Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#173224 - 04/09/2004 20:11 Vuelta a Espana
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
Właśnie zaczął się ostatni wielki wyścig w tym roku.



Dziś jazada drużynowa na czas a już od jutra zmagania rozpocznął sprinterzy i tak będzie przez pierwsze sześć etapów.Jakoś tak się złożyło,że dobrze mi szło typowanie w Tour de France więc postanowiłem swoich sił spróbować też we Vuelcie.Często się tak działo,że STS wystawiał ciekawe pary a kursy zbliżone do 2 były więc warto poświęcić troche czasu kolarstwu.Jest kilka stron,które są bardzo pomocne w typowaniu i dzięki obszernym opisom tam zamieszczonym walka z Bukami jest znacznie łatwiejsza.
http://www.kolarstwo-szosowe.gda.pl/komentarze.html
http://szosa.rowery.org/
Strona główna wyścigu:
http://www.lavuelta.com

Do góry
Bonus: Unibet
#173225 - 05/09/2004 15:17 Re: Vuelta a Espana
TdF Offline
member

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 188
Skąd: Zabrze/Poland
Zgadza się...
Witam !
szkoda, że to już ostatni z 3 wielkich Tour`ów, no ale coż.
Niespodzianki raczej na wczorajszym etapie nie było. Komu potrzebny jest tak byle jaki Armstrong , i tak na US Postal w TTT nie ma mocnych.
Trochę zaskoczyli mnie 'Kelmoki' [Kelme], 3 miejsce to udany start. Szkoda Baranowskiego, nie dość że załapał się do składy w ostatnim momencie to jeszcze przyjechał poza zespołem i dużo na samym początku stracił.
A wracając do bukmacherki to najlepiej typować ITT [jazda indywidualna na czas , będą jeszcze 2 - płaska i górska]. Ale przed nami 2 etap Leon - Burgos 207. Trasa wydaje się że dla sprinterów, lecz wiedzie na ponad 800m.n.p.m. [tak wynika z przekroju z lavuelta.com].
Na dziś mam takie cudo :
Expekt:

Erik Zabel - Stuart O'Grady 2.10 :3gw:
stawka : 6/10
Za Erikiem przemawia fakt większego doświadczenia. Nie pokazał się z najlepszej strony na TdF, ale za to na IO owszem. O`Grady był typowym sprinterem , dopóki nie poprwił jazdy w górach. A poza tym Zabel ma o wiele lepszą drużynę do rozprowadzenia na finiszu niż O`Grady, który raczej sam musi walczyć o miejsce w przodzie.

Stage 2, León-Burgos 207 km.
Zwyciezca
Alessandro Petacchi 2.50 :2gw:
stawka: 2/10
Chyba nie ma obecnie lepszego sprintera od tego nelubianego przez mnie Włocha. Tylko czy jest on w odowiedniej formie ?

pozdrawiam,
TdF

Do góry
#173226 - 05/09/2004 16:12 Re: Vuelta a Espana
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
[QUOTE]Oryginalnie wysłał TdF:
[qb]
Na dziś mam takie cudo :
Expekt:

Erik Zabel - Stuart O'Grady 2.10 :3gw:
Alessandro Petacchi 2.50 :2gw:

[/qb][/QUOTE]Zgadzam się w całej rozciągłości.Po dzisiejszym etapie wiele się wyjaśni,bo narazie to niczego nie można konkretnego powiedzieć.Naziemne buki jakoś niechcą nic wystawić a te pary o wystwai expekt to zawsze są mocno przez nich przemyślane.Nielubie par z O'Gradym bo zawsze jak je gram to coś dziwnego się dzieje na trasie.Erik na pewno będzie finiszował i w pierwszej piątce powinien się znaleźć a O'grady jak nie dostrzeże szansy zwycięstwa to da se spokój.Pozostałe pary to se można praktycznie postrzelać albo trzeba być jakimś wybitnym znawcą kolarstwa żeby prorokować kto będzie 60 a kto 43.Ja na przykład uważam,że Heras przyjedzie przed Hamiltonem na co kurs jest 1.85 .

