Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#1749764 - 05/11/2007 20:18 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: assasin]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
A mi sie wydaje ze drugie zwyciestwo w dzisiejszym dniu odniesie Dominikana. Dominikanki jak do tej pory pokanly Tajki 3-2. Korea to bardzo podobnie grajaca druzyna. Mysle iz silneijsze fizycznie Dominikanki poradza sobie z Korea.Korea w tym turnieju urwala seta Japonii natomiast Dominikanki obok wyrganej urwaly jeszcze seta Serbkom, ktore pokonaly Japonki. Wiem ze troche dziwne porownanie ale mnie one przekonuje;)

Do góry
Bonus: Unibet
#1750171 - 06/11/2007 00:01 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: krycha84]
maciejos901 Offline
member

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 114
Skąd: Puławy
Masz rację, Tajlandia w sumie leży bardzo blisko Korei, więc zawodniczki wzrost pewnie mają bardzo podobny. Wydaje mi się jednak, że Dominikanki to nieco nieobliczalna drużyna, ale kurs w granicach 1.80 przyznam szczerze, że kusi \:p
Co do Polek to uważam, że nie ma co przedwcześnie odbierać im szans jeszcze przed meczem. Oczywiście mecz z Kubankami będzie decydujący i przegranie go wiąże się praktycznie z pożegnaniem z turniejem. Należy się jednak zastanowić co będzie jak wygramy ? Moim zdaniem dziewczyny uwierzą w siebie, nabiorą pewności, wzrosną morale. Po takim meczu może zmienić się mentalność i nastawienie "złotek". Ja mam nadzieję, że jutro rano będziemy świadkami tego pozytywnego planu \:\)

Do góry
#1751033 - 06/11/2007 04:33 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: assasin]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Witam..

Niestety nie mogę codziennie pisać - wszystkich moich przemyśleń... ale jakoś mnie tak natknęło, że sobie coś tam mazgnę od siebie, na temat jutrzejszych spotkań, które niektóre zapowiadają się bardzo ciekawie.

Widzę, że w temacie wypowiada się coraz więcej użytkowników, co cieszy

OK. Dobra, do rzeczy, bo trza powiększyć minus na tym PŚ \:\)

Lecim.. od początku chronologicznie według godzin polskich:

04:35

v

Włoszki kontra Serbki, to na pewno swojego rodzaju.. jakiś tam rewanż za finał z ME w którym to Włoszki, pokonały bez większych problemów Serbki w stosunku 3-0. Myślę, że historia się powtórzy i Włoszki bez większych problemów pokonają reprezentację Serbii 3-0...3-1. Miałem okazję oglądać Serbki - w meczu z reprezentacją Tajek oraz Koreańkami (nie oglądałem z Japonkami) i wniosek mam jeden, że jutro Włoszki - które naprawdę grają bardzo dobrą siatkówkę. W sumie będzie to jeden z poważniejszych sprawdzianów w tym PŚ dla Włoszek, ALE myślę że zdadzą go na czwórkę lub piątkę ;\) Są po prostu lepszą reprezentacją i mam nadzieję, że jutro to udowodnią na parkiecie!

04:35

v

W tym spotkaniu, zwycięzca spotkania, może być oczywiście tylko jeden.. a więc trzeba się zastanowić ew. nad u/o oraz hc.

W tej opcji, oczywiście buki, bardzo ciekawie rozłożyły wszystko... ale ja póki co, spróbowałbym sobie opcji na to spotkanie pt. Kenia +33.5, myślę, że się postarają ;\)

07:05

v

Echh... wszyscy wiemy, że cel był jeden - czyli bilety na Pekin, ale chyba, a raczej na pewno wyjdzie z tego tzw. 'lipa' a szkoda, bo szansa wydawała się naprawdę realna, ale cóż...

Zarówno Kubanki jak i Polki, przegrały spotkania z Amerykankami, (Kuba 2-3, Polki 1-3) i szanse dla obu ekip oddaliły się. Kubanki zagrały może i bardzo dobrze, może i trafiły na słabszą dyspozycję dnia ekipy Brazylijek, tak czy siak... potrafiły ugrać Canarinhos 2 sety, a to już jakiś respect musi budzić.

Mecz myślę, że może być zacięty, ale niestety.. jakoś osobiście nie wierzę w zespół Bonnity, wierzyłem przed spotkaniem Amerykanek, ale teraz już jakoś optyyymizm - gdzieś <tup_tup>

07:05

v

Straszliwie ciężkie spotkanie i jakoś nie potrafię przewidzieć, która reprezentacja wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.

