Strona 7 z 10 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 >
Opcje tematu
#1541621 - 30/08/2007 23:22 Re: Puchar UEFA [Re: Legia]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: McDziarz
remis Groclinu po pierwszej połowie polecam stawiać...to najpewniejszy rezultat na pierwsze 45 minut meczu. Ani Groclin nie będzie przeprowadzał huraganowych ataków ani przeciwnik nie będzie jeszcze ostro forsował obrony Grodzszczan. w pierwszych 45 minuatach priorytetem będzie przede wszystkim nie stracić bramki dla obydwu zespołów...

a odpowiedz mi dlaczego goscie niebeda atakowac ?
przegrali u siebie 1 mecz wiec by chciec awansowac musza atakowac a nieczekac co zrobi Groclin
ja widze overa w tym meczu Sikora ma zagrac dzis a jego " pilki szukaja" na boisku kurs 2 na over wyglada niezle

Do góry
Bonus: Unibet
#1541670 - 30/08/2007 23:34 Re: Puchar UEFA [Re: jarko 33]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
W pierwszej połowie - pisał McDziarz
Goście zapewne będą chcieli cos strzelić, ale na jakiś hurra atak się nie porwą od razu

Co do underów na mecze polskich drużyn, to ja akurat też nie jestem przekonany. Niby one są oczywiste, ale jak gdzieś padnie bramka w pierwszych 30 minutach, to pewnie i over tam siądzie

Do góry
#1541915 - 31/08/2007 00:43 Re: Puchar UEFA [Re: rene]
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Zagrane dzis na uznane firmy. Nawet tylko na miare pucharu UEFFA. To znaczy na kluby ktore w niich juz graly, cos kiedy osiagnely, a teraz chca sie odbudowac, a sa uznaynymi klubami jak na Puchar UEFFA, a nie jakies AIK czy inne Alborgi.

Polecam i przepraszam ze tak pozno: Kurs ogolny 8.11 8/10


Groclin Dyskobolia - Tobol Kostanay (Typ) 1 1,45
Liteks Lovech - KS Besa (Typ) 1 1,10
RC Lens - BSC Young Boys Bern (Typ) 1 1,45
CSKA Sofia - AC Omonia Nicosia (Typ) 1 1,45
Hamburger SV - Budapest Honved (Typ) 1 1,15
Helsingborgs IF - Drogheda United (Typ) 1 1,45
425182 Artmedia Bratislava - FC Mika Ashtarak (Typ) 1 1,45

zapytacie co tu robi Helsinborg . Ano lubie Henrica Larsona i mam nadzieje ze cos ustzreli, a po za tym kiedys grali jak rowny z rownym z Juventusem. Chociaz co do nich mam najwoeksze obiekcje bo jednak to nie sa jakies tuzy jak wszystkie Skandynawskie Kluby, ktorych granie odradzam !!!