Do góry
#173227 - 05/09/2004 21:45 Re: Vuelta a Espana
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29860
[QUOTE]Oryginalnie wysłał TdF:
[qb][...]
Na dziś mam takie cudo :
Expekt:

Erik Zabel - Stuart O'Grady 2.10 :3gw:
stawka : 6/10
[...]

Stage 2, León-Burgos 207 km.
Zwyciezca
Alessandro Petacchi 2.50 :2gw:
stawka: 2/10
[...]
[/qb][/QUOTE]Witam,
jak ktoś śledzi temat o kolarstwie i postawił dziś powyższe typki to nieźle się obłowił !!!
2 etap wygrał nie kto inny jak Alessandro Petacchi, a drugi był...Erik Zabel.
Ja niestety nie zagrałem. Miałem już kasę zainwestowną w co innego [również weszło]
Stypy mam nadzieję, że chociaż Ty ograłeś expekt iwo:

pozdrawiam,
Ojro

Do góry
#173228 - 06/09/2004 16:04 Re: Vuelta a Espana
qamil Offline
enthusiast

Meldunek: 09/11/2003
Postów: 282
Skąd: Lublin
myslicie, ze warto znowu postawic na Zabela za 1,8? bo reszta par (w Expekcie) to czysta loteria jak dla mnie...

Do góry
#173229 - 06/09/2004 20:34 Re: Vuelta a Espana
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29860
Dzisiaj nie podałem żadnych typów bo byłem u lekarza , więc nie zdążyłem. Były dość ciekawe typy na Alejandro Valverde i Marco Zanotti jednak nie skusiłem się. Może jutro coś ciekawego będzie.

pozdrawiam,
Ojro

p.s. muszę przyznać że expekt to cawniaczki . Podają takie zdarzenia, że kolarze są obok siebie. No ale i oni popełniają błędy

Do góry
#173230 - 07/09/2004 03:44 Re: Vuelta a Espana
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29860
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ojro:
[qb]Dzisiaj nie podałem żadnych typów bo byłem u lekarza , więc nie zdążyłem. Były dość ciekawe typy na Alejandro Valverde i Marco Zanotti jednak nie skusiłem się. Może jutro coś ciekawego będzie.

pozdrawiam,
Ojro

p.s. muszę przyznać że expekt to cawniaczki . Podają takie zdarzenia, że kolarze są obok siebie. No ale i oni popełniają błędy [/qb][/QUOTE]no ładnie Alejandro Valverde wygrał 3 etap :eek: . Zanotti jednak słabiutki pod górę. Powyższego posta pisałem ok. godz. przed metą. Wtedy to prowadziła 4 uciekinierów.
No dobrze zostawmy to i zajmijmy się jutrzejszym dniem.
Expekt podał już kursy i zdarzenia - niestety są to przeważnie pojednynki jednych i tych samych kolarzy. Mała analizę już zrobiłem. Moje typy podam jutro.

pozdrawiam,
Ojro

Do góry
#173231 - 07/09/2004 14:11 Re: Vuelta a Espana
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29860
Witam,
dzisiaj kolejny 7 już etap w Vuelta Espańa.
Soria-Zaragoza 167,5 km
Etap w początkowej fazie górzysty, a potem to jak jazda z górki na pazurki aż do mety. wynika z tego że ponownie rządzić będą sprinterzy.

Expekt :
Tyler Hamilton - Roberto Heras 1.75 1.95 :3gw:
Heras na wczorajszym etapie był 5. Ale dlatego, że Baranowski i spólka rozerwali [rozciągnęli] peleton. A poza tym trzeba było finiszować pod górę. Liczę że teraz Hamilton przyjedzie z przodu, nie koniecznie w pierwszej dziesiątce, ale może gdzieś koło 30 miejsca.

Erik Zabel - Stuart O'Grady 1.80 1.90 :3gw:
Zabel miał defekt na końcowych kilometrach i nie finiszował. Za to O`Grady jechał znakomicie był 2. Tym razem meta nie wiedzie pod górkę i faworyzuje Niemca.

A co do zwycięstwa tego etapu :
Erik Zabel 7.50 :1gw:
Wydaje mi się że tylko Erik jest na tyle dobrze przygotowany żeby walczyć z Włochem.

