Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#1717418 - 27/10/2007 02:53 Re: Limity indywidualne [Re: Mixer8899]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Limity u ziemniaków wynikają z tego,że sama marza nie starczy do godziwego zarobku-mam to opracowane na przykladzie milenium,mysle,że u innych podobnie.

Do góry
Bonus: Unibet
#1717549 - 27/10/2007 03:19 Re: Limity indywidualne [Re: nawoj]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: nawoj
Limity u ziemniaków wynikają z tego,że sama marza nie starczy do godziwego zarobku-mam to opracowane na przykladzie milenium,mysle,że u innych podobnie.


w STSie widzialem kursy z 12,5% marżą i takie cos nie starcza? \:\)

Do góry
#1717750 - 27/10/2007 04:01 Re: Limity indywidualne [Re: yaaho]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Ok.10% dla ajenta,to ile zostaje dla właścicieli?
Za reszte marży cała logistyka,sprzęt,wystroj lokalu,łącznośc,podatek z działalności,analitycy,betradar itp.
Zawsze można nadziac sie na minę w postaci jakiejś ustawki lub zbyt wolnej reakcji.Poza tym,zakłady wzajemne to nie totolotek-wygrana jest wiadoma w momencie zawierania zakladu-stąd dosyć wysoki kapital zalożycielski,ktory jest gwarantem wygranej.

Do góry
#1717771 - 27/10/2007 04:04 Re: Limity indywidualne [Re: nawoj]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
kapital zalozycielski nie ma tu nie wspolnego..... suma ewentualnych wszystkich wygranych jest duzo wieksza niz zabezpieczenia

Do góry
#1717833 - 27/10/2007 04:11 Re: Limity indywidualne [Re: sports]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Na ulicy ok.milion dolarow nie leży-można to zagospodarowac w inny sposob-wszystkie wygrane nigdy nie wystąpią,bo buk przyjmuje zaklady w obie strony-nie bardzo kumam

Wzajemne Zakłady Bukmacherskie Milenium Sp. z o.o.
ul. Warszawska 43, 61-028 Poznań
KRS: 0000182607, Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
REGON: 634526323
NIP: 782-22-80-615
Wysokość kapitału zakładowego: 2 400 000 zł

Do góry
#1717859 - 27/10/2007 04:17 Re: Limity indywidualne [Re: z o ® r o]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: Lord Devastator
Moonlight
W normalnej sytuacji jesli jestes bukmacherem to zarabiasz dzieki temu ze zaklady sa 'zbilansowane' i nie powinno cie obchodzic ktory gracz jest na plusie a kto na minusie - niezaleznie od wynikow meczow masz zysk i to jest OK

Nie w normalnej. Ale w idealnej, wirtualnej, która bardzo rzadko zachodzi.

Wyobraź sobie, że jesteś bukmacherem. Między 13:17 a 13:21 trzydziestu dwóch klientów postawiło łącznie 27 tys zł na mecz drugiej ligi austriackiej. Wszystkie zakłady były na zwycięstwo gospodarzy po kursie 2.2. Wcześniej dwie osoby obstawiły zwycięstwo gości za 200 i 75 zł i jedna remis za 15. Mecz zaczynał się się o 18. Do tego czasu postawiono jeszcze nieco 8000 zł na zwycięstwo gospodarzy po średnim kursie 1.8 i 1400 zł na remis po średnim kursie 3.2. A teraz pytanie: co tu się bilansuje? Bo moim zdaniem nic.

no i ekspresowo bukmacher bylby zarobiony a tak to ma \:p
Tylko prosze nie wyciagac wnioskow ze pracuję dla bukmacherow \:D

Do góry
#1717863 - 27/10/2007 04:17 Re: Limity indywidualne [Re: nawoj]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
wiadomo ze wszystkie wygrane nie wystapia...... a wiesz ile jest robionych kuponow za 2 zl z wygranymi w dziesiatki tysiecy???..... i widomo tez ze one nie wejda ale ja Ci tylko mowie ze kapital jest kropla....

