Strona 14 z 16 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#160885 - 11/12/2004 22:01 Re: EUROLEAGUE.........
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
PO OWOCACH ICH POZNACIE!!!!CZEKAMY ,NO MOZE BEDZIESZ NOWA GWIAZDA NA TYM FORUM CZEGO ZYCZE,ALE TYCH GIERTYCHOW SIE NAMNOZYLO, A TAK NA MARGINESIE TRZEBA MIEC FANTAZJE ABY WYMYSLIC TAKI NICK

Do góry
Bonus: Unibet
#160886 - 14/12/2004 21:10 Re: EUROLEAGUE.........
cheguavera Offline
member

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 119
Moje typy

Aek- Olimpia 1 Olimpia najpradopodobniej bez Rodrigueza i Mance. AEK ostatnio gra nieźle, szczególnie u siebie, natomist Olimpia na wyjazdach to nie jest już ta sama drużyna co z Ljublanie.

Maccabi- Barcelona (+7) 2 Mecz będzie bardzo zaci,ety, bo Barcelona potrzebuje zwycięstw bo dość pechowych porażkach z Żalgirisem i Seiną, natomiast Maccabi będzie chcialo rehabilitacji z Ljublane. Jeżeli Bodiroga zagra dobrze od początku do końca to jestem pewny że barca teog meczu nie przegra wyżej niż 6 pkt.

Cibona-Prokom (+6) 2 Wielu znajomych po stronie Cibony z polskich parkietów, mecz ędzie bardzo ciekawy. Obie druzyny koniecznie bedą chciały wygrać, żeby mieć przed rundą rewanżową 4 winy. Doświadczeni gracze prokomu powinni w końcówce wziąść ciężar gry na siebie i odnieść kolejne wyjazdowe zwycięstwo na trudnym terenie

Tau-Ulker(+8) 2 Tau bez Macijausksa znowu będzi pływać w 4 kwarcie. Ulker to nie skyliners, tylko team ze znakomitą obroną która zatrzymała już Panatę i Benetton. Kolejny zacięty mecz, stawiam więc na handi

Estudiantes-Olynpiakos(+11) 2 Tu gram po prostu na przełamanie Olimpiakosu. Jedni i drudzy są słabi. Kadrowo może troche lepiej nawet wygląda Olympiakos, z tym że Kazlauskas w ogóle nie panuje nad swoimi graczami. Kiedys to sie musi zmienić i mam nadzieje że w tej kolejce

Do góry
#160887 - 15/12/2004 00:20 Re: EUROLEAGUE.........
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Quote:



Aek- Olimpia 1 Olimpia najpradopodobniej bez Rodrigueza i Mance.




Hmmm, ewentualna absencja tego pierwszego bedzie IMO kluczowa dla wyniku tego spotkania.Raczej nie sugerowal bym sie tym co wypisuja na oficjalnej stronie euroligi bo z tego co pamietam koles mial nie grac juz tydzien temu przeciwko Maccabi a zagral i to ponad 33 min.Dlaczego uwazam ze jest on taki wazny ? Porownujac jego statsy do osiagniec Ozbolta (druga opcja na rozegraniu) obaj wypadaja bardzo podobnie jednak statystyki nie oddaja wszystkiego.Przede wszystkim rozni ich tempo wyprowadzania akcji czy tym bardziej kontry .W tym elemencie Rodriguez bije Ozbolta o kilka dlugosci.Oczywiscie moga i czesto tez przebywaja wspolnie na parkiecie jednak brak Rodrigueza w tym spotkaniu bedzie na pewno duzym problemem dla trenera Filipovskiego .Sam Ozbolt grajacy przeciwko potrafiacemu wymuszac faule Lollisowi (sr. Fa - 6 na mecz) moze sobie za dlugo nie pograc w tym meczu.Co prawda jest jeszcze Bazdaric ,ale to raczej "dwojka" niz typowy playmeker.Dotychczasowe zwyciestwa Olimpji raczej nie robia na mnie wrazenia .Pokonali oni wprawdzie Siene i oslabione Maccabi ale mysle ze rywale ich troszke niedoceniali a i handicap wlasnej hali nie byl tu bez znaczenia.W tym spotkaniu Grecy powinni miec spora przewage pod koszem .Ich nowy nabytek Nicevic (210cm) zdobyl w swoim debiucie w eurolidze 28pkt.(eval 38 )i to nie przeciw byle komu bo rywalem Grekow bylo Scavolini .Nie widzialem go w akcji ale te liczby robia wrazenie.Dosc powiedziec ze taki koszykarz jak Mottola niewiele mogl mu przeszkodzic i szybko spadl za piec fauli.Slowency nie maja zawodnika ktory potrafil by powalczyc z typowym centrem .Wyraznie to bylo widac podczas meczu z Asvelem .Przecietny Turek Besok (212) nabieral Bocevskiego na proste manewry.Sam Bocevski czesto wychodzi na obwod i probuje rzutow za trzy (nawet z powodzeniem)co tylko potwierdza ze niezbyt dobrze czuje sie w grze z silniejszymi rywalami pod koszem.Tak sobie jeszczcze raz to wszystko przemyslalem i doszedlem do wniosku ze Olimpjia nawet z Rodriguezem i Mance ma niewielkie szanse na zwyciestwo.
Jak dla mnie:
AEK Athens - Olimpija Ljubliana 1 9/10