Alessandro Petacchi 1.75 :2gw:
Krótko i zwięźle - najlepszy sprinter na Vuelta Espańa. Ale po takim kursie nie do grania. Jeśli macie powyżej 2 to owszem.

Oczywiście nie gwarantuję że wszystko wejdzie. To jest kolarstwo i nawet kraksa na początku wyścigu może o wszystkim zadecydować !!!

pozdrawiam,
Ojro

Do góry
#173232 - 07/09/2004 14:38 Re: Vuelta a Espana
qamil Offline
enthusiast

Meldunek: 09/11/2003
Postów: 282
Skąd: Lublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ojro:
[qb]Witam,
dzisiaj kolejny 7 już etap w Vuelta Espańa.
Soria-Zaragoza 167,5 km
Etap w początkowej fazie górzysty, a potem to jak jazda z górki na pazurki aż do mety. wynika z tego że ponownie rządzić będą sprinterzy.

Expekt :
Tyler Hamilton - Roberto Heras 1.75 1.95 :3gw:
Heras na wczorajszym etapie był 5. Ale dlatego, że Baranowski i spólka rozerwali [rozciągnęli] peleton. A poza tym trzeba było finiszować pod górę. Liczę że teraz Hamilton przyjedzie z przodu, nie koniecznie w pierwszej dziesiątce, ale może gdzieś koło 30 miejsca.

Erik Zabel - Stuart O'Grady 1.80 1.90 :3gw:
Zabel miał defekt na końcowych kilometrach i nie finiszował. Za to O`Grady jechał znakomicie był 2. Tym razem meta nie wiedzie pod górkę i faworyzuje Niemca.

A co do zwycięstwa tego etapu :
Erik Zabel 7.50 :1gw:
Wydaje mi się że tylko Erik jest na tyle dobrze przygotowany żeby walczyć z Włochem.

Alessandro Petacchi 1.75 :2gw:
Krótko i zwięźle - najlepszy sprinter na Vuelta Espańa. Ale po takim kursie nie do grania. Jeśli macie powyżej 2 to owszem.

Oczywiście nie gwarantuję że wszystko wejdzie. To jest kolarstwo i nawet kraksa na początku wyścigu może o wszystkim zadecydować !!!

pozdrawiam,
Ojro[/qb][/QUOTE]zgadzam sie co do par w zupelnosci - Zabel po wczorajszym pechu bedzie zdeterminowany podwojnie, a Heras byl 5-ty tylko dlatego, ze bylo pod gore... jednak wydaje mi sie ze Petacchi wygra, a Zabel bedzie drugi. Pozdrawiam!

Do góry
#173233 - 07/09/2004 15:36 Re: Vuelta a Espana
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
najlepszym dowodem na to jakim faworytem dziś jest Petacchi jest finisz na pierwszym etapie, podczas którego zawodnik Fassa Bortolo miał chyba 4 kolarzy, którzy go rozprowadzali a inni rywale próbowali samodzielnie utrzymać się na kole Petacchiego - bez jakiegokolwiek wsparcia. Jeśli dziś będzie podobnie to na pewno największe szanse ma Włoch. Niemal cała ekipa jest podporządkowana tym zwycięstwom etapowym na finiszach..

Do góry
#173234 - 07/09/2004 19:46 Re: Vuelta a Espana
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
Witam,coś mi się z komputerem dzieje dziwnego i nie miałem dostępu do netu przez te pare dni.Nie wiecie może czy jakiś naziemny buk wystawił cokolwiek z Vuelty?Albo czy robił to w ubiegłych latach??
troche za późno odzyskałem dostęp do sieci żebym mógł coś powiedzieć na temat par w exepkcie ale można jeszcze typować na livebittingu na betandwinie.

