Strona 13 z 16 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#160865 - 09/12/2004 07:57 Re: EUROLEAGUE.........
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
sorki że w takim tonie, ale no jak może mieć zapewniony awans po 5 kolejkach - przecież są rewanże jeszcze - nawet Bolonia tego awansu nie ma jeszcze, ehh
PS. No wystarczy sobie na euroleague.net wejść i na tabelę spojrzeć

Do góry
Bonus: Unibet
#160866 - 09/12/2004 08:40 Re: EUROLEAGUE.........
wyz Offline
veteran

Meldunek: 06/05/2004
Postów: 1272
Skąd: Białystok
no moja wina, zmylilo mnie bo ktos juz tam wcznisej pisal wlasnie o boloni i o awansie.a tak na marginesie :P to slyszalem ze w Maccabi ma niegrac dwoch zawodnikow (Vujcic oraz Thomas) ile jest w tym prawdy to nie wiem, ale jesli to prawda to oplaca sie grac handi przeciwko nim, bo zreszta widac ze na wyjazdachwygrywaja ale mala roznica pkt,

Do góry
#160867 - 09/12/2004 09:22 Re: EUROLEAGUE.........
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
W tym problem że w Olimpii nie wiadomo czy zagrają Bazdaric i Rodriguez a to powążniejsze straty są - heh te niewiadome

Do góry
#160868 - 09/12/2004 09:30 Re: EUROLEAGUE.........
wyz Offline
veteran

Meldunek: 06/05/2004
Postów: 1272
Skąd: Białystok
to tak samo pewnie wiesz ze mecz bedzoie rozgrany w jakiejs malej hali - real home of Union Olimpija with full crowd

Do góry
#160869 - 09/12/2004 11:12 Re: EUROLEAGUE.........
matys1971 Offline
stranger

Meldunek: 29/11/2004
Postów: 5
mała uwaga :Cibona Zagrzeb - Partizan Belgrad 92:77 .mecz odbył się 13 listopada 2004

Do góry
#160870 - 09/12/2004 11:25 Re: EUROLEAGUE.........
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
Taaa Witam was serdecznie

amkwish - wiem ze niechcialbys widziec tej dyskusji ale duskusja powazna sie wywiazala i przeslania sa tu mądrze przemyslane przezemnie i sprawe do "konca" trzeba doprowadzic chodz tak naprawde to mija sie z celem bo wiekszosci bedzie trzeba tlumaczyc w kolko, wiec staralem sie lapidarnie wypowiedziec i zakonczyc Dyskurs i dalsze podsumowania, odpowiedzi,pytania i inne zarzuty racji w moim kierunku bytu niemaja. wiec pozdro amkwish.

