Strona 12 z 14 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#162357 - 25/03/2005 08:06 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
KRYSTIAN_KRK Offline
addict

Meldunek: 18/02/2005
Postów: 539
sory bardzo za OFF TOPIC ale mam pilne pytanie nie wiecie może czy jest otwarty dzisiaj STS, i jeśli tak to w których godzinach ? thx

Do góry
Bonus: Unibet
#162358 - 25/03/2005 08:07 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Na zakończenie fazy grupowej wwykombinowałem takie kuponiki:
1) singielek (Rosja) 1.85
2) dubelek (Japonia+Szwajcaria) 2.14
3) tripelek (1+2) 3.96
Drugi raz z rzędu odpuszczam Szwedki - głównie z powodu kursu, a może tak dla zasady.
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#162359 - 25/03/2005 08:11 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Quote:

Na zakończenie fazy grupowej wwykombinowałem takie kuponiki:
1) singielek (Rosja) 1.85
2) dubelek (Japonia+Szwajcaria) 2.14
3) tripelek (1+2) 3.96
KRAJAN




Podpisuję się pod tym oboma ręcami - wyjąłęś mi kupona z gardła

Do góry
#162360 - 25/03/2005 08:20 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
Bodex Offline
addict

Meldunek: 20/08/2003
Postów: 632
Skąd: śląsk
u mnie wygląda to następująco:

Rosja oraz Rosja + Szwajcaria.

też się można podpisywać

Do góry
#162361 - 25/03/2005 08:28 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Narazie BAW sciagnal kurs na Ruski z oferty

Do góry
#162362 - 25/03/2005 08:34 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Jakos tych Ruskich sie boje zagrac. Wiadomo, ze walcza o medale, ale Szkotki potrafia znakomicie grac. Jak narazie zawodzili na calej linii, ale jesli sie zmotywuja to moze byc ciezko, a Ruskom tez przytrafiaja sie glupie nie przemyslane zagrania. W curlingu nie ma odpuszczania i Szkotki beda sie chviaaly zapewne pokazac w ostatnim swoim wystepie. Kurs 1,6 w UB nie jest taki piekny, BAW sciagnal kurs wiec zapewne bedzie tez podobny. Jak dla mnie no bet, ale zycze Wam aby Ruskie daly rade

Do góry
#162363 - 25/03/2005 08:42 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Dla ciekawostki na grudniowych ME w Sofi obie ekipy czyt. Rosja i Szkocja spotkały sie 2-krotnie.
W fazie zasadniczej win Szkotek 8-5 natomiast w dogrywce o półfinał wygrały Rosjanki 7-6

Do góry
#162364 - 25/03/2005 08:46 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
mam dylemat czy postawic japonia-finlandia 1 czy pewniejsza jest rosja-szkocja 1 ? mi sie wydaje ze japonia ale niewidzialem ich w akcji mozecie pomoc ? pozdrawiam

Do góry
#162365 - 25/03/2005 08:47 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
djek81 Offline
old hand

Meldunek: 20/06/2004
Postów: 1199
Skąd: Elk
ja tam mysle ze dzis jednak Szkotki + Szwajcaria + overek w meczu japoni z finlandia:)!!! pozdroowka

Do góry
#162366 - 25/03/2005 08:53 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Ja polece tylko jedno zdarzenie, ktore mi wczoraj tomo zaoferowal. W UB , ze Szwddki beda prowadzily po 5 partiach kurs 1,48

Do góry
#162367 - 25/03/2005 09:24 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Witam ponownie.

Dzisiaj czekają nas 4 spotkania, które pierwotnie miały się odbyć niedzielnego poranka, ale z powodu kłopotów z lodem w Paisley zostały one przełożone właśnie na dzisiaj.