Gdyby tuz przed meczem potwierdzilo sie info o absencjach biore nawet handi -5.5pkt/

Do góry
#160888 - 15/12/2004 06:24 Re: EUROLEAGUE.........
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Quote:


Maccabi- Barcelona (+7) 2 Mecz będzie bardzo zaci,ety, bo Barcelona potrzebuje zwycięstw bo dość pechowych porażkach z Żalgirisem i Seiną, natomiast Maccabi będzie chcialo rehabilitacji z Ljublane. Jeżeli Bodiroga zagra dobrze od początku do końca to jestem pewny że barca teog meczu nie przegra wyżej niż 6 pkt.





Wiesz jest jeden problem - dłuższa kontuzja Roberto Duenasa co w konsekwencji doprowadzi do tego ze BArca nie będzie istaniała pod deską. Wobec tego tylko skuteczność z obwodu rzędu 60% może im pozwolić na wyrównaną walkę. Wg mnie najlepszym tu rozwiązaniem będzie 1 na mecz bez handi.
Pod resztą twoich typów się podpisuję - pozdrawiam

Do góry
#160889 - 15/12/2004 09:00 Re: EUROLEAGUE.........
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
CSKA MOSKWA - OPEL SKYLINERS FRANKFURT

OSF przyleciał do stolicy Rosji bez rezerwowego centra Kruela oraz skrzydłowego z niezłym rzutem Matinena. OSF dysponujący i tak dość wąską kadrą(rzadko gra więcej niż 7 graczy, nie liczę zawodników grających minutę lub dwie). Pierwsza piątka OSF w tym meczu zapewne będzie wyglądać następująco: Maras(C)- Williams(PF), Slijvancanin(SF) - Ellis(SG), Roller(PG). Nie wygląda ona źle. Jednakże Maras, który szybko się męczy praktycznie nie ma zmiennika. Praktycznie tylko rozgrywający rezerwowy Panteliadis grał więcej w lidze i Elidze. Gracze typu Diarry czy Ozkana grają ogony i to też w szczególnych wypadkach. CSKA będzie miała przygniatającą przewagę na obu deskach. Sam wybitny rebounder Williams nie będzie w stanie podjąć walki na deskach(Maras jednak jest graczem masywnym i niekoniecznie dobrze skacze).

CSKA(-18) 1 1.90

pozdrawiam brokstar

Do góry
#160890 - 15/12/2004 09:05 Giertych2 typuje
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Witam,

I oto nadeszła ważna chwila kiedy Giertych2 poda swoje pierwsze typy w tym temacie - oto one:

1. ZAGRZEB - SOPOT 2. Sopot po ostatniej wygranej z Bologna nabral wiary we wlasne umiejetnosci, zespol z Zagrzebia to tylko troszke lepszy zespol od Partizana wiec skoro udalo sie w Belgradzie to dlaczego nie w Zagrzebiu. Kurs 3,1.

2. TAU-ULKER 2. Mecz dwóch zespołów o podobnym potencjale i umiejętnościach. Zdecydowanie zaniżony kurs na Ceramikę, warto w tym meczu postawić na gości. Kurs 2,87.

3. CSKA - OPEL 2. Po pierwsze CSKA wszystko do tej pory wygrało, w poprzedniej kolejce Benetton i Maccabi przegrali swoje mecze, teraz pora na ruskich, zresztą ruskie lubią wałki robić u siebie, a teraz okazja szczególna bo kurs na gości aż 9,6.

Te 3 mecze gram w Profesjonale jako "4".
Dla mniej odważnych polecam granie w tych meczach na gosci z handicapami.

Pozdrawiam
Roman Giertych.

