Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#1643414 - 04/10/2007 03:07 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: TEKSANSKI]
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Witam

Jak ktos wlasnie wrocil z pracy, szkoly, od kochanki i nie mial czasu myslec nad dzisiejszymi typami moze zagrac to co sam zagralem. Nie bede dlugo sie rozpisywal dlaczego boto nie w moim stylu. Powiem tylko ze Celtic - Milan 0:0 sezon 2006 kursy byly wyzsze na Milan niz obecnie 1x2 2.5/2.9/2.4, forma byla podobna bo potrafili tez przegrac na wyjezdzie z AEK 1:0. Celtic forma slabsza niz rok temu. Valencia- Chelsea: Nie ma Essiena i ducha walki wiec nikt w 90 min meczu jak rok temu nie zdecyduje sie na taki strzal, wiec max tu to tez wynik 0:0. Werder - Olympiakos: widzilem w akcji obie druzyny i Olympakos nie jest slabszym teamem niz Dynamo zagrzeb, ktore w obrone Werederu 3 tygodnie temu wjezdzalo jak w maslo !!!!!!!

Celtic - Milan x2 1.25
Valencia - Chelsea 1x 1.3
Olympiakos stzrli gola 1.63
Werder strzeli gola 1.05

AKO 2.78 9/10 stawka 1.5 tys

Do góry
Bonus: Unibet
#1643440 - 04/10/2007 03:15 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: timeek]
Duke Nukem Offline
enthusiast

Meldunek: 11/08/2007
Postów: 276
Skąd: Krakow
Jesli naprawde to zagrales to wspolczuje przegranego 1500 zl
co do Celtiku to wszyscy wiemy ze to druzyna nieobliczalna milan na wyjazdach slabiej w lidze tez ostatnio kicha.
Co do kursy 1.05 to nie bede komentowal.
Sam rozwazam granie pojedyczno celtiku i shaktara.

Do góry
#1643451 - 04/10/2007 03:19 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: timeek]
wawmann Offline
enthusiast

Meldunek: 22/05/2006
Postów: 360
Skąd: DG
Originally Posted By: timeek
Valencia- Chelsea: Nie ma Essiena i ducha walki wiec nikt w 90 min meczu jak rok temu nie zdecyduje sie na taki strzal, wiec max tu to tez wynik 0:0.


o ile dobrze widze to Essien jest w skladzie

Skład:
1 Petr Cech
20 Paulo Ferreira
6 Ricardo Carvalho
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Mikel Obi
4 Claude Makelele
5 Michael Essien
10 Joe Cole
15 Didier Drogba
15 Florent Malouda

Do góry
#1643469 - 04/10/2007 03:25 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: wawmann]
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
tia i Terry tez jest a wszyscy wiemy ze Go nie ma !!
Papier i fora internetowe przyjma wszystko !!!

Duke - masz z jednym racje niepotrzebnie dozucalem to 1.05 ze Werder stzreli gola, ale tak wyszlo. Wiem ze tego sie nie robi ale ile razy wszyscy kiedys taki kurs "pewny" wrzucalismy do kuponow. Bo nie wyobrazam sobie zeby Werder nie strzelil ale rzeczywiscie to jest kurs z cyklu " Bez SENS"

pzd

Do góry
#1643838 - 04/10/2007 04:36 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: timeek]
Duke Nukem Offline
enthusiast

Meldunek: 11/08/2007
Postów: 276
Skąd: Krakow
Puscilem w konc celtic 0-0 po 6.5 za 100 ale shaktara nie zdazylem a nie bylo na expie na livie a szkoda prowadzi 1-0 :/

Do góry
#1644058 - 04/10/2007 05:06 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Duke Nukem]
Duke Nukem Offline
enthusiast

Meldunek: 11/08/2007
Postów: 276
Skąd: Krakow
celitc 1-0
shaktar 1-0
oba po 4.0 jak podalem a nie zagralem tak ,super !!

