Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#1607732 - 21/09/2007 04:52 Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września)
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice

Do góry
Bonus: Unibet
#1610929 - 22/09/2007 06:32 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: Eriksson]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Sobota ,22 września...50-lecie stadionu Camp Nou

Bedzie wielka fiesta i wygrana Barcelony z Sevilla.

Na bok kłotnie i spory ,a Ronaldinho wczesniej wróci z dyskoteki i wreszcie sie wyśpi przed meczem

Barca w tym sezonie nie zagrała jeszcze dobrego meczu ,najwyższy czas zmobolizować sie na silnego przeciwnika.

Sevilla z kolei ,po uporzeniu w Londynie ,bedzie chciała jak najszybciej odbudować morale.

Oczekuje doskonałego widowiska i wyniku ,zgodnego z typami \:\)

Barcelona - Sevilla over 2,5
kurs 1,88
Pinnacle
7/10

Barcelona - Sevilla 2:1 (correct score)
kurs 8,00
Bwin
1/10

Salud !

amk

Do góry
#1611002 - 22/09/2007 07:27 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: Amkwish]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: amkwish
Sobota ,22 września...50-lecie stadionu Camp Nou

Bedzie wielka fiesta i wygrana Barcelony z Sevilla.

Na bok kłotnie i spory ,a Ronaldinho wczesniej wróci z dyskoteki i wreszcie sie wyśpi przed meczem

Barca w tym sezonie nie zagrała jeszcze dobrego meczu ,najwyższy czas zmobolizować sie na silnego przeciwnika.

Sevilla z kolei ,po uporzeniu w Londynie ,bedzie chciała jak najszybciej odbudować morale.

Oczekuje doskonałego widowiska i wyniku ,zgodnego z typami \:\)

Barcelona - Sevilla over 2,5
kurs 1,88
Pinnacle
7/10

Barcelona - Sevilla 2:1 (correct score)
kurs 8,00
Bwin
1/10

Salud !

amk


Chciałbym zobaczyć super widowisko i zwycięstwo Barcy, ale...

Barcelona w meczu z Lyonem, który wygrała 3:0 prezentowała się kiepawo, a wygrała tylko dlatego, że Lyon zagrał tak, jak kiedyś Wisła z Realem, by odrobić pańszczyznę, nie zrobić rywalowi krzywdy, nie kopnąć czy sfaulować której z gwiazd i wyjechać z przyzwoitym wynikiem.
Ja nie wiem, czy Roni chodzi jeszcze na dyskoteki. Grał tak, jakby w lecie przyszlo mu solidnie trenować i dostał ostro w kość. Był chyba najsłabszy na boisku, wdawal się w pojedynki, z których nic nie wynikało, tracił piłke i zasłużenie został zdjęty. Zresztą większość piłkarzy Barcy wygladała na zmęczonych. Ryjek pewnie się przejął i zagonił bractwo do treningów, więc jego dni pewnie policzone. W każdym razie Barcelonie brakowało świeżości, szybkosci, radości z gry. W ciągu trzech dni raczej niewiele się zmieni, bo chłopaki nie mieli kiedy odpocząć. Najlepsze wrażenie sprawili młokosy i gdyby Ryjek wiedział, że Lyon taki cienki, pewnie by ich wystawił od początku, a wtedy wynik mógłby być wyższy, bo oni wygladali na śweżych, głodnych gry i na tle żabojadów zaprezentowali się bardzo dobrze.

Sevilla, niestety, po śmierci Puerty, zgasła. Niby oni chcą coś wygrać i zadedykować zmarłemu, ale jest dokładnie odwrotnie. Dziś juz nie ma tej Sevilli, która tak fajnie rozprawiła się z Realem. Nie ma radosci, dynamiki, nie chodzą skrzydła.
W normalnej dyspozycji Andaluzyjczycy w Londynie raczej by nie przegrali, a już na pewno nie 0:3

Jeśli Barca wygra, to raczej nie dzięki porywającej grze, ale słabosci Sevilli. Widowiska wielkiego raczej nie zobaczymy, overa raczej też nie.

Do góry
#1611016 - 22/09/2007 07:47 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: rene]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: rene

Sevilla, niestety, po śmierci Puerty, zgasła. Niby oni chcą coś wygrać i zadedykować zmarłemu, ale jest dokładnie odwrotnie.


Rene ,widziałeś mecz z Recreativo ,16 września ?