Do góry
#173235 - 07/09/2004 22:22 Re: Vuelta a Espana
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29860
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ojro:
[qb][...]
Tyler Hamilton - Roberto Heras 1.75 1.95 :3gw:
[...]
Erik Zabel - Stuart O'Grady 1.80 1.90 :3gw:
[...]
A co do zwycięstwa tego etapu :
Erik Zabel 7.50 :1gw:

Alessandro Petacchi 1.75 :2gw:
[..][/qb][/QUOTE]Ehhh Zabel byłeś tak blisko zwycięstwa :rolleyes: . No cóż warto było, tak mi się wydaje, za grosze zagrać Zabela, niż Petacchiego. Ktoś musiał wygrać...szkoda że nie był to Zabel.
Z typów H2H weszły obydwa Hamilton i Zabel iwo: 2/2

pozdrawiam,
Ojro

p.s. jutro kolejny i o wiele ciekawszy etap. Tam powinni rządzić 'górale' - oby kursy dopisały

Do góry
#173236 - 07/09/2004 22:53 Re: Vuelta a Espana
kili44 Offline
member

Meldunek: 16/12/2002
Postów: 109
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qamil:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Ojro:
[qb]Witam,
dzisiaj kolejny 7 już etap w Vuelta Espańa.
Soria-Zaragoza 167,5 km
Etap w początkowej fazie górzysty, a potem to jak jazda z górki na pazurki aż do mety. wynika z tego że ponownie rządzić będą sprinterzy.

Expekt :
Tyler Hamilton - Roberto Heras 1.75 1.95 :3gw:
Heras na wczorajszym etapie był 5. Ale dlatego, że Baranowski i spólka rozerwali [rozciągnęli] peleton. A poza tym trzeba było finiszować pod górę. Liczę że teraz Hamilton przyjedzie z przodu, nie koniecznie w pierwszej dziesiątce, ale może gdzieś koło 30 miejsca.

Erik Zabel - Stuart O'Grady 1.80 1.90 :3gw:
Zabel miał defekt na końcowych kilometrach i nie finiszował. Za to O`Grady jechał znakomicie był 2. Tym razem meta nie wiedzie pod górkę i faworyzuje Niemca.

A co do zwycięstwa tego etapu :
Erik Zabel 7.50 :1gw:
Wydaje mi się że tylko Erik jest na tyle dobrze przygotowany żeby walczyć z Włochem.

Alessandro Petacchi 1.75 :2gw:
Krótko i zwięźle - najlepszy sprinter na Vuelta Espańa. Ale po takim kursie nie do grania. Jeśli macie powyżej 2 to owszem.

Oczywiście nie gwarantuję że wszystko wejdzie. To jest kolarstwo i nawet kraksa na początku wyścigu może o wszystkim zadecydować !!!

pozdrawiam,
Ojro[/qb][/QUOTE]zgadzam sie co do par w zupelnosci - Zabel po wczorajszym pechu bedzie zdeterminowany podwojnie, a Heras byl 5-ty tylko dlatego, ze bylo pod gore... jednak wydaje mi sie ze Petacchi wygra, a Zabel bedzie drugi. Pozdrawiam![/qb][/QUOTE]No proszę - takich to aż miło posłuchać iwo:

Do góry
#173237 - 08/09/2004 05:35 Re: Vuelta a Espana
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
Jutro a właściwie już dziś pierwszy górzysty etap.Aż to są cfaniaki w tym expekcie ale widać,że sugerują się 3 etapem.W nawaisach miejsca zawodników na tym właśnie etapie.
5)Roberto Heras - (3)Denis Menchov 1 1.95 :3gw:
Większy kurs na Herasa jest chyba podyktowany właśnie tym,że Menchov na etapie nr 3 był o dwa miejsca wyżej ale tutaj będziemy mieli troche trudniejszy podjazd a dodatkowo za Herasem przemawia to,ze wygrywał tu już w 2000 roku,poza tym wydaje mi sie,że Menchov narazie będzie pilnował Mancebo aby ten spokojnie dojechał w czołówce,która zapewne dojedzie razem.

(9)Damiano Cunego - (1)Alejandro Valverde 1 2.1 :2gw:
Ja si tu nie zgodye z ekxpertami z expekta i uważam ,że "głodny" zwycięstw włoch powinien tu powalczyć o nie tak trudne do odniesienia zwycięstwo a Valverde powinien się raczej zająć utrzymywaniem w czubie,choć z tego co widać to szybki to on potrafi być.W expekcie uważają,że własnie Ci obaj panowie są największymi faworytami do zwycięstwa na 5 etapie.Więc zobaczymy.