BOCA JUNIORS, Gy_Gy_Crav

Gy_Gy_Crav robisz z siebie super kozaka,bo raz sobie napisałeś posta,a może i miałeś takiego czuja na ten mecz-twoja sprawa,ale nie rób z siebie supermena i geniusza.heh Ja nie musze z siebie robic Kogos, BO JA WIEM CO PISZE A WY PISZECIE TO CO WIECIE...i tu widac roznice Fakty są oczywiste,Climamio miało wygrać i dało cielska okrutnie,ale to była sensacja albo wałek-a to trudno raczej przewidzieć,bo ostatnie mecze nie wskazywały,ani na kryzys Bolognesów,ani na superforme puzzli. I w tym sens zeby przewidziec ich podkniecie mimo tak mocnej i dobrej formy ale czy to nie dziwne ze wlasnie z prokomem hehe ,moze i nie, poprostu przeciwko tak slabej druzynie zabraklo im koncentracji i podeszli do mecz bardzo lekcewazaco, co to nie oni ,ale to jedyne wytlumaczenie oprocz walka przy ktorym pozostaje dalej bo realia mi sa dobrze znane tej smiesznej euroligi
To,że Bologna sie nawygrywała to jedno,ale to nie jest argument przeciwko niej,bo właśnie gra sie na drużyny,które wygrywają,bo znaczy ,że sa w formie.CSKA wygrało 6 raz,San Antonio z 8 meczy,Macabi też pewno wygra-padło akurat na Bolonię-niefart,że to wybrałem. I tu sie mocno roznimi w kierunku dojscia do celu Włosi albo ten mecz olali albo nie chcieli wygrać,lub,co jest najbardziej prawdopodobne-mieli zły dzień.Ciężko jest w przypadku Prokomu ustawic tak mecz,aby chłopaki trafiali z 6 razy,sporo zza lini 3-punktowej.Poprostu mieli dzień konia,wszystko im wpadało,makaronom opadły koparki ze zdziwienia i sie pogubili,do tego rzut im nie siedział.Nie sądze,żeby był wałek,choć postawa makaronów faktycznie mizerna,może i chcieli przegrać(może sami postawili).heh jedna uwaga TO SILNY zespol ustawia mecz i gra tak aby ulatwic zadanie przeciwnikowi albo utrudnic i "rozszarpac" slabego ,roznicy tam za 3pkt duzej niewidze nawet wcaleTy się sugerowałes tym,że odpuszczą,ja tym,ze Bologna jest duzo lepsza i wygra w cuglach.Trafiłeś dobry typ i chwała ci za to,ale nie musisz od razu robic z siebie bohatera,czy jakiegos herosa,bo napewno nieomylny nie jesteś.Myslisz ze ja niewiem jak gra Bologna(bez analizy do sadnej) )))chyba za duzo filmow przygodowych ogladaszJa dziś trafiłem Seattle za 4,30 i sie nie podniecam,trzeba mieć czasami czuja,albo ważyc kursy na dane mecze,ale w przypadku meczu w Olivi typ był dla mnie oczywisty,więc nie pisz ,ze ktos nie ma pojecia o czymś,tylko dlatego,że sie wpierdzielił na zonka,bo ja tego tak sobie nie wymyśliłem,tylko tak mi wyszło z analizy. Wiesz spoko ale tu nie bylo co analizowac bo ja wiem doskonale to co ty a nawet "wiecj"...A o tym,kto jest pojętny,albo nie to już daruj sobie takie uwagi-bo to nie temat do takich dyskusji.Tak ,ale nietrac gruntu bo w tym tekscie nie dobrze o tobie swiadczy piszesz ze postradalem zmysly a tak naprawde to ty straciles rownoage po czym przejrzales na oczy i juz twoj dialog lepiej wyglada ktory przejrzyscie obrazuje przebieg twoich wypowiedzi kto co postradal.

Wiec spokojnie BOCA dobra rada nie trac gruntu podnogami i nie dzialaj w afekt-u sprawy
pozdro Boca,wesolych swiat

Do góry
#160871 - 09/12/2004 21:23 Re: EUROLEAGUE.........
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
jaki wynik maccabi bo nigdzie nie moge znalezdz a stronka euroligi cos sie zawiesila :/

Do góry
#160872 - 09/12/2004 21:30 Re: EUROLEAGUE.........
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
przegrali cos kolo 8 punktow

Do góry
#160873 - 09/12/2004 22:31 Re: EUROLEAGUE.........
wist Offline
member

Meldunek: 04/08/2004
Postów: 189
Skąd: Toruń
Union Olimpija vs. Maccabi Tel Aviv 93-81

Do góry
#160874 - 10/12/2004 01:21 Re: EUROLEAGUE.........
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Co taka cisza w temacie ? Gdzie komentarze pomeczowe ? Gdzie cytowanie wlasnych postow ?
Ech,domyslam sie ze wszyscy liza rany.Ja zreszta tez.Oj zabolalo naprawde zabolalo .Takiej kolejki dawno nie bylo i mam nadzieje ze szybko sie nie powtorzy.
Siedze i smieje sie z wlasnej glupoty.jeszcze niedawno mialem zelazna zasade : nie gram na gosci za wieksza stawke obojetnie kosz,pilka czy cos innego. I dobrze na tym wychodzilem do czasu...Coz ,za tydzien nastepna kolejka trzeba sie odegrac

Do góry
#160875 - 10/12/2004 08:22 Re: EUROLEAGUE.........
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
KLĘSKA - ale co ja tam wiem
PS. No mozemy sie pocieszyć że gorzej już nie będzie

Do góry
#160876 - 10/12/2004 10:04 Re: EUROLEAGUE.........
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Witam, a co moga pisac Ci ktorzy wtopili 3tys na prokomie jak sie mozna bylo doczytac w private picks albo ci co mieli ostatnie 2tys postawione na maccabi jak to ktos przyznawal sie w innym dziale?

