Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#1607817 - 21/09/2007 05:05 Portuguese Super Liga 2007/2008
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Temat ogólny na sezon 2007-2008


Do góry
Bonus: Unibet
#1653423 - 07/10/2007 16:23 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: Eriksson]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Leixoes SC - Associacao Naval de Maio

Poniewaz lubuje sie w statystykach i tylko gra na ich podstawie moze przynies ogromne korzysci w dlugim okresie czasu zwrocilem uwage na jeden mecz z Portugalskiej Superligi

Druzyna gospodarzy w 6 rozegranych dotychczas kolejkach zanotowala 6 remisow co jest niesamowitym wyczynem...
Goscie natomiast w tym sezonie graja ogony, bo dorobek zaledwie 2 punktow w 6 rozegranych kolejkach chwaly im nie przynosi...

Moj typ na ten mecz to 12

Kursy: Unibet 1,8 - zwyciestwo Leixoes SC
BAW 4,8 - zwyciestwo Associacao Naval de Maio

Mamy teraz dwie opcje do wyboru:

1) rozkladamy stawki tak aby zarowno przy zwyciestwie gospodarzy jak i gosci miec ten sam zysk czyli blisko 31% na czysto

2) rozkladamy stawki tak ze przy zwyciestwie gosci jestesmy na zero czyli nic nie tracimy a przy zwyciestwie gospodarzy zarabiamy 42,5%

Powodzenia

Do góry
#1653432 - 07/10/2007 16:31 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: Inzaghi78]
Carsten87nh Offline
old hand

Meldunek: 27/09/2007
Postów: 1120
Originally Posted By: Inzaghi78
Leixoes SC - Associacao Naval de Maio

Poniewaz lubuje sie w statystykach i tylko gra na ich podstawie moze przynies ogromne korzysci w dlugim okresie czasu zwrocilem uwage na jeden mecz z Portugalskiej Superligi

Druzyna gospodarzy w 6 rozegranych dotychczas kolejkach zanotowala 6 remisow co jest niesamowitym wyczynem...
Goscie natomiast w tym sezonie graja ogony, bo dorobek zaledwie 2 punktow w 6 rozegranych kolejkach chwaly im nie przynosi...

Moj typ na ten mecz to 12

Kursy: Unibet 1,8 - zwyciestwo Leixoes SC
BAW 4,8 - zwyciestwo Associacao Naval de Maio

Mamy teraz dwie opcje do wyboru:

1) rozkladamy stawki tak aby zarowno przy zwyciestwie gospodarzy jak i gosci miec ten sam zysk czyli blisko 31% na czysto

2) rozkladamy stawki tak ze przy zwyciestwie gosci jestesmy na zero czyli nic nie tracimy a przy zwyciestwie gospodarzy zarabiamy 42,5%

Powodzenia


ciekawy pomysl ;\) ale bedzie 2 w tym meczu wiec nie czeba nawet ruszac 1 \:p

Do góry
#1653441 - 07/10/2007 16:39 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: Carsten87nh]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Jezeli tak uwazasz to mozesz zagrac 2 i 1 tylko na asekuracje

Wtedy przy 1 nie tracisz nic, a przy 2 zarabiasz 113% !!!

Do góry
#1653448 - 07/10/2007 16:45 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: Inzaghi78]
Carsten87nh Offline
old hand

Meldunek: 27/09/2007
Postów: 1120
Originally Posted By: Inzaghi78
Jezeli tak uwazasz to mozesz zagrac 2 i 1 tylko na asekuracje

Wtedy przy 1 nie tracisz nic, a przy 2 zarabiasz 113% !!!


tez prawda \:\) cza przyznac ze ladnie to rozpisales \:p

Do góry
#1655800 - 08/10/2007 03:03 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: Carsten87nh]
Carsten87nh Offline
old hand

Meldunek: 27/09/2007
Postów: 1120
FT Leixoes 0 - 1 Associacao Naval mowilem ze 2 po 3.60 zlapane izzi kasa mam nadzieje ze ktos skorzystal \:p