Po cichu liczę mimo wszystko na zespół Koreanek, ale tutaj naprawdę spora loteria... tak więc może.. jakieś `czarne/czerwone` wypadałoby uruchomić, więc over 183.5 ;\)

10:00

v

Japonki - mówiły, głośno o tym, że będą tutaj walczyć o miejsce w pierwszej trójce, czyli tym samym o wyjazd do Pekinu, jednak już porażka z Serbkami, zapewne pokrzyżowała im daleko idące plany w krainę 'raju' IO ;\)

Tajki - grają 'swoją' siatkówkę, czyli z uśmiechem na twarzy i bez żadnych celów na przyszłość, po prostu.. 'ot tak' ;\)

Myślę, że tutaj spokojna wygrana Japonek, które może jeszcze powalczą o trójkę \:p

10:00

v

Tia... nie no, może i Peruwianki powalczą, ale chyba same ze sobą... ;\) Jeden zwycięzca oczywiście tego spotkania i myśleć możemy tylko nad opcjami u/o oraz hc, tak jak w przypadku spotkania Amerykanek z Kenią.

OK. Po krótkich opisach spotkań, czas na... tzw. krótką piłeczkę

Włochy -1.5 @1.50 + Kuba @1.50 + Japonia (-1.5) @1.25 @2.81 za 20j

oraz, jakieś tam single:



Kenia v Usa, Kenia +34.5 @1.85
Brazylia v Peru, over 121.5 @1.85
Dominikana v Korea, Korea @2



Życzę wszystkim pooowodzenia ;>

Do góry
#1751092 - 06/11/2007 04:53 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Misiek]
maciejos901 Offline
member

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 114
Skąd: Puławy
Ja również przychyliłbym się do zagrania na Włoszki. Miałem okazję oglądać poczynania Serbii z Japonkami i muszę powiedzieć, że gospodynie zaimponowały mi blokiem. Chociaż na rozegraniu występuje niewielka zawodniczka (bodajże ma mniej niż 170cm) to gra blokiem na prawdę zrobiła na mnie wrażenie. W 3 secie Japonki wygrywały już 11-5 i tylko chyba rozprężeniu i niedoświadczeniu zawdzięczają przegraną w tym secie, a co za tym idzie porażkę w całym meczu. Moim zdaniem Włoszki postawią zdecydowanie większy opór niż Azjatki i Serbki, czyli rewelacja ME raczej nie będą w stanie pokonać drużyny z Półwyspu Apenińskiego. Niestety, kurs na Piccinini i jej koleżanki to zaledwie @1.22, więc przychylam się do handi -1.5.
Co do meczu Polek to przyznam szczerze, że kurs na Kubanki jest dla mnie zdecydowanie za mały. Moim zdaniem wpływ na to miały dwa wygrane sety z Brazylią. Przyznam, że nie miałem okazji oglądać tego meczu i żałuję, ale czytałem gdzieś, że gra Kubanek nie jest do końca pukładana. Jak historia pokazuje, Polki w trudnych momentach potrafią się podnieść i pokazać charakter, na przekór wszystkim. Jeśli miałbym obstawiać ten mecz to raczej szukałbym jakiegoś handi na "złotka", bo uważam, że nie dzieli obydwa zespoły taka różnica, jaką możemy wywnioskować patrząc na kursy.

Reasumując, dla mnie najpewniejszym typem tej kolejki są Włoszki, (nie liczę oczywiście Brazylijek, ale nie warto po takim kursie grać)zaś Polki według mnie są w stanie sprawić jakże miłą niespodziankę.

Do góry
#1751114 - 06/11/2007 04:59 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: maciejos901]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Hmm.. czyli coraz bardziej ciekawie zapowiada nam się spotkanie Kubanek i Polek.

W sumie masz rację @maciejos901 i zgodzę się ze stwierdzeniem, że Polki potrafią po przegranej, podnieść się... i pokonać zespół na swoim poziomie, ale jakoś kurczę [sam nie wiem dlaczego] mam takie odczucie i jakoś ufam Kubankom, że jutro niestety Nasze 'Złotka' poniosą III porażkę w tym PŚ i tym samym - szanse na zdobycie biletów do Pekinu, będą po prostu nierealne... Swoją drogą, jak na razie wszystko wskazuje na to.. że, zespoły Brazylijek, Włoszek oraz Amerykanek zdobędą 3 czołowe miejsca, chociaż przed nami jeszcze najciekawsze spotkania...