Do góry
#160891 - 15/12/2004 09:24 Giertych2 komentuje
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Quote:

CSKA MOSKWA - OPEL SKYLINERS FRANKFURT

OSF przyleciał do stolicy Rosji bez rezerwowego centra Kruela oraz skrzydłowego z niezłym rzutem Matinena. OSF dysponujący i tak dość wąską kadrą(rzadko gra więcej niż 7 graczy, nie liczę zawodników grających minutę lub dwie). Pierwsza piątka OSF w tym meczu zapewne będzie wyglądać następująco: Maras(C)- Williams(PF), Slijvancanin(SF) - Ellis(SG), Roller(PG). Nie wygląda ona źle. Jednakże Maras, który szybko się męczy praktycznie nie ma zmiennika. Praktycznie tylko rozgrywający rezerwowy Panteliadis grał więcej w lidze i Elidze. Gracze typu Diarry czy Ozkana grają ogony i to też w szczególnych wypadkach. CSKA będzie miała przygniatającą przewagę na obu deskach. Sam wybitny rebounder Williams nie będzie w stanie podjąć walki na deskach(Maras jednak jest graczem masywnym i niekoniecznie dobrze skacze).

CSKA(-18) 1 1.90

pozdrawiam brokstar




Niestety dla Ciebie brokstar znowu nie bierzesz pod uwagę tego o czym pisałem w zeszłym tygodniu. Skład zespołu to nie wszystko, liczy się też motywacja, ruskie mają komplet wygranych i motywację równą zeru, za to jest okazja do szybkiego zarobku bo kurs około 10 (zależy od buka) na Niemców taki szybki zarobek gwarantuje. Ja ze swojej strony odradzam granie na ruskich a już broń boże w handicapie (-18) - dla mnie to jak samobójstwo. A więc brokstar jak zagrałeś taki kupon to dziś kasy nie wygrasz - to moje zdanie, a jak będzie naprawdę zobaczymy wieczorem.

pozdrawiam roman

Do góry
#160892 - 15/12/2004 09:29 Re: Giertych2 komentuje
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Ty komentator jak możesz mówić komuś ty wygrasz ty nie - co ty jesteś jasnowidz - ruskie wałki robią, zgoda ale przyjdzie na to jeszcze czas. Widziałeś analizę Brokstara - jaką ty zrobiłeś dla swoich typów
Zastanów się nim coś napiszesz - a wogóle po co ten kretyński komentarz.
Ja tu daję dziś +40 na ruskich. Pozdrawiam
PS. No poniosło mnie - niech się lepiej Romek komisją śledczą zajmie i tam tropi wałki

Do góry
#160893 - 15/12/2004 09:35 Re: Giertych2 komentuje
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Roman ,wstawki typu "G komentuje" czy "G typuje" prosze umieszczać w "private picks".
Jezeli sie powtórzy to usunę,a przyjdzie mi to z bólem,bo typy sa ciekawe,serio:-)
BTW przeciez dla kazdego autor jest widoczny:-)

Wydaje mi się,że znowu źle oceniacie Prokom.
Jak dla mnie dostanie łomot w Chorwacji:P

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#160894 - 15/12/2004 09:38 Re: Giertych2 komentuje
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Ty komentator jak możesz mówić komuś ty wygrasz ty nie - co ty jesteś jasnowidz - ruskie wałki robią, zgoda ale przyjdzie na to jeszcze czas. Widziałeś analizę Brokstara - jaką ty zrobiłeś dla swoich typów
Zastanów się nim coś napiszesz - a wogóle po co ten kretyński komentarz.
Ja tu daję dziś +40 na ruskich. Pozdrawiam
PS. No poniosło mnie - niech się lepiej Romek komisją śledczą zajmie i tam tropi wałki




Pax między Polskimi Rodzinami,najważniejsza jest Liga,Sebkos

To mówiłem ja - jasnowidz od Prokomu

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#160895 - 15/12/2004 09:40 Giertych2 odpowiada
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Quote:

Ty komentator jak możesz mówić komuś ty wygrasz ty nie - co ty jesteś jasnowidz - ruskie wałki robią, zgoda ale przyjdzie na to jeszcze czas. Widziałeś analizę Brokstara - jaką ty zrobiłeś dla swoich typów
Zastanów się nim coś napiszesz - a wogóle po co ten kretyński komentarz.
Ja tu daję dziś +40 na ruskich. Pozdrawiam
PS. No poniosło mnie - niech się lepiej Romek komisją śledczą zajmie i tam tropi wałki




Sebkos ja nie jasnowidz, prosze nie wyrywaj moich zdan z kontekstu powiedzialem ze typuje ze ruskie nie wygraja (a juz na pewno nie -18) a wiec idac dalej moim tropem rozumowania jesli ktos zagra na -18 to nie wygra a poniewaz brokstar tak napisal wiec ja sie odnioslem do jego osoby. A wracajac do wałka ruskich to idealna okazja - lepszego kursu przeciwko nim nie będzie prędko. A nawet jak nie będzie wałka tym razem to granie -18 to jak skazanie się dobrowolne na porażkę.