Do góry
#1717934 - 27/10/2007 04:35 Re: Limity indywidualne [Re: sports]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Reasumując,osoba(y),ktore dysponują wcale sporym kapitałem,nie bedą zadowolone z kilkuprocentowego zysku w skali roku.Żeby osiągnąć dużo więcej,trzeba zachęcac grających do przegrywania,a na ile to mozliwe eliminowac wygrywajacych-na samej marży taka sytuacja niemozliwa do zrealizowania-cbdu

Do góry
#1718483 - 27/10/2007 09:14 Re: Limity indywidualne [Re: nawoj]
gruda Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2002
Postów: 2455
Skąd: Gran Canaria
prawie wszystko co chcialbym napisac Lord Devastator zawarl w poscie otwierajacym temat i w 100% popieram jego stanowisko.

o ile jeszcze sam fakt otrzymania limitow jestem w stanie zaakceptowac i traktuje to jako odrobine uciazliwosci wiazaca sie ze zmiana "figuranta", o tyle nigdy nie przywykne i wciaz do szewskiej pasji doprowadzac mnie bedzie sposob w jaki sie to odbywa - ciemna uliczka, pelna konspiracja i kamuflaz.
ja nawet nie chce wyjasnien za co, dlaczego tyle a nie wiecej, chcialbym dostac chociaz suchego maila z supportu: "nasz dzial bezpieczenstwa zdecydowal o nalozeniu na panskie konto limitu stawki w wysokosci 20e" (choc dokladna rozpiska ile na jaka lige by sie przydala \:p ).
po prostu dostaje padaki, gdy wracam do jakiegos buka po wczesniej dokonanej wyplacie, czy (tego nie jestem w stanie pojac) do buka gdzie jestem do tylu i napotykam na limity. pol biedy gdy moge ta kase od razu wyplacic, ale gdzies kiedys musialem najpierw depozytem obrocic przy limitach 5e...
taki eurobet mnie oslabil ostatnio. mieli cos wyzej niz buk w ktory mialem zagrac, no to szybko wplacam, standardowo wzieli do akceptacji, odrzucili cala stawke i...spucili kurs \:D chamstwo czystej wody. w miedzyczasie polecial kurs u tamtego buka i dupa zbita. samo zalogowanie sie i sprawdzenie limitu zajeloby mi kilkakrotnie mniej czasu niz wykonane operacje, no ale niestety to se ne da pane havranek.

w niektorych firmach mozna sobie na biezaco kontrolowac czy tez sprawdzic tuz przed wplata limit, posiadajac chocby znikoma ilosc srodkow na koncie, czy nawet zero. ale ile jest firm, gdzie wszystko jest szczelnie zakamuflowane i wysokosc, a raczej niskosc limitu ukazuje sie dopiero po 2 potwierdzeniu zakladu? znakomita wiekszosc...
uwazam, ze z samym faktem limitowania sie nie powalczy, niech juz sobie beda jesli musza, ale do wuja pana niech te limity beda JAWNE!! bo chyba kazdy sie zgodzi, ze nieinformowanie o zlimitowaniu i w ogole ukrywanie limitow jest nie fair. moze wiec nalezaloby zaczac od tego?

Do góry
#1719027 - 27/10/2007 20:48 Re: Limity indywidualne [Re: gruda]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Originally Posted By: gruda
o ile jeszcze sam fakt otrzymania limitow jestem w stanie zaakceptowac i traktuje to jako odrobine uciazliwosci wiazaca sie ze zmiana "figuranta",