Cholernie boli ta porażka Naszych z Usa... Tak to kurczę, byłoby naprawdę `fajnie` no ale cóż zrobić...

Do góry
#1752052 - 06/11/2007 20:40 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Misiek]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Awans olimpijski juz pochowalismy a dalej jak następuje

Japonia - Wlochy typ 2 kurs 1.2 Bet-at-home stake 10/10
Korea - Tajlandia typ 1 kurs 1.3 Bet-at-home stake 10/10

Wszystkie z tych zespołow widzialem w akcji i smiem twierdzic ze takie beda wyniki tych meczów. Blok japonski moze wiele nie zdzialac jesli Wloszki będa uderzaly PONAD blokiem. Jak to powinno wygladac pokazały juz Serbki a Wloszki sa zespolem od Serbek silniejszym. Co do drugiego meczu .. buki nieslusznie moim zdaniem nie doceniaja zespolu Korei ... w meczu Korea Japonia byly dlugie momenty kiedy prowadzily Koreanki i zanosiło sie na niespodziankę. Tajki natomiast sa zespolem slabawym, z Japonia obskoczyly gladkie 3-0. Kurs 1.3 na mecz Korea - Tajlandia uwazam za duze value i biorę go z pocałowaniem ręki. Wg mnie powinien wynosic co najwyzej 1.2 ...

Zyczę powodzenia

Do góry
#1752068 - 06/11/2007 20:50 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: zegarek]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Zgadzam się z zegarkiem i również przyłączam się do tych typów. Powinny spokojnie wejść. Korea to ciekawy zespół, ambitny i powinien pokonać Tajki. Czas działa na ich korzyść i za pare lat będą jeszcze lepsze. Co do Włoszek to nie mam wątpliwości, na innym kuponie zagram nawet handi -1.5.

Osobiście przestrzegam przed graniem Brazylii z USA za 1.2. Moim zdaniem kurs jest zbyt niski i absolutnie nie odzwierciedla różnicy między tymi drużynami. USA jest w stanie nawiązać walkę.
Brazylia,Włochy,USA - jak dla mnie te ekipy wywalczą bilet do Pekinu.

Japonia-Włochy 2
Korea-Tajlandia 1

Serbia,Kuba i Polska myśle że nie wymagają komentarza \:\)

Do góry
#1752992 - 07/11/2007 02:08 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: assasin]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Korea - Talandia 1 1,3 Koreanki wydaja sie mocniejsze urwaly seta Japonka grajac z nimi jak rowny z rownym rpzez caly mecz. Styl obydwu druzyn podobny jednak koreanki wydaja sie mocniejsze na siatce.Koreanki pokonaly Dominikane 3-1, natomiast Tajki przegraly z nimi 3-2, wiec to też w jakiś sposób odwzierciedla poziom obydwu ekip.
Japonia - Wlochy 2 1,22Tak jak psialem w przypadku Serbek z kitajkami to rowniez powtorze tutaj z taka druzyna nei da sei wygrac nei grajac blokiem praktycznie wogole.
Dominikana - Serbia(-1,5) 2 1,15 Powinno byc latwo i przyjemnie. Mysle ze Dominikanek raczej nei stac na ugranie nawet seta. Jak do tej pory wygraly tylko z Tajkami 3-2, dzis przegraly z Korea 3-1. Natomaist Serbki toczyly dizs bardzo rowny mecz z Włoszkami przegrywając go dopieor w Tiebreaku.
Kenia - Polska(-2,5) 2 1,15 Polki zagrały dziś naprwadę bardzo dobre spotkanie z Kubankami i myślę że jutro nie powinny mieć problemu z pokonaniem 3-0. Najsłabszej drużyny tegorocznego pucharu świata.
AKO:2,10
Expekt

Zaciekawiło mnie jeszcze spotkanei Kubanek(-2,5)z Peru za 1,35 ale jeden z userów napisal mi ze w zeszlym roku kubanki omal nei pzegaly z Peru wygrywajac ostatecznie w tiereaku wiec zdecydowalem sie odpuscic

Do góry
#1755606 - 07/11/2007 20:03 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: krycha84]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Kolejny iziiii dzień, Korea i Włoszki zgodnie z planem, nawet na handi -1.5 + śmieci. Brazylijki radziłem odpuścić za 1.2, to mecz dla ludzi o mocnych nerwach \:\)