Do góry
#1644417 - 04/10/2007 05:39 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Duke Nukem]
Duke Nukem Offline
enthusiast

Meldunek: 11/08/2007
Postów: 276
Skąd: Krakow
Originally Posted By: Duke Nukem
Jesli naprawde to zagrales to wspolczuje przegranego 1500 zl
co do Celtiku to wszyscy wiemy ze to druzyna nieobliczalna milan na wyjazdach slabiej w lidze tez ostatnio kicha.
Co do kursy 1.05 to nie bede komentowal.
Sam rozwazam granie pojedyczno celtiku i shaktara.


KURSY BYLY O 4.0 TO NIE ZDAZYLEM SHAKTARA JAK PRZELALEM KASE.
OBA MECZE WESZLY A STRATA 100 ZL EHH ALE RACJE MIALEM \:\(

Do góry
#1644577 - 04/10/2007 06:42 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: micha$]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Po dwóch kolejkach:


Kolejne spotkania:
Oct 24 Milan - Shakhtar
Oct 24 Benfica - Celtic Glasgow

Nov 6 Shakhtar - Milan
Nov 6 Celtic Glasgow - Benfica

Nov 28 Celtic Glasgow - Shakhtar
Nov 28 Benfica - Milan

Dec 4 Shakhtar - Benfica
Dec 4 Milan - Celtic Glasgow

Do góry
#1711288 - 24/10/2007 23:02 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: micha$]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Cisza jak po burzy, chyba wszyscy sie boja srodowego dokonczenia kolejki;-)

Dzis znow wloszczyzna, po wczorajszym wystepie Romy czas na 'slabiakow' z Mediolanu
Wszyscy wiedza co gra Milan ostatnio, w lidze dno, w LM 1/1 wygrana/przegrana.
Staruszkowie bo niestety teraz to juz widac wyraznie beda mieli dzis nie lada zgryz i to na wlasnym stadionie.
Goscie z Doniecka przyjezdzaja w pelnym skladzie, rozpromienieni prowadzeniem w grupie, w lidze 6 punktow przewagi na Dnipro i jedynie ostatni mecz przegrany ale smiem twierdzic ze Lucescu wiedzial co robi i nie zamierzal sie szarpac w lidze kosztem dzisiejszego spotkania, efekt jest taki ze wszyscy zdrowi nikt nie zawieszony.
W Milanie nie zagra Dida (zawieszony), Maldini (odpoczywa), Jankulovski i Ronaldo sie lecza choc nie wiadomo na co;-)
Epoka doskonalej odnowy biologicznej odchodzi raczej do lamusa, nie da sie oszukiwac 40 letnich organizmow juz dluzej chociaz i tak utrzymywanie ich przy takiej formie w ostatnich latach graniczylo z cudem.
Dzisiejszy rywal postawi wysoko poprzeczke, Kaka sam moze nie dac rady, Pirlo czy Seedorf potrafia blysnac i rowniez zawsze sa grozni ale tak naprawde po za nimi nie ma kim straszyc rywala.
Pipo czy Gattuso jakos nie blyszcza w tym sezonie choc Pipo jest tak nieobliczalny ze znow moze wcisnac babola chocby uchem
Cristiano Lucarelli dla Livorno strzelil ponad 90 bramek, ogolnie w lidze wloskiej nastrzelal ich grubo ponad 150.
Powolany do kadry ostatnio odwdzieczyl sie dwoma trafieniami, na dalekim wschodzie kontynentu nie zachowuje sie jak wiekszosc Wlochow, dalej imponuje swoja gra i stanowi bardzo wazne ogniwo swojej druzyny.
Kalac mial juz przyjemnosc wyciagac pilke z siatki po jego uderzeniach, Dida tez sie musial odwracac plecami do bramki rywala.

Reasumując przydlugi wywod uwazam ze dzis obie druzyny strzela.
Milan musi strzelic bo chce i musi wygrac i mimo wszystko ma nieprzewidywalnych zawodnikow, Szachtar strzeli bo ma na to potencjal i mozliwosci i musza blysnac w Europie bo strumien dolarow zacznie sie konczyc.

A.C. Milan - Szachtar Donieck obie druzyny strzela 2.00 7/10

Powyzsze zagrane ale dogram chyba tez over za 1,90 bo kurs warty gry, ew poczekam i zagram z wyzszym kursem po kilku minutach i wstepnym podgladzie na spotkanie.

