Strona 10 z 16 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 15 16 >
Opcje tematu
#160805 - 01/12/2004 14:03 Re: EUROLEAGUE.........
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Witam!!
Typ Brokstara jak najbardziej przeanalizowany - tylko dodam że Malaga to jednak bardzo nieprzewidywalny zespół
Uwaząm że Amkwish podał dobre typy notabene zgodne z moimi tj. TAU (+3) win oraz Kowno (+4) win.
Dodatkowo sądze że warto zagrać na Ulker +9 i Prokom +8.
Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#160806 - 01/12/2004 14:35 Re: EUROLEAGUE.........
cheguavera Offline
member

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 119
Też się zgadzam z typem na malage.
W tym sezonie powinni w końcu coś zaprezentować, zwycięstwa trzeba zbierać koniecznie ze słabszymi rywalami na ich parkietach. Wg mnie kluczowym zawdonikiem tego spotkania bedzie Jorge Garbajosa, dla mnie jest to jeden z najlepszych silnych skrzydłowych w Europie, a w dodatku facet ma nerwy ze stali, co udowodnił chociażby wykańczając Śląsk Wrocław na wyjezdzie celnymi rzutami za 3 i osobistymi w ważnych momentach

W dodatku można zagrać prokom(+8). Estudiantes to żadna drużyna, kluczem do zwycięstwa jest zatrzymanie Pattersona i Garcesa. Oglądałem ich już w dwóch meczach ( partizan i climamio) i w obu byli dla mnie bardzo słabi. Może i uda im sie wygrac z sopotem, ale napewno nie wysoko
POZDRAWIAM

Do góry
#160807 - 01/12/2004 21:41 Re: EUROLEAGUE.........
cheguavera Offline
member

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 119
Pieprzony prokom znowu przegrał
I to jak by nie mógł punktem mniej tylko akurat 8 punktami, a taki właśnie był handicap w totosyfie.
No ale szczęscie sie usmiechneło w meczu climamio, które w ostatnich minutach straciło 21 punktową przewage i wygrało tylko jedenastoma no i handi wszedł.

Ale i tak Prokom zje*** kupon, frajerzy nie wyjdą z grupy

Do góry
#160808 - 01/12/2004 22:15 Re: EUROLEAGUE.........
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Prokom to betka przy tym co pokazali w ostatniej minucie zmiennicy z Climamio. Myślalem, że dostanę zawalu. Spotkanie zamykalo mi kupon za bardzo duże pieniążki (jak dla mnie) już spokojnie liczyelm na co je przeznaczę, a tu nagle z 99-80 na niecalą minutę przed końcem robi się 99-88 czyli mój -11,5hp do bani. Nie wiem czy nie zadzialal tu czynnik zewnętrzny - bo w sumie nie wierzę w takie cuda aby taka klasowa drużyna jaką jest niewątpliwie wloski zespól w ciagu niespelna 60sek pozwolia sobie rzucić 8pkt nie zdobywając żadnego. Powiem krotko bo jestem silnie oburzony co by nie użyć brzydszego slowa - CHiwD....
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#160809 - 01/12/2004 22:23 Re: EUROLEAGUE.........
Macharaja Offline
newbie

Meldunek: 23/04/2004
Postów: 37
Skąd: Lębork
Gdzie mozna sprawdzic wyniki euroligi?Interesuje mnie Malaga.

