Strona 9 z 12 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#174360 - 03/05/2002 21:25 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
vanpablo Offline
addict

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 602
Skąd: Częstochowa
mjj w****iłeś mnie i postaram się ,że nie zdobędziesz tych punktów za walkower.

w postach wysłanych 02-05-2002 o 19:01 i 19:06 zrobiłeś zmianę w składzie nie wiem czy ją Ci było wolno wykonać ale nikt nie protestował był to bodajże okoniewski za ulamka a dziś już po rozpoczęciu meczu wyedytowałeś posty wstawiając naiwne tekściki: "sorki pomyliłem się" "czekam na trenera zgrzeblarek" (data edycji postów 03-05-2002 15:33 i 15:34)

slav,wesul proponuje w tym meczu obustronny walkower i poważne upomninie dla Oszusta mjj mjj

czy on sobie myśli że gra tu z naiwniakami?

Do góry
Bonus: Unibet
#174361 - 03/05/2002 22:52 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Z tego co pamiętam to właśnie tak było i w tym wypadku narazie nie mogę potwierdzić wyniku. Najpierw skonsultuję się z Wesulem a później zobaczymy jak do tego się ustosunkować. Dzięki za spostrzegawczość Vanpablo bo ja też się zdziwiłem czemu post jest edytowany, ale że wcześniej widziałem że wszystko dobrze było podane to nie miałem się czego przyczepić (post ze składem nei był edytowany) ale po twoin poście przypomniałem sobie że takowa zmiana rzeczywiście była i teraz poczekamy z dzień lub dwa na Wesula i wtedy razem zadecydujemy.

Pozdrawiam i mam nadzieję że dojdziemy do jakiegoś consensusu w tej sprawie.

SLAV

Do góry
#174362 - 04/05/2002 14:59 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
Jejku Offline


Meldunek: 06/04/2001
Postów: 936
Skąd: Lublin
No mjj nie popisales sie !! Sam nie zwrocilbym na to uwagi ale dobrze ze vanpablo to zauwazyl. Rowniez pamietam ze w tych postach zmieniales sobie sklad a nie bawimy sie w ten konkurs po to aby sie na wzajem oszukiwac.
Oczywiscie nie moze byc mowy ze ten pojedynek wygrasz walkowerem i w ogole nie wiem co nalezy z Toba zrobic skoro nie chcesz grac fair.

Do góry
#174363 - 04/05/2002 16:30 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
Franky Offline
enthusiast

Meldunek: 01/04/2002
Postów: 336
Skąd: Ostrów Wlkp.
Derby Ostrowa Wlkp. przyciągnęły na stadion 28 tys kibiców (komplet) Nie miał jednak Maher szans na pokonanie dobrze dysponowanych tego dnia zawodników Protectora al: al:

Protector:
9.Peter Karlsson.......15 pkt.
10.Sławomir Drabik.....12 pkt.
11.Krzysztof Jabłoński.10 pkt.
12.Tony Rickardsson....12 pkt.
13.Tomasz Gollob.......11 pkt.
14.Krzysztof Kasprzak...9 pkt.
15.Łukasz Romanek.......5 pkt.
RAZEM..................74 pkt.

Protector - Maher 74-60

Maher potwierdasz??
Za mecz iwo: iwo:
Warto odnotować konferencję pomeczową wieczorem w siedzibie głównego sponsora gospodarzy!!!

P.S. MJJ ja Cię tu polecam, a ty takie numery robisz??
P.S. Slav lub ktoś inny Puma nie może wejść na forum bo zapomniał hasła. Co on ma teraz biedak zrobić??? uke:

Do góry
#174364 - 04/05/2002 19:16 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
Anonymous
Unregistered


Vanpablo: Na prawde w tym momencie nie jest najwazniejsze czy dostane punkty za walkower czy tez nie, martwi mnie jednak inna sprawa regulaminowa...?

