Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#161069 - 08/09/2004 14:28 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
MorpheusI Offline
addict

Meldunek: 12/09/2002
Postów: 447
nie bede sie rozwodzil bo mozna poczytac o koszu na roznych forach:
slo 1
bul 1
cro 1

ew
ger 2
kobiety
SiG 1
Fra x2
iwo:

Do góry
Bonus: Unibet
#161070 - 08/09/2004 14:29 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
DAWIDBORCZYNSKI Offline
journeyman

Meldunek: 26/05/2004
Postów: 70
Skąd: TORUŃ
mam prosbe czy jakas stacja telewizyjna bedzie pokazywac mecz polski

Do góry
#161071 - 08/09/2004 14:31 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał DAWIDBORCZYNSKI:
[qb]mam prosbe czy jakas stacja telewizyjna bedzie pokazywac mecz polski [/qb][/QUOTE]Wiadomość z ostatniej chwili no może z przedostatniej. TVP3 zrezygnowała z transmoisji meczu nawet z odtworzenia. Po klapie z meczami pucharowymi niczego się nie nauczyli

Do góry
#161072 - 08/09/2004 14:46 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał MorpheusI:
[qb]nie bede sie rozwodzil bo mozna poczytac o koszu na roznych forach:
slo 1
bul 1
cro 1

ew
ger 2
kobiety
SiG 1
Fra x2
iwo: [/qb][/QUOTE]Hmm, jak można podaj adresy tych forum, a co do twoich typów to nie zgodzę sie z chorwacją - to będzie ciężki mecz i dla mnie x2 wychodzi w tym meczu

Do góry
#161073 - 08/09/2004 14:50 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
MorpheusI Offline
addict

Meldunek: 12/09/2002
Postów: 447
[QUOTE]Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał MorpheusI:
[qb]nie bede sie rozwodzil bo mozna poczytac o koszu na roznych forach:
slo 1
bul 1
cro 1

ew
ger 2
kobiety
SiG 1
Fra x2
iwo: [/qb][/QUOTE]Hmm, jak można podaj adresy tych forum,
http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=22287
http://www.tipdana.com/phpBB/viewtopic.php?t=9485&postdays=0&postorder=asc&start=0
a co do twoich typów to nie zgodzę sie z chorwacją - to będzie ciężki mecz i dla mnie x2 wychodzi w tym meczu
ruskie bardzo oslabionbe a chorwaci dobrze przygotowani wygrali 2 mecze towarzyskie z Francja -dla mnie zywiolowosc i mlodosc chorwacka wygra ze zmanierowanymi ruskimi [/qb][/QUOTE]

Do góry
#161074 - 08/09/2004 15:21 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Tylko Morpheus na BA pisza ze Femerling to wazne ogniwo zespołu. Hmmm może kolega z Serbii lubi drewnianych zawodników to jego sprawa. Chyba, że patrzył po przynależności klubowej. Wtedy można dojść do wniosku że Cezary T. to gwiazda Polskiego zespołu.

Do góry
#161075 - 08/09/2004 15:29 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Borczi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2003
Postów: 4002
Skąd: Poznań
[QUOTE]Oryginalnie wysłał brokstar:
[QB]Tylko Morpheus na BA pisza ze Femerling to wazne ogniwo zespołu. Hmmm albo kolega z Serbii lubi drewnianych zawodników to jego sprawa. (...)QB][/QUOTE]Może i Femerling nie grzeszy sprawnością i przecudną techniką, ale z pewnością nie należy lekceważyć tego zawodnika. Nie wiem, czy miałeś okazję zobaczyć choćby ostatnie boje Niemca z Duncanem, podczas minimalnie przegranego (rzut z połowy w ostatniej sekundzie Iversona) sparingu z USA - Tim dostał tam czapę, jakiej pewnie nigdy nie doświadczył w NBA, a w ataku w kilku akcjach Femerling wręcz skompromitował gwiazdę bardzo prostymi, ale i skutecznymi, akcjami. Siła Niemca tkwi właśnie w wybieraniu najprostszych metod... no i niezłej naprawdę obronie. Nigdy nie stara się grać to, czego nie umie, przez co możesz uważać, że jest drewaniany, ale ja myślę, że jest po prostu myślący Moim zdaniem i na tej pozycji Ukraińcom będzie dziś bardzo ciężko walczyć z naszymi zachodnimi sąsiadami.