Do góry
#160810 - 01/12/2004 22:23 Re: EUROLEAGUE.........
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
no to dziś klapa.Ceramika i Malaga w szczególności dały ciała na wyjazdach,Benettonu nie tykałem-ale też sie popisali,tylko Trefl nie zawiódł no i handi Cibony cudem weszło,choć z drugiej strony dla niektórych to też cios,pozostało liczyć na NBA

Do góry
#160811 - 01/12/2004 22:24 Re: EUROLEAGUE.........
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Malaga przegrała,jeśli o to chodzi,a wyniki sa np. na www.euroleague.net

Do góry
#160812 - 02/12/2004 08:47 Re: EUROLEAGUE.........
cheguavera Offline
member

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 119
Quote:

Prokom to betka przy tym co pokazali w ostatniej minucie zmiennicy z Climamio. Myślalem, że dostanę zawalu. Spotkanie zamykalo mi kupon za bardzo duże pieniążki (jak dla mnie) już spokojnie liczyelm na co je przeznaczę, a tu nagle z 99-80 na niecalą minutę przed końcem robi się 99-88 czyli mój -11,5hp do bani. Nie wiem czy nie zadzialal tu czynnik zewnętrzny - bo w sumie nie wierzę w takie cuda aby taka klasowa drużyna jaką jest niewątpliwie wloski zespól w ciagu niespelna 60sek pozwolia sobie rzucić 8pkt nie zdobywając żadnego. Powiem krotko bo jestem silnie oburzony co by nie użyć brzydszego slowa - CHiwD....
Pozdrawiam
KRAJAN




W cibonie na ostanie 3 minuty wszedł jakiś Morovic, zdobył 8 punktów w tym czasie i 3 przechwyty, koles jednym słowem jeszcze walczył a włosi poczuli sie wielcy

Do góry
#160813 - 02/12/2004 13:43 Re: EUROLEAGUE.........
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Po wczorajszej wtopie (głównie na Climamio - 1pkt. do hp) na dziś zapodaję 3 meczyki:
20:25 Asvel Villeurbanne - Olimpija Ljubliana 1 (-1.5)
20:35 Scavolini Pesaro - Zalgiris Kaunas Euroliga 1(-3.5)
20:35 Montepaschi Siena - Barcelona Euroliga 1(-4.5)
Zagram je w rozpisiku 2/3 za grubszą kasiorkę i zobaczymy co z tego wyjdzie (Unibet)
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#160814 - 02/12/2004 15:09 Re: EUROLEAGUE.........
ziomek-domek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2004
Postów: 6026
Skąd: Warszawa
A Olympiakos wzmocnil Jeff Norgaard Czyli Polak
byc moze dzis zadebiutuje

Do góry
#160815 - 02/12/2004 17:03 Re: EUROLEAGUE.........
karolsky Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/01/2004
Postów: 1653
Skąd: Wrocław
Dlaczego Efes jest faworytem w meczu z Realem ??? A już linia +4,5 ??? Turcy w tym sezonie są taką sobie ekipą. W meczu z Prokomem wygrali, ale po pierwsze puzzle zagrały słabo, a po drugie mimo to były bliskie wygrania. Uważam, że Real może wygrać ( szanse daję 45/55 - więcej na Real ), a drugi mecz który mnie zastanawia to Partizan - Olimpiacos na 2 za 3.25.

Do góry
#160816 - 02/12/2004 17:25 Re: EUROLEAGUE.........
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Ja zagrałem dziś plus handi na Olympiakos(mecz trwa),Real i Żalgiris.
Niech to moze w końcu powchodzi:-)

BTW Euroliga to męczarnia do typowania ostatnio,nie ma jak NCAAB i LNB.

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#160817 - 02/12/2004 21:39 Re: EUROLEAGUE.........
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Jeszcze jeden taki mecz jak wczoraj Climamio i dziś Siena (w osatatnich sekundach Bodiroga za 2pkt i z -hp5 zrobilo się -3, i znowu ucieko sporo kasiorki - mialem hp3,5 4 i 4,5 (takie przebiegi spotkań niedlugo mnie wykończą), a zacznę poważnie zastanawiać się nad przekwalifikowaniem na szwedzki lub norweski trotting?
Dobrze że chociaż nikt z Żalgirisu nie wpad na pomysl aby sobie rzucić w ostatniej sekundzie - co nie zmienia faktu że ten tydzień by tygodniem stratnym - niewiele, ale moglo być zdecydowanie lepiej (pech, że zawsze padalo na spotkania zamykające kupony) - na tyle lepiej że nie trzeba byoby baźnić się codziennie w Qiuzie Unibetu - tylko bez niczyjej laski fundnąć miesiączek na Karaibach. I takim ciepym akcentem, zakończę moj komentarz na dzisiejszy dzień. Z tego co przeglądaem Wasze posty to wielu dzisiaj idzie spać w podobnym do mojego humorze. Ale na pocieszenie - za tydzień następna kolejka Euroligi - musi być lepiej bo gorzej być nie może.
Jeszcze slówko do bukuff - gratulacje za trafne wyznaczenie linii hp - w tym tygodniu ktoś odwalil kawal dobrej roboty.
Pozdrawiam Wszystkich
KRAJAN

