Strona 6 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#167691 - 15/07/2004 16:25 Re: Tour de France
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
nie wiem ****a co jest grane ale w tamtym teamcie nie moge wysłać posta , strona nie otwiera się do końca i muszę po 20 razy odświeżać aby wogóle cokolwiek przeczytać może tutaj się uda
STS
Armstrong L. - Etxebarria D. 1.50 2.10 :5gw:
promocja czy co? wystarczy spojrzeć na wyniki wczorajszego etapu aby przekonać się kto jest w formie

Bettini P. - Voeckler T. 1.55 2.05 :4gw:
wystarczyła jedna trudniejsza góra aby zobaczyć jak jadący w kolszulce króla gór włoch wymięka, Voeckler zapowaiada walkę do końca i będzie się trzymał w czubie

i jeszcze z Betandwin
Oscar Ribera Sevilla (ESP/Phonak)-Ivan Basso (ITA/Team CSC)1.70-1.90

Stuart O´Grady (AUS/Cofidis) Laurent Brochard (FRA/AG2R) 1.40 2.50

Do góry
Bonus: Unibet
#167692 - 16/07/2004 03:34 Re: Tour de France
emzet Offline
addict

Meldunek: 16/04/2004
Postów: 424
Skąd: Białystok
Hmm dobry kurs jest w Betandwin na zwyciestwo Richarda Virenque`a w klasyfikacji górskiej.1.80 na jego zwyciestwo to sporo,a jest to pewniejsze niż triumf Armstronga w klasyfikacji generalnej.Virenque jest bardzo zdeterminowany by zdobyć kolejną koszulke najlepszego górala i realizuje ten cel świetnie taktycznie .Uciekł na pierwszym górskim etapie i teraz będzie tylko bronił swej pozycji,a bronić umie, gdyż nigdy po zdobyciu koszulki w kropki na jednym z etapów nie oddał jej do końca wyścigu.Kontroluje on wszystkie premie wysyłając zawodników z drużyny ,aby odbierali innym punkty.
Właściwie nie ma też żadnych godnych rywali chetnych do walki o koszulkę górala.Na poczatku wydawało się,że do walki włączy się Mayo,ale widać,że nie bardzo chce mu się zmagać sie o takie zastępcze cele.Zresztą Mayo zdobył dopiero 2 punkty i ma dużą strate punktową do Francuza.
Małoprawdopodobne jest również,aby ktoś zdobył koszulkę "po drodzę" walki o zwyciestwo w wyścigu,nawet pomimo podwójnych punktów za ostatnie na etapie premie.Faworyci(Armstrong) raczej będą jechać bardzo pasywnie i ostrożnie rozstrzygajac wyścig na czasówce,ewentualnie na ostatnich kilometrach najtrudniejszych etapów.
Początki będa należeć do Viranque`a,który raczej zbytnio nie atakowany bedzie zdobywał kolejne punkty.
Jedynie wykluczenie z wyscigu chyba może spowodować przegraną Francuza w tej klasyfikacji.Chociaż,sport bywa nieprzewidywalny,kurs wystawili zbyt wysoki.

Do góry
#167693 - 16/07/2004 14:33 Re: Tour de France
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
CZY WIE KTOŚ CO SIĘ DZIEJE??? NIE MOGE WEJŚĆ DO TAMTEGO TEMATU O TDF 2004 A PO KILKUNASTU ODŚWIEŻENIACH STRONY, ZAMIAST OSTATNICH POSTÓW POJAWIAJĄ MI SIĘ TAKIE ZNAKI
[QUOTE] <font size="2" face="Verdana, Helvetica, sans-serif [/QUOTE]itp.

POMÓŻCIEEEEEEEE!!!

CO MAM ZMIENIĆ W USTAWIENIACH???
JAK TO NAPRAWIĆ

Do góry
#167694 - 16/07/2004 15:31 Re: Tour de France
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
TOTO
R.VIRENQUE-J.MERCADO 1.80 - 1.80 :5gw:
wyniki etapów na zeszłorocznych wyścigów jednoznacznie wskazują faworyta, bo komu w tej parze bliżej do tutułu króla gór?