Do góry
#161076 - 08/09/2004 15:53 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Borczi:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał brokstar:
[QB]Tylko Morpheus na BA pisza ze Femerling to wazne ogniwo zespołu. Hmmm albo kolega z Serbii lubi drewnianych zawodników to jego sprawa. (...)QB][/QUOTE]Może i Femerling nie grzeszy sprawnością i przecudną techniką, ale z pewnością nie należy lekceważyć tego zawodnika. Nie wiem, czy miałeś okazję zobaczyć choćby ostatnie boje Niemca z Duncanem, podczas minimalnie przegranego (rzut z połowy w ostatniej sekundzie Iversona) sparingu z USA - Tim dostał tam czapę, jakiej pewnie nigdy nie doświadczył w NBA, a w ataku w kilku akcjach Femerling wręcz skompromitował gwiazdę bardzo prostymi, ale i skutecznymi, akcjami. Siła Niemca tkwi właśnie w wybieraniu najprostszych metod... no i niezłej naprawdę obronie. Nigdy nie stara się grać to, czego nie umie, przez co możesz uważać, że jest drewaniany, ale ja myślę, że jest po prostu myślący Moim zdaniem i na tej pozycji Ukraińcom będzie dziś bardzo ciężko walczyć z naszymi zachodnimi sąsiadami.[/qb][/QUOTE]Ja oczywiście wiem, że jest to typowy zawodnik defensywny. Ale po prostu uważam, że nie zależy on do czołówki centrów w Europie. Mecz z amerykanami zgoda, ale zauważ co Femerling grał w pucharach i tutaj już to tak różowo nie wygląda. Nadal uważam, że Niemcy to przede wszystkim gracze skrzydłowi i obwód. Centrów z Ukrainy bym nie lekceważył. Poza tym sam chciałbym, żeby Femerling zagrał dobry mecz bo na Niemców poszło grubo. A więc do boju Niemcy!

Pozdrawiam brokstar iwo:

Do góry
#161077 - 08/09/2004 16:32 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Co by nie powiedzieć o Patricku Femerlingu jest on podstawowym centrem dwukrotnych mistrzów Hiszpani i zdobywcy pucharu europy FC Barcelony. Jest to już gracz doświadczony i nie on ma robić pkt dla zespołu - ma kto zdobywać. Patrick niech się tylko wywiąże z zadań defensywnych i będize ok To chyba tyle na jego temat już.
Poczytałem sobie trochę wiecej o Rosjanach i rzeczywisci będą mieli nieciekawie w Chorwacji - chyba sie jednak skusze po dobrym kursie na 1.

Do góry
#161078 - 08/09/2004 18:55 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
RaFaŁ TS Offline
addict

Meldunek: 20/05/2004
Postów: 619
Umnie dzis poszło cos takiego:

Węgry - Belgia 1
Ukraina - Niemcy 2
Słowenia - Francja 1
Bułgaria - Portugalia 1
Czechy - Polska 2 (ahhh Ten patriotyzm :rolleyes: )


Do góry
#161079 - 08/09/2004 20:46 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
jacur Offline
addict

Meldunek: 27/07/2001
Postów: 499
Skąd: London
[QUOTE]Oryginalnie wysłał alchim:
[qb]SIEMA ma ktos jakies linki do wynikow na zywo kosza M i K ?[/qb][/QUOTE]Przyłączam się do pytania kolegi

Do góry
#161080 - 09/09/2004 12:58 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał jacur:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał alchim:
[qb]SIEMA ma ktos jakies linki do wynikow na zywo kosza M i K ?[/qb][/QUOTE]Przyłączam się do pytania kolegi [/qb][/QUOTE]Ja poproszę,aby przed następna rundą ,prowadzący ten temat (Sebkos) wkleił pare linkuff w poście z "rozpiska" spotkań.
Unikniemy wtedy zaśmiecania tematu - ja te posty z pytaniami o linki usunałem,podobnie jak wiele innych niewiele wnoszacych do tematu,a to dlatego,żeby uczynic bardziej przejrzystym cały temat - pewnie przydadzą się analizy na dalsze etapy eliminacji.

