Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1597751 - 17/09/2007 04:12 LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid)
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć

Sep 18 Real Madrid - Bremen
Sep 18 Olympiacos - Lazio

Oct 3 Bremen - Olympiacos
Oct 3 Lazio - Real Madrid

Oct 24 Real Madrid - Olympiacos
Oct 24 Bremen - Lazio

Nov 6 Olympiacos - Real Madrid
Nov 6 Lazio - Bremen

Nov 28 Lazio - Olympiacos
Nov 28 Bremen - Real Madrid

Dec 11 Olympiacos - Bremen
Dec 11 Real Madrid - Lazio

Do góry
Bonus: Unibet
#1597889 - 17/09/2007 05:01 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: micha$]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Jedyny typek jaki przychodzi mi do głowy, to wygrana Realu z Werderem.
Real jest w znakomitej formie, w przeciwieństwie do Werderu zdobył komplet punktów w Primera Division strzelając 10 i tracąc 2 bramki w 3 spotkaniach. Absencja Pepe jest tylko wzmocnieniem zespołu, co doskonale wiedzą ci, którzy oglądali SuperPuchar \:\)

Z drugiej strony wyjątkowo słaba drużyna z Bremy, która w 5 meczach Bundesligi zdobyła tylko 7 punktów notując spore porażki (0:4 z Bayernem i ostatnio 0:3 z Borussią Dortmund). Ławka niegrających jest dość długa, m. in: Borowski, Frings, Hunt i Klasnić.

Niestety kursy na wygraną nie są zachęcające (@ 1,4), ale (te, które wg mnie powinny wejść) np.:
Real Madrid | Real Madrid [HT|FT] @ 2 3/5
Real Madryt -1 @ 2,1 4/5
Werder nie strzeli @ 2 3/5

ewentualnie over 2,5 @ 1.65 2/5 [SB]

Do góry
#1598751 - 17/09/2007 20:08 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: micha$]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
również gram na Real i oby nie zawiedli. W meczu z Almerią grali przeciętnie, ale i nie grał Ruud. Werder został rozjechany własciwie przez Bałszczykowskiego i Petricia. Wciąz nie gra Klasnić, Wome, Owomoyela, Frings i Borowski. Można powiedziec ze Bremeńczycy grają na pół rezerwową jedenastką. Oby tylko informacje o tych absencjach nie dotarły do uszu Królewskich bo mogą znów zlekceważyc rywala ;\) Oby nie. HW, nawet z handi

Do góry
#1598780 - 17/09/2007 20:36 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Ryan20]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Real z handi -1 dla mnie najlepszym rozwiązaniem na tą kolejkę Ligi mistrzów. Real zapowiada, że teraz czas przywrócić wielkość Realu w Europie po tym jak w Hiszpanii mistrzostwo już mają. Dlatego ten mecz uważam, że będzie chęcią takiego pokazania siły by znowu zrobiło się głośno o Realu w LM. A jedyna droga do tego to ograć wysoko Werder. Wszystkie atuty są po stronie podopiecznych Schustera. Grają u siebie, są w lepszej formie (2:1 w derbach Madrytu, 5:0 na wyjeździe z Villarreal, 3:1 z Almerią po słabszej grze ale przez dwa tygodnie Real miał 1-2 treningi w pełnym składzie, więc pięknej gry nie można było się spodziewać). Skład niemal optymalny. Za kartki z poprzedniej edycji wyleciał Diarra. Niepewny występ Heinze, którego spokojnie może zastąpić Dretnhe i to jest bardziej ofensywna opcja. Ruud po odpoczynku w meczu ligowym teraz będzie gotowy do gry. Do składu po raz pierwszy będzie brany pod uwagę Robben. TYm sposobem Schuster ma bogactwo na każdej pozycji.W ostatnich latach Real fatalnie rozpoczynał rozgrywki europejskie od klęsk 0:3 z Lyonem ale teraz termin meczu jest dobry bo zdążyli rozegrać 3 kolejki ligowe i do tego lepsza gra zespołu i rywal łatwiejszy.
Werder to zespół, który lubię dlatego śledzę grę tego zespołu uważnie i ostatnie pół roku w ich wykonaniu bardzo przeciętne. Z drużyny, która sporo traciła ale i więcej strzelała wiele już nie zostało. Dużym problem jest to że co roku odchodzi im ważny zawodnik, który stanowił o sile zespołu. W tym ył to Klose, który miał słabszy sezon ale napastnikiem jest świetnym, więc to duża strata. A kolejnej pary K&K znaleźć będzie ciężko. Do tego sporo kontuzji ważnych graczy jak Borowski i Frings znacznie osłabiły drugą linię. Sam Diego to trochę mało jak na Real. Ostatnio fatalna porażka z Borussią Dortmund 0:3 na pewno pewności nie dodaje, a Real rzuci się na nich od początku chcąc zdobywać bramki. Może być to najgorsze 90 minut Werderu w tym sezonie. Jeżeli Real szybko strzeli bramkę to spodziewam się pogromu. Mocną stroną Realu są stałe fragmenty gry w wykonaniu Sneijdera, który w 3 meczach zdobył 4 bramki w tym 2 z wolnych. Dobrze grający głową obrońcy jak Ramos, Metzelder czy Cannavaro przy stałych fragmentach mogą sporo zamieszania narobić. Jeżeli gdzieś szukać słabszego punktu Realu to powinien być nim Gago, któremu zdarzają się proste straty w środku pola.