D.MENCHOV-C.MOREAU 1.80 - 1.80
:3gw:
na zeszłorocznym TDF nawet na najtrudniejszych etapach francuz był zawsze o kilka pozycji przed rosjaninem, zobaczymy co w tym roku pokaże maładiec, nie można przecież zapomiec że w ubiegłym roku rosjanin zdobył białą koszulkę, i jeśli nabrał doświadczenia może jeszcze mile zaskoczyć

R.HERAS-T.HAMILTON 1.70 - 1.90 :2gw:
Heras jak na razie rozczarowywuje dopiero dzisiaj naprawdę okaże się kto jest w tym roku w formie ja typuje Hamiltona z tej pary

Do góry
#167695 - 16/07/2004 15:32 Re: Tour de France
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
cTo nie wina Twoje sprzętu qlman, po prostu forum się sypie, są kłopoty z serwerem, a administracja na urlopach i musimy się męczyć kiedyś nasi 'kochani' administratorzy raczą się zająć problemem

Co do TdF, zastanawiam się nad ofertą Toto-mixa, a mianowicie:

:1gw:
Roberto Heras - Tyler Hamilton 2 @1.90
Były kolega grupowy Armstronga albo blefuje, albo jest naprawdę słaby w tym roku. Na wczorajszym, niezbyt wymagającym dla czołówki etapie Heras stracił znów do najlepszych, ponadto do tej pory częściej widzieliśmy go gdy odstawał od głównej grupy, niż znajdował się na jej czele. Hamilton jedzie bardzo uważnie, nie traci, a jako lider Phonaku i jeden z kandydatów do detronizacji Armstronga musi się trzymać czołówki. Heras jest moim zdaniem w gorszej formie od Hamiltona (chyba że Heras po mistrzowsku tę formę ukrywa ) i faworyzowanie w tej parze Herasa jest w mojej opinii nieco niezrozumiałe.

:2gw:
Mikael Rasmussen - Oscar Sevilla 2 @1.90
Wiem, że Rasmussen umie jeździć po górach, ale Sevilla to także nie bylejaki zawodnik. W tym roku, jako że nie jest już liderem swojej grupy (rok temu lider Kelme) poświęca się mu mniej uwagi, tymczasem Hamilton stwierdził dwa dni temu, że bardzo liczy na Oscara, bowiem to jeden z najlepszych "górali" w tegorocznej kolumnie wyścigu. Obaj zawodnicy mogą przyjechać na metę w tej samej grupce, spodziewałem się kursów 1.80 - 1.80, można chyba spróbować dla świętego spokoju "2"

:3gw:
Denis Menchov - Christophe Moreau 1 @1.80
Menchov wygrał rok temu białą koszulkę dla najlepszego młodego zawodnika w peletonie TdF, w tym roku pokazał się już raz z dobrej strony atakując na jednej z premii górskich. Moreau jest kolarzem bardzo lubianym we Francji, ma wielu fanów, jednak to już nie ten sam Christophe sprzed paru lat. Menchov będzie pomagał Mancebo, a jeśli ten nie wytrzyma (mocno się szarpał ostatnio) pewnie pojedzie "na własne konto". Drużynę Credit Agricole prześladuje ostatnio pech, spróbujmy Menchova, który wczoraj jakby odpoczywał...

:4gw:
Richard Virenque - Juan Mercado 2 @1.80
Niby typ bez podstaw, Virenque jest liderem klasyfikacji górskiej, dzisiaj mamy etap górski, Mercado przyjeżdzał zawzwyczaj ze stratą do głównej grupy, ale... Virenque jest znany z tego, iż każdy wygrany po wyczerpującej akcji etap prędzej czy później opłaca fatalną postawą na jednym z następnych etapów górskich, wczorajsze pagórki nie były jeszcze zbyt wielkie, ale dzisiejszy podjazd pod La Mongie mającemu w nogach 200-kilometrową ucieczkę w nogach Virenque'owi może dać się we znaki. Jedynym problemem tutaj pozostaje dyspozycja Mercado, na jego wysoką pozycję na mecie nie ma chyba co liczyć, tak więc jest to bardziej typ przeciwko Virenque'owi niż na Mercado...