Najciekawszym mecze dzisiejszego poranka będzie z pewnością spotkanie Szkocja - Rosja i mam nadzieję, że to właśnie ten mecz pokarze nam dzisiaj Eurosport, choć nie mam co do tego pewności. Jeżeli Rosjanki wygrają to spotkanie to zapewnią sobie miejsce w najlepszej czwórce tych mistrzostw, w przypadku ich porażki będą nas czekać dodatkowe emocje dzisiejszego wieczoru, w postaci spotkania barażowego Rosja - Norwegia. Gdyby ktoś przed mistrzostwami powiedział, że Rosja znajdzie się w czołowej czwórce zawodów to z pewnością zostałby wyśmiany, tymczasem ich awans stął się bardzo realny. Dla Rosjanek jest to niezwykle istotne spotkanie i z pewnością podejdą do niego w pełnie zmotywowane i skoncentrowane. Problem jednak w tym, iż nie mają one obycia w imprezach takiego typu i obawiam się, że mogą je zjeśc nerwy i będą psuły nawet najprostsze zagrania. Dla Szkotek także nie jest to spotkanie o nic, mimo że udział w IO mają już od dawna zapewniony. Gospodynie imprezy walczyć będą o prestiż, dobre imię i godne pożegnanie się z turniejem. Wypadły na tych mistrzostwach poniżej oczekiwań, ale z pewnością w dzisiejszym meczu będą walczyły o każdy kamień, by choć w drobnym stopniu zatrzeć swój bardzo nieudany wystep na tej imprezie. I własnie dlatego przestrzegam przed hurraoptymistycznym stawianiu na Rosjanki. Całym sercem jestem z Privivkovą i jej drużyną , gdyż gra Rosjanek na tych mistrzostwach bardzo mi się spodobała i zdaje się, że począwszy od tej imprezy stanę się stałym fanem tej drużyny, jednakże bardzo obawiam się tego porannego występu. Jeżeli na początku nie zjedzą dziewczyn nerwy to z pewnością powalczą o zwycięstwo, ale tutaj może być naprawdę róznie. Podsumowując przychylam się bardzo delikatnie do zwycięstwa Rosjanek, ale to głównie przez wzgląd na sympatię do tej drużyny i radze dużych pieniędzy na to spotkanie nie stawiać.

Jeśli chodzi o mecz Szwajcaria - Chiny to pomny swych doświadczeń z tych mistrzostw polecam omijanie tego spotkania bardzo szerokim łukiem. Chinki są drużyną kompletnie nieobliczalną, potrafią rozgromić drużynę znajdującą się znacznie wyżej od nich w rankingu, by potem ulec bez walki choćby słabiutkim Włoszkom. Szwajcarki prezentują w miarę równą formę od początku trwania tej imprezy, choć z pewnością nie jest to forma rewelacyjna. Tak naprawdę wszystko tutaj zależy od p[ostawy Chinek, które mogą zagrać rewelacyjne spotkanie, ale moga tez oddać mecz praktycznie bez walki.

Spotkanie Japonia - Finlandia to przysłowiowy mecz o pietruszkę. Papierowym faworytem wydają się być Japonki i to one powinny wyjść z tej konfrontacji zwycięsko, choć dużych pieniędzy bym na nie nie postawił.

Ostatnie spotkanie Szwecja - Dania może mieć tylko jednego faworyta i nie widze innej opcji, jak zwycięstwo Szwedek w związku z czym nie ma sensu się rozpisywac na temat tego spotkania. Kursy zdecydowanie zniechęcają do gry (max. 1.18 B&W) choć prowadzenie Szwedek po 5 endach po kursie 1.48 jak zaoferował nam Unibet to z pewnością bardzo ciekawa propozycja i uważam, że można to śmiało zagrać za spore pieniądze.


Pozdrawiam,
tomo

Do góry
#162368 - 25/03/2005 09:27 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Jeszcze wymysliłem jeden kuponik - mianowicie rozpisik 1P+2/3
1) Szwajcaria 1.25P
2) Japonia 1.60R
3) Rosja 1.60R
4) Novak 1.50R
Jeden błąd w rozpisie powoduje zwrot stawki, a Iżi jak dla mnie jest tu zdecydowanym faworytem (sory za of topic tenis)
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#162369 - 25/03/2005 13:26 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416