Do góry
#1544630 - 31/08/2007 06:53 Re: Puchar UEFA [Re: timeek]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Niestety Bełchatów to tak naprawde dzisiaj zapłacił frycowe roznica pomiedzy wicemistrzem Polski a Dnieprem była wyraźna w calym meczu w kazdej formacji takie błędy w lini defensywnej przy stracie dwóch bramek jak w okręgówce, brak doświadczenia i ogrania w piłce pucharowej naszych zespołów jest porażająca jak można tak grać, nawet mi ich zal bo to po prostu depresji psychicznej można się nabawić.
W Belchatowie po pierwszym meczu pewnie sobie chłopaki nadzieji narobili, że sobie zagrają w fazie grupowej Pucharu UEFA a zakonczyli rozgrywki przed pierwszą rundą. Dobrze iż Ukraińcy oszczędzili zespoł Bełchatowa bo mogli spokojnie wygrać z 7:2 przy takiej dyspozycji naszych kopaczy.
Komentator tvp tez mnie rozbraiał swymi wypowiedziami że każda z drużyn zwiększyła posiadanie piłki o 5 procent i jak to było cudownie do 25 min i ze już przejmniemy współczynik zespołu któremu strzelilismy drugą bramkę.
Dobrze chyba, że odpadliśmy bo z taką gra to w kolejnej rundzie byłaby jeszcze większa kompromitacja poza tym z całym szacunkiem dla Bełchatowa i jego kibiców to zdecydowanie ciągneli by te rozgrywki pucharu UEFA w doł.
Zreszta Groclin, który awansował do tej I rundy też rewelacyjnie nie zagrał z Tobołem słabszym od Dniepru o 2 klasy i jak przyjedzie do Grodziska zespół równie mocny lub silniejszy to obawiam się że Groclin też może miec kłopoty z awansem do fazy grupowej.
Kibicujmy Groclinowi jedynemu reprezentantowi Polski w jakichkolwiek pucharach dopóki jeszcze go mamy inaczej kwalifikacje do LM bedziemy zaczynać od I rundy a w pozostałych przypadkach będziemy mieli 2 lub 1 zespół.
Nasza piłka jest słaba jak chyba nigdy dotąd mistrz i vice mistrz w pucharach już nie grają nie potrafili przebrnąc kwalifikacji pozostał zdobywca Pucharu Polski jak taka sierotka Marysia, wyniki nie kłamią bo to sa cyfry Ukraina ma 2 zespoły w grupowej fazie LM i europejską piłkę na najwyższym poziomie plus Dniepr ktory prawdopodobnie zagra w fazie grupowej UEFA CUP, a my z holu piłkarskiego salonu zmierzamy zamiast do sali głównej to do piwnic piłkarskiej Europy gdzie będziemy rywalizowac z zespołami klasą nie odbiegającą od naszego mizernego poziomu.

Do góry
#1545015 - 31/08/2007 09:00 Re: Puchar UEFA [Re: Piotruś Pan]
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
No i niemozliwe stalo sie mozliwe. tasiemiec wszedl. Tylko dlaczego nie zagralem tego za 300 zl jak planowalem. Byloby 87 tys !!! Spekalem i tylko za 30 zl eh.
18 -ilość pozycji single
wyczyść kupon Stawka

Groclin Dyskobolia v T...
remove 1 1.60


Zenit v FC Zlat M.
remove 1 1.15


Litex v Besa
remove 1 1.12


AIK Solna v Metalurgs ...
remove 1 1.40


Artmedia v FC MIKA Ash...
remove 1 1.50


Lens v Y. Boys
remove 1 1.45


Midtjylland v FC Haka V
remove 1 1.50


Vålerenga v FK Ekranas
remove 1 1.33


Aalborg v HJK Hels.
remove 1 1.65


CSKA Sofia v AC Omonia...
remove 1 1.55


Hapoel T.Aviv v Siroki...
remove 1 1.28


Galatasaray v Slaven
remove 1 1.20


Standard Liege v Kaerj...
remove 1 1.08


Sion v Josko Reid
remove 1 1.60


HSV v Budapest H.
remove 1 1.18


Helsingborg v Drogheda...
remove 1 1.50


Odense v Dinamo Minsk
remove 1 1.50


Rapid Wien v Dinamo Tb...
remove 1 1.30

293.31

Do góry
#1545019 - 31/08/2007 09:04 Re: Puchar UEFA [Re: timeek]
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Blacburn ktore wygralo 2:0 i Sampdori ktora wtopila 1:1 nie wzialem, bo juz od mojej jakies pamietnej wtopy, gdy mialem ostatni mecz nakuponie zaczynajcy sie o 22.00 i nie wszedl nie biore juz meczy ostatnich z godzin 21 i pozniejszych. To mnie tak naprawde urtowalo. Nie zadne analizy !! No i oczywiscie CSKA Sofia ktora wymeczyla gola w 89 min, a mecz trwal 97 min. Jak to w Bulgarii. Jak byl korzystny wynik dla Omoni w 88 min to ich bramkarz zmienail buta chyba ze 4 minuty. Cala pilka hehehehe