Do góry
#1599376 - 18/09/2007 02:30 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: pescar]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
Real Madryt - Werder Brema

Kolejny sezon Ligi Mistrzów pora rozpocząć. Pierwsze kolejki meczy nie gram za wygórowane stawki. Robię coś na pokrój turniejów wielkoszlemowych w tenisie ;\) Gram tasiemki ;\) oraz single na każde ze spotkań. Przejdźmy do sedna sprawy czyli powyższego meczu. Oj Werder nie zabłyszczał ostatnimi czasy(tj w ostatniej kolejce Bundesligi). Ładne bęcki można nieładnie powiedzieć dostał od Borussi Dortmund, w której kapitalny mecz rozegrał Kuba Błaszczykowski.Real?? No cóż... Wygrana 3-1 z beniaminkiem Primera Division Almeria. Czy gra zachwycałą?? Gdyby nie czerwona kartka dla gości mecz mógłby potoczyć się całkiem inaczej i bardzije 'na remis'. Stało się jednak jak się stało i królewscy wygrali. Pierwsza kolejka Ligi Mistrzów, apetyty kibiców jak i samych piłkarzy sa ogromne, cel jak wiadomo to wygranie CL. Czy im sie to uda?? Osobiście w to nie wierzę. Ale sądzę, że ćwierćfinał jak najbardziej realny. Sądzę, że Królewscy w Madrycie uporają się z bremeńczykami. Przestrzegam jednak grania handicapów na Real. Tyle ode mnie na temat tego meczu..

Mój typ : 1

Do góry
#1599818 - 18/09/2007 05:12 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: $port]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Real Madrid (-1.5) - Werder Brema 1 @2,05 GB

Myśle że niema co owijać w bałne i trzeba ogłosić pierwsza masówke LM \:\)

REAL MADRID 1, REAL MADRID (-1,5) 1 itd. w nieskonczoność na przeróznych forach z przeróznych stron świata. Trudno się dziwić bo "Królewscy" rewelacyjnie weszli w sezon. Trzy spotkania trzy zwycięstwa w których można było zobaczyć perfekcyjność, inteligentny futbol (jak to teraz sie ładnie nazywa) oraz kreatywność.

Jutro na Santiago Bernabeu zawita słaby Werder Brema. Dlaczego słaby? nie wróze im tej słabości na bazie spotkań z BVB czy Bochumem lecz po meczu z Bayernem
Wiem że wielu powie: przecież Bayern to zespół marzeń w tym sezonie! przecież wielu tak myślało przed meczem z Schalke jednak jak sie potem okazało Bayernowi można stawić czoła wystarczy być w dobrej dyspozycji i zagrać na dobrym poziomie. Co w meczu z Bayernem pokazał Werder? słabość, bezradność, brak pomysłu na gre itp. \:\)
Jutro takim Bayernem bedzię Real dla Werderu!

Pamiętacie mecz Barcy z Werderem o ile sie nie myle to było drugie sptkanie rozgrywane na Camp Nou grali wtedy o awans. Skonczyło sie chyba 3-0 dla FCB, piłarzy Werderu przerósł fakt że muszą stawić czoła silnemu zespołowi jutro nie będzie innaczej tym bardziej że nie ma już Klose, który mimo tego iż Werder nie grał nie raz dobrego futbolu potrafił postawić kropke nad i
W środku zabraknie walecznych: Fringsa i Borowskiego a w ataku zamiast Klose zobaczymy frustrującego mnie swą postawą Sanogo.