Do góry
#160818 - 06/12/2004 19:45 Re: EUROLEAGUE.........
Lamar Offline
newbie

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 33
Tak dla małego odprężenia przed typowaniem Euro...
Mamy pewniaka- Prokom Trefl napewno wygra. Jeżeli nie poradzi sobie z tak słabą drużyną jak Bolonia to będzie to dla mnie szok. Bolonia prezentuje ostatnio słabą formę...w miniony weekend przegrała u siebie z jedną z najgorszych drużyn Air Avellino różnicą aż 20 punktów (wynik 0- 20 dla Air). Haha


Ps- mam nadzieję że nikt z mniej zorientowanych nie wezmie tego newsa serio ;-) hehe

Do góry
#160819 - 06/12/2004 21:18 Re: EUROLEAGUE.........
Adik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2003
Postów: 2462
hehe dobrze, ze ten walkower wpisali dzisiaj a nie wczoraj po meczu ciekawe czy jakis buk anulowal wygrana Bologny

Do góry
#160820 - 07/12/2004 12:48 Re: EUROLEAGUE.........
cheguavera Offline
member

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 119
Czemu bologna dostała walkowera?

Za co ?

A tak apropo meczu to rozjedzie prokom z 15 punktami

Do góry
#160821 - 07/12/2004 13:02 Re: EUROLEAGUE.........
Lamar Offline
newbie

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 33
Władze Włoskiej Federacji Koszykówki przyznały walkowera 20:0 dla Air Avellino po ostatnim meczu ekstraklasy z Climamio Bologna. Powodem takiej decyzji było to, że w składzie drużyny prowadzonej przez Jasmina Repese zagrało w spotkaniu jedynie trzech graczy włoskich a nie pięciu, jak przewiduje regulamin. <zródło E-bakset.pl>

Do góry
#160822 - 07/12/2004 23:22 Re: EUROLEAGUE.........
phaser Offline
addict

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 688
ULKER-PANATHINAIKOS (0-5) typ 2 kurs 1.9 6/10 toto
Obie druzyny to gorna polka europejskiej koszykowki...Panatha zaskakuje bardzo w tym sezonie. Graja nierowno, mam nadzieje ze wreszcie ta zielona maszyna zacznie grac i po zwyciestwie nad TAU uwierza w siebie. Grecy wystapia bez Midlletona jest to spore oslabienie jednak grecy maja dluga i wyrownana lawke. Ulker po zwyciestwie nad Benettonem wg bukow jest faworytem w tym meczu ja mam inne zdanie.Opcja z handi wydaje sie rozsadnym i w miare pewnym rozwiazaniem.

PROKOM TREFL-BOLOGNA typ 2 kurs 1.35 1 7/10 toto
Roznica klas jest ogromna.Jak w tamtym sezonie strach bylo na nich dawac tak teraz wygrywaja mecz za meczem. Ostatnia porazka w lidze (0-20 )na pewno podraznila podopiecznych Repesy. Powinno ich to zmotywowac do gry. Cos czuje ze rozjada naszych rowno nie wykluczona opcja z handi.