Jeszcze jedna prośba - nie "odpowiadajmy" na własne posty z typami,bardzo proszę.
Komentarze pomeczowe to co innego.

Poza tym pomyślałem,że przeciez po kazdej kolejce moge zrobić troche porzadku w temacie,więc nie narzucam tu jakichs restrykcji,raczej zachecam do pisania własnych opinii o meczach niż do pytania sie czy dany typ wejdzie czy nie

BTW znowu typy z "parkietu" mają wysoka sprawdzalność
Najwieksza w tym zasługa Brokstara i Sebkosa iwo: ("Augustiner mass a 1 liter),ale myśle,że w nastepnej kolejce zobaczymy więcej postów "analitycznych".

Bardzo sie cieszę,że tak pieknie wystartowaliśmy.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#161081 - 09/09/2004 13:28 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Pozdrawiam - ja też się cieszę z tak udanego startu W sumie nie ma za bardzo co się rozpisywać o tej kolejce bo nic sie nieprzewidywalnego nie zdarzyło poza bardzo łatwym zwycięstewm Łotyszy z Izraelem.
Jedziemy dalej
Już w sobotę 11.09.2004 kolejna runda spotkań:
Grupa A:
Rosja - Szwecja
Grupa B:
Portugalia - Łotwa
Izrael - Bułgaria
Grupa C:
Niemcy - Węgry
Belgia - Ukraina
Grupa D:
Polska - Słowenia
Francja - Czechy
Grupa E:
Turcja - Estonia
Holandia - Bośnia i Hercegowina

Hmm, linki - oficjalna stona ME to www.eurobasket2005.com
Wyniki idą na żywo na chorwackiej stronie
www.ps-kladionica.hr/psk3/index.php
Pozdro

Do góry
#161082 - 09/09/2004 15:35 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Proponuje juz dziś rozpocząć podawanie typów i analiz,z prostego powodu - kursy beda spadać,warto zabukować o 1-2 dni wcześniej.
Co prawda kursów jeszcze nie ma u naziemnych,a w necie znalazłem tylko smieszne 1,08 na Niemców,ale lada moment buki cos dadzą.

Rosja - Szwecja no bet .ew. 2

Na wczoraj pusciłem za niedużą kase dubla Rosja+Turcja i oczywiście ruscy przegrali
I nie tyle wynik jest dla mnie zaskoczeniem,ile przewaga Chorwatów.
Mecz ze Szwedami dla mnie no bet,chyba,że ....za 3/10 - 4/10 stake Szwedzi(jak kurs będzie powyżej 3,00)

Portugalia - Łotwa 2
Nie ma IMO innej mozliwości.

Izrael - Bułgaria 1
Pewniak ,ale za jakieś 1,05 nie gram

Niemcy - Węgry 1
Nemeth...niezły,ale Dirkowi to może na razie piłki nosić na trening.

Belgia - Ukraina no bet

Polska - Słowenia 2
Przykre,ale nie dyskutuje się z faktami.

Francja - Czechy 1
Wobec faktu,że Słoweńcy wychodza z tej grupy na 1 miejscu,Francuzom zostaje ew.kwalifikacja bocznymi drzwiami z miejsca drugiego.
Jeśli chca go zająć,to ten mecz musza wygrać - IMHO tak się stanie.
Typ do grania,ale nie pakowałbym w to duzo kasy.

Turcja - Estonia 1
Szkoda klawiatury - Hedo&Mehmet i Turcja ma 2 zwycięstwa w 2 meczach.

Holandia - Bośnia i Hercegowina no bet.ew.2
Szczerze,to nic nie wiem o Holendrach

Panowie,czas na kontrtypy,uwagi i jedziemy - jutro do południa ma byc zabukowane
Jakby Ktoś znalazł opcje zakładów z handicapem,będę wdzięczny za info.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#161083 - 09/09/2004 16:06 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Gorex Offline
journeyman