(19)Dario David Cioni - (8)Aitor Gonzalez 2 1.8 :2gw:
Pojedynek panów z jednej grupy moim zdaniem Aitor po nieudanym występie w wielkiej pętli tu powinien pokazać na co go stać.Cioni ten sezon jak wyczytałem ma najlepszy w karierze więc może byc blisko jednak stawiam na bardziej doświadczonego Gonzaleza.

(43)Oscar Sevilla - (44)Manuel Beltran 2 1.85
(16)Carlos Sastre - (15)Tyler Hamilton 2 1.85
Moim zdaniem w tych dwie dwujki ale to raczej strzały.
Byłbym zapomniał:
Zwycięzca Roberto Heras 12 :1gw:
Kurs naprawdę warty zgrania bo szanse nie małe na jego zwycięstwo

Do góry
#173238 - 08/09/2004 13:59 Re: Vuelta a Espana
qamil Offline
enthusiast

Meldunek: 09/11/2003
Postów: 282
Skąd: Lublin
jak dla mnie dzisiaj Heras 1,95 :3gw: i Vinokourov 1,85 :3gw: ale to nie jest sprint, wiec roznie moze byc...

Do góry
#173239 - 08/09/2004 14:25 Re: Vuelta a Espana
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29860
Jak zobaczyłem kursy i zdarzenia na Vuelta Espana to stwierdziłem tylko jedno : uke: expekt

A tak na poważnie to dzisiejszy dzień to NO BET . Chcę zobaczyć w jakiej naprawdę formie są kolarze. Końcówka to podjazd pod premię 3 kat., ale czy aby meta nie jest na płaskim ? Z news`ów wynika że na trasie jak i na końcówce ma padać deszcze. Wydaje mi się, że faworytami wyścigu będą 'górale' posiadające zdolności sprinterskie [ :rolleyes: ale to brzmi ].
Dlatego kuszący jest tu typ na zwycięstwo :
Stefano Garzelli 30.00 - tylko jest jedna niewiadoma - jaką formę prezentuje obecnie Włoch ? Na 3 etapie Garzelli był szósty.

pozdrawiam,
Ojro

p.s. no i jeszcze wracając do Herasa. Ja bym na niego dziś żadnych pieniędzy nie postawił

Do góry
#173240 - 09/09/2004 00:09 Re: Vuelta a Espana
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Stypy:
[qb]
Roberto Heras - Denis Menchov 1
Damiano Cunego -Alejandro Valverde 1
Dario David Cioni - Aitor Gonzalez 2 1.8
Ocar Sevilla - Manuel Beltran 2
Carlos Sastre - Tyler Hamilton 2
[/qb][/QUOTE]Coś tam niby już wiadomo ale nie dokońca,jedno można stwierdzić na pewno.W expekcie to się na kolarstwie chłopaki znają.Na Menchova kurs na wygranie etapu był trzeci co do niskości.Ale można było coś na nich zarobić grając na ludzi nie zabardzo spełnionych w tegoroczny TDF (dltaego,że musieli pomagać innym) a w we Vuelcie jadących na własne konto.Beltran,Sastre i tych co się lepiej pokazali na etapie 3 Menchov,Valverde -choć widać,że Cunego w walce o lepsze miejsce przeszkodziło kontuzjowane kolano.A w parze Cioni - Gonzalez jednak życiowa forma to nie to samo co doświedczenie i umiejętność jazdy po górach.

Do góry
#173241 - 09/09/2004 13:57 Re: Vuelta a Espana
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29860
Witam,
dziś już trzeba będzie cosik zagrać. Dziś klejny 6 etap Vuelty Benicarló-Castellón 157 km. Mimo że na tym etapie są jakieś premie górskie [3kat x2, 2kat.] to i tak myślę, że wszystko roztrzygnie się na finiszu.
Jednak dziś nie stawałbym na Petacchiego, bo jest prawdopodobnie chory. Zabel raczej też odpada - zatrucie. Myślę, że dobrym kandydatem będzie Freire bądź O`Grady.

Expekt:
Kto lepszy in Stage 6, Benicarló-Castellón 157 km.