Pozdrawiam,
Roman Giertych

Do góry
#160896 - 15/12/2004 10:11 Re: Giertych2 odpowiada
krzyszt0f Offline
member

Meldunek: 13/07/2004
Postów: 183
co myslicie o tym meczu BOLOGNA-REAL M?

Do góry
#160897 - 15/12/2004 10:53 Odp.
Vivat Offline
member

Meldunek: 11/09/2002
Postów: 118
Skąd: Sosnowiec
Bologna-Real

Ja mysle, ze Bologna wygra to spotkanie. Graja u siebie, beda chcieli pokazac swoim kibicom, ze jednak potrafia grac dobra i skuteczna koszykowke (wpadka z Prokomem), a pozatym wygrywajac, Real straci do nich dystans w tabeli. Napewno beda mocno zmotywowani i niesieni dopingiem. Jestem dobrej mysli.

Do góry
#160898 - 15/12/2004 11:07 Re: Giertych2 odpowiada
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Jeżeli chodzi o mnie to poprzednie kolejki były mniej lub bardziej bolesne (podobnie dla wszystkich), ale dziś nowa więc nie ma co rozpaczać nad rozlanym mlekiem:
1) Climamio Bologna - Real Madrid 1(-4.5)
Ostatnie mecze (tak Lega A Basket jak i Eurolige) wskazują że zaspół z Bolonii troszkę spuścił z tonu, ale nie dla mnie. Real pomimo, że ostatnio widoczny wystrzał formy (deklasacja Addeco w EL i wygrana w ACB na wyjeździe z Barcą), wcale nie jest taki starszny jak się wydaje (wystarczy spojrzeć na mecze z przed 2 tygodni)
Climamio (ogólnie bardzo mocna drużyna - dla mnie jeden z faworytów EL - oprócz CSKA i Maccabi) we własnej hali będą próbowali udowodnić kibicom, że porażka z ubiegłego tygodnia to był po prostu wypadek przy pracy (gorszy dzień itp). Myślę że zagrają na 100% umiejętności i hiszpańska drużyna wyjedzie z Włoch z bagażem conajmniej -10pkt. Dlaczego taka niska linia? Po prostu bukii kierują się statyst. obu zespołów z ostatnich 2 tygodni. Oby się mylili i niech lider Włoskiej Lega A Basket pokaże miejswce w szeregu drużynie z Madrytu.
2) Tau Ceramica - Ulker Istanbul 1(-6.5)
Drugi zdecydowany typ na dziś. Ktoś pisał, że obie drużyny dysponują podobnym potencjałem - zdecydowanie się z tym nie zgadzam wystarczy popatrzeć na nazwiska (i przy nich staty.), a już w oczy rzuca się kto posiada zdecydowanie lepszy potencjał, jedyny problem TAU to brak równie mocnych zmienników. Ulker po ostatnich zwycięstwach z bardzo wysokim morale które troszeczkę zostanie dziś podcięte. Nie zdziwiłbym się gdyby różnica wynosiła 20pkt. na korzyść TAU, ale zobaczymy co z tego wyniknie dziś wieczorem.
Co do meczów PAN i CSKA powinny sobie poradzić ale czy z -hp tego pewien nie jestem. Jeżeli drużyna niemiecka nie straci dystansu do połowy meczu(pow. 12-14pkt) to hp nie koniecznie musi zostać ugrany - co pokazały ostatnie mecze z udziałem "Rosjan", Panata jest po prostu nieobliczalny.
Bardzo prawdopodobna jest również jutrzejsza deklasacja Prokomu i Unicaji, ale to temat na jutrzejsze posty.
Pozdrawiam
KRAJAN


Edited by KRAJAN (15/12/2004 11:10)

Do góry
#160899 - 15/12/2004 11:22 Re: Giertych2 odpowiada
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
KRAJAN piszesz własnie o dość krótkiej ławce TAU a bedzie jeszcze krótsza dziś - bez Maćka to już nie to samo TAU.
Niezgodzę se z twoim typem - może TAU wygra ale top bedzie mecz na styku i handi +7 ULKER biorę

