Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#173244 - 10/09/2004 14:32 Re: Vuelta a Espana
kamikazeeeee Offline
member

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 161
Skąd: Rzeszów
A macie może jakieś typy na pary opisane w B&W??
7. etap,


Alessandro Petacchi (ITA/Fassa Bortolo) 1.35
Erik Zabel (GER/T-Mobile) 2.70


Oscar Freire (ESP/Rabobank) 1.45
Stuart O´Grady (AUS/Cofidis) 2.35


Angelo Furlan (ITA/Alessio-Bianchi) 1.80
Giosue Bonomi (ITA/Saeco) 1.80


Pedro Munoz Horrillo (ESP/Quick Step) 1.45
Alejandro Belmonte Valverde (ESP/Kelme) 2.35


Antonio Cruz (USA/US-Postal) 1.70
Marco Zanotti (ITA/Vini Caldirola) 1.90


Miguel Angel Perdiguero (ESP/Saunier Duval) 1.60
David Domingo Fernandez (ESP/Costa De Almeria) 2.05


Inaki Isasi (ESP/Euskaltel) 1.80
Mariano Piccoli (ITA/Lampre) 1.80


Erik Zabel (GER/T-Mobile) 1.60
Oscar Freire (ESP/Rabobank) 2.05

Do góry
Bonus: Unibet
#173245 - 10/09/2004 15:36 Re: Vuelta a Espana
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Witam czy moze ktos poweiedziec co sadzi o:
Petacchi, A - Furlan, A 1 1.30
O'Grady, S - Paolini, L 1 1.35

Co do dzisiejszego etapu to eksperci przewiduja, ze dojedzie cała grupa. Jezeli miało by sie cos rwac to do 80km bo potem bedzie juz z górki. Patrzac na wczorajszy etap z małymi górkami lepiej poradzili sobie Petacchi i O'Grady niz ich przeciwnicy krorzy uzyskali wyniki gorsze o około 3 minuty. Jezeli wszyscy dojada razem to chyba powórzy sie sytuacja z etapu 2,3 itp. a wtedy a wtety O'Gredy i Petacchi byli o kilka lokat wyzej niz ich konkurenci. Znawca kolarstwa ze mnie zaden, dlatego prosze o wypowiedz innych czy te kursy sa adekwatne do ryzyka. Pary pochodza z Unibetu.

Do góry
#173246 - 10/09/2004 16:45 Re: Vuelta a Espana
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
[QUOTE]Oryginalnie wysłał retoox:
[qb]Witam czy moze ktos poweiedziec co sadzi o:
Petacchi, A - Furlan, A 1 1.30
O'Grady, S - Paolini, L 1 1.35
[/qb][/QUOTE]Pary spokojnie do grania tym bardziej,że O'Grady prowadzi w klasyfikacji punktowej więc napewno sobie nieodpuści.
Dla mnie dzisiaj z par w expekcie parą najlepsza jest:
Pedro Horrillo - Miguel A. Martin Perdiguero 2 1.7 :4gw:
Kiedy Perdiguero finiszował dwukrotnie był lepszy od Horrillo więc czemu by nie miało być tak i teraz,może w końcu ktoś sie włączy do walki sprinterów.
No i jeszcze takie dwie pary wydumane z uwagi na to,że przeciwnicy w tych parach na ostatnim etapie przyjechali w miare wysoko bo ten etap był troche trudniejszy ale dziś nie powinni już tego zrobić:
Zabala - Ferrio 1 :3gw: 1.75
Fernandez - Moreni 1 :3gw: 1.65
+
Qesada - Pasamontes 2 :3gw: 1.8
Qesada jest w czubie całej klasyfikacji i na ściganiu na końcówka nie bedzie ryzykował i spokojnie sobie dojedzie oko 40 miejsca ,Pasamontes powinien byc ze 20 miejsc wyżej.

Do góry
#173247 - 11/09/2004 04:31 Re: Vuelta a Espana
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
[QUOTE]Oryginalnie wysłał stypy:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał retoox:
[qb]
Petacchi, A - Furlan, A 1 1.30
O'Grady, S - Paolini, L 1 1.35
[/qb][/QUOTE]Pedro Horrillo(6) - Miguel A. Martin Perdiguero(10)
Zabala(45 - Ferrio (55) 1
Fernandez - Moreni(9) 1
+
Qesada(35) - Pasamontes(64)
[/qb][/QUOTE]Jestem zjaebisty moje typy lepiej grać na odwrót

Do góry
#173248 - 11/09/2004 15:05 Re: Vuelta a Espana
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Czy moze ktos powiedziec cos o parze:
Valverde, A - Cunego, D 1.35 2.85

Z tego co słyszałem we wczorajszej relacji na Eurosporcie to Cunego bardzo obawia sie dzisiejszej jazdy na czas. Niektorzy przewiduja ze moze stracic nawet 4 minuty do najlepszych. Valverde jest tym czasem jednym z faworytow do zwyciestwa, ale czy jezdzi lepiej na czac... niewiem. Czy moze sie ktos wypowiedziec na temat tej pary i ewentualnych wyscigow, etapow ktorymi sie sugerował typujac dzisiejsze etap.

