Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1639658 - 02/10/2007 22:41 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: konstruktor1]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
W glowach Włochów z pewnością jest klapa 1:7. ten wynik na pewno pozostawił jakiś ślad. Ponadto wtedy Roma zbytnie uwierzyła we własne siły po zwyciestwi w Rzymie i myślała, że i na wyjeździe da radę wygrać. Rzymianie zagrali wtedy radosny futbol, zawiodła II linia, a gracze MU mieli bardzo ułatwione zadanie, bo obrońcy gości w wielu wypadkach pozostawieni byli sami sobie. Teraz Roma na pewno tak nie zagra i z całą pewnością większą uwagę poświęci defensywie. Spodziewam się, że MU będzie częściej w posiadaniu piłki, a ta znajdować się będzie najcześciej w środkowej strefie bądź na połowie Romy. To z kolei nieco zatuszuje ew. słabości gospodarzy w obronie. Roma jakieś sytuacje będzie miała, ale raczej nie będzie ich dużo

Ja nie lubię takiej sytuacji, jaka ma miejsce w przypadku MU. Normalnie jest to drużyna, która strzela sporo bramek. Teraz jest z tym gorzej i mamy takie niskie wyniki. Z jednej strony świadczy to o nie najwyższej formie, z drugiej o klasie zespołu, który pomimo tego wygrywa mecze. A nie lubię dlatego, iż nigdy nie wiadomo, kiedy taka drużyna sie przebudzi.
W tym meczu mimo wszystko widzę zwycięstwo Czerwonych Diabłów i raczej under, ale grać tego nie będę

Do góry
Bonus: Unibet
#1640076 - 03/10/2007 01:12 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: rene]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
Roma zapowiada rewanż, ale dobry rezultat zapowiadała też rok temu i dostali 7 w plecy...

Diabły grają dobrze w obronie, Kuszczak zagra od pierwszych minut i wydaje mi się że on może tylko wzmocnić defensywę MU \:\) Ma okazję się pokazać imyślę, że stanie na wysokości zadania. Napastnicy potrzebują przełamania... wszystko zależy czy Giggs nadal będzie grać w 1 składzie i nie dostanie odpoczynku czy też wejdzie Nani w jego miejsce. Optowałbym za Portugalczykiem - o gole będzie łatwiej \:\)

No bet ze wskazaniem na United... kursy mimo wszystko do grania ;\)

Szukałbym typu Ronaldo to score anytime \:\)

Do góry
#1640311 - 03/10/2007 02:34 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: VanTheMan]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Manchester United - AS Roma 1 1,70 6/10 Unibet

Manchester po słabym początku w lidze wyraznie rozkręca sie z meczu na mecz. Jak narazie głównie za sprawą jednobramkowych wygranych ale sam Sir Alex Ferguson mówi - bramki przyjdą już nie długo ważne że zdobywamy punkty. Dzisiaj w składzie Manchesteru może zagrać powracający po kontuzji Owen Hargreaves sytuacja ta jest o tyle prawdopodobna że być może nie zagrać Vidic i Wes Brown (oby dwoje nie brali udziału w poniedziałkowym treningu).

Co do składu Romy to zapewne zabraknie Panucciego, Cassettiego, Taddei, wraca Aquilanni i Perotta jednak pierwszy z nich raczej nie wystąpi od pierwszych minut.

Do góry
#1640312 - 03/10/2007 02:35 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: VanTheMan]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Manchester United - AS Roma 1 1,70 6/10 Unibet

Manchester po słabym początku w lidze wyraznie rozkręca sie z meczu na mecz. Jak narazie głównie za sprawą jednobramkowych wygranych ale sam Sir Alex Ferguson mówi - bramki przyjdą już nie długo ważne że zdobywamy punkty. Dzisiaj w składzie Manchesteru może zagrać powracający po kontuzji Owen Hargreaves sytuacja ta jest o tyle prawdopodobna że być może nie zagrać Vidic i Wes Brown (oby dwoje nie brali udziału w poniedziałkowym treningu).

Co do składu Romy to zapewne zabraknie Panucciego, Cassettiego, Taddei, wraca Aquilanni i Perotta jednak pierwszy z nich raczej nie wystąpi od pierwszych minut.

Do góry
#1640313 - 03/10/2007 02:35 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: VanTheMan]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Manchester United - AS Roma 1 1,70 6/10 Unibet

Manchester po słabym początku w lidze wyraznie rozkręca sie z meczu na mecz. Jak narazie głównie za sprawą jednobramkowych wygranych ale sam Sir Alex Ferguson mówi - bramki przyjdą już nie długo ważne że zdobywamy punkty. Dzisiaj w składzie Manchesteru może zagrać powracający po kontuzji Owen Hargreaves sytuacja ta jest o tyle prawdopodobna że być może nie zagrać Vidic i Wes Brown (oby dwoje nie brali udziału w poniedziałkowym treningu).