Do góry
#1770286 - 12/11/2007 02:43 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: Carsten87nh]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Estrela Amadora - FC Porto 9.2 4.6 1.46
Esterela jest dość mocną drużyną na swoim boisku. Jej szanse na to żeby nie przegrać u siebie oceniam na ponad 75% co odpowiada kursowi 1.33. Szanse Porto na zwycięstwo w wyjazdowym meczu oceniłbym na około 60% co odpowiada kursowi 1.67. Widać, że kurs na Porto został bardzo mocno zaniżony przez buków. Jeśli do tego dodać fakt, że FC Porto nie przegrało na wyjeździe ostatnich 4 spotkań to szanse Porto na zwycięstwo w moich oczach spadają do około 50% co odpowiada kursowi 2.0

Estrela Amadora - FC Porto
Typ:
1x
Kurs: 3.12
Buk: Betfair

Do góry
#1771163 - 12/11/2007 05:53 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: Igor]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Originally Posted By: Igor
Estrela Amadora - FC Porto 9.2 4.6 1.46
Esterela jest dość mocną drużyną na swoim boisku. Jej szanse na to żeby nie przegrać u siebie oceniam na ponad 75% co odpowiada kursowi 1.33. Szanse Porto na zwycięstwo w wyjazdowym meczu oceniłbym na około 60% co odpowiada kursowi 1.67. Widać, że kurs na Porto został bardzo mocno zaniżony przez buków. Jeśli do tego dodać fakt, że FC Porto nie przegrało na wyjeździe ostatnich 4 spotkań to szanse Porto na zwycięstwo w moich oczach spadają do około 50% co odpowiada kursowi 2.0

Estrela Amadora - FC Porto
Typ:
1x
Kurs: 3.12
Buk: Betfair


Czy moglbys podac sposob w jaki wyliczasz te procenty szczegolnie jesli chodzi o zanizanie kursu przez buki, jeszcze piersze 75 % zalazpalem (bilans gospodarzy 1-2-1 czyli 75% nie przegranych i 25% przegranych) ale pozostalych juz nie czaje, podejrzewam bardziej skomplikowane obliczenia.

NA ten mecz typuje X HT, obie ekipy strzelaja malo bramek gospodarze na 4 mecze u siebie 4 bramki strzelili i 4 stracili goscie sa bardzo dobrymi defensorami na 4 mecze wyjazdowe 8 bramek strzelili i 1 puszczona tylko ( w ogole we 9 wszystkich meczach ligi portugalskiej maja tylko 2 bramki stracone i 16 strzelonych). W takich meczach gra sie uwaznie, z liderami, ze slynnymi klubami, mysle ze w 1 polowie padnie X 0-0.
Kurs na X HT 2.4 a na HT 0-0 2.7

Do góry
#1771308 - 12/11/2007 06:27 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: konradd]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Originally Posted By: konradd
Czy moglbys podac sposob w jaki wyliczasz te procenty szczegolnie jesli chodzi o zanizanie kursu przez buki, jeszcze piersze 75 % zalazpalem (bilans gospodarzy 1-2-1 czyli 75% nie przegranych i 25% przegranych)

Nie załapałeś ;\)
75% wzięło się z tabel z lat 2006/2007 i 2005/2006, a nie z tabeli z obecnego sezonu.
Dokładny sposób liczenia podawałem w temacie o lidze hiszpańskiej.

A to:
"Jeśli do tego dodać fakt, że FC Porto nie przegrało na wyjeździe ostatnich 4 spotkań to szanse Porto na zwycięstwo w moich oczach spadają do około 50% co odpowiada kursowi 2.0"

Wzięło się stąd że wziąłem prawdopodobieństwo na zwycięstwo Porto z jednego sezonu, pomnożyłem je przez przez ilość wszystkich spotkań w jednym sezonie czyli przez 15, zaokrągliłem, od wyniku odjąłem 4 bo tyle Porto ma już zwycięstw na wyjeździe w tym sezonie i wynik podzieliłem przez 15-4 czyli przez 11 i wyszło mi 50%.