FRANKFURT-TAU CERAMICA (7-0) typ 1 kurs 1.9 5/10 toto
Opel szaleje ostatnio w lidze i eurolidze mysle ze potrzyma passe dobrych meczy nie twierdze ze pokona silna piatke pamesy ale moze to byc to mecz na styku

PAU ORTHEZ-BENETTON TREVISO typ 2 kurs 1.35 8/10 handi (7-0) 5/10 toto
nie ma sie co rozpisywac Beneton potrzebuje zwyciestwa a z kim jak nie z oslabionym Pau (bez Fauthoux i Drozdova)

UNICAJA-CSKA M (6-0) no bet
CSKA cholernie mocne ale nie po takim kursie z Unicaja tym bardziej ze juz odjechali pozostalym w grupie tak wiec mocno smierdzace spotkanie. Biorac poprawke na mozliwosc odpuszczenia sobie troche tego meczu przez ruskich sklanialbym sie ku handi na gospodarzy.

Tyle z mojej strony
pzdr.

Do góry
#160823 - 08/12/2004 01:16 Re: EUROLEAGUE.........
bartmis Offline
old hand

Meldunek: 25/02/2003
Postów: 878
Skąd: Namysłów/Wrocław/Jacksonville
Prokom Trefl - Climamio Bologna

