Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#1613708 - 23/09/2007 17:57 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: _zvonimir_]
Cules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/11/2004
Postów: 2746
Skąd: Kęty
Do decyduje w pierwszej kolejnośći o pozycji w grupie przypadku takiej samej ilości pkt? Stosunek bezpośredni, sety, punkty? Chcę zagrać Czeszki z Hiszpankami ale jak o miejscu decydują punkty to nawet porażka Czeszek powinna im dać awans

Do góry
Bonus: Unibet
#1613721 - 23/09/2007 18:06 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: Cules]
pol44 Offline
veteran

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 1289
Skąd: Żywiec
Co powiecie na dzisiaj o Belgii, wczoraj łatwo wygrały ze Słowaczkami, z którymi Serbki przegrały. Mecz ma dużą stawke bo jest o awans do kolejnej fazy. wydaje mi się żę będzie bardzo wyrównany . Kurs na gospodynie 3,2 kusi.

Do góry
#1614008 - 23/09/2007 20:14 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: pol44]
Kubus04 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/07/2006
Postów: 1791
Skąd: Dębica PT
Ja Na dzis zagralem taki dubelek : Czechy- Hiszpania. Hiszpanki 2 porazki, natomiast typ swoj opieram na wczorajszym meczu Czeszek z Polkami gdzie nasze sasiadki zaprezentowaly naprawde przyzwoitą siatkowke i mysle ze dzis z taką grą poradzą sobie z Hiszpankami. 2 typ: POLSKA- Bułgaria under 179.5 pkt. Typ z podobnym uzasadnieniem jak Zvonimir:). Toto niestety zablokowalo u. 181.5 pkt i musialem grac w Sts. Pozdrawiam i zycze trafnych typow

Do góry
#1616939 - 24/09/2007 21:28 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: Kubus04]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Czechy - Belgia typ 1 kurs 2.3 biuro BAW stawka 6/10

Powyzsze kursy uwazam za gruby błąd analitykow BAW. W mojej ocenie Czeszki sa zespolem lepszym.

Zyczę powodzenia

Do góry
#1617158 - 24/09/2007 22:50 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: zegarek]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Faktycznie kursy nie rozpieszczają:

(tu np. kursy z betako u naziemnych)

Włochy-Francja 1.08

Niemcy-Turcja 1.30

Rosja-Azerbejdżan 1.05

Polska-Serbia 1.48

Czechy-Belgia 1.78

Holandia-Bułgaria 1.15
---

Z tego najlepiej chyba próbować na Czeszki, które są chyba zespołem lepszym od Belgijek i notowały lepsze wyniki.
Do Czeszek na podbicie dodałbym Włoszki i Rosjanki.
Troche waham się grać na Polki po tym thrillerze z Bułgarią \:\) tak samo nie dorzucałbym Holandii za 1.15. Do Niemek z Turcją też nie mam przekonania.

Wstępnie Czechy (ale spróbuje poszukać lepszego kursu niż te 1.78) + Rosja + Włochy

Do góry
#1617437 - 25/09/2007 01:02 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: assasin]
dwazwierzatka Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 2396
Skąd: częstochowa
Originally Posted By: assasin
Faktycznie kursy nie rozpieszczają:

(tu np. kursy z betako u naziemnych)

Włochy-Francja 1.08

Niemcy-Turcja 1.30

Rosja-Azerbejdżan 1.05

Polska-Serbia 1.48

Czechy-Belgia 1.78

Holandia-Bułgaria 1.15
---

Z tego najlepiej chyba próbować na Czeszki, które są chyba zespołem lepszym od Belgijek i notowały lepsze wyniki.
Do Czeszek na podbicie dodałbym Włoszki i Rosjanki.
Troche waham się grać na Polki po tym thrillerze z Bułgarią \:\) tak samo nie dorzucałbym Holandii za 1.15. Do Niemek z Turcją też nie mam przekonania.