VAMOS REAL! VAMOS REAL!!! VAMOS REAL!!!

Do góry
#1599879 - 18/09/2007 05:50 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Eriksson]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
werder jest slaby ale nie przesadzajmy z ta sila Realu, Sevilla pokazala slabosc obrony Realu, Werder to nie Sevilla ale mysle ze stac ich na bramke, dla mnie w tym meczu over i Werder to score kursy ok 1,75

Do góry
#1599888 - 18/09/2007 05:56 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: globus]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Nie bede powielał, sam postawie na Real, mają szanse powalczyc i powalcza napewno , jako kibic Królewskich wierze ze beda grali wkoncu na miare tego zespołu.

Do góry
#1600042 - 18/09/2007 08:07 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: crova]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Nie ma co pisac o Realu pewna 1,,,
brak klose .. kontuzja fringsa,,werder to juz nie ten werder z grupy z Barsą i Chelsea...
a w królewksich snejdier raul vNR,, niby nazwiska nie grają ale ja zagram na real z HC +1,5 Werder

z koleii grecy vs makarony
w greckiej lidze za wiele nie grali
Sep 02, 07 Super League Panathinaikos A... 0 - 0 Olympiakos


May 13, 07 Super League Ionikos Nikea 3 - 5 Olympiakos Piraeus

Apr 29, 07 Super League Aigaleo FC Athens 1 - 1 Olympiakos Piraeus

Apr 22, 07 Super League Olympiakos Piraeus 3 - 1 AO Kerkyra

Apr 15, 07 Super League AE Larisa 0 - 0 Olympiakos Piraeus

Mar 18, 07 Super League Olympiakos Piraeus 0 - 0 Aris Saloniki

Mar 11, 07 Super League Apollon Kalamaria 1 - 2 Olympiakos
ale oglądałem ostatni mecz z lazio bodajze z empoli...
empoli przyjechalo zagrac na zero i zagrało. lazio nic nie pokazało
patrzac na rozruch to x2
na zawodników to X
a pewnioe będzie 1
haha
\:\)

Do góry
#1600262 - 18/09/2007 18:22 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Warren]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
No ja sklaniam sie zagrac Olympiakos pierwszy mecz to bedzie w tym sezonie w LM zagraja na pewno na 100% a Lazio jak to Lazio zagraja pewnie nijaka pilke.
Na pewno bedzie goraco na stadionie i jak Olympiakos ma wygrac w LM jakies mecze to dzisiaj bedzie okazja.

Do góry
#1600514 - 18/09/2007 20:50 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: TEKSANSKI]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
ja sprobuje czerwona kartke dla werderu, cos kuba b. narzekal na brutalnosc graczy werderu, w hiszpanii tego nie toleruja wiec mysle ze jest szansa
2 mecz mi smierdzi remisem , jak juz musialbym cos postawic to under

Do góry
#1600726 - 18/09/2007 22:16 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: globus]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: globus
ja sprobuje czerwona kartke dla werderu, cos kuba b. narzekal na brutalnosc graczy werderu, w hiszpanii tego nie toleruja wiec mysle ze jest szansa


Po pierwsze to La Liga jest o wiele bardziej brutalna niz inne ,silne ,europejskie ligi.

Po drugie ,sedzia nie bedzie z Hiszpanii ,wiec nie wiadomo ,co toleruje ,a czego nie \:\)

Po trzecie...w Werderze jest dosc "glebogryzarek" i jednej z nich tarjeta roja moze przypasc ,tak wiec....zgoda ,co do typu

Gram Real (-1,5) ,bowiem z wypowiedzi przedmeczowych wynika ,ze rozsmakowali sie \:\) w wysokich wygranych.
Poza tym rywalizacja o miejsce w I skladzie trwa i nie wierze ,zeby ktorykolwiek z graczy pozwolil sobie na luz i bledy (Szuster ,jak mowil w wywiadzie dla "La Sexta" ,bardzo lubi prowadzic wlasne statystyki).
I wreszcie....Werder ,ztym ,co teraz prezentuje ,walczylby w hiszpanskiej lidze o utrzymanie ,wiec...roznica klas.

Do góry
#1600970 - 18/09/2007 23:41 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: micha$]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Czy znowu bedzie tak jak w ostatnich 3 sezonach?