Co do składu Romy to zapewne zabraknie Panucciego, Cassettiego, Taddei, wraca Aquilanni i Perotta jednak pierwszy z nich raczej nie wystąpi od pierwszych minut.

Do góry
#1640315 - 03/10/2007 02:35 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: Eriksson]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Ale mi sie naklikało

Prosze moderatora o zrobienie po mnie porządku \:\)

Do góry
#1640365 - 03/10/2007 02:50 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: Eriksson]
matti64 Offline
old hand

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 886
Skąd: Poznan
moze ktos wie czy mozna gdzies w necie obejrzec jakis meczyk LM dzisiaj lub tez kilka \:\) to prosze o linka

Do góry
#1644575 - 04/10/2007 06:40 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: micha$]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Po dwóch kolejkach:


Kolejne spotkania:
Oct 23 Roma - Sporting
Oct 23 Dynamo Kyiv - Man. United

Nov 7 Sporting - Roma
Nov 7 Man. United - Dynamo Kyiv

Nov 27 Man. United - Sporting
Nov 27 Dynamo Kyiv - Roma

Dec 12 Sporting - Dynamo Kyiv
Dec 12 Roma - Man. United

Do góry
#1706662 - 23/10/2007 03:53 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: micha$]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Dynamo Kijów - Man Utd
Gospodarze po 2 meczach 0pkt i muszą zagrac tutaj o wygraną. Man utd (6pkt) wystarczy remis o czym zresztą mówi sam Ferguson. Szkot słusznie zauważył że to do Dynamo musi atakować więc jego zawodnicy będą spokojnie czekać na rozwój wydarzeń i ewentualnie kontratakować. Typ: under 2.5/3.0 @1.86 (Pinnacle)


Do góry
#1707259 - 23/10/2007 07:08 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: DJ SOSNA]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Ja postanowiłem zagrać sobie 0:0 do przerwy (@ 2,6 SB) w spotkaniu ManU. W tym sezonie w lidze i w LM mieli 7 takich wyników. Wydaje mi się, że tak jak "zawsze", ManU strzeli dopiero w drugiej połowie. Raczej słabo oceniam szanse Dynamo na gola. Chyba, że jakiś karny czy coś...

Do góry
#1707322 - 23/10/2007 09:18 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: micha$]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Panowie obaj macie racje, ale tylko z czysto teoretycznego punktu widzenia. Filip zwróć uwagę na to iż Manczesta po serii niskich wyników w końcu rozstrzelał i w dwóch kolejnych ligowych meczach podopieczni sir Alexa strzelili aż 8 bramek. Do tego Rooney jakby złapał rytm strzelecki. Gol w meczu z Rosją, na bardzo trudnym terenie mówi sam za siebie.

Oczywiście racją jest to, iż to Dynamo z zerowym stanem punktowym będą musieło zaatakować, ponieważ nie mają wyjścia i strata punktów będzie miała ogromne konsekwencje, a goście nie będą się odkrywali tylko czekali na kontry.

Jednak Man U nie będzie się przecież bronił w dosłownym rozumieniu tego słowa, bo Ferguson zdaje sobie sprawę iż choć to wyjazd to zdobycie trzech punktów pozwoli odskoczyć rywalom, a przecież w grupie tej wygląda na to, że to Ukraińcy są najsłabszym zespołem.

W każdym bądź razie argumenty są po waszej stronie, ja osobiście odpuszczam underowe rozwiązanie i wole rozejrzeć się za innym pickiem.

Do góry
#1708392 - 23/10/2007 23:21 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: DJ SOSNA]
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Originally Posted By: DJ SOSNA
Dynamo Kijów - Man Utd
Gospodarze po 2 meczach 0pkt i muszą zagrac tutaj o wygraną. Man utd (6pkt) wystarczy remis o czym zresztą mówi sam Ferguson. Szkot słusznie zauważył że to do Dynamo musi atakować więc jego zawodnicy będą spokojnie czekać na rozwój wydarzeń i ewentualnie kontratakować. Typ: under 2.5/3.0 @1.86 (Pinnacle)


Kurs @1.86 przy takiej linii? Ja tam w Pinnacle widzę taki kurs przy linii under 2.5. W historii kursów na tip-ex taki kurs był w niedzielę przy linii under 2.5. Linię 2.75 przy takim kursie brałbym z pocałowaniem ręki.