Jutro w hali Gdańskiej Oliwi dojdzie do ciekawego pojedynku, w którym mistrz Polski Prokom podejmie wice mistrza Włoch oraz wice mistrza Euroligi CLIMAMIO BOLOGNA. Polscy kibice będą mieli szansę obejrzeć najlepszy zespół w grupie sopockiej. CLIMAMIO BOLOGNA jest jednym z głównych kandydatów do wygrania Euroligii, ale moim zdaniem są oni murowanym zwycięzcą naszej grupy i jestem gotów nawet stwierdzić, że zrobią to bez odniesienia porażki. Przewyższają oni pod każdym względem pozostałe drużyny z grupy Prokomu w tym sam Prokom. Grają fantastyczną ofensywną koszykówkę, specjalizują się w rzutach za 3, ale przede wszystkim szybką grą potrafią znakomicie wypracować pozycje swoim asom takim jak Gianluca Basile i Milos Vujanić, jest to dwójka najlepszych zawodników Boloni. Prokom również gra dużo za 3, ale w ich przypadku można mówić o pewnym chaotycznym postępowaniu, w Bologni natomiast wszystko jest ułożone, na pewno dzięki wspaniałemu trenerowi Jasmina Repesę, który zezwala zawodnikom w ofensywie na swobodna grę, ale także trzyma ich w wodzach jeśli chodzi o grę defensywną wymagając od nich pełnego skoncentrowania. W ligach oba zespoły radzą sobie dość dobrze, Bologna na 13 meczy przegrała 3 i patrząc na możliwości ligi to nie wiele. Ale 2 ostatnie kolejki były bardzo pechowe, choć ostatnia dała Bolończykom duży plus, bo nie grali oni mezu i mogli więcej odpocząć, powodem tego był walkower dla zespołu Air Avellino za to, że Bologna nie wystawiła wymaganej liczby zawodników krajowych. W kolejce wcześniejszej Bologna po twardym i wyrównanym meczu przegrała z odwiecznym rywalem, mistrzem Włoch, Montepaschi Siena 94-86, a w meczu tym Basile, Smodis i Vujanić rzucili ponad 20 pkt.! Widać, że są oni fantastycznie dysponowani i obawaim sie jutro o to, aby Prokom nie odniusł poważnej porażki. Wcześniejsze 2 kolejki to zdecydowane zwycięstwa Bologny w lidze, najpierw z dobrą Pompea Napoli 88-61, a wcześniej na wyjeździe Snaidero Udine 103-74. Prokom ostatnio grał natomiast mecz na szczycie PLK, wygrał w nim ze Śląskiem Wrocław u siebie 76-71. Zwycięstwo jednak nad słabszym w tym sezonie Śląskiem nie było przekonujące, a wynik w ostatnich minutach był otwarty, głównie dzięki Ignerskiemu. Prokom w lidze zajmuje 2 miejsce z 1 porażką w 8 meczach. W Eurolidze jak już pisałem Bologna jest nie pokonana w 5 meczach. Dotąd zwyciężała kolejno z:
Olympiacos(wyjazd) 71-76,
Efes Pilsen(dom) 92-71,
Estudiantes(wyjazd) 84-97,
Partizan (dom) 103-91
Cibona (dom) 99-88.
Prokom natomiast ma bilans 2 wygranych i 3 przegranych, co ciekawe wszystkie mecze u siebie Prokom przegrał i widać hala Oliwi im "nie siedzi". Prokom wygrał z:
Partizan (wyjazd) 64-66
Olympiacos (wyjazd) 75-77, a przegrał:
Real Madrid(dom) 61-69,
Efes Pilsen (dom) 67-73
Estudiantes (wyjazd) 75-67 .
W ostatnim swoim meczu w Eurolidze drużyna Bologni, jak pisałem, pokonała u siebie silną Cibonę 99-88 (21-22,22-21,28-17,28-28) mając w tym meczu ponad 40% skuteczność rzutów za 3 (9/22) a w meczu tym królowali zawodnicy pierwszej piątki. Natomiast Prokom w ostatnim meczu przegrał z Estudiantes w Madrycie, jednak to zespół ze stolicy Hiszpani cały mecz przeważał i tylko przez swoją niekonsekwencję dali dojść Prokomowi w ostatniej kwarcie na 8 pkt. Mecz zakończył się rezultatem 73-67 (17-09,25-18,16-20,17-20) a w pierwszej kwarcie Prokom rzucił zaledwie 9 pkt. W meczu tym Prokom miał skuteczność za 3 tylko ponad 20% (7/33) i to głównie uzbieraną w 4 kwarcie, kiedy obrona Estudiantes była już rozluźniona i myślę, że jutro przy agresywnej defensywie Bologni skuteczność Prokomu będzie podobna jak w ostatnim meczu albo jeszcze słabsza. W tamtym meczu nikt praktycznie się nie wyróżnił w Prokomie. Wydaje mi się, że Prokom utracił gdzieś swoją formę. Może to być spowodowane dość dużą ilością meczy i słabszą jednak od takich zespołów jak Bologna ławką rezerwowych. Ponadto Prokom ma pewne problemy. Kijewski przyznał, że w ostatnich dniach nie trenował Harold Jamison. Coraz lepiej czuje się Adam Wójcik. Nadal z utrudniającą grę maską na twarzy, chroniącą złamaną kość jarzmową, występuje Tomas Masiulis. W Bologni nie przyjechał do Gdańska tylko McCaskil, a występ Belinelliego i Mancinellego stoi pod znakiem zapytania ze względu na chorobę, jednak znając byłego trenera Śląska Jasmina Repesę, nie pozwoli on na lekceważenia Prokomu i na pewno wystawi, jeśli będzie można, tych dwóch koszykarzy. Zresztą Repsa zna znakomicie Polskie realia i wie, ze z Polakami można wygrać wtedy kiedy nie da się im załapać rytmu, bo wówczas bardzo często schodzi z nich powietrze i przegrywają bardzo dużą ilością punktów. W grze Climiamo bardzo wiele zależy także od Rubena Douglasa, niezwykle utalentowanego rzutowo Amerykanina (najlepszy strzelec NCAA w sezonie 2002/03). Zawodnicy podkoszowi Matjaz Smodis, Dalibor Bagarić, Martin Rancik i Erazem Lorbek, wspomagani przez kolegów, dają średnio niemal 37 zbiórek w meczu (sopocianie 30). Wysoki (216cm) Bagarić robi mnóstwo miejsca pod koszem, co pozwala grać szybki atak po własnej zbiórce, natomiast Smodis i Lorbek znakomicie czują się w grze do "środka i na zewnątrz", który świetnie sprawdza się przeciwko strefie, a ta, przypomnijmy, jest główną podporą Prokomu Trefla. Ostatnio zespół wzmocnił także Amerykanin Amal McCaskill, były koszykarz Philadelphia 76-ers. Ważną rolę wspomagającą pełnią skrzydłowi Stefano Mancinelli i Simone Cotani to byli podstawowi zawodnicy kadr młodzieżowych Italii. W obronie gra Marco Belinelli, specjalizujący się w rzutach z dystansu. W dotychczasowych 5-ciu spotkaniach Euroligi młodziutki Włoch (wychowanek miejscowego rywala, Kinderu) trafiał z dystansu z 54% skutecznością (6/11). 2 rozgrywający to Gianmarco Pozecco. Ten doświadczony zawodnik gra w profesjonalny basket już 13 sezon. Jak widać kadra Bologni jest kompletna i nie wiem czy Prokom jest w stanie przeciwstawić się takiej sile. Pierwsze piątki na jutrzejszy mecz powinny wyglądać tak: Bologna: Basile G., Vujanic M., Rancik M., Lorbek E., Douglas R. Natomiast Prokom: Miller M., Wojcik A., Jagodnik G., Jamison H., Pacesas T. Nie wiadomo czy Masiulis wystąpi od początku meczu czy raczej wejdzie z ławki, ale maska jaką ma na pewno nie ułatwia gry temu ważnemu dla Prokomu zawodnikowi. Trener Kijewski powiedział: "To bardzo mocny rywal, ubiegłoroczny finalista Euroligi. Jeszcze nikomu nie udało się ich pokonać w tym sezonie. Szybkiemu atakowi zespołu z Włoch będziemy próbowali przeciwstawić twardą obronę. Rywale rzucają też bardzo dobrze za trzy punkty" , słowa jego odwzierciedlają faktyczny stan. Takiemu zespołowi jak zespół z Boloogni można tylko przeciwstawić dobrą obronę, ale myślę, że Prokom tak silną defensywą nie dysponuje, dużo fauli w ekipe z Soptu w Euroldze świadczy o ich słabości w bronieniu, szczególnie Wójcik już którys raz z kolei przedwcześnie opuszcził parkiet z powodu 5 fauli. Moim zdaniem jutro pewnie powinno wygrać CLIMAMIO , a hpc przedstawiony przez Expekt jest dużo zaniski, bo myślę, że CLIMAMIO nie będzie miało większych problemów aby wygrać w Gdańsku 7 pkt. Kurs 1,87 zachęca do postawienia na ekipę z Bologni. Ja gram jutro:

Prokom Trefl - Climamio Bologna typ 2 (-6,5), kurs: 1.87, Expekt stawka: 5

pozdrawiam
bartmis
Więcej typów na stronie www.pewniak.pl

Do góry
#160824 - 08/12/2004 01:51 Re: EUROLEAGUE.........
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Dobra analiza bartmis.Maly blad Bologna zagrala ostatni mecz a walkower zostal przyznany juz po meczu.Co do samego meczu to gram go grubo (w dublu z Maccabi)jednak na handi sie nie odwazylem. Dlaczego ? Glownym powodem jest ta prawdopodobna absencja Belinellego i Mancinellego .Nie sa to podstawowi zawodnicy jednak zawsze to jakas dodatkowa opcja i te kilkanascie minut spedzali na parkiecie dajac odpoczac podstawowym zawodnikom a i te kilkanascie punktow tez dorzucali. Przy jakiejs niesamowitej skutecznosci rzutowej Prokomu ten mecz moze byc na styku ,ale rownie dobrze moze byc +20 dla Climamio .Mysle z bardziej prawdopodobna jest ta druga wersja jednak ja zagralem bezpieczniej.

Do góry
Strona 10 z 16 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, VVega, igea23, pacyfista, ANZELMO, Sensei, alfa, ElNinho[mmdea], burbon, Sony, 11kera11), 3600 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582849 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07