"Mam 3tys na komputer ale chce kupic lepsza karte graficzna wiec zagram na Bologne"

Coz kolego, nie masz nie tylko lepszej karty graficznej, ale i komputera....

Kolejka ta przyniosla lekcje, nie wszyscy zawsze wygrywaja - niby to wiemy ALE...jak widac wiekszosc zapomniala o tym stawiajac grube pieniadze na Bologne i Maccabi...

Inni zas szukali sensacji oferujac dodatnie handicapy jak brokstar w meczu real-estudiantes, gdzie wynik rzedu 30 pkt przewagi realu pokazał zdecydowaną roznica klas miedzy zespolami..


Nie pisze tego po to aby kogokolwiek wysmiewac bo wiadomym jest ze nie zawsze kazdy wygrywa...chce tylko odpowiadajac na prosby o komentarze pomeczowe pokazac pewne braki w rozumowaniu ekspertów w tym dziale....ja znam sie na pilce recznej, w niej jestem ekspertem i musze wiedziec jak wiele czynnikow decyduje o sukcesie, nie tylko sklad, potencjal, wyniki poprzednich meczow ale rowniez motywacja i psychika odgrywaja kluczowe znaczenie...a czy w pelni zmotywowany moze byc zespol ktory wygral wszystkie mecze, ktory wygral jeden z poprzednich meczow roznica 50pkt ? to jest psychologia sportu i potrzeba zrozumienia mentalnosci zawodnikow....z drugiej strony derby madrytu...real i estudiantes..jedni i drudzy maksymalnie zmotywowani..wiec nie mozna bylo liczyc na to ze realowi nie bedzie sie chcialo grac na maxa i bedzie mecz na styku...ma lepsza druzyna i grajac mecz na maxa pokazal roznice klas w stosunku do estudiantes...

wiec sebkosie, krajanie, amkwishu, brokstarze - nazywacie siebie fachowcami, ekspertami w swoim fachu - nie zapominajcie o motywacji zawodnikow i psychologii w sporcie....jesli zapomnicie tak jak teraz typujac wygrane bologny, maccabi czy plusowy handicap na estu to nigdy nie osiagniecie sukcesu.

Pozdrawiam.
Roman Giertych.

Do góry
#160877 - 10/12/2004 10:57 Re: EUROLEAGUE.........
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Jeżeli uważasz że nazywam siebie fachowcem - to proszę tylko o jeden cytat z mojej wypowiedzi - z podobnym oświadczeniem. Jeżeli takowego nie znajdziesz to jest prośba nie pisz bzdur bo nie wszyscy lubią je czytać. Zresztą coś Ci wcześniej napisałem - to nie jest forum dla poetów ani psychologów, a dla normalnych typerów którzy dążą do uzyskania jak największych przychodów z zakładów bukmacherskich i to forum ma temu służyć. Wszyscy wiemy jaki jest sport i że tu też zdarzają się niespodzianki. Tak że zastanów się nad tym co piszesz i czy być może kogoś nie "obrażasz"
Pozdrawiam
KRAJAN
PS. Climamio faktycznie mi nie weszło, ale przy Maccabi zagrałem under, a właśnie Real zagrałem z -hp tak że nie kieruj bezpodstawnych oszczerstw jak nie masz na to dowodów.