No wlasnie jedno techniczne pytanie - czy taki buk mysli ze zawodowiec ktory ich stuka nie bedzie wiedzial lub poleci z placzem do mamusi pod fartuszek bo go zlimitowali? Odpowiadam ze tak nie bedzie - albo bedzie co jakis czas zakladal nowe konto na jakiegos 'figuranta' jak to jest okreslone powyzej albo po prostu zalozy sobie od razu 20 kont na 20 roznych osob i bedzie je aktywowal do gry w momencie zlimitowania poprzedniego - to bardziej wygodne moim zdaniem. Buk zyska tydzien-dwa na czasie moze ale dalej bedzie rabany przez niektorych moze z jeszcze wieksza zaciekloscia jak niektorzy puntersi zobacza 'blood in the water' - czyli ze buk jest slaby nie umie ustalac kursow i sie boi broniac limitami indywidualnymi - zleca sie rekiny poprostu ;\)

Do góry
#1750232 - 06/11/2007 00:25 Re: Limity indywidualne [Re: Lord Devastator]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
witam

Hmmm....widzę,że panowie macie problem.
Czy to ważne jakiego buka się ogrywa?Dla mnie nie ma to żadnego znaczenia,netowy czy naziemny.W necie zmieniłem taktykę.Nie gram dużymi stawkami.Wiadomo że przychodzą serie wtop,ale przeważają okresy że wzrost konta jest dosyć duży i wtedy dostaję limit,więc czekam ,gram w innym miejscu.Ważne jest regularne wygrywanie a nie pojedyńcze wyskoki(grosz do grosza a ....)
Mam w swoim mieście (nie liczyłem)ok.10/15 punktów ,czy dla zdrowia nie moge pojeżdźić i postawić to co chcę(wysokość stawki),dla dobrego i stałego wygrywania jestem w stanie i do innego miasta się przejechać jak bedzie trzeba,więc mnie limity nie obowiazują. \:\)

Do góry
#1750283 - 06/11/2007 00:45 Re: Limity indywidualne [Re: Big]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
Originally Posted By: Big
witam

Hmmm....widzę,że panowie macie problem.
Czy to ważne jakiego buka się ogrywa?Dla mnie nie ma to żadnego znaczenia,netowy czy naziemny.W necie zmieniłem taktykę.Nie gram dużymi stawkami.Wiadomo że przychodzą serie wtop,ale przeważają okresy że wzrost konta jest dosyć duży i wtedy dostaję limit,więc czekam ,gram w innym miejscu.Ważne jest regularne wygrywanie a nie pojedyńcze wyskoki(grosz do grosza a ....)
Mam w swoim mieście (nie liczyłem)ok.10/15 punktów ,czy dla zdrowia nie moge pojeżdźić i postawić to co chcę(wysokość stawki),dla dobrego i stałego wygrywania jestem w stanie i do innego miasta się przejechać jak bedzie trzeba,więc mnie limity nie obowiazują. \:\)


przelacz licznik na rok 2007...... pewnie ze sie mozna przejechac do innego miasta ale chyba po nizsze kursy....chyba ze to nie ma dla Ciebie znaczenia.....ja czasem nie moge zdarzyc do punktow odleglych o kilkaset metrow, a ty do innego miasta zdarzysz - moje gratulacje

Do góry
#1750303 - 06/11/2007 00:55 Re: Limity indywidualne [Re: sports]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
sports-grasz pod wpływem inpulsu?czy pierwszy lepszy z brzegu?w takim razie życzę suksesów.

Do góry
#1750304 - 06/11/2007 00:57 Re: Limity indywidualne [Re: Lord Devastator]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
impulsu \:p

Do góry
#1750324 - 06/11/2007 01:02 Re: Limity indywidualne [Re: Big]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
a slyszales co o okazjach, swirach ???

Do góry
#1750326 - 06/11/2007 01:03 Re: Limity indywidualne [Re: sports]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
nie mowiac o value

Do góry
#1750439 - 06/11/2007 01:58 Re: Limity indywidualne [Re: Lord Devastator]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Originally Posted By: sports
nie mowiac o value


toż to wnet specjalizacja \:D .O graniu ogólnie mówimy,a nie o okazjach,ile jest takich?wystarczy Ci?W takim przypadku masę czasu trzeba spędzić przed kompem na szukaniu takowych,chyba że ma się informację(informatorów)a to już inna para kaloszy.