Wstępnie Czechy (ale spróbuje poszukać lepszego kursu niż te 1.78) + Rosja + Włochy


To graj na Serbki z naszymi, dla mnie to jeden z pewniejszych typów na jutro. Jakos nie widze jutro zwyciestwa "Złotek" w tak naprawde pierwszym na tych mistrzostwach pojedynku z klasową druzyna. Nie zapominajmy, ze Serbki maja na rozkładzie Holenderki i Belgijki (porazka ze Słowacja nie wyrzadziła im zadnej ale to zadej krzywdy) - a to druzyny moim zdaniem duzo lepsze niz Czeszki czy Bulgarki, które grały "przeokrutną" siatkowke w swoim pierwszym meczu z Hiszpankami. Dla mnie bardzo złym symptomem był wczorajszy horror z happy endem naszych dziewczyn. Druzyna, która mysli o osiagnieciu czegos powinna wygrywac z Bulgaria 3:0. No chyba, ze sie myle bo to tylko kobiety \:\)

Do góry
#1617567 - 25/09/2007 01:49 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: dwazwierzatka]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Właśnie, to są kobiety i w każdym meczu może stać się wszystko. Równie dobrze mogą jutro roznieść Serbki 3:0. Jeśli już idzie o ten mecz to myślałem tutaj nad handi 1.5 na Serbki, ale się wstrzymam.
Holandia mimo wszystko powinna jednak pojechać Bułgarki, jeśli chce walczyć o półfinał. A co z Niemkami ? Turcja na razie nic nie grała poza tym że walczyła o przetrwanie z....Chorwacją \:D

Do góry
#1617863 - 25/09/2007 03:33 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: assasin]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Zaraz zaraz...a kto powiedzial, ze nasza grupa byla slabsza od tej, do ktorej jestesmy dolosowani? Serbia 2-3 ze SVK, 3-2 z Bel. Z calym szacunkiem ale Belgijki nagle staly sie europejska potega ot tak, lepsze od Bulgarek i Czeszek? Nie wiem, nie ogladalem spotkan, ale smiem watpic. Serbki sa slabe i tyle...inna sprawa, ze Polki tez chyba nie blyszcza. Wydaje mi sie, ze Wloszki i Rosjanki moga byc tu poza naszym zasiegiem. Ale braz jak najbardziej.

Do góry
#1618004 - 25/09/2007 04:20 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: polskignom]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Mysle ze Polki jutro wygraja z Serbia. Z uznaniem Serbi czy Bulgari za klasowe zespoly troche przsadzacie. Klasowy zespól ma to do siebie ze wygrywa nawet wtedy kiedy gra slabo , kiedu mu nie idzie a mimo to potrafi w decydujacym momencie zdobyc 5 pkt. z rzedu i wyslac przeciwniczki do szatni. A to nasze panie potafia.

Do góry
#1618130 - 25/09/2007 05:12 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: magic321]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Polki moze i jutro wygraja ale za takie kursy jakie oferuja buki według mnie nie warto ryzykowac na nasze Złotka

Do góry
#1618313 - 25/09/2007 06:43 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: polskignom]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: polskignom
Zaraz zaraz...a kto powiedzial, ze nasza grupa byla slabsza od tej, do ktorej jestesmy dolosowani? Serbia 2-3 ze SVK, 3-2 z Bel. Z calym szacunkiem ale Belgijki nagle staly sie europejska potega ot tak, lepsze od Bulgarek i Czeszek? Nie wiem, nie ogladalem spotkan, ale smiem watpic. Serbki sa slabe i tyle...inna sprawa, ze Polki tez chyba nie blyszcza. Wydaje mi sie, ze Wloszki i Rosjanki moga byc tu poza naszym zasiegiem. Ale braz jak najbardziej.


Skoro nie ogladałeś spotkań, to na jakiej podstawie twierdzisz, że Serbki są słabe? Jest to 3 drużyna MŚ, bardzo mocna na zagrywce i w ataku. Z tych pierwszych spotkań nie wyciągałbym daleko idących wniosków, bo u facetów Brazylia przyjechała do Katowic, dostała od Bułgarów, a potem pojechała z wszystkimi i pewnie wygrała turniej. Serbki wygrały z Holandią, a ta zdaje się była rewelacją ostatniego finału Grand Prix
Dla mnie faworytem są Serbki i gram to po kursie 2.35 za satawkę 7/10

Do góry
#1618378 - 25/09/2007 08:14 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: rene]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Nie liczy sie to, co bylo, liczy sie to, co jest. Gwarantuje Ci, ze gdyby to byla ekipa z MŚ to oba mecze z kelnerkami tych ME zakonczylyby sie 3:0 dla Serbii, a jakie wyniki byly, napisalem w zacytowanym poscie. Zdaje sie, ze Holandia rowniez byla, a nie jest rewelacja turnieju. W ME nie gra roli ani zwyciestwo w GP, ani 3. miejsce w MŚ. Mozesz grac, jesli taka Twoja wola.