Rosjanki wyraxnie spaliły się na starcie i praktycznie od początku spotkania musiały odrabiać straty, co prawie im się udało. W drugiej części Rosjanki zagrały już bardzo dobre zawody a w 2 endach pod rząd minimetry zadecydowały o tym, że to Szkotki, a nie one, zdobywały punkty. Do ostatniego kamienia w meczu Rosjanki miały realne szanse na zremisowanie, choć niestety zabrakło precyzji. Mimo tego jeśli nie liczyć początku spotkania to Sowietki zaprezentowały się naprawdę dobrze i absolutnie nie skreślałbym ich przed pojedynkiem z Norwegią, tym bardziej że już raz na tych mistrzostwach z Norwezkami wygrały (8:5) a popisy Dordi Nordby w końcówce mecu z Kanada przypadkiem niestety nie były. Jeżeli dodać do tego zmianę, która według mnie powinna nastąpić w szeregach Rosjanek, czyli była kapitan drużyny rosyjskiej zastąpi na 3 pozycji fatalnie grająca Ezekh, to już nie tylko serce ale i rozum karzą upatrywać w Rosjankac poważne kandydatki do awansu do półfinału. Jestem pewien, ż eporanna porażka nie osłabi morale drużyny, jako że widac że Rosjanki (szczególnie Privivkova) podchodzą do każdego zagrania z usmiechem na twarzy, a gra w curling sprawia im po prostu ogromna radość. Norweżki stoją pod ścianą, dla nich nieawansowanie do półfinału byłoby ogromną katastrofą, Rosjanki co najwyżej chcą awansować i w mojej opinii im się to uda.

Pisałem co prawda jakis czas temu, że jeśli Rosjanki wtopią ze Szkocja to daje 9/10 wieczorem na Norwegię, ale były to słowa pisane w emocjach i głównie pod wpływem fatalnej gry Rosjanek w pierwszych 3 endach p[orannego spotkania.

Tak więc sercem jestem z całych sił z Privivkovą, a i rozum karze w tej sytuacji upatrywać Rosjanki jako potencjalne zwyciężczynie tego spotkania.

Do góry
#162370 - 25/03/2005 13:37 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Poranna sesja przebiegała zgodnie z moimi przewidywaniami, czyli Szwecja bezproblemowo zwyciężyła w spotkaniu z Danią, zaś kurs 1.48 w Unibecie na prowadzenie Szwedek po 5 endach od samego początku był dla mnie czystą promocją. Również Japonki ograły słąbiutkie Finki, choć tutaj spodziewałem się nieco bardziej zaciętego spotkania. Mecz Szwajcaria - Chiny dla mnie był zdecydowanie nie wytypowania, co potwierdzają przebieg i końcowy wynik spotkania. Początkowo wszystko sżło po mysli Szwajcarek i wydawąło się że gładko pojada z Azjatkami, tymczasem to jednak Chinki wyszły z tej konfrontacji zwycięsko a ich zwycięstwo było o dziwo bardzo przekonujące. Jeśli chodzi o najciekawsze spotkanie poranka to tutaj bardzo niewiele się pomyliłem Przestrzegałem przed hurraoptymizmem w stawianiu na nasze sąsiadki i jak widać miałem całkowita rację.

A teraz przejdźmy do rzeczy, czyli do spotkania barażowego Rosja - Norwegia.

I od razu na samym wstępie ponownie pragnę przestrzec przed hurraoptymizmem, tym razem w typowaniu Norweżek. Rosjanki wyraźnie spaliły się na starcie i praktycznie od początku spotkania musiały odrabiać straty, co prawie im się udało. W drugiej części Rosjanki zagrały już bardzo dobre zawody a w 2 endach pod rząd minimetry zadecydowały o tym, że to Szkotki, a nie one, zdobywały punkty. Do ostatniego kamienia w meczu Rosjanki miały realne szanse na zremisowanie, choć niestety zabrakło precyzji. Mimo tego jeśli nie liczyć początku spotkania to Sowietki zaprezentowały się naprawdę dobrze i absolutnie nie skreślałbym ich przed pojedynkiem z Norwegią, tym bardziej że już raz na tych mistrzostwach z Norwezkami wygrały (8:5) a popisy Dordi Nordby w końcówce mecu z Kanada przypadkiem niestety nie były. Jeżeli dodać do tego zmianę, która według mnie powinna nastąpić w szeregach Rosjanek, czyli była kapitan drużyny rosyjskiej Olga Jarkova zastąpi na 3 pozycji fatalnie grającą Ezekh, to już nie tylko serce ale i rozum karzą upatrywać w Rosjankach poważne kandydatki do awansu do półfinału. Jestem pewien, że poranna porażka nie osłabi morale drużyny, jako że widać, iż Rosjanki (szczególnie Privivkova) podchodzą do każdego zagrania z radością i uśmiechem na twarzy, a gra w curling sprawia im po prostu ogromną radość. Norweżki stoją pod ścianą, dla nich nieawansowanie do półfinału byłoby ogromną katastrofą, Rosjanki co najwyżej chcą awansować i w mojej opinii im się to uda.