Jak to była "zgasła" Sevilla .to....ja przepraszam i o nic wiecej nie pytam \:\)

A co sie tyczy meczu z Arsenalem ,to Kanonierzy maja patent na hiszpańskie ekipy ,więc nie wyciągałbym daleko idacych wniosków.
poza tym La Liga to inna bajka niż CL.

Do góry
#1611037 - 22/09/2007 08:10 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: Amkwish]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Widzialem ten mecz, z tym że Huelva w tym sezonie jest cienka i to IMO nie jest dobry wykładnik.
Sevillę widziałem 2 x z Realem i grali jak z nut, z Milanem było już gorzej. Wczoraj oglądałem fragmenty w necie i cieniutko to wygladało. Pamietam Sevillę z dwumeczu z Totenhamem i choć to nie MU czy Chelsea, to patentu nie mieli. W rewanżu Sevilla pofolgowala w drugiej połowie, ale awans miała juz pewny.
Tym nie mniej chcialbym zobaczyć porywajace widowisko

Do góry
#1611296 - 22/09/2007 18:26 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: rene]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Amk, znowu ma cynk na mecz Barcy! Bierzemy correct score:2-1!

A tak poważnie to FC Sevilla jest od jakiegoś juz czasu (przyznajmniej od drugiej części poprzedniego sezonu) najlepiej grającą ekipą w La Liga. Ich mecze ogląda się z przyjemnością, nie "męczy" ich gra a cała drużyna jest świetnie poukładana i doskonale rozumie się na boisku. Trener Ramos zrobił tam kapitalną robotę!

REAL MADRID CAMPEONES!

PS: Nie muszę chyba dodawać że życzę sobie aby dzisiaj goście popsuli święto Camp Nou

Do góry
#1611310 - 22/09/2007 18:32 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: DJ SOSNA]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: DJ SOSNA

REAL MADRID CAMPEONES!


Zapominij \:D

Polónia am el Barca !

Idzemy z kolegą juz o 20 ,ze względu na fieste Camp Nou.

Z przedmeczowych wypowiedzi wynika ,ze Sevilla przyjechała po 3 punkty.
Zapowiada się doskonałe widowisko ,tylko...czasem bywa ,ze z wielkiej chmury mały deszcz.
Na szczęscie padało juz z rana ,teraz robi sie pogodnie.
To wazne ,to w strugach wody nie obejrzelibyśmy dobrego meczu.

Relacja pomeczowa jutro.

Salud !

amk

Do góry
#1612977 - 23/09/2007 02:44 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: Amkwish]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Recreativo - Espanyol under 2,5 1,72 4/10 Bet24

Ostatnie mecze tych dwóch zespołow na boisko Recreativo: 0-1,0-0

Recreativo w pierwszym meczu u siebie z 1-1 z Betisem. Cały mecz raczej grali bardzo defensywnie tylko 4 strzaóływ światło bramki.

Espanyol jeden mecz na wyjezdzie i 2-2 jednak równiez raczej sie bronili, dwie bramki "Lolo" i gdy wydawało sie że Espanyol zdobędzie punkty gole dla Betisu padły w samej koncówce :-)

Stan James ma na under przy 2,5 1,56 a Bet 24 z kilkoma innymi firmami najwyżej na rynku.

Do góry
#1613529 - 23/09/2007 07:01 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: Amkwish]
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: amkwish
Sobota ,22 września...50-lecie stadionu Camp Nou

Bedzie wielka fiesta i wygrana Barcelony z Sevilla.

Na bok kłotnie i spory ,a Ronaldinho wczesniej wróci z dyskoteki i wreszcie sie wyśpi przed meczem

Barca w tym sezonie nie zagrała jeszcze dobrego meczu ,najwyższy czas zmobolizować sie na silnego przeciwnika.

Sevilla z kolei ,po uporzeniu w Londynie ,bedzie chciała jak najszybciej odbudować morale.