A oto plan gier na pierwszy dwa dni trzeciej rundy:

9.11 (piątek)

Sapporo

WŁOCHY - POLSKA (05:05)

SERBIA - KENIA (07:35)

JAPONIA - PERU (10:30)


Kumamoto

BRAZYLIA - TAJLANDIA (03:35)

USA - DOMINIKANA (06:05)

KUBA - KOREA (09:05)


10.11 (sobota)

Sapporo

WŁOCHY - KENIA (05:05)

SERBIA - PERU (07:35)

JAPONIA - POLSKA (10:30)


Kumamoto

KUBA - DOMINIKANA (03:35)

USA - TAJLANDIA (06:05)

BRAZYLIA - KOREA (09:05)


Już teraz widać, że z ciekawszych spotkań czeka nas
Włochy-Polska i Polska-Japonia. Moim zdaniem przegramy w piątek, a wygramy w sobotę \:\)

Pozdro

Do góry
#1756046 - 07/11/2007 23:36 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: assasin]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Nie zapominajmy ze ostatnie mecze to korzystny bilans Polek z Wloszkami.

Do góry
#1756071 - 07/11/2007 23:55 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Giertyszek]
maciejos901 Offline
member

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 114
Skąd: Puławy
Po dzisiejszym treningowym meczu z Kenijkami przekonałem się w pełni, że nie mamy drugiej rozgrywającej. Śliwa, czyli bardzo doświadczona zawodniczka powinna wziac się całkowicie za trenerkę. Gołym okiem było widać nieporozumienia z środkowymi i atakującymi. Gdybyśmy grali z normalnym przeciwnikiem (typu Włochy czy Serbia) mnóstwo punktów trafiałoby na konto przeciwniczek. Moim zdaniem Bonitta teraz srogo żałuje, że nie wziął na zawody Bełcik.

Do góry
#1756111 - 08/11/2007 00:19 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: maciejos901]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Ja tam myślę że korzystny bilans ostatnich meczów Polek z Włoszkami wcale nie bedzie tym ostatnim przeszkadzał w zerżnięciu d... Polkom. To dopiero pólmetek turnieju i dobry zespoł Wloszek nie bedzie ryzykował odpadnięcia z rywalizacji o paszporty olimpijskie - pójdą pełną siłą i zrobią marmoladę. Bajeczki z cyklu o tym jak to rzekomo wygodniej się gra Polkom z zespołami europejskimi zapewne dotycza zespołow Czech bądź Białorusi.
DO tego dokładeczka .. nie sadzę zeby Kubanki przegrały z Koreą majac jeszcze ciągle realne szanse awansu.

Wlochy - Polska typ 1 kurs 1.2 betandwin stake 10/10
Kuba - Korea typ 1 kurs 1.05 betandwin stake 10/10

Zyczę powodzenia

Do góry
#1758471 - 08/11/2007 07:45 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: zegarek]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Ja również przewiduję zwycięstwo Włoszek. To że Polki wygrały ostatnie spotkania z Włoszkami wyjdzie im tylko na niekorzyść, bo Włoszki wyjdą naładowane i podejdą do meczu bardzo poważnie, skoncentrowane i z zacięciem. Gdyby lały naszą drużyne regularnie w ostatnim czasie to może byłaby jakaś szansa na dekocnentracje u przeciwnika. A tak lipa. Zresztą ostatnie wygrane Polki odniosły w GP, a przypomne że to jest turniej w którego finalowej rundzie "potężna" Brazylia wygrała aż 1 mecz... właśnie z Polską. Patrząc na podejście większości drużyn do GP- nie przeceniałbym tak bardzo tych wyników. Włoszki w perspektywie spotkań z mocniejszymi zespołami pokroju USA, Brazylii, Kuby muszą wygrać z Polską. Nie wiem czy pójdzie im łatwo czy po tb- bez znaczenia, ale wygrana Polek byłaby dla mnie sporym zaskoczeniem. Ten turniej jest już stracony, trzeba jeszcze ograć azjatki i dominikane żeby zachować twarz.
Polska jest słabo przygotowana do Pucharu, niektóre elementy gry szwankują, czasami też psychika. Musiałyby zagrać perfekcyjne, a prawdopodobieństwo tego jest moim zdaniem dużo dużo mniejsze niż 1.25 na wygraną Italii.