Pisałem co prawda jakiś czas temu, że jeśli Rosjanki wtopią ze Szkocja to daje 9/10 wieczorem na Norwegię, ale były to słowa pisane w emocjach i głównie pod wpływem fatalnej gry Rosjanek w pierwszych 3 endach porannego spotkania.

Tak więc sercem jestem z całych sił z Privivkovą, a i rozum karze w tej sytuacji upatrywać Rosjanki jako potencjalne zwyciężczynie tego spotkania.


Pozdrawiam,
tomo

Do góry
#162371 - 25/03/2005 13:43 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Niezgodze sie z tomo. Dla mnie faworytkami sa norwezki. Co prawda Nordby zaczeła te mistrzostwa niemrawo zawalajac wiele rzutów, ale z meczu na mecz rozkrecała sie i grała coraz lepiej. Co do rosjanek moim zdaniem jest odwrotnie. Kiedy nikt niepatrzyl na nie jako kandydatki do walki o medale grały lepiej a teraz gdy czuja presje wychodzi na wierzch mniejsze doswiadczenie i ogranie na duzych imprezach. Nie bez znaczenia jest tez fakt ze rosjanki maja juz dzis za soba dłuugi i napewno wyczerpujacy pojedynek. mowiac o wyczerpaniu mam na mysli wyczerpanie psychiczne i presje pod jaka grały, teraz napewno niebedzie im sie łatwiej skoncentrowac a wiec i celniej puszczac swoje kamienia. Dlatego tez w połfinale moim zdaniem znajda sie norwezki.

Do góry
#162372 - 25/03/2005 13:55 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Tylko że Rosjanki poza pierwszymi 2-3 endami zagrały dzisiaj naprawde dobre spotkanie i były tylko o włos od wygranej (2 pod rząd mierzone kamienie padły łupem Szkotek, a decydowały minimetry). Fatalnie spisała się Ezekh, ale mam nadzieje że zastąpi ją jeszcze niedawna kapitan drużyny Rosyjskiej Olga Jarkova. A pisząc o coraz lepszej postawie Nordby to wybacz, ale chyba nie widziałęś tego co ona wyprawiała w pojedynku z Kanadą. A fakt iż Rosjanki już dzisiaj grały wPaisley może im tylko i wyłącznie pomóc, jako ze od samego początku spotkania będą wiedziały jak szybki jest lód, co ma ogromne znaczenie dla przebiegu gry. Dodam jeszcze tylko, że Rosjanki będą konczył pierwszego enda, co też jednak daje im jakąś tam abrdzo minimalną, ale jednak przewagę.

W każdym bądź razie każdy ma prawo do własnego zdania i nie mam zamiaru nikogo przekonywać do swoich racji.

Pozdrawiam retoox i życze powodzenia.

Do góry
#162373 - 25/03/2005 14:00 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
I żeby była jasność, ja tego meczu nie obstawiałem gdyż uznałem to za zbyt ryzykowne.

Do góry
#162374 - 25/03/2005 14:03 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Ja noatomiast puscilem singla na Rosję za orientacyjnie tyle ile do tej pory przeznaczałem na cały dzień zmagań curlingowych 8xstawka na jedno zdarzenie (przy kursie ok. 1.70-2.00). Najwyżej zostanę wyleczony z carlingu na jakiś czas. Jak bedzie przekonamy się za 3h?
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#162375 - 25/03/2005 14:05 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
oczywiście duże przekłamanie singla na Norwegię!!!, a jeżeli już to na porażkę rosjanek po kursie 1.50 (EXP) BaW nie wystawił.

Do góry
#162376 - 25/03/2005 19:13 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
_bodzio_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 2838
ja już czekam na poranny pojedynek Szwedek z Amerykankami, to będzie piękne widowisko 1,6 (expekt) na Szwedki kusi mnie, czekam i tyle co bede mial kasy postawie na ten meczyk, Szwedki są w fantastycznej formie, wygrały już z USa( po dogrywce) na tej imprezie bilans 11-0. Zółto-Niebieskie Panie jak dla mnie to pewniak na I miejsce w Mistrzostawch

Do góry
Strona 12 z 14 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, Akhu, igea23, VVega, pacyfista, Sensei, akagi, Zaixi, Pluton38, 11kera11, DePito), 3049 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582954 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07