Pozdrawiam!

PS Stawki (o ile zagram) będę symboliczne, bo zamiast patrzeć czy typy wchodzą wolę się emocjonować przebiegiem wyścigu

Do góry
#167696 - 16/07/2004 15:40 Re: Tour de France
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
i dubeklek z GB
Basso I. v Heras R. 1.65
Ullrich J. v Hamilton T. 1.55

AKO 2.55

Do góry
#167697 - 16/07/2004 15:56 Re: Tour de France
emzet Offline
addict

Meldunek: 16/04/2004
Postów: 424
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał emzet:
[qb]Hmm dobry kurs jest w Betandwin na zwyciestwo Richarda Virenque`a w klasyfikacji górskiej.1.80 na jego zwyciestwo to sporo,a jest to pewniejsze niż triumf Armstronga w klasyfikacji generalnej.Virenque jest bardzo zdeterminowany by zdobyć kolejną koszulke najlepszego górala i realizuje ten cel świetnie taktycznie .Uciekł na pierwszym górskim etapie i teraz będzie tylko bronił swej pozycji,a bronić umie, gdyż nigdy po zdobyciu koszulki w kropki na jednym z etapów nie oddał jej do końca wyścigu.Kontroluje on wszystkie premie wysyłając zawodników z drużyny ,aby odbierali innym punkty.
Właściwie nie ma też żadnych godnych rywali chetnych do walki o koszulkę górala.Na poczatku wydawało się,że do walki włączy się Mayo,ale widać,że nie bardzo chce mu się zmagać sie o takie zastępcze cele.Zresztą Mayo zdobył dopiero 2 punkty i ma dużą strate punktową do Francuza.
Małoprawdopodobne jest również,aby ktoś zdobył koszulkę "po drodzę" walki o zwyciestwo w wyścigu,nawet pomimo podwójnych punktów za ostatnie na etapie premie.Faworyci(Armstrong) raczej będą jechać bardzo pasywnie i ostrożnie rozstrzygajac wyścig na czasówce,ewentualnie na ostatnich kilometrach najtrudniejszych etapów.
Początki będa należeć do Viranque`a,który raczej zbytnio nie atakowany bedzie zdobywał kolejne punkty.
Jedynie wykluczenie z wyscigu chyba może spowodować przegraną Francuza w tej klasyfikacji.Chociaż,sport bywa nieprzewidywalny,kurs wystawili zbyt wysoki.[/qb][/QUOTE]Dziś rano jest już tylko 1.50.Nie wiem czy się opłaca.
Na dzisiejszym etapie generalnie polecam stawiać przeciw tym ,którzy wygladaja na słabych ,czyli np.Simoni czy Heras,powinni wreszcie zacząć odpadać od najlepszych(zresztą akurat oni i tak ledwo jechali w peletonie).

Do góry
#167698 - 16/07/2004 16:23 Re: Tour de France
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Prem:
[qb]
PS Stawki (o ile zagram) będę symboliczne, bo zamiast patrzeć czy typy wchodzą wolę się emocjonować przebiegiem wyścigu [/qb][/QUOTE] iwo: iwo:

BRAWO !!

Tour to Tour a nie jakaś tam dyscyplina !!

dziś wcześniej z pracy wychodzę, by być na czas przed TV a jutro ALL DAY LONG iwo:

stawiać będę czasówkę

Do góry
#167699 - 16/07/2004 21:40 Re: Tour de France
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Prem:
[QB]
Roberto Heras - Tyler Hamilton 2 @1.90
Mikael Rasmussen - Oscar Sevilla 2 @1.90
Denis Menchov - Christophe Moreau 1 @1.80
Richard Virenque - Juan Mercado 2 @1.80
[QB][/QUOTE]W fatalnym humorze (już prawie po wyścigu ) podaję rozliczenie:

Heras - Hamilton 2 @1.90
Heras: 29
Hamilton: 34
Typ:

Rasmussen - Sevilla 2 @1.90
Rasmussen: 31
Sevilla: 25
Typ:

Menchov - Moreau 1 @1.80
Menchov: 7
Moreau: 14
Typ:

Virenque - Mercado 2 @1.80
Virenque: 37
Mercado: 30
Typ:

Do góry
#167700 - 16/07/2004 21:57 Re: Tour de France
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
no i wreszcie nadeszły emocje iwo:
wreszcie można było się delektować oglądaniem etapu dłużej niż 10 sekund na mecie sprintu

Pomimo rozpoznawczego typu i wtopy na parze Menchov - Moreau, z rosjanina będzie można jeszcze wyciągnąć trochę kaski, a Virenque... za bardzo podpaliłem się dzisiaj i skoro walczy o koszulkę górala na premiach wcale nie musi przyjeżdzać w czubie na metę.

Wreszcie również zapanowało ożywienie w temacie

iwo: dla Prem'a za konkrentne analizki

Na szczęście dubelek w GB osłodził mi trudy typowania dzisiejszego etapu, chociaż widząc spuchniętą mordę Urlicha na finałowym podjeździe, postanowiłem sobie nie stawiać na niemca chyba że w parze z jakimś sprinterami

Do góry
#167701 - 17/07/2004 01:39 Re: Tour de France
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
dziś jak przypuszczałem Lance pokazał pazury i powinien powalczyć jutro o etapowe zwycięstwo. dziś dał wygrać Basso /bardzo ładny gest;)/

jutro chyba najciekawszy i najtrudniejszy etap tegorocznej Wielkiej Pętli. Emocje już od 11 rano przez cały dzień na Eurosporcie

Nie mam jeszcze kursów w unibecie, więc nie wiem co i jak...Voekler dzielnie walczył, ale w końcu stracił siły. Jutro też popłynie i to jeszcze bardziej. Szkoda, że Lance nie ma już raczej z kim walczyć...Mayo najlepszą formę zgubił chyba wcześniej - podczas wyścigu Duphine Libere. No ale zobaczymy.

Ja najbardziej przymierzam się do obstawiania czasówki w Alpach

Do góry
#167702 - 17/07/2004 12:04 Re: Tour de France
TOM Offline
old hand

Meldunek: 16/02/2004
Postów: 1096
Mam nadzieję że Ivana Basso nie zadowoli zwycięstwo etapowe i powalczy z Armstrongiem w generalce-no bo kto jak nie on,zaimponował mi bardzo na wczorajszym etapie,żadnego grymasu na twarzy i spokojna jazda. Trzymaj się Ivan licz na ciebie

Do góry
#167703 - 17/07/2004 14:10 Re: Tour de France
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
Dzisiaj nie tylko kolarzy czekają trudności, bo aby wysłać posta w tym temacie trzeba sporo cierpliwości i wysiłku (siedzę już pół godziny i dopiero udało mi się otworzyć temat)

Dzisiaj skuszę się na zwycięstwo etapowe Armstronga 3.00 Gamebookers za umiarkowaną stawkę (godzinę temu było jeszcze 3.80) sądzę że finałowe metry Plateau-De-Beille pokona samotnie

Do góry
#167704 - 17/07/2004 14:19 Re: Tour de France
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
Ja też dziś stawiam na zwycięstwo etapowe Lance'a. Myślę, że ten królewski etap tegorocznego Tour de France będzie chciał zachować dla siebie i jednocześnie założyć żółtą koszulkę lidera. Wczoraj dał wygrać Basso a dziś jego kolej

Armstrong, L @ 3.75 /Unibet/ za 100 zeta próbuję

Do góry
#167705 - 17/07/2004 14:33 Re: Tour de France
emzet Offline
addict

Meldunek: 16/04/2004
Postów: 424
Skąd: Białystok
A ja może troche naiwnie postawiłem na zwyciestwo Mayo.On tez musi cos wygrać,a Armstrong naprawdę nic nie potrzebuje udowadniać oprócz zwycięstwa w całym turze.Bask dorobił sie juz takiej straty,że gdy będzie mocny i będzie miał ochotę wygrać etap to Lance nie bedzie się wzbraniał przed puszczeniem go na kilkanaście sekund.Jest jeden warunek, Mayo musi być na prawdę dziś bardzo dobry,a i jeszcze musi zgubić gdzieś tego pecha.