Oczekuje doskonałego widowiska i wyniku ,zgodnego z typami \:\)

Barcelona - Sevilla over 2,5
kurs 1,88
Pinnacle
7/10

Barcelona - Sevilla 2:1 (correct score)
kurs 8,00
Bwin
1/10

Salud !

amk


powiem tak....I don't have any questions:) amk, jak to bedzie po hiszpansku?:)
mialem over 2.5, mialem seville +0.75, a na live dolozylem over 1.0 w 60 min \:\) swoja droga leo messi to jest geniusz i niech juz ronni idzie gdzie ma ochote jesli taka jego wola...cieszy wprowadzanie genialnych juniorow w Barcie. Bramke Kannoute to dla mnie szok, bylem pewien, ze jest spalony:) amk man of the week:)

Do góry
#1613531 - 23/09/2007 07:05 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: raf]
Duke Nukem Offline
enthusiast

Meldunek: 11/08/2007
Postów: 276
Skąd: Krakow
POWIEM TAK !! GRALEM ZA 400 OVER I OGLADALEM MECZ W CANAL PLUS MOWIAC KOBIECIE ZE NIBY COS MAM TO ZALATWIENIA <LOL> I CUD... 93 MINUTA KANOUTE \:\) 800 WIN !! POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTORZY WYGRALI HEHE

Do góry
#1613534 - 23/09/2007 07:10 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: Duke Nukem]
Cules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/11/2004
Postów: 2746
Skąd: Kęty
dzięki amk \:\) zagrałem sobie dla zabawy twój correct score i w sumie to powiem że od 2-0 wierzyłem że się skończy 2-1 \:\)

Do góry
#1613576 - 23/09/2007 08:25 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: amkwish

Oczekuje doskonałego widowiska i wyniku ,zgodnego z typami \:\)

Barcelona - Sevilla over 2,5
kurs 1,88
Pinnacle
7/10

Barcelona - Sevilla 2:1 (correct score)
kurs 8,00
Bwin
1/10

Salud !

amk


Bramka dlaSevilli ze spalonego ,ale...uznana ,bo przecież ustawiałem to \:D

Widowiska wielkiego nie było.
Messi wielki ,Henry cienki jak polsilver.

Wynik meczu to porażka Ronaldinho,bo nie dośc ,ze bez Niego wygrali ,to jeszcze Messi potwierdził ,ze zasługuje by byc idolem Camp Nou.

Wiecej napisze jutro,jestem un poco cansado \:\)

Heh ,2 mecze Barcy i dwa moje correct score siadły ,ale jaja

Teraz muszę wydumać do srody ,jaki wynik bedzie z Zaragozą.

Salud !

amk

Do góry
#1613581 - 23/09/2007 08:34 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: Amkwish]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Tak jak dziś powiedział mój sympatyczny koleżka gdy rozmawialiśmy prz wódeczce ... jakiś czas temu Ja i pewnie nie tylko Ja nie wyobrażałem sobie Barcelony bez R10.

Teraz sprawa wygląda zupełnie inaczej ... tak jak w meczu z Lyonem ... wchodzi Bojan czy Gio i gra Barcy wcale nie wygląda gorzej ba wygląda dużo lepiej.Bezproduktywne dryblingi czasami wzbudzające szyderczy uśmiech z nieporadności wielkiego kiedys R10 zamieniają się w sytuacje bramkowe dzieki kreatywności i pomysłowości młodych wychowanków więc ...

Ronaldinho albo do roboty albo won na liste transferową puki sa jeszcze jelenie którzy chcą korzystać z Jego marnych usług

Veb \:\)

Do góry
#1613594 - 23/09/2007 09:51 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: Stoin]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Stoin
Tak jak dziś powiedział mój sympatyczny koleżka gdy rozmawialiśmy prz wódeczce ... jakiś czas temu Ja i pewnie nie tylko Ja nie wyobrażałem sobie Barcelony bez R10.

Teraz sprawa wygląda zupełnie inaczej ... tak jak w meczu z Lyonem ... wchodzi Bojan czy Gio i gra Barcy wcale nie wygląda gorzej ba wygląda dużo lepiej.Bezproduktywne dryblingi czasami wzbudzające szyderczy uśmiech z nieporadności wielkiego kiedys R10 zamieniają się w sytuacje bramkowe dzieki kreatywności i pomysłowości młodych wychowanków więc ...

Ronaldinho albo do roboty albo won na liste transferową puki sa jeszcze jelenie którzy chcą korzystać z Jego marnych usług

Veb \:\)


Marnych usług ?

Bzdury piszesz człowieku ,bzdury.

Kreatywnośc i pomysłowoścDos Santosa i Bojana ?
Jaki Ty mecz ogladałes to nie wiem ,ja byłem na Camp Nou ,na Barca - Sevilla i powiem tylko tyle ,ze bez Ronaldinho FCB bardzo sie meczyła ,majac olbrzymie kópoty z rozgrywaniem piłkii i wypracowywaniem sobie pozycji.
Geniusz Messiegouratował ten mecz dla Dumy Katalonii.