Do góry
#1807484 - 25/11/2007 20:47 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: Igor]
Lawyer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2003
Postów: 3453
Skąd: Poznań
Przeglądając dzisiejsze mecze wpadl mi w oko następujący pojedynek:
Marítimo - Naval 1.62/3.50/5.50 (kursy Exp)
Ja tutaj widzę zwycięstwo gospodarzy, kurs co prawda nie zwala z nóg ale moim zdaniem nie najgorszy. Maritimo w tym sezonie radzi sobie calkiem dobrze zajmując 6 pozycję w tabeli z bilansem meczy 5-2-3 odpowiednio ich przeciwnik na pozycji 12 i 2-3-5 przy czym, wyjazdowy bilans Naval to 1-0-4. Maritimo w ostatniej kolejce wygralo bardzo ważne derby Madery z Nacionalem dość pewnie 2-0 na stadionie przeciwnika, tak więc są z pewnością podbudowani tym rezultatem. Każdy powinien wiedzieć ,że na wyspie bardzo trudno o punkty przyjezdnym i nie inaczej będzie dziś. Co prawda goście wygrali ostatni mecz u siebie z ostatnią drużyną ligi 1-0 oraz w poprzednim sezonie zanotowali tylko 5 porażek na wyjazdach ale mnie to jakoś nie przekonuje i myślę, że dziś będą mieli duże problemy z ugraniem korzystnego wyniku. Jedyne co może budzić niepokój to zmiana trenera Naval w ostatnim czasie, bywa często tak ,że drużyna zmienia wtedy swoje oblicze.
Podsumowując, oto moje typy na ten mecz:

Marítimo - Naval - 1 7/10
Marítimo - Naval - Under 2,5 6/10
Marítimo - Naval - correct score 2-0 1/10

Do góry
#1811060 - 27/11/2007 04:04 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: Lawyer]
Lawyer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2003
Postów: 3453
Skąd: Poznań
No cóż, pierwsze śliwki robaczywki. Jestem mocno rozczarowany porażką Maritimo, najwyraźniej nowy trener Naval ma szczęście na początku jak w wielu takich przypadkach .Gol w 3 minucie dla gości no i skończylo się na 0-1 :(. Under siadl w tej mocno underowej lidze i chociaż to na otarcie lez ;).
Dziś do grania nie wiele ,więc trochę bez przekonania dla zabawy zagram delikatnie zwycięstwo gosci oraz Under2,5.

Boavista - Vitoria Guimarães - 2 3/10 po kursie 2,55 w exp
Boavista - Vitoria Guimarães - Under 2,5 4/10 1,55
Boavista - Vitoria Guimarães - HT/FT 2/2 1/10 4,45

Ja widzę to tak, Vitoria w obronie stanie mocno, a to robią w tym sezonie doskonale(tylko 8 goli straconych w 10 meczach) i z pewnością wyprowadzą kilka szybkich ataków.Liczę, że któryś się powiedzie w pierwszej polowie. Gospodarze bez formy, ten sezon to tragedia jak dotąd i myślę, że będą mieli spore problemy ze sforsowaniem defensywy gości. Dziś tak delikatnie bo i mecz nie latwy do typowania.

Do góry
#1811155 - 27/11/2007 04:52 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: Lawyer]
Lawyer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2003
Postów: 3453
Skąd: Poznań
To się nazywa szczęście gol dla boavisty w 1min 23sekundzie meczu

Do góry
#1850699 - 12/12/2007 07:15 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: Lawyer]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Estrela Amadora v Vitoria Setubal 16.12.2007

Zaciekawiło mnie to spotkanie, gdyż chciałem grać remis. Amadora u siebie 50% remisów, Setubal na wyjeździe 83% (sic!) czyli prawie wszystkie (ostatnio im się nie udało bo trafili na Porto).
Mówię sobie: sprawdzę historię, jeśli mnie przekona, gram.
Patrzę h2h a tam :


Inaczej mówiąc (zielony - Estrela, szary - remis):


Patrząc na ostatnie spotkania gości (m. in. remisy z Porto i Boavistą) wydaje mi się, że powinni wygrać to spotkanie. I nie zdziwiłbym się gdyby znowu było 1:0.