Werder w pierwszym meczuna fazy grupowej miala zawsze szczescie trafic na swiatowego przeciwnika.Wyniki byly zawsze te same,nawet i przebieg meczow byl ten sam.Werder przegrywal do przerwy 1-0 i w kazdym meczu padl rzut karny dla przeciwnika.

sezon 04/05 --- Inter - Werder 2-0 (1-0) 34.min rzut karny
sezon 05/06 --- Werder - Barcelona 0-2 (0-1) 77.min rzut karny
sezon 06/07 --- Chelsea - Werder 2-0 (1-0) 68min. rzut karny
sezon 07/08 --- Real - Werder ???

Gdybym mial wybierac czerwona kartke ,albo rzut karny wolalbym to drugie ;\)

Co w tym meczu typowac ? Nic innego jak w ostatnich 3 sezonach

Do góry
#1601218 - 19/09/2007 01:16 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: WERDER12]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Hmm...ten Real to megamasowka ,kontrujemy ? \:\)

Do góry
#1601230 - 19/09/2007 01:24 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Amkwish]
19_OuLu_88 Offline
old hand

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 1020
Tak megamasówka sądze że jednak wygra ale jedną bramką,choć emocje będą i to spore.Ja osobiście polecam typ że Werder strzeli,a dlaczego??Chgociażby dlatego że pamiętne mecze Realu w 1 meczach fazy grupowej kończyły się niespodzianką \:\) chociażby mecz z Leverkusen i ost z Lyonem.Przy takiej ilości osob ktore graja na Real stawiałbym coś na korzyść Werderu.ja za drobne pokusiłem się jeszcze zagrac typek że do przerwy Werder bedzie wygrywał lecz do konca przegra @25.00 wiec kuszacy \:\)

Werder vamooooos \:\)

Do góry
#1601290 - 19/09/2007 01:43 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Amkwish]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
No właśnie, patrząc na dzisiejszy zestaw par i przeglądając różne fora widzmy, że Real jest dziś megamasówką. Jeszcze chwilę temu po meczu o Superpuchar wszyscy wyszydzali zarówno trenera Schustera, zakupy gospodarzy ( Pepe ) i ogólnie panowało przekonanie, że znów zespół ten nie będzie stanowił kolektywu, tylko luźną paczkę gwiazdeczek, którzy nie potrafią wykonywać zaleceń taktycznych. Jednak jak widać Schuster jakby poukładał - choć trochę, ten rozgardiasz piłkarski, a Real po trzech kolejkach jest na pierwszym miejscu w lidze z bilansem 10:2. Jednak ostatnie spotkanie z Almerią choc zakończone wysokim wynikiem 3:1 to wygrane dzięki szczęściu, bo to goście miejscami byli lepszą drużyną. Z drugiej strony gdy patrzymy na Werder to trudno odnaleźć jakieś pozytywy i może stąd ogólnonarodowa optymistyczna zgodność braci typerskiej. Również widziałem w tym meczu zwycięstwo gospodarzy i podobnie jak inni również przynajmniej z dwubramkową przewagą. Ale może jednak i dziś zobaczymy iście cyrkowe zagrania, podobnie jak w meczu o Super Puchar, przecież od tamtego czasu minęło bardzo niewiele czasu, a Schuster nie mógł w tak krótkim czasie ustawić wszystkiego tak, aby funkcjonowało to jak najlepiej. Nie doszukuje się żadnej teori spiskowej, ale moim zdaniem zamiast na zwycięstwo gospodarzy, czy nawet z handi bramkowym lepiej postawić na over 2.5. Real zawsze grał z myślą nie o obronie, ale ataku. Twierdzono przecież, że to oni strzelają zawsze przynajmniej jedną bramkę więcej od przeciwników, więc nie należy zbytnio przejmować sie linią obrony. Od tego sezonu miało się to zmienić, ale jak jest każdy widzi. A Werder choć osłabiony to w LM zawsze grał otwarty futbol i dziś po prostu nie będą mieli wyjścia, bo proba gry na remis przyniesie fatalne skutki.