Do góry
#1545024 - 31/08/2007 09:10 Re: Puchar UEFA [Re: timeek]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
timmek, za trafienie AKO: 293.31 należy ci się duże gratulacje i

PS: Możesz zeskanować kuponik i wklejić TUTAJ , ocalmy to cudo od zapomnienia

Do góry
#1545298 - 31/08/2007 16:55 Re: Puchar UEFA [Re: DJ SOSNA]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Potencjalni rywale Groclinu:

RC Lens (FRA)
Tottenham Hotspur FC (ENG)
FC Dinamo 1948 Bucuresti (ROU)
Getafe CF (ESP)
FK Crvena Zvezda (SRB)

Do góry
#1549716 - 01/09/2007 17:26 Re: Puchar UEFA [Re: Giertyszek]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Losowanie dla Groclinu można uznać za korzystne, bo w przypadku potyczki z Lens Totenhamem lub Getafe Wielkopolanie mieli by jeszcze trudniejszą przeprawę niż z Crveną Zwezdą Belgrad lub Dinamem Bukareszt. Szanse na awans są porównywalne,oglądałem mecz eiinacji LM z Rangersami i po nudnym meczu w którym niewiele się działo wygrali Szkoci, natomiast jakiejś fenomenalnej postawy Crveny nie zobaczyłem. Rywal solidny jednak jak najbardziej w zasięgu naszego pucharowego jedynaka minusem jest jednak mecz rewanżowy na wyjeździe.

Do góry
#1549755 - 01/09/2007 17:53 Re: Puchar UEFA [Re: Piotruś Pan]
vicek Offline
addict

Meldunek: 04/03/2003
Postów: 567
Skąd: Kielce
Crvena Zvezda to rywal zbliżonej klasy co Dniepr Dniepropietrovsk. Póki co jednak Serbowie nie są w najwyższej formie i oby Groclin potrafił to wykorzystać. W 2 spotkaniach ligowych i 4 meczach eliminacji LM Crvena Zvezda zdobyła jak dotąd jedynie 3 bramki co daje średnią pół bramki na mecz. W II rundzie eliminacji do LM Crvena okrutnie męczyła się z Levadia Tallin wygrywając u siebie 1-0 i przegrywając na wyjeździe 2-1. W rozgrywkach ligowych Crvena Zvezda również nie zachwyca - w dwóch meczach zdobyła zaledwie jedną bramkę, a dotychczasowi rywale nie byli z najwyższej półki.
Podsumowując wydaje się, że Serbowie mają olbrzymie kłopoty w ofensywie - 6 strzelonych bramek w 3 dotychczasowych meczach to marny dorobek. W tej sytuacji widzę szansę na skromne zwycięstwo Grodziszczan w meczu u siebie (dobrze byłoby wygrać choćby 1-0). Jeśli uda się wygrać do 0 w pierwszym meczu to Groclin będzie w komfortowej sytuacji przed rewanżem, bo wobec ofensywnej niemocy Serbów każda bramka strzelona na wyjeździe znacznie przybliży Grodziszczan do awansu.
Jednak to tylko dywagacje, tym niemniej myślę, że naszą drużynę stać na skromne zwycięstwo w meczu u siebie. A wtedy będzie już bardzo blisko...

Do góry
#1555541 - 03/09/2007 03:58 Re: Puchar UEFA [Re: Piotruś Pan]
cafe21 Offline
member

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 125
Originally Posted By: Piotruś Pan
Niestety Bełchatów to tak naprawde dzisiaj zapłacił frycowe roznica pomiedzy wicemistrzem Polski a Dnieprem była wyraźna w calym meczu w kazdej formacji takie błędy w lini defensywnej przy stracie dwóch bramek jak w okręgówce, brak doświadczenia i ogrania w piłce pucharowej naszych zespołów jest porażająca jak można tak grać, nawet mi ich zal bo to po prostu depresji psychicznej można się nabawić.