Wesul SlavOO7o: Czytałem wszystkie wpisy odnosnie regulaminu! Dokonałem zmiany zawodnika teuż przed meczem, gdyż tak mi sie podobalo i nie bylo to zabronione!!!!!!!!!!!
Odnosnie regulaminu przeczytalem zadnie ze jest on zgodny z przepisami PZMot wiec dokaonalem zmiany zawodnika zgodnie z tymi przepisami, jesli bylo to zabronione trzeba bylo to ujac w regulaminie (nie jestem to od poczatku wiec moze cos mnie ominelo). W regulaminie nie ma zakazu wiec nie oszukałem nikogo!
Chcecie mi zabrac 2 punkty oki, ale prosze o zawarciu w regulaminie zdania zakazujacego zmian zawodników!!!

Do góry
#174365 - 04/05/2002 19:20 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
Anonymous
Unregistered


Nie musze dodawać o przestrzeganiu przepisów PZMOT - oto dokladny cytat!

Do góry
#174366 - 04/05/2002 19:23 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
Anonymous
Unregistered


Wszelkie zmianki w regulaminie mile widziane jeżeli uczestnicy znajdą jakieś błędy lub sądzą że niektóre ppunkty można by bylo lepiej rozwiązać. - a oo kolejny!

Wiec reasumujac zglaszam zmiane do regulaminiu o zabronieniu zmiany zawodnika przed meczem, jesli takowa zmiana nie zostanie zamieszczona w regulaminie. bede dalej postepował zgodnie z przepisami PZMot, wiec bede zmienial zawodników (2) tuz przed meczem!

Czekam na szybka odpowiedz!

Pozdrawiam!

Do góry
#174367 - 04/05/2002 20:26 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
Anonymous
Unregistered


Jejku, Vanpablo: Myśle że rozumiecie mnie, że według mnie niczego złego nie zrobiłem, a nazywanie kogoś oszustem i mówienie że nie gra fair tylko może świadczyć o was samych!!!!

Do góry
#174368 - 04/05/2002 20:50 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
Jejku Offline


Meldunek: 06/04/2001
Postów: 936
Skąd: Lublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał mjj:
[qb]Jejku, Vanpablo: Myśle że rozumiecie mnie, że według mnie niczego złego nie zrobiłem, a nazywanie kogoś oszustem i mówienie że nie gra fair tylko może świadczyć o was samych!!!![/qb][/QUOTE]mjj tutaj nie chodzi o to ze zmieniles sobie zawodnika w skladzie! Zreszta przeciez nikt nie krzyczal z tego powodu (natomiast faktycznie uwazam ze raz podany sklad powinien zostawac bez zadnych zmian). Nam chodzi o to, ze podales sklad, nastepnie wymieniles sobie jednego zawodnika i w kolejnym poscie podales juz ostateczna wersje skladu swojej druzyny. Bylo to dzien przed kolejka. Natomiast w dniu meczow po godzinie 15, a wiec gdy juz rozpoczal sie mecz m.in. wlasnie w lesznie wyedytowales swoje dwa posty. Zrezygnowales ze zmiany w skladzie i wykasowales niby ostateczna wersje swojej druzyny. Do tego sciemniales jakimis textami o pomylce. Nawet jesli stosujesz sie do przepisow PZM to nic mi nie wiadomo aby po zmianie zawodnika w druzynie mozna bylo ta zmiane odwrocic juz po rozpoczeciu meczu? Zachowales sie nie fair i mysle ze jest to jasne...

Do góry
#174369 - 04/05/2002 21:04 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
Anonymous
Unregistered


Jak już mówiłem nie ma zakazu edytowania ani zakazu zmian! Zedtowałem przed rozpoczęciem meczu, po prostu dowiedziałem się że kolejka ligowa w Anglii jest przełżona i Ułamek pojedzie w Lesznie!
Powtarzam jeszce raz edytowałem przed rozpoczęciem meczu!

Do góry
#174370 - 04/05/2002 22:27 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
vanpablo Offline
addict

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 602
Skąd: Częstochowa
Wiesz co mjj?
Nie pieprz już więcej bo mecz zaczynał się o 15:00
, a edycja Twoich postów nastąpiła ponad pół godziny później.

I jeszcze jedno Twoją winę potwierdza fakt, że po pierwszych naszych postach znowu waliłeś ściemę i mówiłeś coś o zmianie ,której my nie negowaliśmy.
Zamknij się już lepiej i honorowo poproś o obustronny walkower w tym meczu i zacznij grać normalnie, lepiej nie roztrząsaj sprawy zę chcemy Cię oszukać , Ty po prostu musisz ponieść konsekwencje swojego haniebnego czynu.