A jezeli komus powiedziałbym "fuera" to Ryjowi.

Salud !

amk

Do góry
#1613614 - 23/09/2007 15:38 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: Amkwish]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Sprzedać Roniego
To tak jakby komuś wyrwać dwa przednie zęby
Od przyjścia Roniego zaczęła się ta wspaniała drużyna, która nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa
Ja jestem wiecej niz przekonany, że Barca uraczy nas jeszcze nie jednym kapitalnym meczem
Oj, Stoin, Stoin - chyba za dużo gorzały się wczoraj polało, dziś z rana potrzebne będzie

Messi od dłuższego czasu jest w znakomitej formie i nie raz ratował Blaugranę
Wczoraj wielkiego widowiska nie było, ale momentami mecz mógł się podobać
Widać było brak Roniego i Eto'o. Słabo wypadł Xavi i dlatego Barca męczyła się tak długo.
Nie zgadzam się, że Henry był cienki jak polsilver. Wczoraj zagrał całkiem nieźle, choć widać, ze potrzebuje czasu, by wkomponować się do zespołu. We wczorajszym meczu był on chyba nie najlepiej ustawiony. Kilka razy zagrał wyśmienicie, no i zanotował asystę.
Ja nie wiem, co w Barcie robi Oleguer \:\(
No ale Puyol ma wkrótce powinien być gotowy do gry
Widać, że Barca powoli nabiera rozpędu i z każdym meczem powinno być lepiej, więc niech rywale się martwią

Real powinien dziś sobie poradzić z beniaminkiem, Valencia z Betisem też jest faworytem, ale nie wiem, czy wygra

Do góry
#1613883 - 23/09/2007 19:26 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: DJ SOSNA]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: DJ SOSNA
Amk, znowu ma cynk na mecz Barcy! Bierzemy correct score:2-1!

A tak poważnie to FC Sevilla jest od jakiegoś juz czasu (przyznajmniej od drugiej części poprzedniego sezonu) najlepiej grającą ekipą w La Liga. Ich mecze ogląda się z przyjemnością, nie "męczy" ich gra a cała drużyna jest świetnie poukładana i doskonale rozumie się na boisku. Trener Ramos zrobił tam kapitalną robotę!

REAL MADRID CAMPEONES!

PS: Nie muszę chyba dodawać że życzę sobie aby dzisiaj goście popsuli święto Camp Nou


Amk, żeby nie było że DJ wątpi w "barcelońskie fixy"


Do góry
#1613888 - 23/09/2007 19:31 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: DJ SOSNA]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Co do samej FC Barcelony to mało mnie interesuje co tam się dzieje, oby działo się jak najgorzej! \:p
Przyznam jednak że ten klub zasługuje na lepszego trenera i bramkarza, te dwa stanowiska w chwili obecniej nie są tam powiedzmy szczerze "najwyższych lotów". Jeśli chodzi o Ronaldinho to o niego się nie martwcie - poradzi sobie

PS: Dzisiaj jeśli ktoś chce zagrać na Real Madryt to polecam wstrzymanie się i pobranie ewentualnie na LIVE! "Królewscy" według mojej analizy dzisiaj szybko bramki nie strzelą a poza tym ostatnio rozkręcają sie dopiero pod koniec 1poł. Valladollid będzie "gryzło trwę".

Do góry
#1613913 - 23/09/2007 19:43 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: DJ SOSNA]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Ja dziś z uporem godnym lepszej sprawy znów stawiam na Atletico Madryt. Trzy razy już wtopiłem stawiając na nich,tym razem oddadzą mi kasę. Dokładam tradycyjnie już over 2,5. Chodzi mi po głowie wynik 2-1 lub 3-1 dla A.M. Rojiblancos mają taką pakę, że powinni walczyć o miejsce premiowane grą w L.M. ,a nie zajmować 15 miejsce. Fakt, że nie wygrali w dotychczasowych dodatkow mnie dopinguje do zagrania na Atletico.