Estrela Amadora v Vitoria Setubal @ 2,3 SB 2/5
UNDER 2,5 @ 1,55 SB 2/5
DW 1:0 @ 6 Bwin 1/5

Byle tylko nie remis... ;\)

Do góry
#1853717 - 13/12/2007 23:10 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: micha$]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

Portuguese Super Liga

Belenenses - Benfica Lizbona ---> 2 1.95 - Unibet


15.12.2007 - 20:30


piszę o tym meczu już dziś bo spodziewam się że kursy spadną a piłkarze gości są dla mnie faworytami. poza tym kursy UNIBETU uważam za totalne nieporozumienie [1.95] to zdecydowanie najwięcej na rynku i kto chce powinien to chwytać już dziś. nie wiem czym się kierował Unibet ale to raczej ich problem. dodam że sponsorujący ligę Bwin wylicza szanse gości na 1.65. i tu w sumie jest ten pies pogrzebany. jeśli nikt palców tu maczał nie będzie to widzę spokojne zwycięstwo gości. gorzej jeśli znów w Portugalii będzie działo się coś dziwnego [wystarczy wspomnieć ostatni mecz Sportingu u siebie z Uniao L.]

teraz trochę faktów. Benfica mimo porażki ostatnio u siebie z Porto wciąż wierzy w tytuł. 7pkt straty, do końca sezonu daleko ale nei można sobie pozwolić na głupie straty. osobiście nie zmianiam zdania i uważam, że znów Porto będzie najlepsze w kraju ale póki piłka w grze Benfa będzie walczyć. piłkarze z Lizbony juz wcześniej grali mecz LM także nie są zmęczeni i spokojnie moga kontynuować sezon ligowy mając w perpsektywie zmagania w UEFA. Benfa nie przegrała jeszcze w tym sezonie wyjazdu ale to wcale nie dziwi, wszakże na kluby tego formatu poprzez pryzmat całej ligi należy patrzeć trochę inaczej.

Belenenses. przede wszystkim szczypie w oczy seria 5 remisów z rzędu. dość tych kompromisów i myśle że wizyta stołecznych Orłów to dobre lekarstwo na tę dolegliwość. Belenenses to taki średniak, który co rusz potrafi zaskoczyć w jedną czy drugą stronę. ale generalnie nie jest to zespół którego powinni się goście obawiać. to typowo underowa drużyna, w 12 meczach bilans bramkowy: 11:12. potrafią zdobyc w Boaviście 4 bramki, wywieźć z Porto remis [1:1] czy minimalnie przegrać na Sportingu [0:1], by na przykład ostatnio w czterech kolejnych meczach u siebie z takimi tuzami jak Ferreira, Coimbra, Leixoes czy Amadora huknąć rywalom cale 2 bramki.
naprzeciw jednak stanie najbardziej bramkostrzelna ekipa ligi.
Benfice można zarzucić sporo ale indywidualności mają mnóstwo, grają kombinacyjnie, technicznie w ataku i mają w swoim szeregu co namniej kilku graczy, którzy potrafią zadecydować o wyniku spotkania. dublerzy też nieźle, wszakże taki ADU wchodził w tym sezonie z ławki i załatwiał im komplet punktów.

ja liczę na to że mecz odbędzie się w zdrowych okolicznościach a goście potraktują to spotkanie odpowiednio poważnie. wówczas o sukces Benfiki nie ma się co martwić.

Benfa win 6/10

Do góry
#1853784 - 13/12/2007 23:46 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: mura]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
mura, fajnie że zwracasz uwagę na ten mecz bo ja również zamierzam zainwestować w ten weekend w 1.95 na Benfikę. Do twojej analizy dodam jeszcze że pojedynek z Belenenses to derby i spodziewana jest w związku z tym duża liczba fanów Benfiki. O przygotowaniach i motywacji "Orłów" już pisałeś a co jeszcze cieszy to fakt że trener Camacho ma do dyspozycji wszystkich zawodników (kontuzji brak). Na pewno warto po takim kursie zagrać w sobotę na Benfikę. Pozdrawiam - DJ.

