic tutaj nie pomoga(a moze raczej schrzania) Lazio to zespol ze swietnymi zawodnikami w formacjach ofensywnych(Pandev,Rocchi, Mauri czy Ledesma), ale praktycznie sa bez obrony, co skutkuje fatalnymi bledami, traconymi golami i aktualna pozycja w lidze(sam sie zaczynam zastanawiac czy Cabaj nie byby lepszy od 43-letniego dziadziusia)

co ciekawe, dzis wyczytalem, ze Lazio nie stac na Boruca a kupiony za 10 baniek Caruzzo wciaz nie gra z powodu klopotow paszportowych \:D a juz myslalem, ze to u nas dzieja sie najwieksze cyrki \:D

jak widac w Realu "dziecko Madrytu" jeszcze nie zgaslo, malo tego, wraz z Ruudem znowu strasza Hiszpanie i nie tylko, dodajac do tego Robinho czy tez wsciekla "Bestie" vel Baptiste(chyba calkiem niepotrzebnie grzal lawe, grajac przez dlugi okres marne ligowe ogony) musi wyjsc mieszanka wybuchowa \:\)

Real ma pieniadze, Real ma zawodnikow i Real ZDECYDOWANIE bedzie sie liczyl zarowno w walce o majstra Hiszpanii jak i koncowy sukces w LM

niesmialo przyznam, ze zaczynam nieco zmieniac zdanie o Schusterze ... choc szczerze mowiac, majac taki sklad, byc moze i ja sam zdolny bylbym poprowadzic ten zespol do wielkich sukcesow \:D

a tak powaznie to :

Real(-1) @1.94 8/10

Do góry
#1848568 - 11/12/2007 09:16 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: bitnap]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
jesli chodzi o drugi mecz to tu juz nie jest tak ladnie i kolorowo

tak jak wspomnial rene, Werder to zespol nieobliczalny i ciezko okreslic o co beda w tym sezonie walczyc i na co ich stac

mam wrazenie, ze to 3-1 przywiezione z Bremy moze sie okazac wynikiem iscie zdradzieckim, po ktorym przeswiadczeni o swojej wyzszosci zawodnicy z Pireusu zwyczajnie przegraja mecz a zarazem i wymarzony awans

Werder dal popis w meczu ost kolejki Bundesligi z H96 przegrywajac 3-4(prowadzili 1-0, potem z 1-3 odrobili bagaz 2 bramek, zeby stracic decydujacego gola w 77 min.), co moze napawac lekkim pesymizmem Schaafa - trzeba jednak przyznac, ze niemiecki klub jest ostatnio najlepiej prezentujaca sie druzyna Bundesligi

co do Oly, swietny zespol, grajacy niezwykle ciekawa i zarazem skuteczna pilke z przodu, co zapewniaja pilkarze pokroju Galettiego, Lua Lua czy przezywajacego druga mlodosc Kovacevica

in minus z pewnoscia bedzie nieobecnosc Djordjevica, ktory stanowil znaczaco o ofensywie Grekow

Z drugiej strony fenomenalny Diego(na te chwile nieco pod forma), efektywny Sanogo czy tez Rosenberg, strzelajacy jak na zawolanie

patrzac z gory na wszystkie "za" i "przeciw" blisko mi do opcji 1X po kursie @1.5

jednak po glebszym namysle :

over 2.5 @1.65 7/10
over 3.5 @2.7 2/10

Do góry
#1848723 - 11/12/2007 18:25 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: bitnap]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: bitnap

tak jak wspomnial rene, Werder to zespol nieobliczalny i ciezko okreslic o co beda w tym sezonie walczyc i na co ich stac.


Zgadzam sie ze Werder jest zespolem nieobliczalnym,dlatego w tym pojedynku kazdy wynik jest mozliwy.

Olympiakos potrzebuje tylko remisu,wiec defensywa zagra bardzo uwaznie,a Werder moze zagrac starym stylem - kontrolowana ofensywa - ,a wtedy obawiam sie o over.

Jest to mecz (finalowy),dla kazdej druzyny rownie wazny,w dzisiejszym spotkaniu w/mnie nie bedzie remisu dlatego wybralem takie opcje (za niskie stawki).