Do góry
#1613933 - 23/09/2007 19:51 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: DJ SOSNA]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Po pierwsze : gratki amk za dobre typy \:\)

BARCA

Po drugie może i ja po częsci odniose się co do postawy R10 i tego co zostało tu o nim napisane ;\)

Jakoś nie wyobrażam sobie na dłuższy czas ukochanej ekipy bez tego genialnego magika.
Jak napisał Rene to własnie od przyjscia Ronaldinho zaczeła sie tworzyć Barca jakiej zawsze chcielismy, grająca najładniejszy futbol, finezyjny, pełen polotu a przede wszystkim przynoszący swietne wyniki.
Obecnie jest w słabszej formie co było widać ale żeby go od razu wyrzucać?
Nie ! Wtedy Barca wiele straci, takie odejście to olbrzymia strata.. Tu nie chcemy się pozbyć Valdesa, tylko mówimy o jednym z najlepszych graczy ofensywnych świata!
Co do Oleguera - też nie wiem co on robi w wyjściowym składzie :/
Zastanawiam się nad tym juz od ponad roku chyba i w dalszym ciągu nie wiem czemu taki stan jedenastki sie utrzymuje.

Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze :
Nie mam koncepcji co i jak zagrać. Myslę o overze w Saragossie, o wygranej Villarealu ale jakoś cieżko mi dokładnie sprecyzować czemu własnie takie typy chodzą mi po głowie \:\)

Do góry
#1613998 - 23/09/2007 20:10 Re: Primeira Division - IV kolejka (22-23 Września) [Re: True02]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Real Valladolid - Real Madrid 2

Nie przewiduje wielkich problemów Mistrza Hiszpanii z beniaminkiem dzisiaj. Uważam, że sobie poradzą a jedynie co mnie zastanawia to komu Schuster da dzisiaj odpocząć. Na pewno nie będzie Pepe i Metzeldera, więc jego miejsce zajmie Ramos zwalniając prawe skrzydło. Para Ramos i Cannavaro powinna dobrze sobie poradzić bo w tamtym sezonie była to podstawowa para środkowych obrońców. Trudno też powiedzieć kogo wystawi Schuster na skrzydłach obrony bo wybór jest spory. Na prawej może zagrać Salgado. Na lewej Heinze, Drenthe czy Marcelo, który zaliczył dobry występ w LM z Werderem. W drugiej linii optymalnie wygląda Guti, Sneijder i Diarra oraz Robinho. Jednak nie wykluczone, że ktoś z dwójki ofensywnych graczy dostanie wolne i zacznie na ławce. A od Gutiego i Sneijdera dzisiaj w Realu zależy najwięcej, więc mogą być tutaj problemy. Bo po za tymi zawodnikami to jedynym środkowym jest Gago, który nic specjalnego nie gra i to raczej defensywny zawodnik. W sumie też Baqtista może zagrać ale jak dla mnie to nie jego pozycja. 30 minut ma dostać Robben, który nie ma jeszcze sił na cały mecz. W ataku też ktoś może z podstawowej dwójki usiąść na ławce na rzecz Savioli. Raul gra najwięcej z napastników ale Ruud może być oszczędzany bo kontuzji, która już wyleczył ale może nie będzie chciał go Schuster forsować.
Dużym atutem Realu jest to że z ławki zawsze może ktoś wejść i odmienić losy meczu. Higuain, Saviola, Drenthe, Robben to świetni zawodnicy i na pewno wchodząc na pod męczonego rywala mogą wiele zdziałać. Real od porażki z Sevillą gra jak z nut. 3 zwycięstwa w lidze 1 w LM. Stwarzanych sytuacji jest wiele jak w meczu z Werderem i gdyby trochę skuteczniejszy Ruud był to mogło się skończyć pogromem.
Gospodarze tego meczu dobrze zaczęli sezon notując 1 porażkę, remis i zwycięstwo, a przeciwników nie mieli najłatwiejszych bo porażka 1:2 z Valencią, remis z Deportivo i zwycięstwo z Esnayolem 1:0 to jak na beniaminka dobry wynik.
Trudno mi uwierzyć, że Real potknie się na dzisiejszym rywalu. Może być trudno ale już nie raz pokazywali, że potrafią walczyć do końca i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Można poczekać na live tak jak radzi DJ SOSNA i zobaczyć z jakim składem wyjdzie Real dzisiaj na boisko. Jeżeli będzie w nim Guti i Sneijder to o wynik bym się nie obawiał.

Hala Madrid!

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, VVega, rafal08, wHiTe_StAr), 3311 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583177 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07