Edit:
Cunego stracił 3,58 minuty a Valverde 1,32 wiec ładnie weszło.

Do góry
#173249 - 12/09/2004 15:12 Re: Vuelta a Espana
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29869
Witam,
w końcu doczekałem się na kursy na jeden z najciekawszych etapów tegorocznej Vuelty iwo:

Xátiva - Alto de Aitana (Alicante) 162 km
7 górskich premii [3kat. x3, 2kat. x3, premia poza kategorią - najwyższa x1]. To już nie przelewki i tylko najsilniejsi będą tu jechać w przedzie. Myślę, że faworyci są na pewno znani. ale nie należy pomijać 'uciekinierów'. Mam przeczucie że ważną rolę odegra grupa Saeco [D.Cunego, E.Mazzoleni, M.Sabaliauskas, i może S. Szmyd :rolleyes: ].

A oto moje przypuszczenia co do typów expekt H2H :

Kto lepszy in Stage 9, Xátiva - Alto de Aitana (Alicante) 162 km :

Floyd Landis - Tyler Hamilton....1.85 :3gw:
Landis to nie ta klasa co Armstrong i nie ta klasa co Hamilton, jeśli chodzi o rywalizację w górach. Poza tym uważam iż to Beltran będzie głównym pretendentem do wygrania [z uwagi iż jest on Hiszpanem] niż Landis. Mam jednak nadzieję, że wczorajsza wygrana Hamiltona nie osłabiła go, a wręcz dała motywację do jak najlepszych wyników.

Manuel Beltran - Cadel Evans 1.75 :4gw:
Uważam iż jest to najpewniejszy typ dzisiaj - co oczywiście nie gwarantuje że wejdzie. Beltran należy do czołówki najlepszych 'górali', Evans`a mało znam baa pierwszy raz usłyszałem o nim na etapie 5 Zaragoza-Morella , kiedy był 6. Hiszpan wydaje mi się jest tu zdecydowanym faworytem, niesądzę aby Evans był przed nim. Aczkolwiek zawsze jakiś zły dzień może się przytrafić :rolleyes:

Zwycięzcę tego etapu nie typuję, aczkolwiek są fajne kursy na : Damiano Cunego [7.00]; Aitor Gonzalez [20.00] - może tego zagram za grosze ; Joseba Beloki [25.00]; Stefano Garzelli [40.00].

Ehh..chciałbym aby choć te typy H2H wszystkie weszły :rolleyes:

pozdrawiam,
Ojro

p.s. jeśli ktoś ma typy z innych buków to proszę podać - służę pomocą

Do góry
#173250 - 12/09/2004 17:19 Re: Vuelta a Espana
kamikazeeeee Offline
member

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 161
Skąd: Rzeszów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ojro:
[qb]Witam,
w końcu doczekałem się na kursy na jeden z najciekawszych etapów tegorocznej Vuelty iwo:

Xátiva - Alto de Aitana (Alicante) 162 km
7 górskich premii [3kat. x3, 2kat. x3, premia poza kategorią - najwyższa x1]. To już nie przelewki i tylko najsilniejsi będą tu jechać w przedzie. Myślę, że faworyci są na pewno znani. ale nie należy pomijać 'uciekinierów'. Mam przeczucie że ważną rolę odegra grupa Saeco [D.Cunego, E.Mazzoleni, M.Sabaliauskas, i może S. Szmyd :rolleyes: ].

A oto moje przypuszczenia co do typów expekt H2H :

Kto lepszy in Stage 9, Xátiva - Alto de Aitana (Alicante) 162 km :

Floyd Landis - Tyler Hamilton....1.85 :3gw:
Landis to nie ta klasa co Armstrong i nie ta klasa co Hamilton, jeśli chodzi o rywalizację w górach. Poza tym uważam iż to Beltran będzie głównym pretendentem do wygrania [z uwagi iż jest on Hiszpanem] niż Landis. Mam jednak nadzieję, że wczorajsza wygrana Hamiltona nie osłabiła go, a wręcz dała motywację do jak najlepszych wyników.