Typ:

Olympiakos - Werder 1 @2.84 2/10 Betfair

Werder HC-1 @ 5.75 1/10 Betsson

Do góry
#1848764 - 11/12/2007 19:27 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: WERDER12]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: WERDER12
Originally Posted By: bitnap

tak jak wspomnial rene, Werder to zespol nieobliczalny i ciezko okreslic o co beda w tym sezonie walczyc i na co ich stac.


Zgadzam sie ze Werder jest zespolem nieobliczalnym,dlatego w tym pojedynku kazdy wynik jest mozliwy.

Olympiakos potrzebuje tylko remisu,wiec defensywa zagra bardzo uwaznie,a Werder moze zagrac starym stylem - kontrolowana ofensywa - ,a wtedy obawiam sie o over.

Jest to mecz (finalowy),dla kazdej druzyny rownie wazny,w dzisiejszym spotkaniu w/mnie nie bedzie remisu dlatego wybralem takie opcje (za niskie stawki).

Typ:

Olympiakos - Werder 1 @2.84 2/10 Betfair

Werder HC-1 @ 5.75 1/10 Betsson


Ja poszedłem innym tropem i zagrałem DW 1:1

Olympiakos przez długi czas punkty ( w LM ) zdobywał u siebie
Przełamania przyszło na Werderze, gdzie Grecy dość niespodziewanie wygrali
Póżniej ograli Lazio na wyjeździe

Za to u siebie nie mogą wygrać
Remisy z Lazio 1:1 i Realem 0:0, a więc undery
Werder na wyjeździe dwa razy po 1:2, czyli overy

Olympiakos bez swojego kapitana Predraga Djordjevica, od którego zależy gra Greków - bardzo duże osłabienie
Ponadto nie zagrają obrońcy Raul Bravo, Didier Domi i Julio Cezar

W Werderze awizowany jest Baumann zamiast Mertesackera, a zamierzałem zagrać na niego jako strzelca bramki

Mi wydaje się, że remis też jest prawdopodobny, choć w końcówce mogą dziać się różne rzeczy, bo drużyny mogą postawić wszystko na jedną kartę, gdy wynik będzie niekorzystny

Do góry
#1848780 - 11/12/2007 19:57 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: WERDER12]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ja dzisiaj zagram dwa overki 3,5 gola w tej grupie oba po kursach 2.75 w Betssonie. Przynajmniej jeden powinien wejść. Jak już wspominal bitnap w bramce rzymian stanie dziadek Balotta i atak Raul i Ruud ne powini mieć problemów z pokonaniem bramkarza. Także jak wspomnial bitnap nie należy lekceważyć foramcji ofensywnej Lazio z Pandevem na czele, który już pokonał dwa razy Ikera. Real na swoim zielonym tracił bramkę z Werderem, dwie z Oly. To pewnie i teraz coś straci także przewiduje wynik 4-1,3-1, a kurs o wiele lepszy niż granie na handi.

W drugim meczu granie za overkiem to głównie z racji postawy Werderu, która jest chyba jedna z najbardziej owerowych drużyn w Europie. Stawiać w tym meczu 1X2 to dla mnie no bet, choć ze wskazaniem na OLY gdzyż ekipy greckie w tym sezonie naprawdę ładnie grają w pucharach. Werder12 pokazał, że para Sonogo - Almeida jest bardzo skuteczna, a do tego jeszcze Diego. Mój typ 2:2. przpomne, że w obu meczach byl over 3,5 gola w pierwsych meczach

Do góry
#1849036 - 12/12/2007 00:21 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: drfocus]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
yhm jest to mecz z rodzaju tych, w ktorych koncowy remis nie daje obu druzynom awansu tak wiec stawianie wszystkiego na jedna karte bedzie raczej pewne ... jesli szybko ktorakolwiek z druzyn strzeli bramke, mysle, ze zacznie sie bardzo bardzo otwarta gra(atak pozycyjny i kontry) a ilosc bramek w okolicach rezulutatu Werderu z Hannoverem calkiem mozliwa \:\)

mam tez przeswiadczenie, ze gracze Oly nie sa z tych co zamuruja bramke, czekajac na koncowy gwizdek i szczerze mowiac nie widze szans na brak goli w tym meczu ...