Do góry
#1853836 - 14/12/2007 00:03 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: DJ SOSNA]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

heheeh to moim zdaniem powinieneś się spieszyć DJ bo coś czuję że Unibet się opamięta i kurs poleci w dół. generalnie wydaje mi się że z dnia na dzień Benfica będzie coraz większym faworytem, czy przełoży się to na wynik - zobaczymy, ale nie byłbym sobą gdybym tego nie spóbował, zwłaszcza po oferowanym kursie

właśnie zrobiłem krótką szybką operację poprzez mb i zagrałem Benfe, a nawet stawkę podniosłem, tak określę 7/10 :]
wyadje mi się że nie będę tego żałował

Belenenses to oczywiście dzielnica Lizbony jak wspomniałeś więc o wsparcie naszych faworytów z trybun martwić się nie powinniśmy. wszkaże /o ile się nic nie zmieniło/ to Benfa ma najliczniejszą grupę ''socios'' na świecie :]

właśnie nie dotarłem do wszystkich informacji personalnych więc o tym nie pisałem bo nie byłem pewien czy wszyscy mogą grać. ale skoro piszesz że na sobotę ma być ''full skład'' to nie mam podstaw by by to negować, a nawet bardzo mnie to cieszy bo kadrowo tych dwóch zespołów nawet nie ma co porównywać

Benfa jest stworzona do gry ofensywnej i jeśli wszyscy mają grać to spodziewam się że będzie to mecz pod dyktando tych bardziej utytulowanych graczy ze stolicy.

no cóż, do meczu jeszcze 2 dni ale już życzę nam i wszystkim innym powodzenia i trzeba ściskać kciuki za podopiecznych Camacho :]

pozdrawiam

Do góry
#1873829 - 22/12/2007 02:43 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: mura]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
FC Porto wygra jedną bramką? Tak @3,65 1.5/10 GB

Po tak długiej przerwie aż wypada coś napisać ;\)

Dzisiaj w Bwin Liga spotkają się zespoły Nacionalu Madeira i FC Porto. Nacional obecnie zajmuję 11 lokatę a FC Porto jest liderem z 35 punktami na koncie i aż z siedmio punktową przewagą nad drugą Benficą.
Dzisiaj mecz wydaje się na pozór łatwy dla lidera ale nie koniecznie. Zagrają bez Quaresmy a w dodatku rywal na własnym boisku potrafi być wyjątkowo nie wygodny. Po słabym początku najwyraźniej się przebudzili o czym świadczy zwycięstwo z Boavistą i remis z Sportingiem.

Porto gra w zasadzie cały czas na bardzo dobrym poziomie ale sądzę że dzisiaj mimo wszystko zwycięstwo nie przyjdzie im wcale tak łatwo, w ostatnich spotkaniach z Nacionalem dwa razy wygrywali jedną bramką a trzy lata temu zaledwie zremisowali 0-0.

Nacional Madeira - FC Porto H2H:

Nacional - Porto FC 1-2

Nacional - Porto FC 0-1

Nacional - Porto FC 0-0

Nacional - Porto FC 2-2

Nacional - FC Porto 1-2

Do góry
#1908203 - 05/01/2008 03:11 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: Eriksson]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Setubal - Benfica ---> 2 1.95 - nordicbet


05.01.2008 - 20:15

kolejny klub z ''nazwą'', w który postanowiłem zainwestować w sobotni wieczór. myślę że goście udowodnią że są zespołem o klasę lepszym i osiągną to, co ''muszą'' - czyli zgarną komplet pkt.

taki kurs na Benfe jest wg mnie wyborny i myślę że warto skorzystać. goście najprawdopodobniej wygrają, śmiem twierdzić że gospodarze będą próbowali coś uciułać dopóki goście nie wyjdą na prowadzenie bo potem będa musieli się odkryć by coś ugrać ale umiejętności czystko piłkarskie im na to nie pozwolą, bo szybka Benfica skontruje ich raz dwa