Z pozostałych spotkań:

Japonia - Peru 1.15
Kurs jest do przyjęcia. Japonia wypada blado na tle silniejszych zespołów, ale z Peru sobie poradzi. Podobnie jak poradziła sobie z Koreą, Tajlandią i Dominikaną. Przy okazji zatrą fatalne wrażenie po meczu z Włoszkami i kibice będą happy. Peru jest w stanie wykorzystać jakiś słabszy moment Japonek i pokusić się o góra jednego seta.


Kuba - Korea 1.05
Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo Kubanek, które mają jeszcze w teorii szanse na 3 miejsce. Kluczowe będą mecze z Włoszkami i Serbkami. Wcześniej trzeba ograć Koree. Powinno być izi, chociaż jak podejdą do meczu tak jak dzisiaj do Peru, czyli od niechcenia, to znowu może być gra zrywami i jakiś set na przewagi albo set w plecy. Ale ostatecznie musi być win.

USA-Dominikana 1.05
Amerykanki nie zachłysną się aż tak wygraną nad Brazylią by przegrać z Dominikaną. Wiedzą o co grają. Dzień przerwy
po takim zwycięstwie dobrze im zrobi.


Brazylia-Tajlandia i Serbia-Kenia - powinno być spokojne 3-0, ale osobiście nie lubie grania handi 2.5, jeszcze po 1.10, tylko że strata seta z tymi zespołami to byłaby naprawdę kompromitacja.

Do góry
#1759863 - 09/11/2007 03:36 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: assasin]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
ok, wymiękłem i jednak nie dałem na Włoszki. Serce mi pęka jak mam grać przeciwko Polkom za 1.2 \:p \:D

Do góry
#1760703 - 09/11/2007 05:48 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: assasin]
maciejos901 Offline
member

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 114
Skąd: Puławy
Powiem Ci szczerze, że ja też nie mogę grać czasem przeciw Polsce \:p Serce kłóci mi się z rozumem

Do góry
#1760944 - 09/11/2007 07:10 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: maciejos901]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Włochy - Polska [Set Hc 0:1,5] 2 (4/10)
W Sapporo Polki i Włoszki rozpoczną rozgrywki trzeciej rundy Pucharu Świata w grupie A. Włoszki nie doznały jeszcze porażki. W pierwszej rundzie wszystko wygrały po 3:0 - z Tajlandią, Koreą i Dominikaną - trzeba przyznać, że rywalki wyjątkowo łatwe. W drugiej rundzie ekipa z Półwyspu Apenińskiego wymęczyła 3:2 z Serbkami, a z Japonią wygrała 3:0. Najtrudniejsze dopiero przed Włoszkami, ale to dopiero w czwartej rundzie. Polki najtrudniejsze mają już za sobą - niestety i z USA, i z Kubą, tak jak i z Brazylią nasze siatkarki przegrały, ale z najbliższych sześciu spotkań spodziewam się czterech zwycięstw i awans do IO jest jeszcze sprawą otwartą - trzeba pokonać zarówno Włoszki, jak i Serbki. Na początek te wymienione jako pierwsze. Tak się jakoś składa, że Polki z Włoszkami grać potrafią. Na dodatek nasze siatkarki mają taką dziwną zdolność do wygrywania dokładnie wtedy, kiedy nikt się tego nie spodziewa. Dlaczego więc nie wrócić do gry o awans? Wystarczy wygrać z rywalkami. Wiadomo, Marco Bonittcie bardzo zależy na zwycięstwie przeciwko swoim rodaczkom. Argumenty mamy, tylko trzeba je uruchomić. Oglądałem pierwszy mecz z Brazylijkami i Polki wcale nie zagrały wybitnie źle. Po prostu - gra nie układała się nam wybitnie, a doświadczone rywalki nie dopuściły do sytucji, w której Polki mogłyby się odbudować. Kubanki i Amerykanki też były w naszym zasięgu, ale się nie udało ... a kiedyś udać się chyba musi. W każdym razie nasze siatkarki nie powinny tanio sprzedać skóry - Włoszki nie miały jeszcze okazji pokazać wielkiej formy, więc zobaczymy, jak zagrają, kiedy rywalki ich przycisną ... o ile Polki przycisną. W każdym razie bukmacherzy trochę nie doceniają naszych siatkarek.