Do góry
#1618536 - 25/09/2007 16:32 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: rene]
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Originally Posted By: rene
Originally Posted By: polskignom
Zaraz zaraz...a kto powiedzial, ze nasza grupa byla slabsza od tej, do ktorej jestesmy dolosowani? Serbia 2-3 ze SVK, 3-2 z Bel. Z calym szacunkiem ale Belgijki nagle staly sie europejska potega ot tak, lepsze od Bulgarek i Czeszek? Nie wiem, nie ogladalem spotkan, ale smiem watpic. Serbki sa slabe i tyle...inna sprawa, ze Polki tez chyba nie blyszcza. Wydaje mi sie, ze Wloszki i Rosjanki moga byc tu poza naszym zasiegiem. Ale braz jak najbardziej.


Skoro nie ogladałeś spotkań, to na jakiej podstawie twierdzisz, że Serbki są słabe? Jest to 3 drużyna MŚ, bardzo mocna na zagrywce i w ataku. Z tych pierwszych spotkań nie wyciągałbym daleko idących wniosków, bo u facetów Brazylia przyjechała do Katowic, dostała od Bułgarów, a potem pojechała z wszystkimi i pewnie wygrała turniej. Serbki wygrały z Holandią, a ta zdaje się była rewelacją ostatniego finału Grand Prix
Dla mnie faworytem są Serbki i gram to po kursie 2.35 za satawkę 7/10

To jak to w koncu rene jest wyciagasz te wnioski z pierwszych meczow czy nie ?Wygrana z Holandia jest wazna, meki z Belgia i wtopa ze Slowacja juz nie,mecze naszych sa wazne bo niby pokazuja ze z naszymi tak srednio.Bez urazy ale kazdy wyciaga takie wnioski zeby mu do jego wlasnego typu pasowaly.Z tego co pamietam osoby ogladajace mecz z Holandia pisały ze Holandia grala generalnie dosc słabo,a rozgrywajaca wystawiała jakies balony i tyle,takze nie przecenialbym tej wygranej,a porazka ze Słowacja o czyms swiadczy.Ja osobiscie tego meczu nie ruszam,ewentualnie na live.

Ja osobiscie zagram dzisiaj na Czeszki,moim zdaniem dobrze zaprezentowały sie w meczu z naszymi,a potem tylko potwierdziły swoja dyspozycje w meczu z Hiszpania,gdzie było gładkie 3-0.Stawianie Belgijek w tym meczu w roli faworyta to lekkie nieporozumienie.Na betfair powinno dac sie złapac około 2.15 , moze nawet 2.20 i mysle ze mozna sprobowac.

Do góry
#1618664 - 25/09/2007 18:18 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: gizmo]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Dzis ma nie zagrac w polskim zespole srodkowa Dziekiewicz. W tej sytuacji nie widze duzych szans zeby zespol polski ktory meczyl sie z przecietnymi Czeszkami i Bulgarkami zdolal pewnie pokonac Serbki.

W tej sytuacji :

Polska -Serbia (+1.5) typ 2 kurs 1.72 biuro Unibet stawka 6/10

zycze powdzenia

Do góry
#1618744 - 25/09/2007 18:58 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: zegarek]
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Originally Posted By: zegarek
Dzis ma nie zagrac w polskim zespole srodkowa Dziekiewicz. W tej sytuacji nie widze duzych szans zeby zespol polski ktory meczyl sie z przecietnymi Czeszkami i Bulgarkami zdolal pewnie pokonac Serbki.

W tej sytuacji :

Polska -Serbia (+1.5) typ 2 kurs 1.72 biuro Unibet stawka 6/10

zycze powdzenia


Pisząc taką nowinkę (bardzo ważną) warto podac źródło.

Do góry
#1618871 - 25/09/2007 19:49 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: Twin Peaks]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
nie uwazacie ze kurs na bulgarki 6,0 z holenderkami i turczynki z niemkami 3.5 sa z lekka przesadzone ?

Do góry
#1618876 - 25/09/2007 19:54 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: Twin Peaks]
Bush Offline
veteran

Meldunek: 14/08/2007
Postów: 1330
Ja w przeciwieństwie do większości, mam zamiar zagrać Belgijki.
Oglądając mecze w pierwszej fazie turnieju odniosłem wrażenie, że grupa D była silniejsza od naszej.

Postawa Serbek na tych Mistrzostwach utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, że niczego nie można być pewnym. W pierwszym meczu kompromitująca postawa ze Słowaczkami, a dwa dni później w niezłym stylu zwycięstwo nad faworyzowanymi Holenderkami. Faktem jest, że Pomarańczowe nie zagrały tego meczu rewelacyjnie, ale na uwagę zasługuje przede wszystkim matamorfoza jaka nastąpiła w zespole Serbii. Jakby to były zupełnie inne siatkarki niż te, które przegrały ze słabiutką Słowacją.
Bardzo żałuje, że nie było dane mi oglądać meczu Belgia - Serbia, wtedy coś więcej mógłbym napisać o tych zespołach.