PIOTRUS PAN niestety nie zgadzam sie z toba ze Belchatow placil frycowe. Nijak nie moge zrozumiec jak druzyna ktora sprawiala wrazenie solidnej w lidze , tracila malo bramek , moze tak jak dziecko we mgle w kosmicznym tempie stracic przewage z pierwszego spotkania , a nastepnie ostatecznie pogrzebac swoje szanse w niecale 45 min, i to na wlasnym boisku.Gole rzeczywiscie tracili jak w okregowce , a ten bramkarz -39 lat na karku, powinno "być" od niego doswiadczenie , a na zblizeniach bylo widac ze ma strach w oczach , jak by pierwszy raz stanal miedzy slupkami , niepewne wybicia , niepewne chwyty , nerwowa gra , ktora , mysle udzielila sie obroncom Belchatowa . Bramkarz zawalil 1 gola (z roznego -nie wyszedl do pilki toczacej sie po jego polu bramkowym ) 2 gola (z roznego) i 4 gola (mimo biernej postawy obroncow strzal oddany wprost w bramkarza , ktory moglpilke sparowac do boku ) .

Do góry
#1556174 - 03/09/2007 07:00 Re: Puchar UEFA [Re: cafe21]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Rozumiem cie masz prawo się nie zgadzać w ocenie tego meczu niewątpliwie powinieneś przyznać mi racje że drużynie vice mistrza Polski nie przystoi taka gra z bojaźliwością czy strachem nie wspominając już o błędach formacji defensywnej i bramkarza, który miał być ostoją drużyny a na taką noszalancje w polu karnym sobie pozwalał poza tym mam prawo wymagać poprawnej gry od zespołu mającego aspiracje do gry w fazie grupowej Pucharu UEFA i reprezentującego nasz kraj w rozgrywkach międzynarodowych.

Do góry
#1601317 - 19/09/2007 01:50 Re: Puchar UEFA [Re: Piotruś Pan]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Panowie wiem, ze wszyscy sa dzis zajeci liga mistrzow ale...wlasnie sobie przegladalem oferte na czwartkowe mecze Pucharu UEFA i Bordeaux mozna wziasc za 1.8!!! przeciwko Tampere u siebie. Nie sledze ligi francuskiej ale sprawdzilem tabele i sa bardzo wysoko. Jak dla mnie to jest szokujaco wysoki kurs i czy ktos moze mnie przekonac, zeby nie zagrac tego bardzo wysoko?

Do góry
#1601343 - 19/09/2007 01:56 Re: Puchar UEFA [Re: konstruktor1]
Łysy83 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 6056
Skąd: Milanello
Originally Posted By: konstruktor1
Panowie wiem, ze wszyscy sa dzis zajeci liga mistrzow ale...wlasnie sobie przegladalem oferte na czwartkowe mecze Pucharu UEFA i Bordeaux mozna wziasc za 1.8!!! przeciwko Tampere u siebie. Nie sledze ligi francuskiej ale sprawdzilem tabele i sa bardzo wysoko. Jak dla mnie to jest szokujaco wysoki kurs i czy ktos moze mnie przekonac, zeby nie zagrac tego bardzo wysoko?

Bordeaux gra z Tampere pierwszy mecz na wyjeździe dlatego kurs jest 1.80

Do góry
#1601344 - 19/09/2007 01:56 Re: Puchar UEFA [Re: konstruktor1]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: konstruktor1
Panowie wiem, ze wszyscy sa dzis zajeci liga mistrzow ale...wlasnie sobie przegladalem oferte na czwartkowe mecze Pucharu UEFA i Bordeaux mozna wziasc za 1.8!!! przeciwko Tampere u siebie. Nie sledze ligi francuskiej ale sprawdzilem tabele i sa bardzo wysoko. Jak dla mnie to jest szokujaco wysoki kurs i czy ktos moze mnie przekonac, zeby nie zagrac tego bardzo wysoko?

moze tylko to ze graja 1 mecz w finlandi

Do góry
#1601352 - 19/09/2007 01:58 Re: Puchar UEFA [Re: jarko 33]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
aha...to wszystko wyjasnia. Na betexplorerze jest, ze Bordeaux gra u siebie i to mnie zaskoczylo. Dzieki jarko33.