Oscar Freire - Stuart O'Grady 1.75 :3gw:
Dlatego liczę na Freire, ponieważ okazał się on lepszy na finiszach z grupy na płaskich etapach. O`Grady, jak już kiedyś pisałem pracował nad techniką jazdy w górach, stracił nieco na finiszach - lecz i tak jest mocny. A poza tym na wzorajszym etapie atakował. Jechał przez większą część w prowadzącej grupce. A przyjechał z ponad 16` stratą. Liczę , że trochę się zmęczył i nie będzie aż tak groźny na dzissiejszym etapie. Oby tylko nie zachciało mu się znowu atakować :rolleyes:

Damiano Cunego - Alejandro Valverde 1.45 :4gw:
Jak dla mnie to najpewniejszy typ dnia. Może dlatego tak niski kurs. Valverde pokazał żę umi jeździć zarówno w górach, jak i ściagać się na finiszach, baaa założę się że i na czasówce będzie wysoko. Czyżby mielibyśmy zwycięzcę Vuelty Espana ??? Jednyna szansa że Cunego będzie wyżej niż Alejandro tkwiw ucieczce. Wątpię jednak żeby peleton pozwolił, aby jeden z faworytów, załapał się na ucieczkę. A ponadto etap na pewno nie dla Cunego.

Wczoraj , gdzieś koło 23.00 kurs na Freire był - jak się nie mylę - 1.85, a na Valverde 1.4.
Oby dzisiaj było tak jak napisałem iwo:

pozdrawiam,
Ojro

p.s. Vamossss Freire, Vamosss Valverde

Do góry
#173242 - 09/09/2004 17:10 Re: Vuelta a Espana
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
No to ja dorzuce jeszcze moje typy choć czasu mało zostało ale może komuś sie przydadzą,bo jak to połączyć to ładny kurs wyjdzie.
Danilo Di Luca - Luca Paolini 2 1.7 :3gw:
Jedyną szansa na to żeby Danilo był lepszy w tej parze jest jego udana ucieczka,jednak wątpie w to by ekipy posiadające w swych szeregach sprinterów wysokiej klasy dopuściły do tego i zmarnowały jedną z nielicznych pozostałych szans na wygraną swoich zawodników.Di Luca umie przejeżdżać górki i jest solidnym zawodnikiem ale on ma tu pomagać Cunego i to też przemawia za tym,że nie będzie tu rozrabiał.Paolini potrafi finiszować i na jednym z etapów już to udowodnił zajmując 10 miejsce a dziś może być też lepiej a z górkami radzi sobie całkiem nieźle jak do tej pory nie miał troche szczęścia więc dziś napewno się będzie starał i przyjedzie w czubie.
Stefano Garzelli - Juan Manuel Garate 2 1.9 :3gw:
TO nie jest etap zakończony podjazdem i Juan Manuel powinien to przyjechać około miejsca 20 jak to było na etapach 2 i 4 gdzie Piccoli przyjeżdżał
12 a on jakieś 7 miejsc za nim natomiast Garzelli
w tych etapach przyjeżdżał kolejno 48 i 33 więc nie przewiduje tu innego rozwiązania niż 2,dla obu takie górki to nie wyzwanie.

Do góry
#173243 - 09/09/2004 21:44 Re: Vuelta a Espana
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29860
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ojro:
[qb]
Kto lepszy in Stage 6, Benicarló-Castellón 157 km.
Oscar Freire - Stuart O'Grady 1.75
Damiano Cunego - Alejandro Valverde 1.45 [/qb][/QUOTE]heh...jestem ciekaw jak szybko expekt zaksięguje mi wygraną . Miałem dziś sporo szczęścia.
Wyniki z Vuelty można znaleźć tutaj . Tak prawdę mówiąc miałem spore obawy co do finiszu. Gdy obstwiałem na expekt, chciałem postawić za grosze na zwycięstwo O`Gady i właśnie Freire [obydwoje mieli kursy bodajże 8.0] - żeby mieć tzw. surbeta. Czekamy teraz na kolejne kursy i zdarzenia. Oby były równie 'udane' co dziś

pozdrawiam,
Ojro

Do góry
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, pacyfista, Sensei, latajaca_holenderka, alfa), 4161 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582676 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27