Do góry
#1601660 - 19/09/2007 03:12 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Szczypior]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
Żal w sumie nie kontrować x2 na Werder... często takie granie przeciwko masówkom sprawdza się. Nie mówię, że zawsze, ale zdecydowanie lepiej kontrować niż iść za innymi i też masować ;] potem tylko człowiek żałuje że nie zagrał kontry ;p

Do góry
#1637909 - 02/10/2007 04:33 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: VanTheMan]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Ciekawie przedstawia sie pewna statystyka w spotkaniu Werder - Olympiakos. Mianowicie, pilkarze z Grecji na 31 wyjazdowych spotkan w Lidze Mistrzow nie wygrali zadnego!, a statystyka przedstawia sie nastepujaco: 0 zwyciestw, 7 remisow i az 24 porazki!

Werder w ostatniej kolejce rozbil Arminie, wygrywajac az 8:1! Czy ktos, kto ow mecz ogladal, moglby powiedziec cos wiecej - czy rzeczywiscie Bremenczycy grali tak dobrze, czy wynik odzwierciedla to co dzialo sie na boisku?

Zastanawiam sie nad utworzeniem pewnego dubla, gdzie jako jedno ze spotkan chce umiescic wlasnie ow mecz, z typem na gospodarzy. Po minimalnej porazce na Santiago Bernabeu musza wygrywac takie mecze, jak ten, by nadal byc uwazanym za jednego z dwoch najwiekszych faworytow do wyjscia z grupy C i rzeczywiscie kroczyc ku temu celowi. Z Grecji i Wloszech ciezko bedzie wywiezc po 3 punkty, dlatego trzeba szukac ich w meczach na Weserstadion. Buki oferuja na Niemcow kursy w okolicach 1.45, co mnie satysfakcjonuje. Wyniki sa niezle - pomimo kilku absencji - jednak nie wiem jak wyglada rzeczywista gra Werderu. Bede wdzieczny za kazde info ;\)

pozdrawiam

Do góry
#1638259 - 02/10/2007 05:51 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: juancarlos]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
a ja za drobne zagrałem sobie x2 na Olympiakos i że Olymp. strzeli gola, Lua-Lua zagra w ataku, z tyłu za nim Djordjevic, Galetti i Ledesma, Kovacević pewnie zacznie na ławce, kurs na Werder to jakiś żart chyba \:\) powinno byc 1,7-1,8 podobnie jak na Lyon w innej grupie. Rozbili ostatnio 8-1 ale pamietajmy tydzien wczesniej 0-3 na Dortmundzie, na przełamanie Greków + Realek z wypoczętymi i świeżutkimi jak wiosenny rozmaryn Ruudem i Gutim \:\) \:D

Do góry
#1641676 - 03/10/2007 08:35 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Ryan20]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja muszę powiedzieć, że zastanawiam się nad tym, czy Real jest w stanie wygrać z Lazio
Źle mu nie życzę, choć kibicuję Barcelonie, ale mam co do wygranej Królewskich duże wątpliwości.
Kto nie ogląda La Liga moze odnieść wrażenie, że Real jest w formie, ale to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. W 3 ostatnich meczach 7 punktów, ale równie dobrze mogło nie być ich wcale, gdyby to rywalom, a nie Królewskim, dopisywało szczęście.
Na domiar zlego w Madrycie został Robinho, a Brazylijczyk akurat potrafił namieszać i ożywić grę.
Drugim jasnym punktem był Raul, który wrócił do wysokiej formy.
Z Holendrów przekonuje mnie tylko Drenthe. Robben na razie nic nie gra, a Sneijder tak jak błysnął, tak zgasł.
Zresztą holenderską kolonię przerabiała Barca i nie wyszło jej to na dobre.
Podoba mi się niechciany Baptista, ale Schuster raczej posadzi go na ławce. Guti to jest porażka i to od dawna.
Obrona też niezbyt pewna, a Casillas sprawia wrażenie jakiegoś rozkojarzonego. W ostatnim meczu bronił bardzo szczęśliwie, ale niektóre jego interwencje powodują, że trzeba zamykać oczy.
Nie wiem, jak aktualnie prezentuje się Lazio. W tabeli nie przekonuje, ale u siebie jeszcze nie przegrało. Wiem, że to groźna drużyna, z dwójką świetnych napastników
Na pewno stać ich na dobry mecz i sprawienie niespodzianki

Czekam, może ktoś kto interesuje się Serie A i ogląda mecze napiszę coś więcej o Lazio.
Na razie nic jeszcze nie grałem, ale myślę, nad 1X, czy czymś w tym stylu

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, alfa, akagi, Sony, pacyfista, ANZELMO, Sensei, igea23), 2896 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583011 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07