Do góry
#174371 - 04/05/2002 22:47 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Oto dwa punkty wyciągnięte z regulaminu:

9. Nie można zmieniac zawodników w trakcie meczu, za względu np. na upadek, nie wystawienie danego zawodnika do meczu lub inne przyczyny nie zawinione. Skład podany przed całą kolejką żużlową musi pozostać, a więc apeluje o rozsądne wybieranie tak aby nie dochodziło do sytuacji że 4 wybranych przez nas zawodników w ogole nie wystąpiło w meczu. Nie wystawienie zawodnika w meczu rzeczywistym jest traktowane jako 0 punktów małych i sadzę że bedzie to najbardziej rozsądne gdyż każdego bedzie dotyczyła pewnego rodzaju loteria, podobnie jak w żużlu gdy np. zawodnikowi defektuje motocykl. Jeżeli chodzi o zawodnika z numerem 7 punkty przez niego zdobyte będą się liczyć tak samo jak pozostałych 6, jedyna różnica polega na tym iż musi to być zawsze młodzieżowiec co także się tyczy pozycji 6.

10. W wypadku zajścia sytuacji nie wspomnianych w regulaminie decydujący głos w sprawie ma (wesul i ja) lub głosowanie walne uczestników konkursu.


I teraz albo można brać pod uwagę punkt 9 który wyraźnie mówi iż skład jednorazowo wystawiony nie może ulec zmianie, ale że to jeszcze nie jest żadnym przewinieniem to muszę przyznać że moim jest również błędem że nie napisałem w regulaminie iż nie można edytować postów, jednak sądziłem że jest to na tyle oczywiste że do takich sytuacji nie dojdzie. Teraz pozostało mi skonsultować się z Wesulem, co z tym fantem zrobić, albo przeprowadzimy głosowanie tak jak jest napisane w punkcie 10
Poczekamy aż przyjedzie Wesul i wtedy zadecydujemy.

Pozdrawiam i proszę nie kłóćcie się gdyż musimy pamiętać że to tylko zabawa i chodzi w niej o to aby dobrze spędzić czas a nie na waśniach pomiędzy róznymi stronami w konflikcie.

SLAV

Do góry
#174372 - 04/05/2002 23:15 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
Franky Offline
enthusiast

Meldunek: 01/04/2002
Postów: 336
Skąd: Ostrów Wlkp.
MJJ!!

Mecz zaczął się o 15 więc złamałeś regulamin!! Zastanawia mnie Twoja decyzja tylko. Po co edytowałeś posty jak wiedziałeś że rywal nie wystawi już składu. No cóż proponuję by organizatorzy za wczasu wprowadzili punkt do regulaminu zakazujacy edytowania postów. Jeśli ktoś chce zrobić zmianę to niech to zrobi w nowym wątku.
Co do sprawy MJJ-a. Myślę ze należy mu się naganna i coś jeszcze to nie wiem. Mecz niby wygrał walkowerem ale ostatecznie niech zadecydują wesul ze Slavem!!

Do góry
#174373 - 05/05/2002 22:07 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
Anonymous
Unregistered


Vanpablo: hehe widze ze niewiele wyczytales z tego co napisalem. Oki jak chcecie mecz moze zakonczyc sie obustronnym walkowerem choc nie wiem czemu, ale to juz inna sprawa, nie wiedzialem o zakazie edycji postów wiec je zedytowalem, juz wiecej tego nie zrobie!
A co do zmiany zawodnika to zmienilem go przed rozpoczeciem meczu, jestem tego pewien.

Jeszcze raz opis tego co zrobiłem:
Wstawiam skład z Ułamkiem, później dowiedziałem się że Ułamek prawdopodobnie nie pojedzie wiec wprowadzam zmiane Okoniewskiego w nowym poscie o tym pisze, jednakże tuż przed meczem okazuje sie że Ułamek jedzie więc nie dodaje nowych postów z kolejna zmianą tym razem Okoniewskiego na Ułamka, lecz edytuje stare tak aby nie robić zamieszania, być może jednak trzeba bylo zrobić nowy post, być może...
Nie wiedziałem o zakazie edycji - jeszceraz powtarzam!!!!