Do góry
#160878 - 10/12/2004 12:22 Re: EUROLEAGUE.........
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
To ludzie odwiedzjacy ten zakatek forum pisza o ekspertach itd itp. Ja nigdy nie pisalem ze jest expo czy inny, nawet z ludzmi ktore rozmawiaja ze mna przez Gadaczke opierniczam za jakiekolwiek tego typu teksty( cos na ten temat moze powiedziec Pierwszy). Typ na Estu nie wszedl ale czy mozesz mi powiedziec jaka mozna miec pewnosc ze rela bedzie gral na ponad 50%. Coz pozbierales niecelne typy moje, Sebkosia, Krajana czy innych nie bojacych sie pisac o swoich sugestiach. Tak na marginesie Sebkos nie tak dawno jeszcze prawie Bogiem tu nazywany zaczyna sobie pare osob nim buty wycierac. Znam Sebkosia i moge zareczyc ze raczej o tej psychologii sportu cos wie(czynne uprawianie sportu), sam rowniez uprawialem koszykowke w silnym do niedawna osrodku koszykarskim w centralnej Polsce. Krajan tez czytajac co ma do powiedzenia me leb na karku, Amkwish to samo, ZW1 to samo. Tylko jezeli dzieje sie zle to nie szukamy winnych posrod siebie tylko posrod innych. Wiem jakie plecy zaliczylem w ciagu krotkiego czasu wtorek-czwartek(caly zarobek poczatku grudnia).
Wyobraz np soboie ze ten zrugany przez Ciebie Sebkos zagrał wczoraj na Olimpije Lublana do tego zagrał na Cibone Zagreb i do tego jeszcze CSKA z minusowym HC. Ja np. Ulker i TAU zreszta jak ktos czyta dokladnie ten wie, a jak chce sie dopytac wali na priva.
Tak juz na koniec to gdzie sa te Twoje analizy do recznej hmmm Onda, Boozy, Baqu, Italodisco70, Zw1 ich posty w temacie recznej widze a Twoje no coz, slepy jestem.

Dla wszystkich "ekspertow" wystrzegajmy sie zyczliwych.

Do góry
#160879 - 10/12/2004 14:39 Re: EUROLEAGUE.........
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Panowie bez afer,to niczemu nie sluzy,Grunt to nie zwracac uwagi na takich ludzi.siedze tu juz okolo 2 lat i poznalem sie czyje recenzje warto czytac a kogo nie.I nie chodzi tu o wiek(np Kocur mlody 16 latek a pisze bardzo rozsadnie) tylko o poziom.jesli nie masz nic do napisania wnoszacego to nie pisz.Kiedy skonczy sie to bzdurne pisanie postow a zaczna rzeczowe analizy.Amkwish,brokstar,Sebkos czy tez Krajan o ktorych wspomniales to naprawde Wielcy Ludzie .I nie ma to nic wspolnego z trafnymi czy blednymi typami.Tu chodzi o kulture i nawet jesli ktos zachowa sie nieprzyjemnie czy wrecz arogancko,spokojnie i kulturalnie potrafia dobranymi slowami dogrysc takiej osobie,ale w sposob taktowny.te same idiotyzmy dotycza znecania sie DJ Sacchim.Co on komu zawinil? jeden typuje lepiej drugi slabiej,ale tylko niepowazni ludzie moga sie tak zachowywac.To tyle,sorry ze nie w temacie,ale w kazdym temacie ,czy to pilka nozna czy hokej znajda sie jacys pajace ktorzy wprowadzaja nerwowa atmosfere.Po przeczyatniu prosze moderatora o wykasowanie postu.Pozdrawiam Wszystkich Wielkich!!

Do góry
#160880 - 10/12/2004 14:53 Re: EUROLEAGUE.........
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:


wiec sebkosie, krajanie, amkwishu, brokstarze - nazywacie siebie fachowcami, ekspertami w swoim fachu - nie zapominajcie o motywacji zawodnikow i psychologii w sporcie....jesli zapomnicie tak jak teraz typujac wygrane bologny, maccabi czy plusowy handicap na estu to nigdy nie osiagniecie sukcesu.

Pozdrawiam.
Roman Giertych.




Ale jaja,juz wszystko jasne.
Niedawno na "Stadionie" pojawiło się superduo Norman$Giertych.
Doczekali się też potomka - Giertycha2.

Zrobili tam niezły burdel i w konsekwencji przekształcili temat CL w oborę.
Ludzie zamiast pisać o meczach,kłocili sie i obrażali - w konsekwencji forum niewiele pomogło w typowaniu.