Do góry
#1758663 - 08/11/2007 13:05 Re: Limity indywidualne [Re: Lord Devastator]
cafe21 Offline
member

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 125
Originally Posted By: Lord Devastator
Originally Posted By: gruda
o ile jeszcze sam fakt otrzymania limitow jestem w stanie zaakceptowac i traktuje to jako odrobine uciazliwosci wiazaca sie ze zmiana "figuranta",

No wlasnie jedno techniczne pytanie - czy taki buk mysli ze zawodowiec ktory ich stuka nie bedzie wiedzial lub poleci z placzem do mamusi pod fartuszek bo go zlimitowali? Odpowiadam ze tak nie bedzie - albo bedzie co jakis czas zakladal nowe konto na jakiegos 'figuranta' jak to jest okreslone powyzej albo po prostu zalozy sobie od razu 20 kont na 20 roznych osob i bedzie je aktywowal do gry w momencie zlimitowania poprzedniego - to bardziej wygodne moim zdaniem. Buk zyska tydzien-dwa na czasie moze ale dalej bedzie rabany przez niektorych moze z jeszcze wieksza zaciekloscia jak niektorzy puntersi zobacza 'blood in the water' - czyli ze buk jest slaby nie umie ustalac kursow i sie boi broniac limitami indywidualnymi - zleca sie rekiny poprostu ;\)



no właśnie mam wazne pytanie-tu kolega powyzej radzi by sobie załozyc 20 kont "na figuranta" , a to przeciez nie takie proste . ZAkladajac nowe konta musimy miec
nowe dane (innej osoby)
i co gorsza chyba NOWE KONTO BANKOWE , a jako ze mowimy o innej osobie ,nalezy dodac ze \:\( nie kazda INNA osoba moze zechciec nam dac konto .
Chyba , ze czegos nie wiem...
prosze o dokladny opis jak mozna to obejsc (tzn. grac na "figuranta" i nie obawiac sie limitow)-TU MOWA TYLKO O BUKACH INTERNETOWYCH

Do góry
#1758711 - 08/11/2007 16:53 Re: Limity indywidualne [Re: cafe21]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Graj w betfair lub na innych giełdach wówczas limitów nie masz. Nie można obejść tego tak prosto, lepiej dać sobie z tym spokój. Jak kombinować to lepiej samemu.

Do góry
#1759100 - 08/11/2007 23:52 Re: Limity indywidualne [Re: cafe21]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Originally Posted By: cafe21


no właśnie mam wazne pytanie-tu kolega powyzej radzi by sobie załozyc 20 kont "na figuranta" , a to przeciez nie takie proste . ZAkladajac nowe konta musimy miec
nowe dane (innej osoby)
i co gorsza chyba NOWE KONTO BANKOWE , a jako ze mowimy o innej osobie ,nalezy dodac ze \:\( nie kazda INNA osoba moze zechciec nam dac konto .
Chyba , ze czegos nie wiem...
prosze o dokladny opis jak mozna to obejsc (tzn. grac na "figuranta" i nie obawiac sie limitow)-TU MOWA TYLKO O BUKACH INTERNETOWYCH


1. zakladasz konto - na Franka Sztachete na ten przyklad zrobilem to w Bwin w czasie ponizej dwoch minut
2. wypelniasz przelew bankowy na Bwin - lepiej sie nie pomylic i wysylasz z banku wplate - cos ostatnio zaczynaja sie bronic bo w bardzo wielu przypadkach nie przyjmuja wplat przez moneybookers na moje dociekliwe pytania co jest pisza zeby zrobic przelew bankowy
3. dzialamy sobie na koncie pojawia sie kasa to ja albo wyplacamy na konto figuranta albo transferujemy jakims surebecikiem zblizonym do 100 % na gielde lub do buka ktory normalnie wyplaca

Do góry
Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (VVega, alfa, 11kera11, ElNinho[mmdea], ANZELMO, Filozof_, Akhu, Ojro, rafal08), 3003 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581874 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49