Do góry
#1711361 - 24/10/2007 23:36 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Biszop]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Biszop
Cisza jak po burzy, chyba wszyscy sie boja srodowego dokonczenia kolejki;-)


Albo wyjechali na wyspy ( niekoniecznie Zulu-Gula ) , bo - jak powiadają - teraz mamy RP 3.1 \:D

Co do włoszczyzny, to najlepsza jest w Rosole, ale ten nie jest akurat górnikiem z Doniecka
Mnie początkowo świeżbiło, by zagrać jakiś remisik albo nawet na tych, co powinni zjeżdżać w dół i fedrować, ale oni tego raczej nie robią, więc dałem sobie na luz.
Licho wiem, co w tym meczu się wydarzy.
Te stare wygi z Milanu, choć ostatnio grają stojanowa, raczej dzis wygrają, choc nie wiem, jak to zrobią.
Szachtar zagra dobry mecz, będzie chwalony i to bardzo
Moze nawet parę kontrowersji będzie, ale punkty zostaną w Mediolanie
Tak to mi przynajmniej wyszło, bo ten problem wrzuciłem na procesor parę dni temu
Kurs jest jednak niesamowity, więc po co ryzykować

Do góry
#1711386 - 24/10/2007 23:45 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Biszop]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ja tam bym overa tam nie grał w meczu AC Milan - Szachtar. Tym bardziej po takim kursie. Co prawda w dotychczasowych meczach rossonerich padało po 3 bramki ale zawsze w 90 minucie. To, że zagra Dida czy Kalac to jedno i to samo bo obaj są beznadziejni. Ja zastanawiam się czy Milan będzie potrafil strzelić Szachtarowi 2 bramki?? Nie sądze. Szachtar naprawdę gra w tym sezonie ciekawą piłkę w przeciwienstwie do Dynama i smiem twierdzić że są w stanie wywieźć remis z San Siro choć dla mnie tam będzie bez bramek. Fakt może pipo wciśniem bramkę uchem czy posladkiem, ale bardziej bym się obawiał na Kake, choć jak już napisałeś on nie może sam wygrywac każdego meczu.

Dlatego ja zagrałem X2 po kursie 3.00 3/10

Bardziej zaciekawił mnie drugi mecz Benfica - Celtic. Szkoci jak wiemy są silni tylko u siebie oraz w lidze szkockiej choć ostatnio i tam Rangersi sprowadzili ich na ziemie. Obrona typu MacManus czy Balde to straszne drewna i technicznie zgrający Portugalczycy beda ich wkręcali w ziemie. Boruc już trochę wpuścił bramek na Stadionie Światła (i nie mówie tu o Łazienkowskiej \:D ) 3 rok temu i 2 1,5 miecha temu. nawet to że wraca Venegoor lub Hesselink nie pomoże Celtom w zdobyciu jednego choćby punktu. Benfica potrzebuje 2 goli żeby mieć 500 bramek strzelonych w europejskich pucharach i wydaje mi się że szkoci, którzy przegrali chyba 13 z 14 ostatnich meczy wyjazdowych, im w tym nie przeszkodzą i Benfica wreszcie wygra mecz w LM

Typ: 1 (rano 2.0, teraz już chyba niżej) 7/10
Typ: Benfica - Celtic (+1) 3.50-4.00 3/10

Do góry
#1711414 - 24/10/2007 23:59 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus

Boruc już trochę wpuścił bramek na Stadionie Światła (i nie mówie tu o Łazienkowskiej \:D )


drfocus - dawno się tak nie uśmiałem
Ja na Twoim miejscu wystąpił bym z wnioskiem, by taką nazwę owemu zabytkowi kultury nadać
Jeszcze mnie brzuch boli \:D

Ci Celtowie to faktycznie z drewna ciosani albo nawet z tego kamienia od tych kręgli na lodzie, co to szczoteczkami od zębów przed nimi tafle pucują
Wkręcać takich nie trzeba w ziemie, bo sami się zapadają - przeważnie ze wstydu
Ale Ci Szkoci to farciarze i jak strzelą bramkę ( a pewnie coś wpadnie ) to ze zwycięstwa Benfiki raczej nici

Do góry
#1711420 - 25/10/2007 00:04 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: rene]
MR.FREESTYLE Offline
enthusiast