Meldunek: 13/05/2004
Postów: 83
Skąd: Kraków
Co prawda miałem juz nie udzielac sie na tym forum ponieważ znacznie pogorszyła sie jego jakosć a w kazdym temacie typujący tutaj ludzie skupiali sie na wzajemnym obrażaniu.Nie mogłem jednak nie zajrzeć do tematu poświęconego koszykówce i tutaj naprawde miła niespodzianka... rzeczowe analizy ważne i ciekawe uwagi jednym słowem same konkrety Naprawdę świetna robota Wielkie dzięki sczególnie dla Sebkosa i Amkwisha (nie po raz pierwszy) iwo: dla was chłopaki dzieki wam i innum typerom z tego tematu moj portfel stał sie bardzo gruby! Temat koszykarski na naszym forum to naprawdę ekstraklasa!!!!! Tak 3 mać Tyle wstępu.Rownież postaram sie dorzucic swoje 3 grosze więc czas do pracy!!!!
POzdro dla wszystkich!!!!! iwo:

Do góry
#161084 - 09/09/2004 17:21 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Kejar Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2002
Postów: 853
Skąd: Toruń
11.09.2004 13:30 POLSKA-SŁOWENIA

Bezwatpienia ten mecz nie bedzie latwy dla nikogo.Chyba jednak bardziej Polakom będzie się cięzko odnaleźć po wysokiej porażce z Czechami,niż Słoweńcom w naszej hali.Ekipa Andrzeja Kowlaczyka to bardzo mlody zespół i jak sam trener mówi dobrych wyników nie obiecuje a najwazniejszym zadaniem trenera jest stworzenia zespolu przyszlosciowego,ktory bedzie odnosil duze sukcesy za kilka lat.Słóweńcy natomiast od zawsze są solidną druzyną,tacy gracze jak Lakovic,Tusek,Nesterovic to juz gwiazdy a w połączeniu z mlodymi Udrihem i solidnymi Brezecem,Jurakiem,Ozboltem i Maravicem,sa kadrą zdolną pokonać kazdego w Europie.Juz w pierwszej kolejce goscie w sposob bez sprzeczny pokonali Francuzów,swoich rywali w walce o pierwsze miejsce w grupie.
Najwiekszym mankamentem Polski nie od dzis jest zbieranie pilek.Z bardzo walecznymi Slowencami bezdie to mysle jeszcze trudniejsze niz na Czechach.
Zbyt duzo atutów jest po stronie gosci zeby Polacy mogli sie przeciwstawic temu.
Jeszcze nie mamy kursów na tem mecz,ale sądzę że kurs w granicach 1,50 na Słowenie powinien byc i jest wart zagrania.Niestety tutaj musimy zapomniec o patriotyźmie i ocenic na chlodno jakie sa szanse obu ekip.

Do góry
#161085 - 09/09/2004 17:23 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Zaczalbym wstep do analizy meczu od podsumowania tego co widzialem wczoraj w meczu Ukraina - Niemcy.

Gra Niemców przez długi czas pierwszej połowy była wyjątkowo chaotyczna. Obwodowi grali tylko na Dirka plus indywidualne popisy kończyły się stratami. Na szczęście Ukraińcy nie byli w tym momencie lepsi i nie udało im się doskoczyć. Z minuty na minutę jednak Niemcy opanowali nerwy i zaczęli grać dużo lepiej co od razu uwidoczniło się w wyniku. Ukraińcy mieli za słaby zespół żeby podjąć wyrównaną walkę. Do kiedy starczyło im konceptu i trafiali zza lini 6.25 wynik był równy. Ogólna skuteczność za 3 reprezentacji Ukrainy była bardzo słaba 7/26 za 2 również słabiutka skuteczność tylko 37%. Walka na tablicahc też na korzyść Niemców 39-26. Martwi mnie tylko ilość strat całego zespołu (aż17) w tym Femerling 5

a teraz do rzeczy

Niemcy - Węgry

Bezapelacyjnie pierwszy z dwóch meczów o pozycje lidera tej grupy. Jeżeli Niemcy chcą bez problemu awansować do ME (co na każdym kroku podkreślają). Podopieczni Bauermanna będą musieli uważać na Sitku, Cziglera i Nemetha. Szczególnie groźny jest Czigler w meczu z Belgią miał aż 4 przechwyty i 2 bloki co jak na gracza podkoszowego jest wynikiem więcej niż dobrym. Po meczu z Belgią widać, że trener Węgrów lubi "tasować" graczami podczas meczu. Wiadomo, że miało to też związek z marną siłą przeciwnika. Jeżeli Niemcy zagrają konsekwentnie(tak jak w 2 połowie meczu z Ukrainą), to mecz powinni rozstrzygnąć na swoj korzyść.
Relacja Live DSF start 18.50