Manuel Beltran - Cadel Evans 1.75 :4gw:
Uważam iż jest to najpewniejszy typ dzisiaj - co oczywiście nie gwarantuje że wejdzie. Beltran należy do czołówki najlepszych 'górali', Evans`a mało znam baa pierwszy raz usłyszałem o nim na etapie 5 Zaragoza-Morella , kiedy był 6. Hiszpan wydaje mi się jest tu zdecydowanym faworytem, niesądzę aby Evans był przed nim. Aczkolwiek zawsze jakiś zły dzień może się przytrafić :rolleyes:

Zwycięzcę tego etapu nie typuję, aczkolwiek są fajne kursy na : Damiano Cunego [7.00]; Aitor Gonzalez [20.00] - może tego zagram za grosze ; Joseba Beloki [25.00]; Stefano Garzelli [40.00].

Ehh..chciałbym aby choć te typy H2H wszystkie weszły :rolleyes:

pozdrawiam,
Ojro

p.s. jeśli ktoś ma typy z innych buków to proszę podać - służę pomocą[/qb][/QUOTE]Ojro prosiłbym vcię o pomoc przy takich typach (LIVE z B&W)

Heras-Cunego 1,55 2,25

Sastre-Mancebo 1,8 1,8

Martinez Piepoli 2,05 1,60

Evans nozal 1,4 2,50

beloki Cioni 1,65 1,95

Velverde Menchov 1,65- 1,95
Widzisz tu coś ciekawego do grania ???

Do góry
#173251 - 12/09/2004 17:24 Re: Vuelta a Espana
kamikazeeeee Offline
member

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 161
Skąd: Rzeszów
A moim typem na zwycięstwo jest Victor Hugo PEŃA, ale nie ma na niego kursu a obstawianie pozycji inny kolarz po kursie 6 moim zdaniem jest bez sensu

Do góry
#173252 - 12/09/2004 18:08 Re: Vuelta a Espana
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29869
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kamikazeeeee:
[qb]A moim typem na zwycięstwo jest Victor Hugo PEŃA, ale nie ma na niego kursu a obstawianie pozycji inny kolarz po kursie 6 moim zdaniem jest bez sensu [/qb][/QUOTE]I dobrze bo byś pewnie stracił kasę !!! To typowy czasowiec, więc nie ma się co dziwić że był 2 na wczorajszym etapie. Dzisiaj pewnie przyjedzie z ponad 10 min. stratą do zwycięzcy teg etapu.

Heh...będę musiał przenieś się do B&W bo uke: expekt [zero live bettingu].
Co do par podanych przez Ciebie to :
Martinez 2,05 1,60 Piepoli
Piepoli to dla mnie typowy 'góral - harcownik'. Możliwe że będzie jechał w jakiejś ucieczce. Stawiam na Piepoliego.
Sastre 1,8 1,8 Mancebo
Te typy są najbardziej prawopodobne. Jednak niepewność mam co do Mancebo, czy rzeczywiście jest na tyle mocny. Carlos Sastre to wyśmienity zarówno 'górla' jak i 'czasowiec'. Stawiam na Mancebo --> silna drużyna.

Reszta par nie do grania

pozdrawiam,
Ojro

Do góry
#173253 - 12/09/2004 21:57 Re: Vuelta a Espana
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29869
Mam nadzieję , że kolega kamikazeee zdążył zagrać te typy : Piepoli [wygrał etap] i Mancebo. Obydwa były prawidłowe

No cóz to musiało nastąpić :
Landis - Hamilton
jednak górą ten pierwszy, za którym nie przepadam. I to był błąd bo typ był podany przy kierowaniu się sympatycznością niż realnością

Beltran - Evans
Beltran już mecie, więc dzisiejszy pewniak dnia weszeł spokojnie.

Niestety Landis popsuł nie tylko moją statystykę, ale przede wszystkim mój kupon

H2H : --> 6/7 - 87% skuteczności [do statystyki nie zaliczam 2 typów o które poprosił mnie kamikazeee - obydwa również weszły 2/2, razem z nimi byłoby 8/9 - 89%]

Ale jutro jest nowy dzień, nowy etap , i mam nadzieję że nowe możliwośc zagrania. Vuelta odbiłem sobie na Wiśle --> 2 HT

pozdrawiam,
Ojro

EDIT : edytowałem posta żeby nie pisać jeden pod drugim
Kursy w expekt już się pojawiły więc podam moje propozycje już teraz , ponieważ jutro mnie do wieczora nie będzie.
A więc tak...
Kto lepszy in Stage 10, Alcoi - Xorret de Catí 174,5 km.