Meldunek: 30/10/2001
Postów: 356
Skąd: Piotrków Tryb.
Celtic jeszcze NIGDY NIE WYGRAŁ NA WYJEŹDZIE w Lidze Mistrzów. Jeśli dodac do tego ostatnią fatalną formę Celtów to Benfica wyrasta na murowanego faworyta dzisiaj

Do góry
#1711421 - 25/10/2007 00:04 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: rene]
Łysy83 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 6056
Skąd: Milanello
Oto podstawowa jedenastka Milanu z tego sezonu:
Dida (34 l.) - Jankulovski (30 l.) Nesta (31 l.) Kaladze (29) Oddo (31 l.) - Pirlo (28 l.) Gattuso (29 l.) Seedorf ( 31 l.) Ambrosini (30 l.) Kaka (25 l.) - Gilardino (25 l.) lub Inzaghi (34 l.)
Zawodnicy rezerwowi: Kalac (35 l.), Simic (32 l.), Bonera (26 l.), Brocchi (31 l.), Emerson (31 l.), Gourcouff (21 l.) oraz kontuzjowany Ronaldo (31 l.)

Czas skończyć z mitem że Milan to drużyna 40-latków, są wprawdzie Maldini (39 l.), Favalli (35 l.) Cafu (37 l.) i Serginho (36 l.) ale oni już od tamtego sezonu a zwłaszcza w tym grają sporadycznie lub w ogóle (bo leczą kontuzje np. Serginho, Maldini) więc ich wpływ na postawe zespołu jest bardzo bardzo minimalny.
W Milanie grają zawodnicy doświadczeni ale nie "emeryci" (duża grupa zawodników tuż przed lub troche po trzydziestce ale na Boga zawodnik 31 - letni to jeszcze nie emeryt). Z wyjściowego składu najstarszy jest Inzaghi oraz Dida (co w przypadku bramkarza nie powinno dziwić gdyż wiele drużyn stawia na bramkarzy doświadczonych)
Tak więc skończcie juz z ta gadką że Milan to same "staruchy" i emeryty", niemniej jednak trzeba przyznać że dopływ świeżej krwi (nie koniecznie młodej) by się temu zspołowi przydał po w tym samym składzie grają już praktycznie z 5 lat

Przejdzmy jednak do dzisjeszego meczu.

Największą bolączką Milanu w tym sezonie jest skuteczność a co za tym idzie problem z regularnym strzelaniem bramek (pomijając pojedyncze zrywy jak z Lazio Genoą czy Sevillą) co jest spowodowane przede wszystkim słabą dyspozycją Gili i Pippo a także kontuzją Ronaldo.
Dziś jednak powinno być dobrze. Stawiam na pewne zwycięstwo (3:1, 4:1), a więc OVER jak najbardziej do gry

Do góry
#1711463 - 25/10/2007 00:26 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Łysy83]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Co do jedynki na Milan, to jestem w stanie się zgodzić
3:1, 4:1 jakoś nie za bardzo mi pasuje

Do góry
#1711801 - 25/10/2007 01:34 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: rene]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ja mimo wszystko zagram przeciwko Milanowi

Kursy z betfair: X - 5.00, 2 - 10.50

Szczerze mówiąc wolę zagrać to za drobne, niż stresować się po kursie w okolicach 1.40

Milan to uznana i solidna firma, ale w tym sezonie zdecydowanie coś jest nie tak z tą drużyną (poza nielicznymi wyjątkami). Ich bilans w LM, to wymęczone zwycięstwo z Benficą i porażka z Celtic'em. O Serie A lepiej nie wspominać. Kaka ostatnio odpoczywał, ale czy jest on w stanie wygrać mecz dla mediolańczyków bez pomocy pozostałych graczy ? To oni przede wszystkim powinni się przebudzić.

Czy dzisiaj będą w stanie zatrzeć to fatalne wrażenie ? Możliwe. W końcu ciągle mamy do czynienia z obecnym triumfatorem LM.

Jednak Szachtar nie przyjeżdża do Mediolanu tylko na wycieczkę. Ostatni mecz w lidze (przegrany) wyraźnie pokazał, że Lucescu podporządkował wszystko, być może najważniejszej dla drużyny z Doniecka w tej fazie rozgrywek, potyczce z Milanem. Kilku podstawowych zawodników odpoczywało.