Typ 1
Kurs nieznany
Stawka 7/10

Statystyki z poprzednich spotkań obu drużyn(tylko nie przeceniajcie skuteczności Węgrów w meczu z Belgią)
Ukr - Ger http://www.fibaeurope.com/Default.asp?ga...D=3780&teamID=&

Hun - Bel http://www.fibaeurope.com/Default.asp?ga...D=3780&teamID=&

pozdrawiam brokstar iwo:

Do góry
#161086 - 09/09/2004 18:07 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Polska - Słowenia

Nasza reprezentacja wypadła bardzo blado w meczu z naszymi południowymi sąsiadami. Występ naszych eksportowych gwiazd lepiej pozostawić bez komentarza. Gra naszych małych również kiepściutka. Zastanawiające jest to, że Pluta po naturalizowaniu Elliota miał być naszą obwodową "strzelbą" oddał zaledwie 5 rzutów z czego tylko 1 celny. Nasza reprezentacja obecnie jest poddawana procesowi przebudowy/odmładzania ( w takim razie po co bardzo wiekowy Elliot ) i jak sam trener mówi wyniki przyjdą najwcześniej za 2 lata. Naszi koszykarze nie maj poważnych argumentów żeby postraszyć Słoweńców. Obwód Elliot, Pluta, Szcześniak, Koszarek czy są to zawodnicy których nasi sobotni rywale się przestraszą? Wątpię. Jak już odmładzamy kadrę to lepiej dać pograć Koszarkowi niż dawać minuty przeciętnemu weteranowi Szcześniakowi. Skrzydłowi: Ignerski, Witka, Roszyk, Dylewicz, Szawarski, Lampe. To chyba nasze najlepsze pozycje(3 i 4) ale są to gracze niedoświadczeni(poza Szawarskim) i trzeba trochę poczekać aż zaczną grać na miarę swojego talentu. no i pozycja numer 5 : Czarek Trybański i Gortat opcjonalnie Korytek. Każdy mówi jaki to Korytek drewniany, ale ten ociosany w równy sześcian Kordian jest naszym najlepszym obecnie centrem( nie liczę Józka bo tutaj jest historia podobna do piłkarskiego naturalizowanego Oliego). Tak więc nie liczyłbym na dużo w sobotnim meczu. Przykro mi, że tak pisze ale naprawdę będę zadowolony jeżeli nasi nie pękną. Jeżeli pokażą, że potrafią nawiązać wyrównaną walkę to oznaczać to będzie, że może kiedyś znów Litwinom będziemy napędzać stracha na wielkiej imprezie(ahh ten Kijewski co on wtedy zrobił )

Typ 2
Kurs nieznany
Stawka 7/10

Do góry
#161087 - 09/09/2004 20:40 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Typ na Słowenię wydaje sie jednym z wiodących i trudno z tym polemizować(Brokstar - nic dodać nic ująć - jak zwykle świetne analizy w Twoim wykonaniu iwo: )

Ja ze swej strony chce powiedzieć,że ten typ podaję,bo to jest forum bukmacherskie,ale....nie zagram go.

Mam zasadę,że albo stawiam na Polskę albo nie gram takiego meczu.

Oczywiście do niczego nie zachęcam,ani nie próbuję nikogo odwieść od postawienia na Słowenie - wyraziłem swoje zdanie,ktorego się nie wstydzę

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

PS. A kursów jak nie było,tak nie ma.

Do góry
#161088 - 09/09/2004 21:23 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
barabasz Offline
old hand

Meldunek: 17/04/2001
Postów: 820
Skąd: Warszawa
Niestety sebkos miałeś rację co do Polski. Wygrana ze słabiutką jak widać Rosją no i chęć ujrzenia w końcu Polski na międzynarodowej imprezie przesłoniła mi faktyczny stan kadry. Cóż pozostaje tylko kibicowanie naszym i ewantualna gra na zonka.

Do góry
Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, VVega, Akhu), 3702 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582199 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25