Werder overowy, Werder przy remisie musi sie otworzyc ... beda gole

Do góry
#1849086 - 12/12/2007 00:41 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: micha$]
garate_cepa Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/05/2007
Postów: 1922
Skąd: Wrocław
Olympiakos Pireus - Werder Bremen 1 2,72

Co prawda Olimpiakosowi do awansu wystarczy remis to strzelenie bramki Werderowi nie powinna stanowic wiekszego problemu. Zwazywszy na gre obroncow w ost meczu z Hanoverem mozna przypuszczac, ze to nie bedzie tylko jeden gol. Olimpiakos nie bedzie raczej gral na 0-0 bo wiadomo jak to sie moze skonczyc. Werder musi wygrac i jesli dluzej bedzie utrzymywal sie niekorzystny dla nich rezultat to beda musieli sie odkryc i moga zostac skarceni. Problemem moze byc co prawda brak kilku podstawowych zawodnikow Olimpiakosu m.in Bravo oraz nieobecnosc za zawieszenie Djordjevicia, ale mimo wszystko ciezko bedzie graczom z Bremy wygrac w Grecji

Co do 2 meczu to chyba pewna wygrana Realu nie bedzie dla nikogo zaskoczeniem. Goscie podobnie jak Werder musza wygrac wiec Real moze spokojnie czekac i punktowac ich kontrami

Do góry
#1849117 - 12/12/2007 00:52 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: garate_cepa]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Originally Posted By: garate_cepa
Real moze spokojnie czekac i punktowac ich kontrami


nie moge pozwolic na taka herezje ...

Real na Santiago Bernabeu i Lazio prowadzi ataki pozycyjne ?

nie ta bajka, nie ten swiat

jestem przeswiadczony o narzuceniu stylu gry przez Real od poczatku do konca, wiec raczej to rzymski zespol moze liczyc na gre z kontry

z pewnoscia karty dzis bedzie rozdawac kolos z Madrytu \:\)

Do góry
#1849653 - 12/12/2007 03:12 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: bitnap]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Realu nie gram ;\)
Dziwna drużyna to i dziwnie może dzisiejszy mecz przebiegać.

W drugim meczu zastanawiam się nad zagraniem Oly. Kurs jest bardzo ładny, do tego swój stadion, potrzeba im remisu. Powinni zagrać asekuracyjnie, bronić wyniku. To przyjezdni musza atakować a znając ich 'mozliwości' w defensywie nie trudno o bramkę.
Oglądałem ostatnie mecze Oly w LM i zrobili na mnie świetne wrażenie. W meczu z Realem niewiele zabrakło do remisu, który w moim odczuciu im się należał, z Lazio odrobili straty, mogli pokusić się o kolejne bramki.
Ich kontry wyglądają naprawde świetnie.
Wielką stratą będzie brak Djordjevicia.
Ale z drugiej strony jak koledzy pisali Werder to drużyna nieobliczalna dlatego chyba poczekam do godziny 20:45 i wtedy może się zdecyduje na gospodzarzy ;\) ..

Do góry
#1849768 - 12/12/2007 03:37 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Platini]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Jak to przed chwilą powiedziano w sporcie na tvn-ie piłkarze Olimpiakosu otrzymają premie pieniężne mnożone przez każdą minutę występów w fazie grupowej jeśli zespół dziś awansuje.

Fakt Olimpiakos gra u siebie, a na wyjeździe pokonał werder, który w lidze mimo, że przegrał to zagrał z dużym zaangażowaniem i wolą walki. Osobiście jestem za Schaafem i liczę na wygraną jego podopiecznych

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
16 zarejestrowanych użytkowników (VVega, rafal08, pacyfista, Sensei, ANZELMO, akagi, burbon, rymoholik, ElNinho[mmdea], Lukasz111, Skorpion BB, Akhu, igea23, alfa, kemp, latajaca_holenderka), 3709 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582231 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25