Teraz jak widzę kolej na "Parkiet".
Tylko juz obowiązuje inna opcja - do nas Giertych zwraca się po "apostolsku",nawołuje o rozwagę i odpowiedzialność w kulturalnym tonie

Pisze o fachu - LOL
Jaki fach człowieku?Dla mnie to jedno z moich hobby,a fach mam inny,taki,że nie musze żyć z bukmacherki

A co jest dla mnie jasne?
To proste,ktoś nasłał tych ******* po to,by robili bałagan na forum.
Nie jestem tylko pewien na czyje zlecenie działają - bukuff czy kolesi mających strony z płatnymi typami?
Stawiam middle stake na to drugie

Pisz Pan ,Panie Giertych jeszcze,bo na każdym forum przyda się odrobina rozrywki.

Żyję już dość dlugo na tym świecie i kreta wyczuwam na kilometr

Spodziewam się teraz jakiegoś postu z poparciem dla Giertycha (pewnie to już chłopcy mają z góry zaplanowane w scenariuszu),w ktorym ktoś napisze,że tu nie toleruje się krytyki i podobne pierdoły,zresztą znamy juz takie wypociny.

Na "Parkiecie" zgromadziło się grono fajnych,chcacych ze soba dyskutować ludzi,pasjonatów basketu,po prostu kumpli.
Niejednemu jest to solą w oku,najczęściej nieudacznikom i frustratom,ale nie tylko im.
Dlatego nie bedzie zaskoczeniem jak "giertechonormanizm" będzie się nam od czasu do czasu naprzykrzał,natomiast jestem pewien,że krzywdy żadnej nam nie zrobi

Romeczku,w realu obiłbym Ci ryj,ponieważ mam alergie na prowokatorów i wszelkiej maści podobne gnidy.

W sieci moge tylko zaproponować total ignore

AMEN

Pozdrawiam

amkwish


Edited by amkwish (10/12/2004 14:55)

Do góry
#160881 - 10/12/2004 14:53 Re: EUROLEAGUE.........
cheguavera Offline
member

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 119
Dla mnie ta kolejka taka najgorsza nie była

Ulker- panathinaikos(+4) 2
frankurt(+7)-tau vitoria 1
real-estudiates(+9) 1
scavolini-aek (+9) 2
halden- valeranga 2

4 z 5 weszło, ale drugi kupon całkowicie do dupy

Do góry
#160882 - 10/12/2004 23:55 Re: EUROLEAGUE.........
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
no, widze ze nie tylko ja zdazylem poznac nijakiego Giertycha,postac dosyc egzotyczna skora do robienia fermentu,a jego fachowosc mozna poznac wchodzac do konkursu skokow narciarskich (-500pkt) i nie mysle dalej wypowiadac sie dalej na temat tej zalosnej osoby, a co do Ciebie cenie Twoja fachowosc i bardzo czesto z niej korzystam,w mojej ocenie jestes jednym z najlepszych fachowcow na tym forum,mam na mysli koszykowke i sporty amerykanskie, mam tylko pretensje do Ciebie o to ze typy na nba dajesz za pozno a ja gram u naziemnych, co do meczu prokomu to podejrzewam ze tylko pare osob wiedzialo ze bedzie taki wynik i niezle sie na tym oblowili.Pozdrawiam

Do góry
#160883 - 10/12/2004 23:57 Re: EUROLEAGUE.........
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
mojpost powyzej kierowany jest do amkwisha

Do góry
#160884 - 11/12/2004 10:25 Re: EUROLEAGUE.........
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Witam Panowie,

Widze GEO Amkwish stanowczy jak zawsze...Otóż Panowie jako że forum nie ma formy zamkniętej (takie sobie możecie założyć oczywiście i wtedy się nie będę wtrącał) to od tego tygodnia będę podawał swoje typy z krótką analizą w tym dziale, przekonacie się wtedy czy warto tak wcześnie skreślać Giertycha.

Mam nadzieję że niektórzy czytając moje posty zrozumieją na czym naprawdę polega gra u bukmacherów.

Pozdrawiam,
Roman Giertych.

Do zobaczenia we wtorek.

Do góry
Strona 13 z 16 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, 11kera11, burbon, alfa), 3708 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07