Wątpię żebyśmy zobaczyli tu gad bramek, raczej sporo walki na każdym centymetrze boiska.

Do góry
#1749634 - 05/11/2007 17:39 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Szewa]
wincent1978 Offline
member

Meldunek: 21/06/2007
Postów: 116
typ szachtar-milan over 2,5 kurs 1.95 milenium
wszystkie trzy mecze milanu w LM to overy ostatni mecz z szchtarem u siebie 4:1 ostatnie dwa wyjazdy 1:5 z lazio i 0:5 z sampdoria szachtar z kolei zakupy za 40mln dolarow w tym lucarelli ktorym interesuje sie milan i ktory strzelil milanowi na san siro. mimo ostatnich underowych wynikow w lidze i wlochow i ukraincow uwazam ze mecz LM bedzie zupelnie innym widowiskiem . w wywiadach zawodnicy milanu podkreslaja delikatnie ze liga mistrzow to cos zupelnie innego, szczegolnego
.mysle ze oba zespoly beda szczegolnie zmotywowane do tego spotkania .jesli chodzi o wskazanie zwyciezcy to jest to NO BET
ale juz wyniki 2:1, 2:2 , 1:2 bardzo prawdopodobne .dodam hehehe ze przysnil mi sie wczoraj wynik 2:1 dla zespolu z Doniecka.
prosze o merytoryczne sugestie
pozdrawiam wszystkich i zycze rozsadnego wyboru

Do góry
#1749658 - 05/11/2007 18:01 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: wincent1978]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Celtic - Benfica
Szachtar - Milan

Celtic, chcąc myśleć o wyjściu z grupy, koniecznie musi wygrać ten mecz. U siebie akurat mają taką szansę. Tu dużo będzie zależało od postawy gości. Jeśli nie dadzą się stłamsić Szkotom, zagrają mądrze, pograją piłką, to Boruc coś z sieci powinien wyjmować. Ja stawiam na remis

Drugi mecz to jeszcze większa zagadka i wszystko tu zadarzyć się może. Ja akurat nie wierzę, że Milan to wygra
Górnicy z Doniecka wyciągną wnioski z meczu w Mediolanie i przynajmniej zremisują, a jeśli będzie okazja ( bo odgadnąć Milan jest ciężko ) to zgarną komplet

Do góry
#1749994 - 05/11/2007 23:01 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Beticos ja się z Tobą nie zgodze tym razem. Celtic to przeciętna drużyna, ale już mnóstwo razy pokazali, że u siebie mogą wygrywać z każdum (Milan, Manchester) Rok temu zdobyli u siebie 9 pkt. m.in wygrywając z Benfica 3-0. Teraz także mnie się wydaje, że wygrają do zera i zagram to w betsson po kursie 2.90. W tym sezonie w LM co prawda stracili bramkę ale po karnym wykonanym bodajże przez Kake. A Benfica?? Rok temu miła bilans bramek na wyjeździe 1-6. Teraz też w ofensywie nie zachwycają.

Jeszcze jednym ciekaweym typkiem do zagrania jest że Scott MaChicken strzeli gola po kursie 4.67 w Bwin. Ostatnio jak Celtic strzela bramki to głównie on. Naprawdę nie wiem czemu buki więcej szans na gola dają Venegorowi lub Heselinkowi.

Aha i jeszcze jeden typek.
Celtic awansuje z grupy za 3.75.

Do góry
#1750059 - 05/11/2007 23:29 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus

... Celtic to przeciętna drużyna...

Aha i jeszcze jeden typek.
Celtic awansuje z grupy za 3.75.


Celtic to przeciętna drużyna i właśnie dlatego zagram remis
Poza tym seria Celtów u siebie MUSI się kiedyś skończyć \:D

Ale żarty na bok
Typ na tego kurczaka całkiem ciekawy

Celtic z grupy nie wyjdzie - z tym typem ja się z kolei nie zgadzam
Szachtar jest b. mocny i ich awans nie podlega dyskusji moim zdaniem
Chyba, że Milan da ciała, ale to mało prawdopodobne

Do góry
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3878 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582279 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25