Roberto Heras - Leonardo Piepoli 1.7 :4gw:
Dla mnie to najpewniejszy typ dnia. Ktoś może popatrzeć na dzisiejszy etap. Tak wiem Piepoli wygrał i właśnie dlatego myślę że jutro przyjedzie dalekooo za Herasem. To nie zawodnik , który jest w stanie walczyć na dwóch takich etapach, bynajmniej nie w czołówce ! Tylko ten typ, reszta to już tylko byłyby strzały.

Roberto liczę że jutro z Izidro i może Baranowskim znowu zaatakujecie i zdziesiątkujecie peleton

pozdrawiam,
Ojro

Do góry
#173254 - 13/09/2004 14:48 Re: Vuelta a Espana
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
Dziś bardzo ciekawy etap,zastanawia mnie to czy atak Heras i jego ekipy nastąpi ju na premi górskiej 2 kategori na 137km czy poczekają i zaatakują na tym na maxa sztywnym podjeździe na 172km,nachylenie średnie prawie 11% a czwarty kilometr średnio 15% miejscami 18%,sadyści... ja bym na taką górke nawet nie wszedł a oni mają wjechać.Moim zdaniem to będzie to wyglądało tak:Trasa jest mocno pofałdowana i zapewne będzie jakaś ucieczka i jeżeli będzie w neij jakiś dobry góral to może samotnie dotrwać.Na podjeździe 2 kategori na 40 km przed metą rozciągnąć grupę będzie prubował nasz zawodnik i zapene mu się to uda i już niewielki peletonik powinien przejechać razem przedostatnie wzniesienie,Heras na pewno będzie tak jak i wczoraj liczył na to,że ktoś z czołówki będzie miał słabszy dzień (Hamilton już pożegnany).Nozal do pracy ruszy dopiero na ostatnim wzniesieniu,które nie jest dłgie bo tylko 3km i tam się rozegrają zapewne niesamowite tragedie niektórych zawodników z czołówki,podjazd ten jest bardzo dobry dla lidera LIBERTY SEGUROS bo jak wczoraj komentatorzy mówili,lubi on właśnie takie sztywne górki.Myśle,że po tym etapie liderem może zostać albo Mancebo albo Nozal,mają oni jeszcze troche przewagi nad Herasem i nie powinni dziś tak dużo do niego stracić.W obu przypadkach byłoby to bardzo ciekawe dla dalszego rozwoju wyścigu,bo jeżeli Mancebo nałoży złotą koszulkę to może to mu dodać skrzydeł a jeżeli zrobi to Nozal.. to ciekawe co będzie
Jeszcze coś tam można wybrać w tym expekcie ale ciekawie to nie jest:

Angel Gomez - Aitor Gonzalez 2 1.75

Dziś etap dla starych wyg o naprawde mocnych nogach,wogule t wydaje mi się ,że Aitor miał wczoraj lekki kryzys i dziś już powinien być
wyżej.

Miguel A. Martin Perdiguero - Damiano Cunego 2 1.
45
Kurs taki sobe bo i Damiano jest lepszym kolarzem i między tymi zawodnikami ze wszytkich par wczoraj
była największa różnica.

Floyd Landis - Carlos Sastre 2 1.65

To już za duża gura dla Floyda a z tego co widziałem to Sastre takie górki odpowiadają.
W unibecie już jest ciekawiej i taka jedna para wpadła mi w oko,o tych zawodnikach pisałem już wcześniej więc nie ma co się powtarzać:
Landis, F - Gonzalez, A 2.1

Do góry
#173255 - 13/09/2004 15:32 Re: Vuelta a Espana
Shi Huang Offline
enthusiast

Meldunek: 10/09/2004
Postów: 206
Skąd: Łódź
Wydaje mi się, że dzisiaj ponownie Damiano Cunego będzie lepszy od Perdiguero

Perdiguero-Cunego 2 1.45

Do góry
#173256 - 13/09/2004 16:31 Re: Vuelta a Espana
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Mam pytanie czy warto dzis postawic na:
Cardenas Ravalo, F - Lastras, P 1.60 2.20
Cunego, D - Perez, L 1.55 2.25
Heras Hernández, R - Valverde, A 1.40 2.65

Wczoraj Heras był szybszy o ok 30sek a cunego i cardenas o minute od swoich rywali. Dzis etap dosyc podobny do wczorajszego wiec podejrzewam ze wyniki bede rowniez podobne.Aitora juz zagrałem i teraz nie wiem czy cos jest jeszcze warte ruszenia. Czy znawcy kolarstwa moga sie wypowiedziec, ktora z tych par wyglada najpewniej.