Do góry
#1761118 - 09/11/2007 09:52 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Radek_89]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Wszystko co piszecie to racja. Polki nie graly zle z Kubankami i Amerykankami, ale glupio przegrywaly wygrane sety. Nie wiem czy ta druzyna nie ma charakteru czy to tylko zbieg okolicznosci i brak szczescia w kluczowych momentach. Na pewno Polki sa w stanie urwac seta Wloszkom, moze nawet 2, ale po prostu nie wierze w wygrana w tym meczu, a tym bardziej w awans (chyba juz tylko matematyczno-teoretyczny). Chyba nie tylko ja odnosze wrazenie, ze czegos tej druzynie brakuje na tym turnieju. Moze zostaly popelnione bledy personalne (Sliwa zamiast Belcik) lub w przygotowaniu. Chcialbym zeby dzisiaj Polki pokazaly dobra siatkowke, utarly nosa Wloszkom i moze nawet pokusily sie o niespodzianke. Bardziej realny jest jednak drugi wariant: ostre lanie i zalamanie sie zespolu polskiego. obym sie mylil \:\)

Do góry
#1762918 - 10/11/2007 04:19 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: barciu]
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Po spotkaniu z Włoszkami podopieczne Bonitty napisały list, w którym przepraszają kibiców.



- Zdarzyło się coś, czego jeszcze nie nazwaliśmy po imieniu, przykra porażka, która ostatecznie zamyka nam drogę do bezpośredniego awansu na igrzyska z Pucharu Świata.
Jest nam bardzo przykro z tego powodu oraz faktu, że sympatycy siatkówki w Polsce przeżyli tak głębokie rozczarowanie.
Po dzisiejszym meczu spotkaliśmy się wszyscy, aby przeanalizować jak do tego doszło. Przegrana nie była wynikiem braku zaangażowania, tylko wyjątkowej słabości, która dotknęła cały zespół. Wiemy jednak, że potrafimy grać lepiej. Począwszy od jutrzejszego meczu z Japonią będziemy znów tą drużyną, którą byliśmy do niedawna.

Jechaliśmy tu, by wywalczyć olimpijski awans. Siłą rzeczy nasz cel uległ zmianie. Wyznaczyliśmy sobie nowy, miejsce tuż za podium, które pozwoli na awans w rankingu FIVB i da nam kolejną szansę walki o igrzyska.

Za stroną pzps.pl.

Do góry
#1763094 - 10/11/2007 04:47 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Rafik 25]
Davidian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 1791
Skąd: Dont frasunek mlaszcza tutaj
Kursy sa strasznie niskie tak wiec odpuszczam granie na faworytow.

Za to pokusze sie na +2.5 Handi Dominicana w meczu Kuba - Dominicana po apetycznym kursie 2.55.
Kuba meczyla sie strasznie z Korea a Dominicana urwala seta USA.

Za drobne zagram +2.5 handi na Kore z Brazylia po kursie 4.5

Do góry
#1763191 - 10/11/2007 05:05 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Davidian]
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
Jak juz wcznsniej gdzies tu pisałem to do dziś do 6 rano byłem przekonany w 100% żeby grać na Polske w meczu z Japonia. Jednak po tym co rano zobaczyłem moj entuzjazm opadł i to znacznie. Brak jakiegokolwiek zaangażowania, checi podjecia walki. Oczywiscie, ze mozna przegrac mecz, ale po podjeciu walki, tak jak to mialo miejsce w meczach z Kuba i USA, gdzie nasze graly naprawde dobrze i widac bylo ze walczyly. Kursy oscyluja w granicach 1,8 - 1,8. Gdyby Polki dzis wygraly to mozna by sie spodziewac kursow na Nasze dziewczyny w granicach 1,4 a tak ladnie wzroslo, tylko teraz pozostaje pytanie czy to grac :). Po tym co napisał Rafik widać ze chyba jednak zalezy dziewczynom. A jesli tylko bedzie im sie chcialo to mysle ze najmniejszych problemow nie powinny miec z Japonia, gdyz w normalnej dyspozycji(do ktorej niestety nam daleko) to bylby szybciutki mecz na korzyść reperezentacji Polski. Ja osobiscie sklanialbym sie zeby grac na Polske, jednak czekam na wypowiedzi innych typerów:)

Co do innych spotkan to kursy tak mizerne ze nie ma nawet co wybierac. Jesli ktos ma mozliwosc to moze sprobowac grac Dominikanki (+2,5) bo Kubanki w tym turnieju lubia sobie pograc kilka setow wiecej.

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Szuman, Irek, igea23, alfa, rymoholik), 3929 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582113 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49