Vanpablo: Mysle ze nie warto sie kłocic, jednak jesli masz mi cos do powiedzenia to zapraszam na gg, moj numer znajdziesz w profilu!

Do góry
#174374 - 05/05/2002 22:11 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
Anonymous
Unregistered


slav007o:zgadzam sie z punktem regulaminu iż nie wolno zmieniac zawodników w trakcie meczu!
jednakze z tego co mowi regulamin a raczej nie zabrania przed meczem mozna!!!!

Do góry
#174375 - 08/05/2002 00:57 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
Anonymous
Unregistered


Historyczne zwycięstwo odnotował Puma20, który wygrał w Zabarzu na miejscowym stadionie 65-43:) Zadowolenia po meczu nie ukrywał Prezes, który z całą drużyną późnym wieczorem udał się na grilla. Zauważyć należy również, że drużyna gości na mecz w Zabrzu zakupiła 7 nowych silników, i to napewno przyczyniło się w dużej mierze do zwycięstwa Ostrowian. Polecam drużynie z Zabrza zrobić tak samo. Pozdrawiam Puma20:)

Do góry
#174376 - 15/05/2002 18:34 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
Anonymous
Unregistered


Witam

Juz jestem z powrotem. Widze ze trzeba tu wyprostowac kilka spraw z miomi meczami,

4 kolejka
Sparta-Protector
Franky (Protector) pisze ze wystawilem tylko 1 juniora. Nieprawda!!! Byl Kurmanski + Zieja, a sam Franky zlamal regulamin, bo wystawil 1 juniora oraz jeszcze 2 obcokrajowcow!!!
Wiec pomimo ze wynik Sparta-Protector 72-82 powinien byc chyba WALKOWER ? czekam na jakis odzew...

5 kolejka
Sparta-Moralesy
tOOmeq (Moralesy) podal sklad na 4 kolejke (01 maja)i dopisal ze wyjezdza wiec jego sklad na 5 kolejke ma byc taki sam, ale byl gosciem w tej 5 kolejce.
A ja z kolej szedlem do szpitala i swoj sklad podalem wczesniej(25 kwi). I powtorzylo sie 2 zawodnikow,wiec WALKOWER ?

Pozdrawiam

Do góry
#174377 - 15/05/2002 19:27 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Niestety Pawlik, ale Zieja właśnie od tego roku już jest seniorem, a więc wynik liczymy normalnie.

SLAV

Do góry
#174378 - 15/05/2002 19:32 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
A co do 5 kolejki, to ze względu na to iż Moralesy najprawdopodobniej miałybyć gospodarzami, a że wynikła taka sytuacja ze Spartą jaka wynikła, to ustawiłem Wrocław dwa razy pod rząd jako gospodarzy. W tym wypadku sądze, aby nie komplikować sprawy, albo policzyć punkty wszystkich zawodników (nawet tych dublujączych się) lub też poprostu policzyć ilość punktów zawodników którzy nie powtarzają się w składach (chociaż to na jedno i to samo by wyszło )

Terminarz na następną kolejkę podam do jutra.

SLAV

Do góry
#174379 - 15/05/2002 22:44 Re: Ekstraklasa Żużel Konkurs
Franky Offline
enthusiast

Meldunek: 01/04/2002
Postów: 336
Skąd: Ostrów Wlkp.
Pawlik!!

To ja pierwszy zauważyłem, że wystawiłeś jednego juniora. Nie chciałem, żeby był walkower gdyż wiedziałem, że leżysz w szpitalu. Spytałem się Slava co robić?? On powiedział że najlepiej jak także wystawię jednego juniora i bedzie FAIR. Tak też postąpiłem i myślę, że wygrałem mecz w sportowej walce :rolleyes:
P.S. A gdzie jest powiedziane, że nie można 2 obcokrajowców wystawiać??? Jeżdzimy chyba zgodnie z regulaminem GKSŻ, a ta nie zabrania wystawiania dwóch obcokrajowców.

Do góry
Strona 9 z 12 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, latajaca_holenderka, pacyfista, Sensei, rymoholik, akagi, alfa, kemp, rafal08, 11kera11, Zaixi, Górnik_Wałbrzych, Sony), 3295 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583464 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07