goście jak już pisałem - ''muszą'' by kwestia tytułu nie była rozstrzygnięta zbyt szybko, by na półmetku sezonu Orły nie miały już tak dużego dystansu do odrobienia do największych rywali z Porto. Benfa to wciąż najskuteczniejszy team ligi, myślę że ostatni wyjazdowy klops /przegrana z Belenenses 0:1/ zadziałał na nich jak zimny prysznic i do kolejnego wyjazdu podejdą znacznie lepiej skoncentrowani i umotywowani. przed świętami zdążyli klepnąć jeszcze u siebie Amadore /3:0/. i o ile pierwsza połowa była rzeczywiście bezbarwna /bez goli/ to w drugiej części Benfa narzuciła takie tempo, zagrała z takim polotem i fantazją, że naprawdę miło było popatrzeć. myśle ze to ich scementowało i zawalczą jeszcze o tytuł. by to osiągnąć - trzeba ograć średniaka.

tak. pisze średniaka, mimo że Setubal /czysto statystycznie/ radzi sobie nieźle. 5 lokata i tylko 5 oczek za Benficą. co tego całkiem zgrabny difens i bilans u siebie [4-2-0]. tradycyjnie jak co sezon Setubal należy do czołówki kompromisowych drużyn ligi /w tym sezonie 8 podzialów punktów w 14 meczach/. czy wynika to z przypadku czy stylu gry niech każdy sobie odpowie sam. patrze jednak na wyniki w obecnym sezonie i nie widzę nic spektakularnego. porażka w Porto, szczęśliwe remisy na Sportingu i Maderze. u siebie właściwie nie mieli porządnego egzaminu jeszcze/tylko Braga z górnej części tabeli, wprawdzie ograna ale w czasie gdy była kompletnie bez formy; pozostałe ograne timy u siebie to sam ogon tabeli/. ostatnie skróty z przedświatecznego meczu jakie widziałem /remis w Leioxeos - notabene kolejny król remisów/ - to wnioski takie że żadna rewelacja.

ja rozumiem że panuje moda w Portugalii na utarcie nosa ''wielkim'' i mniejsze kluby spinają się i próbują wszystkiego /Bwin ?? / by coś uciułać, zwłaszcza na wlasnych śmieciach, ale szans zbytnich gospodarzom nie daję. Benfa to klasa, co najmniej poziom wyżej i myśle że jutro dostaną co zechcą.

jakby kogoś interesowało h2h to Benfa nie przegrała w lidze z Setubalem od 1999 roku a do tego czasu wstecz ogrywała ich 10krotnie , 2 razy notując remisy.

dla mnie czysta sytuacja. AW 5/10

Do góry
#1912864 - 06/01/2008 06:01 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: mura]
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
Dziś o 22.15 na stadionie Bessa XXI w Porto, miejscowa Boavista podejmuje 3. w tabeli Sporting z Lizbony. Gospodarze okupują doły tabeli ale bilans spotkań u siebie mają co najmniej przyzwoity (2-3-2). Dość powiedzieć, że 10 z 12 bramek strzelili na swoich śmieciach. Poza tym w oczy rzuca się spory ciąg tej drużyny do 1-punktowych zdobyczy (7 remisów w 14 meczach). Wbrew ogólnemu mniemaniu Sporting to drużyna również własnego podwórka, a na wyjazdach spisuje się co najwyżej przeciętnie - 2 wygrane w 7 meczach i bilans bramek 5:6 nikogo w zachwyt nie wpędza. Liedson, as drużyny gości, tylko 1 z 7 bramek zdobył na obcym stadionie. Na dodatek warto wspomnieć, że faktycznie Sporting pokonał ostatnio zawsze waleczne Maritimo, ale warto również wspomnieć, że to gospodarze tamtego meczu, dzięki samobójczemu golowi pomogli więcej nież bardzosmiley
Podsumowując, stołeczny Sporting czeka dziś ciężka przeprawa, i moim zdaniem powinni się cieszyć, jeśli wyjadą choćby z punktem.

Boavista - Sporting L. Typ: 1X Kurs: 1,98 (Bwin)

Powodzenia.

Do góry
#1913728 - 06/01/2008 18:38 Re: Portuguese Super Liga 2007/2008 [Re: kost0]
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
Witam Gratuluję wszystkim, którzy wczoraj zaufali mej analizie. Mam nadzieję, że wygrane były:) Pozdrawiam.

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49