Mimo wszystko w meczu Belgia - Czechy skłaniałbym się ku gospodyniom. Całkiem dobra gra w pierwszym meczu z Holenderkami, wyraźne zwycięstwo ze Słowaczkami i długa walka z nieobliczalnymi Serbkami. A Czeszki? Solidna drużyna, ale bez rewelacji. Większe szanse daje Belgijkom.

Co do meczu Polek. Cieżko powiedzieć co będzie, mnie niestety gra Złotek na razie nie przekonuje. Gdybym nie był Polakiem, to pewnie zagrałym Serbki ;\) Ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze \:\)

Z w miarę rozsądnych kursów są jeszcze Niemki, które raczej powinny sobie poradzić z Turczynkami.


Pzdr

Do góry
#1618920 - 25/09/2007 20:20 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: Bush]
jacek Offline
veteran

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 1353
zastanawiają mnie kursy na win Włoszek z Francuzkami.
Bwin: Włochy (-2,5) 1,9
Toto: Włochy (-2,5) 1,6
Profek: Włochy win 3:0 1.15 ??????.
Czy to pomyłka, czy rzeczywiście warto zagrac na to że Francuzki wygrają przynajmniej jednego seta??

Do góry
#1618959 - 25/09/2007 20:40 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: Twin Peaks]
Kendi87 Offline
a.k.a. "HuBciAk KiboL"

Meldunek: 26/07/2006
Postów: 884
Skąd: Dębica
Originally Posted By: Twin Peaks
Originally Posted By: zegarek
Dzis ma nie zagrac w polskim zespole srodkowa Dziekiewicz. W tej sytuacji nie widze duzych szans zeby zespol polski ktory meczyl sie z przecietnymi Czeszkami i Bulgarkami zdolal pewnie pokonac Serbki.

W tej sytuacji :

Polska -Serbia (+1.5) typ 2 kurs 1.72 biuro Unibet stawka 6/10

zycze powdzenia


Pisząc taką nowinkę (bardzo ważną) warto podac źródło.


Do tej pory była podporą naszej reprezentacji. Jej występ w dzisiejszym meczu z Serbkami stoi pod dużym znakiem zapytania. Lena Dziękiewicz, środkowa naszej kadry narodowej siatkarek, jest aktualnie pod opieką lekarza.

- "Lena cały poniedziałek leżała w łóżku" - informuje menedżer polskiej reprezentacji, Marek Brandt. - "Dostała jakiegoś uczulenia i źle to znosi. Na razie nie stwierdzono jeszcze, na co jest uczulona. Lekarze nie chcą stosować zbyt silnych leków, by zbytnio nie osłabić organizmu. Mam nadzieję, że we wtorek to minie i Lena wystąpi w tym spotkaniu" - mówi Brandt.

źródło : http://www.siatka.org

Do góry
#1619027 - 25/09/2007 21:25 Re: Mistrzostwa Europy Kobiet - Belgia / Luksemburg 2007 [Re: Twin Peaks]
sergiush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/06/2006
Postów: 5393
Skąd: podkarpacie
Originally Posted By: Twin Peaks
Originally Posted By: zegarek
Dzis ma nie zagrac w polskim zespole srodkowa Dziekiewicz. W tej sytuacji nie widze duzych szans zeby zespol polski ktory meczyl sie z przecietnymi Czeszkami i Bulgarkami zdolal pewnie pokonac Serbki.

W tej sytuacji :

Polska -Serbia (+1.5) typ 2 kurs 1.72 biuro Unibet stawka 6/10

zycze powdzenia


Pisząc taką nowinkę (bardzo ważną) warto podac źródło.
a i prosze zrodelko ...Do tej pory była podporą naszej reprezentacji. Jej występ w dzisiejszym meczu z Serbkami stoi pod znakiem zapytania. Lena Dziękiewicz, środkowa naszej kadry siatkarek, jest pod opieką lekarza.




REKLAMA Czytaj dalej





- Lena cały poniedziałek leżała w łóżku. Dostała jakiegoś uczulenia i źle to znosi. Lekarze nie chcą stosować zbyt silnych leków, by zbytnio nie osłabić organizmu. - informuje menedżer polskiej reprezentacji, Marek Brandt.

"Super Express"

Do góry
Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, igea23, Akhu, 11kera11), 2881 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582929 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07