Do góry
#1605013 - 20/09/2007 07:07 Re: Puchar UEFA [Re: konstruktor1]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Nie mialem okazji ogladac Dnipro w akcji z Belchatowem ale z ttego co pisaliscie to maja calkiem niezly team. Zastanawiam sie nad tym dlatego, ze graja jutro z Aberdeen, ktore nie zachwyca w lidze szkockiej, a kurs na Dnipro bardziej niz OK. Aberdeen dawno nie gral w pucharach, a kluby brytyjskie bez doswiadczenia na miedzynarodowej scenie najczesciej zawodza. Dlatego jesli, ktos moglby napisac pare slow o Ukraincach to bede wdzieczny.

Do góry
#1605032 - 20/09/2007 07:32 Re: Puchar UEFA [Re: konstruktor1]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
wg mnie jutro z Dniprem moze byc roznie

zespol niezle poukladany, preferujacy bardzo szybki atak pozycyjny, duzo gry na jeden kontakt na linii pomoc-atak ale mimo wszystko Belchatow pokazal, gdzie tkwi najwiekszy problem Dnipra czyli w obronie ... bledy zespolu ukrainskiego w meczu z naszymi gwiazdami, pokazaly, ze zespol z ta formacja ma spore problemy ... wciaz uwazam, ze gdyby nie fatalny blad Lecha przy bramce na 2-2, PGE moglo awansowac, bo bramka ta ewidentnie podciela skrzydelka naszym pilkarzom ;-)

Nie mam pojecia jak gra Aberdeen(wyniki ligowe nie porazaja), ale Szkoci na wlasnych smieciach skory napewno tanio nie sprzedadza i wedlug mnie upatrywalbym wyniku w stylu 2-1 2-2, moze 1-2

Co ciekawe 23-go Dnipro gra arcywazny wyjazdowy mecz z Szachtarem

badz co badz, over uwazam za bardzo dobre rozwiazanie

Do góry
#1605245 - 20/09/2007 17:28 Re: Puchar UEFA [Re: bitnap]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Witam
Brann Bergen-Brugge 1X 1,35 , wg mnie rozpedzony w lidze Bergen nie powinien dzisiaj przegrac z druzyna belgijska. Brugge to juz nie ta sama druzyna co kilka lat temu gdy grała w LM. Do tego słabo wystartowała w lidze... Oj ciezko im bedzie w Norwegii. Zastanawiałem sie jeszcze nad pewna jedyneczke i chyba to zagram ale za mniejsza stawke, hahaha

Anderlecht-Rapid 1 1,65 , Belgowie odpadli w kwalifikacjach ligi mistrzów z Fenerbahce ale sam Wasilewski zapowiadał ze awans do LM bedzie bonusem natomiast rozgrywki grupowe Pucharu UEFA sa koniecznoscia i tam musza sie zakwalifikowac. A okazja ku temu moim zdaniem jest wysmienita bo naprzeciw staje mizerna druzyna Rapidu Wieden. Austriacy słabo w lidze i z Anderlechtem to oni beda mogli powalczyc ale dopiero w rewanzu, o ile bedzie jeszcze nadzieja na awans

Pozdrawiam

Do góry
#1605339 - 20/09/2007 18:35 Re: Puchar UEFA [Re: santiago]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Mam takiego 'newsa' moze kogos zainteresuje... Mecz Larissa - Blackburn nie odbedzie sie na stadionie greckiego klubu (Alcazar),ale zostanie rozegrany w Panthessalikon.
Pozdrawiam ;\)

Do góry
Strona 7 z 10 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, rymoholik, wHiTe_StAr, VVega, ANZELMO, DePito, Igor, rafal08, Irek, akagi, 11kera11), 3416 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582915 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07