Do góry
#1708433 - 23/10/2007 23:37 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: skottie]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Ja ostrzegam przed graniem zarówno na Arsenal jak i Manchester. Wiem, że na pierwszy rzut oka praktycznie niemożliwe jest stracenie punktów przez Arsenal lub chociażby Manhcester. Ja bym jednak uważał obydiwe drużyny mają wspaniałą serię wygranych meczów Manchester już chyba 10-11, a Arsenal też niewiele gorzej chyba z 7-8. Jak dobrze zapewne wiecie każda seria się kiedyś kończy i w konću przyjdzie słabszy mecz i brak zwycięstwa. O ile w przypadku Arsenalu raczej powinni wygrać jeszcze ze Slavią ale już w następnej kolejce premiership z Liverpoolem na wyjeździe raczej wygranej nie będzie. Dlatego w tej kolejce raczej lepiej grać na Manchester, że nie wygra dokładniej an remis bo zwycięstwa Dynama nie będzie. W przypadku nie wejścia w tej kolejce próbujemy w kolejnych grają to progresją.

Do góry
#1708572 - 24/10/2007 00:27 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: grzesol]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Dzis na Stadio Olimpico Roma jako gospodarz zagra ze Sportingiem.
Spaletti ma nie lada problem, wpoil graczom nowoczesny i widowiskowy sposob gry, graja skutecznie jak malo ktora druzyna we Wloszech, ale graja tez strasznie nonszalancko wyniki ostatnich meczy pokazuja to bardzo wyraznie, Napoli zaplikowalo im 4 bramki dzieki czemu zremisowali, do tego warto zauwazyc ze wiekszosc padala chwile po objeciu prowadzenia przez Rzymian.
Nie bede przytaczal wszystkich meczy tego sezonu ale warto popatrzec na wyniki i minuty jak Roma tracila bramki.

Dzis powinno byc ciut inaczej, bedzie wieksza mobilizacja bo ten mecz mozna smialo nazwac meczem o wyjscie z grupy, oczywiscie nic nie przesadzi definitywnie ale moze to byc spory krok w jedna lub w druga strone.

Kurs (0k 1,40-1,50) na Rome jaki wystawili bukmacherzy jest zupelnie nie wart gry, wrecz kurs (wszystko co wyzej niz 8.00) na Portugalczykow zrobil sie niezly do grania.
Raczej sie nie skusze na czysta 2 choc moze po pierwszych minutach sie zdecyduje ale ciekawi mnie ilosc bramek w meczu,
sam over 2,5 jest nawet niezly jak meczz Romy bo 1,90 bez problemu mozna wysukac,
ciekawy byl kurs na over 1,5 w pierwszej polowie 3,30 lecz w tej chwili widzialem ze spadl na 2,90.
W pierwszej wersji byl jak najbardziej do gry, teraz zaczynam miec pewne watpliosci czy dobrze zagralem, statystyka mowi wyraznie ze warto bylo brac to zdarzenie i tego sie w tej chwili trzymam.

Inna opcja to taka ze Sporting strzeli pierwsza bramke, choc twierdze ze finalny efekt bedzie taki ze Roma to wygra w rozmiarach 2-1 ew 3-1 jednak jak wspomnialem kurs na czysta jedynke nie jest wart gry w tym meczu.



over 2.5 1.90 7/10

over 1.5 w 1 polowie 2.90 3,5/10

pierwsza bramka - Sporting 3.35 1/10

Do góry
#1708674 - 24/10/2007 01:01 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: grzesol]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: grzesol
Ja ostrzegam przed graniem zarówno na Arsenal jak i Manchester. Wiem, że na pierwszy rzut oka praktycznie niemożliwe jest stracenie punktów przez Arsenal lub chociażby Manhcester. Ja bym jednak uważał obydiwe drużyny mają wspaniałą serię wygranych meczów Manchester już chyba 10-11, a Arsenal też niewiele gorzej chyba z 7-8. Jak dobrze zapewne wiecie każda seria się kiedyś kończy i w konću przyjdzie słabszy mecz i brak zwycięstwa. O ile w przypadku Arsenalu raczej powinni wygrać jeszcze ze Slavią ale już w następnej kolejce premiership z Liverpoolem na wyjeździe raczej wygranej nie będzie. Dlatego w tej kolejce raczej lepiej grać na Manchester, że nie wygra dokładniej an remis bo zwycięstwa Dynama nie będzie. W przypadku nie wejścia w tej kolejce próbujemy w kolejnych grają to progresją.