Do góry
#167706 - 17/07/2004 14:59 Re: Tour de France
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
Moncoutie D. - Botcharov A. 1.70 2.00 Gamebookers :5gw:
Pomocnik Moreau z pewością przyjedzie wcześniej od francuza który przecież osiągnał zamierzony cel w tegorocznym TDF

Armstrong L. - Basso I. 1.45 2.30 STS :5gw:
Mój faworyt do zwycięstwa na dzisiejszym etapie, amerykanin lubiący spektakularne sukscesy (samotne zwycięstwa na najtrudniejszych etapach) nawet w przypadku wczorajszej powtórki tym razem juz nie odpuści

Denis Menchov - Oscar Pereiro 1.80 - 1.80 Betandwin :4gw:
Od wczorajszego etapu będę konsekwentnie stawiał na tego pana, zwłaszcza w parze ze średniakami


FUKS :2gw:
Sastre C. - Scarponi M. 1.40 2.40STS

C.SASTRE-A.KLODEN 1.80 - 1.80 TOTO
ciekawe czy T-Mobile będzie jeszcze na siłę ciągnęło w górę słabego jak narazie Urllicha

Do góry
#167707 - 17/07/2004 19:03 Re: Tour de France
emzet Offline
addict

Meldunek: 16/04/2004
Postów: 424
Skąd: Białystok
Hehe Mayo nie wie czy się wycofać,jedzie jak nieprzytomny,na siłę, do peletonu traci 5 minut i zaraz go chyba sprinterzy i Baranowski wyprzedzą.Wiem ,że to nie chat,ale muszę się pośmiać ze swojego "typu".No cóż każdemu zdarzają się i złe dni i mi i Mayo.

Do góry
#167708 - 17/07/2004 21:04 Re: Tour de France
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
[QUOTE]Oryginalnie wysłał mogarycz:
[qb]

Armstrong, L @ 3.75 /Unibet/ za 100 zeta próbuję iwo: iwo: [/qb][/QUOTE]

Do góry
#167709 - 18/07/2004 13:40 Re: Tour de France
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
test

Do góry
#167710 - 18/07/2004 14:32 Re: Tour de France
qlman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2001
Postów: 3912
Skąd: trójmiasto
powoli mam już dosyć tego forum ,
wczoraj zeżarło mi kilka poetapowych postów których napisanie zajęło trochę czasu, mam nadzieję że po przejściu do 4 podstrony tematu będzie można pzynajmniej zobaczyć najnowsze wiadomości w temacie

fajna promocyjka o poranku w STS

916 Dekker E. - Davis A. 1.45 2.30 :5gw:

H2H 4-9 :zobacz:

158 10
39 55
93 123
34 42
171 14
152 132
176 15
149 12
40 14
98 140
119 87
157 83
124 75

będący w znacznie lepszej kondycji na finiszu (a jak pokazują dwa ostatnie etapy również w górach) australijczyk będzie dla mnie zdecydowanym faworytem w tej parze, chciaż zagram umiarkowanie bo nigdy nie wiadomo jak będzie z formą kolarzy po górach

Dzisiaj kolejna szansa dla harcowników szukających szansy w ucieczkach, zmęczone broszki oraz postalowcy nawet nie będą sobie zawracać głowy uciekinierami a kandytatów jest sporo gdyż blisko 125 kolarzy ma stratę ponad 30 minut :eek:
ciekawe czy znowu dzisiaj będzie w ucieczce Pil

Do góry
Strona 6 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (akagi, pacyfista, alfa, ANZELMO, Sony, Sensei, igea23, Igor, baracuda), 2893 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583008 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07