Do góry
#160900 - 15/12/2004 11:47 Re: Giertych2 odpowiada
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
pewnie nie odkryje ameryki ale cska (0-18) 1 ,...... i tau-ulker (0-7) 2 to mecze chyba warte zachodu nie wiem jak aek z lublana wszyscy daja 1 bo podobno rodriguez ma nie zagrac ale hmmm nikt tego nie potwierdził procz czegevary ziomy z grecji napisali mi maila ze co jak co ale jednak no bet ale to moze dlatego ze sa kibicami panasiów ja nie ruszam aeku..... nie wiem jak z realem kurde mecz bedzie ciezki takie jest moje zdanie ale jak bedzie gdzie handi 5.5 na real to chyba mozna to zagrac za small stake ....... pozdro dla prawdziwych

Do góry
#160901 - 15/12/2004 11:51 Re: Giertych2 odpowiada
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Zgadzam sie z Sebem co do TAU.
Ani grosza na nich:-)
Jakby mnie Ktoś zmuszał do postawienia,to predzej +hc na Turasuff.

Drugim meczem,którego nie gram jest mecz w Bolonii.
Skipper jest mocny,u siebie szczególnie,ale Real juz od dawna nie mial takiego ciagu jak w ostatnich dniach.
Ostatni ich mecz z Barcelona jest dla mnie hamulcem przy stawianiu na Bolonię,a że handi jest nikły(2 "trójki" i po ptokach)to i plusowego nie daję:-)

Gram dubla
Cibona -hc
Namika Lahti -hc (liga fińska)
Za srednia stawke.



Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#160902 - 15/12/2004 12:36 Re: Giertych2 odpowiada
phaser Offline
addict

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 688
ja mysle zeby zdecydowanie dac na taki tripelek

1/ Skipper 1.55
mobilizacja po ostatniej porazce z Prokomem oraz brak Fotsisa w szeregach Realu wystarczajace argumenty

2/ Siena 1.2
w 100% odbija sie na rywalu z tek samej ligi nie widze innej opcji jak zwyciestwo sieny

3/ Panatha 1.2
hmm brak Middletona jest duzym oslabieniem? cos obawiam sie tego spotkania jak sytuacja wyglada w Pau z kontakmi wie ktos?
Na stronie euroligi przekonuja mnie wypowiedzi trenerow "must win" dla grekow mam nadzieje ze moi faworyci nie zawioda

jakie ale Panowie?

Do góry
#160903 - 15/12/2004 14:57 Re: EUROLEAGUE.........
cheguavera Offline
member

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 119
Quote:

Quote:


Maccabi- Barcelona (+7) 2 Mecz będzie bardzo zaci,ety, bo Barcelona potrzebuje zwycięstw bo dość pechowych porażkach z Żalgirisem i Seiną, natomiast Maccabi będzie chcialo rehabilitacji z Ljublane. Jeżeli Bodiroga zagra dobrze od początku do końca to jestem pewny że barca teog meczu nie przegra wyżej niż 6 pkt.





Wiesz jest jeden problem - dłuższa kontuzja Roberto Duenasa co w konsekwencji doprowadzi do tego ze BArca nie będzie istaniała pod deską. Wobec tego tylko skuteczność z obwodu rzędu 60% może im pozwolić na wyrównaną walkę. Wg mnie najlepszym tu rozwiązaniem będzie 1 na mecz bez handi.
Pod resztą twoich typów się podpisuję - pozdrawiam




Kurde to nie dobrze, nie wyczytalem wczesniej o tym :/


Mam nadzieje że Baston nie bedzie w najlepszej formie i ze nie bedzie trafiał wolnych

Do góry
#160904 - 15/12/2004 15:01 Re: Odp.
hot-oil Offline
enthusiast

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 282
Skąd: Łódź
Quote:

Bologna-Real

Ja mysle, ze Bologna wygra to spotkanie. Graja u siebie, beda chcieli pokazac swoim kibicom, ze jednak potrafia grac dobra i skuteczna koszykowke (wpadka z Prokomem), a pozatym wygrywajac, Real straci do nich dystans w tabeli. Napewno beda mocno zmotywowani i niesieni dopingiem. Jestem dobrej mysli.



Również uważam , że dzis Skipper zmotywuje się i będzie chciało wygrać po ostatnim odpuszczonym meczu w Polsce...
Co myślicie o Panathin. i TAu Vitorii?

Do góry
Strona 14 z 16 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, Luc Nilis, 11kera11, ElNinho[mmdea], Kretol, igea23, kemp, Akhu), 3313 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581880 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49