Edit:
Do Aitora dołaczył Heras.

Do góry
#173257 - 13/09/2004 16:39 Re: Vuelta a Espana
kamikazeeeee Offline
member

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 161
Skąd: Rzeszów
Dzięki Ojro za typy wczorasjsze iwo:
Wszystko weszło bez problemu
dziś zagrałem Heraz- Piepoli 1 za grubszą kaskę
i za 2 euro herasa na zwycięzcę po kursie 7 zobaczymy jak będzie.
Końcowy podjazd to jest to co Heras lubi najbardziej; do 18% przewyższenia więc jak będzie chciał tu uciec to wydaje mi się że dojedzie do końca na 1 miejscu; jedyna możliwość żeby przegrał to udana ucieczka na wcześniejszych górkach

Do góry
#173258 - 13/09/2004 21:43 Re: Vuelta a Espana
kamikazeeeee Offline
member

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 161
Skąd: Rzeszów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kamikazeeeee:
[qb]Dzięki Ojro za typy wczorasjsze iwo:
Wszystko weszło bez problemu
dziś zagrałem Heraz- Piepoli 1 ( iwo: no i to weszło choć nie tak pewnie jak myślałem))za grubszą kaskę
i za 2 euro herasa na zwycięzcę po kursie 7 zobaczymy jak będzie.
Końcowy podjazd to jest to co Heras lubi najbardziej; do 18% przewyższenia więc jak będzie chciał tu uciec to wydaje mi się że dojedzie do końca na 1 miejscu; jedyna możliwość żeby przegrał to udana ucieczka na wcześniejszych górkach[/qb][/QUOTE]->> a to się właśnie sprawdziło, Trudno, jutro też jest dzień

Do góry
#173259 - 13/09/2004 21:46 Re: Vuelta a Espana
Shi Huang Offline
enthusiast

Meldunek: 10/09/2004
Postów: 206
Skąd: Łódź
14. Cunego
24. Perdiguero

Już się bałem, bo nie pokazywali grupy w której wjechał Cunego

Do góry
#173260 - 13/09/2004 22:30 Re: Vuelta a Espana
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
[QUOTE]Oryginalnie wysłał stypy:
[qb]
Angel Gomez - Aitor Gonzalez 2 1.75
Miguel A. Martin Perdiguero - Damiano Cunego 2 1.45
Floyd Landis - Carlos Sastre 2 1.65
Landis, F - Gonzalez, A 2.1 [/qb][/QUOTE]CO ten Sylwester Szmyd gadał,wcale GOnzalez nie jest w lepszej formie niż był na TDF,jakbym się tym nie sugerował to może bym takich głupot nie popisał.Jutro obiecuje poprawę.
Warto jest zwrócić uwagę na to jakichj zawodników typują do zwycięstwa w expekcie,dziś np .Valverde był ich głuwnym faworytem i to potwierdziło się.

Do góry
#173261 - 14/09/2004 05:05 Re: Vuelta a Espana
kamikazeeeee Offline
member

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 161
Skąd: Rzeszów
Zabel - O'Grady 2 2,1- wydaje mi się że końcówka dzisiejszego etapu bardziej odpowiadfa Stewartowi, (pod górkę) i tylko dlatego tak obstawiam (expekt)
Kolejna para tym razem z B&W to O'Grady -Freire 2 1,9 uzasadnienie jak wyżej

Do góry
#173262 - 14/09/2004 05:07 Re: Vuelta a Espana
kamikazeeeee Offline
member

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 161
Skąd: Rzeszów
Przepraszam w poście powyżej w typie nr dwa obstawiam oczywiści O'Gradyego. Przepraszam za zamieszanie

Do góry
#173263 - 14/09/2004 13:08 Re: Vuelta a Espana
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29869
Witam,
dzisiejszy etap będzie NO BET . Expekt sprytny nie dał typów na zwycięzcę bo pewnie większość typowałaby 'Any other than listed'
Podane zdarzenia H2H nie są do grania , ale tylko do strzelania, więc nie zaryzykuję żadnych pieniędzy.
Ja już nie mogę doczekać się etapu czwartkowego Almería 2005 - Observatorio Astronómico de Calar Alto 145 kms [etap królewski - 2x - 1kat.; 1x - poza kategorią].

Statsy :
Typy H2H -->> 7/8 - 88% skuteczności

pozdrawim,
Ojro

Do góry
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (igea23, akagi, VVega, rafal08, Sensei, alfa, forty, pacyfista, wHiTe_StAr, Zaixi, ANZELMO, 11kera11), 3127 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583098 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07