To, że każda seria kiedyś się kończy, to jest akurat prawda
Ale jednocześnie jest to najbardziej wyświechtany zwrot, z którego nic nie wynika
Bo seria zwykle ma swoje podłoże, a nie bierze się z kosmosu
Jak drużyna jest dobra, to i wygrywa
Jak na boisko wychodzą kelnerzy, to dostają baty
Można grać na przełamanie serii, ale najczęściej kończy się to przegraną
To tyle tak w kwestii ogólnej
Typy na MU i Arsenal mają duże szanse powodzenia

Do góry
#1709603 - 24/10/2007 03:41 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: rene]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Dynamo, to już nie ten sam klub co parę sezonów temu. W lidze zajmują dopiero trzecią pozycję, ze stratą aż ośmiu punktów do Szachtara.

Ich ostatnie mecze, to wymęczone zwycięstwa nad Zakarpattiam i Zorią, oraz porażka na własnym boisku z Naftovykiem (ostatni zespół w lidze !!! )

W LM nie potrafią wygrać od dziewięciu spotkań.

Niby to ich mecz ostatniej szansy, ale jeżeli nie ma się argumentów czysto piłkarskich, to same chęci nie wystarczą.

Sir Alex może mówić, że przyjeżdża do Kijowa po remis, ale chyba nie po to wystawia w pierwszym składzie na ten mecz Ronaldo, Teveza i Rooney'a żeby zagrać na 0-0. W końcu czas na przeniesienie formy ligowej na podwórko europejskie, a co za tym idzie na wysoką wygraną \:\)

Kurs 1.70 w betsafe na wygraną Menju jak najbardziej mnie zadowala \:\)

Do góry
#1749138 - 05/11/2007 06:07 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: Szewa]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Mecze tej grupy dopiero w środę ale myślę, że warto już zacząć dyskusję.

Znowu skupię się na meczu MU z Dynamo.

Jak wiemy ostatni mecz między tymi drużynami, dwa tygodnie temu, skończył się wynikiem 4-2 dla MU. Teraz kijowian czeka jeszcze trudniejsze zadanie, bo jadą na Old Trafford, a tam o bramki będzie bardzo trudno.
Co się zmieniło przez ostatnie dwa tygodnie w obu zespołach ? Można powiedzieć, że niewiele. Dynamo ciągle prezentuje się średnio. Wczoraj przegrali na własny boisku z Metalistem. Co innego MU. Byli o krok od wywiezienia trzech punktów z Emirates Stadium.

Odnośnie środowego meczu, to wydaje mi się, że Dynamo nie ma argumentów, które mogłyby zaszkodzić Czerwonym Diabłom. Z kolei MU na pewno nie poprzestanie na strzeleniu tylko jednej bramki. Piłkarze Alexa Fergusona mogą sobie już po tym meczu zapewnić awans do następnej fazy rozgrywek i na pewno zrobią wszystko aby ten awans stał się faktem.

Biorąc pod uwagę powyższe zamierzam zagrać następujące zakłady:

MU(-1,5)
DW: 2-0, 3-0, 4-0
Rooney to score - tutaj poczekam jeszcze na składy, bo zakład będzie się liczył jeżeli Roo wystąpi od początku. Jeżeli nie, to zmienię go na Teveza ;\)

pozdr.

Do góry
#1750028 - 05/11/2007 23:17 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: Szewa]
__Michal__ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/11/2006
Postów: 8808
Manchester- Dynamo
Ruscy mogą osiagnac cos u siebie, ale nie na obiekcie Czerwonych Diabłow. handi jest bardzo dobrym rozwiazaniem \:\) Bedzie z 3-0 bądź 4

Do góry
#1750115 - 05/11/2007 23:44 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: __Michal__]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: __Michal__
Manchester- Dynamo
Ruscy mogą osiagnac cos u siebie, ale nie na obiekcie Czerwonych Diabłow. handi jest bardzo dobrym rozwiazaniem \:\) Bedzie z 3-0 bądź 4


Michał proszę ciebie oto abyś szanował wszystkie zespoły. Pisanie o Dynamie Kijów "Ruscy" jest trochę nie na miejscu, bo ten zespół jest z Ukrainy a w swojej historii osiągał wiele w europejskim futbolu.

Oczywiście jeśli chodzi o ten mecz to za wielu atutów niestety nie mają. Manchester United jest bardzo silnym zespołem i należy do głównych kandydatów do gry w finale Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany w Moskwie.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1750505 - 06/11/2007 02:18 Re: LM - GRUPA F (Dynamo Kyiv, Man. United, Roma, Sporting) [Re: Ignorator]
__Michal__ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/11/2006
Postów: 8808
Sorry ;\) Napisałem Ruscy, bo cały zachód mi sie tak kojarzy, kraje zacofane itd. \:\) Szacunek to podstawa Poprawie sie \:\) pozdro

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, VVega, Akhu), 3702 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582199 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25